Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?

Otagowano: 

Temat zawiera 364 odpowiedzi, i ma 7 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Justa 4 lat, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 201 z 300 (wszystkich: 365)
  • Autor
    Wpisy
  • #33893 Odpowiedź
    Avatar
    Ddd

    Czy te tabletki to nie oszustwo? Czy faktycznie przychodzą? Natrafiłam na forum na którym piszą ze to oszustwo! Jestem spanikowana, zrozpaczona bo już raz zostałam oszukana w straszny sposób. W co mam wierzyć? Na dodatek na stronie piszą ze infolinia jest czynna dała dobę a aktualnie mamy godzinę 21:15 i nie mogę się dodzwonić a mam wiele pytan.
    Czy one przychodzą zapakowane oryginalnie? Czy są luzem w jakiejś kopercie? Czy widać ze od blistra było odcięte cześć tabletek? Czy w opakowaniu jest instrukcja? BŁAGAM O ODPOWIEDZ

    #33904 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Minęło około 6h nadal krwawie myślę że się udało aż jestem zaskoczona jak robię siku to staram się tak jak by przeć i wtedy właśnie wypadly te skrzepy i coś jak tłuszcz duzo pije wody by często sikac

    #33911 Odpowiedź
    Avatar
    Dziewczyna

    ‘Ddd’ to raczej nie oszustwo bo wiele kobiet tu pisze o udanej kuracji (ja najprawdopodobniej jestem jedną z nich – 4 dni po.) blistry przychodzą całe,nic nie wygląda na odcięte (te tabletki 12 sztuk jest w całym oryginalnym blistrze) ja też się bałam, ale zaryzykowalam bo i tak nie miałam większego wyboru..
    A to forum potwierdza tylko to że KAŻDY ORGANIZM JEST Inny!
    Nie wiem czy to dlatego mi się udało ale ja np już byłam w ciąży, bez komplikacji i urodziłam i może dlatego mi się udało…
    Powodzenia!

    #33918 Odpowiedź
    Avatar
    Mika

    Dziewczyny to żadne oszustwo wiadomo każda ma inny organizm ale mi najprawdopodobniej powiodło się. Bardzo się bałam po pierwszej dawce nie było niczego tylko delikatny ból brzucha po drugiej po około prawie dwóch godzinach rozkręcić się ból zaczęłam latać do toalety bo dostałam biegunki.Wtedy zobaczyłam w toalecie jedna krople krwi i pomyślałam i czułam po sobie że po trzeciej dawce tabletek będzie chyba po wszystkim… I tak się stało wzięłam trzecia dawkę i zaczęły się bóle już na maksa i wiedziałam że muszę iść na sedes. No i tam już za pierwszym razem zobaczyłam małą kulkę to był chyba jakiś czop potem już poczułam że stało się co miało potem jeszcze raz i było już po wszystkim.Wiec to żadna ściema dziewczyny

    #33928 Odpowiedź
    Avatar
    Sem

    dziewczyny w ktorych tyg., bralyscie zestaw? Mam nadzieje, ze “odpukac” w razie czego do 12 tyg., bedzie u mnie juz po wszystkim. Oby moj organizm sie nie przeciwstawial…

    #33929 Odpowiedź
    Avatar
    Megi

    Dziewczyny! Mnie chyba czeka druga kuracja.. skurcze były naprawdę bardzo bardzo silne, pojawiła się biegunka wymioty mimo brania leków, ale nic prócz ciemnej gęstej jakby podchodzacej czymś tłustym krwi ze mnie nie wyleciało 🙁 16 H temu zazylam ostatnia dawke, obecnie czuję jakbym po prostu miała okres odczuwam też jeszcze lekkie skurcze. Myślicie, że powinnam od razu zamówić drugi zestaw? Ps. Czuję się dziś jakoś szczególnie dobrze, nie bolą mnie piersi i zniknęły mdłości. Czy to chwilowy efekt po tabletkach?

    #33948 Odpowiedź
    Avatar
    Ddd

    „Dziewczyna” – a czy na tabletkach są oznaczenia? Tak jakby wytłoczone literki cyferki czy co tam trzeba? Czy są gładkie?
    Jestem jak najbardziej świadoma, ze każdy organizm jest inny. Chodzi mi czy w ogóle dostanę dobry i oryginalny zestaw. Czy będzie „bezpieczny”. Kilka dni temu otrzymałam przesyłkę a w niej 12 tabletek wit. C najprawdopodobniej i jedna tabletkę wyglądająca jak czosnek lub tran… wstrząsnęło to mną tak ze do tej pory mam napady histerii, bo nikomu już nie potrafię zaufać. Nie dość ze kobiety musza same przez to wszystko przechodzić, kombinować to znajdują się cwaniacy którzy czekają na takie desperatki. Nie boje się bólu, czytałam o tym wiele… tylko kolejnego zawodu którego chyba normalnie nie przeżyje… 🙁 jeśli możecie odpowiadajcie mi. Uspokoicie mnie choć odrobine…

    #33949 Odpowiedź
    Avatar
    Dziewczyna

    Ja byłam w 6/7 tygodniu.
    ‘megi’ może się to rozkręcić nawet na 3 dzień po wzieciu ostatnich tabletek. Ja, mimo że już po drugiej dawce 4 tabletek wyleciało że mnie większość i ogólnie było duużo krwi, to na 3 dzień znów zaczęłam trochę mocniej krwawi-jak na początku okresu

    #33965 Odpowiedź
    Avatar
    Wystraszona

    Dziewczyny. Jestem po 3 dawce. Po pierwszej dreszcze, gorączka delikatny ból brzucha. Czarna jak smola krew. Po drugiej OKROPNY, NAJGORSZY BÓL BRZUCHA. Skrzepy, skrzepy na papierze. Po trzeciej, około godzinę – dalej leci a w toalecie znalazłam coś małego czarnego około 1,5 cm. Czy to może być zarodek? Cały czas ze mnie leci. To może być koniec?

    #33971 Odpowiedź
    Avatar
    Megi

    ‘Dziewczyna’ dzieki za slowa otuchy! Chyba jeszcze poczekam z kolejnym zestawem.. niepokoi mnie tylko stan podgoraczkowy i skurcze w podbrzuszu.. czy to możliwe że zrobił się tam “zator”? Myślałam najpierw o sprawdzeniu beta hcg ale teraz zastanawiam się czy nie pójść do lekarza i sprawdzic co tam sie dzieje..

    #33998 Odpowiedź
    Avatar
    Julisa

    Sem ja brałam tabletki w 12 tyg, 4 dni wszystko się udało trochę musiałam czekać bo po dwóch dawkach tylko brązowy śluz nic więcej. Dopiero po trzeciej dawcę a dokładnie po 11 godz od jej wzięcia wszystko ze mnie wypłynęło, tabletki zażywałam 4.01.

    #33972 Odpowiedź
    Avatar
    Aaaa

    Hej, czy któraś z was na trzeci dzień od kuracji już nie krwawiła ? Martwię się że to za krótko

    #34010 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika właśnie się zastanawiam co zrobi z trzecim zestawem, bo chcę wziąść 1×8 i co godzinę po jednej tabletce. I nie wiem właśnie czy dopochwowo, czy pod język masakra.

    #34011 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Julia byłaś w 12tyg i4 dniach? Jak przebieg zabiegu? Ja będę robić teraz w 12 tygodniu.

    #34014 Odpowiedź
    Avatar
    Girl

    Ja jestem 2 dzień i mam tylko krew ze sluzem przy podcieraniu się. W dzień kuracji krwawilam bardzo i skurcze miałam okropne i też nie wiem czy się udało. W środę idę do ginekologa i zobaczymy co będzie

    #34030 Odpowiedź
    Avatar
    Julisa

    Madzialena tak dokładnie po pierwszych dwóch dawkach czyli 8 tabletkach tylko ból o wiele mocniejszy niż miesiączkowy i wymiotowałam po każdej dawcę jakoś tak 30 min po ich przyjęciu w sumie to wszystko zero dreszczy czy innych objawów. Trzecia dawka przypadała mi na 00:00 wiec wzięłam ból był tak silny połączony ze skurczami ze mnie obudził, po kąpieli o godz 11 chlusnęły ze mnie jakby wody płodowe ponieważ były przezroczyste a potem tylko krew dużo jej No i wszystko brzydko mówiąc wyleciało jestem aktualnie drugi dzień po zabiegu krew jak przy okresie. Nie powiem najgorszy był płód i łożysko wtedy ta krew leciała ciurkiem po trzech razach na toalecie ból ustał następnie tylko czysta krew czasami ze skrzepami ale dzisiaj już tak jak przy miesiączce.

    #34031 Odpowiedź
    Avatar
    Julisa

    Dodam jeszcze ze trzecia dawkę dopochwowo już nie miałam ochoty wymiotować😉trochę cierpienia ale już po wiec mega zadowolona

    #34033 Odpowiedź
    Avatar
    Julisa

    Tez we wcześniejszych tygodniach próbowałam metody z dzięglem chińskim ale na wielkość płodu stwierdzam ze nawet tamta metoda nie spowolniła jego rozwoju.

    #34040 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Julia no to super że ci się udało ja będę robić trzeci raz. Pierwszy robiłam w 5 tygodniu drugi w 9 i teraz w 12tyg mam nadzieję, że się uda. A tobie za pierwszym razem wyszło?

    #34051 Odpowiedź
    Avatar
    Julisa

    Tak za pierwszym miałam zestaw 1 i 12 ale czytałam na innych forach ze czym późniejszy tydzień tym skuteczniejsze ale nie wiem czy to prawda. Trzymam za ciebie kciuki musi się udać tym razem 😘

    #34055 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziękuję za odpowiedź może i ja spróbuję dopochwowo 😑

    #34074 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Ja też będę próbować już drugi raz, jestem w 12 tyg. Brzuch jest co raz cięższy I większy. Czekam na zestaw, już zamówiony. Kiedy idziecie do lekarza po udanej kuracji? I co mówicie przy wizycie?

    #34091 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Julisa Bardzo dziękuję.😘

    #34096 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziewczyny mam długie włosy do pół tylka jakoś i bardzo gęste miałam zawsze zauważyłam, że od czasu zazycia tych tabletek okropnie mi wylatuje włosy. Po kąpieli cała wanna jest w pojedynczych włosach lub pasmach włosów na sobie wszędzie mam włosy masakraaa jakąś. Czy któraś z was też zauważyła różnice, czy tylko na mnie tak działają te tabl?

    #34106 Odpowiedź
    Avatar
    Dana

    Hej dziewczyny.
    Właśnie zaczęłam kurację. Jestem w 5 tygodniu. Byłam u lekarza w 4 tyg i potwierdził pęcherzyk. Będę Was informować na bieżąco co i jak.

    #34108 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Cześć dziewczyny. Mi się chyba udało. Kurację robiłam 31 grudnia. Pierwsze badanie HCG wynosiło 56,61. A drugie 12,4. Pisze “chyba”bo nie jestem do końca pewna. Na wynikach jest dziwnie podane.
    3-4 tydzień 16-156
    4-5 tydzień 101-4870
    5-6 tydzień 1110-31500
    6-7 tydzień 2560-82300
    7-8 tydzień 23100-151000 i tak dalej.
    Może wy się lepiej znacie i mnie uspokoicie?

    #34109 Odpowiedź
    Avatar
    Megi

    Ja jestem 3 dzień po kuracji krwawienie i skurcze utrzymywały się cały czas, objawy ciazy zniknęły ale byłam pewna, że się nie udało bo oprócz krwi ze sluzem nic nie wyleciało.. zamówiłam już 2 zestaw, który ma być na czwartek a dzisiaj nagle skurcze się nasiliły i podczas sikania coś “plumnelo” do kibelka.. teraz mam mętlik w głowie..

    #34137 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Jeżeli coś plumnelo, tzn że sie raczej udało, zrób badania HCG I będziesz mieć pewność.

    #34121 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Megi też tak miałam to mógłbyc tylko skrzep. Zabieg napewno trzeba powtórzyć ja robię po raz 3.

    #34128 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Megi u mnie było podobnie. Też na 3dzien dopiero ruszyło. Ale nic dużego nie wyleciało.same skrzepy.wyzej napisałam jak u mnie wynik HCG. Myślę że u Ciebie się udało. Najlepiej zrobić badanie beta i jak rośnie to wtedy zamawiać ewentualnie drugi zestaw.

    #34147 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Ewela wynik beta spadł nieznacznie więc zabieg się udał. 12,4 to nie dużo. Jeśli powytorzysz betę i będziesz miała 5 to znaczy, że już nie jesteś w ciąży. Ewentualnie za jakieś 2 tygodnie spróbuj zrobić test. Lub najszybciej udaj się do lekarza

    #34148 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Ewela i ciebie nie musiało wylecieć nic dużego, bo jest to ciąża bardzo wczesna 3,4 tydzień więc mnie się wydaje że ci się udało tym bardziej, że beta spadł z 56 na 12 to duży spadek.

    #34159 Odpowiedź
    Avatar
    Megi

    Dzięki dziewczyny jutro robię bete, zobaczymy co wyjdzie..

    #34174 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Dziewczyny zestaw zamówiłam w piątek, a nie przyszedł mi jeszcze sms, że paczka została do mnie wysłana. Powinna przyjść dziś, bo w poniedziałek było święto. Chciałabym zrobić zabieg póki jestem w domu na urlopie. Miałyscie kiedyś tak, że zestaw przyszedł bez sms? Zgubiłam gdzies numer wysyłki 😔

    #34183 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Madzialena u mnie z włosami też tragedia to jest obłęd, są dosłownie wszędzie, ja mam anemie i zaburzenia wchłaniania, więc myślałam że to od tego, jem żelazo i białkowe koktajle na potęgę, ale nie skojarzylam z kuracją, tym bardziej że ja w sumie prawie 4 dawki przyjęłam

    #34228 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Madzialena bardzo mnie uspokoilas 😘😘😊 narazie nie mam jak się dostać do lekarza. Widziałam że dziewczyny miały tutaj betę ponad 1000 , nie spotkałam się z przypadkiem tu żeby któraś miała taka niska jak ja dlatego prosiłam o radę. Z okresu wychodził mi 4-5 tydzień ale bałam się że może być trochę późniejsza ciąża i będę musiała zamawiać kolejną kurację i że już nie zdążę.

    #34229 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Nika jak tam

    #34231 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Hej! Ja zamówiłam kurację dzisiaj około godziny 10:20 ciekawe kiedy do mnie przyjdzie:) długo czekałyście?

    #34244 Odpowiedź
    Avatar
    Dana

    Jestem po pierwszej dawce narazie od samego początku praktycznie zimno, dreszcze i po godzinie zaczął się ból brzucha. Leżę i odliczam do kolejnej dawki.

    #34190 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Witam dziewczyny,zajrzalam tu ponownie,poniewaz z czystym sumieniem moge polecic tabletki z tej strony,jestem dwa tyg po kuracji,zrobilam test ciazowy,jedna krecha😀jak bylam w ciazy na czterech testach od razu pojawiala sie druga,tez bylam w niepewnosci,ale czulam ze sie jednak udalo😀teraz do lekarza po skuteczniejsza antykoncepcje,albo bede zyla w celibacie he he😀😀Pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za kazda z was😀

    #34271 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Dostalyscie sms, że paczka została wysłana? Ja też dziś zamówiłam.

    #34280 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Etoile Hej, no dokładnie jest tragedia. Mam dość następny zabieg nie udany masakra robię, trzeci. Co do włosów w życiu tak nie miałam normalnie tragedia, też ciągle biorę magnez w tabl, żelazo i Wit c sporadycznie witamina D w kapsulce podkradam młodemu.ja widzę różnice i jestem pewna, że to wina kuracji. Teraz będę próbować 8 i te 4 tabl wezmę po jednej co godzinę spróbuję, żeby była ciągłość. Jak się nie uda tym razem to klapa ostatnia szansa, jednakże płód napewno został uszkodzony lub jest martwy, bo za pierwszym razem wypadły 3 skrzepy tym razem chyba z 6 takich jak kciuk, jednak nie wyleciało to co najważniejsze czyli płód. Zrobię ostatnia próbę będę sprawdzać beta przez tydzień po tem idę do lekarza.

    #34284 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Madzik super że udało Ci się od razu, bo powtarzanie zabiegów to jakiś koszmar. Ja również nie dostawałam SMS o wysłanej przesyłce po prostu przyjeżdżał kurier. Ale drugim razem zdałam pytanie to dostałam numer nadania na SMS. Dziewczyny, gratuluję wam udanej kuracji a wszystkim które jeszcze walczą życzę wytrwałości

    #34308 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Z tymi włosami tez na to nie wpadlam, a mam jak wy, garsciami doslownie, az stracb myc wlosy i sie czesac…
    Etoile, ja jak weteran hahaha, zamowilam 4 kuracje… Juz sie z tego smieje, bo nerwow mam dość, ja 4 mce temu stracilam mame, gdzie 15 mcy nia sie zajmowalam 24h/d, w stanie agonalnym była 5 dni w domu, ja naprawdę mam serdecznie dosc nerwow. Fitness, czyli moj zawod jest dla mnie cholernie zajebista odakocznia od wszystkiego, dlatego tak bardzo nie chcialam ciazy.
    Jutro w mojej wsi przyjmuje ginekolog, z ktora mama zyla w dobrych stosunkach jak pracowała w osrodku zdrowia przed choroba. Pojde do niej osobiście w trakcie przyjmowania i nasciemniam cos o nieregularnym okresie i dziwnym krwawieniu, moze zgodzi sie mnie przyjąć, ma mnostwo pacjentek, a najgorsze ze sie spoznia po 2h i te baby tak siedza jak sepy na poczekalni i bron Boze zeby ktos chcial wejsc i sie cos zapytav, bo kuzwa dra sie od razu i wpuscic nie chca. Ale do czego zmierzam. W piątek w nocy wzielam ostatnia dawke i krwawienie mam caly czas minimalne, czysto czerwona krew bez skrzepow, i tylko jak usiade na toaletw, po nocy podpaska minimalnie tylko brudna, czuje ze przerwane, bo piersi sa miekkie teraz, nie sa juz wrazliwe takie i brzuch zmalal. Bola mnir jajniki mam wrazenie i mialam taki scisk macicy caly czaa, az wzielam dzis no spe bo ciezko bylo mi chodzic. Czuje, ze ciaza przerwana, ale nie jestem w stanie wydalic tego wszystkiego, o to najbardziej sie martwie i o szpital… Ale wyjscia juz nie mam, na sama mysl o kolejnej kuracji juz mi niedobrze, choc mnie najbardziej dreszcze przerażają i smak tabletek, nic wiecej.

    #34315 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika to moja ostatnia kuracja więc też jestem przerażona. Robię chyba na weekend i w sumie dobrze bo nie mam siły już z tym walczyć. Tez straciłam ojca i siostrę w wypadku rok temu, moja mama przewlekle choruje zajmuje się niepelnosprawna babcia i szczerze jestem sama nie mam kontaktu z rodzeństwem każdy uciekł od obowiązku, mam dwójkę dzieci 4 latka i 5 miesiecy. Partner mi pomaga, ale wiadomo pracuje całe dnie więc, wiele mi nie pomoże jestem rozsypala na milion kawaleczkow. Dziś mam urodziny i czuję się strasznie pusta tak bardzo, że nawet nie mogę łzy uronic. Włosy to tragedia jestem iczulona na włosy zapuszczalam kilka lat dałam itd a tu taki psikus. Eh,zycie…

    #34318 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Dziewczyny spróbujcie 6tabletek i po 2h kolejne 6..mi się tak udało za drugą kuracja

    #34321 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Madzialena,strasznie ci wspolczuje wiem co to znaczy tragedia,mame tez stracialam w okropny sposob,ale wiem,ze ona by mnie zrozumiala,Madzialena,Nika trzymam kciuki zeby wam sie udalo,zreszta,za wszystkie dziewczyny,jestem z wami calym sercem💓💓

    #34331 Odpowiedź
    Avatar
    Dana

    Dziewczyny jest 24 w nocy jestem po wszystkich tabletkach. Już pod koniec pierwszej dawki ogromny bol, krew. Siedziałam na toalecie i cały czas się trzeslam z bolu. Przed końcem pierwszej dawki zwymiotowalam, dobrze za nim włożyłam tabletki ale odrazu mi było lepiej. I potem znowu się zaczęło. Raz zimno, raz oblewał mnie pot. Ledwo siedziałam na kibelku, blada i słaba byłam. Weszłam do wanny z ciepłą woda bo tylko tak ból ustal i ozylam. Trzecia dawka spokojnie przespałam. Cały czas krwawię, ale jakoś tal normalnie, głównie jak siądę na toalecie.Jestem w szoku, ze mój organizm aż tak zareagował. Nie wiem czy się udało. Za tydzień mam wizytę u lekarza. W między czasie zrobię betę.

    #34337 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Madzik,Dana czy ty już jesteś po kuracji ? Udało się za 1 razem ?

    #34340 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Karo hej, druga kuracje tak właśnie zrobiłam. Tym razem biorę 1×8 i 1×4 zobaczymy.

    #34345 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Tak Pam,jestem po kuracji udalo sie za pierwszym razem,pisalam tez na innym watku o tym tobie

    #34353 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Madzik faktycznie przepraszam cię… troszkę się tym wszystkim denerwuje.

    #34362 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Pam nie ma za co przepraszac,wiem co przezywasz

    #34368 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Jakoś mi tak lżej z tym że nie jestem sama…

    #34374 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Pam a Ty kiedy zaczynasz? Bo już mi się wszystko pomieszalo 😉oczywiście że nie jesteś sama fajnie że możemy się wspierać

    #34378 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Miłka przesyłka już do mnie jedzie. Zamówiłam we wtorek na wieczór dotalam nr nadania i dzwoniłam z zapytaniem kiedy przesyłka będzie u mnie podobno w piątek. Więc zacznę w piątek na wieczór myślę jak oczywiście przesyłka do mnie dotrze…

    #34383 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Jasne akurat w sobotę będziesz mieć drugi dzień kuracji będę tu wchodzić, i będę Cię wspierać pytaj o co tylko chcesz i przyjdzie Ci do głowy, zobaczysz będzie wszystko dobrze, nie takie to straszne serio.
    A Ty masz potwierdzoną ciąże u lekarza?

    #34385 Odpowiedź
    Avatar
    Marxyz

    Cześć dziewczyny. Dzisiaj zaczęłam kuracje 4 tabletek o 8:30, po 40 minutach-godzinie, zaczęła się krew, lekko pobolewal mnie brzuch ale nie było tragedii i wyleciał skrzep, dosyć taki spory. Czy to już?
    Już kiedyś robiłam kuracje, ale to było z 2 lata temu, wtedy bardzo cierpiałam, bolał brzuch, źle się czułam. A teraz o dziwo po tych pierwszych tabletkach wszystko okej, tylko krew.

    #34391 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Miłka dokładnie. Dziękuję ci bardzo że będziesz ze mną ! Nie u lekarza nie byłam ale robiłam we wtorek 3 testy i wszystkie były pozytywne…

    #34395 Odpowiedź
    Avatar
    Akaa

    Byłam u ginekologa, ciąży brak. Nie był w stanie stwierdzić co dokładnie się stało. Obstawił poronienie i dał skierowanie na czyszczenie. Jednak powiedział, ze mogę się wstrzymać i jeżeli za kilka dni krwawienie ustanie będę mogła tego uniknąć. Dzięki dziewczyny za wasze wsparcie.

    #34401 Odpowiedź
    Avatar
    Madzix

    Hej dziewczyny ponad 3 tygodnie temu robiłam kuracje, przeszłam ja bardzo dobrze ból brzucha trochę większy od tego przy miesiączce i krwawiłam ponad tydzień. Byłam pewna ze się nie udało, do wczoraj. Jestem zapisana do lekarza Na jutro ale chciałam z ciekawości zrobić test ciążowy w końcu minęło 3 tygodnie zrobiłam 3 wszystkie negatywne czyli chyba się udało.. natomiast brzuch trochę większy niż był i boli od 2 dni myślicie ze się nie oczyściłam do końca? Co mam powiedzieć lekarzowi? Brzuch zaczął dopiero teraz bolec a kuracje robiłam wtedy kiedy przypadała miesiączka. Czy jeśli pow ze myślałam ze to miesiączka uwierzy mi? Boje się..

    #34406 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Madzix ile razy robiłaś kurację ? W którym byłaś TC?

    #34422 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Zyciowy pech… Z powodu gololedzi u nas pani doktor nie dotarla do pracy, wrrrrr. Poszlam stamtąd zla jak fiks do apteki. Kupilam test, wiwm, ze zdecydowanie za szybko, ale wyszla bladziusienka 2 kreska, gdzie poprzednie 5 testow mialy dwie ostre krechy.
    Jak już pisalam, czuje, ze przerwane, bo piersi mam normalne, tylko jeden problem, nie wydalilam niczego jeszcze 🙈🙉🙊 bije sie z myslami, czy odbuerac 4 zestaw i brac, czy juz po weekendzie na spokojnie znaleźć ginekologa gdzies… Wczoraj stuknal 10 tydzien. Dzis pomimo 4h snu jestem wreszcie wyspana i jakas taka z wieksza ilością energii, co przez ostatnie 2 mce sie nie zdarzało…
    Podpowiedzcie, co byscie zrobily na moim miejscu?
    Nadal krwawie, ale minimalnie i wiem, ze we mnie nadal jest wszystko… Jak to “ugryzc”?

    #34427 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Nika! Pech jak cholera… kurde trochę nie dobrze ze nie wyleciało. A ja na twoim miejscu szukałaby prywatnie ginekologa jak najszybciej.

    #34428 Odpowiedź
    Avatar
    Madzik

    Nika,jestes pewna,ze nie wydalilas niczego??Ja chyba nie ryzykowalabym czwartej kuracji,poczekaj,sama mowisz,ze lepiej sie czujesz,krwawienie jakies tez jest,takze ja bym poszla do lekarza,moze dostan sie gdzies prywatnie..

    #34431 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Nika napewno ciąży już nie ma świadczy o tym blady pasek, możesz zrobić jeszsze betę jutri i w poniedziałek i na spokojnie do lekarza że miałaś bóle lekkie i krwawienie i chcesz sprawdzić co się dzieje zleci najwyżej zabieg ale to co miało się stać to najważniejsze się stało tak myślę 😊

    #34432 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Pam to trzymam kciuki i ruszamy w piątek z kuracja 👍👍👍

    #34470 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Dokładnie. Dziękuję Miłka!

    #34515 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Ja też mysle, ze przerwane i bedzie git, dzis musialam użyć tampon, choć nie zalecają, ale 2 h ostrego fitness z podpaska bym nie przezyla. Chyba odpuszczę 4 kuracje, przeczekam weekend i w poniedziałek bede cos działać. Czytalam ze organizm i kilka tygodni może aiw oczyszczac jesli poronienie bylo wczesne, dopoki nie mam gorączki i nic mnie nie boli, nie martwiw sie zakazeniem. Dziękuję dziewczyny, ja jeszcze stad nie ide. Powodzenia zycze każdej, to byly ciężkie tygodnie, lacznie 6, jeszcze nie koniec, ale ja juz jakas lepsza psychicznie dzisiaj.

    #34522 Odpowiedź
    Avatar
    Miłka

    Nika i pewnie też bym 4 nie robiła idź po niedzieli gdzieś prywatnie i się upewnij

    #34529 Odpowiedź
    Avatar
    Dana

    Dziewczyny czy któraś z Was była 5/6 tydzień i zrobiła kuracje, miała krwawienie, ból i inne objawy, ale “nic” nie wyleciało i potwierdziły u lekarza że ciąża nadal jest ?

    #34532 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Dana
    Ty tak miałaś? Moja dziewczyna jest w tym samym tyg. Jutro jak przyjdzie paczka to zaczynamy.

    #34940 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Madzialena, juz po 3 kuracji?
    Za duzo watkow, nie wiem gdzie pisalas.
    Uspokoje niektóre moze…
    Robilam 3 kuracje, zamowilam 4ta, jeszcze nie doszla, jak będzie nie odbiore.
    Od kuracji trzeciej minelo 9 dni, caly czas delikatne krwawienie, wyczytalam ze dziewczyny na oczyszczanie biora nospe i sama biore od piątku i dzisiaj coś wypadlo ze mnie, chlupnelo, nie zdazylam zauwazyc co… Leca teraz niewielkie skrzepy, ale do czego zmierzam. Dwie kuracje nie orzyniosly efektu, nie wiem dlaczego, trzecia przerwala ciazw, bo czulam po brzuchu i po piersiach i tak naprawdę ze mnie cos od razu nie wylecialo, stalo sie to dosc pozno, nerwow mnostwo, ponad miesiac, pieniędzy jeszcze więcej, ale w koncu podzialalo. Przestane krwawic, pojde do ginekologa i sie okaze czy jest cos jeszcze czy nie.
    Innym radzę, ze jesli nie ma krwawienia, zamawiajcie od razu kolejna kuracje, jakbym wziela 4ta bykabym weteranem tej steony, a tak wzielam 3, jak niektore tutaj. Powodzenia dla wszystkich.

    #34953 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Cześć Nika! Ja wierze ze Ci się udało. Tez nie ogarniam jak działa to forum.. mam do Cb pytanie a wysiłek fizyczny nie przyspieszył krwawienia? Czy to Ty pisałaś ze jesteś instruktorka fitness? Można ćwiczyć przy tej kuracji??

    #34954 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Doszła do was już paczka? Ja czekam już 10 dni

    #34966 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Hej dziewczyny od kuracji mija trzeci dzień ciągle krwawie są też skrzepy ale nie wiem czy coś wyleciało tak jak tu dziewczyny opisują ginekologa mam na piątek ale troszkę się martwię wydaje mi się że chyba byłam w bardzo wczesnej ciąży i dla tego lecą tylko duże skrzepy A nic konkretnego. Może ktoś jeszcze miał podobnie

    #34970 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Dziewczyny. Moze stworzymy jakis wspolny chat? Tutaj wszystko bardzo wolno działa

    #34977 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Kaaaaka ja jestem za!

    #34979 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Dziewczyny ja czekam na zestaw. Bardzo potrzebuje wsparcia bo jestem w tym całkowicie sama, nikt nie wie o moich zamiarach. Chętnie przyłącze się do prywatnej konwersacji

    #34980 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Cześć dziewczyny! Ja nadal czekam na ta paczkę… a jeśli chodzi o chat to chętnie dołączę

    #34989 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    To co jak to zrobimy ?

    #34990 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Musimy sie umówić jaki chat i jak sie znaleźć. Ja tez jestem ze wszystkim sama

    #34991 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Czesc chetnie dołącze rownież czekam na przesylke : (

    #35023 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziewczyny podajcie numer telefonu ale każda cyfrę osobno wtedy może dodadzą, bo zauważyłam, że nie wszystko dodają

    #34998 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Któraś ma jakieś propozycje co do czatu ?

    #34999 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Może whatsapp?

    #35021 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    W jednym z tematów widziałam ze dziewczyna podała nr telefonu i nie usunęli. Proponuje żeby jedna podała nr, ja od razu się odezwę. Niestety ja nie mogę podać nr bo za bardzo się boje, gdyby mój chłopak zobaczył tutaj mój nr to jestem pewna ze poszedłby siedzieć za morderstwo mojej osoby

    #35003 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Nika 2 tydzień i 4 dni nadal czekam na kuracje nr 3 od poprzedniej mija już ponad drugi tydzień, tydzień krwawilam równy a teraz minęło chyba 10 dni od zakończenia krwawienia i ponownie krwawie od trzech dni. Źle się czuję jak jakiś wrak nie boli mnie nic szczególnie ale nie mam Energi i siły jestem wymeczona biorę witaminy bo okropnie mi wylatuje włosy… Nie wiem czy zdążę zrobić trzeci zestaw bo nie mam numeru nadania ani przesyłki szok. Jutro idę na betę i napisze jaki mam wynik. Robiłam zabieg w 5 tygodniu i 9 tygodniu teraz miałam robić w 12 ale tu święta tu sylwester i od 7.01 czekam na przesyłkę. 😓

    #35004 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    A nie usuną tu numeru jak podamy?

    #35006 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Agi może być!

    #35009 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    To musimy podać numery telefonów jak whatsapp. Razem będzie nam raźniej

    #35025 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Dziewczyny dostaliście jakieś wiadomości w sprawie waszych przesyłek??

    #35030 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    To tu podajemy numery?

    #35039 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Madzialena ja zamówiłam 4 stycznia i nadal czekam. Caly czas piszą ze sa jakies opóźnienia kurierskie. Sama nie wiem juz co myśleć . Dzis mi napisali ze do srody powinny dojść.. trace już nadzieję nie wiem co mam robic

    #35012 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Agi jestem za

    #35045 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Ja zamawialam 2stycznia i dostalam dzisiaj..

    #35065 Odpowiedź
    Avatar
    Madzialena

    Rozumiem tylko, że niektóre dziewczyny czekają po 2 tyg, a ja np jestem w 12 tyg i cEkaj już nie mogę więc szkoda trochę że tak jest…

    #35066 Odpowiedź
    Avatar
    Miki

    Dziewczyny.w dobe brania tabletek b dużo krwi bardzo dużo skrzepow.2 doba się bardzo uspokoiło coś leci ale nie jak okres nawet.brzuch boli jak przy okresie .miala któraś tak ?(5tydzien )

    #35072 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Podaje swoj [Numer ukryty, kolejna próba opublikowania swoich danach teleadresowych zakończy się definitywną blokadą dostępu do forum] wchodzcie na whatsaapa

    #35075 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Elficzka, tak, to ja pisałam.
    Właśnie nic nie przyspieszyło, a 2 razy w tygodniu mam konkretny trening, gdzie jest padnij, powstan, brzuszki itd, naprawdę hardcore. Cwiczylam bo musialam, wcześniej zazywalam kreatynine, wyczytalam, ze plod po niej jest silniejszy, wiec kuzwa przestałam i ta sie zaczelam zastanawiać, vzy to nie ona spowodowala, ze dwa razy nie poszlo. Cwiczylam, bo nie moglam moec wolnego i jak widac, na mnie nie podziałalo, ze szybciej poszlo. Dzis 11 dzien, nadal krwawie, ale lekko, cos co wczoraj chlupnelo do toalety musialo być ta kulka z zarodkiem, wiecej nic takiego nie wylecialo. Nie mam goraczki, nic mnie nie boli, ale czuje się o niebo lepiej. 5 grudnia robilam test, wtedy to byl 4 tydzien. Swoją 4 kuracje zanwwialam 6 stycznia, do dzis jej nie ma. Wczoraj napisalam smsa, ze jak nie wyslali, niech mi nie wysylaja, ale nie dostalam odpowiedzi. Nie żałuję decyzji, naprawdę. Nie jestem tez pewna czy się skończyło wszystko na zero, bo jak pisalam gdzieś kiedyś, mam uraz do lekarzy, orzez śmierć i chorobe mamy. Dopoki nic mi nie dolega, to sie nie martwie. Bylam z tym sama i gdybhmy nie to forum, to bym zwariowala. Maz sie zastanawia, dlaczego moj okres tak długo teraz trwa, no sciemniam, ze mam 36 lat, ze stres w zwiazku ze smiercia mamy pokomplikowal wszystko, wiec mam orzed nim wytłumaczenie 😂 teraz sie juz smieje, ale nie bhlo wesolo, ponad mc wyciety z zyciorysu!

Oglądasz 100 wpisów - 201 z 300 (wszystkich: 365)
Odpowiedz na: 20.12 powtórka kuracji ktoś zemna?
Twoje dane: