Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Po zakończeniu kuracji Zwiększenie krwawienia i bólu brzucha po 3 dniach

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Ola 4 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
  • Autor
    Wpisy
  • #42558 Odpowiedź
    Avatar
    Zuzia

    Czy to prawidlowe że po 3 dniach od kuracji zwiększyło się krwawienie i ból brzucha?

    #42615 Odpowiedź
    Avatar
    Kiciu

    Wiesz u mnie bólu brzucha nie było, tylko jajniki czasami kuły. Ale na drugi dzień myślałam że już przestanę krwawić bo ledwo co leciało A tu bum i skrzepy i tak przez półtora tygodnia

    #42617 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Ja tak miałam. Tyle że umnie po wizycie u ginekologa po 2 dniach przez tydzień leciało strasznie

    #42633 Odpowiedź
    Avatar
    Małgosia

    U mnie po 3 dniach dopiero nastąpiły mocne krwawieni, ale minęło 5 tygodni i nadal nie mam okresu. Dzisiaj miałam brązowe plamienia. Boje się ze się nie udało 🙁

    #42676 Odpowiedź
    Avatar
    Zuzia

    Małgosia, okres może pojawić się później niż po miesiącu, jeżeli miałaś silne krwawienie to na pewno się udało.
    A milayacie dziewczyny doczynienie z bólem pleców w dolnych częściach?

    #42723 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina92

    Dziewczyny jestem w 6 tygodniu i mam już drugi raz plamienie brązowe dzisiaj trochę z krwią boli Mnie brzuch i plecy w okolicy nerki.. Nie wiem co robić czy idsc do ginekologa czy zamówić zestaw..

    #42762 Odpowiedź
    Avatar
    Malgosia

    Jeżeli chcesz tego dziecka idz prędko do lekarza. Jeżeli nie jesteś gotowa albo masz inne powody i nie chcesz tego dziecka kup tabletki. Z doświadczenia wiem ze są skuteczne.

    #42763 Odpowiedź
    Avatar
    Malgosia

    Udało się, test wyszedł negatywny. Ja mam bóle pleców w dolnej części zawsze kiedy mam dostać okres wiec nie wiem czy to wina tabletek. Po 3 dniach od kuracji miałam gorączkę i biegunkę jeden dzien, a na drugi dzien i do dzisiaj już wszystko okej.

    #51323 Odpowiedź
    Avatar
    Ewcia

    U mnie też dość obfite krwawienie utrzymywało się przez kilka dni no ale suma sumarum efekt jest

    #51846 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Witam czy kupywaliscie może te tabletki teraz?

Oglądasz 10 wpisów - 1 z 10 (wszystkich: 10)
Odpowiedz na: Zwiększenie krwawienia i bólu brzucha po 3 dniach
Twoje dane: