Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Wasze historie Jutro drugie podejście …

Temat zawiera 56 odpowiedzi, i ma 1 odpowiedź, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Angie 3 lat, 10 miesięcy temu.

Oglądasz 57 wpisów - 1 z 57 (wszystkich: 57)
  • Autor
    Wpisy
  • #35224 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    Hej dziewczyny.. jutro drugie podejście.. po pierwszej kuracji .. krwawienie skrzepy trochę bólu i to wszystko.. trzy testy pozytywne .. wizyta lekarza potwierdziła ciążę 7 tygodni 6 dni .. jutro przesyłka ma byc i mam nadzieję że tym razem się uda .. boję się :/ czy komuś za pierwszym razem się nie udało a za drugim jednak się udało ??

    #35236 Odpowiedź
    Avatar
    Nika

    Pocieszyć cie? Ja robilam 3… Zamówiłam 4ta, trzecia przerwala. Ciąże, ale jakies pozostałości sa, wiec czeka mnie ginekolog i pewnie zabieg.

    #35238 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Hey, dziwne, podejrzewasz czemu się mogło nie udać za pierwszym razem ?

    #35246 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Hej ja robiłam w piątek i też krwawilam w sumie do Dziś krwawie ale sama nie wiem czy się udało pociesza mnie fakt że przed kurację mdlosci straszny bol piersi A dziś po już mniejszy bol piersi zero mdlosci byłam w 5 tygodni w piątek mam lekarza jezeli jestem dalej w ciazy to raczej wybiore zabieg może i drogi ale pewny na 100 proc boję się kolejny raz kupić i czekać czy się uda czy nie

    #35247 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Szczerze mówiąc myślałam że jeżeli krwawie to wszystko jest jak być powinno ale chyba się myle z tego co tu czytam

    #35281 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Natalia! Każdy organizm jest inny. W mojej opinii jak czytam i porównuje przebiegi terapii u innych dziewczyn to u Cb wszystko poszło dobrze. Bądź dobrej myśli 😊

    #35284 Odpowiedź
    Avatar
    Zestresowana

    Hej. W sobotę odbyła się cała akcja. Od poniedziałku krwawię „żywa” krwią tj jej kolor jest jasny. Bez skrzepów ale ilość spora, bez podpaski się nie obejdzie. Boli mnie również macica. To normalne? Zabieg się udał, był bardzo obfity i zostało wydalone to co miało. Ale niepokoi mnie krwawienie, nie tak sobie je wyobrażałam. Wczoraj zrobiłam pierwszy test z krwi. Czy jak zrobie jutro kolejny to nie będzie za szybko? Tylko dwa dni między nimi… doradźcie

    #35285 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Dziewczyny, jak myślicie, jak bralyscie w czasie swojej kuracji te 12 tabletek, co 3 bądź 3,5 czy 4 godziny czasu między dawkami?? Jutro zaczynam z moja dziewczyna i się zastanawiam czy to jest jakaś zasadnicza różnica co do skuteczności?

    #35290 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    Natalia.. też tak myślałam jak zaczęłam krwawic ze się udało..

    Z tego co się doszukalam tutaj na forum .. dziewczyny pisala na swoim przykładzie ze wziela tabletki w 5 tygodniu I się nie udało.. później wziela w 7-8 tygodniu I się udało… że niby z jednej strony im wcześniej tym może łagodniej sie przechodzi ale dziewczyna radziła czekać do 7-8 tygodnia..

    Ja czekam dzisiaj na kuriera .. dzisiaj ta jedna tabletka jutro reszta zobaczymy..

    #35295 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Kurde ja dzis bede miala tabletki i zaczynam od jutra kurację. Boje się że się nie uda kurde… juz sama nie wiem

    #35331 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    U mnie już kurier był.. jedna tabletka wzięta.. jutro reszta zobaczymy co będzie się działo..

    #35332 Odpowiedź
    Avatar
    Ira

    napisz jak poszło

    #35337 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Jeśli dziś będzie kurier to ja zacznę od jutra. Czyli czwartek i piątek będzie dniem kulminacyjnym. Jeśli któraś tez tak będzie zaczynała niech się odezwie 😊 zawsze będzie raźniej

    #35339 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    hej dzis dostałam paczke,dzis biore tą 1 tabletke a jutro 12

    #35345 Odpowiedź
    Avatar
    Natalia

    Elficzka dziś B mocno krwawie jak nigdy bol brzucha też mocny dużo skrzepow w piątek mam lekarza przed kuracja robiłam tylko testy i nie wiem co mam mówic w piątek lekarzowi . A ty jak.myslisz

    #35351 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Elficzka ja tak mogę zacząć jak Ty

    #35357 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Elficzka ja tak zaczynam. Jutro rano o 8 polykam pierwsza

    #35360 Odpowiedź
    Avatar
    Dziewczyna

    ‘zestresowana’ ja zaczęłam Kuracje w sylwestra, a krwawilam do przed wczoraj, od dwóch dni już tylko plamienia bladorozowe (dwa dni temu byłam u mojego gina, potwierdziła że ciąży brak i dała mi tabletki przeciwzapalne)
    Może po prostu macica cały czas się oczyszcza, a to dobrze.

    #35370 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    Dziewczyny czy w podczas brania tych 4 tabletek popijacie tabletki woda żeby się rozpuscily ?

    #35375 Odpowiedź
    Avatar
    modliszka

    elficzka ja tak bede zaczynać, jutro biore ta pierwszą a reszta w piątek

    #35377 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Ja dostałam paczkę dzisiaj, ale chyba dodawanie wiadomości nie działa…

    #35415 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    O 10 pierwsze 4 tabletki .. zaczynam się stresować … ktoś może też dzisiaj bierze .. ?

    #35439 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    Dziewczyny właśnie wziełam pierwszą dawke,mam stracha

    #35456 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Elficzka jak zaczęłaś? Ja dzisiaj 10 biała, jutro od 10 zaczynam brać druga serie

    #35478 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Ja o 5:20 rano brałam ta duża tabletkę. Mam plamienie taki brązowy śluz. A wy jak tam??

    #35486 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    XxxQQ jak sie czujesz,jak przebiega twoja kuracja?

    #35482 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Ja dzis pierwsza wzielam o 8 i jutro juz od rana zaczynam

    #35483 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Długo czekalas na przesylke?

    #35498 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Elficzka, ja bez plamienia żadnego. Czułam się trochę zmęczona po wzięciu tabletki ale poza tym nic

    #35500 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelka

    Dziewczyny jutro będę miała tabletki boję się jak będę żyła potem z tą świadomościa czy później spowiadacie się jak żyjecie dalej

    #35499 Odpowiedź
    Avatar
    XxxQQ

    Róża .. ja już po.. napewno sie udało.. zrobiłam coś czego nie powinnam ale musiałam mieć pewność że się udało.. po pierwszych 4 kompletnie nic mi nie bylo .. po drugiej turze 4 tabletek zimno ból podbrzusza ale krwawienie pojawiło się dopiero po ostatnim zazyciu 4 tabletek .. o 17 wzielam ostatnie 4 tabletki a po 18 już było po.. odpukac narazie nie boli fakt krwawie mocniej ale daje rade .. byłam sama w domu z dwiema córkami ale dałam radę .. powodzenia dla wszystkich którzy w trakcie albo przed..

    #35502 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    Jestem po 2 dawce lekki ból brzucha,delikatne plamienie,chyba mi sie nie uda😭

    #35504 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Elficzka ja brałam o 8 rano i nie mam zadnych objawów. Zobaczymy jutro, boje się tych 12 tabletek

    #35505 Odpowiedź
    Avatar
    Kingaa

    Elficzka ja dziś zaczęłam,pierwsza tabletka za mną. Daj znać czy ty też.

    #35517 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Ja tez się boje. Ale jak się powiedziało a to trzeba i b. Wierze ze się uda! Ja od jutra rano zaczynam te 12 tabletek. Do ok 13 to mąż ze mną będzie. Później zostanę sama. Trzymajcie kciuki ❤️ Ja wierze ze musi się udać będę pisała.

    #35529 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Pierwsze 4 za mną .

    #35552 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Dziewczyny ja po drugiej dawce czuje sie strasznie. Caly czas cos że mnie wypada, mocno krwawie A bol jest nie do wytrzymania

    #35576 Odpowiedź
    Avatar
    Agi

    Dziewczyny, ja po dwóch seriach czterech tabletek i póki co mam tylko dreszcze i duży ból podbrzusza… musiałam wziąć dwie tabletki przeciwbólowe… nie ma nic krwi 🙁 martwię się ze się nie uda 🙁

    #35590 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Dziewczyny ja o 15 powinnam wziąć ostatnią dawke tabletek,ale tak mnie bolal brzuch ze n i e dalam rady i wezme dopiero teraz. Od samego początku duzo żywej krwi i skrzepow. Mam nadzieje że mi sie uda. Ale strasznie to przeszlam

    #35587 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Dziewczyny! Opisałam wszystko w wątku przebieg kuracji. Mam nadzieje ze wszystkim się uda. Ja cały czas krwawię

    #35604 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Kaaaka! No nie jest to miłe doświadczenie. Jak się teraz czujesz? Ja jestem mega blada i słaba:( czekam na męża aż wróci

    #35655 Odpowiedź
    Avatar
    Kaaaaka

    Elficzka wczoraj byl ciężki dzień . Jak pisałam wczesniej mialam bardzo duże skurcze nie do wytrzymania momentami i trzymalo mnie to przez 5 godzin . Później bóle byly do zniesienia jak przy miesiaczce . Duzo że mnie wypadalo i do tej pory krwawie l. We wtorek jade do gina i sprawdze czy sie udalo.

    #35682 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Po jakim czasie mogę jechać na szpital? Brałam tabletki 26h temu, od ostatniej dawki mocne skurcze co 2 minuty, nawet w nocy. Właśnie zaczął ze mnie lecieć brązowy śluz. Kiedy mogę jechać, żeby nie wykryli tabletek?

    #35688 Odpowiedź
    Avatar
    elficzka

    Kasiu! Wzięłaś cała kuracje i nic? Możesz jechać oni ich nie wykryją.

    #35847 Odpowiedź
    Avatar
    Karol

    Dziewczyny, tak jak pisałem w czasie kuracji krew lecz nie jakoś dużo, większy skrzep, kilka mniejszych, gorączka, osłabienie, bóle podbrzusza itp. Po dwóch dniach (dziś w noc) zaczęły wylatywać skrzep około 5 cm i dwa “bobki” jak to moja dziewczyna ujęła. Jak myślicie w dobrym kierunku to idzie ? Dodam że piersi może mniej tkliwe Ale nadal duże. 3 dni po kuracji jest.

    #35852 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia88

    Tak, wzięłam całą. To już 15 tydzień. Ból brzucha ustał, pojawił się ten brązowy śluz, ale bardzo mało, do teraz mi leci. Po za tym nic więcej. Myślicie, że się udało?

    #35863 Odpowiedź
    Avatar
    Róża

    Karol najlepiej gdybyście udali sie na usg wtedy bedziecie wiedzieć na czym stoicie.

    #37298 Odpowiedź
    Avatar
    Ewella-37

    I jak Kasiu po wszytskim udalo sie?
    Tez jestem w okolo 13 tyg i boje sie bardzo o niepowodzenie

    #37355 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Kasia , Ewella-37.. słuchajcie dziewczyny ja byłam w 12 tygodniu.. po wzięciu drugiej dawki zaczęło się .. dużo krwii .. bardzo dużo krwii.. i jeżeli wam się uda na pewno to poczujecie bo to już nie jest malutki pęcherzyk.. trzymam za was kciuki .ja w poniedziałek byłam u ginekologa ..12 dni po kuracji. Aborcja się udała .. teraz mam lekkie plamienie takie ciemne , wczoraj tak z ciekawości zrobiłam test ciążowy i jest jedna kreska ..

    #38489 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Dzisiaj bede powtarzać kurację to będzie drugi raz strasznie się boje ze znowu się nie uda 🙁

    #38499 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Antex uda się. Mi się udało. Chociaż po 2 terapii też nic nie wskazywało na to że się udało A teraz poziom Beta Hcg spada więc musiało się udać. Widzę że trzeba być cierpliwym bo jednym udaje się w tym samym dniu A innym dopiero wiadomo co i jak po kilku dniach.

    #38503 Odpowiedź
    Avatar
    K.inga

    Antex który tydz?

    #38518 Odpowiedź
    Avatar
    Antex

    Ósmy tydzień. Jestem już po pierwszej dawce i mam lekki ból brzucha i dreszcze troszkę mi niedobrze

    #44570 Odpowiedź
    Avatar
    Hela w opałach

    Cześć dziewczyny!
    Dziś mamy 11.06.2020 r.
    Zamówiłam zestaw wczoraj środa 10.06.2020 r o godzinie 6:40 rano.
    1 maila dostałam po minucie z nr.zamowienia.
    Drugiego otrzymałam 21:20 z potwierdzeniem i informacja iż przesyłka dotrze prawdopodobnie w 3 dni robocze! Nie wiedziałam , ze tak długo…
    Ostatnia miesiączkę miałam 18.04.2020 r.
    Według tej informacji jestem w 7 tygodniu + 4 dni.
    Dam znać gdy otrzymam zestaw a jeżeli któraś z was zamawiała zestaw w tym tygodniu bardzo proszę podzielcie się informacja

    #44625 Odpowiedź
    Avatar
    olix

    Hela w opałach. Ja miesiączkę miałam 12.04 wczoraj zaczęłam kuracje. Dziś już po pierwszej dawce 4 tabletek pojawiły się duże skrzepy krwi, jedyne dolegliwości to biegunka oraz lekki ból brzucha jak na okres. Ja zestaw zamawiałam w piątek A dotarł w środę.

    #44650 Odpowiedź
    Avatar
    finka883

    ja zamawiałam ale w zeszłym tygodniu w piątek a we wtoek juz miałam, ale zestaw lezy bo poroniłam samoistnie i tabletki mi zostały

    #44677 Odpowiedź
    Avatar
    Angie

    Witajcie dziewczyny. Czas na moją historię. Czytam Wasze komentarze od tygodnia i jestem pod wrażeniem, że tyle osób korzysta z takiego rozwiązania. Mam już pełną rodzinę (DZ 10l i CH 2l). 2 cesarki. Zwykła nieodpowiedzialność doprowadziła mnie do wpadki. Nie mogę sobie tego darować! Mój mąż pewnie zaakceptowałby 3 dziecko, ale ja nie jestem w stanie! Jego cały czas nie ma, taka praca, widzimy się co drugi weekend. Nikt o tym nie wie, więc z problemem będę radzić sobie sama. Tak mi wygodniej. Zamówiłam już zestaw, niebawem ma dotrzeć. W środę mam lekarza, żeby wszystko potwierdzić. Wg okresu wypada 5,5 tyg, wg moich obliczeń 2,5. Jak tylko zobaczyłam 2 kreski rozpłakałam się. Szybkie poszukiwania i znalazłam Was 🙂 Dzięki Wam widzę, że nie taki diabeł straszny, skoro niektóre przeprowadzają zabieg w domu będąc z dziećmi. Mam nadzieję, że u mnie też pójdzie szybko, bez żadnych komplikacji. Jak tylko otrzymam zestaw. Podzielę się swoimi doświadczeniami. Fajne z Was babki 😉

Oglądasz 57 wpisów - 1 z 57 (wszystkich: 57)
Odpowiedz na: Jutro drugie podejście …
Twoje dane: