Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,301 z 1,400 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #14907 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Pij wodę i jak możesz to jedz coś

    #14908 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Dzięki Keit! Jak tam u Ciebie?
    Zjadłam trochę obiadu, wypiłam herbatę i ciagle popijam wodę. Właśnie rozpuściła mi się trzecia porcja. Zaczynają się dreszcze, ale ani biegunki, ani wymiotów…
    Pozostaje mi się teraz tylko modlić i czekać 🙏

    #14909 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Witam czy jest ktoś kro jutro zaczyna?

    #14913 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Po 10 godzinach od pierwszej dawki zaczęła lecieć krew. Powoli, ale leci… skurcze coraz częściej i coraz bardziej bolesne. Ale da się znieść 🙂

    #14922 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Obawiam się, że nie udało mi się ;( już prawie nic od wieczora nie leci. Dosłownie kropelki. Jestem załamana ☹️

    #14927 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Dziewczyny czy te tabletki sa na pewno oryginalne?

    #14932 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Tak, nie ma co się bać, są oryginalne. Ja chyba kupię drugi pakiet… nadal jestem senna, piersi bolą i tylko kłucie w brzuchu odczuwam. Chyba, ze stanie się cud i jeszcze się rozkręci?

    #14934 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Trzymam kciuki

    #14935 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Claudine piersi moga boleć jeszcze bo nwet jak sie udało to hormony ciążowe jeszcze są w org. Ja mam krwawienie n8e za mocne ale od czwartku caly czas. Mam nadzieje ze sie udało

    #14936 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    A ja wczoraj po 3 dawce zaczęłam. Przy siusianiu leciało, dwa takie skrzepy około 1cm, do wieczora tez trochę krwi. W nocy nic, a rano tez dosłownie kilka kropli. Mam się łudzić, ze się udało?

    #14937 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Pojadę jutro na betę, w czwartek ją powtórzę. Bo na ten moment nic innego mi nie pozostało. Mój prywatny ginekolog ma terminy na koniec maja :/

    #14940 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Mam nadzieje ze Ci sie udało. Jak pojawilo sie krwawienie. Mi caly czas leci chociaz delikatnie. Ale piersi dalej bolą. Mam nadzieje ze mi sie udalo bo te piersi mnie kłopoczą. Ale czytalam ze moga boleć jeszcze

    #14942 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Olu, czytałam, że objawy ciąży mogą występować nawet do 2 tygodni po poronieniu. U mnie coś tam się znowu sączy. Tylko delikatnie :/ Mam nadzieję, że to przez wczesną ciążę (4t4dz) wszystko tak bezinwazyjnie poszło i udało się. Zrobię badanie krwi dla pewności, bo bardzo mnie to niepokoi…

    #14951 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Daj znac jak bedziesz po wynikach

    #14952 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Jasne, napiszę 🙂

    #14959 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Byłam na becie. Wynik popołudniu lub w czwartek. Najdłuższe dni w życiu 🙁 Ale wątpię, żeby się powiodło..

    #14980 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Ola, jak tam? Ja dzisiaj, jak nowonarodzona. Wczoraj popołudniu miałam skurcze i zaczęłam mocniej krwawić – po 48h od zakończenia kuracji. Każdy organizm inaczej reaguje, potwierdziło się.
    Miło wstać z łóżka i mieć ochotę na kawę, na śniadanie… czego nie doświadczyłam od Świąt 🙂 Obrzęk i ból piersi znika, jestem dobrej myśli. Jutro powtórzę badanie krwi – jeśli beta spada, umawiam się do ginekologa i kończę ten temat!

    #14984 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Hej claudine. Ja dalej krwawie. Dzis mnie nad ranem bol brzucha obudzil. Chyba sie oczyszczam caly czas. Ciesze sie ze u Ciebie sie powiodlo i ze nastroj masz zdecydowanie lepszy

    #14987 Odpowiedź
    Avatar
    Kaśka

    Claudine a jaki mialas poziom beta po tym?

    #14993 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Dziś odebrałam pierwszy wynik, we wtorek we krwi miałam 5476,34 mIU/mL.
    Wynik dzisiejszego badania będzie jutro po 11:00…

    #15068 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Dziewczyny jestem trzeci dzień po kuracji tymi tabletkami.czy zadziałały jak należy nie wiem.pierw wzięłam jedną tabletkę popilam woda po 24h wzięła. Pierwsze 4tab pod język rozposcily się w jakiś 15minut po 1,5h wzięła mnie lekki ból brzucha później zaczęło mocniej boleć i nagle przy kaszlnięcie wypłynęła że mnie dość spory skrzep kolory ciemnego i leciała krew,przy tym miała biegunkę lekka ,dreszcze,i stan podgorączkowy,po następnej dawne 4tab znów te same uczucie dreszcze itp.i znów wyleciały skrzepki.po następnej ostatniej dawne po 1h dostałam silnych skurczy ale lekko krwawilam które trwały z 2h.skurcze ustały.czuje się nadaj osłabiona lekko mi się kreci w glowie go dziś.i nadal krawie lekko,dziś trochę więcej poleciało nawet gęstszej ciemniejsze krwi.czy się udało nie wiem wydaje mi się że nie.i żałuję bo co teraz przechodzę to koszmar.miala któraś tak krwawienie po i lekkie bóle pod brzuchem jak na okres.

    #15070 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Ja mam jeszcze krwawienie a kurację robiłam w czwartek .

    #15072 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Miałam takie objawy jak wyżej pisałam,nadal krwawię i pobolewa lekko brzuch i jest taka możliwość że ciąża nadal jest ?

    #15075 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Masz trzy opcje, żeby się upewnić:
    1. Zrobić badanie krwi.
    2. Pojechać do lekarza.
    3. Czekać 3 tygodnie i zrobić test.

    Ja jestem tydzień po pierwszej kuracji, nadal plamię i na papierze mam skrzepki. Ale wiem, że u mnie nie poszło, bo byłam u lekarza. Jutro zaczynam od początku.

    #15077 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    A co powiedziałaś lekarzowi ? Ja nadal krwawię i się zastanawiam czy jechać do lekarza czy poczekasz aż przestanę krwawić.

    #15079 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Powiedziałam, ze jestem we wczesnej ciąży, a boli mnie brzuch i mam plamienia. Liczyłam, że powie „Była Pani w ciąży, nic tu nie widzę” … ale niestety :/

    #15083 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    A po tej kuracji miałaś krwawienie i jak to u ciebie wyglądało ?

    #15085 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Poważne? Nadal krwawisz i nie udało się? A mówią że krwawienie oznaka że się poronilo.mnie boli jeszcze w krzyżu.hak sikam to leci krew i nawet skrzepki małe.czy się udało nie wiem myślę że nie.bo boli nie kiedy pod brzuchem i w krzyżu.

    #15086 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Ja to już gdzieś opisywałam, jak to u mnie wyglądało.
    Trzy dawki i nic, po dwóch godzinach od ostatniej zaczęła lecieć krew, wypadły dwa skrzepy około 1-1,5cm. Potem dosłownie kilka kropli. Od następnego dnia plamienia i tak sobie to trwa.

    #15087 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Claudia miałam wszystkie oviawy poronienia jak wyczytałem wcześniej i się nie powiodło.az się dziwie.a niby 98% że się uda.u mnie po pierwszej dawce już brzuch bolał gorączka,dreszcze biegunka i po 1,5nagle wyleciał że mnie większą ilość krwi i skrzep wielości jak połowa kciuka.poziej lekko krew leciała po kolejnej dawce znów dreszcze gorączka biegunka znów większą ilość krwi i skrzep a po ostatniej dawce już miałam przez dwie 2h bardzo silne skurcze ale krew leciała dość lekko.i do dziś leci krew raz słabiej raz mocniej czasami mini skrzepki.i boli mnie w krzyzu. A do lekarza nie mogę się dostać.wszywcy zawaleni.

    #15088 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Załamana- a sprawdzałaś ze wiesz że się nie udało ?

    #15089 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Czytam to wszystko i zastanawiam się czy w ogóle zamawiać te tabletki. Bardzo zależy mi na tym żeby się udało…

    #15090 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Myślicie że mi się udało ? Ja od czwartku jeszcze krwawię tak jak miesiączka i czasami mnie boli brzuch

    #15095 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Nie sprawdzałam ,jutro dzwonię do lekarza drugiego może uda się pilnie dostac.jesli nie to czekać na test tylko. Tak jak wyżej pisałam u mnie tak to wyglądało wszystko a czy doszło do poronienia nie wiem.. równiez pobolewa mnie lekko brzuch i w krzyżu i krawie dalej również jak na okres.

    #15096 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Załamana, to udaj się na izbę przyjęć w szpitalu. Tam muszą Cię zbadać. Jak widać, miałam tego pecha i jestem jedną z dwóch osób na 100, którym nie powiodło się.
    Ale bez obaw, jutro zaczynam od nowa. Do skutku, bo nie urodzę tego dziecka. Tego jestem pewna!

    #15100 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Mam dwójkę dzieci i nie mam możliwości jeździć po szpitalach więc zostaje czekać.i tak mam wyrzuty sumienia wielkie że to zrobiłam. zbadać wiem że muszę się czy ciąża jest czy nie, czy się jeśli doszło do tego czy się się oczyściło. Claudia a miałaś skurcze? Dużo krawilas mocno? U mnie na podpasce aż tej krowie bardzo dużo nie wiem jak przy okresie ale jak przy sikaniu to kurcze ta krew jak leci to dość gest i ciemna ,no jak się wytre to na papierze czerwona ta krew i nie kiedy skrzepliny mini.

    #15101 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Dziewczyny boje się że mi też się nie udało :/

    #15105 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Nie wiem jak to porównać… może tak, że jeśli nosiłabym cały tydzień jedną podpaskę Maxi, to chyba jeszcze byłaby sucha 😛 Bardzo skąpe krwawienie miałam.

    #15107 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Ja ciągle zmieniam podpaskę . Ale boje się że mogło się nie udać masakra .

    #15110 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    To rzeczywiście skąpo ,no u mnie jest tej krwi trochę więcej jednak podpaski muszę zmieniac.okaze się wszystko w najbliższym czasie wszystko. Ciekawe czemu mogą nie zadziałać te leki hm.

    #15111 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Powiedz mi jak wyglądała u ciebie ta kuracja ? I który to był tydzień?

    #15113 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Ja czy Claudia?

    #15116 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    U mnie to od wczoraj jak.sikam to aż leci taką gęsta ta krew i ciemniejsza i więcej i ciagnaca i nie wiem czy to dobrze czy to źle..?

    #15117 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Załamana u mnie też czasmi taka ciągnąca leci . Kiedy idziesz sprawdzić czy się udało ? Czytałam dużo tych komentarzy i dziewczyny pisały ze jak jest krew to oznaka poronienia . Oby nam się udało :*

    #15119 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Xxxx u mnie tak od dwóch dni leci taką ciągnąca przy sikaniu i tak się martwię co mi się dzieje 🙁 boje się że te tab coś mi zrobiły 🙁 i nie daj Boże jak nie udało się to dziecko uszkodziło:( mam milon złych myśli 🙁 i brzuch pobolewa i w krzyżu 🙁

    #15122 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Ja też się boje . W czwartek albo poniedziałek pójdę do lekarza prywatnie i zobaczymy czy te tabletki zadziałały.

    #15129 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Dziewczyny czy któraś może mi powiedzieć czy spadło bo zrobiłam betę i po pierwszym badaniu miałam 5778,0 mlU/ml a po kilku dniach zrobiłam drugie i mam 53,080mlU/ml

    #15130 Odpowiedź
    Avatar
    Keit

    Niewiem co myśleć czy si udało czy nie nie rozumiem tych badań chyba muszę iść do lekarza ale co mu powiedzieć masakra stres mega. claudinea u ciebie drugie badanie ile napisz.

    #15133 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    Właśnie wróciłam od lekarza,ciąży brak lecz została resztka i zalecenie łyżeczkowanie 🙁 nie wiem czy robić te łyżeczkowanie czy poczekać? Strasznie mnie boli w krzyżu.lekarz zaleca czyszczenie by krwotoku nie dostać a ja się boje tych powiklan.

    #15134 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Załamana a ile dni jestes po kuracji

    #15135 Odpowiedź
    Avatar
    Ola 1213

    Keit pewnie ze sie udało wynik jest znacznoe spadkowy czyli moim zdaniem ciąży nie ma

    #15136 Odpowiedź
    Avatar
    Zalamana

    3maja był zabieg.i nie wiem co teraz robić.i ten bol w krzyżu.lekarz powiedział by udać się lepiej na czyszczenie a ja się kurde boje ale znów martwie tym bólem w krzyżu.bo jednak te krwawienia jest jeszcze spore.

    #15140 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Jak lekarz tak ci zalecił to udaje się 🙂

    #15183 Odpowiedź
    Avatar
    Malusia

    Hej.dziewczyny ja bede brala dopiero jutro dziewczyny to mocno boli?

    #15193 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Hej mnie bolało ale dalo się wytrzymać ale to po pierwszej dawce tych 4 tabletek po 2 dawce już przestało boleć .

    #15194 Odpowiedź
    Avatar
    Ag

    A do tego wystąpiła u Ciebie gorączka wymioty lub biegunka?

    #15205 Odpowiedź
    Avatar
    XXXX

    Ag – tak

    #15212 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Ja biorę dzisiaj o, 20 boję się, będę sama:(

    #15213 Odpowiedź
    Avatar
    Ag

    Ik ja zaczynam dziś o 17. Stres też jest ogromny. Ja również będę sama dziś.

    #15214 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Czyli będziesz jedna dawkę przede mną, też wolałabym zacząć wcześniej ale niestety obok córeczka 2 letnia więc czekam aż zasnie, pisz co i jak w trakcie o ile dasz rade

    #15271 Odpowiedź
    Avatar
    Zanet

    Dziewczyny, właśnie jestem w trakcie. Pierwsza dawka 4 tabletek… Po jakim czasie mogę spodziewać się pierwszych objawów?

    #15276 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Hej witam. Ja zaczynam jutro swoją pierwszą dawkę. Będzie ktoś tu jutro może startował niech da znać. A jak u was? Cisza od rana.

    #15277 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Zanet, Ik, Ag? Dajcie znać!

    #15280 Odpowiedź
    Avatar
    Ag

    Opiszę wszystko od początku. U mnie dziwna sprawa i bardzo się martwię.
    Po pierwszej dawce ogromne dreszcze i ból brzucha ale brak krwawienia . Później było już lepiej, zjadłam nawet przed tą drugą dawka. Po drugiej dawce znów dreszcze, gorączka, zaworoty głowy. Minimalny ból brzucha i zero krwawienia. Poczułam się lepiej i usnelam. Po 1,5h od zażyciu 2 dawki kiedy wstałam do toalety dopadła mnie biegunka, oblaly gorące poty i wyleciało trochę krwi ale bardzo mało. Czułam się strasznie myślałam już, że zemdleje. Po zażyciu 3 dawki i kolejnych dreszczach byłam już tak wykończona, że od razu usnelam. Obudziłam się po jakiś 5 godzinach kiedy poszłam do łazienki sprawdzić sytuację było już bardzo dużo krwi i spore skrzepy. Znow biegunka. Od tamtej pory a minęło z 9 godzin krwawienia brak ewentualnie troszkę przy oddawaniu moczu ale podpaska praktycznie czysta, delikatne plamienia jak na koniec miesiączki. Sama nie wiem już co myśleć. Wydaje mi się że się nie udało skoro tak naprawdę było bardzo mało krwawienia a ból brzucha mniejszy niż przy normalnej mojej miesiączce… Boje się dziewczyny. Myślicie, że się udało? Bardzo się stresuję.

    #15284 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    AG wcale nie musiało bardzo boleć. Przecież u każdego próg bólu jest inny. Ja miałam już kiedyś wywoływane poronienie w 12tyg.ciazy kiedy się okazało że jajo płodowe jest puste.I tak naprawdę ból był mniejszy niż przy miesiączkę.Jak poleciały skrzepy to pewnie jest ok. A krwawienie może jeszcze wystąpić czasem przy wysiłku większym, ja tak miałam.

    #15285 Odpowiedź
    Avatar
    Ag

    Polcia dziękuję troszkę mnie uspokoiłas bo już wariuje że stresu i niepewności. Skrzepy byly tylko dwa ale dość spore. I dużo krwi. Ale od tego momentu nic. Zero krwawienia. Zero bólu brzucha. Dlatego się martwię. Ale poczekam podobno właśnie krwawienie może wystąpić do 3 dni nawet. Więc mam nadzieję wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki również za Ciebie

    #15293 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    U mnie też mało skrzepow chociaż raz czułam jakby coś większego wyleciało że mnie nie wiem czy to było to:( też się boję że się nie udalo:( krew trochę leci ale już nie duzo

    #15304 Odpowiedź
    Avatar
    Mala

    Po jakim czasie powinno być poronienie

    #15305 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Czyli pierwszą tabletkę się normalnie połyka? Nie rozpuszcza się jej pod językiem?

    #15306 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Ta duża musisz polykasz po24h bierzesz 4 pod język po około 3,5h kolejne 4 pod język i znowu to samo z 3 dawka

    #15307 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Dzięki ale mam stracha.

    #15308 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Zanet jak u ciebie? Daj znać?!

    #15310 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Ja też miałam i mam nadal że się nie udalo:(, chyba każda ma, ale po tej tabletce nic nie poczujesz więc spokojnie

    #15312 Odpowiedź
    Avatar
    Jg

    Ile szła do was przesyłka?Zamówiłam wczoraj rano, kiedy powinna dojść?

    #15314 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Jg ja zamówiłam w czwartek koło 12:00.zadzwonilam spytać czy dojdzie na piątek ale Pani powiedziała że dopiero na poniedziałek. Więc przekierowalam ja do punktu dpd w większym mieście, żebym mogła ją odebrać w sobotę i już mam.

    #15316 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Zamówiłam przed południem na drugi dzień miałam ale to nie był weekend

    #15319 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Pierwsza tabletka już połknięta.

    #15344 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Wzięłam pierwsza dawkę 4 tabletek. Smak tak jak pisalyscie kreda. Ale da się wytrzymać. Trochę boli gardło i trzęsę się ale to chyba nerwy. Jest tu ktoś dzisiaj ze mną?

    #15351 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Za godzinę biorę drugą dawkę. Na razie ból brzucha bardzo lekki i krwawienie bardzo delikatne i bardzo jasna krew.

    #15364 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Po drugiej tabletce większy ból już w podbrzuszu i w plecach. Poleciał kilka skrzepów i krew. Ból jeszcze znośny nie brałam nic przeciwbólowego. O 18:00 ostatnia dawka.

    #15367 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Przed 18:00 wyleciał duży skrzep i to białe(jak to się nazywa?) Boli cały czas w podbrzuszu i plecach ale znosnie. Lepiej mi stać i chodzić niż siedzieć. Przede mną ostatnia dawka jak ból nie minie to wezmę na noc coś przeciwbólowego żeby zasnąć. Krew leci ale umiarkowanie.

    #15368 Odpowiedź
    Avatar
    Kasa

    Zdążyłam dwie dawki leku i nic się nie dzieje 😔

    #15373 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    I wszystko jak w instrukcji zrobiłaś?

    #15377 Odpowiedź
    Avatar
    Kasa

    Tak wszystko jak w instrukcji… W nocy pojawiło się troszkę krwi i teraz znowu nic

    #15380 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Trzecia dawkę zażyłaś?

    #15382 Odpowiedź
    Avatar
    Xdd

    Dziewczyny czy któraś z was nie poszła do lekarza na kontrolę ? Zrobiłam 3 testy i wynik negatywny . Czy muszę udać się do lekarza ?

    #15384 Odpowiedź
    Avatar
    Ik

    Lepiej idź na usg żeby zobaczył czy nie ma żadnych pozostałości

    #15388 Odpowiedź
    Avatar
    Kasa

    Tak zarzylam trzecia dawkę… W nocy pojawiła się plama krwi.. rano delikatne krwawienia teraz już nic. Ostatnia dawkę wzięłam o 21

    #15403 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    W niedzielę tj. 12.05,wieczorem o 18:00 wzięłam ostatnia dawke. Dzisiaj tj..13.05 rano zrobiłam betę, pytanie mam kiedy mam ją, znowu powtorzyc? Kiedy zrobić następne badanie beta hcg?

    #15406 Odpowiedź
    Avatar
    Sinensis

    Dziewczyny pierwsze skurcze okolo 20 min po rozpuszczeniu sie misoprostolu. Drgawki biegunka krwawienie. I wymioty w toalecie 35min po rozpuszczeniu. Co teraz kolejna dawka normalnie?

    #15407 Odpowiedź
    Avatar
    Sinensis

    Wyczytalam ze
    Misoprostol będzie skuteczny, jeśli kobieta nie zwymiotuje go w ciągu 30 minut od momentu umieszczenia tabletek pod jezykiem

    Ja mialam 30 min pod jezykiem i pol godziny po rozpuszczeniu wymioty.

    #15417 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Polcia, po 48 godzinach

    #15421 Odpowiedź
    Avatar
    Sinensis

    Myślę ze wyszlo jestem przed 3 dawka. Dziewczyny to co wyszlo ze mnie podczas brania prysznic bardzo mnie poruszylo kulka z kosmykami kosmykowa taka o scrednicy 2 cm.

    #15425 Odpowiedź
    Avatar
    Sinensis

    Bulgoty w brzuchu czas na 3 dawke. Skrzepy wychodza wielkie nie spodziewalam sie takiej ilosci krwi.

    #15426 Odpowiedź
    Avatar
    Polcia

    Dzięki cludine

    #15430 Odpowiedź
    Avatar
    Kasa

    Ja nadal nie wiem czy się udało. Wzięłam w niedzielę o 21 ostatnia dawka. W nocy pojawiła się tylko plama krwi. Pół dnia leciała ze mnie taka brązowa packa…

    #15445 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    A jak Twoje samopoczucie? Jak objawy ciążowe? Krwawisz/płacisz?

    #15446 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    *plamisz?

    #15447 Odpowiedź
    Avatar
    Xdd

    Zrobiłam 3 testy i wynik negatywny a czuje jakby piersi mi urosły czy mogę być dalej w ciąży?

    #15448 Odpowiedź
    Avatar
    claudine

    Może to już na zbliżający się okres?

Oglądasz 100 wpisów - 1,301 z 1,400 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: