Jak usunąć ciążę ?

Dzięki wpłacie darowizny na naszej stronie będziemy w stanie wysłać potrzebny Ci zestaw do każdego miejsca w Europie. Nasza strona to nie tabletki poronne sklep, to organizacja.

Jedynym rekomendowanym sposobem przez WHO(Światowa Organizacja Zdrowia) by usunąć ciążę, jest zażycie kombinacji leków Mifepristone i Misoprostol.

Aborcja wczesnoporonna polega na zażyciu środka hamującego wytwarzanie progesteronu- hormonu podtrzymującego ciąże. Drugim etapem jest zażycie leków wywołujących skurcze macicy.

Dla ciała zabieg nie jest groźny. Nie wymaga interwencji chirurgicznej. Nie powoduje ran, które muszą się goić. Więcej informacji o przebiegu aborcji zajdziesz w dalszych działach naszej strony.

Tabletki poronne sklep to najpopularniejsza fraza wyszukiwania tabletek poronnych. Trzeba jednak pamiętać, że nie każde ogłoszenie jest prawdziwe i otrzymasz to, czego potrzebujesz.

Usunięcie ciąży sposobem farmakologicznym z Mifepristone i Misoprostolem jest jedyna bezpieczną metodą i jeśli Twoją wolą jest ta droga- by przerwać ciążę- zrób to w ten sposób. Wiele kobiet pisało do nas z obawami zażycia leków- to normalne, ale powikłania są nikłe w porównaniu do zabiegu chirurgicznego.

Przerwanie ciąży oznacza, że zarodek umiera, a macica wydala z organizmu produkt ciążowy. Brzmi to dość nieuczuciowo, ale ze strony naukowej tak to właśnie wygląda. Ciężko nie okazywać w tym momencie strachu czy ulgi. To już są jakieś uczucia i nie trzeba się tego wstydzić, że te uczucia w nas występują. Ważne aby czuć wsparcie w tym trudnym momencie. U nas otrzymasz pomoc pod tym kątem.

Aby przeprowadzić zabieg skutecznie należy zażyć tabletkę Mifepristone (zazwyczaj podłużna tabletka, lecz ze względów na różnych producentów, może mieć inny kształt. Najważniejsze, aby była opisana i zapakowana w oryginalne, apteczne opakowanie). Mifepristone połykamy i popijamy wodą. Po 24 godzinach zażywamy 4 tabletki Misoprostolu. Wkładamy je pod język i trzymamy, aż do rozpuszczenia. Nie popijamy wodą, ewentualnie po rozpuszczeniu. Po 3 godzinach zażywamy kolejne 4 tabletki Misoprostolu i trzymamy do rozpuszczenia jak poprzednio.

Krwawienie powinno wystąpić maksymalnie do 12 godzin od zażycia drugiej dawki Misoprostolu. Może jednak wystąpić wcześniej. Pamiętaj, aby mimo tego kontynuować zabieg i zażyć cała partię leków.