Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,101 z 1,200 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #14182 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    I trzeba isc do lekarza powiedziec ze w nocy zaczelam plamic potem krwawic na rano i mojemu facetowi zas ze poronilam samoistnie tak stwierdzil lekarz

    #14183 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Bo innego wyjscia nie widze bo zobaczy ze nosze podpaske i sie skapnie ze cos nie tak.

    #14184 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    I boli jeszcze bo wszystko sie oczyszcza i czuje sie taka wzdeta.

    #14185 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Nie wiem czy bede potrafla patrzec co tam wylatuje. Czyli te tabletki działają. Chcesz iść potem do lekarza? Czy czekasz za okresem i zyjesz dalej ? Bo ja bym tak chciała, zeby juz nikomu sie nie tłumaczyc.

    #14186 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    A rozumiem

    #14187 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    U mnie wie

    #14188 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Musze isc bo co powiem ze bylam w ciazy a teraz nie jestem. Tabletki sa nie wykrywalne we krwi. A powiem ze zaczelam krwawic na rano i szybko przyjechalam ze zaczely wylatywac skrzepy jakies i sie przestraszylam po prostu. Sa skuteczne. A jak da mi na lyzeczkowanie to nie pojde

    #14189 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    A kto wie? Kali

    #14190 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Mój mąż i oboje uznaliśmy,ze nie chcemy

    #14191 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Widzi,ze jestem załamana

    #14192 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Kamila sie nic nie odzywa

    #14193 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Pamiętajcie że tabletki mogą zadziałać do 48 godzin więc spokojnie

    #14196 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Dziewczyny na sie czuje ok. Nic nie boli, tylko troche krwawie i male skrzepki albo sluz taki gesty zabarwiony wylatuje. Kurcze Justyna u mnie nie bylo takiego duzego skrzepu jak ty piszesz. Nie czulam zeby cos takiego wylecialo.Mam nadzieje ze sie udalo a to ze nie bylo duzego to dlatego ze wczesna ciaza. Justyna ktory tydzien u ciebie byl?

    #14197 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Umnie koniec 6 a 7 poczatek no byl dosc duzy. Caly wylecial

    #14200 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Ja dzis pojde na bete o zobaczymy co bedzie.Mam nadzieje ze sie udalo. Pocieszam sie ze gdyby sie nie udalo to bym nie krwawila po tabletkach i dzis.

    #14204 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Dostałam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie

    #14205 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    I co idziesz?

    #14206 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Moja siostra poroniła dwa razy, gdy starała sie o dziecko i za każdym razem w szpitalu odmawiała i wychodziła na własne życzenie.Lekarz który stał za ordynatorem krecił głową, by sie nie zgadzała.

    #14210 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Bylam dzis i tobilam bete. Wieczorem bede miala wynik. Zadzwonie chyba dzis do swojego lekarza bo nie wiem co robic.

    #14211 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Kamila a jak sie czujesz ?

    #14214 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Czuje sir ok. Nic nie boli. Krwawie ale tak jak w trakcie lekkiej miesiaczki. Wszystko jest w porzadku. Kurcze boje sie dzwonic do lekarza bo bede musiala klamac 🙁

    #14215 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    No właśnie tez sie tego boje. Ciężko jest cos doradzic. Moze poczekaj na wynik, jak bedzie ok, to po co isc

    #14216 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    ale wynik pokaze tylko czy sie udalo.Nie pokaze czy sie wszystko oczyscilo a to tez wazne.

    #14217 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    A jesli mialoby to wygladac w miare narutalnie to powinnam zadzwonic jak cos sie zaczelo dziac.

    #14218 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Tak, to najwiekszy dylemat. Oczyszczenie i czy jakaś infekcja nie grozi. Zrób tak jak czujesz.

    #14219 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Justysie wysłal na łyzeczkowanie, ciekawe czy poszła

    #14220 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Czuje ze powinnam zadzwonic ale sie boje. Tak naprawde nie mam pewnosci czy sie udalo. Wydaje mi sie ze tak bo krwawie do dzis. A podobno jak jest krwawienie to wszystko poszlo ok.

    #14221 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Rozumiem Cie 🙁

    #14222 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Bardzo nie chcialabym isc na zabieg oczyszczania. Wolalabym zeby samo sie oczyscilo. Zabieg to juz wieksza sprawa,ktora teudniej ukryc przed innymi np. przed rodzina.

    #14223 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    I zapewne tak bedzie, ze sama sie oczyścisz. Oni za to dostają dużą kasę z NFZ, dlatego wszystkich na to wysyłaja. Pogadaj z ginekologiem,ze najwyzej przyjedziesz znow za pare dni i jak cos sie bedzie działo to dpiero pójdziesz

    #14224 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    czytalam ze zazwyczaj do 8 tygodnia wszystko samo sie oczyszcza, ze bardzo zadko potrzeba lyzeczkowac. U mnie mudialo byc wczesnie bo nawet mocno nir bolalo i nie bylo duzego skrzepu.

    #14226 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Hej. Jak sie macie? Kamila umówiłaś sie do lekarza?

    #14227 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Nie noe dzwonilam jeszcze do lekarza :/

    #14228 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Bosz sie, wiem.

    #14229 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Boisz

    #14230 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Wlasnie zadzwonilam do lekarza. Cos ram mu sciemnilam. Kazal dzis zrobic bete i za 2-3 dni znowu zeby sprawdzic czy spada. Jak zrobie druga bede to mam dzwonic i wtedy zobaczymy co i jak. Mam nadzieje z3 bedzie spadac i ze ciazy juz nie ma bo urodzic po tym wszystkim nie chce bo to za duze ryzyko.Powtarzac kuracji tez bym nie chciala bo co powiem lekarzowi.

    #14232 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Ze widocznie ciąża była słaba. Nie martw sie.

    #14233 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Co mu nasciemniałaś, tez mi sie to przyda

    #14234 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Powiedzialam ze spoznial mi sie okres i ze w weekend zaczelam krwawic i ze mydlalam ze to okres ale jak zaczely wypadac skrzepy to sie przestraszylam i ze pimyslalam ze moze to ciaza. Powiedzialam ze z mouch wyliczrn moglby to byc max 5 tydzien. Powiedzial zeby sie nie martwic i zeby najpierw upewnic sie czy jestem w ciazy i kazal zrobic bete. Powiedzialam ze wyczytalam ze w takich sytuacjach zeby sprawdzic mozna zrobic raz bete, za pare dni znowu i sptawdzic czy spada i czy moge tak zrobic. powiedzial ze tak. Mam sie odezwac jak bede miala wynik drugiej bety i jak cis to umowimy sie na wizyte.

    #14235 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    To wporządku sie zachowal. Tak sie bałaś, a poszło dobrze 😉

    #14236 Odpowiedź
    Avatar
    Przesylka

    Witam mam pytanie czy przesyłka jest anonimowa? Tzn nie widnieje na niej nazwa tabletek i że są to tabletki poronne? Pomóżcie

    #14237 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Jutro mam dostac. Kamila mówiła,ze nic nie widać

    #14241 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Hej. Ja dziewczyny poszlam bo chociaz tak duzo skrzepow wylwcialo nie oczyscilo sie wszystko i moglo dosc u mnie do zakażenia i nie chcialam ryzykowac. A tak jestem po juz. I czuje sie sto razy lepiej bo mam pewnosc ze jestem wyczyszczona do konca. A tak bym myslala czy cos jest. Zwlaszcza ze lekarz powiedział ze bardzo duzo pozostalosci zostalo. I jestem zadowolona. Jutro wychodze do domu. Kolo 11. I mam spokojne sumienie.

    #14242 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Nic nie widac. Koperta dyskretna

    #14243 Odpowiedź
    Avatar
    Przesyłka

    Dziękuję dziewczyny za odpowiedź

    #14245 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Justys a mialas jakies znieczulenie? Problem w tym ze jak bede musiala na zabieg jechac to nie utrzymam juz tego w tajemnicy a nie chce zeby rodzina sie dowiedziala :/ dlatego wolalabym tego uniknac.

    #14248 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Tak ogolne. Ale powiem ci ze lepiej bo przynajmiej jestem oszyszczona i nie mysle ze cos mam w srodku ze bede miec zakazenie lub sie wykrwawie

    #14250 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    To powiedz ze idziesz na yorbiela lub na polipy na czyszczenie i tyle

    #14251 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Torbiela

    #14252 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Tylko ze moj tata pracuje w szpitalu i raczej nie da sie oszukac bo moze zajrzec w karte itp. ehh zobaczymy jak pojde do lekarza. Mam juz wynik Bety. Na dzien dzisiejszy mam 903. Zobaczymy co bedzie za 2-3 dni. Oby spadalo.

    #14255 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    Ok.

    #14258 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Hej! Jak sie czujecie? Fizycznie i psychicznie?

    #14259 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Ja czuje sie ok. Fizycznie i o dziwo psychicznie. Ja nie wierzylam w ta ciaze i wmawialam sobie ze nie jestem i moze dlatego tak mi latwo a jak okaze sie ze beta spada to juz w ogole bedzie ok. Fizycznie jest super. Krwawie ale nie jakos mocno. Tak jak na poczatku okresu.

    #14264 Odpowiedź
    Avatar
    Justysia

    No a oczyscilas sie całkowicie. Nie wiesz tego.Dziewczyny ja sie zegnam. Juz wiecej tu nie napisze chce zapomniec o tym wszystkim. Powodzenia. Pa

    #14268 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    nie wiem czy sie oczyscilam ale dopiero 3 dzien wiec uwazam ze jeszcze jest na to czas.

    #14269 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Dziewczyny chyba dopiero dzis wydalilam zarodek. Skrzep bym najwiekszy jak dotychczas i zupelnie inny niz poprzednie. Taki zbity i twardy. Takze nie musi sie do wydarzyc od razu. U mnie 3 dzien po kuracji.

    #14262 Odpowiedź
    Avatar
    Mons
    Członek

    Co jeśli nie odbiorę przesyłki?

    #14276 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Kamila bolało?

    #14277 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Kali wlasnie nic nie bolalo.

    #14279 Odpowiedź
    Avatar
    Krasie
    Członek

    Dziewczyny, ja czekam dopiero na przesyłkę, czy ta metoda jest naprawdę skuteczna?

    #14294 Odpowiedź
    Avatar
    Karola

    Jest skuteczna tylko musisz postępować tak jak na ulotce

    #14298 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Dokładnie, wszystko jest w ulotce

    #14299 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Tez sie zastanawiam czy działają, Czy nie sa niebezpieczne i wogole….ale przeczytałam cały ten wątek i wszystko jest na DUŻY PLUS 🙂

    #14295 Odpowiedź
    Avatar
    Krasie
    Członek

    Bardzo się denerwuje, że właśnie coś pójdzie nie tak, ale chyba każda z nas tutaj miała atak paniki.

    #14300 Odpowiedź
    Avatar
    Krasie
    Członek

    Kali, ale Ty już zaczęłaś kuracje?

    #14320 Odpowiedź
    Avatar
    Kali

    Ja mam atak paniki. Mam zaczac jutro i po prostu milion myśli

    #14331 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Właśnie wzięłam pierwszą tabletkę.
    Mam trochę stresu przed kolejnymi dawkami. Ja się szykowalyscie do tego? Bylyscie cały czas w łazience? Ile paczek podpasek kupić? Czy bóle są do wytrzymania? Bralyscie tabletki przeciwbólowe? Jestem w 6 tyg ciąży, mam już 2 dzieci i jeszcze nie czas na kolejne.

    #14346 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    Jutro zaczynam. Trzymajcie kciuki!

    #14349 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Ja jestem właśnie po pierwszych 4 tabletkach. Boli mnie brzuch. Mam stres trochę.

    #14351 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    Ja tez po pierwszych 4
    Brzuch boli identycznie jak przed okresem. Po 1,5 godziny biegunka.
    Samopoczucie średnio.

    #14353 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Ja już po ostatnich 4 tabletkach od 2 godzin. Ale krwawienia nadal brak. Natomiast boli brzuch, jest podwyższona temperatura. Samopoczucie fatalne.

    #14354 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    U mnie było krwawienie po 2 partii.
    Kilka skrzepów i skończyło się 3 godziny po wzięciu 3 partii.
    Nie wiem czy to dobrze.
    Strasznie mnie jelita bolą.

    #14357 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    U mnie do tej pory nie ma krwawienia.. Martwię się czy się udało…byl okropny ból i nic więcej póki co.

    #14363 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    U mnie chyba ok.
    Plamie troszkę ale czuje ze napięcie z biustu zeszło itd.
    Czarna a który to tydzień?

    #14364 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    Doczytałam ze 6

    Może się nie udało. Ale nie martw się.
    Idź do lekarza (najlepiej innego niż do tej pory) jak coś masz czas żeby powtórzyć kuracje.

    #14370 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Myślę,że w czwartek udam się do lekarza. Jak coś, to powtarzam kurację.
    Nie jestem tym ppcieszona, dużo stresu a i tak się nie udało.

    #14385 Odpowiedź
    Avatar
    Elena

    Musiałaś coś źle zrobić. Albo tylko wydaje Ci się, że się nie udało. Skuteczność kuracji to 98%. Musiałabyś mieć sporego pecha, żeby przy prawidłowym stosowaniu coś poszło nie tak.

    #14391 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    Ktoś może doradzi.
    Po jakim czasie przestały was bolec piersi?
    Ja jeszcze muszę czekać na lekarza a jednak czuje ból w piersiach nadal.
    Mija 2 dzień od kuracji.
    Bardzo sporadyczne małe plamienie czasem

    #14543 Odpowiedź
    Avatar
    Maja

    Hej ja zamówiłam tabletki . Maja być jutro . Boje się czy się uda . Czy stosowalyscie dopochwowo ?

    #14535 Odpowiedź
    Avatar
    Justyna
    Członek

    Dziewczyny ja robiłam zabieg z soboty na niedzielę i też nie wiem czy się udało. Krew zaczęła lecieć po 2 dawce tabl.i to jak w czasie miesiączki, skurcze były od krzyża do,brzucha, ból był do wytrzymania, wyleciały ze 4 skrzepy i to nie jakieś wielkie. Teraz jestem 2 dzień po kuracji i na podpasce widać skamieniałości i resztki malutkich skrzepów ,albo śluzu bo już sama nie wiem i też zastanawiam się aww się udało czy nie. Tygodnia nie znam ale podejrzewam 4-7. 7 to od ostatniej miesiączki ale do zapłodnienia doszło napewno dużo później

    #14550 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Ja jutro mam wieczorem wizytę u ginekologa zobaczymy co powie. Ale wątpię, że się udało. Piersi bolą mam mdłości.
    Przy kuracji tylko temperatura i ból brzucha. Nie było plamienia. A zrobiłam wszydstko zgodnie z instrukcją, kilka razy czytalismy z partnerem.
    Jutro wieczorem wszystkiego się dowiem.

    #14582 Odpowiedź
    Avatar
    Mini102

    Czarna daj znać jak poszło koniecznie.

    #14619 Odpowiedź
    Avatar
    Ancyk

    Czarna i jak ?

    #14642 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Byłam u ginekologa wczoraj, dostałam duphaston na wywołanie okresu. Ciąży nie było widać. Ewidentnie jest coś poknocone. Testy wykazują ciąże, mam dlosci i wszystkie inne dolegliwości ciążowe. Zobaczymy czy leki wywolają krwawienie.
    Po tabletkach dostałam zapalenia i mam też antybiotyki. Moja lekarz domyslila się co jest grane.
    Zobaczymy czy Duphaston wywoła krwawienie, jeśli nie znów czeka mnie wizyta u ginekologa. Sama nie wiem co mam o tym myśleć.

    #14643 Odpowiedź
    Avatar
    Ancyk

    O kurczę ciekawe czemu tak się stało. Ja po 1 dawce czterech tabsow. Za godz biorę drugą dawkę. Na chwilę obecną mam krwawienie i delikatne bóle Ale nic więcej. Mam nadzieję ze się uda.

    #14652 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Życzę powodzenia. 😊
    Ja jestem już po pierwszej dawce Duphaston. Mam nadzieję, że krwawienie wystąpi. Niech się wreszcie coś ruszy bo ta niepewność jest najgorsza.

    #14667 Odpowiedź
    Avatar
    Misia

    Czarna29 mam tą samą sytuację. Wzięłam tabletki i nic. Już 2 dzień po kuracji i żadnych objawów. Idę w środę do lekarza.

    #14673 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Misia, daj znać co i jak..

    #14675 Odpowiedź
    Avatar
    Misia

    Rozmawiałam z kobietka z portalu. Jutro skocze do ginekologa, zobaczę co tam się dzieje wogole. Jeśli nic się nie zmieniło, co jest prawie pewne, to w piątek zaczynam druga kuracje.
    Dostaław krwawienia po tym leku od Gina?

    #14690 Odpowiedź
    Avatar
    Misia

    Byłam u Gina. Tabletki chuja dały, ale dostałam luteine. Mam przyjmować 5 fni i odstawić, powinnam dostać krwawienia.

    #14694 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Ja jeszcze nie krwaie… ☹️ Mam tabletki na 2 dni jeszcze. Zobaczymy co i jak. Ale martwię się. Bo objawy jak były tak są, ciąży niby nie widać ale u mnie to normalne po 2.cesarkach i zrostach. Więc na dobrą sprawę, ja nic nie wiem…

    #14698 Odpowiedź
    Avatar
    Misia

    U mnie płód widoczny, tabletki działają dopiero po odstawieniu, więc zobaczymy. Jestem podlamana… Który Tc?
    Jakie dawki zazywasz?

    #14701 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Tydzień już 7..mam 100mg..

    #14708 Odpowiedź
    Avatar
    Misia

    Dawka na dobę?

    #14748 Odpowiedź
    Avatar
    Czarna29

    Nie, mam dwa razy dziennie po 100.

    #14749 Odpowiedź
    Avatar
    pats

    Cześć dziewczyny, ja właśnie odebrałam paczkę. Czy Wy też nie widziałyście nazwy leku na tej pojedynczej tabletce? Strasznie się stresuje i nie wiem czy faktycznie przyszło to co powinno 🙁

    #14751 Odpowiedź
    Avatar
    kamila

    Dziewczyny jesli nie jestescie pewbe czy sie udalo mozecie sprawdzic beta hcg.Jesli sie udalo beta bedzie spadac. U mnie na 3 dzien po kuracji (w sobote bralam te pod jezyk a badalam bete w poniedzialek) bylo ok 900. Po 3 dniach powtorzylam i bylo juz 170. Mi sie wydaje ze najwiekszy skrzep wydalilam dopiero we wtorek czyli 4 dzien po kuracji, wtedy tez zaczelam mocniej krwawic.Krwawilam ok tydzien.

    #14752 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Właśnie dostalam info że paczka jest juz dostarczona. Po pracy łyknę pierwsza tabletke. Oby sie powiodło

    #14755 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Pas ja też dostałam paczkę dzisiaj rano i ta jedna jest bez nazwy ale połknełam mam nadzieję że się uda stres mega

    #14756 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Pats odezwij się jak u Ciebie który tydz a te drugie 12szt to CYTOTECdostałaś

Oglądasz 100 wpisów - 1,101 z 1,200 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: