Jak usunąć ciążę bezpieczne i legalnie tabletkami poronnymi do 9 tygodnia?

jak usunąć ciążę

Skutki, przyczyny, konsekwencje i rady na temat aborcji farmakologicznej (tabletki poronne) i jak usunąć ciążę.

 

 • Jeżeli coś w Tobie wyraźnie mówi „nie” tej ciąży, a ktoś Cię namawia do rodzenia – Ty jesteś tu ważniejsza.

I odwrotnie, jeśli coś w Tobie wyraźnie mówi „tak”, a inni próbują Cię namówić do przerwania ciąży(tabletki poronne) – znów Ty jesteś ważniejsza.

Niestety, w obu sytuacjach może się okazać, że jesteś zdana jedynie na siebie. Że rodzice odmówią dania Ci pieniędzy na pigułkę czy na zabieg(jak usunąć ciążę) albo odmówią wychowywania i utrzymywania Twojego dziecka.

Niechciana ciąża?

Z taką rzeczywistością musisz się skonfrontować. Może się też okazać – i to są momenty najtrudniejsze – że Twoi opiekunowie podejmą decyzję za Ciebie. Jeśli chcesz przerwać ciążę(pigułki wczesnoporonne) – nie będzie im trudno, bo przerywanie ciąży w Polsce jest prawie zawsze nielegalne. Rodzice mogą się zgadzać z prawem i uznać, że przerwanie ciąży nie wchodzi w grę. Mogą zacząć Cię pilnować.

 • Gdyby tak się zdarzyło – NIE RÓB NICZEGO GŁUPIEGO. Nabycie pigułki RU486(tabletki poronne) przez internet jest nielegalne, ale nie jest karalne. Ale można jej użyć tylko do 9. tygodnia ciąży.
 •  

  Umożliwiamy legalny i anonimowy dostęp do środków poronnych(tabletki poronne-wczesnoporonne) - kliknij
  Jeśli jakiś radykalny przeciwnik aborcji czyta te słowa i doznaje świętego oburzenia, niech pomyśli, że alternatywa to nie przerwanie ciąży albo urodzenie.

  Alternatywą jest przerwanie ciąży w sposób bezpieczny albo przerwanie ciąży w sposób, który zagraża zdrowiu lub życiu kobiety i może spowodować ciężkie upośledzenie płodu. Kobieta, która chce przerwać ciążę, będzie to próbowała zrobić bez względu na prawo. I może to się skończyć dla niej tragicznie.

   

 • Tak czy inaczej – jeśli zaszłaś w niechcianą ciążę, a nie masz pod ręką nikogo zaufanego, jeśli za bardzo boisz się rodziców – możesz zawsze zadzwonić pod telefon zaufania Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny .
 • Będziesz mogła się tam dowiedzieć, jaka jest Twoja sytuacja prawna. Jeśli zamierzasz robić cokolwiek na własną rękę – lepiej zadzwoń i dowiedz się jak usunąć ciążę i jakie to może mieć konsekwencje. Nie chcesz chyba skończyć okaleczona, ciężko chora i z upośledzonym dzieckiem. Kobiety, które pracują w telefonie zaufania Federacji, nie będą Cię oceniać. Choć nie dadzą Ci adresu lekarza, są zwolenniczkami legalizacji aborcji i najwyżej przestrzegą Cię przed robieniem groźnych rzeczy.

   

 • Możesz też skorzystać z naszej pomocy i porozmawiać z kobietami, które były w podobnej sytuacji oraz uzyskać pomoc przy uzyskaniu tabletek poronnych (pigułka poronna, RU486).
 • Mężczyzna ma prawo chcieć wiedzieć. Ty nie masz obowiązku mu mówić. Jeśli jednak jest to poważny, bliski związek – unikanie rozmowy na ten temat nie ma sensu. Z czasem może nawet zniszczyć waszą relację. Lepiej przełamać się i powiedzieć jak najszybciej. Jeśli był to przygodny seks i z tym mężczyzną czy chłopakiem nic Cię nie łączy – i tak masz prawo wymagać od niego współodpowiedzialności. Nie może być tak, że tylko jedna strona (kobieta) ponosi odpowiedzialność za coś, w czym brały udział, w tym samym stopniu, dwie osoby. Bez względu na jakość waszej relacji – czy była przygodna, czy tworzycie poważny związek – możesz napotkać niemiłe reakcje.

   

 • Chcesz urodzić – urodź. Nie chcesz – przerwij ciążę(tabletki wczesnoporonne). To będzie Twoja decyzja.
 • Może się to wydawać mężczyznom niesprawiedliwe. Ciąża wspólna, a decyduje ostatecznie tylko jedna osoba. Naszym zdaniem jest to całkowicie słuszne.

  Mężczyźnie przypada w udziale chwila przyjemności, kobiecie – wysiłek ciąży i porodu. Kto powinien decydować? Ona. Oczywiście, co innego, gdy chodzi o małżeństwa, podejmujące wspólnie decyzję o przyszłości rodziny, a co innego para przerażonych nastolatków. Jednak w obu wypadkach jeśli ona chce czego innego niż on, tylko jedno z nich może podjąć decyzję.

   

 • Jeśli to Wy, rodzice, czytacie te słowa i właśnie Wam się zdarzyła rozmowa z córką w niechcianej ciąży – pomyślcie sobie, jak ona musi być przerażona.
 • Nawet jeśli tego wprost nie okazuje. Oto nagle wybiła godzina i skończyła się jej dziecięca, młodzieńcza beztroska. Nie wińcie się za tę sytuację. Zastanówcie się wspólnie jak usunąć ciążę w sposób bezpieczny, jeśli taka jest jej wola.

  Nastolatki zachodzą w niechcianą ciążę bez względu na to, czy rodzice są konserwatywni, czy liberalni. Czy często powtarzają nakazy i zakazy, czy milczą na ten temat. To nie jest kwestia kontroli. Pomyślcie nie o tym, co zrobiła Wasza córka, ale o tym, ile innych córek robi to samo i po prostu ma mniejszego pecha. Jeśli czytacie ten artykuł jedynie na wszelki wypadek – pomyślcie teraz, w jaki sposób nauczyć dzieci odpowiedzialności, żebyście nie musieli się zastanawiać jak usunąć ciążę swojej córki.

   


   

  Jeśli jesteś w niechcianej ciąży i nie wiesz jak rozwiązać ten problem, pamiętaj:

  Po pierwsze –

  w żadnym wypadku nie wkładaj sobie ostrych narzędzi do pochwy, nie skacz ze schodów ani nic z tych rzeczy. Możesz zostać kaleką do końca życia, a ciąży wcale się w ten sposób nie pozbędziesz.

  Po drugie –

  Nie ukrywaj, nie zabijaj ani nie podrzucaj nikomu noworodka.
  Po trzecie –

  Jeśli chcesz oddać dziecko do adopcji – omów to z rodzicami albo opiekunami. Obejrzyj film „Juno”. To trochę bajka, ale bardzo pogodna i wspierająca. Juno jest wspaniałą amerykańską dziewczynką, która oddaje dziecko do adopcji wybranej przez siebie kobiecie. U nas nie jest to takie proste, ale nie jest też niemożliwe.

   

  Jeśli jesteś zdecydowana, a nie wiesz jak usunąć ciążę – napisz do nas. Pomożemy Ci.

   

  13 thoughts on “Bezpieczna Aborcja

  1. Skąd mogę mieć pewność, że tabletki są w 100% oryginalne? czy można dostać inne zdjęcia opakowań? jaki jest realny czas oczekiwania na przesyłkę? płatność przy odbiorze?

  2. Witam Trochę się denerwuje Wczoraj zamówiłam tabletki i od razu zaplacilam Dostałam emeil że zamówienie wstrzymane do chwili opłacenia i sms, że zamówienie przyjęte Od wczoraj cisza Czy ma to tak wyglądać? Czy dostanę jeszcze jakąś informację Czy ta strona na pewno nie oszukuje?

  3. Tabletki działają.Caly proces przebiegł bezproblemowo. Przesyłka dotarła w ciągu 4 dni płatna u kuriera.Polecam Paniom które są w trudnej sytuacji.

  4. W Poniedziałek dostałam smsa, że moje zamówienie jest zrealizowane, także dostałam informacje na E-maila. Dzisiaj Środa i kurier zadzwonił i własnie ją odebrałam. Tabletki wyglądają jak na zdjęciu. Jutro zaczynam cały proces. Napisze czy wszystko się udało i jak to wszystko wyglądało. Nie pisze nic o zawartości. Są Twoje dane i wysyłającego i nic więcej. Pozdrawiam

  5. Dziewczyny jeśli dostałam SMS że zamówienie zostało pomyślnie utworzone to jedno znaczne jest z tym że paczka również wysłana?

  6. Witam. Czy jest tu kobieta u ktorej coś poszlo nie tak? Tabletki nie zadziałały ?
   Ja swoje właśnie odebralam, boje sie że mogą nie zadziałać.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *