Masz wybór

Tabletki poronne bez recepty ? Z nami jesteś bezpieczna.

Niestety zepchnięcie aborcji do podziemia powoduje, że często kobiety dostają się w ręce nieodpowiedzialnych konowałów czy naciągaczy podających się za lekarzy, którzy nie umieją fachowo przeprowadzić zabiegu, nie sterylizują sprzętu albo podają fałszywe pigułki wczesnoporonne.

Nigdy nie należy zamawiać pigułek w internecie u niesprawdzonej osoby! Dramatyczne historie i losy kobiet, które dostały się w ręce nieodpowiedzialnych lekarzy, opisuje publikacja Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny pt. ,,Piekło kobiet. Historie współczesne”.

Może się zdarzyć, jak przy każdym zabiegu medycznym, że pacjentka dostanie krwotoku. Dlatego fakt, że zabiegi odbywają się cichcem,
nielegalnie w prywatnych gabinetach, a nie w szpitalach, może spowodować tragiczne skutki. Co roku na świecie z przyczyn związanych z ciążą i porodem umiera co najmniej pół miliona kobiet, z czego co
najmniej dwieście dziennie z powodu źle wykonanych, nielegalnych aborcji. Kolejnych kilkaset tysięcy kobiet cierpi do końca życia z powodu komplikacji będących rezultatem pokątnych aborcji.

Co piętnaście minut gdzieś na świecie umiera kobieta w wyniku powikłań po nielegalnych zabiegach aborcyjnych. Nie ryzykuj, zabezpiecz siebie i swoje zdrowie- jeśli Twoja ciąża nie jest starsza niż 9-10 tygodni- najlepiej jak skorzystasz z zestawu Mifepristone i Misoprostolu. Tabletki poronne bez recepty są trudno dostępne, mówimy tutaj o oryginalnych zestawach. Niestety w internecie grasuje wielu oszustów.

Aby sprecyzować skalę problemu nieoryginalnych tabletek zamówiliśmy z kilku stron i ogłoszeń ,,tabletki wczesnoporonne”. 80% zamówionych zestawów za kwotę ponad 500 złotych nie miało nic wspólnego z lekami poronnymi. Pozostałe 20% to zestawy z Arthrotecu i zwykłego Paracetamolu, który udaje Mifepristone. Pewien producent w Polsce produkuje podłużny Paracetamol, który jest dość podobny do kształtu Mifepristone. Oszuści zaczęli to wykorzystywać.

Jeśli nie zdecydujesz się na zamówienie leków z naszej strony, podpowiemy Ci jak uniknąć oszustwa. Po pierwsze nigdy nie kupuj leków u sprzedawcy, z którym kontakt jest utrudniony od samego początku. Jeśli nie uzyskujesz odpowiedzi na swoje pytania przed kupnem i zabiegiem, nie oczekuj pomocy po zrealizowaniu zamówienia. Nigdy nie wpłacaj pieniędzy na konto, nie mając w rękach paczki. Fakt jest taki, że paczki pobraniowe też mogą być oszustwem, ale wpłata na czyjeś konto bez czegokolwiek w rękach jest czystym szaleństwem. Zawsze wybieraj paczki pobraniowe.

Aby biznes sprzedaży leków poronnych był opłacalny dla sprzedawcy(zakładając, że ma oryginalny zestaw i taki oferuje) cena nie może być niższa niż 400 złotych. Po prostu. W innym wypadku wkład pieniężny przekraczałby jego zarobek.