Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Aborcja farmakologiczna Ile czasu trwa krwawienie?

Temat zawiera 25 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Okraska 1 rok temu.

Oglądasz 26 wpisów - 1 z 26 (wszystkich: 26)
  • Autor
    Wpisy
  • #50248 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Czy możecie mi napisać ile czasu trwa krwawienie bo muszę wiedzieć ile dni urlopu mogę wziąć.Druga sprawa,jeśli zamówienie zostało złożone w sobotę to ile czasu czekałyście na to?

    #50266 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Hej. Ja też zamowilam w sobotę. Liczę, że we wtorek max w środę powinny dotrzeć..

    #50348 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Kasia,do mnie właśnie kurier zadzwonił że dzisiaj będzie

    #50375 Odpowiedź
    Avatar
    Lina

    Ja zamówiłam w poniedziałek, mam nadzieję że jutro będą…

    #50388 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Beata i jak zaczęłaś juz stosowanie? Ja miałam zacząć dziś ale zastanawiam się caly czas czy to nie za wczesnie bo dzis zaczynam 5 tc. Chciałabym mieć to już za sobą za piwrwszym razem eh

    #50405 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Kasia,tak.Dzisiaj o 14 tej pierwsza tabletka, czyli jutro o 14 tej kolejne.

    #50464 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Już druga dawka leków poszła, jeszcze żadnego krwawienia nie ma,jest tylko ból silniejszy niż miesiączkowy.

    #50471 Odpowiedź
    Avatar
    Askkaa

    Daj znać Beata, jak się czujesz, jak juz bedzie po wszystkim

    #50474 Odpowiedź
    Avatar
    Lina

    Askkaa pozytywnie?
    Ja jutro startuje… Trzymam za Was kciuki aby się udało

    #50476 Odpowiedź
    Avatar
    Monikaaa

    Hej, ja jestem już po kuracji. Najgorsze mam za sobą. Po 1 dawce nic, po drugiej dreszcze, mega mną telepało, zimno, brzuch bolał niemiłosiernie aż się zwijałam,zaczęlo się krwawienie i leciały skrzepy. Minęło już 7godzin od ostatniej dawki, brzuch nadal boli, ale znośnie. Tak jak na okres. Krew leci ciągle ale już mniej niż wcześniej. Gorączka. Żadnych innych efektów ubocznych. Mam nadzieję, że się udało. Polecam i naprawdę dziewczyny nie bójcie się

    #50481 Odpowiedź
    Avatar
    Askkaa

    Lina, dawaj też znać, ja jeszcze czekam, jutro pewnie będzie kurier

    #50484 Odpowiedź
    Avatar
    Lina

    Monika
    Super, że Ci się udało. Obym nam również tak poszło

    #50482 Odpowiedź
    Avatar
    Moni

    Hey Beata
    Ja zamowilam w CZW wieczorem i w pon już były(4tydz ciąży). Zazylam pierwsza w środę, nie działo się zupełnie nic. W CZW o 12 pierwsze 3, bol brzucha, drgawki, zero krwawienia i okropna biegunka. Kolejne dwie dawki podobnie,silniejszy bol i takie lekkie krwawienie. Bol brzucha utrzymywał się dwa dni. Po 4 dniach od zabiegu Zaczęło się krwawienie typowo okresowe. Równy tydzień po wzięciu pierwszej tabletki byłam u ginekolog. Powiedziała, ze wszystko się ładnie oczyścilo i krwawienie ustąpi do końca tyg. Tak tez było. Dziś jestem równe 5 tyg od zabiegu i pierwszy Dzień miesiączki jestem Szczęśliwa.. Tego dnia byłam sama, matka się ode mnie odwróciła, mój tez nie wytrzymał napięcia…było mi ciężko Psychicznie … Czytalam setki historii te złe i te dobre.. Balam się okropnie ale nie było aż tak strasznie.. Trzymam kciuki za was wszystkie 😘

    #50496 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja już jestem po…wczoraj około 20 tej wzięłam ostatnią serię tabl.i mialam objawy jak wy powyżej, czyli dreszcze,ból trochę mocniejszy niż okresowy i żadnego krwawienia.Ale w nocy przebudziłam się do toalety i coś jakby chlusnęło,nie patrzyłam.U mnie był 6 tydzień. Dzisiaj rano mam jeszcze lekkie bóle jak miesiączkowe ale znośne. Po weekendzie pójdę zrobić usg. Mój lekarz wie o wszystkim więc trochę mniej stresu będzie. Trzymam za was kciuki.

    #50498 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Moni, super że przeszłaś caly proces bez większych problemów. Ja wczoraj wzielam pierwszą tabletke. Dzis godzinkę temu pierwsze 3. Poki co pobolewa mnie jak na okres. Zobaczymy co będzie dalej. Ehh jak to jest, że rodzina się odwraca w takich chwilach. Ja mam w domku 3latka i pół rocznego synka. Antykoncepcja zawiodła a nie mogę pozwolić sobie na kolejne dziecko, dopiero co urodzilam 😔 Paskudnie się czuje z tym wszystkim.. Nikomu nic nie mówiliśmy

    #50499 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Beata i jak? Jak się czujesz?

    #50508 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Beata to tez dobrze, że przeszłaś wszystko w miarę delikatnie. Najważniejsze, że się udało. Fajnie też, że masz ginekologa z którym możesz o tym porozmawiać.

    #50523 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Kasia trochę mnie też to niepokoi bo myślałam że będę biegać i zmieniać podpaski a tu tylko chlupnięcie jakieś i trochę krwi.Moze tam jeszcze coś jest…dlatego we wtorek mam już umówioną wizytę na usg i się okaże.

    #50535 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Jasne, że tak. Lepiej sprawdzić dla pewności czy wszystko jest ok. Ja o 16 wzielam drugą dawkę i już w ogole wszystko się uspokoiło. Jak po pierwszej dawce rano bolał mnie brzuch jak na okres i mialam bladoróżowe plamienia, po drugiej dawce chwyciła mnie biegunka tak po trzeciej wszystko się wyciszyło. Nawet juz nie ma plamienia. Jedynie biegunka mi została. Płakać mi się chce, że się pewnie nie udało 🙁

    #50537 Odpowiedź
    Avatar
    Lina

    Ja dziś wzięłam pierwsza tabl. Czuje się normalnie. Jutro ciąg dalszy…boję się czy się uda.

    #50545 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Kasia jeszcze nie martw się na zapas bo u mnie dopiero po trzeciej dawce w nocy zaczęło się krwawienie. W dzień było w miarę ok a teraz na noc znowu mocniej zaczęło lecieć

    #50567 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    U mnie bo ostatniej dawce wszystko się wyciszyło. Caly czas mam lekkie plamienie po toalecie i tyle 🙁

    #50618 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Hej dziewczyny. Wczoraj brałam 3 dawki tych drugich tabletek i podobnie jak u was ból brzucha jak na okres, dreszcze,biegunka ale martwi mnie ze u mnie nie było dużego krwawienia. Dopiero w trakcie zażywania drugiej dawki zaczęłam trochę krwawić i tak do dziś nie ma mocniejszego krwawienia dlatego obawiam się ze nie zadziałało 🙁 być może dlatego ze to wczesna ciąża praktycznie początek 5 tygodnia. Może będę miała jak Pani wyżej po kilku dniach zacznę krwawić jak na okres. Martwi mnie To ale myśle ze muszę odczekać kilka dni

    #50639 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Lina, udało się ?

    #50646 Odpowiedź
    Avatar
    Lina

    Zdesperowana
    Jeszcze nie wiem. Muszę zrobić badania. Ja miałam okropny ból który nie ustawał, żadne tabl przeciwbólowe nie pomogły. Po każdej dawce dreszcze, podwyższona temp.,mdłości. Kuracja w piątek, do dziś krwawie.

    #51348 Odpowiedź
    Avatar
    Okraska

    Ja miałam mocne krwawienie przez pierwsze dwa dni. Potem wszystko się uspokoiło. Delikatne plamienie może jednak występować jeszcze przez nawet dwa tygodnie.

Oglądasz 26 wpisów - 1 z 26 (wszystkich: 26)
Odpowiedz na: Ile czasu trwa krwawienie?
Twoje dane: