Jak usunąć ciążę bezpieczne i legalnie tabletkami poronnymi do 9 tygodnia?

jak usunąć ciążę

Skutki, przyczyny, konsekwencje i rady na temat aborcji farmakologicznej (tabletki poronne) i jak usunąć ciążę.

 

 • Jeżeli coś w Tobie wyraźnie mówi „nie” tej ciąży, a ktoś Cię namawia do rodzenia – Ty jesteś tu ważniejsza.

I odwrotnie, jeśli coś w Tobie wyraźnie mówi „tak”, a inni próbują Cię namówić do przerwania ciąży(tabletki poronne) – znów Ty jesteś ważniejsza.

Niestety, w obu sytuacjach może się okazać, że jesteś zdana jedynie na siebie. Że rodzice odmówią dania Ci pieniędzy na pigułkę czy na zabieg(jak usunąć ciążę) albo odmówią wychowywania i utrzymywania Twojego dziecka.

Niechciana ciąża?

Z taką rzeczywistością musisz się skonfrontować. Może się też okazać – i to są momenty najtrudniejsze – że Twoi opiekunowie podejmą decyzję za Ciebie. Jeśli chcesz przerwać ciążę(pigułki wczesnoporonne) – nie będzie im trudno, bo przerywanie ciąży w Polsce jest prawie zawsze nielegalne. Rodzice mogą się zgadzać z prawem i uznać, że przerwanie ciąży nie wchodzi w grę. Mogą zacząć Cię pilnować.

 • Gdyby tak się zdarzyło – NIE RÓB NICZEGO GŁUPIEGO. Nabycie pigułki RU486(tabletki poronne) przez internet jest nielegalne, ale nie jest karalne. Ale można jej użyć tylko do 9. tygodnia ciąży.
 •  

  Umożliwiamy legalny i anonimowy dostęp do środków poronnych(tabletki poronne-wczesnoporonne) - kliknij
  Jeśli jakiś radykalny przeciwnik aborcji czyta te słowa i doznaje świętego oburzenia, niech pomyśli, że alternatywa to nie przerwanie ciąży albo urodzenie.

  Alternatywą jest przerwanie ciąży w sposób bezpieczny albo przerwanie ciąży w sposób, który zagraża zdrowiu lub życiu kobiety i może spowodować ciężkie upośledzenie płodu. Kobieta, która chce przerwać ciążę, będzie to próbowała zrobić bez względu na prawo. I może to się skończyć dla niej tragicznie.

   

 • Tak czy inaczej – jeśli zaszłaś w niechcianą ciążę, a nie masz pod ręką nikogo zaufanego, jeśli za bardzo boisz się rodziców – możesz zawsze zadzwonić pod telefon zaufania Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny .
 • Będziesz mogła się tam dowiedzieć, jaka jest Twoja sytuacja prawna. Jeśli zamierzasz robić cokolwiek na własną rękę – lepiej zadzwoń i dowiedz się jak usunąć ciążę i jakie to może mieć konsekwencje. Nie chcesz chyba skończyć okaleczona, ciężko chora i z upośledzonym dzieckiem. Kobiety, które pracują w telefonie zaufania Federacji, nie będą Cię oceniać. Choć nie dadzą Ci adresu lekarza, są zwolenniczkami legalizacji aborcji i najwyżej przestrzegą Cię przed robieniem groźnych rzeczy.

   

 • Możesz też skorzystać z naszej pomocy i porozmawiać z kobietami, które były w podobnej sytuacji oraz uzyskać pomoc przy uzyskaniu tabletek poronnych (pigułka poronna, RU486).
 • Mężczyzna ma prawo chcieć wiedzieć. Ty nie masz obowiązku mu mówić. Jeśli jednak jest to poważny, bliski związek – unikanie rozmowy na ten temat nie ma sensu. Z czasem może nawet zniszczyć waszą relację. Lepiej przełamać się i powiedzieć jak najszybciej. Jeśli był to przygodny seks i z tym mężczyzną czy chłopakiem nic Cię nie łączy – i tak masz prawo wymagać od niego współodpowiedzialności. Nie może być tak, że tylko jedna strona (kobieta) ponosi odpowiedzialność za coś, w czym brały udział, w tym samym stopniu, dwie osoby. Bez względu na jakość waszej relacji – czy była przygodna, czy tworzycie poważny związek – możesz napotkać niemiłe reakcje.

   

 • Chcesz urodzić – urodź. Nie chcesz – przerwij ciążę(tabletki wczesnoporonne). To będzie Twoja decyzja.
 • Może się to wydawać mężczyznom niesprawiedliwe. Ciąża wspólna, a decyduje ostatecznie tylko jedna osoba. Naszym zdaniem jest to całkowicie słuszne.

  Mężczyźnie przypada w udziale chwila przyjemności, kobiecie – wysiłek ciąży i porodu. Kto powinien decydować? Ona. Oczywiście, co innego, gdy chodzi o małżeństwa, podejmujące wspólnie decyzję o przyszłości rodziny, a co innego para przerażonych nastolatków. Jednak w obu wypadkach jeśli ona chce czego innego niż on, tylko jedno z nich może podjąć decyzję.

   

 • Jeśli to Wy, rodzice, czytacie te słowa i właśnie Wam się zdarzyła rozmowa z córką w niechcianej ciąży – pomyślcie sobie, jak ona musi być przerażona.
 • Nawet jeśli tego wprost nie okazuje. Oto nagle wybiła godzina i skończyła się jej dziecięca, młodzieńcza beztroska. Nie wińcie się za tę sytuację. Zastanówcie się wspólnie jak usunąć ciążę w sposób bezpieczny, jeśli taka jest jej wola.

  Nastolatki zachodzą w niechcianą ciążę bez względu na to, czy rodzice są konserwatywni, czy liberalni. Czy często powtarzają nakazy i zakazy, czy milczą na ten temat. To nie jest kwestia kontroli. Pomyślcie nie o tym, co zrobiła Wasza córka, ale o tym, ile innych córek robi to samo i po prostu ma mniejszego pecha. Jeśli czytacie ten artykuł jedynie na wszelki wypadek – pomyślcie teraz, w jaki sposób nauczyć dzieci odpowiedzialności, żebyście nie musieli się zastanawiać jak usunąć ciążę swojej córki.

   


   

  Jeśli jesteś w niechcianej ciąży i nie wiesz jak rozwiązać ten problem, pamiętaj:

  Po pierwsze –

  w żadnym wypadku nie wkładaj sobie ostrych narzędzi do pochwy, nie skacz ze schodów ani nic z tych rzeczy. Możesz zostać kaleką do końca życia, a ciąży wcale się w ten sposób nie pozbędziesz.

  Po drugie –

  Nie ukrywaj, nie zabijaj ani nie podrzucaj nikomu noworodka.
  Po trzecie –

  Jeśli chcesz oddać dziecko do adopcji – omów to z rodzicami albo opiekunami. Obejrzyj film „Juno”. To trochę bajka, ale bardzo pogodna i wspierająca. Juno jest wspaniałą amerykańską dziewczynką, która oddaje dziecko do adopcji wybranej przez siebie kobiecie. U nas nie jest to takie proste, ale nie jest też niemożliwe.

   

  Jeśli jesteś zdecydowana, a nie wiesz jak usunąć ciążę – napisz do nas. Pomożemy Ci.

   

  8 thoughts on “Bezpieczna Aborcja

  1. Skąd mogę mieć pewność, że tabletki są w 100% oryginalne? czy można dostać inne zdjęcia opakowań? jaki jest realny czas oczekiwania na przesyłkę? płatność przy odbiorze?

  2. Witam Trochę się denerwuje Wczoraj zamówiłam tabletki i od razu zaplacilam Dostałam emeil że zamówienie wstrzymane do chwili opłacenia i sms, że zamówienie przyjęte Od wczoraj cisza Czy ma to tak wyglądać? Czy dostanę jeszcze jakąś informację Czy ta strona na pewno nie oszukuje?

  3. Hej dziewczyny mam pytanie czy na paczce
   kiedy ją odbierałyście było napisane że są to tabletki poronne?

  4. Tabletki działają.Caly proces przebiegł bezproblemowo. Przesyłka dotarła w ciągu 4 dni płatna u kuriera.Polecam Paniom które są w trudnej sytuacji.

  5. W Poniedziałek dostałam smsa, że moje zamówienie jest zrealizowane, także dostałam informacje na E-maila. Dzisiaj Środa i kurier zadzwonił i własnie ją odebrałam. Tabletki wyglądają jak na zdjęciu. Jutro zaczynam cały proces. Napisze czy wszystko się udało i jak to wszystko wyglądało. Nie pisze nic o zawartości. Są Twoje dane i wysyłającego i nic więcej. Pozdrawiam

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *