Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Justa 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1 z 100 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #32265 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Hej, powtarzam kuracje poraz drugi czy ktoś zaczyna zemna? Niestety pech chcial, że akurat wypada na święta ale niestety dłużej czekać nie mogę to już 7/8tydzien.

    #32276 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja dzisiaj biorę drugi raz , o12 zaczynam serie 4 tabletek . Bardzo się boje ze znowu nie pójdzie tak jak powinno . Chociaż za pierwszym razem zaczęła odklejać się kosmówka i powstał krwiak podkosmowkowy więc mam cichą nadzieję że dziś się już uda do końca .

    #32280 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Współczuję ja też się boję masakra jakaś… Jestem tutaj, więc proszę odzywaj się czasami.

    #32284 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Zaczął boleć brzuch więc mam nadzieję że się rozkręci bo boli bardziej niż ostatnim razem .

    #32321 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Ja w niedziele zamawiam tabletki na 3 kuracje i 4 kuracje, bo podwójna dawkę myślę że wtedy nie będzie mocnych.

    #32332 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Zaraz ostatnią dawka , przed drugą dostałam biegunki wzięłam stoperan, i teraz przed trzecia znów biegunka . Brzuch boli okropnie ,straszne skurcze … Krew leci ale nie jakoś specjalnie mocno,ale taka żywa czerwień więc jestem dobrej myśli .

    #32425 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Dziewczyny, długo Was trzymała biegunka?

    #32433 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Ewelina i jak się czujesz? Który to tydzień?

    #32443 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Madzialena 7 z haczykiem . Czuje się świetnie . Przed 3 dawka tak nieziemsko bolał mnie brzuch straszne skurcze po chwili krew sporo po 3 dawce bóle przeszły krew w łazience dostlownie lala się że mnie i wypadly najpierw dwie nie wiem nawet jak to nazwać “ogromne kulki”. Po chwili biegunka. Poszłam spać obudziłam się zalana ,biegałam kilka razy zmieniać te duże podpaski poporodowe . I w nocy znowu dwie duże “kulki” wyleciały z krwią . I rano ostatnia.pozniej tylko krew ale nie specjalnie dużo . Także czuje że już po wszystkim . Może dziś pojadę na sor się upewnić .

    #32453 Odpowiedź
    Avatar
    Malutka

    Cześć dziewczyny, ja chyba tez będę musiała ponownie zamówić. Przeprowadziłam kuracje i miałam krwawienie tylko podczas oddawania moczu, a raczej tylko jakies skrzepy i to nie w jakichś większych ilościach… myśle, czy zamawiać czy isc na usg. Ktoś tak miał? Udało się?

    #32460 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Jak zajście w ciąże po tej kuracji?

    #32470 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Malutka , myślę że jednak mogło się nie udać też miałam tak przy pierwszym razie . No i jedyne co się stało to powstał krwiak podkosmowkowy bo kosmówka zaczęła się odklejać a po za tym było ok z ciążą , więc druga kuracja już zadziałala poprawnie .

    #32472 Odpowiedź
    Avatar
    Sandra

    Dziewczyny czy te 4 tabletki pod język wkłada się wszystkie cztery naraz ?
    Dzisiaj odebrałam przesyłkę
    Ta pierwsza wzięłam o 16. Niestety po otwarciu była troszkę rozkruszona (chyba przez transport) czy to nie problem i normalnie zadziala ?

    #32478 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Malutka, a jak długo krwawilas? Ja wczoraj robiłam od 10, dość że okropna biegunka to jeszcze dopiero zaczęło coś lecieć po 2 dawce, też skrzepy podczas siku i to do 22 tylko. Z nocy to troszkę poleciało i na tym krwawienie przestało. Czytałam że może po 48 godzinach od ostatniej dawki coś ruszyć ale marnie to widzę. Poczekam i będę musiała zamawiać drugi zestaw

    #32487 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Tak powinna normalnie działać, wszystkie na raz pod językiem trzymaj do rozpuszczenia.

    #32488 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Malami , miałam tylko 2 razy, raz przed 2 dawka i raz przed 3 .

    #32504 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Ewelina, mam nadzieję że Ci się udało i będziesz miała już to wszystko za sobą. Daj proszę znać, czy wszystko w porządku ja zaczynam w piątek i mam nadzieję, że mnie również się uda i chyba zamówię dwa zestawy wezmę oba na wszelki wypadek, żeby oczyścić się całkowicie.

    #32505 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziewczyny a po jakim czasie można zacząć kolejna kuracje?

    #32514 Odpowiedź
    Avatar
    Malutka

    Pierwszy dzień czyli sobota przy oddawaniu moczu było kilka większych takich skrzepów drugiego dalej tak samo, raz mniejsze raz trochę większe skrzepy a dzisiaj już sporadycznie jakies małe skrzepy. Sama nie wiem do końca jak to opisać. A na podpasce tylko jakies niewielkie plamy. Tak to u mnie wyglądało. Pierwsze krwawienie pojawiło się u mnie przed druga dawka 4 sztuk wiec dosyć szybko. Ja najpierw w czwartek/ piątek pójdę chyba do gina i dopiero zamówię. Chciałam zamówić odrazu ale chłopak poprosił żeby najpierw pójść sprawdzić dla pewności 🙂

    #32516 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Malutka to raczej Ci się udało. Jeśli skrzepy były w niedzielę i dziś krwawisz wiec chyba poszło dobrze. Ja tak miałam w czerwcowej kuracji. U mnie cisza od wczoraj. Tak się martwię, chyba muszę zamawiać następny zestaw, nic się już nie ruszy.😣😣

    #32520 Odpowiedź
    Avatar
    Malutka

    Dam jeszcze znać po wizycie u gina. Ja o dziwo słabo bardzo przeszłam kuracje, nie sądziłam, ze coś mnie złamie, jestem sportowcem na wysokim poziomie, a tak się zle czułam ze miałam gorączkę ponad 39, a mój chłopak który był przy mnie cały czas i podobno momentami zaczynałam majaczyć i gadać bez sensu. Przez 5 godzin się czułam jakbym miała zaraz zemdleć i dlatego wzięłam tylko dwie dawki po 4. Ostatnia dawkę wzięłam następnego dnia bo po prostu się bałam ze organizm nie udźwignie tego. Głupio zrobiłam, ale no cóż. Okaże się u lekarza, jak nie to ponowię. Dziewczyny nie sugerujcie się moja wypowiedzią. Taki organizm widocznie. 🤨

    #32550 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jestem niemal że pewna że się udało , no ale potwierdzić muszę u lekarza na 100%. Powodzenia dziewczyny trzymam kciuki za was . Żegnam sie i obym już nigdy nie musiała tego robić.

    #32574 Odpowiedź
    Avatar
    Pan

    I co ? Udało się ? Ile brałaś kuracji

    #32644 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej dziewczyny ja będę robić to po raz pierwszy i bardzo się boje ale jestem zdecydowana ale też zestrysowana,najbardziej przeraza mnie bol

    #32693 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Magdalena, kiedy zaczynasz kuracje i który to tydzień. Tez się okropnie bałam po raz pierwszy ale nie jest to w ogóle straszne. Dolegliwości są normalne i nie ma czego się bać. Ja ponawiam kuracje drugi raz w piątek i też się boję, ale bardziej tego że poraz kolejny się nie uda a u mnie już jest późno 8/9 tydzień.

    #32718 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Zaczynam w święta bo będę mieć wone będzie to siódmy tydzień ale mam naprawdę ogromny stres

    #32721 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Ja zamówiłam dziś zestaw i też powtarzam. Ciekawe kiedy przyjdzie.

    #32730 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja zamówiłam w poniedziałek, dzisiaj juz byl, tez drugi… Wzięłam ta 1wsza o 20.30, jutro reszta… Mam nadzieje, ze uda sie tym razem.

    #32755 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Magdalena galinska a kiedy dokładnie zaczynasz, ja w piątek 20.12 może akurat będziemy obie z tym, więc mogę tu być dla Ciebie i przejdziemy przez to razem.

    #32764 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Madziale na,niestety nie mogę w piątek bo pracuje popołudniami, chce zacząć wigilię wieczorem od pierwszej tabletki,a w glowie mętlik,pewnie ze razem raźniej to przechodzić, ciesze sie ze znalazłam to forum

    #32770 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Mimo wszystko będę tutaj, więc pisz jak coś. Ja jak zacznę kuracje będę pisać po kolei jak przechodze z tego co czytam większość kobiet przechodzi tak samo, jednakże niektórym udaje się za pierwszym a innym za trzecim to już zależy od ciąży tak mi się wydaje.

    #32775 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Na pewno będę pisać,dziękuję za wsparcie,a mam pytanie masz już dzieci?Ja mam trojke,i to nie jest czas na kolejne i sama nie wiem czy dobrze robie,ale pewnie każda z nas ma takie myśli, i nadal mam lek przed tym ale co ma być to bedzie

    #32776 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Bardzo się ciesze ze taka strona istnieje i nie jesteśmy w tym same

    #32786 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Jak przyjdzie jutro zestaw to zaczynam od jutra. Też będę pisać na bieżąco

    #32815 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Wzięłam 2 serie i wogóle nie krwawię – mam
    Tylko gorączkę i ból brzucha ( to 2 raz)

    #32820 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Pam, ja tez 2 raz to robie, pierwszy tydzień temu. Tez sie druga dawka właśnie rozpuscila. Tez mam znowu dreszcze i tyle. Zero bólu, zero krwi… Ktory tydzien??? U mnie 7.

    #32828 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Pam, jak tam? Boli mnie lekko brzuc, krew pojawila sie przy siusianiu. Jestem niespełna 2 h po ostatniej dawce.

    #32855 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika to nie brałam wg zaleceń co 3,5 godziny?

    #32846 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Ja dziś wieczorem zaczynam brać pierwszy zestaw czterech tabletek. Po której dawce tych czterech u was wszystko się zaczęło?

    #32865 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Etoile, bralam. na razie poza lekkimi skurczami i krwawieniem przy sikaniu nic się nie dzieje. Tzn skurcze minely po 2h. Ja mam wrażenie, ze kolejna proba nieudana… KASIA za pierwszym razem po 3, ale przy sikaniu jedynie rozowy papier. Teraz tez, dawki skonczylam po 5 rano, krew pojawila sie nie cale 2 h po ostatniej dawce. Ale tylko przy sikaniu. Ja nie wiem o co w tym chodzi. Krwawienia brak, skurczy brak, ja jestem zalamana!!!

    #32834 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzia, mam dwójkę dzieci w tym 4 letnia córkę i syna 5 miesięcy u mnie zawiodła koncepcja masakraaa. Tez nie chce nie dam rady zajmuje się niepełnosprawna babcia dodatkowo. Nie mam czasu sama dla siebie, a ponad to źle się czuję nie mam wgl Energi. Chcę już to zakończyć i wróci do świata żywych. Nie wiem dlaczego się nie udaje pisze, że skuteczność wynosi 99% ale jakoś tego nie widzę boję się i mam przeczucia, że za drugim razem mi się też nie uda i co dalej? Szok

    #32870 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Hej odebrałam dzisiaj paczkę. Pierwsza biorę dzisiaj resztę jutro. Zabieg wykonuje poraz drugi.

    #32890 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Ja zaczynam dziś, bardzo sie boje

    #32881 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Od wczoraj dopiero dzisiaj dodali mój komentarz, więc napisałam kolejny i są dwa 😣 Nika też powtarzam drugi raz jestem już w 9t4d masakra boję się że zzowu się nie uda za ierwszym razem miałam takie objawy jak ty. Troszkę krwi i to na tyle. Nie wiem jak za drugim nie wyjdzie to trzeci powtórzę dwokrotnie o ile po świętach będzie mnie na to stać. Jest to drogi zabieg nie da się ukryć a ponad to trzeba szybko reagować.

    #32880 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    A jakie są zalecenia bo nie dostałam żadnej instrukcji jakas dieta czy coś ??

    #32891 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Hej Madzialena madzik to ja Magdalena cos pomieszalam ale teraz juz ok,ja mam paczke juz od srody w domu,ale czekam az bede miec wolne,do konca tyg pracuje,nadal sie boje,jestem z toba trzymam kciuki aby sie udalo pisz co i jak,jak bedziesz mogla

    #32896 Odpowiedź
    Avatar
    kamka

    Hej. Ja rowniez rozpaczelam dzis o 18. Zaraz druga dawka. 7/8 tydz. Juz po dwoch godzinach krawienie lekkie,biegunka i chec wymiotow. Ale jakos sie wstrzymalam. Boje sie ze zwymiotuje za godzine po drugiej dawce.

    #32886 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Witam; wczoraj minął tydzień jak robiłam kurację (7 tydzien). Podczas kuracji brzuch bolał troszkę mocniej niż przy okresie, krwawiłam standardowo, raz miałam biegunkę, były też dreszcze (wszystko do przeżycia bez środków przeciwbolowych i na biegunkę, nie miałam takich silnych objawów jak opisują tutaj dziewczyny na forum) Do dzisiaj jeszcze troszkę krwawie (raczej to już takie brązowe uplawy) w ciagu tego tygodnia chyba dwa razy mialam gorączkę. Usg mam dopiero 2 stycznia, dzisiaj nie wytrzymalam i kupilam test (wiem ze to jeszcze za wczas) pojawiła się druga kreska ale bardzo blada (przy testach przed kuracja wychodzily dwie wyraźne kreski).Doradzcie jak inaczej sprawdzic czy kuracja się powiodla. Dodam ze nie mialam typowych objawow ciazowych moze jedynie bolaly mnie piersi – teraz bola mniej. Pozdrawiam

    #32892 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Ja o 17 wzięłam pierwsza tabletkę jutro resztą. Ale wiecie co, ostatnio robiłam w niedzielę i krwawilam tylko przez kilka godzin i tyle. A dziś wzięłam o 17 i za chwilę zachciało mi się siku i przy podcieraniu była krew. Zastanawiam się czemu tak się zrobilo skoro od 12 tabletek minęło 5 dni?! Czuję delikatny ból podbrzusza.

    #32906 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Zagadeczka tez bede w 7tc jak bede robic kuracje,jedynym objawem u mnie sa tylko bolace piersi,a testy robilam trzy razy i wszystkie pozytywne😦Boje sie zaczac bardzo kuracje

    #32907 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Dziewczyny, zamawialyscie z tej strony?? Potezebuje pilengo kontaktu!

    #32914 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja nic z tego nie rozumiem. Jestem 16 h po 2 kuracji, i tez wydaje mi się nieudana. Lekkie skurcze, krew przy sikaniu i tyle. Zero skrzepow, bolu ogromnego. Nic. 7 tydzien. Dzis mylam okna, wysorzatalam caly dom, zeby coś sie ruszylo i dupa. Teraz święta, więc z 3 przesyłka bedzie ciezko. A i juz mi ciezko uwierzyc, ze 3 zadziala. Mam w glowie metlik, przez dreszcze i dawki w nocy juz dzis nie kontaktuje, ide zalamana spac. Nie wiem jak mozliwe, zeby sie nie udalo 2 razy… Z lekarzami problem, z beta problem, z 3 przesylka problem bo swieta. Sama nie wiem co mam robic.

    #32911 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Madzik ja zrobiłam 2 testy były pozytywne, ale byłam jeszcze u gina potwierdzić, luknoł mi tam wsadził paluchy i stwierdził że ciąża, kazał zapisać się na usg (u mnie niestety termin dopiero na styczeń 😤). Też się bałam zacząć ale nie było źle bynajmniej u mnie kazdy organizm reaguje inaczej. Chciałabym już wiedzieć czy się powiodło bo jezeli nie to zamawiam drugi zestaw ale to bedzie już późno bo teraz juz 8 tydzień.
    Sem ja zamawialam z tej strony …. 😉

    #32915 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzik o 20 wzięłam ta pierwsza tabletkę ogólnie przy pierwszej kuracji po niej nie miałam, żadnych objawów i teraz na chwilę obecną nic się nie dzieje tylko czuje ciepło podbrzusza. Jutro o 20 biorę drugi etap kuracji po przebudzeniu na kolejne dawki będę Ci pisać jak to u mnie wygląda.

    #32912 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Każda z nas zamawiała właśnie tu

    #32921 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziewczyny, co ile bierzecie te 4 tabletki co 4 czy 3,5 h?

    #32922 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Nika boję się że u mnie nie zadziałało za pierwszym razem, niekoniecznie stać mnie na kolejną dawkę, też nie potrafię zrozumieć dlaczego tak dużo jest dziewczyn którym nie wyszło za pierwszym, a nawet i kolejnym razem, skuteczność tego zestawu przy pierwszej próbie jest 98 %, a tu większość dziewczyn pisze że nie wyszło … może ta duża biała tabletka nie opisana to nie ta tabletka co powinna być….

    #32925 Odpowiedź
    Avatar
    Emka

    Biała tabletka nie może być opisana, ze względu na polskie prawo. Zresztą “Sam mifepriston ma tylko umiarkowane działanie poronne” najistotniejsze jest te 12 tabletek mizoprostolu. A co do specyfiki takich for, piszą tutaj raczej dziewczyny, które miały jakiś problem, te którym się powiodło raczej rzadko się chwalą.

    #32930 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Zagadeczka – i jak? Dziewczyny, mam ten sam problem co wy. Boje sie zamawiac z tej strony. To pewne zrodlo? Ktorejs z was sie udalo? Pytam i szukam pomocy, bo juz raz zostalam oszukana przez strone tabletka-poronna.pl . Sprawdzalyscie przy kurierze przesylke?

    #32929 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Emka czyli sugerujesz, że ta biała tabletka nie jest mi koniecznie potrzebna ? W takim razie myślisz ze mogę zazyc tylko te 12 tabletek? Mozna je bez problemu kupić w aptece wtedy ma się 20 sztuk bądź 30 (zależy od rodzaju). Cena do 50 zl (no i gdzieś drugie tyle recepta 😉 ) Myślałam już żeby kupić na receptę w aptece wtedy mialabym wiecej sztuk i wzielabym 3 razy po 4 doustnie i 4 dopochwowo – taka dawka powinna zadzialac…. jak myslicie to dobry pomysl? Czy mogę się wykonczyc ?

    #32936 Odpowiedź
    Avatar
    Emka

    Cytotec jest bardzo drogi:
    https://www.apteka-melissa.pl/produkt/cytotec-02-mg-30-tabletek,37453.html
    Chyba, że masz jakąś zniżkę ??

    #32946 Odpowiedź
    Avatar
    kamka

    dziewczyny rozpoczelam kuracje o 18. Po polnocy po drugiej dawce obudzil mnie krwotok i wylecial spory skrzep. jestem pewna ze juz po. Zaraz ostatnia dawka. Tabletki z tej strony ratuja mi 2x zycie. 100% polecam

    #32959 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziewczyny raczej nie otrzymamy odpowiedzi na pytanie o fali niepowodzeń a z tego co widzę jest co raz więcej jej. Chyba, że jest tak jak piszą, że kobiety którym się udało nie piszą na forum tylko te co naprawdę potrzebują pomocy i mają jakiś problem. Nie wiem m… Dzisiaj biorę drugi etap tabletek i napisze co u mnie. Zaczynam o 20, wolę przecierpiec noc w razie wu niż się męczyć cały dzień jeszcze przy dzieciach.

    #32960 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Emka, można wziąść zamiennik Arthrotec lub Arthrotec Forte te są już dużo tańsze…..

    #32963 Odpowiedź
    Avatar
    Zagadeczka

    Sem nie było żadnego problemu paczka dotarła w 2 dni, 13 tabletek, sprawdziłam przy kurierze, zdziwila mnie ta duza biała tabletka ale zabrałam je do domu i w domu doczytałam że tak one wyglądają i nie mogą być opisane 🙂 PS u mnie dość wścibski kurier zdziwiony że przyszło coś w kopercie za 440 zł, jak sprawdzałam przy nim to powiedziałam ze to tabletki na odchudzanie bo Sylwester się zbliża 😅😅

    #32970 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Tez jak pytalam smsem owa strone o niepowodzenie, to dostalam odpowiedz, że malo osob przyznaje sie na forum, ze zadzialo, a nke zdarzylo się, zeby druga kuracja byla nieudana. No jak widać po mnie zdarzylo sie. 27 h od kuracji i cisza. Już nawet nie ma krwi podczas siusiania. Niesamowicie bola mnie piersi, ale to od początku. Zadnych innych objawów ciazy poza dwiema ostrymi krechami na 5 testach. 7 tydzień i 3 dni. Czas ucieka, pieniądze tez… Nie sa to tanie rzeczy, naprawdę sama nie wiem co mam robic…

    #32972 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzik po tej pierwszej tabletce, która jest oddzielna delikatnie bola mnie jajniki ale bardzo słabo. Za pierwszym razem nic mnie nie bolało.

    #32973 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzik o 20 biorę drugi etap tabletek będę Cię informować co i jak, jednakże moich objawow nie bierz do końca do siebie, każda przechodzi bardzo podobnie, ale ty możesz przejść inaczej. 😊

    #32983 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Zagadeczka – to niezle 😂. Zawsze to jakas wymowka 😁. Stosowalas juz te tabletki? Zadzialaly? Nie wiem czy zamawiac i ryzykowac czy probowac wszystkiego? Nika – a jak Twoja kuracja? Dasz znac czy sie udala? Mnie czas tez nagli. 4 tydz. Musze dzialac. Moim zdaniem dziewczynom, ktorym sie udalo powinny o tym napisac na formum. Malo jest takich informacji.. Na chwile obecna mam zwiazane rece..

    #32995 Odpowiedź
    Avatar
    M.

    Nie wiem dlaczego nie dodaje moich postów ☹ o 10 wzięłam pierwsze cztery z 12 tabletek. Narazie noc nie czuje 😐

    #32984 Odpowiedź
    Avatar
    M.

    Dziewczyny, czy któraś z Was zaczęła plamic 20 godzin po wzięciu tej pierwszej pojedynczej tabletki? Ja 30 minut temu wzięłam pierwsze cztery, ale już rano po wczorajszej plamilam krwią.

    #32996 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Madzialena wiem wiem kazdy organizm jest inny,kolezanka przechodzila bardzo lagodnie,mowila,ze jak poronila to ja bardziej bolalo,takze mysle ze nie bedzie zle,tym bardziej ze trzy porody naturalne przezylam😀ale stres i tak jest

    #32998 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Sem, no druga nie zadzialala takze, chyba ze jeszcze zdarzy sie jakis cud, czasem i 48 h od kuracji skończonej cos sie dzieje. Jak sie nie zadzieje, jestem zmuszona kupic trzeci zestaw, choc wcale mi nie na reke. Pisalam sms na polski numer, jeszcze nie mam odpiwiedzi, dlaczego druga proba mogla się nie udac 🤨

    #33011 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziewczyny czy tylko stoperan można brać czy może być inna taaaabletka od biegunki

    #33020 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Ja robiłam kuracje w nocy. Po za strasznymi dreszczami, bolącymi cyckami I bólem brzucha nic nie było więcej. Żadnej krwi ani nic.. To znaczy, że się nie udało? 🙁

    #33012 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika mi się dwie kuracje nie udały. Też napisałam maila i stwierdzili że to niemożliwe, powodem mogłabyc biegunka, wymioty lub brak ciąży, u mnie nic nie wchodziło w gre. Zapisałam się już na zabieg, ale najbliższy termin to 6 stycznia. Postanowiłam zamówic ostatnia kuracje, ale podwójna dawkę. W czwartek wzięłam dwie pojedyncze tabletki, wczoraj 6 małych, po 3 godzinach 8 małych i zaczęło się, więc jako ostatnią dawke 4. Chociaż chciałam jeszcze wziąć dwa razy po 8, ale odpuściłem. Poszły wielkie kulki, krwawilam niemiłosiernie całą noc i teraz też, non stop wychodzą skrzepy.

    #33024 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Ja o 17 zaczynam walkę. Trzymać kciuki

    #33022 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Etoile, czekalam gdzieś na twoj wpis, bo właśnie dumalam co zrobilas, bo czytalam o twoich 2 probach. Czyli jak zamówię, jest nadzieja, ze 3 raz sie uda. Ale niestety na podwojna dawke juz za cholere mnie nie stac 🤨 trz nie mialam biegunki, wymiotów, Etoile, ktory tydzien?

    #33027 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Hej dziewczyny wlasnie wzielam druga dawke (pierwsza pod jezyk) zrobilam to 20 min temu zaczął bolec mnie brzuch, czy to ja juz swiruje czy to mozliwe ze boli tak szybko? Zreszta po tej duzej tabletce tez nie za dobrze sie wczoraj czulam. Mam zaczac sie martwic? Bo troche sie boje.

    #33030 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    7, a 8 tydzień. No ale jeśli 3 kuracja się nie uda to i tak czeka Cię zabieg za 1800 zł, gdzieś zagranica, nerwy, kombinowanie itd, ryzyko urodzenia chorego dziecka, albo domowienie 4 zestawu. Ja już za drugim razem chciałam zastosować podwójna dawkę, ale przyszła tylko jedna, więc wzięłam co miałam, a trzeba było domówić, poczekać i zrobić.
    Tylko nie radziłabym Ci zostać sama, albo w Towarzystwie małego dziecka, dreszcze po tamtych tabletkach to pikuś przy tym. Leżałam pod dwoma kocami i dwoma kołdrami i trzeslam się 3 godziny, w nocy naszla gorączka i cały czas latalam zmieniać podpaski. Ewentualnie można by spróbować z jednego zestawu wziąć najpierw 8 tabletek, a później 4.

    #33033 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Hej etolia ja o 20tejbede robić druga kuracje. Napisz mi proszę 8 na raz tabletek bralas?

    #33035 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    U mnie godzina po pierwszej dawce i biegunka, pomomo brania stoperanu. Ból podbrzusza i krwawienie około 30 minut po pierwszej dawce. Czemu ta biegunka tak dokucza 🤔

    #33039 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Cieszę sie Etoile, ze Ci się teraz udało. Nareszcie masz za soba, a ja znowu przed soba… Nerwica, kurw*** i juz wszystko naraz. Mowisz ze za jednym zamachem 8? Nie wpadlam na to, tak mozna??? Niestety zostac muszę sama, maz nie wie. Znowu na noc bede sie męczyć, bo w dzien nie mam jak. Zdrowka zycze!

    #33050 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziewczyny jak u Was? Ja przed 24 biorę ostatnia dawke. Wyleciało sporo krwi i skrzepów. Biegunka tylko raz. Tak to bez większych objaw.

    #33047 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Dziewczyny,ja juz sama niewiem czy nie lepszy bylby zabieg,ja czekam do wogilii,wtedy zaczne bo wolne od pracy,ale im blizej tym bardziej sie boje😕

    #33060 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Etoile – wzielas od razu 8? To byl 1 Twoj zestaw czy 2? Zastanawiam sie czy zamowic z tej strony, skoro tyle niepowodzen. Myslisz, ze przy takiej dawce wszystko powinno pojsc pomyslnie? Mozna wziac tyle na raz? Mozna sie skontaktowac z Toba w jakis inny sposob? Mam sporo pytan. Strona troche ogranicza.

    #33062 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    2 godziny temu skończyłam brać tabl wzięłam dwa razy po 6 w odstępie 3 godzin. Ból podbrzusza i krzyża delikatnie krew że sluzem niz poza tym.

    #33068 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja dziewczyny sama nie wiem co mam myslec. Zamówiłam 3 zestaw… Zapytalam smsem czy moge wziac 2×6, dostałam odpowiedz, ze nie, ze 3×4 w odstępie co 3h. Wariacji dostaje. Tyle kasy i jakos na mnie to nie dziala. Czas ucieka, dwa niepowodzenia i dalej nir mam pewności, ze zadziala. Dlaczego ja taka odporna jestem? Sto pytan do samej siebie i zero odpowiedzi. A juz myslalam, ze beda spokojne święta, a jednak nie.
    Sem strona sprawdzona, zamawiało wiele osob, ale na jedne dziala, na inne nie… Dlaczego tak sie dzieje? Ja nie znam odpowiedzi, a chcialabym.

    #33072 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Sem to był mój 3 zestaw bo wcześniejsze nie zadziałały. Tak wzięłam najpierw 4 pod jezyk, później drugie 4. Za tą tymi razami niby coś się działo, dreszcze, lekkie skurczyki, plamienie przy podcieraniu, więc wydawało mi się że tak jak by za mało mocy. Madzik jeśli interesuje Cię zabieg to najbliżej jest w Czechach, poszukaj centro clinik, zaraz przy granicy. Ktoś tutaj pisal o mediklinik, ale tam podobno warunki chigieniczne masakra, nawet rękawiczek nie używają, czytałam o dziewczynie, która o mało co nie trafiła na tamten świat. Mój mail darjaaa @ o2. pl

    #33078 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika mi też taką odpowiedź dali. Też się zastanawiałam, co jest nie tak, ja miałam dwie cesarki, bo nie miałam postępów w porodzie, żadnych skurczy, mimo, że były wywoływane, więc może to wina anatomii człowieka.

    #33086 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Ile kosztuje zabieg?

    #33088 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Hej Madzialena,ruszylo sie moze bardziej cos?

    #33089 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Etoile, ja miałam CC jedno, wywoływany porod po terminie. 12 h na sali porodowej i skończone cesarka, bo poród stanal w miejscu i juz czasu nie bylo… Dlatego teraz juz chcialam dawke uderzeniowa od razu, zeby po 6, ale odradzili 🤨 ponoć w piątek mam dostac 3 zestaw, ale ja juz nie wierze, ze zadziala… Czas mi ucieka i pieniadze tez. 3×440, az strach pomyslec jaka to kwota, ale ze tak powirm za bledy swoje trzeba placic.

    #33108 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Dziewczyny jak u was ? U mnie krew tylko przy podcieraniu. Zastanawiam się czy się udało skoro wczoraj takie skrzepy i biegunka tylko przy pierwszej dawce. Zastanawiam się co jest nie tak. To już druga próba.

    #33109 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Ogólnie pierwsza moja przygoda z tabletkami była w czerwcu i całkowicie inaczej to wyglądało, krwawienie było dłuższe coś około tygodnia albo i lepiej. Drugi dzień po dawce jeszcze potrafiły skrzepy wypadać i krawieckie jak na pierwszy dzień miesiaczki. Teraz jakaś klapa, w czerwcu udało się za pierwszym razem.

    #33115 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Skoro mowicie, ze sprawdzona strona to sprobuje. Wierze wam. Kurde.. Teraz zastanawiam sie czy nie wziac od razu 8 , skoro przy takiej dawce dziala. Boje sie, ze dostosowujac sie do zalecenia, mi rowniez nie pomoze. Niestety nie mam czasu na pomylki i kolejne mijajace dni. Tymbardziej, ze przeszkadza mi to w samopoczuciu szczegolnie w pracy. Nie moge funkcjonowac normalnie.. Myslicie, ze w 4/5 tyg., dostosowac sie do zalecen powinno zadzialac czy lepiej wziac od razu 8? Moze sie nie wykrwawie..

    #33117 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzik wzięłam 2xpo6 tabl zakończyła o godzinie 23 wypadło kilka skrzepow z krwia i to na tyle teraz jest 21 i tylko mam plameczki. Nie udało mi się poraz drugi szok

    #33119 Odpowiedź
    Avatar
    Xxyyw

    Ja robiąc pół roku temu byłam w 4/5 tyg i poszło za pierwszym razem, na USG nic nie było widać, a teraz już drugie podejscie i ciekawa jestem jak będzie. Krwawie ale jak długo to nie wiem

    #33127 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    Xxyyw ile tabletek wzielas za 1 razem?

    #33132 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    U mnie już nie mam czasu. Mogę powtórzyć trzeci zabieg ale już jestem w 10 tyg. Po świętach będzie 11i2dni nie wiem czy to wyjdzie… Moim zdaniem powinna być jakaś gwarancja tego produktu z racji tego, że gwarantują 99% okej rozumiem spróbować drugi raz, ale trzeci raz to już jest chore.

Oglądasz 100 wpisów - 1 z 100 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane: