Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Wasze historie Ktoś kupował z tej strony?

Temat zawiera 154 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Edynka 1 rok, 2 miesięcy temu.

Oglądasz 55 wpisów - 101 z 155 (wszystkich: 155)
  • Autor
    Wpisy
  • #43041 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Hej dziewczyny, złożyłam jeszcze raz zamówienie i tym razem. Dostałam meila zwrotnego że zamówienie zostało przyjęte do realizacji… Czy tak jest za każdym razem kiedy składa się zamówienie?? A mimo to nie przyślą czy jest nadzieja?

    #43049 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Tak ja zamawiałam z tej strony na początku lutego moja koleżanka w marcu.
    JEŚLI ktoś jest naprawdę zdecydowany polecam
    Ból u mnie był jak mocniejsza miesiączka.

    #42994 Odpowiedź
    Avatar
    Matyldaaa

    Dziewczyny, do mnie dzisiaj doszła paczka.

    #43083 Odpowiedź
    Avatar
    Angela

    Ja też dostałam tabletki wczoraj

    #43105 Odpowiedź
    Avatar
    Karina

    słuchajcie dziewczyny nie bójcie się dziewczyny do mnie doszła paczka i możesz ją sprawdzić przed zapłatą Szła troszkę dłużej przez pandemie ale poinformowali mnie o tym nie dostałam numeru przewozowego ale w dzień który miała przyjść paczka SMS z dpd jeśli się boicie piszcie do mnie wszystko wam wyjaśnię.
    [email usunięty]
    Polecam tą stronę

    #43117 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Mi napisali w meilu, że czas oczekiwania to dwa/trzy dni robocze. Dam Wam znać jak paczka będzie u mnie. I mam pytanie jeszcze, czy można płacić kartą przy odbiorze??

    #43118 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Justa, a jeśli można wiedzieć to w którym tygodniu byłaś??

    #43146 Odpowiedź
    Avatar
    E

    Hej, zamawiałam 28.04 i przyszły mi wczoraj czyli 11.05, ale poinformowali mnie odrazu o opóźnieniach ze względu na Covid. Kurier przyszedł rano wiec pierwsza tabletkę wielam wczoraj o 10. Czułam się bardzo dobrze, po paru godzinach dużo lepiej, przestały bolec mnie piersi i przestałam mieć wzdęcia, które mi ostatnio towarzyszyły. Dziś o 10 rano wzięłam pierwsze 4 tabletki pod język. Po jakieś 40 min zaczęłam mieć dreszcze i trochę rozwolnienia. Zero krwi. Po 3,5 godziny wzięłam następna dawkę 4 tabletek, stwardniał mi brzuch i zaczęły się skurcze, cały czas biegunka i dosłownie plamka krwi. O 17:40 wzięłam ostatnia dawkę 4 tabletek. Bałam się ze nic z tego , ale zaczęłam przy biegunce lekko krwawić. Cały dzień leżałam w łóżku bez leków przeciwbólowych bo chciałam czuć czy mam skurcze i czy wszystko działa. Leżałam na łóżku i poczułam jakby coś pękło mi w środku w podbrzuszu. Poszłam szybko do łazienki. Miałam oczywiście podpaski, ale udało mi się utrzymać i chlusnęła ze mnie krew skrzepy i mały embrion. Widziałam go. Nie zalecają tego ale chciałam mieć pewność ze się udało. Dalej mam skurcze ale już lżejsze. Krwawię. W trakcie kuracji zjadłam dwa lekkie posiłki i dużo piłam bo mnie suszyło. Ból do zniesienia. Trochę mnie mdlilo przy trzeciej dawcę ale popilam szybko woda z cytryna i udało się nie wymiotować. Mam nadzieje ze teraz wszystko się prawidłowo oczyści. Byłam już w 11 tygdoniu i bałam się ze się nie uda. Polecam Stronę, bo zadawałam codziennie różne pytania mailowo i smsowo i dostawałam odpowiedzi. Nie odrazu, ale przeważnie tego samego dnia.

    #44169 Odpowiedź
    Avatar
    Kristina

    Czesc wszystkim. Strona jest legitna, wiec zamawiajcie smialo. Jestem mega zadowolona z efektu, wszytko przebieglo jak trzeba. Pozdrawiam serdecznie <3

    #44548 Odpowiedź
    Avatar
    Czuczunka

    Cześć wszystkim, ktoś się orientuję czy można zmienić adres dostawy w trakcie realizacji zamówienia? Trochę spanikowalam, zapomniałam że jutro święto a w piątek się przeprowadzam…

    #44551 Odpowiedź
    Avatar
    Czuczunka

    Cześć wszystkim, ktoś wie czy da się zmienić adres dostawy w trakcie realizacji zamówienia? Zapomniałam że jutro jest święto a w piątek się już przeprowadzam… Dodzwonić się nie mogę na nr kontaktowy

    #44654 Odpowiedź
    Avatar
    Jadzka

    Spróbuj wysłać smsa z zapytaniem, lub dzwon 🙂

    #44787 Odpowiedź
    Avatar
    Kaja

    Witam. Czy to sprawdzona strona? Jestem w jakimś 3 tygodniu czy takie tabletki pomogą??

    #44822 Odpowiedź
    Avatar
    Jadzka

    Tak, pomogą 🙂
    Strona jest sprawdzona.
    Poczekaj jeszcze z 2 tygodnie z kuracja. Niektóre dziewczyny piszą, że czasami przy tak wczesnej ciąży może nie wyjść. Najlepiej tak w 5/6 tc wziąć się za kuracje 🙂
    Życzę powodzenia

    #44880 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Hej. Właśnie zamówiłam zestaw. Byłam dziś u ginekologa, jestem w 2-3 tygodniu. Poczekać do 4-5 tygodnia? Bo czytałam że mogą nie zadziałać. Trochę się boję efektów ubocznych, nie mogę sobie teraz pozwolić na dziecko, studia itp mam dopiero 20 lat. Czy jest to aż takie straszne?

    #44914 Odpowiedź
    Avatar
    Jadzka

    Anna, nie bój się 🙂 ja też strasznie się balam
    A uwierz że dziś wydaje mi się to takie blache i hop siup że gdyby nie daj Boże życie zmusiło mnie to zrobić drugi raz, to zrobiłabym to na takim lajcie jak nigdy 🙂
    Nie ma efektów ubocznych. Ja bym poczekała do 5/6 tygodnia.

    #45011 Odpowiedź
    Avatar
    Małpa

    Hej dziewczyny. W czwartek brałam 1 tabletkę w piątek wzięłam 3tabletki co 3.5 godz. Miałam objawy takie jak dziewczyny opisywały biegunka, ból brzucha, podbrzusza i kręgosłupa. Leciało że mnie ciurkiem i do tego skrzepy. Po ilu dniach ustąpiło u was krwawienie i bóle brzucha i podbrzusza ??

    #45199 Odpowiedź
    Avatar
    Natka001

    Cześć dziewczyny . Jestem prawie w 10 tyg i strasznie sie boje tych tabletek ze nie wyjdzie . Tymbardziej ze mam torbiel na jajniku i jakies poltora miesiaca temu bralam zastrzyk antykoncepcyjny mimo yego zaszlam w ciaze gdzie nie powinnam w niej byc . Chcialam zapytac jezeli chodzi o ginekologa jak juz sie pojdzie do niego to czy mowic ze sie poronilo czy najlepiej nic nie mowic . Boje sie ze jak do konca sie nie uda to zacznie cos podejrzewac czy cos ..

    #45257 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Jestem w trakcie drugiego dnia. O 17 biorę 3 dawkę, wzięłam lek przeciwbólowy Spaldiene, jest bardzo mocny więc boli tylko troszeczkę, ale leci że mnie dość sporo krwi i skrzepy, przy kaszlu na podpasce został jakby mały pofalowany skrzep (nie wiem czy to jest co to myślę). Mam nadzieję że się uda jestem na początku 4 tygodnia. Szczęka trochę mi zdrętwiała ale nie jest źle. Dreszczy nie było jedynie ból w podbrzuszu i podwyższona temperatura ciała. Jak myślicie, uda się?

    #45286 Odpowiedź
    Avatar
    Teresita

    Anna trzymam kciuki, masz tabletki z tej strony ? Jestem z Tobą lada moment mnie to czeka

    #45371 Odpowiedź
    Avatar
    Kamm12

    Sprawdzona, pewna strona, polecaaam

    #46378 Odpowiedź
    Avatar
    Anonimowy

    Witam czy ktoś kupowałam te tabletki? Czy są stuteczne w 6 tygodniu

    #47942 Odpowiedź
    Avatar
    Jolka22

    Odebrałam właśnie zestaw, boję się. Jestem w 5 plus 1 dzień tygodniu.
    Ktoś też ma takie wątpliwości? Boję się że się nie uda

    #47970 Odpowiedź
    Avatar
    Anonimowy

    Mi jak było źle czytalam wasze forum to pomaga jolka 22 też miałam wotpliwosci i strach ale nie miałam wyiscia teraz po wszystkim myślę że dobrze zrobiłam trzymam kciuki za ciebie

    #48004 Odpowiedź
    Avatar
    Domino

    Uda się, ja też jestem w trakcie.

    #48462 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Czy tabletki i cała kurację zrobić w dzień czy w nocy ? Czy to jest bez różnicy

    #48896 Odpowiedź
    Avatar
    Niunia

    W jakim czasie otrzymaliście tabletki?

    #48948 Odpowiedź
    Avatar
    Niunia2

    Po 2 dniach.

    #49045 Odpowiedź
    Avatar
    Asiczka

    Witam jestem przed bardzo się boję… Ale nie mam wyjścia czy ktoś chciałby podzielić się swoimi doświadczenimi? Jestem w 4 tygodniu…

    #49050 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Hej przeszłam to w sumie bez większych problemów nie bój się będzie dobrze

    #49061 Odpowiedź
    Avatar
    Asiczka

    Zamówiłam tabletki z innego źródła pewnego nie wiem tylko jak je zastosować, moja ginekolog mówiła że arthrotec forte mam 2 x dopochwowo 2 x doodbytniczo po 3 h doustnie po 1 dobie powinno być krwawienie ale mówiła mi tylko o tym jednym leku

    #49163 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Czy pomogło to czy nie

    #49194 Odpowiedź
    Avatar
    Tika

    Cześć dziewczyny.
    Która jest już po kuracji ?

    #49195 Odpowiedź
    Avatar
    Gocha

    Również zamówiłam i czekam. Dziewczyny jakieś rady..

    #49196 Odpowiedź
    Avatar
    Asiczka

    Jeszcze nie mam tabletek

    #49217 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Dziewczyny proszę o pomoc dwa tyg temu brałam arthrocet nie pomógł mi byłam w 5 tyg czułam ból na dole i wyszed że mnie skszep duży jeden myślałam że się udalo A tu nie załamalam się byłam u lekaza w poniedziałek i nadal jest ciąża teraz znalazłam ta stronę i myślę że po mogol te leki i przy jednej kuracji jestem w 8 tyg czy to bendzie już po wszystkim proszę powiedcie mi jak u was bylo w 8 tyg ???

    #49291 Odpowiedź
    Avatar
    Asiczka

    Jutro zaczynam, jestem w 5 tygodniu kazano mi 1 tabletke potem 24 h przerwy i 6 dopochwowo po 4 h znów 4 potem po 4 h 2 tabletki

    #49305 Odpowiedź
    Avatar
    Nulu

    W razie komplikacji lekarz wykryje jeśli wsadzisz je do pochwy. Trzymaj je lepiej pod językiem pół godziny lub pomiędzy dziaslem a policzkiem a później połknij to co zostało . Na pewno zadziała rowniez

    #49312 Odpowiedź
    Avatar
    Melani13

    Asiczka dlaczego tak brać, kto ci tak podpowiedział? Mnie lekarz kazał inaczej po 1 tab.po 25godz , 4 tabsy najlepiej dopochwowo po kolejnych 4godz, już pod język i znowu pod język. Zaczynam w weekend

    #49329 Odpowiedź
    Avatar
    Asiczka

    Ta osoba od której zamówiłam tabletki, moja ginekolog potwierdziła to samo żeby tak wziąść nie wiem może dlatego że jestem w 5 tygodniu nie mam pojęcia

    #49349 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Pani E mam pytanie czy starczyło jedna kuracja

    #49351 Odpowiedź
    Avatar
    Melani13

    Asiczka masz stały kontakt z lekarzem jak ja. Dobrze, że można śmiało o tym z kimś rozmawiać jak z wami. Kiedy zaczynasz

    #49352 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    Nie wiem od czego to zależy.
    Ja brałam 32 tabletki
    12 cyto
    8 arto
    12 cyto
    I 3 kuracje nie pomogły..

    #49489 Odpowiedź
    Avatar
    Justyna

    Czy któraś może powiedzieć z kilku ostatnich dni jak przebiegło wszystko?

    #49490 Odpowiedź
    Avatar
    Justyna

    I jak poszło?

    #49514 Odpowiedź
    Avatar
    Melani13

    Czytaj wpis krok po kroku.. Jest na bieżąco

    #49657 Odpowiedź
    Avatar
    Karola27

    Dokladnie wszystkie przebiegi napisane sa

    #49727 Odpowiedź
    Avatar
    Sabina

    Ania i co robiłaś 4 kuracje?

    #50085 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Mam pytanie bardzo ważne, czy ta strona jest sprawdzona? Czy na pewno wysyłają normalnie to co trzeba?

    #50111 Odpowiedź
    Avatar
    Martaa

    Tak wysyłka odbywa się w ciągu 2,3 dni. Płatne przy odbiorze

    #50128 Odpowiedź
    Avatar
    Justyna

    Pati sprawdzona potwierdzam I bardzo im jestem wdzięczna za pomoc gdyby nie ta strona nie wiem co bym zrobiła A z jednej strony zostałam oszukana wysłałam pieniądze i nic nie doszlo – dokładnie było to że strony women for women bardzo ładnie i sprawnie odpisują na emaile ale nic poza tym.

    #50826 Odpowiedź
    Avatar
    Rrr

    Dziewczyny druga dawka i poza silnym bólem nic to tak ma być? Błagam niech się ktoś odezwie

    #51059 Odpowiedź
    Avatar
    Oliwia

    Dziewczyny w którym tyg brałyście tabletki?

    #51172 Odpowiedź
    Avatar
    anka

    Ja brałam w 7

    #51318 Odpowiedź
    Avatar
    Edynka

    Zamawiałam kilka dni temu leki już mam ale zaczynam dopiero w poniedziałek dam znać jak poszło

Oglądasz 55 wpisów - 101 z 155 (wszystkich: 155)
Odpowiedz na: Ktoś kupował z tej strony?
Twoje dane: