Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Co robić?

Temat zawiera 383 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Magnolia57 4 lat, 5 miesięcy temu.

Oglądasz 100 wpisów - 201 z 300 (wszystkich: 384)
  • Autor
    Wpisy
  • #15852 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Dziwnie zaczęło mnie kloc w klatce piersiowej po lewej stronir

    #15853 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jestem po ostatniej dawce jak narazie ból do zniesienia boli mnie pod zebrami po lewej stronie a raczej raczej tak kloje

    #15854 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Wyleciał ze mnie jeden dziwnie wyglądający, miesisty skrzep. Czy to to?

    #15855 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Bardzo możliwe że skurcze żołądka miałeś Likka, Jg bardzo możliwe

    #15856 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Że mnie też wyleciał taki miesisty miałam go na podpasce mały nie duży.. Teraz tylko boli mnie brzuch jak bardziej bolesny okres ale nie jest źle

    #15859 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    I jak tam. Likka chyba już lepiej się czujesz?

    #15860 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    U mnie dzisiaj znowu spokój. Skrzepy już nie wylatuja, a krew jest tylko przy podcieraniu.

    #15861 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Tak jest lepiej tylko biegunkę jeszcze mam trochę plamie ale jest lepiej niż wczoraj

    #15862 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jg spokojnie stopniowo będzie lecieć mi tylko dwa skrzepy wyleciały

    #15869 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Z was też tylko dwa wyleciały skrzepy?

    #15870 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ze mnie jeden taki w miarę większy. A z krwią takie malutkie malutkie.. Boję się…

    #15871 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja miałam kilka większych

    #15872 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja w nocy z czwartku na piątek skończyłam kurację, A dzisiaj jeszcze krwawie jak 0rzy okresie, ale boli mnie lekko brzuch. Czy was też bolał brzuch po kuracji?

    #15873 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Mnie trochę pobolewa dalej

    #15874 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Mnie dalej boli i krwawie, czytałam gdzieś że jeśli wyleciał skrzep to jest już poronienie ja się tylko boje ze nie wyleciało. Wszystko

    #15875 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Też wszystko zależy od zaawansowania ciąży

    #15876 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ja jestem 4.. gora w 5 nie więcej.Boje się, że się jednak nie udało. Wyleciał ten jeden większy skrzep, ale nic poza tym. A krwawienie bardzo bardzo skąpe i ciągnące się.

    #15877 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Ja mam takie krwawienie jak po porodzie o tyle że nie takie obfite… Wyleciał mi jeden skrzep na 5cm a drugi taki miesisty na 3cm.. Jakieś małe skrzepy dalej lecą.. Bądź spokojna idź jak najszybciej teraz do ginekologa.

    #15878 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Plus ciągle mam skurcze co godzinę lub pół albo nawet co 3 godziny czyli macica się kurczy

    #15879 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja to mialam tyle skrzepow ze jestem prawie pewna że się udało Bo juz chyba nic nie zostało A teraz tylko krwawie jak przy najgorszym dniu okresu plus też co jakiś czas skurcze

    #15880 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    009 u mnie okaże się 22 maja ale wątpię że się nie udało 🙂 Po takich skurczach i krwawieniu no i te skrzepy więc na pewno się ruszyło a oczyszczać się będzie jeszcze przez kolejne dni już nie bolą mnie piersi i nie są takie nabrzmiale

    #15881 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    JA W Tej Ciąży czułam się tragicznie a po tabletkach wszystko minęło więc też myślę że się udało w przyszłym tyg zrobię już test

    #15883 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Też mialyscie twardy brzuch a przy naciskaniu kóło was?

    #15884 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Tak Likka, ja do tej pory mam jeszcze skurcze

    #15890 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    009 o to widzę że nie jestem sama, teraz krwawie jakbym miała okres

    #15903 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ja dzisiaj krwawie jakoś bardziej i czuję dość silny ból brzucha. Nie wiem co o tym myśleć.

    #15904 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Cześć, zamówiłam tabletki będą we wtorek mam nadzieję, że wszystko się uda. Przekopując internet znalazłam jednak opinie ze ta strona to oszustwo, zaczełam się teraz stresować jeszcze bardziej 🙁 Czy te tabletki są w 100 % orginalne..?

    #15906 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Martyna – ja jestem po kuracji tabletki miałam z tej strony .
    I byłam w 5/6 tygodniu ciąży . Zrobiłam kilka testów i każdy daje wyniki negatywny. Więc to nie oszustwo

    #15908 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Beata dziękuje za odpowiedź. Ja jestem w 3-4 tygodniu, we wtorek rano idę do lekarza żeby sprawdzić dokładnie i potem już mam zamiar działać, mam nadzieję, że wszystko uda się za pierwszym razem…

    #15909 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja jutro jadę do lekarza żeby mieć tą pewność na 100% że się udało . Ale zrobiłam kilka testów i każdy negatywny ale chcę się jeszcze upewnić .

    #15910 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jg spokojnie u niektórych rozkręca sir dopiero po 3 a nawet 4 dniach

    #15911 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ruszyło się coś. Wyleciały ze mnie przed chwilką dwa dość spore skrzepy.

    #15913 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jg no i super czyli wszystko ok jest

    #15916 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja kurację skończyłam w nocy z czwartku na piątek A dzisiaj 3 dzień I mam dalej bolesne skurcze… czy to normalne?

    #15918 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    009 nie mam pojęcia… Ja już się dzisiaj denerwuje bo nic ze mnie nie leci praktycznie już czasami boli mnie podbrzusza tak jak na okres…. Boję się że się nie uda)ło

    #15919 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    W dodatku przy dotykania piersi dalej trochę bolą 🙁

    #15920 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Dziewczyny gdzieś przeczytałam że nie wolno palić podczas kuracji? Ja niestety paliłam bo nic nie pisało na stronie żeby nie palić.. Pić alkoholu to owszem nie piłam..

    #15921 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ja nic o papierosach nie słyszałam myślę, że nie masz się czym martwić. Jeśli chodzi o piersi też mnie bolą, ale chyba są mniejsze tak mi się wydaje, a krwawienie u mnie jest bardziej obfite. Skrzepy już nie lecą, brzuch mnie trochę pobolewa.

    #15926 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Może jutro u mnie się rozkręci. Ja z nerwów zapaliłam… A na podpasce mam takie brązowe a nie jak krew…

    #15932 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Dziewczyny ja też na początku nie miałam mocnego krwawienia dopiero po kilku dniach mocniej lecilo.

    #15935 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Ooo Beata mam nadzieję że u mnie też bo nie wezmę tabletek drugi raz na pewno nie dam rady psychicznie…

    #15936 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja jutro do lekarza ide . Też się boje masakra

    #15939 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Beata daj znać, jak możesz opisz jak u Ciebie przebiegała kuracja

    #15943 Odpowiedź
    Avatar
    009

    U mnie też ciężko przebiegła kuracja, było tyle szczepów I krwi że myślałam że już wszystko wyleciało, jednak jak piszą dziewczyny po 3 dniach się trochę rozkreca I ja dzień oraz następnego dnia czytałam się dobrze brzuch nie bolał krew leciała czasem też skrzepy A dzisiaj taki ból brzucha i taki skrzep że Ibuprom nie pomógł, także jak nie działa odrazu to bardzo możliwe że po czasie zadziała bo u mnie jakby się wznowiło więc chyba dalej się oczyszcza

    #15945 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    009 mam nadzieję że i u mnie się rozkręci

    #15946 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    U mnie teraz leci normalnie ciurkiem taka ciemna krwią. Nie wchłania mi się nawet w podpaske. Rano wyleciały ze mnie dwa skrzepy dość spore i boli mnie dość mocno cały czas brzuch.

    #15950 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    U nie nic się nie dzieje

    #15957 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Czy kilka dni( u mnie akurat 4) po kuracji czujecie się osłabione I zmęczone?

    #15958 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    U mnie dzisiaj boli trochę podbrzusza dalej leci krew trochę no i jestem zmęczona i nerwy

    #15959 Odpowiedź
    Avatar
    009

    U mnie też dalej krew I czasem skrzepy. Likka który dzień po kuracji ?

    #15960 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Nie wiem czy to normalne, ale dzisiaj rano musiałam brać tabletki przeciwbólowe tak mnie brzuch bolał. Krew leci obficie jest bardzo bardzo ciągnąca.

    #15962 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Ja robiłam kuracje to tak środa 1 tabletka 24 h w czwartek o 16 1 4 tabletki i tak do 24..

    #15963 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Nie przepraszam w czwartek była ta pierwsza 24 h a w piątek o 16 zaczęłam kuracje tymi 4 tabletkami i tak do 24 w nocy

    #15967 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Dzisiaj mam silniejszy ból podbrzusza i więcej krwi leci

    #15968 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ja tego zatamowac nie mogę. A ból jest coraz silniejszy…

    #15969 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jg a powiedz mi ile podpasce zużywasz w ciągu godziny?

    #15970 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    3 razy

    #15971 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Wcześniej się martwiłam, że nic się nie dzieje, ale teraz to cały czas muszę latać do łazienki. To uciążliwe. Poza tym bardzo przeszkadza mi ból brzucha.

    #15972 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Silne krwawienie wiąże się z utrzymującym się przez 2-3 godziny stanem, w którego czasie kobieta zużywa od 4 do 9 podpasek największych rozmiarów.
    Silne bóle brzucha to takie, które utrzymują się przez 2-3 dni i nie ustępują nawet po zażyciu środków przeciwbólowych. W takich sytuacjach trzeba zgłosić się do szpitala.. Albo zadzwoń do przechodni do której chodzisz do ginekologa tabletki nie będą wykrywalne, powiedz że masz podejrzenia że jesteś w ciąży bo robiłaś test ale krwawisz..

    #15973 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Jg przepraszam że zapytam ale jakoś mi się tak kojarzy jesteś może z jg jeśli tak to będziesz wiedziała o co chodzi.

    #15974 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Hejka mam niecałe 19 lat właśnie zdałam maturę A tutaj szkok dowiedziałam się że jestem w niecałym 7 tygodniu ciąży.zamowilam dzisiaj tabletki I mają przyjść we środę od czwartku zaczynam zażywać I przez to wyjeżdżam na weekend w góry żeby nikt oprócz mojego chłopaka o tym nie wiedział. Czy te tabletki naprawdę pomagają? I jak się do tego przygotować mniej więcej;/

    #15977 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    KP a będziesz miała wrazie w dojazd do opieki medycznej np lekarza w ciągu godziny? Lepiej dmuchać na zimne. W Ja się nie przygotowywała jakoś specjalnie, zaopatrzyć się radzę w wodę z dwie butelki zależy ile pijesz też wody no i podpaski, przeciwbolowe byle by tabletki nie były rozkurczowe, ja wzięłam 1 tabletkę ta 24 h i funkcjonowałam normalnie aczkolwiek po niej dostałam skurcze i krwawienie, na drugi dzień o tej samej porze wzięłam 4 tabletki i leżałam później siedziałam 2 godziny w toalecie bo męczył mnie okropna biegunka… Druga dawka była łagodna no i 3 też także zależy też od każdego, możesz mieć dreszcze wymioty lub biegunka przeczytaj sobie od początku ten temat na którym napisałaś jest 18 stron więc szybko zejdzie a każda z nas opisywał co i jak jeśli chodzi o przebieg zażywanie tabletek picie jedzenie czy inne ważne rzeczy 🙂 Jakub Cie coś męczylo pisz śmiało

    #15978 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Likka-
    Tak mam niecale 20 minut do szpitala.
    Na środę mam mieć tabletki i od piątku jak będę na miejscu chce zacząć zażywać te 4 tabletki. Jedziemy tam od piątku do poniedziałku włącznie. Mam nadzieję że jakoś to w miarę przeżyje I wyjdzie za pierwszym razem.

    #15979 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Spokojnie, wiem jak to jest sama panilowalam i do tej pory boję się że nie udało się albo coś, w środę mam ginekologa więc wszystko się okaże, dla mnie to był koszmar… Drugi raz nie była bym w stanie tego zrobić więc mam nadzieję że się udało, musisz być spokojna trzymam kciuki, nie jesteś sama jest tu wiele kobiet na które Możesz liczyć, ja dzięki dziewczyna tu dałam radę 🙂

    #15980 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Panikowalam

    #15982 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Likka
    Dzieki bardzo będę pisać jak zacznę zabieg 🙄

    #15983 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Dziewczyny byłam u lekarza i powiedziała ze nic tam nie widzi więc udało się 🙂

    #15984 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Likka ja zaczęłam w środę ta 24h I reszta w nocy z czwartku na piątek, I właśnie W piątek było dużo krwi w sobotę wysłałam że już po wszystkim bo mało krwi było A wczoraj wróciły skrzepy I więcej krwi, dzisiaj znów spokojnie. Jg ja też miałam przez jakieś kilka godzin po ostatniej dawce tak dużo krwi też się bałam że to jakiś krwotok ale po kilku godzinach się uspokoiło.

    #15985 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Beata super kochana przypomnij mi ile jesteś po zabiegu 🙂 KP nie ma za co 🙂

    #15986 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    009 no dzisiaj też złapał mnie ból i więcej krwi ale uspokoił się i ból Minął

    #15988 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    21 dni po kuracji.

    #15989 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Aaa to owie więcej niż ja

    #15990 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    A tak pytając jak myślicie jeśli się uda to mogę zrobić test ciążowy jak skończę zabieg I skończy się krwawienie?

    #15995 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Tak zalecane jest zrobienie testu 3 tygodnie po zabiegu ale można zrobić wcześniej

    #15997 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja robiłam wcześniej już chyba po 10 dnu po kuracji.

    #16004 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Heej dziewczyny
    Dzisiaj mają przyjść te tabletki, ale strasznie się boję że coś pójdzie nie tak. Czy któraś z Was musiała skorzystać z hospitalizacji?

    #16005 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja robiłam wszystko zgodnie z opisem i nie potrzebowałam hospitalizacji 😉

    #16006 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A ile już jesteś po kuracji?

    #16007 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Alla Do mnie też mają dziś tabletki przyjść , więc pisz śmiało przynajmniej nie będziesz sama

    #16008 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    A w którym tygodniu ciąży jesteś?

    #16009 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Byłam w 6tyg

    #16011 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    To tak samo jak ja jestem na początku 6 tygodnia. I jak u Ciebie to przebiegało?

    #16012 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Dziewczyny do mnie też powinny przyjśc dziś tabletki mam nadzieje, że będziemy się wspierać!

    #16014 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    No musimy razem damy radę. Wszystko musi się udać.

    #16015 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Alaaa zamawiałaś tabletki z tej strony ?? Ja jestem ciekawa czy kurier bedzie się z nami kontaktował…

    #16017 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Dziewczyny jak ja zamawiałam to mi aby na e-mailu przyszła wiadomość kiedy będzie wyslka .

    #16019 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    ja dostalam informacje tylko ze przesyłka bedzie we wtorek, musialam później zmienić adres dostawy bo jednak jestem dzis caly dzień w domu, dostalam potwierdzenie zmiany adresu i tyle :/ Mam nadzieję, ze będzie dzisiaj na 100 %

    #16021 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Beata a sprawdzałaś przesyłke przy kurierze ?

    #16023 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tak zamawiałam z tej strony i dostał e-mail z potwierdzeniem że przesyłka będzie na wtorek.

    #16024 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Martyna – tak sprawdziłam sobie

    #16028 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Dzisiaj jest 4 dzień od kuracji i leci więcej krwi skrzepow, okropny ból :/

    #16029 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Likka ja tam miałam w niedzielę, 3 dni po kuracji.. chyba dalej się oczyszczalo 🙂

    #16031 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Ja też zostałam e-mail że przesyłka będzie na środę I żadnych więcej wiadomości nie dostałam, czekalam cały dzień I kurier przyjechał dopiero po 17. Też się bałam że nie przyjdzie więc poczekaj do wieczora Ala

    #16032 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Mi też napisali że we wtorek i były we wtorek po 17. 009 jutro mam ginekologa na 10:30 i nie wiem co mu powiedzieć bo dalej krwawie

    #16034 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tylko kurier ma przyjechać A tak się stresuje że szok.

    #16035 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Spokojnie nic na przesyłce nie pisze od kogo ja miałam w takiej dużej kopercie dpd nikt się nie dowie co zamawiałas

    #16036 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tak wiem. Tylko boję się że coś pójdzie nie tak że mi się nie uda.

    #16037 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Każda z nas się bała ale musisz być dobrej myśli, uda Ci się zawsze postaramy się jakoś Cie wesprzeć 🙂

    #16039 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Dziękuję bardzo to dla mnie bardzo ważne.

    #16040 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Nie ma za co nie dawno sama przez to przechodziłam 🙂

Oglądasz 100 wpisów - 201 z 300 (wszystkich: 384)
Odpowiedz na: Co robić?
Twoje dane: