Tabletki poronne- jedyne, bezpieczne w sieci.

tanie tabletki poronne
mifepristone misoprostol ru486

Nasza organizacja może umożliwić Ci bezpieczny i anonimowy dostęp do oryginalnych leków. Tabletki poronne w oryginalnych zestawach.
Uzyskaj bezpieczną aborcję

 

  Pamiętaj że, tabletki poronne to bezpieczny sposób usunięcia ciąży

 • Coraz popularniejsze staje się przerywanie ciąży za pomocą pigułki wczesnoporonnej(tabletki poronne), której nie należy mylić z antykoncepcją działającą doraźnie w krótkim czasie po stosunku. Jeśli system opieki zdrowotnej ignoruje potrzebę dostosowania jakości zabiegów aborcji do światowych standardów, godzi to w prawo kobiet do korzystania z osiągnięć medycyny.
 •  

 • Aborcja od łacińskiego abortio – poronienie – oznacza dziś przerwanie ciąży w wyniku interwencji zewnętrznej, przyjęcia tabletek poronnych czy przeprowadzenia zabiegu przez lekarza. Metoda farmakologiczna to sprowokowanie skurczów macicy i w efekcie poronienia, bardzo zbliżonego do poronienia naturalnego. Można ją stosować do 9. tygodnia ciąży.
 •  

 • Kobieta w Polsce nie jest karana za aborcję, tak więc użycie pigułki wczesnoporonnej nie jest karalne. Karze podlega jednak osoba, która pośredniczy, zamawia tabletki poronne i przekazuje ją komuś, czyli taka, która pomaga w przeprowadzeniu aborcji.
 •  

 • Metoda farmakologiczna polega na tym, że kobieta roni zarodek. Wiąże się to często z obfitym krwawieniem – podobnie jak przy miesiączce. Słabe krwawienie może też się przedłużyć. Jeśli kobieta decyduje się na użycie pigułki poronnej RU486 (misoprostol+mifepristone), powinna mieć przy sobie kogoś bliskiego. W razie czego – jeśli kobieta poczuje się słabo –powinna pojechać do lekarza. Nie musi mówić, że zażyła pigułkę, wystarczy, jeśli powie, że poroniła. Podobnie w przypadku, kiedy słabe krwawienie się przedłuża. Po każdej aborcji farmakologicznej warto odwiedzić ginekologa. Trzeba pamiętać, że skuteczność pigułki nie jest stuprocentowa.
 • Aborcja farmakologiczna to najbezpieczniejsza forma usunięcia ciąży do 9 tygodnia

 • Po zabiegu kobiety czują się bardzo różnie. Jeśli któraś z nas nie była pewna swojej decyzji albo jeśli uznaje aborcję za grzech, za zło moralne, jej sytuacja jest znacznie trudniejsza. Jednak bez względu na to, co będzie czuła po zabiegu tabletkami poronnymi, sam zabieg przeprowadzony przez fachowego lekarza nie niesie ze sobą większych zagrożeń niż jakikolwiek inny zabieg medyczny. Dla ciała nie jest groźny. Nie wymaga interwencji chirurgicznej. Nie powoduje ran, które muszą się goić.
 •  

 • Niestety jednak zepchnięcie aborcji do podziemia powoduje, że często kobiety dostają się w ręce nieodpowiedzialnych konowałów czy naciągaczy podających się za lekarzy, którzy nie umieją fachowo przeprowadzić zabiegu i ogłaszają się „jak usunąć ciążę”, nie sterylizują sprzętu albo podają fałszywe pigułki wczesnoporonne. Nigdy nie należy zamawiać tabletek poronnych w internecie u niesprawdzonej osoby! Fałyszwi sprzedawcy(sprzedam tabletki poronne) często wysyłają tanie zamienniki (arthrotec, cytotec) lub co gorsza inne witaminy
 •  

  Prawdziwy oryginalny zestaw tabletek poronnych powinien się składać z

  • 1 tabletki mifepristone (ru486)
  • 8 tabletek misoprostolu

  Wszystkie tabletki poronne powinny być w oryginalnych blistrach wraz z opisem i datą ważności !!!

   

 • Niebezpieczeństwo, jakie niesie ciąża zagrażająca zdrowiu lub życiu kobiety i aborcja przeprowadzana nielegalnie przez osoby niewykwalifikowane lub przez samą kobietę tak zwanymi domowymi, nieraz drastycznymi metodami, często pociąga za sobą trwałe okaleczenia i bezpłodność.
 •  

 • Zabieg w podziemiu aborcyjnym kosztuje od 2000 do 4000 złotych. Cena pigułki RU486(poronnej) to około 400 złotych, ale mało kto wie, gdzie taką pigułkę zamówić i jak nie dać zrobić się w balona kupując tabletki poronne od oszustów którzy zazwyczaj takie leki widzieli jedynie na zdjęciach. Jeśli chodzi o finansową dostępność zabiegu – to około 60% Polek żyje za minimum socjalne, które waha się od 800 do 850 złotych. Innymi słowy, na zabieg kobieta musiałaby wydać od 3 do 6 miesięcznych pensji. A na pigułkę 1/3 pensji.
 •  

 • Dostęp do usług podziemia aborcyjnego wymaga odpowiedniego rozeznania, znajomości, poczucia anonimowości (co jest niezwykle trudne w mniejszych miasteczkach i na wsi) i odpowiednich środków finansowych. W praktyce podziemie aborcyjne świadczy usługi lepiej zarabiającej mniejszości Polek.
 • Zakaz aborcji

 • Generalnie jednak zakaz aborcji najsilniej uderza w najuboższe kobiety, czyli te, które najczęściej nie mogą pozwolić sobie ani na wychowanie kolejnego dziecka, ani na opłacenie zabiegu w podziemiu, ani nie znają sposobu na bezpieczne zamówienie leków wczesnoporonnych.
 •  

 • Zakaz aborcji(tabletki poronne) pogarsza dramatycznie jakość zabiegów, nie zmniejszając ich liczby. Kobiety, które zdecydowały się na przerwanie ciąży(tabletki poronne, robią to bez względu na zakazy. Wedle danych organizacji pozarządowych w Polsce przeprowadza się od 80 do 200 tysięcy zabiegów rocznie. Doświadczenie dowodzi, że nawet ryzyko trwałego okaleczenia czy utraty życia nie powstrzymuje kobiet, które nie chcą urodzić dziecka, przed przerwaniem ciąży. Przykładem może być Rumunia za czasów Ceauşescu, kiedy obowiązywał restrykcyjny zakaz przerywania ciąży (1966–1990). Chociaż z powodu źle wykonywanych aborcji umierało tam około 700 kobiet rocznie, a przestrzegania zakazu pilnowała specjalna „policja ginekologiczna”, liczba aborcji była najwyższa w Europie, 37 razy wyższa niż w Holandii, w której przerywanie ciąży było wówczas (i nadal jest) legalne.
 •  

 • Nie łudźmy się! Walka przeciw legalizacji aborcji czy umycie rąk od problemu dziesiątek tysięcy kobiet skazuje je tylko na strach, poniżenie, samotność, ryzykowanie zdrowia, a nawet życia. W wyniku zakazu dochodzi do nielegalnych, często niefachowych i ryzykownych zabiegów, a nie do ograniczenia ich liczby. Na świecie co 7 minut umiera kobieta z powodu niefachowych prób przerwania ciąży.

10 thoughts on “Tabletki poronne

 1. Dostałam SMS 2 dni temu że paczka została wysłana, nie mam nr przesyłki i nadal jej nie ma. Po jakim czasie się dostaje?

 2. Ja też dostałam sms-a dwa dni temu i właśnie jąodebrałam od kuriera, wszystko ok dzieki

Comments are closed.