Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,201 z 1,300 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #14758 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja też dostalam jedna bez nazwy a reszta 12szt cytotec

    #14761 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Ja mam dostać paczkę jutro. Zamierzam przeprowadzić kurację przez weekend. Sobota rano pierwsza tabletka, niedziela cztery, itd. Odczuwam mega stres :/
    Wyniki tej bety kiedy się dostaje? Nie wiem w ogóle jak to ogarnąć… w mojej wiejskiej przychodni nie mogę tego zrobić 🙁

    #14764 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ola i jak wzięłaś tą pierwszą ico? U mnie stres i nic mi się nie dzieje zobacze co jutro po następnych mam nadzieję że się uda bo nie wiem co zrobię jak możesz to pisz co u ciebie

    #14765 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja wzięłam o 13.00 tę pierwsza i narazie nic nowego nie czuje. Mam nadzieje ze się uda bo zwariuje.

    #14766 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Keit a Ty o ktorej wzięłaś pierszą tabletkę

    #14767 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    O 11 ale stres mnie nie puszcza

    #14768 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ale tak jak czytałam w opisie to tak ma być, że nic sie nie odczuwa po tej pierwszej

    #14769 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    A który tydz u ciebie ja 7

    #14770 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja też mam strasznego stresa. Nic prawie nie jadłam dziś z nerwów

    #14771 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    U lekarza nie byłam ale obliczajac od dnia ostatniej miesiączki to 5tydzien6dzien

    #14772 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ja też nie byłam a masz kogoś kto cię wspiera

    #14773 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    A czy można wziąć wcześniej niż po 24 niema nigdzie podane

    #14775 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Mąż wie, razem podjęliśmy te decyzję ale jest w delegacji. Jestem w domu sama.

    #14776 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Wszedzie jest napisane ze po 24h wiec tego sie trzymajmy raczej.

    #14777 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    A Ty masz kogos kto Cie wspiera

    #14783 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Niestety nie

    #14786 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Keit jestem z Tobą. Za niedlugo bierzesz pierwsza partie tabletek. Pisz co i jak idzie. Ja o 13.00. Dzisiaj mnie pobolewa troche dół brzucha, ale nie wiem czy to działanie pierwszej tabletki czy stres. Ogolnie to jestem w pracy do 16.00 i boje się jak zareaguje na tabletki ale chce juz bardzo miec to za sobą

    #14789 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Okej będę pisała zaraz zaczynam też mnie pobolewał brzuch ale niewiem czy że strach stres mega

    #14790 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Oby wszystko nam się udało

    #14791 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Dziewczyny, jestem z Wami!!! Jesteście silne! Proszę… Piszcie co i jak. Ja czekam do soboty.

    #14793 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Godzinę temu wzięłam pierwsze 4 narazie nic żadnych objawów troszkę boli mnie brzuch ale niewiem napisze wam później trzymajcie kciuki za mnie

    #14795 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja właśnie wzielam. Dosyć szybko rozpuszczaja sie pod jezykim. U Ciebie też tak było Keit

    #14797 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Narazie zaczął mnie troche brzuch boleć i telepie mnie z zimna

    #14798 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj wzięłam pierwsza tabletkę i nie wiem czy normalnie mam jeść czy ograniczać. Jak wy jadlyscie.

    #14799 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Boli mnie tylko brzuch i kłuje w żołądku zaraz następna dawka a ty Ola co ile bierzesz co 4godz czy co 3.5godz

    #14800 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Aga ja jadłam normalne ale nie tyle co zawsze bo stres ściska mi żołądek

    #14801 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Właśnie pojawiła się biegunka i lekkie krwawienie biorę druą dawke

    #14803 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Keit dziękuję. Ty będziesz jutro już po a ja dopiero zacznę dawki po 4 tabletki od 13tej.Mam nadzieję że będą działać.

    #14804 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Keit wzielam o 13 i o 14.45 poleciala krew ale nie zamocno. Bede brala następną o 16.30. Trzymaj się. Biegunki nie mam ale brzuch boli

    #14805 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Aga ja nie moglam jesc ze stresu ale ponoc można normalnie ale lekkostrawnie. Ponoć kawy nie mozna pić

    #14806 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Dziękuję Olu za odpowiedź daj znać jak po drugiej dawce

    #14809 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Po drugiej dawce więc krwi i wyleciało co jak skrzep brzuch boli mocniej mam nadzieję że wyjdzie wszystko

    #14810 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Dziewczyny za parę minut biore druga dawke. Brzuch mnie bardzo boli. Krew leci, małe skrzepy też. Wzielam ibuprom i leżę.

    #14811 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Mnie brzuch zaczął boleć odrazu po pierwszej dawce. Teraz biore druga i jak bedzie mocniej bolało to nie wyrobię chyba

    #14812 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Dziewczyny pisały, ze bez kawy i papierosów. I żeby za dużo nie pić, bo biegunka silniejsza. Trzymam kciuki ✊

    #14815 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ja już po trzech dawkach brzuch boli ale nie strasznie jak przy okresie mam nadzieję że się to uda

    #14816 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Kiedy mogę sprawdzić pomóżcie i jak najlepiej która z was się orientuję

    #14817 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Keit, a krwawisz?

    #14818 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Dziewczyny radziły zrobić badanie krwi na beta Hcg i powtórzyć badanie po 48h. Jeśli spada, udało się. Do lekarza po 14 dniach od kuracji.
    Ja zamierzam tak właśnie zrobić.
    Sobota-niedziela kuracja, wtorek i czwartek krew.
    Mam nadzieje, ze mój plan wypali, bo wyjścia awaryjnego nie przygotowałam ☹️

    #14820 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Tak krwawienie nie tak mocno normalne jak przy okresie

    #14821 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ola a ty ja się czujesz jak u ciebie przechodzisz?

    #14823 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Hej dziewczyny ja jestem właśnie w 12 tygodniu, właśnie wzięłam pierwsza tabletkę, mam nadzieję że się wszystko uda

    #14827 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Keit ja poprostu myślałam że wczoraj zchodze z tego świata. Nie zarzylam 3 dawki bo balam się ze cos mi sie stanie. Tak sie okropnie czułam. To bylo w moim przypadku 100% gorsze od porodu. Mialam skurcze silne caly czas od 16.30, czyli po 2 dawce az do 23.00, wtedy zasnelam z wycienczenia. Naprawde nie bylam w stanie wziąć 3 dawki. Krew mi leci, skrzepy też były. Mam nadzieję, że sie udało.

    #14828 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Tylko boje sie ze tej 3 dawki nie wzięłam, ze nie dalam rady i może cos sie nie udać, ale krew leci to chyba bedzie ok? Jak myslicie?

    #14833 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ja wzięłam wszystko u mnie też były skurcze, biegunka dzisiaj też lekko krwawienie ale bez bólu. Ta 3 dawka jest do lepszego oczyszczenia

    #14834 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ale balam się wziąć bo tak sie strasznie czulam. Krew mi leci caly czas brzuch tez boli ale juz nie tak masakrycznie jak wczoraj

    #14835 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Ola ja dziś o 15 biorę pierwsze 4 tabletki mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Ola a w którym tygodniu byłaś?

    #14837 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Czy po pierwszej tabletce mogę iść normalnie do pracy? Chce wziąć jutro o 7:00, żeby w niedzielę o 7:00 zażyć cytotec.
    Według ostatniej miesiączki mam 4t2d. Ale stało się TO 7 kwietnia. W Wielkanoc już miałam objawy ciąży, dokładnie takie same jak przy pierwszym dziecku. W Lany poniedziałek zrobiłam test – pozytywny. Powtórzyłam we wtorek – to samo. Byłam zaskoczona, że tak szybko wyszło :O Mam nadzieję, że ze względu na wczesną ciąże wszystko się uda…
    Aga1, powodzenia! Keit, Ola. Jak samopoczucie?

    #14838 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja bylam 5t w sumie povzate 6ego

    #14839 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Teraz samopoczucie juz lepsze. Ale wczoraj balam sie bo naptawde bol byl nie do zniesienia. Nie wiem dlaczego ja tak mialam.

    #14840 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Po 1 tabletce normalnoe do pracy mozna isc nic sie nie dzieje. A po 1 dawce cytotecu odrazu rozbolal mnie brzuch. Jakos tak szybko moj org zareagowal

    #14841 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Ok, dziękuję za odpowiedź. Cieszę się, że z Tobą już lepiej

    #14843 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Ja dziś dobrze wczoraj było gorzej ale nie bardzo dziś nie boli mnie nic mam nadzieje że się udało krwawienie bardzo słabe trzymajcie się musi być dobrze

    #14844 Odpowiedź
    Avatar
    Aga

    Dziewczyny zazdroszczę wam że jesteście po ja o 13tej biorę pierwsze 4 tabletki mam nadzieję że nie będę tak przechodzić jak ty Olu, ale masz już za sobą. Ale chyba lepiej pocierpiec trochę niż jak by miało się nie udać.

    #14848 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Jak w końcu zabrać te tabletki ?

    #14850 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Aga, jak tam?

    #14852 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Właśnie wstałam, usnelo mi się od bólu brzucha… Teraz trochę ustalo, raz mnie zwymiotowalo, narazie bez krwawienia ale za godzinę następna dawka. Aż się boję… A u was jak tam?

    #14853 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Aga też życze Ci zebyś nie cierpiala tak jak ja. Mnie dzisiaj jeszcze pobolewa brzuch i mam takie krwawienie jak podczas okresu. Jak Aga u Ciebie?

    #14854 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    I mam wrażenie ze piersi juz nie sa takie wrażliwe i napeczniale. A jak Keit u Ciebie?

    #14855 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Super że masz to już za sobą Olu mam nadzieję że mi się też uda. Obawiam się tego bo ja już jestem w 12tygodniu

    #14856 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Aga a masz już dzieci?

    #14857 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ale duzo kobietom udalo sie w 12 tyg. Bedzie dobrze. Brzuch Cie boli wiec coś sie ruszyło.

    #14858 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Jeszcze nie mam, mam dopiero 20 lat i chciałabym kiedyś mieć dzieci ale jeszcze nie teraz

    #14859 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Rozumiem😘

    #14860 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Dawaj znać na bierząco

    #14861 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Dzięki Ola, za niedługo 2 dawka, dam znać jak będzie

    #14862 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Dziewczyny czy to normalne że mnie wymiotuje? Dzwoniłam na numer z tej strony ale pani się rozlaczyla nie wiem dlaczego?

    #14863 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    I brzuch na dole zrobił się taki twardy to normalne?

    #14864 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Tak Aga . dziewczyny pisaly ze wymiotowaly. Ja z kolei mialam straszna biegunkę i slaba bylam ze ledwo do lazienki moglam dojść i brzuch tez taki mialam twardy i wzdety. Krwawisz juz?

    #14865 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Jeszcze nie, jeszcze nie byłam ani sikac ani nic, dobrze że mnie uspokoiłas z tymi wymiotami, właśnie będę brała drugą dawkę i zobaczymy czy będę krwawić

    #14866 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja nie mialam wymiotow ale mdliło mnie bardzo

    #14867 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Olu a odrazu po 2 dawce miałaś krwawienie?

    #14868 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Te piersi mi też najbardziej dokuczają. Nie chcę się już tak czuć… Wy już w trakcie lub po 🙁

    #14869 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Ja w trakcie. Jestem strasznie osłabiona ale właśnie wzięłam 2 dawkę i jak narazie krwawienia brak. Boję się

    #14870 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja Aga zaczelam krwawić juz po pierwszej dawce ale spokojnie moze byc tak ze po trzeciej dopiero bedziesz krwawic. Ale ogólnie czujesz sie znośnie?

    #14871 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Claudine no mi też piersi przeszkadzały. Trzymam kciuki

    #14872 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Strasznie fatalnie się czuje

    #14873 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Aga współczuję ale ja też tak miałam. Mnie strasznie bolal brzuch, o wiele bardziej niz do porodu. Kochana trzymaj sie. Dasz radę. Ja juz nawet mialam jechać na pogotowie ale jakos przetrwalam.

    #14874 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Dziękuję Olu za wsparcie mam nadzieję że wszystko się uda

    #14875 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Po Twoich objawach ewidentnie dzieje sie w dobrym kierunku. A boli brzuch dalej.

    #14876 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Będzie dobrze, dziewczyny! Uda nam się

    #14877 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Tak tak bardzo mnie boli… Już jestem wycieczona z bólu… A Ty Olu dawno po kuracji? Boli Cie dalej coś?

    #14878 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Mam taką nadzieję Claudine

    #14879 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja wczoraj wzielam druga dawke o 16.30 i 3 nie brałam bo nie mialam sily. Dzis sie czuje jakbym miala okres. Lekki bol brzucha jak zwykle

    #14880 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Jak tam Aga

    #14881 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Narazie wypływa że mnie jakas biała maz nie wiem o co chodzi…

    #14882 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Ja mialam krew odrazu. Kazda z nas inaczej ma. A samopoczucie jak?

    #14883 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Troszkę lepiej, za chwilę następna, ostatnia dawka, a to ktoś miał już takie objawy jak ja?

    #14884 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    To wygląda jak wody plodowe z krwią nie wiem czy tak ma być, to może przez to że jestem tak późno bo już w 12

    #14885 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    O tak może tak być. Ktoraś dziewczyna na forum pisała ze jej wlasnie wody plodowe odeszły

    #14886 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Aga, jak po trzeciej porcji?

    #14887 Odpowiedź
    Avatar
    Aga1

    Właśnie pojawiła się krew ale jeśli chodzi o ból to jest o wiele lepiej, mam tylko dreszcze i jest mi zimno

    #14888 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    To przechodzisz o wiele lżej ode mnie. Super, jest krew to jest ok.

    #14890 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Właśnie wzięłam pierwszą tabletkę. Aga, krew to dobry znak

    #14891 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Dziewczyny ja przed drugą dawką zaczęłam krwaić a po drugiej to leciało bordzo krew iskrzepy ból jak przy okresie biegunka też i dreszcze ale do wytrzymania teraz to tylko krew jak przy okresie ja piłam dużo wody szybciej się oczyszcza jadłam też i chodziłam szukałam zajęcia chociaż też mnie bolało ale przed porodem też robiłam i tło lżej trzymam kciuki za te które zaczęły mam nadzieję że będzie dobrze myślę ze tabletki są spoko trzymajcie się.

    #14892 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    To super keit ze tak lekko to przeszlas. Ja nie wiem dlaczego ja tak ciężko. Teraz też krwawie jak przy miesiaczce i jest spoko ale jak sobie przypomne te boleści to mam ciary. Jesli jest to krwawienie teraz to znaczy że chyba sie udało nie dziewczyny?

    #14894 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Na stronie jest napisane „krwawienie jest oznaką poronienia” także pewnie Wam się udało. Dla pewności badanie krwi, bo test pokazuje wynik pozytywny do 3 tygodni :/

    #14895 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Aga, jak samopoczucie?

    #14905 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Zagląda tu ktoś?
    Ja już po dwóch dawkach. Ale tylko lekki ból, lekkie plamienie, dreszcze i 37,3 temperatura. Boje się, ze się nie uda 🙁

    #14906 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Bądź dobrej myśli jeszcze 3 dawka będzie dobrze trzymaj się

Oglądasz 100 wpisów - 1,201 z 1,300 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: