Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,701 z 1,800 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #16747 Odpowiedź
    Avatar
    Ania

    Arthrotec to nie to samo co cytotec. W tym pierwszym substancją dodatkową jest diklofenak. Ten drugi jest bez diclofenaku. Dawka dobowa diklofenaku to ok. 100, 150mg. Tak więc zakładając, że zażywamy Arthrotec forte czyli 0,075mg diclofenaku w jednej tabletce razy 12 daje nam to 0,9g. Czyli dziewięciokrotnie przekroczoną dawkę dobową. A my zażywamy ją w 12 godzin. Czym grozi przedawkowanie? Odsyłam do internetu. Ja bym Arthrotecu nie zażyła nigdy. Jestem po Cytotecu.

    #16748 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ania powiem Ci ze jestem w szoku ze w tak wczesnym tyg ciazy az tak ciezko to przeszlas no ale widać kazdy organizm jest inny i kazda inaczej bedzie przechodzic ta kuracje.

    #16750 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Asii Anix to będziemy razem to przechodzily ja chce wziąść w piątek o 7 rano i isc do pracy mam nadzieję że będzie ok te najgorsze dni biorę na weekend mam nadzieję że w poniedziałek pójdę normalnie do pracy ewentualnie powiem że mam biegunkę i wezmę wolne jestem już tak zestresowana że już dziś miałam biegunkę heh zawsze z nerwów tak mam najbardziej się boję że się nie uda ból chyba mnie aż tak nie przeraża jak właśnie to niepowodzenie

    #16751 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati to witaj w klubie ja tez mam mega stres glownie wlasnie obawiam sie o rezultat ale z tego co czytalam to wiele dziewczyn podobnie myślało a wszystko poszlo ok.fajnie przynajmniej ze bedziemy w podobnym czasie razem to przechodzily bedziemy posac jak przebiega i sie wspierać nawzajem, marze o tym zeby juz bylo po i mam nadzieje ze przy tak wczesnych tyg powinno byc w miare ok ak tez mi ginekolog moj mowil ze zarodek nie jest na tyle jeszczw mocno zagn iezdzony w macicy a to tez ma znaczenie.Wiec bądźmy dobrej mysli.

    #16752 Odpowiedź
    Avatar
    Likka

    Anix tak po 4 dniach już poszłam do ginekologa powiedziałam że mam bolesny okres i krwawie obficie UE zrobił usg i było wszystko ok

    #16753 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix miejmy nadzieję że wszystko się uda też marzę żeby było już po … niepotrzebny ten stres echh dziewczyny w tym 2 dniu można coś zjeść między dawkami?

    #16754 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Likka dzieki za informacje pewnie jak sie wszystko uda to tez będe chciala tak po 4-5 dniach isc na kontrol.Pati tak miedzy tymi dawkami co 4 godz mozna nornalnie jesc i pic tylko podczas rozpuszczania tych tabletek nie wolno.Kwestia tylko czy bedziesz miala apetyt bo to jak mdlosci występują to raczej odrzuca od jedzenia pic wiadomo trzeba ale jesc ja mysle lekkostrawnie a moze nie bedzie az tak zle jak sie nakrecamy? Czas pokaze juz niedlugo byleby wytrwac do konca.

    #16757 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja to sie tak denerwuje Anix Pati ze nic nie moge przelknac rowniez sie boje niepowodzenia bo ja to mam pecha na celego 🙁 zawsze pod górke

    #16758 Odpowiedź
    Avatar
    Amy

    Anix, możesz napisać coś więcej o swojej sytuacji, jesteś już po kuracji? W którym tc obecnie jesteś (kiedy om), bo wczesniej coś czytałam że jak się dowiedziałaś to byłaś w 3 tyg. Czemu od razu nie wzięłaś mifegestu, gin powiedział że są jakieś przeciwskazania?

    #16759 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Anix Pati a w ktorym wy tygodniu ?

    #16763 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja teraz w 4 tyg a nie wzielam bo nie wiem czy doczytałas kurde przyszly mi tabletki ale jak sprawdzalam przy kurierze to sie okazało ze sa tylko dwie te pojedyncze zamiast tej jednej i 12 cytotec tak ze pechozol teraz wlasnie czekam na druga przesyłkę i dlatego tak to schodzi.jutro powinnam miec juz na bank i zaczynam.jak bylam tydz temu na usg to byl tylko widoczny malutki pecherzyk ciążowy i gin byl oczywiscie przeciw ale moqi moja decyzja i jezeli jestem pewna to zrobic to jak najszybciej póki wczesne stadium ciazy podobno lagodniejszy przebieg wiec zobaczymy.a jezeli chodzi o przeciwskazania to chcialam wykluczyc ciaze pozamaciczna a tak ro slyszalam ze anemia problem z krzepliwoscia krwi tak to raczej nie ma innych.taka kuracja farmakologiczna jest bapewno bezpieczniejsza niz mechaniczna zreszta w szpitalu tez podobnie wywoluja skurcze jezeli sie np ojaze ze płód obumarl tyle ze tam daja tabletki dopochwowo i mniejsze dawki tez mi moj gin mówił ze wystąpi mocniejsze krwawienie ze skrzepami nic wiele wiecej nie powinno sie dziać.

    #16764 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix o matko A to pech z tymi tabletkami dobrze że speawdzilas A kurier ma tam zaznaczone że mozna zajrzeć przed zaplata tak? U mnie kurierzy są czasem okropni i się burzą jak się chce otwierać bo czasu nie ma A teraz to się faktycznie boję żeby nie było pomyłki z tym jedzeniem to prawda ja już mam żołądek ścisniety A co dopiero w trakcie
    Ja mojemu gin nie mówiłam nic o tabletach jak zaczęłam temat co mozna by z tym zrobić to powiedział że na Slowacji jak chcę A on nie może się wypowiadac nawet ma ten temat A chodzę prywatnie także po wszystkim pójdę na kontrolę i powiem po prostu że zaczęłam krwawic i tyle
    Asii ja dziś bylam u gina dokładnie 4tyg i 1dzien

    #16765 Odpowiedź
    Avatar
    Sensimilla

    Zasnęłam padnięta po całym dniu, nie obudziłam się ani raz więc raczej mocnych skurczów nie było 🙂

    #16766 Odpowiedź
    Avatar
    Amy

    Anix a ta co jest pojedyncza, to otrzymałaś ją w blistrze (pod jaką nazwą) czy luzem?

    #16767 Odpowiedź
    Avatar
    Sensimilla

    Ja dostałam jedną luzem, bez nazwy w dodatku w transporcie się pokruszyła (zapakowana jak zwykła tabletka dość duża, wielkości duomoxu).

    #16768 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    O nie to skąd wiadomo że tabletka jest oryginalna?? Przecież pisze że są w blistrze zapakowane coraz bardziej się stresuje ta przesyłka co jutro dostanę 😞

    #16769 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati u mnie tez jak zapytalam to pierwsze co wspomnial o Słowacji ale potem zaczelam temat z tabletkami na poczatku nie chcial sie wypowiadać wogóle ale ootem zaczął gadać właśnie hakie sa objawy ich zazycia ogolnie byl przeciwny ale jak zapytalam czy do kontroli moge przyjść to mowi jak najbardziej ze pelna dyskrecja ale on reki do tego nie przylozy bo chcialam zeby mnie na szpital wziął i tam zaaplikowal leki ale nawet mowy nie bylo.mam do niego zaufanie wiec do kontroli tez pojde i bedzie juz wiedzial co jest grane wiec bez zbednych pytan mnie przebada a potem musze chyba spirale zalozyc chociaz bylam przeciwna ale teraz to bez tego to juz po tym stresie meza do siebie nie dopuszcze;)i ja bede dokladnie tak jak Ty poczatek 4 tyg.Sensimilla to dobrze ze chociaż nocke przespalas bez ekscesow teraz to juz masz z góreczki.Amy ta tabletka byla orginalna w blistrze tyle ze o mało zawalu nie dostałam jak luknelam do srodka koperty a tam dwie takie same pojedyncze a tamtych brak.Mam nadzieje ze jutro przyjda juz w komplecie.

    #16770 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Sensimilla kurcze to Jestes mega odważna ja to bym chyba takiej nie polknela bo bym schizowala z jakiego one sa zrodla moje maja przyjsc oryginalnie zapakowane jak mi sie uda to wam wkleje zdiecie

    #16771 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    I Patii ja mialam zaznaczone przy przesylce w formularzu ze przed jej przyjeciem moge zajrzec do środka tylko pod tym warunkiem zamówiłam i oczywiscie za pobraniem

    #16773 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    A łatwo tą paczkę otworzyć w kopercie przychodzi? Bo wiecie tu stres żeby jak najszybciej schować tą paczkę A tu jeszcze się szamotac z oteieraniem ja będę w pracy odbierać i wiadomo chciałabym jak najszybciej to zalatwic

    #16772 Odpowiedź
    Avatar
    Sensimilla

    Ja byłam bardziej spanikowana ciążą niż tabletką, narzeczony ze mną był.. I niestety nie mogliśmy sobie pozwolić na dziecko akurat teraz.. pół roku temu byśmy obydwoje skakali z radości, że zaszłam w ciążę w końcu.. Ale teraz to był najgorszy możliwy moment, mamy za dużo problemów w tym momencie, mniejszych i większych.. więc tabletka była najmniejszym z nich..

    #16774 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Sensimilla to pewnie jak i my wszystkie czemu tak jest ze jak sie chce to nie ma a jak dojladnie na odwrót to wtedy bez problemu zalapuje ehhh zycie…a co do otwarcia przesylki to zrob to w miare dyskretnie nie wyjmujac niczego na wierzch wiadomo.zajrzyj poprostu do koperty i juz bedziesz widziala ze sa tam te tabletki tzn jedna osobno i drugi blister 12 szt.

    #16777 Odpowiedź
    Avatar
    Amy

    Dziewczyny proszę dajcie znać jakie te pojedyncze tabletki wam przyszły… bo jak luzem to też bym się obawiała…

    #16780 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Amy tak jak pisalam zarowno te pojedyncze jak i Te 12 szt cytotecu maja mi przyjsc w blistrze.nie wiem z jakiej stronki Sensimilla zamawiala ze przyszly jej luzem ale widać tez orginalne skoro kuracja sie powiodła.Ty zamawialas z tej strony 9 tygodni?

    #16781 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Dziewczyny, które już są po, albo w trakcie, jak było po tej 1szej, dużej tabletce? Właśnie jem śniadanie i się zastanawiam czy zaczynać tak późno rano, czy nie lepiej nor jutro o 6?

    #16783 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ale dlaczego późno? Godzina jest dobra bo jutro tez o 9 rano wezmi esz te pod jezyk potem 3,5 h godzinne przerwy czyli druga dawka o 12:30 i ostatnia o 16 więc czas jak najbardziej dobry.dziewczyny braly nawet o pozniejszych porach i tez bylo ok

    #16784 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Myślę ze czas jest bardzo dobry śmiało bierz .
    Dziewczyny ja już mam biegunkę z nerwów dziś przesyłka mam nadzieję że będzie wszystko ok z nią bo chcę mieć już to za sobą A kolejne czekanie chyba by mnie wykończyło

    #16785 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati to witaj w klubie bo mnie tez juz dzis scignelo z nerwów do kibelka i kazdy kolejny dzien to jeszcze większy stres ja tez czekam na przesylke i tak zadecydowała ze jak przyjdzie dzis do 14 to biore ta pierwsza dawkę a jutro zaczne te następne juz mnie dobija to czekanie i chcialabym miec to za sobą.A Ty Pati jutro zaczynasz?

    #16786 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix tak jutro bo to najgorsze chce na wekend mam nadzieję że dzisiaj przesyłka dotrze tan jak było obiecane

    #16788 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    I bedziesz sama czy bedziesz miala kogos przy sobie?

    #16789 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix syn będzie 16letni oczywiście nie będzie wiedział o co chodzi ale w razie czego zadzwoni po męża i będzie miał oko na córkę 6 letnia mąż wraca z pracy ok 16 w sobotę
    A z jakiej firmy są Ci kurierzy od nich ?

    #16790 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Kurcze a z tego wrazenia to naqet nie wiem ja tez mam dzis dostać. A Ty w poniedzialek normalnie myslisz do pracy wrócić czy wzielas jakies wolne?

    #16792 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix nie brałam wolnego ale jakbym się jeszcze czuła to zadzwonię rano i powiem że złapałam wirusa mam biegunkę i nie przyjde daj znać jak dotrze paczka

    #16793 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Witam
    Czy konieczna jest obecność kogoś bliskiego przy kuracji? Samopoczucie jest taj złe? Ja mam zamiar chodzić do pracy, jestem sama z cieką i raczej nie mam nikogo kto by mógł ze mną być w trakcie

    #16794 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    My tu zawsze służymy Ci pomocą dobrym slowem i wymianą doświadczeń jednakże ten drugi dzien kuracji lepiej byc w domu bo to biegunka skurcze bol brzucha czy dreszcze no i krwawienie to w pracy nie dasz rady, nie mozna tez schizowac i jakos negatywnie sie nastawiac ale lepiej akurat ten dzien byc w domu.Co do córki to nie wiem w jakim wieku jest i czy bedziesz na siłach sie nią zająć wiadomo male dziecko wymaga wiekszej uwagi a starsze juz sobie bardziej znajdzie jakies zajecie czy samo zje zabawi die itp.a w ktorym tyg jestes i kiedy zaczynasz?

    #16796 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Z beta hcg wynika jakby 5-6 tydz
    Córka prawie 4 lata
    Zaczęłam wczoraj
    Dziś pierwsza dawka cytotec
    Jestem w pracy do 15 i o 15 mam wziąć 2 dawkę

    #16797 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    I jak sie czujesz po tej pierwszej dawce nic sie nie ruszylo jeszcze? Teraz niedawno wzięłas?szacun dla Ciebie jestes mega odważna my ru schizujemy a Ty tak bez zbednego stresu odrazu z grubej rury;) moze i takie podejście jest lepsze w kazdym bądź razie trzymam za Ciebie kciuki i jakby co to pisz tu u nas jak to przebiega u Ciebie masz juz jakies krwawienia plamien a? A jezeli chodzi o coreczke to jak bedzue Ci dokuczal dyzy bol zawsze mozesz wziaz ibuprom ale pamiętaj zw środków przeciwbólowych tylko ponic ibuprom mozna.trzymaj się jestesmy z Tobą!

    #16798 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    M1234 a Ty jak lyknelas jednak dzis ta tabletke? A ja dalej czekam na kuriera…

    #16799 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Mdli mnie jak ch*j i to nie jest tak ze nie schizuje, po prostu muszę być w pracy bo nie mam wyjścia

    #16800 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dobrze kochana ze tylko mdłości dasz rade do 15 juz niewiele zostalo a skurcze masz tez jakies czy bole brzucha?

    #16801 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Dziewczyny ale mam stresa dostałam paczkę o ta tabletka jedna jest w tylko w blistrze takim srebrbym nie oznakowanym i jest biała podłużna proszę powiedzcie czy to jest dobrze ręce mi się trzęsą z nerwów

    #16802 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Na zdjęciach są żółte boze prawie becze z nerwów

    #16803 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja jeszcze nie mam to Ci nie powiem ale z tego co pamietam jak tamta przesylke dostalam to mialam taki kwadracik blister z jedna tabletka a srugi owinien byc blister z tymi 12 pod jezyk .tak masz?

    #16804 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Kurcze szkoda ze nie tu jak zdiecia wstawić ale nie stresuj sie niepotrzebnie z tego co pamiętam iczytalam to dziewczyny tez pisaly ze dostały biala i czy wszystko jest w porządku bo na zdieciach widac bylo ze zolta.i bylo wszystko ok a co pisze na niej?

    #16805 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Tak mam tylko ta jedna jest biala taka duza jak duomox A na zdjęciach są żółte

    #16806 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Nic nie pisze na niej tylko srebrny blister

    #16807 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Jak tylko jedną? A te pozostale cytotec te 12 szt nie dostałas?

    #16808 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Mam mam pozostałe ok jest oryginale

    #16810 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Zaczął bolec brzuch i pierwsze plamienia

    #16811 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Joana A Ty jaka miałaś tabletkę biała czy żółta? Kciuki trxynan zaczyna się coś dziać pisz na bieżąco

    #16813 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Ja miałam biała
    Zaczyna napier* coraz mocniej
    Aż się boje drugiej dawki cytotec

    #16814 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Joana współczuję oby się udało! Uspokoilam się trochę czytam że większość ma białe kurde po co wrzucaja zdjęcie żółtej potem człowiek się schizuje i tak mamy już przez to wszystko dużo stresu 😞😞

    #16815 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Jaona wez lyknij ibuprom zanim rozkreci sie nadobre i tak dopiero po pol godz zacznie działać bol to dobry znak gorzej gdyby go nie bylo , oznacza ze cis tsm.sie dzieje pewnie niedlugo polecą Ci skrzepy tak dzuewczyny pisaly a skurcze jakies masz?trzymaj się

    #16816 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati ja jak dostane to Ci napisze jakie mam ale podejrzewam ze tez biale.a Ty jednak jutro zaczynasz mi jakby przyszly to bym juz odrazu lyknela ta pierwsza ale jeszcze nie mam a patrze na godziny i o 15 to juz odpuszcze a jutro zaczne

    #16818 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Już dwa wzięłam bo jeszcze godzinę muszę usiedzieć w pracy i samochodem dojechać do domu
    Nie wiem jak ja będę prowadzic

    #16819 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    To po takiej podwojnej dawce powinno ci pomalu przejść a qiesz ze tylko mozesz 6 kapsułek na dobe wziaz? Najważniejsze ze Vie biegunka nie męczy no i te skrzepy narazie a potem juz w domu to spoko bo wc blisko w razie czego

    #16820 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Jeśli po pierwszej dawcę czuje się jak rozjechana samochodem to co będzie potem? Po drugiej się bardzo nasila?

    #16822 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Joana trzymaj się! Boję się tego przebiegu
    Tam Anix jutro rano o 7 wezmę to jedna caly czas mam ścisniety żołądek kurier jeszcze nie dotarł?

    #16823 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Czy ktoś przerywał kuracje? Jakie są konsekwencje?
    Ja się zaraz zesram z bólu 😑😑😑
    Sorry za słownictwo ale zaczynam chodzić po ścianach

    #16826 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Joana nie przerywaj teraz już za późno bierz do końca dasz radę

    #16827 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Jaona absolutnie nie przerywaj najwyżej lyknij jeszxzw jeden ibuprom to co Cie teraz najbardzuej meczy ten bole brzucha czy skurcze jak bedziesz w domu do spróbuj wejsc do wanny cieplej nie goracej wody powinno pomoc te sjrzepy sie wtedy szybcuej ponoc oderwa .a wzielas o tej 15 druga dawke?

    #16828 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati tak byl wzielam ta pierwsza tabletke po 14 jutro biorw te pod jezyk boje sie jak cholera ale jestem zdecydowana i zdeterminowana ze musze dac rade napewno nie bedzie łatwo , niektore dziewczyny pisaly zeby na pol godz przed wzięciem cytotecu wziaz ibuprom ponoc niweluje ten bol wtedy lepiej ale z drugiej strony niecwiem czy nie lepiej zaczekac zobaczyc jak organizm zareagujebi wziaz dopiero wtedy?sama nie wiem jak myslisz?

    #16829 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix myślę że lepiej tak poczekać i zobaczyć każdy też ma inny próg bólu i może się okazać ze dla Ciebie to będzie ok powodzenia! Ja ze stresu chyba dziś nie zasnę dawaj znać na bieżąco co się dzieje A powiedz jaką miałaś tą tabletkę biała??
    Joana jak sytuacja dajesz radę??? Który tydz u Ciebie że tak ciężko przechodzisz?

    #16831 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Tak biala na blistrze posalo mifepriston a Ty jaka masz?moja taka szesciokatna byla.no moze masz racje w razie w bede miala ibuprom kurcze jestem ciekawa od czego to zalezy ze jedne dziewczyny mega ciezko to przechodza a ine znowu mowia ze jak mocniejszy okres i nawet bez przeciwbolowych wytrzymuja od tygodnia ciąży?

    #16832 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Wzięłam druga dawkę o 15
    Nie jest zle
    Robię przemeblowanie
    Najlepiej znaleźć sobie zajęcie i nie siedzieć
    Jak siedzę i leżę jest gorzej

    #16833 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix moja jest biała ale podłużna nic tam nie pisze 🙁 boję się mam nadzieję że zadziała
    Joana super ja też wolę się czymś zająć w stresie

    #16834 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Jaona dzieki ze sie odezwałaś bo juz sie martwilam o Ciebie jak to znosisz? i co przeszlo troche po przeciwbolowych? Masz jakies skurcze krwawienia sama jestes z malą?

    #16835 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Jaona a powiedz mi jeszcze wszystkie 4 wzielas na raz pod jezyk zmiescily sie bo one na male nie wyglądają?i ile Ci sie rozpuszczaly?

    #16836 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati pewnie zalezy z jakiej stronki zamawialas ale spoko i te i te napewno zadziałają.po tej pierwszej doustnej nic sie nie dzieje kompletnie a ja jestem.mwga przewrazliwiona na wszystkie tabletki wiec nie jest zle boje sie tylko jutra ale jak Jaona przemebelke robi to juz nie jest zle:)

    #16838 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix hehe no Joana daje czadu 😉 jutro nie idziesz do pracy będzie ktoś z Tobą? Już nie mogę doczekać się rana kiedy wezmę tabletkę

    #16839 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Tez wzielam dzis ta pierwsza i tak jak Anix byla biala i podłużna nic na niej nie pisalo nawet Jutro pierwsza dawka o 1240 maskarka ale mam stresa

    #16840 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Anix jestem sama , mała wziął jej ojciec, wieczorem ja przyprowadzi.
    Napierd….. strasznie ale nie leżę , zasuwam z mopem
    Leżenie pogarsza ból

    #16841 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    No i zaczęła się biegunka
    Niedługi ostatnia dawka

    #16842 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati nie ide do pracy ale bede sama tylko na telefonie z mężem w razie w. Asii ja biore jutro pierwsza dawke po 14 a potem co 3 godz ale ta moja byla inna niz wasze bo szesciokatna i pisalo na niej mifepriston.jaona a napisz caly czas jestes na przeciwbolowych i czy jakos pomagają i napisz masz juz krwawienia przy tych bólach skurcze czy skrzepy?jestes twarda babka podziwiam Cie z tym mopem:)a i napisz czy twn xytotec pod jezyk wyglada na takie d ze tabletki zmiescily Ci sie pod jezyk te 4 spoko za jednym razem? Ile sie to rozpuszczalo?a jutro tez musisz sc do pracy czy wolne?

    #16845 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Zdycham
    Ostatnia dawka
    Napisze później bo nie mogę się skupic

    #16846 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Trzymaj sie! moze sprobuj z ta kąpielą w cieplej wodzie a jak juz dasz rade to napisz?

    #16847 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    O mój boże nigdy więcej
    Umieram cały czas
    Biegunka taka ze normalnie jak woda z kranu, mam nadzieje ze się w nocy obudzę jak mnie złapie 🙈🙈🙈
    Skurcze straszne bolesne z krzyża
    Po 3 dawcę gorączka i dreszcze
    Mam nadzieje ze usnę
    Nie mogłam jeść cały dzień
    Jak może być trzeciego dnia? Jak miałyście ?

    #16848 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    O mój boże nigdy więcej
    Umieram cały czas
    Biegunka taka ze normalnie jak woda z kranu, mam nadzieje ze się w nocy obudzę jak mnie złapie 🙈🙈🙈
    Skurcze straszne bolesne z krzyża
    Po 3 dawcę gorączka i dreszcze
    Mam nadzieje ze usnę
    Nie mogłam jeść cały dzień
    Jak może być trzeciego dnia? Jak miałyście ?

    #16849 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ale krwawienie i skrzepy Ci odchodzą? A ten ibuprom nie pomaga? Po nocy powinno byc juz ok i Jak dajesz rade z małą czy spi juz? A gorączka wysoka? Zbijasz ja czymś?

    #16850 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    dziewczyny wzielam juz tą 1 tabletke tyle ze byla inna niz ta na zdjeciu , byla taka biala podluzna czy to oby na pewno to ? tyle pieniedzy mam nadzieje ze nie zostalam oszukana , i jutro zaczynam po 4 , troche sie boje , ale co zrobic mysle , ze dam rade

    #16852 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Tak spokojnie to napewno ta tabletka ja tez wzielam dzis po 14 i jutro drugie te pod język a w którym tyg jestes?dany eady hakby nie bylo każda to inaczej przechodzi

    #16853 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    6 tydzien i 1 dzien dzis,

    #16854 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    A bedziesz jutro sama czy z kims? Zaopatrz sie tylko w ibuprom jakby co chociaz każdy organizm jest inny i dlatego kazda dziewczyna inaczej to przechodzi.wiele dziewczyn tu pisalo ze owszem bóle skurcze mialy tak jak przy mocniejszej miesiączce ale przeszly to bez lykania środków przeciwbolowych więc nie ma reguly i nie ma sie co nastawiac zle.dzis idziemy juz spać a jutro sie meldujemy tu – razem raźniej i mniejszy stres dobrej nocki .

    #16855 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej dziewczyny byłam u gin wszystko się udało kolejna wizytę mam we wtorek sprawdzić czy wszystko się oczyściło. Trzymam kciuki za was. Pozdrawiam

    #16857 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Wszystko będzie dobrze. Na pewno wszystko się uda. Ja jestem 3 tygodnie po kuracji byłam u ginekologa i wszystko jest okey. Najgorzej bo działa nasza psychika. Ja też się bałam nawet jak kurier miał przyjechać to strasznie się stresowalam. Ale wszystko jest okey. Trzymam za Was kciuki i mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze.

    #16858 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Hej, wzięłam dziś ta pierwsza. Była biała i podluzna i wszystko ok. Aktualnie jestem w pracy, pospie do 10 i o 10,30 pierwsza dawka cytotec. Ktoś pytał o kuriera, u mnie był DHL albo dpd nie pamiętam 🙈 Mam nadzieję że nie będę jakoś obloznie leżeć i umierać, wymioty zawsze znoszę jakbym miała umrzeć

    #16860 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ala Ola prosze napiszcie jak to bylo u was glownie po tym cytotec czy tez tak ciezko przechodzilyscie?ja się strasznie stresuje prawie całą noc nie spalam dzis o 14 pierwsza dawka cytotec boje sie ze go zwymiotuje bo mam straszne mdlosci z nerwów jak sobie z tym poradzić? A czy mozna lyknac przed jakies delikatne ziołowe tabletki uspokajające?i prosze napiszcie co z tymi przeciwbolowymi czy tylko ibumprom wchodzi w gre czy on choc troche pomaga? Jak bylo u was? Bo różnie piszą na forach zeby np wziaz pol godz przed zaczeciem kuracji ze wtedy jest mniej odczuwalny ból? Ale napiszcie głównie jak poradzilyscie sobie zxtymi okropnymi mdlosciami bo wiem ze po tym cytotec To sie jeszcze nasili?a i czy te 4 naraz bralyscie pod jezyk bo ne dosyc duze sie wydają?M1234 pisz na bieżąco co ijak ja tez bym chciala juz zacząć a musze czekac do tej 14 bo tak wczoraj mi kurier przywiózł i odrazu lyknelam ta 24 h chyba sie nerwowo wykoncze do tego czasu:(

    #16861 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Joana jak tam dziś kochana? Anix jak się czujesz? Ja wzięłam ta pierwsza o 6.30 dziś z nerwów nic nie przelkne na pewno
    Ja też miałam biała podłużna ale miała smak kredy tak chyba dziewczyny pisaly ze tak smakuje więc chyba jest ok
    Dziewczyny po ale Wam dobrze też już chciałbym być po

    #16862 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Noc przespałam, obudziłam się tylko raz bo przemiekłam, wstałam do toalety i wtedy zeszły ze mnie chyba najgorsze skrzepy, okropne uczucie
    Łykałam ibum express, trochę pomagał ale niewiele, ból był okropny. Na noc nie wytrzymałam i wzięłam jedna nospe bo bym nie usnęła . To było już kilka godzin po ostatniej dawcę i po silnym krwawienie także zaryzykowałam.
    Teraz juz nic nie boli, zostało echo z wczoraj, leci jak okres.
    A ja idę do pracy
    Trzymajcie się dziewczyny, będę tu zaglądać później

    #16863 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Anix te tabletki wsadzasz 4 naraz
    Zmieszczą się . Ja na przykład nie miałam mdłości strasznych tylko po pierwszej dawcę trochę , piłam wodę z cytryna i trochę pomagało. Nie mogłam jeść z bólu i nerwów także najedź się wcześniej ale coś lekkiego . Ja przez cały dzień zjadłam dwie kanapki a później wypiłam kubek zupy bo nic mi nie wchodziło, dopiero na noc zjadłam kolejna kanapkę i herbatę

    #16864 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja nie brałam żadnych tabletek przeciwbólowych bo ból był do wytrzymania. Nie miałam mdłości. Będzie dobrze nie stresuj się tak.

    #16865 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati czuje sie fizycznie dobrze ale psychicznie porażka boje sie jak cholera ja jestem malo odporna na ból i panikara nie wiem jak to przeżyje ale jakoś bede musiala.Jaona ciesze sie ze masz to juz za sobą i ze czujesz sie dobrze trzymaj twraz kciuki za nas i napisz mi jeszcze czy juz oo pierwszej dawce zaczęło Ci sue to krwawienie? Po jakim czasie czasie te tabletki sie rozpuszcza i czy ciągnie na wymioty przy nich?

    #16866 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Alaaa a w którym tyg byłaś?dziekuje za szybką odpowiedz

    #16867 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Dziewczyny właśnie się obudziłam, jak wstałam poczułam potężny ból podbrzusza. Pierwsza dawka cytotec zaplanowana o 10,30 już mam mdłości, ogólnie cała noc bolało mnie cialo, zwłaszcza kręgosłup. Boję się tych wymiotów i mocnego krwawienia

    #16868 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ból podbrzusza ja tez mam caly czas ale mysle ze to z nerwów bardziej.wymioty jednak nie zawsze występują z tego co dziewczyny pisza ja tez mam akurat z ttm mega problem a im bardziej o tym mysle i sie nakrecam tym jest gorzej wiec jak wezme ta dawke pierwsza to bede starala sie o tym nie myslec zajac w tym czasie czymś innym bo oglupieje zanim sie te tabletki rozpuszczą? Dziewczyny ile to trwa mniej więcej zanim.bedzie można je polknac? Trzeba trzynac pod jezykiem do całkowitego rozpuszczenia? I po jakim czasie juz cos zaczyna sie dziać?

    #16869 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Byłam na początku 6 tygodnia.

    #16870 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ala a kiedy zaczęło sie cos dziac u Ciebie juz po pierwszej dawce?i czy w trakcie lepiej leżeć czy chodzić prosze napisz?

    #16872 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Mnie też bolalo w nocy podbusze ale też myślę że to z nerwów po tej tabletce rano było mi bardzo niedobrze musiałam szybko coś zjeść ale mnie ogólnie w tej ciąży mdli cały czas
    Anix już bliżej jak dalej ja też się bardzo stresuje

    #16873 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati a ty przypomnij mi w ktortm tyg jestes? Też początki?

    #16874 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Wzięłam pierwsza dawkę o 17 to miałam tylko ból w podbrzuszu po 2 dawce zaczęło się krwawienie. Ja dużo leżałam. Dlatego wzięłam wieczorem żebym mogła dużo odpoczywać. Naprawdę nie jest aż tak źle ja też strasznie się stresowałam. Ale wiadomo że każdy organizm jest inny i może inaczej reagować.

Oglądasz 100 wpisów - 1,701 z 1,800 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: