Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Wasze historie Ktoś kupował z tej strony?

Temat zawiera 154 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Edynka 1 rok, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1 z 100 (wszystkich: 155)
  • Autor
    Wpisy
  • #11789 Odpowiedź
    Avatar
    Iwka20

    Szybkie pytanie – czy ktoś zamawiał z tej strony pigułki? Trafiłam już raz na niezbyt rzetelnego dostawcę. Nie chcę drugi raz się naciąć. Czekam na info, temat pilny! Dzięki.

    #11801 Odpowiedź
    Avatar
    Domi123

    A z jakich stron zamawiałaś? abym wiedziała czego unikać na przyszłość bo też jestem zainteresowana a co szukam to znajduje na każdej stronie inne tabletki do kupienia i w innych dawkach. A tyle mam kasy,że aż wcale na zamawianie tych tabletek jakby coś było nie tak z nimi.

    #11812 Odpowiedź
    Avatar
    Iwka20

    Nie była to strona. Przez telefon zamawiałam. Dziewczyna obiecywała cuda, a dostałam podejrzane pastylki, bez oznaczeń i w ogóle bez pewności co to może być. Nie wzięłam, a muszę wziąć. Więc pytam tutaj. Sporo dobrych opinii widziałam, ale wolę się jeszcze na forum upewnić.

    #11827 Odpowiedź
    Avatar
    MonaLiza

    Dziewczyny. Ja tu kupowałam. Kilka dni i były w domu. Tutaj https://9tygodni.pl/produkt/tabletki-poronne/ macie zdjęcie poglądowe i w zasadzie tak to wygląda. Podana ilość i w ogóle. Wiem, że jest sporo oszustów w sieci, ale tu nie. Płaciłam przy odbiorze i dostałam kompletny zestaw.

    #27723 Odpowiedź
    Avatar
    Anna

    Czy ktos kupowal te tabletki i czy faktycznie dzialaja .Proszę o szybko odpowiedz.

    #27729 Odpowiedź
    Avatar
    Meg

    Zamawiałam dwa tyg temu. Przyszły szybko. Tabletki oryginalne. Jestem tydzień po kuracji. Wszystko się udało.

    #29665 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Ja zamówiłam, dzisiaj mają być, moja koleżanka poleciła mi te stronę u niej wszystko poszło ok. Daj znać

    #29699 Odpowiedź
    Avatar
    Kaka

    Witam. Właśnie zazylam pierwsze 4 tabletki, bardzo sie boje wziac kolejnej dawki. Ale cozm. Trzeba.. Mam pytanie czy pezy tym mozna cos zjesc badz czegos sie napic typu wody??

    #29747 Odpowiedź
    Avatar
    Paulina

    Oczywiście że można. Mi ból akurat doskwieral więc jedzenie w grę nie wchodziło ale po 3 dawce nabrałam ochoty na jedzenie, niestety często występuje biegunka więc jak szybko i się jeść chciało tak odechciało.

    #29761 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Witam ja zaczęłam pierwsza tabletka zobaczymy bardzo się boję…

    #29819 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Agnieszka daj znać jak idzie . Ja teraz biorę pierwsze 4 tabletki. W którym jesteś tygodniu?

    #29827 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana samotna mama

    Ja kupiłam za drugim razem się udalo.

    #29841 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Samotna mama a za drugim razem w którym tc byłaś?Ja będę próbować drugi raz boję się ale ciąża jest chyba osłabiona poprzednia kuracja więc może większe szansę

    #29820 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Aga daj znać jak idzie? Ja biorę pierwsze 4

    #29851 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Witam daje znać jest wieczór boli bmnie brzuch i mam dreszcze zimno mi, czekam dalej … Rano biore 4 pod jezyk…zobaczymy dalej….będę pisać dziewczyny..

    #29863 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Właśnie wzięłam 3 dawkę, dopiero teraz coś wypadło, usłyszałam takie duże chlupniecie . Wcześniej nic się nie działo poza tym że mam biegunkę i dreszcze i strasznie boli w podbrzuszu. Dziewczynki dawajcie znać. Trzymam kciuki

    #29864 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana samotna mama

    Magnolia57 za pierwszym razem byłam w 3 tygodniu a za drugim gdzieś między 7 a 8 tygodniem

    #29898 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Udalo sie ale bol nie do wytrzymania

    #29917 Odpowiedź
    Avatar
    Seba

    Witam czekamy z dziewczyną na tabletki zamawial ktoś z tej strony? Może macie jakieś rady

    #29981 Odpowiedź
    Avatar
    Jolka

    Dziś zamówiłam bardzo się boję 😔😔😔

    #29992 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Ja dziś zaczęłam druga kurację a jest to już 7/8tc przy nie udanej próbie byłam w 5/6 tak się zastanawiam nad metodą dwie tabletki między policzek i dwie dopochwowo

    #29996 Odpowiedź
    Avatar
    A

    Ja też…

    #30003 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Dziewczyny ja mam drugie podejście i przy tej pierwszej tabletce nie powinnam nic czuć a dostałam lekkich skurczy już nie wiem dlaczego ale jeden poród mam za sobą i na 100% skurcze

    #29995 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    U mnie też się udało. Kurację zakończyłam piątek. Dzisiaj byłam u ginekologa,usg dopochwowe wykazało że jest czysto,dodam że byłam w 12 tygodniu. Lekarz nic się nie poznał że brałam tabletki. Powiedziałam że dzisiaj dopiero zaczęłam krwawic A tak naprawdę zaczęłam w piątek. Tak że nie do wykrycia. Polecam stronę 9 tygodni, ja u nich zamawialam i jak widać tabletki oryginalne. Najlepiej jest po 3 dniach po zakończeniu kuracji udać się do ginekologa,żeby potwierdził że poronienie jest poprawne , znam dziewczynę której się nie udało i musiała powtórzyć kurację. Także powodzenia. Jeśli któraś z Was będzie potrzebowała informacji lub wsparcia to piszcie

    #30024 Odpowiedź
    Avatar
    Aleksandra

    Magnolia
    Ja po nie udanej próbie zaczęłam pisać do dziewczyn z Wow.
    Napisały m im że nie ważne w jaki sposób przyjmujesz tabletki bo każdy działa tak samo.

    #30042 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Tragedia wylądowałam w szpitalu ale tabletki poskutkowały

    #30066 Odpowiedź
    Avatar
    Jm

    Witam, jestem w 5tyg i zdecydowałam się na tabletki. Trochę się boję ale z tego co czytam to da się przeżyć. Mam nadzieję że przeżyje tez

    #30070 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Właśnie mam za sobą pierwsze 4tabletki właśnie się rozpuściły.Już coś delikatnie czuje ból

    #30086 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    O matko jaki ból dziewczyny łoj najbardziej plecy czuje. Nie dałam rady stosuje dopochwowo bo bardzo żołądek mnie boli a brzuch nic po takim podaniu.Na mnie chyba jednak działa lepiej tak ponieważ druga dawkę tak zaaplikowałam i po 20min już czułam okropny ból

    #30111 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana samotna mama

    Magnolia57 ja 2 godziny się z bolu w toalecie zwijalam krew leciała ciurkiem ale zyje.Badz silna kobieto.Dasz radę.I dużo pij.Czegokolwiek byle nie alkohol.

    #30126 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Dałam radę chyba najgorsze za mną.Obudziłam się brzuch pobolewa w łazience krew poleciała ciurkiem.Dobrze że młody jest w sumie grzeczny nawet mi czekoladki na łóżko podsyłał bo 3godziny to zwijałam się z bólu aż mi się poród przypomniał w moim przypadku ból był porównywalny takich mocnych skurczy dostałam.Samotna mama lubie wino to ostatnio nie mogę patrzeć na alkohol może niedługo to się zmieni.Wczoraj miałam chwilę załamania przez to co robię a Ty jak się trzymasz.Kiedy można iść na bete?

    #30134 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    No i noc z głowy latam co 30min zmieniam podpaskę ale to chyba znaczy że się udało.Wczoraj coś chlupneło do ubikacji ale nawet nie chciałam widzieć co to jest ale chyba z psychiką u mnie będzie gorzej 😢

    #30148 Odpowiedź
    Avatar
    Sylwia

    Magnolia57
    Na pewno z biegiem czasu będzie lepiej… U mnie też bylo chlupniecie ale za to krwawilam mało dlatego mam mieszane uczucia, nie wiem czy to dlatego że 5tc czy że się nie udało…😔

    #30150 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Dziewczyny chyba się udało

    #30169 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Wczoraj i dziś rano byłam pewna że się udało jeszcze rano miałam silne krwawienie itrzy razy słyszałam jak coś chlupneło do ubikacji nie patrzyłam co tam było ale teraz tylko już plamienie zostało nie wiem znowu się nie udało?

    #30199 Odpowiedź
    Avatar
    Marzena

    Dziewczyny a co jeśli coś się nam stanie po tych tabletkach,wylądujemy w szpitalu przecież odrazu wyjdzie jakie tabletki były brane.

    #30201 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Najlepiej jedź na ostry dyżur i udawaj że poronilas samoistnie. Nie chodzi o to żebyś słyszała jak coś ci tam chlupneło,to że wylatuja skrzepy też nie znaczy że poronilas. Musisz wydalić zarodek,wtedy będzie poronienie.

    #30218 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Kto tam się temu przygląda ale miałam tak jakby balon mi nadmuchiwał się tam😂i plum zdążyłam dolecieć do łazienki skurcze miałam jak na poród nie okres teraz lekkie krwawienie cały czas czuje pęcherz przed kuracja tak nie miałam zastanawiam się czy to może być tak przyjęcia dopochwowego wydaje mi się że piersi mi znowu wiszą ha ale nie chce się nakręcać.Jeśli pod język tabletki to nikt Ci nie wykryje u mnie gorzej bo faktycznie jak wkładałam drugą dawkę leku to czułam pozostałości po wcześniejszej

    #30477 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Cześć, Dziewczyny. Jak się czujecie? Jakie tabletki brałyście I gdzie je zamówić? Ja zamówiłam ze strony tabletki-poronne. pl, zamówiłam 2 razy I do dziś nie przyszły. 1 tys zł poszło w błoto..

    #30527 Odpowiedź
    Avatar
    Honnnnn

    Kasia 88. Zamów że strony 9tygodni.pl Ja zamawiałam tydzień temu,wszystko się udało. Tabletki oryginalne A poza tym płacisz przy odbiorze i możesz sprawdzić przy kurierze

    #30539 Odpowiedź
    Avatar
    Magnolia57

    Polecam 9tygodni oraz girlinned

    #30589 Odpowiedź
    Avatar
    paul

    Dzis zamówiłam już nie moge sie doczekac i boje sie

    #30620 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Wczoraj zamówiłam , strasznie się boje ,mam nadzieję że wszystko pójdzie jak powinno .

    #30729 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana samotna mama

    Ja jestem pewna że się udało.I nie potrzebuje bety…A na następny dzień to jest prawda że kawa smakuje jak kawa z hiltona i śniadanie też.7 tygodni jadłam na siłę żeby nie paść.5 kg w dół.Ja byłam zdecydowana na to i nastawiona pozytywnie za pierwszym jak i za drugim razem więc nie mam żadnych wyrzutów sumienia.Jutro mijaja dwa tygodnie.I powiem wam tylko tyle że ogromny głaz mi spadł z serca. Przez cały tydzień po trochę mną bujało bo dość dużo krwi straciłam.Ale żyje i powoli odzyskuje swoje kolory.Troche blada byłam.Tak samo jak po porodzie.Ale nie jest źle.Radze się nie przemęczać i nic nie dźwigać

    #30942 Odpowiedź
    Avatar
    Zoe

    Mieszkam w de. Zamówiłam w niedziele. Wysłana paczka we wtorek dotarła w sobotę. Płaciłam przez kantor walutowy.

    #38487 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    Ja zaczynam dzisiaj dam znac jak będzie po wszystkim. 🙂

    #38894 Odpowiedź
    Avatar
    Lila

    Tak zamówiła. 3 dni temu właśnie przyszly

    #38893 Odpowiedź
    Avatar
    Lila

    Hej dziewczyny jak zazylyscie pierwszą tabletkę to czekalyscie 24 ? I dopiero 4 pod język ?

    #38906 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    hej dziewczyny robiłam test wyszła 1 kreska wyraźnie druga mniej. po 2 tygodniach powtorzylam i znowu to.samo dlaczego?
    dzis chce zaczac kuracje ..

    #38912 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Tak, po 24h dawkowanie tych tabletek. Po 1 i 2 dawce okropny ból brzucha i brak krwi. Przed 3 dawką poszłam do łazienki”odeszły mi wody” później wyszedł ze mnie skrzep z…to był 9/10 tydzień i wszystko widziałam. Straszne przeżycie dla 18latki

    #39004 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Dziewczyny, czy któraś zamawiała z tej strony? Sprawdzalyscie paczkę przy kurierze?

    #39023 Odpowiedź
    Avatar
    Gaba

    Maja ja tez miałam 18 lat jak urodziłam pierwsze dziecko, pozniej 21 jak kolejne. Zawsze marzylam o 2 dzieci,gdy się do wiedziałam ze jestem w ciąży i to nie cały rok po urodzeniu córki myslslam ze się zalamie…razem z narzeczonym płakalismy i długo myslelismy nad tym co zrobić,aż w końcu zdecydowalismy,ze nie chcemy i nie możemy teraz mieć 3 dziecko,jesteśmy młodzi mamy dwoje dzieci,chcemy wziazc slub,ja chce iść do pracy (rozwijać się) to nie był ten czas,mimo tego,ze się zabezpieczalismy cos poszło nie tak. Kiedy wzielam tabletki przez czas kuracji czulam się jak zwykły śmieć,ale teraz wiem ze to byla dobrze przemyślaną decyzja,życie jest jedno nikt go za nas nie przeżyje.

    #39362 Odpowiedź
    Avatar
    Anka

    Dziewczyny oszaleje. Test pozytywny. Nie chcę tego! Bardzo to boli?? Czy te tabletki przyjdą teraz w dobie wirusa?

    #39365 Odpowiedź
    Avatar
    Majka

    Na stronie głównej napisane jest ze działają normalnie. Ja zamawiałam zaraz po zamknięciu granic i doszły do dwóch dniach. Czy boli, to sprawa indywidualna. Niektóre dziewczyny przechodzą jak miesiączke, a ja na przykład zwijalam sie z bólu przez 3 godziny… nie wiem czy ma to znaczenie, ale kazda miesiaczke przechodze boleśnie.

    #39369 Odpowiedź
    Avatar
    Anonimowa

    Hej dziewczyny, dowiedziałam się kilka dni temu że jestem w ciąży, Wielka Panika z chłopakiem… Zamówiliśmy tabletki z innej strony i nas oszukali, zamówiliśmy z tej. Wczoraj połknęłam 1 tabletkę, dziś jestem po 2 rundzie 4 tabletek i zero krwawania, ból brzucha straszny, biegunka okropna. Stresuję się że po 3 dawce nadal będzie zero krwi. Bardzo się stresuję, doradzicie mi coś proszę?

    #39372 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Anonimowa przede wszystkim nie stresuj się bo to pogarsza cała sytuację i nic ci nie pomoże 😊 który tc?

    #39394 Odpowiedź
    Avatar
    Anonimowa

    Pam sama nie wiem ale ostatecznie chyba się udało, zero krwawienia a po 3 dawce wyleciał mi dużo skrzep, trochę krwi, płynu, odczulam ulgę w podbrzuszu.
    Chyba się udało

    #39658 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Dziewczyny jestem w 7tc czy to zadziała?

    #39661 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Kwiatuszek Kuracja jest najskuteczniejsza do 9tc ale były też tu dziewczyny które robiły w 10,11,12tc więc w twoim przypadku tak zadziała ☺️

    #39689 Odpowiedź
    Avatar
    malutka

    Kwiatuszek ja dokładnie nie wiem w ktorym bylam ale miedzy 6 a 8 i udalo sie za 1 razem

    #39713 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Dziewczyny a może któraś z was opisać krok po kroku jak to dokładnie robiłyście jak wszystko przebiegało. Bardzo się boję

    #39716 Odpowiedź
    Avatar
    mała

    ja kupiłam przesyłka przyszła w 3 dni zaczynam w piątek.

    #39720 Odpowiedź
    Avatar
    Pam

    Kwiatuszek 1 tabletkę (tą dużą) wzięłam o godz 12 popijając wodą ,czułam się po niej dobrze i normalnie funkcjonowałam. Następnego dnia o godz 12 wzięłam pierwsze 4tab oczywiście przed zjadlam, wzięłam stoperan ubrałam podkład poporodowy i się położyłam w trakcie kuracji dużo Piłam już po pół godz po tym zaczełam lekko plamić ,mieć dreszcze. Po 3,5h wzięłam kolejne 4 i przy nich miałam też dreszcze i doszły do tego bóle (brałam 1paracetamol) dał radę 😃,obfitsze krwawienie,chwilami leciało ze mnie jak z kranu tuz przed wzięciem ostatniej dawki 4tab bóle się uspokoiły krwawilam podczas gwałtowniejszych ruchów. Każde takbelki przegryzałam tabliczka czekolady żeby nie mieć ich tego okropnego smaku

    #39755 Odpowiedź
    Avatar
    Kicia

    Witam mam zamówione tabletki bardzo sie boje tydzień ciazy

    #39763 Odpowiedź
    Avatar
    Kicia

    Dziewczyny czy wlasnie ta strona jest uczciwa zamowilam dzis, platnosc przy odbiorze, nie jest to oszustwo boje sie ze ostatnie pieniadze wydam na oszusta

    #39764 Odpowiedź
    Avatar
    Monis

    Hej, strona jak najbardziej działa i jest uczciwa, ja dostałam swoje tabletki wczoraj, a zamówiłam w piątek.

    Zanim weźmiesz tabletki poczytaj jak to wszytko wygląda, żebyś wiedziała czego się spodziewać 🙂

    #39770 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Za pierwszym razem zadziała?

    #39771 Odpowiedź
    Avatar
    Monis

    Jestem w trakcie, wszystko wskazuje na to że tak, ale to dopiero potwierdzi lekarz

    #39898 Odpowiedź
    Avatar
    Kicia

    Czy wy tez dostalyscie smsa od nich z potwierdzeniem zamowienia,

    #39899 Odpowiedź
    Avatar
    Kicia

    Płacicie przy odbiorze, czy przelewem

    #39900 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Dziewczyny zaczynam się bać że się nie uda za pierwszym razem zaczął się 8 tyg a tabletki mają być możliwe że w tym tygodniu

    #39908 Odpowiedź
    Avatar
    Pepe

    Kwiatuszek, tabletki bardzo szybko są dostarczane. Ja zamówiłam 17.03 a 18.03 były już u mnie. Też sie bałam, że będę czekać na nie długo a wiadomo, że czas w takim przypadku się liczy

    #40031 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Jestem po drugiej dawce. 8tyg

    #40034 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Czy wy też miałyście cały czas sucho w buzi i was mdliło ?

    #40041 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Kwiatuszek
    Miałam sucho w buzi, a czasami odczuwałam nudności, ale ich nie wymiotowałam. Na suchość piłam wodę lub herbatę. Ogólnie takie większe łyki żeby nie było sucho w buzi.

    #40131 Odpowiedź
    Avatar
    Antoinette

    Kwiatuszek I jak u Ciebie? Ja czekam na moja przesyłkę:( zamowilam dziś. Ile czekałaś?

    #40196 Odpowiedź
    Avatar
    Kwiatuszek

    Czekałam tydzień. Po pierwszej dawce nic się nie działo po drugiej mocny ból brzucha taki jak na biegunke chwilę przed wzięciem 3 dawki wyleciało ze mnie to co powinno i ból ustal. Został tylko lekki ból brzucha. Obyło się bez gorączki i dreszczy całą kurację normalnie funkcjonowałam

    #40198 Odpowiedź
    Avatar
    Antoinette

    Dzięki za info, dostałam potwierdzenie wczoraj wieczorem, że mają moje zamówienie… Mam nadzieję że szybko będą u mnie, bo chyba zwariuje :/

    #40665 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Czy ktoś może mi odpisać czy też tak miał a jak tak to jak się to skończyło

    #40924 Odpowiedź
    Avatar
    K

    Czy ktoś dostał nr trackingowy do śledzenia zamowienia? Czy nie mozecie sie z nikim skontaktować?

    #40927 Odpowiedź
    Avatar
    Ana

    Ja wgl nie dostałam żadnego emaila do śledzenia paczki tylko tego samego dnia co miała przyjść czyli dzisisj przyszedł rano SMS ze firma kurierska dostarczy dzis i o 12 już był pan z przesyłka a zamówienie złożyłam 3 dni temu

    #40954 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Hej, kurację zaczęłam 7 marca. Byłam w 10tyg, widziałam co ze mnie wyleciało i wiem, się udało. Ale nadal krwawię. W marcu było dużo krwi, skrzepów. Później przestało, ale były małe plamienia brązowe. Trzy dni temu znowu dostałam “sporych” krwawień i skrzepów w kolorze brązowym/ciemnobrązowym. Czy któraś z was tak miała?

    #40963 Odpowiedź
    Avatar
    Aaa

    Dziewczyny czy któraś z was po tej pierwszej tabletce pierwsze 4 drugiego dnia wzięła trochę szybciej na przykład nie po 24h a np po 22/21?

    #40968 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Maja mogłaś nie oczyścić się do końca idź do lekarza bo może coś zalegać jakieś skrzepy itd a to może grozić Twojemu zdrowiu

    #40969 Odpowiedź
    Avatar
    Aaa

    I czy każda z was ta pojedynczą tabletkę miała całkiem gładka i na opakowaniu też żadnych napisów ?

    #40970 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Aaa
    Biała tabletka była gładka, podłużna i zero opisu

    #40974 Odpowiedź
    Avatar
    Aaa

    Alice
    To mi ulżyło mam ja już za sobą mam nadzieję że jak pierwsze 4 tabletki jutro wezmę po 22h to nic się nie wydarzy złego i wszystko się uda a boje się strasznie …

    #40977 Odpowiedź
    Avatar
    Alice

    Aaa
    Wiesz powinnyśmy się trzymać opisu kuracji …ale czytałam wpisy innych dziewczyn i niektóre wzięły o wiele później i się udało…
    Myślę, że te 2 H w tą czy w tą nic się nie stanie …no ja właśnie też jestem już po tej pierwszej białej….jutro te 4 …troszkę mam stresa

    #41004 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Ale co może zalegać? Boje się iść do ginekologa… widziałam co wyleciało i na pewno żadna pozostałość…tego nie została. Może kawałki macicy? Nie wiem, nie znam się na tym ;(

    #41011 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Maja, czytałam tu kilka razy, może tez poszukaj, jak dziewczyny pisały ze po miesiącu miały taki brązowy śluz, okazywalo się ze jakiś większy skrzep czy coś podobnego, czasami coś może zalegać z tych nieczystości bo nie zdarzyło wylecieć jak miałaś skurcze po tabletkach, czasami konieczne jest łyżeczkowanie. Nie chce Cię staszyc, ale pomysl żeby pojsc do ginekologa, niech zobaczy co i jak, pamiętaj ze ciało obce w naszym organizmie jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Pozdrawiam

    #41013 Odpowiedź
    Avatar
    Magg

    Maja możesz poszukać w necie np na fb aborcyjny dream team, to super babki są, możesz do nich napisać, zadzwonić, posłuchać wideo jak mówią o tym wszystkim i odpowiadają na pytania, zreszta każdemu polecam, jakoś tak człowiek czuje się zaopiekowany, super ze są. Ja ciagle się waham co zrobić i zaraz mi czas ucieknie 😉 ale mam z nimi kontakt, czekam na paczke z women help i mam tabletki z tej strony …. czuje jednak coraz bardziej ze mi się nie przydadzą, boje się ze będę żałowac a z drugiej strony boje się urodzić, jestem po rozwodzie sama z synem, już nastolatkiem, boje się reakcji wszystkich i czy dam rade 🙁 powodzenia dziewczyny a Ty Maja do lekarza, nie bój się on się nie zorientuje, powie ze sama poroniłas, tego nie można poznać

    #41172 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Mam dopiero 18 lat. Cały czas o tym myślę, o tym co się stało. Żałuję, ale nie mogłabym zostać teraz mamą i urodzić. Będzie się to ciągnęło za mną do końca życia. Nie wiedziałam, że tak dużo kobiet dokonuje aborcji. Jestem przerażona że kobiety robią to już któryś raz i są bardzo szczęśliwe. Dla mnie to straszne. Nie potępiam, bo sama to zrobiłam, ale żeby to robić któryś raz z kolei? I to nie z powodu, że pierwszy się nie udał, tylko kolejna dawka na kolejne dziecko. Jak można sobie z czymś takim psychicznie radzić?…

    #42825 Odpowiedź
    Avatar
    Mum

    Dziewczyny czy któraś z Was ostatnio zamawiała? Boję się, że do mnie nie dotrą na czas.

    #42835 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina92

    Mum a w którym tygodniu jesteś? Ja też chcem zamówić ale nie mają narazie dostawy…

    #42842 Odpowiedź
    Avatar
    Angela

    Ja też czekam i też się martwię, ja zamówiłam 30.04 stres mnie zżera co jeżeli nie dojdą

    #42851 Odpowiedź
    Avatar
    Matyldaaa

    Dziewczyny, ja zamówiłam ze strony girlinneed i mają przyjść na początku tygodnia, a też miałam wiadomość, że będzie trzeba czekać koło 10 dni, spróbujcie tam zamówić może.

    #42854 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Cześć dziewczyny, jestem. W podobnej sytuacji… 7 tydzień, probowalam zamówić tutaj, ale nie realizują zamówień, kazali pytać w przyszłym tygodniu, zamówiłam na stronie internetowej girllinneed ale nie dostałam żadnej informacij zwrotnej. Dzwoniłam na podany numer tel, ale odzywa się poczta głosowa.. Matyldaaa Ty dostałaś jakąś informację zwrotną?? I w którym tygodniu jesteś??

    #42878 Odpowiedź
    Avatar
    Matyldaaa

    Nowaaaa
    Zamówiłam tabletki na tamtej stronie 30.04, e-maila z wiadomością, że na zamówienie trzeba poczekać około 10 dni dostałam na wieczór. Zapytałam później czy jest szansa, że tabletki przyjdą w tym tygodniu, ale odpisali, że na początku przyszłego. Więc czekam. Pod numer tel. też dzwoniłam na początku, ale nie odbierają, odpisują tylko na e-mail. Z ostatniej miesiączki wychodziłoby, że 6tc, ale od daty zapłodnienia 4tc i 4 dni. Chociaż wczoraj miałam duży ból brzucha i krwawienie, w internecie wyczytałam, że to bóle implantacyjne, więc ciąża może być opóźniona, bo tam pisali, że to w około 2 tygodniu powinno się dziać. Sama już nie wiem, a teraz ciężko do ginekologa się dostać, prędzej tabletki przyjdą.

    #42934 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Matyldaaa dzięki za odpowiedź, póki co żadnego meila zwrotnego nie otrzymałam, zamawiałam w piątek popołudniu, to może dlatego, jutro będę próbowała dzwonić, może uda się dodzwonić.

    #43030 Odpowiedź
    Avatar
    Nowaaaa

    Może któraś w Was ma do od sprzedania?? Proszę o jaką kolwiek informacje gdzie można je zdobyć, bo poki co to ani tu ani girllinneed nie realizują zamówień.

Oglądasz 100 wpisów - 1 z 100 (wszystkich: 155)
Odpowiedz na: Ktoś kupował z tej strony?
Twoje dane: