O nas

Nasza organizacja Woman World powstała, by ratować i pomagać kobietom w niechcianej ciąży. Usunięcie ciąży tabletki poronne. Nasze stowarzyszenie ma na celu pomoc w zdobyciu bezpiecznego, oryginalnego zestawu (tabletki poronne-wczesnoporonne) aby móc rozwiązać problem.

Dzięki naszym długim staraniom mamy dostęp i możliwość dostarczać tabletki poronne do każdego miejsca w Europie. W szczególności zależało nam na rozpoczęciu działalności w Polsce- kraju, gdzie prawo aborcyjne należy do jednych z najbardziej restrykcyjnych na świecie.

Jesteśmy tu po to, aby uświadamiać kobiety jak ważna jest bezpieczna aborcja i jakim sposobem możną ją przeprowadzić w najmniej inwazyjny sposób. Pomysł na nasze stowarzyszenie powstał w 2016 roku kiedy Polskę obiegł projekt nowej, niebywale restrykcyjnej ustawy aborcyjnej. W finalnym rozliczeniu nowego pomysłu polityków ustawa nie została uchwalona, jednak pozostał niesmak wśród kobiet i skala problemu legalnej aborcji w Polsce została niesamowicie ukazana.

Nawet bez zmiany przepisów dotyczących tego tematu, w naszym Państwie kobieta nie ma wolnego wyboru.       czytaj dalej

 

Na dzień dzisiejszy legalnej aborcji może poddać się kobieta, które spełnia określone ,,wymagania”(!). Pierwszy przypadek to taki, kiedy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej. W tym wypadku można dokonać aborcji bez limitów czasowych. Jako drugi określa się ciężką i nieodwracalną wada płodu lub nieuleczalną chorobę zagrażająca jego życiu.

Legalnie usunąć ciążę można wtedy do 20. tygodnia. Ostatnim przypadkiem jest ciąża pochodząca z czynu zabronionego tj. gwałt lub inne wymuszenie stosunku płciowego. Relacji seksualnej z osobą poniżej 15. roku życia lub stosunku kazirodczego, w wyniku którego kobieta zaszła w ciążę. Czas na reakcję mamy tutaj do 12. tygodnia wieku ciąży. Na świecie co piętnaście minut umiera kobieta w wyniku powikłań poaborcyjnych wykonanych w podziemiu aborcyjnym, przez niedoświadczonego lekarza, bądź osobę w ogóle do tego nie uprawnioną, przez nieoryginalne tabletki wczesnoporonne czy zakażenia.

Chcemy przyczynić się- jeśli to możliwe- żeby skala problemu była mniejsza i żeby kobiety w Europie mogły bezpiecznie przeprowadzić zabieg w domu- usunięcie ciąży tabletki poronne. Dzięki wielu miesiącom intensywnej pracy i zaangażowania wielu osób jesteśmy w stanie bezproblemowo wysłać paczkę do każdego miejsca w Europie ze stu procentową pewnością, iż nie zostanie ona przechwycona przez Urząd Celny.

7 thoughts on “O nas

  1. Witam,zostałam zgwałcona ale nikomu nie powiedziałam,niestety jestem w ciąży i szukam pomocy w usunięciu.PROSZĘ pomóżcie

    1. Ja zamawialam już raz tutaj tabletki. Wszystko poszło ok. Zamówiłam drugi raz .. Ale nawet nie dostałam wiadomości że paczka została wysłana. . Czekam niecierpliwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *