Nasza organizacja

Nasza organizacja Woman World powstała, by ratować i pomagać kobietom w niechcianej ciąży, abyście wiedziały gdzie kupić tabletki poronne. Nasze stowarzyszenie ma na celu pomoc w zdobyciu bezpiecznego, oryginalnego zestawu, aby móc rozwiązać problem. Jedyne tabletki poronne, które są rekomendowane przez Światową Organizację Zdrowia to Mifepristone i Misoprostol.

My wyciągamy rękę do kobiet, które nie mają możliwości- szczególnie w Polsce- zdobyć tych leków.

Za nami długa droga, aby nasze stowarzyszenie działało legalnie- dokładamy wszelkich starań, aby każda z Was miała pewność i poczucie bezpieczeństwa, bo wiemy jak ważne to jest w takim momencie.

Prawie każda z kobiet pracujących w Woman World przeszła zabieg aborcji farmakologicznej. Dzięki pomocy wielu ludzi z całej Europy w końcu udało nam się zarejestrować działalność za granicą, w kraju gdzie aborcja poprzez tabletki poronne jest legalna.

W internecie można znaleźć ogrom stron, gdzie można kupić tabletki poronne. Nasza strona jest jedyną Polską, gdzie zakup jest bezpieczny, a gwarancja oryginalnego zestawu jest 100%.

Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem naszej organizacji i strony. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania tutaj- napisz do Nas. Nasz zespół specjalistów odpowie na każde pytanie. W związku z tym, że większość naszej wykwalifikowanej kadry jest anglojęzyczna (z wyjątkiem doktora Roberta) czas oczekiwania na odpowiedź może trwać około 3-4 dni. Wynika to z tego, że wszystkie pytania trzeba dokładnie przetłumaczyć jak i odpowiedź na nie.

Zależy nam na perfekcji, żebyś zawsze wiedziała gdzie kupić tabletki poronne.

Aby zapewnić Cię o naszej rzetelności i rozwiać Twoje obawy czy zestaw będzie oryginalny i zadziała, z chęcią odeślemy fotografię konkretnego zestawu dla Ciebie z Twoimi danymi lub ustalonym hasłem. Praktykujemy takie metody, bo wiemy ile z Was zostało już oszukanych zanim trafiło na naszą stronę. Nie jedna z nas przeszła to samo, a jak wiadomo cena leków poronnych nie jest niska. Mało kto może sobie pozwalać na kilkakrotne ryzykowne zakupy od kilku sprzedawców.