Jak usunąć ciążę bezpieczne i legalnie tabletkami poronnymi do 9 tygodnia?

jak usunąć ciążę

Skutki, przyczyny, konsekwencje i rady na temat aborcji farmakologicznej (tabletki poronne) i jak usunąć ciążę.

 

 • Jeżeli coś w Tobie wyraźnie mówi „nie” tej ciąży, a ktoś Cię namawia do rodzenia – Ty jesteś tu ważniejsza.

I odwrotnie, jeśli coś w Tobie wyraźnie mówi „tak”, a inni próbują Cię namówić do przerwania ciąży(tabletki poronne) – znów Ty jesteś ważniejsza.

Niestety, w obu sytuacjach może się okazać, że jesteś zdana jedynie na siebie. Że rodzice odmówią dania Ci pieniędzy na pigułkę czy na zabieg(jak usunąć ciążę) albo odmówią wychowywania i utrzymywania Twojego dziecka.

Niechciana ciąża?

Z taką rzeczywistością musisz się skonfrontować. Może się też okazać – i to są momenty najtrudniejsze – że Twoi opiekunowie podejmą decyzję za Ciebie. Jeśli chcesz przerwać ciążę(pigułki wczesnoporonne) – nie będzie im trudno, bo przerywanie ciąży w Polsce jest prawie zawsze nielegalne. Rodzice mogą się zgadzać z prawem i uznać, że przerwanie ciąży nie wchodzi w grę. Mogą zacząć Cię pilnować.

 • Gdyby tak się zdarzyło – NIE RÓB NICZEGO GŁUPIEGO. Nabycie pigułki RU486(tabletki poronne) przez internet jest nielegalne, ale nie jest karalne. Ale można jej użyć tylko do 9. tygodnia ciąży.
 •  

  Umożliwiamy legalny i anonimowy dostęp do środków poronnych(tabletki poronne-wczesnoporonne) - kliknij
  Jeśli jakiś radykalny przeciwnik aborcji czyta te słowa i doznaje świętego oburzenia, niech pomyśli, że alternatywa to nie przerwanie ciąży albo urodzenie.

  Alternatywą jest przerwanie ciąży w sposób bezpieczny albo przerwanie ciąży w sposób, który zagraża zdrowiu lub życiu kobiety i może spowodować ciężkie upośledzenie płodu. Kobieta, która chce przerwać ciążę, będzie to próbowała zrobić bez względu na prawo. I może to się skończyć dla niej tragicznie.

   

 • Tak czy inaczej – jeśli zaszłaś w niechcianą ciążę, a nie masz pod ręką nikogo zaufanego, jeśli za bardzo boisz się rodziców – możesz zawsze zadzwonić pod telefon zaufania Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny .
 • Będziesz mogła się tam dowiedzieć, jaka jest Twoja sytuacja prawna. Jeśli zamierzasz robić cokolwiek na własną rękę – lepiej zadzwoń i dowiedz się jak usunąć ciążę i jakie to może mieć konsekwencje. Nie chcesz chyba skończyć okaleczona, ciężko chora i z upośledzonym dzieckiem. Kobiety, które pracują w telefonie zaufania Federacji, nie będą Cię oceniać. Choć nie dadzą Ci adresu lekarza, są zwolenniczkami legalizacji aborcji i najwyżej przestrzegą Cię przed robieniem groźnych rzeczy.

   

 • Możesz też skorzystać z naszej pomocy i porozmawiać z kobietami, które były w podobnej sytuacji oraz uzyskać pomoc przy uzyskaniu tabletek poronnych (pigułka poronna, RU486).
 • Mężczyzna ma prawo chcieć wiedzieć. Ty nie masz obowiązku mu mówić. Jeśli jednak jest to poważny, bliski związek – unikanie rozmowy na ten temat nie ma sensu. Z czasem może nawet zniszczyć waszą relację. Lepiej przełamać się i powiedzieć jak najszybciej. Jeśli był to przygodny seks i z tym mężczyzną czy chłopakiem nic Cię nie łączy – i tak masz prawo wymagać od niego współodpowiedzialności. Nie może być tak, że tylko jedna strona (kobieta) ponosi odpowiedzialność za coś, w czym brały udział, w tym samym stopniu, dwie osoby. Bez względu na jakość waszej relacji – czy była przygodna, czy tworzycie poważny związek – możesz napotkać niemiłe reakcje.

   

 • Chcesz urodzić – urodź. Nie chcesz – przerwij ciążę(tabletki wczesnoporonne). To będzie Twoja decyzja.
 • Może się to wydawać mężczyznom niesprawiedliwe. Ciąża wspólna, a decyduje ostatecznie tylko jedna osoba. Naszym zdaniem jest to całkowicie słuszne.

  Mężczyźnie przypada w udziale chwila przyjemności, kobiecie – wysiłek ciąży i porodu. Kto powinien decydować? Ona. Oczywiście, co innego, gdy chodzi o małżeństwa, podejmujące wspólnie decyzję o przyszłości rodziny, a co innego para przerażonych nastolatków. Jednak w obu wypadkach jeśli ona chce czego innego niż on, tylko jedno z nich może podjąć decyzję.

   

 • Jeśli to Wy, rodzice, czytacie te słowa i właśnie Wam się zdarzyła rozmowa z córką w niechcianej ciąży – pomyślcie sobie, jak ona musi być przerażona.
 • Nawet jeśli tego wprost nie okazuje. Oto nagle wybiła godzina i skończyła się jej dziecięca, młodzieńcza beztroska. Nie wińcie się za tę sytuację. Zastanówcie się wspólnie jak usunąć ciążę w sposób bezpieczny, jeśli taka jest jej wola.

  Nastolatki zachodzą w niechcianą ciążę bez względu na to, czy rodzice są konserwatywni, czy liberalni. Czy często powtarzają nakazy i zakazy, czy milczą na ten temat. To nie jest kwestia kontroli. Pomyślcie nie o tym, co zrobiła Wasza córka, ale o tym, ile innych córek robi to samo i po prostu ma mniejszego pecha. Jeśli czytacie ten artykuł jedynie na wszelki wypadek – pomyślcie teraz, w jaki sposób nauczyć dzieci odpowiedzialności, żebyście nie musieli się zastanawiać jak usunąć ciążę swojej córki.

   


   

  Jeśli jesteś w niechcianej ciąży i nie wiesz jak rozwiązać ten problem, pamiętaj:

  Po pierwsze –

  w żadnym wypadku nie wkładaj sobie ostrych narzędzi do pochwy, nie skacz ze schodów ani nic z tych rzeczy. Możesz zostać kaleką do końca życia, a ciąży wcale się w ten sposób nie pozbędziesz.

  Po drugie –

  Nie ukrywaj, nie zabijaj ani nie podrzucaj nikomu noworodka.
  Po trzecie –

  Jeśli chcesz oddać dziecko do adopcji – omów to z rodzicami albo opiekunami. Obejrzyj film „Juno”. To trochę bajka, ale bardzo pogodna i wspierająca. Juno jest wspaniałą amerykańską dziewczynką, która oddaje dziecko do adopcji wybranej przez siebie kobiecie. U nas nie jest to takie proste, ale nie jest też niemożliwe.

   

  Jeśli jesteś zdecydowana, a nie wiesz jak usunąć ciążę – napisz do nas. Pomożemy Ci.

   

  65 thoughts on “Bezpieczna Aborcja

  1. Skąd mogę mieć pewność, że tabletki są w 100% oryginalne? czy można dostać inne zdjęcia opakowań? jaki jest realny czas oczekiwania na przesyłkę? płatność przy odbiorze?

   1. Tabletki działają w 100%. Zapłaciłam przelewem. Na przesyłkę czekałam tydzień. Wszystko się zgadzało i też zadziałało.

  2. Witam Trochę się denerwuje Wczoraj zamówiłam tabletki i od razu zaplacilam Dostałam emeil że zamówienie wstrzymane do chwili opłacenia i sms, że zamówienie przyjęte Od wczoraj cisza Czy ma to tak wyglądać? Czy dostanę jeszcze jakąś informację Czy ta strona na pewno nie oszukuje?

  3. Tabletki działają.Caly proces przebiegł bezproblemowo. Przesyłka dotarła w ciągu 4 dni płatna u kuriera.Polecam Paniom które są w trudnej sytuacji.

  4. W Poniedziałek dostałam smsa, że moje zamówienie jest zrealizowane, także dostałam informacje na E-maila. Dzisiaj Środa i kurier zadzwonił i własnie ją odebrałam. Tabletki wyglądają jak na zdjęciu. Jutro zaczynam cały proces. Napisze czy wszystko się udało i jak to wszystko wyglądało. Nie pisze nic o zawartości. Są Twoje dane i wysyłającego i nic więcej. Pozdrawiam

  5. Dziewczyny jeśli dostałam SMS że zamówienie zostało pomyślnie utworzone to jedno znaczne jest z tym że paczka również wysłana?

  6. Witam. Czy jest tu kobieta u ktorej coś poszlo nie tak? Tabletki nie zadziałały ?
   Ja swoje właśnie odebralam, boje sie że mogą nie zadziałać.

   1. Hej, daj znać jak to wyglądało u Ciebie.
    W którym tygodniu byłaś?
    Boje się powikłań ze będę mieć tak ogromny ból albo krwotok ze będę musiała jechać do szpitala..
    opowiedz mi jak było u Ciebie,
    Pozdrawiam

  7. Hej, dostałam wiadomość SMS wczoraj ze moje zamówienie zostało pomyślnie utworzone, kiedy mogę spodziewać się zamówienia i kiedy dostanę jakieś informacje o wysyłce? Jak długo czekaliście ? Na stronie jest napisane do 3 dni roboczych ale boje się ponieważ nie mam kontaktu i informacji a paczka ma przyjść za pobraniem. Dajcie znać jak to jest u Was?

  8. Hej dziewczyny, czy w środku jest instrukcja? Jeśli nie to skąd wiedziałyście jak użyć leków? Czekam na przesyłkę i chciałabym się dowiedzieć jak ich używać.

  9. Dziewczyny, wspieram Was myślami.
   Na tę stronę nie trafiłam przypadkiem, mam nadzieję, że pomoże mi ona w rozwiązaniu tej sytuacji. Zamówiłam tabletki z innej strony i zostałam oszukana(wydałam 550 zł), mam nadzieję, że ta strona jest bezpieczna.
   Najbardziej boję się, że nie podziałają, a ja trafię do szpitala.
   Zamówienie złożyłam dziś tj. 29.11.18.
   Obyście miały rację, że to działa, bo inaczej to będzie koniec świata. Nie tylko mojego.
   Trzymajcie kciuki.

  10. Nie z gdzie-kupie-kupic-pigulki-tabletki-poronne-wczesnoporonne-ru486.com/, była to pierwsza strona na którą w panice trafiłam. Napisałam maila odezwali się więc dokonałam opłaty i cisza.

   1. Współczuje Ci sama nie wiem co robić :/ zamówiłam tu tabletki i czekam dziś jest 3 dzień za pobraniem oczywiście ,trzeba sprawdzić czy są orginalnie zapakowane twoje były? To czekane na przesyłke jest straszne jak dla mnie chciałabym mieć to już za sobą :/ nie chce byc oszukana…

    1. Z tamtej strony zamówiłam w środę, skontaktowałam się z nimi, odpowiedzili zdawkowo, ale nie byłam zdziwiona, bo to temat o którym się nie dyskutuje. Dziś zaczęłam trochę szperać to jakiś naciągacz ma firmę z elektroniką w Polsce, zero kontaktu, zero pigułek, nawet strona się nie ładuje.
     Z tej strony zamówiłam wczoraj, niecierpliwię się, bo to 6ty tydzień. A bo dopochwowym usg(ginekolog odwiedzony w środę), następnego dnia miałam spore krwawienie. Cały dzień plamienie i następnego dnia to samo, skrzepy i plamienia. I nie wiem. Nie boli mnie, ale mam jakieś dziwne plamienia, skrzepy. Nie wiem co dalej zrobić, nie mam komu powiedzieć.

     1. Wydaje mi się że poronilas bo takie objawy dziewczyny tu podają po tabletkach. Wiesz ja tak mówię ale lekarzem nie jestem musisz pójść do ginekologa. Testu ciazowego napewno nie rób bo dopiero po ok 2tyg. Pozbywa się cialo tych skrzepow ciążowych i testy cały czas wychodzą pozytywne a ciąży nie ma tak czytałam. Nie masz nikogo zaufanego? A ten chłopak z którym wpadlaś? On cię nie wspiera?

      1. Generalnie też o tym myślałam, że poroniłam, ale nie mam 100% pewności. Co do testu wiem, ten hormon długo utrzymuje się we krwi. Myślałam o pójściu do innego ginekologa, ale boję się, że powie o zagrożonej ciąży i zacznie mi robić jakieś zastrzyki hormonalne. Jeżeli da leki nie wezmę.
       Wszyscy moi zaufani nie zrozumieją mojej decyzji, mają inne podejście niż ja, będą namawiać przy utrzymaniu ciąży. Pochodzę z niewielkiej miejscowości, gdzie każdy każdego zna, a wszyscy wszystko wiedzą. A jeżeli chodzi o sprawcę. Mąż jest chwilowo na drugim końcu świata. Po długiej rozmowie ustaliliśmy, że nie możemy sobie na dziecko pozwolić, zwłaszcza, że jeszcze przez jakiś czas nie będziemy razem(głównie chodzi o problemy z wizą). Na dodatek ja straciłam niedawno pracę.
       Nawet jak będę stosować tabletki, o ile przyjdą, nie powiem nikomu.

  11. Współczuję sytuacji że nie masz z kim porozmawiać ja też ukrywam to przed rodzina. A dostałaś jakieś potwierdzenie wysłania paczki? Ja myślałam że dziś już dojdzie bo zamówiłam w poniedziałek i będę musiała cały weekend czekać normalnie idzie oszalec…

   1. Wiesz nie chcę o tym myśleć, ani rozmawiać, bo obawiam się o zmianę zdania.
    Dostałam tylko SMSa, że utworzyli zamówienie.
    Trzymam kciuki, że Ci się uda. I że paczka przyjdzie do Ciebie po weekendzie. Bo jak do Ciebie przyjdzie do mnie też kiedyś musi.

     1. Ja też zamówiłam 29.11 i nadal czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, ze dojdą jutro bo chce już mieć to za sobą 🙁

  12. No chyba nam wszystkim tu zależy na czasie bo on tu się najbardziej liczy takie przesyłki powinny być wysyłane natychmiast a jeżeli nie to powinna być o tym jakąś informacja bo tak inaczej człowiek się denerwuje.

   1. No ja właśnie nie wiem co mam robić. Od tygodnia siedzę jak na szpilkach i czekam a czas leci. Nie oszukujmy się ale nam na nim najbardziej zależy! Odpowiedzi nadal nie ma a paczka podobno wysłana tydzień temu 🙁

  13. Drogie Kobiety orientujecie się , czy jest możliwość wysyłki za granice z tej strony ? Chciałabym zamówić tabletki ale kiedy chce to zrobić , wyskakuje tylko Polska . Natomiast w opisie maja informacje , ze są w stanie wysłać do wielu krajów na świecie . Pisałam meila , wysłałam wiadomość i cisza . Niestety reszta stron jest bardzo podejrzana . Ta ma same dobre opinie .

  14. Ja też siedze jak na szpilkach 🙁 ciągle sprawdzam poczte,sms a oni nic…wydaje mi sie ze ta strona jest wiarygodna tyle jest tu opinii i wg. dobrze mieć wsparcie w innych kobietach.
   Nie wydaje mi sie za wysłanie z Holandii paczki trwa tak długo…jak mi w najbliższych dniach nie przyjdzie bede zmuszona zamówić gdzieś indziej bo nawet nie wiem czy wysłali.Nigdy nie pomyślałabym ze bede musiała cos takiego robić i nikomu tego nie życzę.

   1. Mnie też czas ucieka, zwłaszcza, że u mnie w środę lekarz stwierdził 6ty tydzień. Nie wiem naprawdę nie wiem czego się spodziewać. Napisałam do nich SMSa, niestety nikt się nie odzywa.
    Zdecydowałam się na zamówienie tutaj paczki, bo nie ma tu ryzyka oszustwa, że zapłacisz w ciemno(jak ja) i zostaniesz bez kasy i z nierozwiązaną sprawą.
    Czytałam starsze komentarze, nie jest to łatwa decyzja, ale po otrzymaniu paczki większość komentarzy się urywa, a to raczej dobry znak. Bądźmy dobrej myśli dziewczyny.

    1. Laski piszcie co i jak. I jak znajdziecie coś innego bo czas ucieka a mi bardzo zależy. Najgorsze ze nikt nie odpisuje nam na SMSa a wystarczyło by napisać – tabletki będą bądź ich nie będzie. Mam nadzieję że poprostu ściągane są z zagranicy i trochę trwa przesyłka. Oby dzisiaj już przyszły 🙁

  15. Povzyralam parę opinii i myślę że tabletki do nas dojdą. Niektóre z dziewczyn pisały że czekały nawet 2 tygodnie ale doszły! Czasami są problemy na granicy i dlatego tak długo się czeka. Musimy być dobrej myśli i uzbierać się w cierpliwość. 🙂 a tak wgl ktoś gdzieś pisał że jest tu instrukcja jak przyjmować. Zbalazlyscie ja może? Bo podobno w paczce jej nie ma.

  16. Krok 1
   Weź pierwszą tabletkę Mifepristone i połknij
   Krok 2
   Po 24h weź pod język 4 tabletki Misoprostolu i trzymaj ok 30 min do rozpuszczenia. Za 3h weź kolejne 4 tabletki pod język
   Krok 3
   Aborcja rozpocznie się do 12h od kroku drugiego.

   1. O super. Co i tak mi nic nie daje bo dalej ich nie mam😂. Tabletki się polyka aż się rozpuszcza czy wypluwa bo kiedyś gdzieś czytałam podobne opinie że powinno się wyplic ale nie wiem czy to prawda. Powiedz mi proszę gdzie znalazłaś ten opis bo ja chyba jestem ślepa. Poza tym z tego co widzę to zamówiłyśmy w ten sam dzień więc może dużo zamówień było. Dostaliście SMS że paczka jest wysłana?

  17. Na wow chcą darowizny min. 70 euro + 30 za kuriera. Przeczytałam, że jeżeli nie masz pieniędzy to mogą to rozłożyć na raty itd. Zaczęłam wypełniać panel, a tam żądają danych adresowych i dodatkowo numeru PESEL(można pominąć), ale to raczej podejrzane.
   Napisałam do nich maila, że na początek chciałabym ewentualnie zapłacić połowę kwoty, bo już zamówiłam z innej strony i nie otrzymałam pomocy, że po otrzymaniu paczki zapłacę resztę. Odpisali, że są organizacją nonprofit i utrzymują się tylko z datków, od ludzi i żebym wysłała minimum 70 euro to wyślą paczkę. Ale jakbym chciała kuriera to jeszcze 30. Nie płaciłam, skorzystałam z tej strony i dziękuję, wszystko było ok.

  18. Po jakim czasie mogę wziąść ponownie tabletki poronne. Wzięłam 2 dni temu mam lekkie krwawienie czuje że poronienie się nie powiodło kiedy mogę spróbować kolejny raz

  19. Tabletki doszły do mnie dziś… polecić nie mogę bo jeszcze nie jestem po dam znać co i jak jak już będzie po wszystkim

  20. Polecam stronę w 100%
   Paczkę dostałam jeden dzień po przelewie
   Wszystkie informacje przychodziły SMS -em.
   Niestety nie zdążyłam użyć zestawu natura sama zadziała
   Jeśli ktoś potrzebuje odstąpię zestaw
   Zapakowany oryginalny
   Mail

  21. Prosze o pomoc !!!! Dziewczyny wczoraj zamowilam tabletki dostalam jednego smsa odrazu ze zamowienie zostalo utworzone i co dalej? kiedy mogę się spodziewać paczki z tabletkami?

  22. Sprzedam Tabletki poronne z tej strony wczoraj dostalam paczke wszystko zgodnie z opisem.. Mam juz synka 2 lata nie chcialam drugiego pierwszs tabletke rozpakowalam wzielam juz do reki ale Moj synek podszedl do mnie w tym momencie i nie miglam tego zrobic . . Odsprzedam je nawet za 250zl Chce zeby chociaz cokwiek sie zwrocilo.. Moze komus beda potrzebne Moge zrobic nawet 50zdjec z dwoch stron opakowan zeby ktos mial pewnosc ze to oryginaly z tej strony nie ma problemu. podaje email

  23. Witam. Chcę zamówić tabletki z tej strony ale nie wiem czy jest wiarygodna i czy napewno przyjdą. Zamawiałam wcześniej z innej strony i nie przyszły, dlatego chciałabym mieć pewność

  24. Witam wszystkie Panie. Chciałabym tylko potwierdzenia że to pewna strona.
   Wysłałam SMS. Zamierzam zamówić tabletki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *