Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,501 z 1,600 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #16204 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Noo ja na pewno pójdę do lekarza.

    #16206 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    Dziewczyny zaczynam się nie na bać. Piersi mam nadal tkliwe i nabrzmiałe. A krwi niewiele . Rano się puściło ciokiem i tyle . Nic mi kompletnie nie dolega . A jak u was ??

    #16208 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja nadal krwawie ale już mniej.

    #16209 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    ,,,, podobno moze zacząć się nawet po kilku dniach także myślę, że musisz spokojnie czekać. U mnie tak jak u Ali, krwawię tylko trochę a czuję się bardzo dobrze.

    #16214 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Ja właśnie wzięłam pierwsza dawkę 4 tabletek strasznie się boję ale na szczęście jest ze mną mąż który mnie wspiera bo więcej dzieci nie możemy już mieć 😔

    #16216 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    A mnie strach męczy . Bo tylko plamie . Nic poza tym . Nadal wszystko stoi w miejscu . Rano zalałam się krwią i dostałam wczoraj boleść na wieczór . Boje się że znów będę musiała powtarzać kurację .

    #16220 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Spokojnie nie stresuj się tak. Bądź dobrej myśli.

    #16226 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Stres to najgorsze co może być sama wiem po sobie jak narazie mam tylko stan podgoraczkowy mega apetyt ale mąż oczywiście daje mi tylko rzeczy lekko strawne zobaczymy jak będzie po drugiej dawce

    #16231 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Czy was też bolał brzuch po tej pierwszej dużej tabletce ?

    #16232 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    Kp: tak bolał .

    #16233 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Kp mnie też bolał. Alaa a u Ciebie jak ? Ja już właściwie wcale nie krwawię już zaczynam się martwić, że jednak coś poszlo nie tak :/

    #16234 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tak mnie bolał. Ja jeszcze trochę krwawie I wylatuja mi pojedyncze skrzepy.

    #16236 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Mnie strasznie właśnie boli po tej dużej tabletce jutro zaczynam te 4 pod język I nie wiem czego mogę się spodziewać po swoim organizmie

    #16239 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Nie jest tak źle. Najgorzej miałam po tej pierwszej dawce 4 tabletek. Zaczęły się bolesne skurcze ale obyło się bez tabletek przeciwbólowych. A po 2 dawce zaczęłam krwawic.

    #16242 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    Dziewczyny jak się czujecie ?? U mnie piersi trochę opadły zero trawienia . Ogólny stan bardzo dobry . ??

    #16243 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    Zero krwawienia miało być . A u was jak samopoczucie ??

    #16244 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja się czuje dobrze. Jeszcze pojedyńcze skrzepy wylatuja.

    #16247 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Ja też czuje się dobrze, piersi już normalne. U mnie też wlasciwie brak krwawienia, lekkie plamienie dlatego trochę się martwię bo wczoraj bylo podobnie. Ale podczas całej akcji dość mocno krwawiłam i bylo bardzo dużo skrzepów wiec możliwe, że wszystko co miało już wyleciało bo to dopiero początek 4 tygodnia. Planuje we wtorek pójść do lekarza jeśli wgl uda mi sie dostać :/

    #16248 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja też jak już przestanę krwawic to we wtorek wybieram się do lekarza, żeby głowę już mieć spokojną.

    #16249 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Dziewczyny wzięłam wczoraj o 23.00 ostatnia dawkę pod język i zasnęłam przed tą dawka bardzo mały skrzep był widoczny tak nic po za tym ból brzucha i plecy ale przespalam cała noc a dziś od rana zero krwawienia czasem jest tak jak wczoraj co mam zrobić poczekać czy zamawiać jeszcze jedna kuracje

    #16250 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Agata poczekaj, krwawienie może wystąpić nawet klika dni po kuracji.

    #16251 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Sama już się zaczynam stresować dlaczego to tak długo trwa 😔

    #16252 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Zaczekaj jeszcze tabletki działają 48h. A kurację można powtórzyć po tygodniu.

    #16253 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    A czy senność to normalne od kad wzięłam te tabletki cały czas bym spala

    #16254 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    No każdy organizm działa to inaczej. To jest też obciążenie. Dodatkowy stres więc możesz być senna.

    #16255 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Za niecałe 3h zaczynam brać pod język pierwsza dawke. Słyszałam że smak mają kredowy. Czy mogę to trochę popijac sokiem czy tylko zwykła woda ?

    #16256 Odpowiedź
    Avatar
    ,,,,

    Agata u mnie jest to samo . Musimy być dobrej myśli .

    #16257 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tylko możesz przełykac slinę. Poczekaj aż większość się rozpuści. Dopiero wtedy resztę nie dopuszczonych tabletek możesz połknąc I popić woda.

    #16258 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Brzuch mnie boli czasami złapie mnie taki ból że nie można wytrzymać ale nic dalej się nie dzieje

    #16259 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Zazylam pierwszej 4 po 10.minutach się rozpuscily

    #16261 Odpowiedź
    Avatar
    Agata

    Kochana coś ci się ruszyło bo mi od wczoraj dalej nic

    #16283 Odpowiedź
    Avatar
    Aaaaa

    Dziewczyny po ilu się dostanie okres ? Ja już 4 tygodnie po kuracji i nie dostałam okresu

    #16284 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Od 4 do 6 tygodni

    #16285 Odpowiedź
    Avatar
    Aaaaa

    Dzięki

    #16287 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Ile utrzymywalo się i was krwawienie, u mnie jest 1,5 tyg nie krwawie ale mam delikatne plamienia, czy to normalne

    #16290 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja krwawilam 10 dni .

    #16309 Odpowiedź
    Avatar
    Karo

    Claudine zaglądasz tutaj jeszcze? Znalazłam twój adres na forum. Mogłabym się do ciebie odezwać ?

    #16315 Odpowiedź
    Avatar
    009

    Po jakim czasie robiłyście test?

    #16317 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Coś czuję że będę miała lyzeczkowanie, czuję się dobrze ale te plamienia nie pachną za ładnie, wydaje mi się że nie wyszło że mnie wszystko.

    #16321 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Pola,który to był tydzien ? Zgłosisz się z tym na izbę czy do gabinetu ?

    #16329 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    5ty tydzien, narazie czekam jeszcze z tydzień, jak nie minie pójdę do ginekologa

    #16342 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Pola, a jak długo czekałaś na przesyłkę ? Czytałam, ze aktywność fizyczna przyspiesza skurcze

    #16349 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    009 ja zrobiłam wlasnie z ciekawości wczoraj czyli 5 dni po akcji i pokazał jedną kreskę. Myślicie, że można mu zaufać? mialam wlasnie isc dziś na betę ale nie wiem czy w takim razie jest sens

    #16352 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Nin zamówiłam w piątek dostałam we wtorek przesyłkę, myślę że nie musisz ćwiczyć aby dostać skurczy, same przyjdą, to nie są typowe skircze tylko ból jak. Przy okresie

    #16355 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Martyna
    Myślę że tak ja jestem 4 dzień po akcji i też planuje zrobić test niż najpierw iść do ginekologa. Jeśli mi wyjdzie jedna kreska to poczekaj aż całkiem skończę krwawi I dopiero wtedy pójdę może

    #16360 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Pola, a miałaś jakiegoś smsa od kuriera c( jeśli tak, ile przed przyjazdem) czy tak znienacka przyjechał ?

    #16373 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Nin wysłali. Mi na maila. Inf że tabletki będą we wtorek, przyjechały dość pozno

    #16382 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Martyna – ja robiłam po 10 dniach test od kuracji i też wyszedł negtwny.

    #16387 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej dziewczyny ja zamówiłam w wczoraj wiadomości na @ że dziś mają być. Mam już 2 dzieci i nie chcemy z mężem kolejnych. Poród znosiłam okropnie i teraz mam obawy czy dam radę wytrzymać to wszystko teraz naprawdę jest tak strasznie. Chodzę i ryczę boje się jak cholera.

    #16408 Odpowiedź
    Avatar
    Martyna

    Beata ja zrobiłam jeszcze dziś dla upewnienia i też jedna kreska więc już będę spać spokojnie! 😀

    #16418 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Dziewczyny jestem przerażona – o 22.30 biorę ostatnia dawkę , jak do tej pory tylko biegunka, nudności i dreszcze i trochę krwawienia (wcale nie jakoś dużo ) ! Po drugiej dawcę krawawienei … ustało ! Końcówka 5tc, co robić ? Ktoś tak miał ? Jestem strasznie słaba i chce mi się spac…

    #16421 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Nin. Jak biorę w sobotę. Ale jestem z tobą dasz radę do końca.

    #16426 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Później pokrwawilam, wyleciało sporo gęstych skrzepów, ale nie zarejestrowałam, żeby wyleciało to”coś” i strasznie się martwię czy się udało. Rano pod prysznicem dość solidnie pokrwawilam, czuje się dobrze, mam apetyt, piersi jakby bardziej miękkie, ale ciagle nie wiem … Krwi było na pewno więcej niż przy okresie, ale nie jakoś strasznie dużo… Do doświadczonych z Was: uważacie, ze się udało ?

    #16427 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Teraz krwawię tak jak standardowo przy pierwszym dniu okresu, ale nie mam mdłości (a miałam )… tak bym chciał, żeby już było po. Najbardziej martwi mnie brak widoku tego „czegoś”, większość z Was jednak chyba widziała i dlatego się stresuje

    #16430 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Niektóre piszą że po ostatniej dawce dopiero widać ten pęcherzyk. Czyli da radę się to przeżyć. Dziękuję ci że jesteś bardzo mi teraz pomogłaś czytając twoje wpisy.

    #16436 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Właśnie ja go nie widziałam, to jedyne co mnie niepokoi, ale z drugiej strony było pełno gęstych skrzepów

    #16440 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Może byłaś w bardzo wczesnym tygodniu i nawet był nie zauważalny między skrzepami. Zrób test albo zaufany ginekolog ci zostaje by sprawdzić. A ogólnie było ok ??

    #16441 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Tak, odczułam jako bardzo nasilona miesiączkę z wyziębieniem i drżeniem przez chwile oraz turbobiegunka. Ale nawet nie wzięłam żadnej przeciwbólowej. Tak intuicyjnie wydaje mi się, że jest ok – piersi, apetyt i tych skrzepów było dużo, ale ciagle trochę niepewności – idę do gonekologa w przyszłym tyg, bo chce za jedna wizyta ocenić tez oczyszczanie. Olu, to była końcówka 5 tc.

    #16444 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Ja tez mam koncie 5 w sobotę biorę pojedyncza a niedziela reszta. A powiedz mi czy ta pojedynczą miałaś biała czy żółta bo ja mam białą

    #16445 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Biała podłużna

    #16446 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Ok dzięki jakoś jak jesteś czuję się bardziej opanowana a jesteś sama czy ktoś jest przy tobie. Bo ja czekam na męża ale szczerze chciała bym mieć to już za sobą i w koncu zasnąć.

    #16447 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Byłam sama, ale jeśli masz dziecko tak jak wyczytałam, to faktycznie poczekaj, bo potrzebny jest spokój

    #16452 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Dzięki fajnie że jesteś.

    #16455 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziewczyny a czy mialyscie gorączkę podczas kuracji? I czy te tabletki pod jezyk rzeczywiscie tak bardzo pieką? I resztke wyplulyscie czy polknelyscie? Z gory dzięki za odpowiedzi i trzymam za was kciuki ja czekam na przesyłkę i w przyszlym tyg zaczynAm tez jak większość z was bardzo sie boje czy sie uda?

    #16456 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Tabletki rozpuszczaja się szybko pod językiem, nie wypluwac, tylko jeżeli została resztka to polknac, nie miałam gorączki ale dreszcze, najgorszy dla mnie był smak tabletek, później już było ok

    #16457 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Na mnie smak zupełnie nie zrobił wrażenia – konsystencja kredy i taki swoisty posmak, ale zupełnie mi to noe przeszkadzało. Gorączki nie mierzyłem, ale dreszcze, zimny pot tak

    #16458 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziekuje Pola za szybką odpowiedz martwie sie wlasnie czy wytrzymam i Nie zwymiotuje bo mam silny odruch wymiotny i jaka bedzie qtedy skutecznosc tych tabletek.A mozesz mi napisac po jakim czasie rozpuścly sie one u Ciebie? Iczy wzielas cale te 3 dawki po 4 tabl. W ktoryn tyg byłaś?

    #16459 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Tobie tez Nin dziekuje duzo to dla mnie znaczy jezeli moge was zapytac o zdanie tymbardziej ze to przeszlyscie juz

    #16460 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Nie wiem czy to przeszłam, mam nadzieje 🙁 około 20 min, generalnie wiadomo, ze lepiej powstrzymać się od wymiotów- wydaje mi się, ze warto przed zjeść coś w stylu sucha bułka i po rozpuszczeniu nie zapijac dużą ilością wody (trochę tak, wiadomo), w razie wyrwania do wymiotów łatwiej jest powstrzymać kęs pokarmowy niż ciecz. Ja wzięłam wszystkie dawki, końcówka 5

    #16469 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Dziewczyny właśnie wyszłam od ginekologa. Udało się wszystko jest w porządku.

    #16470 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Alaaa. Gratuluję. Trzymaj za mnie kciuki zaczynam w sobotę. A w którym byłaś ?? I czy to bardzo boli dużo krwi??

    #16471 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Mi ginekolog powiedział ze wiekszy bol i krwawienie jest uzalezniony od tyg ciazy, wiadomo ze im mniejszy tydz tym lagodniej sie to przejdzie porównywanie do mocniejszego okresu.Sama jestem ciekawa i tez sie boje jak bedzie to u mnie ja czekam na przesylke i zaczynam w przyszlym tygodniu.

    #16472 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Nin a ile dni krwawilas i po ktorej dawce sie zaczęło? Czy skurcze nyly bardzo mocne? I czy po tej pierwszej tabletce do połykanie normalnie funkcjonowałas czy juz cos bolalo?s bo musze akurat w tym dniu byc w pracy potem juz wzielam urlop.

    #16473 Odpowiedź
    Avatar
    Nin

    Krwawienie zaczęło się tuż przed przyjęciem drugiej dawki, skurcze były takie jak jak przy pierwszym dniu okresu tylko trochę bardziej bolesne. Po pierwszej tabletce lekko tak kręciło/ ściągało mnie w podbrzuszu, może lekkie zmęczenie, nic więcej, tez byłam poza domem i funkcjonowałeam normalnie . Jestem dopiero 2 dzień po kuracji (kończyłam w środę) i krwawię dość mocno i boleśnie – tak jakbym miała całkiem konkretny okres

    #16474 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Byłam w w 6 tyg ciąży. Też okropnie się bałam. Ale nie było aż tak źle. Najgorzej czułam się po pierwszych czterech tabletkach. Po drugiej dawce zaczęło się krwawienie. Nie ma aż tak dużo krwi na pewno więcej niż przy okresie.

    Po pierwszej tabletce możesz normalnie funkcjonować mnie jedynie pobolewał brzuch.

    #16475 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Anix a ty w którym jesteś. Też się boję ale czytając wpisy czuję się lepiej już bym chciała zacząć się jestem sama w domu z małą więc boje się. Czekam aż mąż wrócił

    #16476 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Zastanawiam się ile trwa to wszystko.

    #16477 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Anix ja byłam w 5 tyg, że swoich obliczeń, nie byłam potwierdzać ciąży u lekarza, nie sprawdzałam który to tydz, ból jest do zniesienia, niby właśnie mówią im ciąża trwa dłużej tym trudniej się to znosi, też się bardzo bałam, po tabletkach bolało. Mnie gardło, nie miałam. Odruchu wymiotnego ale wg mnie te tabletki były gorzkie, rozpuszczaja się w 5 min naprawdę dość szybko, i jedna z gorszych rzeczy to były dreszcze, trzeslam się tak że nie mogłam wstać do toalety spokojnie, brałam 3 x 4 tabletki, najgorsza była ta pierwsza dawka, po niej dostałam krwawienia i wylatywala że mnie galaretka, później już położyłam się do łóżka i spokojnie zasnęłam, wstawalan tylko aby dokończyć kuracje, i do toalety, nie bój się, jestem z tobą, jak już będziesz w trakcie to zobaczysz że nie jest to takie straszne, chore jest to w tym kraju że facet może legalnie zrobić wazektomie a kobieta nie może się podwiazac, my zastanawiamy się już właśnie nad takim wyjściem, mam dwójkę dzieci, nie chce trzeciego, a ostatnio zawodzi nas antykoncepcja, nie chce lykac tabletek ani żadnych implantów, powiedziałam mojemu że dam. Mu prezent na urodziny kasę na ppdwiazanie haah.

    #16478 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Pola. Czytam twój wpis i jestem gotowa. Dam radę dla siebie. To co piszesz jest prawda facet ma poprostu lepiej bez miesiączek bez porodu bez wyrzeczeń a my….. A możesz napisać jak długo to trwało kiedy można wrócić do normalnego trybu życia.

    #16479 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja bylam wczoraj u gina i jestem dopiero w 3 tyg wiec kuracje przeprowadze w 4 tyg mi powiedział ze w tym tyg to powinnam odczuc jako taki konkretniejszy okres.ja tez mam 3 dzieci i wogole byl to dla nas z mężem szok bo sie zabezpieczalismy ale gumka pekla ibach.tez mysle juz po wszystkim nad spirala ale naczytalam się znowu duzo negatywow na jej tenat i bije sie z myślami? I tak zle i tak nie dobrze hmmm

    #16480 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Ola, już po nocy na 2 dzień czułam. Się o niebo lepiej, wróciła mi energia chceci do życia i nie miałam mdłości, mogłam w końcu normalnie funkcjonować, zająć się dziećmi.

    Anix nam też pękła. Gumką i ro 2 razy za pierwszym razem byłam po tabletkę po i dostałam. Okres po jakiś 2 tyg znowu pękła, jak pech to pech, w ciągu 24 h wzięłam kolejna tabletkę po ale tym razem nie zadziałała, najgorsze jest to że te tabletki strasznie ingwruja w gospodarkę hormonalna, nie dość że dwa razy je wzięłam, to zaś łam w ciążę i usunęłam ciąże, czuję że to dla mojego organizmu trochę za dużo, znowu zaczynam być nerwowa, i zmęczona, razm mam dni w których jestem. Pełna Energi a raz czuje się jakbym dalej była w ciąży

    #16481 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    No napewno nie ukrywajmy to duza ingerencja w nasze zdrowie , ale pocieszaj sie tym za masz to juz za sobą a teraz pomalu trzeba dojsc i fizycznie i psychicznie do siebie.Dasz rade! Wszystkie damy bo kto jak nie my;)trzymaj sie dalej dzielnie

    #16482 Odpowiedź
    Avatar
    Zmartwiona

    Hej, zamówiłam tabletki. Pojedziecie mi dziewczyny jak wyglądają? I co pisało na blostrach z tyłu?

    #16485 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Zmartwiona.
    NA jednej dużej nic nie pisze a na tych pod język cytotec

    #16486 Odpowiedź
    Avatar
    Zmartwiona

    Pola A tobie pomogły? Tyle się słyszy o oszustwach 🙄

    #16487 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Zmartwiona ja też mam jedną biała i nic nie pisze a reszta tam jak ty. Biorę jutro po wszystkim dam wam znać.

    #16488 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Zmartwiona, zadziałał było. Krwawienie itd, dowiem się dopiero jak zrobię test, mam trochę obawę że się nie oczyscilam do końca ale w sumie nie mam już plamienia, zobaczymy w przyszłym tyg kupię test mam nadzieję że wszystko zadziałało, po pierwszej tabletce możesz nic nie odczuć ale po pierwszej dawce czterech u mnie ruszyło.

    #16489 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Trzeba uważać na innych stronach też szukałam, znalazłam ofertę za 570 zł i w dodatku przedpłata na konto tutaj masz pewność bo kurier za pobraniem, możesz otworzyć paczkę i sprawdzić czy wszystko jest, ja jestem. Zadowolona i polecam tą stronkę, tabletki dotarły szybko

    #16490 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pola test Ci moze jeszcze wyjsc falszywie dodatni szkoda kasy zrob lepiej bete bedziesz pewna na 100% a co do oczyszania macicy ja bym poszla do gina na usg upewnić sie ze wszystko zeszło szkoda potem sie denerwować i myśleć czy aby nie zostało cos a potem trzeba na czyszczenie iść

    #16497 Odpowiedź
    Avatar
    Zmartwiona

    Ja czekam na kuriera. Skoro ta jedna tabletka była biała i nieopisana w dodatku to nie balyscie się że to oszustwo? Czy którejś z was te tabletki nie zadziałały?

    #16498 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Jak myslicie po jakim czasie mogę wykonać test ciążowy 2 tygodnie po?
    Chciałam się umówić do ginekologa Ale niestety nie ma wolnych terminów żaden prywatny I dopiero w lipcu ;/

    #16499 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja zrobiłam wczoraj test to wyszedł mi pozytywny, a jestem 9 dni po kuracji. A dzisiaj byłam u ginekologa i wszystko się udało.

    #16500 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Mi ginekolog mowil ze testy moga wychodzic falszywie jeszcze naqetw do 3 tyg po kuracji.Najleorj zrobic usg albo badanie krwi beta hcg.bedzie wtedy 100% pewność

    #16508 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej dziewczyny dostałam jedną biała tabletkę i 12 ale na nich pisze Cytotec 200mcg Misoprostol boje się że nie zadziała bo na zdjęciach w opisie są w ogóle inne. A już wzięłam ta biała dziś.

    #16510 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ola – ja też takie miałam te tabletki. Spokojnie będzie wszystko dobrze 🙂

    #16511 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Beata. Uf dziękuję bo już się wystraszyłam choć i tak jutrzejszym dniem się stresuję czy dam radę i wytrzymam.

    #16513 Odpowiedź
    Avatar
    Zmartwiona

    Ola
    To dawaj jutro znać koniecznie co i jak. Ja czekam na kuriera. A w którym tygodniu jesteś? Ja ok. 4-5.

    #16515 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Zmartwiona. Ja koniec 5 tygodnia. Dzisiaj rano wzięłam pojedynczą i normalnie było bez dolegliwości nawet dłuższy spacer z małą zaliczyłam. Jutro napiszę co i jak. O 8 biorę pierwszą dawkę tylko zastanawiam się co ile bo pisze że co 3 godzin a na niektórych 4 albo 3.5 i teraz się głowie haki odstęp zrobić między dawkami.

    #16516 Odpowiedź
    Avatar
    Beata

    Ja brLam co 3,5 h .

    #16517 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Beata dzięki. Wzięłam o 8 teraz 11:30 napiszę jak co i jak na razie tabletki bez smaku takie wapienne jak kreda.

Oglądasz 100 wpisów - 1,501 z 1,600 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: