Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Tabletki poronne Tabletki dopochowo. Kiedy najlepiej?

Temat zawiera 6 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar KL 1 rok temu.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
  • Autor
    Wpisy
  • #33148 Odpowiedź
    Avatar
    Nana

    Artykuly w necie mowia ze wziecie misoprostolu dopochwowo daje mniej ewentualnych skutkow ubocznych. Ktoras tak robila? Czy nie ma ryzyka ze tableta zostanie wykryta przy ewentualnej koniecznosci pomocy lekarza?
    W ktorym tygodniu najlepiej wziac zeby byly najwielsze szanse powodzenia? Mam jeszcze czas i moge poczekac jesli ma sie nie udac ale bardzo sie boje

    #33170 Odpowiedź
    Avatar
    Etoile

    Tabletka po 4 dniach całkowicie się rozpuści.

    #33259 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Moge odsprzedać zestaw trochę taniej

    #34751 Odpowiedź
    Avatar
    Ranata

    Bardzo proszę o szczerą odpowiedź zestaw zamówiłam 4 stycznia w sobotę dziś mam11stycznia i tabletki nie doszły bardzo się martwię bo to jedyna nadzieja.Brak kontaktu o przesyłce dlaczego tak długo to trwa…

    #34769 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Renata! Napisz do nich mejla.

    #35171 Odpowiedź
    Avatar
    Gggggg

    Wszędzie czytam o tych tabletkach, o ich przyjmowaniu, pod język lub dopochwowo a ktoś przyjmował je doodbytniczo? Słyszałam ze mniej wpływają na narządy wewnętrzne i mało prawdopodobne ze wykryją je przy badaniu.

    #51346 Odpowiedź
    Avatar
    KL

    Jeśli nie chcesz aby leki zostały wykryte nie zażywaj ich dopochwowo. Należy umieścić je pod językiem.

Oglądasz 7 wpisów - 1 z 7 (wszystkich: 7)
Odpowiedz na: Tabletki dopochowo. Kiedy najlepiej?
Twoje dane: