Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Tabletki poronne 2 kuracja

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Ewelina 4 lat, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #31688 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Czy komuś się nie udała druga kuracja ?

    #31700 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    A skąd wiesz, że nie powiodlo się?

    #31731 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Pierwsza się nie powiodła , i boje się że kolejna też się nie uda

    #31753 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    Potwierdziłas u lekarza, że nie powiodlo się? Czy to twoje przypuszczenia? Zazwyczaj 2 próba kuracji, kończy się pozytywnie. Z tego co pisały dziewczyny

    #31798 Odpowiedź
    Avatar
    Xxxxx

    Ewelina w którym tygodniu jesteś

    #31938 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Zaraz w 7tc ,byłam u lekarza jest widoczna akcja serca ale jest też krwiak 11 mm na 7 mm kosmowka zaczęła się odklejać. Lekarz stwierdził że przez niego moge poroni,Ale nie muszę zamówiłam dziś kolejna kuracje mam nadzieję że się uda

    #31942 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    To faktycznie lepiej druga seria tabletek skończyć to, niż czekać aż może poronic się uda a może nie. Powodzenia!

    #31944 Odpowiedź
    Avatar
    Xxxxx

    Ja się cieszę że udało mi się za pierwszym razem bo tabletki ogólnie są drogie i nie stać by było mnie na następny zestaw.

    #31945 Odpowiedź
    Avatar
    Xxxxx

    Ewelina powodzenia teraz na pewno ci się uda

    #31952 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    No kasy sporo i to akurat przed świętami … No ale cóż . Nie dziękuję dziewczyny , liczę na to że tym razem pójdzie tak jak powinno bo już z mężem wariujemy po malu …

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
Odpowiedz na: 2 kuracja
Twoje dane: