Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku 8tydz proszę o opinie

Temat zawiera 31 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Olga 1 rok, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 32 wpisy - 1 z 32 (wszystkich: 32)
  • Autor
    Wpisy
  • #28998 Odpowiedź
    Avatar
    Eni34

    Dziewczyny proszę o opinie czy udało się wam bez komplikacji w 8 tyg. Wiem że to ost moment dlatego się obawiam powikłań. Proszę o opinie

    #44578 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    I jak udało Ci się będąc w 8 tygodniu ?

    #44652 Odpowiedź
    Avatar
    Jadzka

    Mi się udało 😉

    #44871 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Cześć dziewczyny !
    Tez jestem w 8 tygodniu.Kuracje zaczynam w piątek.Czy są tu dziewczyny które przeprowadzały cały proces będąc w 8/9 tygodniu i są gotowe podzielić się swoim doświadczeniem ?
    Jakie leki przeciwbólowe polecacie zakupić ?

    #44872 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Jadzka i jak to przebiegło w twoim przypadku ?

    #44894 Odpowiedź
    Avatar
    Greta

    Ja byłam 9 tydz 1 dzień . Pierwsza tabletka duża brak objawów wzietabw niedzielę o 16
    Pierwsza dawka 4 szt wtorek godz 16. Krwawienie zaczęło się po 20 min. Ok 17 organizm wydalil już coś dużego i o 18 znowu coś dużego. Ból jak przy zwykłej miesiące.
    Druga dawka o 20. Większy ból i czułam że zaczyna się biegunka to wzięłam stoperan i Ibuprom max 1 szt. Krwawienie jak pierwszy dzień miesiączki.. obfite Ale w normie. Przysypialam co chwilę
    0.00 ostatnia dawka wzięłam 2x ibuprom max już na wszelki wypadek. I właściwie po tym już boli nie miałam żadnego. Do 4 pooglądalam tv i zasnęłam. Obudziłam się z wyrzutami sumienia. Ale mimo wszystko szczęśliwa.
    Nie nakrecajcie się przed kuracją. Każdy inaczej ją przechodzi. 🙂
    Trzymam kciuki za Was wszystkie :*

    #44911 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Dziekuje Ci GRETĄ pocieszyłas mnie i to bardzo.
    Kupię zatem ipubrom MAX w aptece oraz tabletki stoperan.
    Kuracje zaczynam w piątek .
    Dam znać jak przebiegła !

    #44913 Odpowiedź
    Avatar
    Jadzka

    Hela, u mnie było nieco inaczej
    W trakcie przebiegu kuracji miałam tylko biegunkę, ból brzucha i lekkie krwawienie, nic strasznego, wyobrażałam sobie ze będzie gorzej.
    Dopiero na 3/4 dobę zaczęła się krew, troszkę więcej niż na miesiączkę, wyleciał większy skrzep. Potem się czyściłam tydzień. Byłam osłabiona po wszystkim.
    Wszystko się powiodło, nie taki diables straszny 🙂 w którymś wątku dodałam dokładny opis mojego przebiegu.

    #45027 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Cześć dziewczyny !
    Pierwsza tabletkę wzięłam w niedziele 21.06.2020 r. o godzinie równej 14:00.
    Zero objawów. Funkcjonowałam przez resztę dnia normalnie.Dziś wezmę pierwsze cztery tabletki o godzinie równej 14:00.
    Długo się zastanawiałam czy wziąć zapobiegawczo przed pierwsza dawka 2x stoperan i 2x nurofen forte plus, ale bardzo mi zależy by kuracja przebiegła skutecznie dlatego wezmę tylko 2x stoperan a następnie 4 pierwsze tabletki.
    Gdy poczuje, ze zaczyna się ból nie do zniesienia wówczas dopiero wezmę nurofen forte plus x2.
    Trzymajcie w kciuki! Napewno napisze jak cały proces kuracji przebiegł w moim przypadku – 9 tydzień i 1 dzień.

    #45036 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    15:30 wzięłam pierwsza dawkę pod język.
    Zapobiegawczo zazylam 2x NUROFEN FORTE plus 200mg i 1x STOPERAN.
    Czekam na efekt działania.Dam znać jak to przebiegło w moim przypadku 9tydzien i 1 dzień.

    #45010 Odpowiedź
    Avatar
    Powszystkim

    Hela w opałach..
    Jestem pomiędzy 8/9 tyg. Tzn byłam.
    W piątek o godz. 9 rano wzięłam pierwsza tabletkę. Wczoraj o 9 rano wzięłam pierwsza serię 4 tabletek pod język tak jak było to wskazane. Po jakiś 30 min zaczęłam czuć delikatny ucisk brzucha taki delikatny ból jak przy okresie. Słaby ale wyczuwalny. Po ok 2-2,5 godz ból był już bardzo silny. Przewracałam się z boku na bok ale mało dawało… Po 4 godz wzięłam druga dawkę. Po ok 2 godz (Przysnelam na chwilę) poczułam że coś ze mnie leciało, myślałam że to krew ale to były “chyba” wody płodowe. Strasznie dziwne uczucie… Mam za sobą dwa podrody ale nie odeszły mi wody wcześniej dopiero w trakcie.. Wstałam i poszłam do łazienki załatwić się wtedy wyleciało ze2mnie dosyć dużo krwi.. No i wypadla ze mnie duża “…” na szczęście nie zobaczyłam jak wyglądało… Nie dałabym rady na to patrzeć… Później po 3 dawce ból minął i nie bolało już tak mocno.. Dziewczyny bałam się że to lipa z tymi tabletkami… Ze przez internet nic dobrego nie przyjdzie ale jednak wszystko było jak należy. Jeżeli już podejmiecie decyzję to warto bo tabletki to 100% oryginał. Tylko pamiętajcie… Zastanówcie się 3 razy zanim się zdecydujecie… Ja byłam pewna całe swoje życie, że gdyby kiedyś mnie takie coś spotkało, nawet naturalnie to nie przejmę się tym bardzo bo to tylko płód, to nie dziecko, nie duże, że to tylko tzw “pęcherzyk” nic bardziej mylnego.. Nie jestem kobieta o słabych nerwach i bardzo mało rzeczy mnie rusza… Za to co zrobiłam czyje wstręt do siebie… Niestety nie cofnę już tego, obiecałam sobie, ze choćby nie wiem co nie zrobię tego nigdy więcej@#$&

    #45067 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Cześć dziewczyny, cześć „ powszystkim ”.
    Opowiem jak to wyglądało w moim przypadku.
    9tydzien i 1 dzień.O godzinie 14:00 zjadłam solidny obiad i rogalika z czekolada by organizm miał na to wszystko sile.
    O godzinie 15:25 wzięłam zapobiegawczo 2x NUROFEN FORTE PLUS 200mg i 1x stoperan. Następnie pierwsze 4 tabletki pod język o równej godzinie 15:30.Leżałam na plecach, przeglądałam telefon i równą godzinę później 16:30 zaczęły się dreszcze , uczucie zimna i bardzo lekkie skurcze.Ubralam ciepły polar i leżałam pod kołdra.Praktycznie nie czułam bólu.Lekkie, naprawdę lekkie bezbolesne skurcze. Wzięłam jeszcze raz 2xNUROFEN FORTE i raz stoperan i czekałam do 18:30.
    18:30 – 2 dawka.Ponownie po równej godzinie (19:30)pojawiło się mocniejsze uczucie chłodu,zaczely się drgawki i tym razem ostrzejsze skurcze, ból w łydkach oraz stopach.O 19:50 poszłam do toalety zrobić siku i pojawiła się krew.Po tym jak się załatwiłam wyleciało ze mnie bardzo dużo krwi. Wróciłam do pokoju.Tez przewracałam się z boku na bok. Równomierne ostre skurcze trwały pomiędzy 19:30 – 21:30. W miedzy czasie zjadłam 3x po 2 NUROFEN FORTE PLUS , ale to nic nie dalo.Bol i cierpienie niesamowite. 2 godziny nieustającego bólu i równomiernych skurczy.Pomimo bólu w głębi ducha bardzo się cieszyłam bo wiedziałam , ze to oznacza iż tabletki działają.
    21:30 jak ręka odjął ból minął. Było to bardzo dziwne uczucie – po prostu po ponownym skurczu następny nie nadszedł.Tylko lekkie jeżdżenie w dole brzucha i ból pleców pozostał ,ale do wytrzymania jak przy okresie.
    Wzięłam ostatnia dawkę pod język i zasnęłam.Spalam do 23:30.
    Wstalam – JUŻ MNIE NIE MDLI! Cudowne uczucie ! Przez ostatni miesiąc non stop miałam nudności ,kręciło mi się w głowie,wszystko leciało mi z rak nie mogłam na niczym się skupic!Zjadłam dwie kanapki- najlepsze kanapki jakie w życiu jadłam! W końcu wrócił mi apetyt , przestało mnie mdlic i kręcić się w głowie.Piersi mniej twarde , ale jeszcze nie miękkie jak przed zajściem w ciąże.
    Poszłam do toalety i położyłam się spać o 3 w nocy obudził mnie ból w dolnej części brzucha i krwotok.Baaaaaardzo dużo krwi ze mnie uleciało. Zmieniłam to co trzeba i położyłam się spać . W nocy wstawałam jeszcze ze 3 razy bo czułam ze leci krew i obudziłam się 8:30.
    Odczuwam obecnie lekkie jeżdżenie w dole brzucha, lekki ból pleców , krew obficie leci,mdłości minęły pisząc ten post pije spokojnie kawę która w końcu smakuje.
    Dziewczyny nie powtarzajcie mojego błędu! Wiem , ze to trudna decyzja ale nie ma co czekać do 9 tygodnia…najlepiej zamówić tabletki od razu jak tylko się dowiecie , ze jesteście w ciąży i wziąć w pierwszym dniu 6 tygodnia . Ja w 9 miałam masakrę…niepotrzebnie to przedłużałam.
    Aha i dużo czytałam o tym, ze coś wyleciało mi nic nie wyleciało. Obecnie tylko dużo krwi. Za 7dni idę do ginekologa by sprawdzić czy wszystko ok i dam znać jaki wynik ,powodzenia , pozdrawiam 🙂

    #45082 Odpowiedź
    Avatar
    W trakcie

    Dziewczyny jestem w trakcie i nigdy więcej nigdy nigdy nigdy. O 13:30 wzięłam drugą serię. Smak ochydny. Robię malutkie łyki soku bo nie da się inaczej. Po pierwszej po godzinie wymioty. Ból lekki po ok 3 godzinach.
    Po 2 serii masakra. Wymioty jak wcześniej. Leje się z każdej strony. Ból niesamowity. Jem lekkie posiłki bo zwracam wszystko ale coś zjeść trzeba. Lecą skrzepy więc chyba dobrze. O 17 ostatnia seria i oby się udało. Bo nie wyobrażam sobie drugi raz :((

    #45097 Odpowiedź
    Avatar
    W trakcie

    Jestem po ostatniej serii. Chyba się udało. W jednym momencie wyleciało ze mnie tyle krwi że widok był straszny. Stałam dosłownie w kałuży krwi…
    Doszłam do kibelka i poczułam lecące gigantyczne skrzepy, które dosłownie wpadaly w wodę. Ale po tym ból minął.
    Ale nie na długo. Po pół godziny wrócił może ciut mniejszy ale niewiele. Zjadłam przeciwbólową tabletkę i czekam aż wszystko się skończy.
    Po trzeciej serii też mdli mnie bardzo ale jeszcze nie zwróciłam.
    Za ok tydzień zrobię betę i usg dla pewności.
    Wiem jedno… Nigdy, nigdy więcej

    #45102 Odpowiedź
    Avatar
    Powszystkim

    Jestem 3 pełne dni po.. Cały czas mam skurcze, po tym ustaje i czuję jak krew wypływa. Dziś wyleciali mi następne skrzepy.. To chyba dobrze tylko czy to trochę nie za długo po? Długo takie bóle i skurcze brzucha będą się utrzymywać? Wróciłam do prscy, pracuje fizycznie i daje w kość podwójnie teraz..

    #45106 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    „W trakcie „ jezu , biedna… wiem co czujesz u mnie najgorsze były 2 godziny po II dawce. zażywałas w trakcie kuracji leki przeciwbólowe ?

    #45216 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Dziewczyny, czy któraś z Was przechodziła kuracje w 3 lub 4 tygodniu? Bardzo mi zależy.

    #45267 Odpowiedź
    Avatar
    Teresita

    U mnie ten tydzień z HCG i usg

    #45358 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Cześć dziewczyny !
    Minęło 8 dni od początku mojej kuracji.
    Udało się – nie jestem w ciąży !
    Mogę z czystym sumieniem polecić te tabletki.
    Po 2 dniach wypadło ze mnie „to co miało wypaść”.
    Mocno krwawiłam 6 dni , leciały ze mnie skrzepy.Codziennie jadłam po około paczkę ibumbromu max ponieważ miałam objawy jak przy ostrej miesiączce.
    Dziś jest 8 dzień od kuracji krwawienie znikome,ale wciąż chodze z podpaska ,bólu od dnia dzisiejszego nie odczuwam.
    Byłam w 9 tygodniu. Pozdrawiam.

    #45599 Odpowiedź
    Avatar
    Natka001

    Wlasnir dostalam swoja paczke i strasznie sie boje tymbardziej ze cale dnie jestem sama z dwojka dzieci w tym najmlodsze poltora roku …

    #45728 Odpowiedź
    Avatar
    Natka001

    8 lipca godz 14.00
    1 tabletka
    Zadnego bolu praktycznie nic sie nie dzialo oprocz bardzo delikatnego napinania sie podbrzusza . Dzis 9 lipca od rana czuje takie delikatne dziwne uczucie w podbrzuszu o 14.00 pierwsza dawka .

    14.00
    Pierwsza dawka jeszcze sie do konca nie rozpuscilam a juz czuje bol podbrzusza jak na miesiaczke . Smak jest bardzo znosny bardziej irytuje ze tak dlugo sie rozpuszczaja . 45 min przed wzielam dwie tabletki stoperanu i jeden nurofen forte 400
    Dreszcze i uczucie zimna byly delikatne bardzo mi pomogla taka mata grzejaca na brzuch

    17.30
    [ ] Druga dawka i tak sie zaczelo wszystko najpierw mocne parcie na kregoslup i skurcze . Caly czas siedzialam w toalecie bo co wstalam to lalo sie jak z kranu . Caly czas lecialy skrzepy . Nagle cos mocno chluslo a po chwili zrobilo sie czarno przed oczami .. myslalam ze odlece zdazylam tylko zawinac recznik miedzy nogi i polecialam sie polozyc . Po chwili wszystko sie uspokoilo .
    [ ] Przy ostatniej dawce nadal czulam mocne skurcze przy siusianiu jeszcze cos tam wylecialo . Krwawienie juz mniejsze ale nadal jest zreszta bol tez nadal jest . Do tego jestem mega oslabiona ale funkcjonuje normalnie . Za tydzien do lekarza na kontrole
    [ ] U mnie to byl 11 tydzien
    Pieerwszy dzien po kuracji nadal dziwnie sie czuje jakby nie do konca ze mnie wszystko zeszlo krew nadal jest teraz jak przy miesiaczce . Jak dlugo dochodzilyscie do siebie po kuracji ?

    #45778 Odpowiedź
    Avatar
    Agula

    Witam czy te wpisy są prawdziwe bo trudno mi uwierzyć jestem w 3 tyg i jestem prawie zdecydowana lecz boje się ze to oszuści a tabletki nie bada prawdziwe.

    #45799 Odpowiedź
    Avatar
    Anetka

    Agila też się bałam ale tabletki 100 % pewne . Mi się udało jestem dwa tyg po kuracji

    #45802 Odpowiedź
    Avatar
    abi

    natka – ja sie jakoś przez miesiąc czułam troche osłabiona, bo jednak to duża utrata krwi w krótkim czasie, brałam żelazo z wit.C jakos przez miesiąc-2 i wszystko wrocilo do normy

    #45842 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia92

    Hej dziewczyny. Jestem po drugim podejściu. Pierwsze podejście było w 5 tygodniu. Niestety wtedy się nie udało. Dziś jestem w 9t4d i już wiem że się udało. Została mi ostatnia dawka z 12 tabletek. Krwawienie zaczęło się ok 2h po 1 dawce. Po drugiej dawce wypadły 3 większe skrzepy. Naprawdę duże. A chwilę przed 3 dawka usłyszałam pstryk i już wiedziałam że to coś więcej niż skrzep. I wypadł zarodek razem z całym pęcherzykiem. Teraz tylko czekać na wizytę u ginekologa i sprawdzić czy wszystko się oczyści 😉 bałam się że drugie podejście się nie uda ale wszystko dobrze dla mnie się skończyło 😉

    #46018 Odpowiedź
    Avatar
    Lion94

    Dziewczyny pomocy!
    Czekam na zestaw, jak tylko go otrzymam to zacznę. Jestem w 9 tygodniu, czy jest ktoś kto już to przeszedł i chce wesprzeć. Niestety będę sama podczas kuracji, bardzo potrzebuje wsparcia.

    #46112 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Lion94…
    Ja miałam końcówke 10 tygodnia, jak zaczęłam kurację. W przedostatni dzień 10 tygodnia wzięłam pierwszą tabletkę. Następnego dnia zaczęłam brać serię 12 tabletek (po 4 szt. pod język, co 4h). Po pierwszych 4 tabletkach, zaczęłam krwawić po jakichś 30-40 minutach, jak przy okresie, miałam lekkie bóle brzucha, było mi zimno cały czas i dostałam biegunki. Po drugiej dawce, ból był silniejszy, ale znośny, brałam Nirofen Express Forte kilka razy i Stoperan. Krwawienie się zwiększyło, do toalety chodziłam dwa razy w ciągu godziny i za każdym razem wylatywały ze mnie większe skrzepy. Bieguka trochę ustała. Po trzeciej dawce ból brzucha zmniejszył się i krwawienie trochę też i mogłam spokojnie zasnąć, ale w nocy i tak wstawałam do toalety, żeby się “przewinąć”. Teraz jestem 9 dzień po kuracji i jeszcze krwawię, ale nie dużo. Dopiero pod koniec miesiąca idę do ginekologa, bo teraz nie mam możliwości ze względu na wyjazd, ale czuję, że się udało, bo dużo tych skrzepów ze mnie chlupało. Piersi się zmniejszyły i nie są takie wrażliwe.
    Trzymam kciuki za Ciebie Lion94.

    #47908 Odpowiedź
    Avatar
    Domino

    Dziewczyny brały w 6 tyg i musiały powtarzać. Niestety nie każdy wie, że jest się w ciąży. Ważne, że jest efekt. Nawet w 9 czy 10, 11 i 12 tygodniu.

    #47940 Odpowiedź
    Avatar
    Anonimowy

    Witam dziewczyny jestem 2 tygodnie i 3dni po kuracji byłam dziś u lekarza wszystko jest ok nic nawet nie zorientował się że byłam w ciąży dodam że byłam w 8 tyg wszystko zniosłam bardzooo łagodnie trzyma za was kciuki.

    #47984 Odpowiedź
    Avatar
    Domino

    Jezu, ja się tak denerwuje, że bez tabletek mam mdłości i rozwolnienie. Mam nadzieję, że to tylko ciąża. Za godzinę zaczynam tę najgorszą część

    #47978 Odpowiedź
    Avatar
    Bebe

    Od którego tygodnia ciąży można wykonać kurację ?

    #51331 Odpowiedź
    Avatar
    Olga

    Z tego co czytalam optymalnie między 2 a 9 tygodniem

Oglądasz 32 wpisy - 1 z 32 (wszystkich: 32)
Odpowiedz na: 8tydz proszę o opinie
Twoje dane: