Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Wasze historie Moje doswiadczenie – pozytywne

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar JAaaa 4 lat, 4 miesięcy temu.

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy
  • #27701 Odpowiedź
    Avatar
    Alekssandraa

    Hej.mam 23 lata,dwojke dzieci 4 i 2 letnie.
    Trzecia ciąża byla dla mnie nie do przyjęcia.. nie chcialam jej, tabletki przyjelam w 6-7 tygodniu.
    U mnie wszystko poszlo super.
    Przesylka dotarla po dwoch dniach,kuracje zaczelam nastepnego dnia rano.
    Po przyjeciu wszystkich dawek obawialam sie,ze nie dzialaja.czekalam na pierwsze plamienia kilka godzin. Wkoncu dostalam plamienia i biegunkę. Nie czulam bolesnych skurczy, dobrze soe czulam, po za uporczywa biegunką, ktora towarzyszyla mi podczas calej kuracji.
    Krwawilam obficie kilka dni wydalajac z siebie po czesci “ciaze” .
    Nastepnie plamilam przez jakis tydzien.
    Wszystko zrobilam sama w domu, normalnie funkckonujac. Latwo poszlo.do ginekologa poszlam po jakis dwoch tygodniach, pitwierdzic brak ciazy. Powiedzialam mu prawde, wszystko ok.
    obawialam wziac tabletki, bo karmie piersia, prawie 2 letnie dziecko wiec mmoje mleko to tylko dodatek w jego diecie, ale jednak.
    Dowiedzialam sie z zrodel internetiwych ze.musze poczekac z karmieniem chyba 6godzin po zazyciu tabletek,I tak robilam. Wszystko bylo dobrze.
    Polecam I powodzenia

    #30244 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Witam jak samopoczucie?

    #31159 Odpowiedź
    Avatar
    Magda

    Hej czy mogłabym się z Tobą skontaktować jakos? Też mam taką sytuację syn ma 14miesiecy i też karmie Jak zazywalas i w jakich odstępach? Bo ja mam w głowie balagan

    #31520 Odpowiedź
    Avatar
    JAaaa

    Magda porozmawiam?

Oglądasz 4 wpisy - 1 z 4 (wszystkich: 4)
Odpowiedz na: Moje doswiadczenie – pozytywne
Twoje dane: