Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 901 z 1,000 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #13867 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ja w pon chce zamowic. Mam nadzieje ze nie bede dlugo czekac za nimi a potem tez zaczynam kuracje. Tez sie boje. Tez mam córeczkę. Nie chce by zostala sama.

    #13868 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Agnieszko ja zaczynam jutro. Jak pisałam wcześniej bardzo się boje, ale twoj wpis jest pocieszający. Ja mam 5 tydzień

    #13869 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Justysia mam orginalny cytotek. Płaciłam 700 zł w aptece. Jeżeli kuracja się powiedzie mogę ci wysłać jeżeli chcesz.

    #13870 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Kochane ! Kontynuując mój wpis- krwawienia były lekkie, ok 17:00 zaczął się straszny ból brzucha, biegunka i wymiotowałam… o 18 wzięłam drugie tabletki – nie zdążyły się rozpuścić i znów wymiotowałam. Przed chwila zmieniłam podpasek i był sprzed ok 4cmx 3cm wiec chyba wszystko poszło okej. Ok 22 wezmę ostatnie tabletki. Przyznam ze ból niesamowity – ale w momencie jak ten skrzep się wydała. Teraz już jest lepiej. Mimo ze mam drgawki i napady gorąca…

    Oby u was było lżej kochane ! Trzymam kciuki i nie zostawiam was samych- jestem z wami

    #13871 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Hej. Ok. To pisz. Jak ci pojdzie kuracja. Troche sie przerazilam tym co napisala Agnieszka ale trzeba dac rade. Trzymam kciuki Agnieszka

    #13872 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok. Pokahontas

    #13874 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Ja już mam najgorsze scenariusze w głowie. Mam nadzieje ze na nic nie jestem uczulona. Ja biorę dopochwowo żeby zmniejszyć skutki uboczne. Jak będę musieć jechać do szpitala i tak się przyznam lekarzowi tak jak kazał mi ginekolog, który tam pracuje… mam awionarin i elektrolity na wypadek odwodnienia. I zobaczymy co to będzie. Od tygodnia chodzę w stresie sama ciagle mam biegunkę. Oby to się skończyło dla nas dobrze. Musimy się wspierać. Przykro mi, ze żyjemy w kraju, w którym musimy się posuwać do tak ekstremalnych i zagrażających nam wyborów.

    #13875 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok. Pokahontas. Dasz rade

    #13876 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Dziewczyny! Powiem wam ze ja się wgl nie stresowałam przed kuracja- myślałam sobie : okej, max 7tydzien wiec nie będzie tak zle, przecież są tu osoby które brały w 11 czy 12 tygodniu i dały radę. Na dzień dzisiejszy co wam mogę poradzić to zmieńcie nastawienie ! Miejcie cały dzień dla siebie- byście mogły leżeć jak ja i jakoś przetrwać ten ból. Często chodźcie do toalety bo u mnie jak leżę to mało co się ze mnie leje, a jak wstaje to widzę ze organizm się bardzo chce oczyścić. I jeszcze jedna rada ! Zjedzcie bardzo lekkie śniadanie- ja zjadłam wczas, ale może nie bardzo lekkie i temu zwymiotowałam po 2dawce od razu. Szacunek dla nas ze determinację! Trzymam kciuki za was i wierze ze wszystko pójdzie u was po waszej myśli. Od dzisiaj się zabezpieczam- nie pozwolę na to bym musiała drugi raz podejmować taka decyzje. Chodź przyznam się szczerze, ze serce mi chciało pęknąć- bo byłabym 23letnia mama wiec, chyba już tez troszkę czas, zwłaszcza ze mam męża.

    #13878 Odpowiedź
    Avatar
    Viae

    Mam pytanie co do słabego krwawienia. Po wzieciu ostatniej dawki o 22 w sobotę, o 6 w niedzielę słabo krwawię i ustąpiły skurcze. To znaczy, że coś poszło nie tak? Dużo lezalam i leżę, 5 tydzień ciąży.

    #13880 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Viae- mam identycznie! O 22ostatnia tabletka i jak leżę to słabo krwawię, ale gdy wstanę to krew która się zebrała wydala się raz a porządnie. Tez po ostatnich tabletkach wszystko mi przeszło. Dzisiaj mam słabe krwawienie.

    Myśle ze u mnie wszystko poszło okej- bardziej chce zapytać czy „jak wydaliła dwa skrzepy wyglądające jak płód to może być to oznaka ze była to ciąża bliźniacza?”

    #13881 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Ja właśnie wzięłam pierwsza dawkę dopochwowo. Serce mi wali jak młot musiałam melisę wypić. Trzymajcie kciuki. Boje się strasznie najgorszy dzień w moim życiu!

    #13882 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Pokahontas- spokojnie ! Wszystko będzie dobrze

    #13883 Odpowiedź
    Avatar
    Viae

    Jak wstaje to też średnio. Wczoraj było dość obfite krwawienie, dzisiaj prawie nic… Jest się czym martwić?

    #13884 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A co powiedziec w szpitalu jak wrazie trafie i gdy wiem ze to 4 tydzien jest?

    #13885 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A dziewczyny dzis moge zamowic te tabletki z tej strony? Czy w pon lepiej? Kiedy dojda?

    #13886 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Myśle ze nie ma się czym martwić- samo krwawienie jest oznaka poronienia.

    Justyna, dlaczego miałabyś trafić do szpitala? Zamówisz dzisiaj- to jutro wyślą przesyłkę – będziesz ja miała po 2dniach. Zamow stad bo warto

    #13887 Odpowiedź
    Avatar
    Viae

    Ja zamawiałam w środę 15 pobraniowo i w piątek o 15 było.

    #13888 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Agnieszka ja zamawiam pobraniowo zeby kurierowi zaplacic bo tak sie boje ze wplace kase a tabletkow nie bedzie. Wiesz roznie to bywa czasem trafie i co w krwi wykryja i co bede miec klopoty?

    #13890 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    W krwi nie da się wykryć nie robią takich badań. Nawet jeżeli się zorientują nic ci nie zrobią. Aborcja jest zabroniona, ale nie zamkną cię w więzieniu i zależy od podsunęły szpitala czy zadzwonią na policję, ale raczej tego nie robią. Ja tez się boje jestem już po pierwszej dawcę i to dopochwowo. W usta nie unikałam tego wsadzić a wybór metody nie ma znaczenia. Działa tak samo.

    Jeśli chodzi o wykrywanie leków w szpitalu możesz nie zgodzić się na badanie krwi. Możesz także iść w zaparte i udawać “Greka” że nie wiesz skąd to krwawienie. Jak zapytają czy przyjmujesz jakieś leki to najlepiej powiedzieć że jakieś leki na stawy (dlaczego? bo one nie sa wskazane w ciezy gdyż zawierają sladowe ilość misoprostolu i w nieswiadomce kobieta może poronić) – to jest najlepsze tłumaczenie w razie czego. Proszę nie pytajcie skad to wiem obiecałam że nie poweim ale to sprawdzona historyjka 🙂

    #13891 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dziewczyny ja jedtem w 4 tyg was tez tak ciagle bolaly jajniki i brzuch nie raz az do niezniesienia hest takie kucie

    #13892 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok pokahontas to pisz co i jak. Ktory tydz ciazy? Nie bo chodzi o to ze moj facet wie a chce powiedziec mu ze samoistnie poronilam. Nie chce narazie dziecka. A jak sie dowie ze krwawie to bedzie chcial mnie do szpitala zawiesc i tego sie obawiam ze tam cos wykryja

    #13893 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A tej pierwszej tabletki ru nie masz?

    #13894 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Będę pisać co się dzieje. Tak bez tej pierwszej. Chociaz drugi raz bym raczej zamowila stad zestaw kompletny bo mam już spore obawy co do samego cytotecu…

    #13895 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Aha i moj tydzień to równo 5. Ostatnia miesiączkę miałam dokładnie 22 lutego w piątek. Byłam na usg nic jeszcze nie ma tylko mała plamka 4mm. Ciąży pozamavicznej brak i robiłam badania krwi. Żelazo próby wątrobowe mam okej.

    #13896 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A ile bierzesz tych tabletek? I co ile godz?

    #13897 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok to daj znac. No chyba lepiej było zamowic stad kompletny zestaw bo dxiewczyna co tu pisza wszystkim sie udalo.

    #13898 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    4 tabletki co 3,5 godziny tak jak podają na stronkach. Dawkowanie zawsze jest takie samo. Chciałbym mniej tego wziąć, ale wszędzie jest ta sama informacja. Po pierwszej dawcę jeszcze nie krwawię. Leżę słucham muzyki i staram się jakoś przez to przejść. O 14 kolejna dawka już się boje 😔

    #13899 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Tak tak dziewczyny piszą ze są ok.

    #13900 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Dokładnie teraz po 3,5 h zaczęłam krwawić i dostałam biegunkę.

    #13901 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dasz rade jestem z Toba

    #13902 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    jestem z Toba

    #13903 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Pisz co sie dzieje? Z Toba

    #13904 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Bo czytalam ze ten ru uszkadza plod ale bez tych drugich nie poronisz

    #13906 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Zle mnie zrozumiałaś ja mam tego pierwszego właśnie. Mam tylko te drugie cytotek. Jestem przed druga dawka znowu się boje jak za pierwszym razem. Strasznie mi ciepło i trzęsę się.

    #13907 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Nie mam* tego pierwszego.

    #13909 Odpowiedź
    Avatar
    Pokahontas

    Jak sikam leci jak ciurkiem. To tak ma być?

    #13910 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok wiem ze masz te drugie

    #13912 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Jak tam pokahontas? Mocno leci krew?

    #13916 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała
    Jak u Ciebie? Udało zrobić się betę? Byłaś u lekarza?

    #13923 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Hej. Co tam dziewczyny.? Ja zamowilam dzis zestaw z tej strony

    #13925 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Mi udało się dostać do lekarza jutro na nfz nawet…tylko kurczę teraz nie wiem co mowic,bo już nie krwawie…

    #13926 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Pocahontas jak tam?

    #13928 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Mala a twoj lekarz wiedzial ze bylas w ciazy???

    #13929 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Jak tam Pokahontas????

    #13930 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Nieee nic nie wiedział…

    #13932 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Na tej stronie jest pewne źródło – tabletki są sprowadzane zza granicy wiec ta pierwsza tabletka tez jest sprowadzana. Wszystko czarno na białym. Firma jest zarejestrowana w Holandii gdzie aborcja jest legalna- kochane! Czytajcie informacje co i skąd jest. Ja mieszkam w Holandii a i tak tabletki zamówiłam z tej strony bo było mi wygodniej..W polskiej aptece sam cytotec wychodzi drożej – bez sensu

    #13937 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ja powiem ze dostalam krwawienia w nocy i zaraz na rano przyjechalam do niego? Czy to bedzie wiargodne?

    #13938 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała daj znać co po wizycie u lekarza 😘

    #13939 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Pewnie,dam znać 😘 A jak u Ciebie?robiłaś bete ?

    #13940 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Właśnie nie, dopadła mnie grypa mała też zachorowała… Może jutro pójdę

    #13953 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała
    I jak tam już po wizycie?

    #13954 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dziewczyny dzis przyszly tabletki.Chce zaczac w sobote

    #13955 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Mala lekarz sie domyslil ze bylas w ciazy?

    #13956 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Justysia
    My z małą odbyłyśmy kuracje w tamtym tygodniu ru w piątek i reszta w sobotę w razie pytań pisz pomożemy 😊

    #13960 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok. KAROLA

    #13961 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A ktory tydz ciazy? I twoj lekarz wiedzial ze bylas w ciazy moj wie. Okresli ze to 5 tydz temu. Czyli teraz sie zaczął 6 tydz. Boje sie ze cos pojdzie nie tak.

    #13962 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dzieki. Przyda sie wsparcie. 🙂

    #13969 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Ja wchodziłam w 6

    #13971 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Dzis zamowilam zestaw. Mam nadzieje ze szybko dojdzie i wszystko pojdzie zgodnie z planem. Czy jest ktos kto tez czeks na zestaw?

    #13974 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Dziewczyny u mnie wszystko ok,czysto zero śladu po ciąży.Powiedzialam,że po okresie pojawiło się jakieś krwawienie i nie wiedziałam co się dzieję dlatego przyszłam.Kamien z serca,że się udało.U Nas był to 4t5d.

    #13975 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Wczoraj ciągle coś i nie miałam jak napisać na spokojnie.

    Także POLECAM TĄ STRONĘ W 100% !!!!

    #13976 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Mała no to gratuluję! 😘 Mam nadzieję że u mnie też jest okej

    #13977 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Mam nadzieje, ze ja tez otrzymam od Was wsparcie dziewczyny. Bardzo sie stresuje.

    #13983 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Kamila ja tez bede przez to przechodzic mozemy sie wspierac.

    #13984 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Mala tez bym chciala zeby u mnie bylo czysto. Ktory to byl tydzien?

    #13985 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ja zamowilam w pon a wczoraj mialam

    #13986 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Mala a ty tez mialas ulotke ? Tam wszystko ładnie opisane jest

    #13987 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Juz widze mala ze 4a5 a umnie 5a6tydz.Mam nadzieje ze pojdzie ok

    #13988 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justysia ja zamowilam dzis. Mam nadzieje ze do konca tygodnia dojdzie.

    #13989 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Dziewczyny! W sobotę miałam kuracje i nadal krwawię- powiedzcie mi, jak wy długo krwawilyscie ?

    #13990 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Dziewczyny! W sobotę miałam kuracje i nadal krwawię- powiedzcie mi, jak wy długo krwawilyscie ?

    #13991 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    A czy ktos dostal jakies potwierdzenie zamowienia np na maila?

    #13992 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Kamila do mnie dzwonila ta pani. I na maila tez dostalam potwiwrdzenie. I w sumie ja jeden dzien czekalam. Ale nie biore bo chce w weekend zaczac kuracje.

    #13993 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Agnieszka ktos pisal wyzej ze chyba do 2 tyg zanim organizm sie oczysci

    #13994 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Kamila ktory tydz?

    #13996 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Okej, dziękuje za informacje ☺️
    Ja tez dostałam na e-mail ze zostały wysłane. I macie racje ! Zróbcie sobie kuracje w wolny dzień- bo będziecie potrzebowały spokoju i relaxu. Ja pół dnia leżałam bo się słabo czulam.

    #13997 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justysia
    Patrzac na ostatnia miesiaczke to 4t i 4d ale mniej wiecej wiem kiedy to sie stalo wiec ptawdopodobne ze od poczecia minelo mniej. A ty?

    #13998 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Ale dostaltscie potwierdzenie od razu po zamowieniu? Ja nic nie dostalam. Z tego stresu nawet nie zapisalam nr zamowienia 🙁

    #13999 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Kamila ja 5a6tydz. Tak ja odrazu dostalam potwierdzenie

    #14000 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Boje sie ze 6tydz i nic mi nie pomoga te tabletki w kuracji

    #14001 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justys bedzie dobrze. To dopiero 6 tydzien.

    #14003 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Powina ta Pani zadzwonic do ciebie. Ja zamawialam na rano to za 4 godz dzwonila. Zawsze możesz sama zadzwonić i zapytać numer masz na stronie widoczzny i piszą żeby z każdym pytaniem dzwonic 🙂

    #14004 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Tak ja miałam identycznie jak Wy tabletki…Wszystkosię udało,Ale co było nerwów to wie tu każda,która to przechodziła.ja krwawiłam równy tydzień od soboty do soboty…intensywnosc była różna. Gdybym kiedyś znalazła się w ponownej sytuacji na pewno zamowie stad

    #14005 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok. Pamietajmy ze cytoteec= misoprostol. Lekarz mi to wyjasnil

    #14006 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    No racja. Jedna tabletka cytotec zawiera (przynajmniej w tej strony) 200mcg misoprostolu

    #14007 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justysia ja zamawialam kolo 10.

    #14008 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ale pisze na opakowaniu tez ta druga nazwe. Tylko ru jest jedna bo ma być jedna. Kiedys zadzwonila i o to spytałam to Pani powiedziała ze jedna wlasnie do kuracji pwinna być ale jeśli chce to sprzeda mi caly bister hehe:) także wszystko jest ok.

    #14009 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    zaraz po kluknieciu kup pojawila sie informacja ze dziekuja i ze otrzymali moje zamowienie. Podany byl tez nr zamowienia, data i kwota. skoto byl nr zamowienia to chyba zamowienie poszlo.

    #14014 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Ja dostałam tabletki na drugi dzień. Wszystko oryginalnie zablistrowane. Wiedziałam dobrze jak je zastosować bo czytałam ze 100razy i tak zrobiłam (prawie 8tydzien ciąży).

    Tabletek tutaj jest 12+1, czytałam ze zestaw z 8tabletkami może nie oczyścić organizmu dokładnie. WSZYSTKO PISZE TUTAJ NA STRONIE. Dziwne że nie czytacie artykułów ze strony bo tam są odpowiedzi na wszystkie pytania:) U mnie poszło sprawnie – trochę pocierpiałam, obecnie jestem już 4dzien po kuracji- krwawię

    #14017 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Tez sie zgadzam z Agnieszka. Ja zaczynam w sobote. A co zamówienia to tez tak mialam jak ty Kamila.

    #14018 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    To nie wiem dlaczego nie mam od nich zadnej informacji. Poczekam i jak jutro nic nie bedzie to sprubuje zadzwonic do nich.

    #14019 Odpowiedź
    Avatar
    Agnieszka

    Kamila- najlepiej sobie zadzwoń, uspokoisz swoje myśli, zwłaszcza ze sam sytuacja jest stresująca. Powodzenia dziewczyny !

    #14027 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    I jak tam Kamila sie odezwali

    #14030 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justysia tak. Tzn ja zadzwonilam do nich i potwierdzilam. Podobno kurier ma byc jutro.

    #14033 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    To ok. I kiedy zaczynasz kuracje?

    #14035 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Karola co u Ciebie?😘

    #14039 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justys, planuje jutro wziac Ru o ilr przyjdzie w miare wczesnie i wtedy w sobote pozostale,zeby wszystko odbylo sie w weekend.A ty?

    #14040 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Kamila ja w sobote biore ru a potem niedziele reszte. A twoj lekarz wie ze ciazy jestes?

    #14041 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Boje sie ze pojdzie cos nie tak. A jak trafie do szpitala? Co ja powiem wtedy? I sie skapna ze bralam tabletki.

Oglądasz 100 wpisów - 901 z 1,000 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: