Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,801 z 1,900 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #16875 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Alaa mega pocieszające jest to co piszesz i tego bedziemy sie trzymać a napisz jeszcze te sjrzeoy Ci lecialy z krwia oo tej drugiej dawceiczy mialas tylko bol podbrzusza czy skurcze tez?

    #16876 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Właśnie mam w buzi 1sza dawkę cytotec, staram się myśleć że jest dobrze. Dziewczyny ile to trzymałyscie w buzi a potem przelknalyacie?

    #16878 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Lekkie skurcze. Najpierw sama krew bez skrzepów po 30 minutach już zaczęły lecieć skrzepy. Nie było aż tak dużo krwi trochę więcej niż przy miesiaczce.

    #16880 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Alaaa ile trzymałas tabletki pod językiem?

    #16881 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Anix ja miałam około godzinę po pierwszej dawcę pierwsze małe krwawienia
    Ja już w pracy, czuje się dobrze, trochę słaba i niewyspana ale nic nie boli.
    Trzymam kciukui

    #16882 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej. Dziewczyny u mnie było dość spokojnie byłam w końcówce 5 tygodnia. Pierwsza tabletkę ta biała podłużna wzięłam w sobotę rano kolejne dawki tabletek w niedzielę pierwsza rano wolałam być świadoma co się ze mną dzieje więc pierwsza dawała o 8 by zakończyć przed nocą. Najpierw zjadłam dwie kanapki by nie na pusty żołądek. No i łyk wody by mieć trochę mokro na rozpuszczenie 4 tabletk pod język rozpuszczały się dość szybko Chic robiła się taka paćka gdy się rozpuściły to resztę popijalam woda
    Po pierwszej dawcę lekkie krwawienie i kucie w podbrzuszu się to tak jak kolka. Kolejna dawka za 3,5 godzin i tak samo łyk wody i tabletki po drugiej dawcę zaczęły się skrzepy i biegunka po 20 minutach ból Się nasila ale to nie było jakieś strasznie do wytrzymania o jak przedwczesne bóle porodowe takie i wtedy już zauważyłam że wypadł dość duży skrzep okazało się że to ten pęcherzyk ( zarodek) trzecia dawka była delikatna obyło się bez bóli tylko biegunka i to chyba było najbardziej uciążliwe. O godzinie 20 wyszłam na spacer z psem biegunka ustala noc przespana. Teraz czasem pojawi się skrzep i jak na razie krew ale to tak jak miesiączka. Obyło się bez leków przeciwbólowych choć miałam pod ręką. Był ze mną mąż ale on zajmował się dzieckiem bym ja mogła w spokoju poleżeć i dochodzić do siebie.

    #16884 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    dziewczyny troche mnie rutyna zjadla wczoraj i pierwsza tabletke wzielam o 20 , czyli po te 4 tabletki moge brac dopiero o 20 ?
    oj widze tą nie przespana noc xd

    #16886 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Około 20 minut resztę połknełam.

    #16889 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Blanka tak rowniotko o 20 zaczynasz te tabletki pod jezyk ja biore co 3 godz zaczybam o 14:20 bo tak wzielam wczoraj pierwsza.Ja na ta godzine mam juz plamienia rzadko sie to zdarza ale jestem we wczesnej ciazy 3-4 tydz wiec zarodek slaby jeszcze nie przytwierdzony i pewnie dlatego.z Tego co pamiętam likka chyba pisala ze tez tak miala i juz po tej pierwszej poronila. brzuch mnie w nocy bolal ale myslalam ze z nerwów ze stresu teraz tez pobolewa ale to naprawde delikatnie widocznie juz cos zaczyna sie dziać.balam sie ze sie kuracja nie powiedzie i bede musiala powtarzać ale wszystko chyba idzie w dobrym kierunku.dziewczyny dzieki za opisy patrzac na was ze nawet przeciwbolowych nie musialyscie czlowiek tez mniej sie martwi i stresuje i wierzy bardziej ze da rade.Jaona super ze tak szybko doszlas do siebie bo z tego co pisalas to Ty akurat bardzo ciezko to przechodzilas trzymajcie sie dziewczyny ja bede pisac na biezaco jak przebiega kuracja wy tez piszcie.

    #16890 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    To prawda wpisy dziewczyn podnoszą na duchu
    Anix tak wczesna 4 tydzień

    #16891 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix A jak się już się że się poronilo np po pierwszej dawce to trzeba wybrać wszystkie do końca?

    #16893 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    No tak jakos bedzie w tAmtym tyg w czwartek bylam u gina to mowil ze bardzo wczesna ciąża jakos 2-3 tydz dopiero to teraz bwdzie 3-4. Jaxposzlam zaraz na drugi dzien jak nie dostałam okresu 30 dnia cyklu juz mi wyszedł pozytywny test ina drygi dzien poszlam myslalam.ze mi przepisze jeszcze ta pigulke 120 godz po stosunku ale juz za pozno bylo.u mnie to mowil ze narazie to tylko pogrubione endometrium ja chcial jak najwczesniej bo wiedzialam od początku ze nie urodze tego dziecka.pecha mialam bo kurier przywiozl mi nie kompletne opakowanie tabletek i musislam.czekac na druga paczke do wczoraj tzk to pewnie bym muz początkiem tyg zaczęła. a Ty Pati 5 tydz dobrze pamiętam? To tez początek i tez nie powinno byc ciezko.ja za 15 min biore cytotec ale staram sie o tym nie myslec zeby niepotrzebnie nie potegowac mdlosci ze stresu plamie caly czas.M1234 ile Ci sie one rozpuszczaly kiedy polknelas ? I jak sie czujesz dzieje sie juz cos?Pati a co do poronienia po pierwszej dawce to wlasnie nie wiem ale chyba trzeba do konca kuracje wziaz zeby byc pewnym ze tam wszystko sie oczyscilo? Ciekawe po ktorej dawce u mnie puści.trzymajcie kciuki bo dygam jak choleraaaa

    #16894 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Witam jestem 2 godziny po pierwszej dawce cytoteksu lekkie bole podbrzusza ale za to bardzo mi zimno na popdpasce nic ale podczas oddawania moczu i wytarciu leciutka krew ale tylko po wytarciu nic pozatym mam nadzieje ze sie uda 😣

    #16895 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tak dziewczyny musicie wybrać wszystkie tabletki żeby wszystko się oczyściło.

    #16896 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Ja mam właśnie 2 dawkę w buzi, dość szybko się rozpuszczaja. Lekkie zimne dreszcze i ból brzucha na zasadzie bólu przy biegunce, nic więcej narazie. Zero krwi

    #16897 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Ok, już mam biegunke, masakra no i smuge krwi na podpasce, druga dawka cytotec nadal w buzi

    #16898 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja nadal nic zero krwi jedynie bol brzucha jak na okres

    #16899 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Anix a ty jak sie czujesz

    #16900 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja wzielam pierwsza dawkę 14:15 nim sie rozpuścila dobrze to juz dostalam dreszcze nie wiem czy bardzuej ze stresu czy juz tabletki zaczynaly dzualac bo to tez normalny objaw.nudnosci tez mam tego bałam sie najbardziej ale pomaga mi picie wody z cytryna tak ze polecam.teraz mialam mwga biegunke ledwo dolecialam podobno tez normalny objaw.caly czas delijatny dół brzucha i krqawie caly czas z każda wizyta w toalecie więcej krwi pojawiają sie małe skrzepiki ale takie napraqde male na pol cm wiec pewnie jeszcze nie to.jakby tak miala przebiegac cala kuracja to naprawde więcej strachu było ale nie chce sobie wykrakac najgorsze chyba przede mną bo by bylo za latwo nie mam wogóle skurczy a jak nie ma skurczy to i nie będzie skrzepow tak na chłopski rozum bo nie wierze ze zakonczylo by sie to tylko przy tak minimalnym bólu brzucha.Jestem ciekawa jak będzie po drugiej dawce cieszw sie ze sie wogóle cos dzieje bo najbardziej panikowalam ze nie zaskoczy kuracja u mnie.Ale u was dziewczyny spokojnie napewno tez zaraz zacznie sie to jest uzależnione od tyg ciazy jak mocno jest zakotwiczony ze tak powiem zarodek no i od indywidualnie od organizmu tak mi gin mowil narazie sie sprawdza u mnie mialo to wygladac jak konkretniejszy okres o tak jest.Spodziewałam sie tylko duzo duzo wiejszego bólu a narazie mimo krwawienia nawet ciurkiem i tych malych skrzepow jakis skurczy czy mega bólu brak.

    #16901 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    U mnie żadnego krwawienia, cały czas tylko dreszcze. Boję się że sie nie uda

    #16902 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix u mnie 4 tydzień choć nie podejrzewalam że to jednak ciąża mój gin mówił że z moich jajników to już nic się nie urodzi heh i śmieszne jest to że nigdy z mężem do końca nie było więc ciąża to był szok jak poszłam teraz do gina potwierdzić ciążę to stwierdził że cuda się zdarzają 😶😶 ja mam wyrzuty tylko z tego względu że wiem że jest tysiące kobiet co by wszystko oddały za taki cud … A tu jak człowiek nie chce to bach i jest nawet bez seksu do końca 😶😶 teraz kiedy zaczęłam studia podyplomowe i mam szansę na lepszą pracę kiedy odchowalam dzieci i na reszcie mam trochę wolności mam 35 lat i nie wyobrażam sobie teraz znowu utkwic w domu z małym dzieckiem w pieluchach A też już teraz nam ciasno w 2 pokojowym mieszkaniu w 4 życie zawsze musi nas zaskakiwac

    #16903 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    M1234 uda sie napewno ręcze Ci poorostu jestes dluzej w ciazy niz ja bo z tego co kojarzecpisalas 5 tydz? I zacznie sue u Ciebie pozniej i tez jestcto normalny objaw.dobrze ze masz te dreszcze tzn ze twoj organizm zareagowal na leki pewnie niedlugo sie zacznie a Ty po drugiej dawce juz a jak bole skurcze?

    #16904 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    U mbie tez bole jak na okres biegunka tez byla i krwawie tez male skrzepiki ale od czasu do czasu zlapie porzadny skurcz

    #16905 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati poorostu czytam i usmiecham sie bo tak jakbym czytala o sobie tez można nazwac cydem ze wogole jestem w ciąży bo stosunek byl tylko raz akurat w tym mc w dniach nieplodnych i tez nie do konca wiec w szoku bylam mega.jestem ciut starsza od Ciebie tez juz mam odchowane dzieci i nawet nie bralam pod uwagę ze mozemy miec jeszcze jedno.i dokladnie to samo moralnie przed podjeciem decyzji mnie meczylo co i Ciebie ze kobiety wiele lat sieclecza i pewnie pół majątku by oddały za taki prezent od losu a ja bylam w takiej rozpaczy ze jestem w ciazy i nie widzialam inego wyjscia od poczatku gardze tylko sama sobą ze mimo iz jestem osoba wierząca to przy tej decyzji chyba nie mialam chwili zawahania.Ale wiem ze tak tez myslec nie moge bo sobie mężowi i dzieciom zrujnuje zycie.Po prostu zawsze wybiera sie mniejsze zlo i tego sie narazie trzynam:(

    #16906 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Asii a Ty jestes po drugiej dawce kiedy wzielas? I 5 tydzien tez?

    #16907 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix super że tak gładko idzie i Ciebie każda z nas się obawia jak to będzie
    M1234 na pewno ruszy

    #16909 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja ide sobie cos zjesc bo zglodnialam z nerwow dzis dziubalam tylko suchy chleb dla konia;) teraz tez mysle lekkostrawnie bo sie nadal tych mdlosci obawiam ale mysle ze jakaś kanapeczke z zoktym serem chociaz sobie zapodam a jak u was z apetytem bo to mozna ponoc normalnie jesc i pic.

    #16910 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix no to na prawde dużo nas łączy 😉 też nie miałam chwili zawachania od razu wiedziałam że nie urodze i tak się boję żeby się udało wszystko dobrze

    #16911 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Lekkie bóle i co jakiś czas mnie mdli, o 18 mam ostatnia dawkę. Oby było tak jak mówicie bo się stresuje

    #16912 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Patii M1234 zobaczycie ze będzie wszystko w porzadku jestem z wami i wierze ze nam wszystkim się uda:)ja sobie pojadlam i czuje sie lepiej bo słabo mi bylo z glodu i dreszcze tez mi przeszly wiec szlafroczek rzuciłam w kąt ale niedaleko po po drugiej dawce pewnie znow mnie złapie.Mam tylko nadzieje ze mnie nie będzie az tak mdlilo przez to ze zjadlam te kanapki.hak tylko wstałam z łóżka bo caly czas leze lepiej sie tak czuje brzuch tak nie dokucza to poczulam ze mi cos chluslo poszlam do wc ale wsiaklo w podpaske ale potek przy siku znów czulam cos obslizglego taki wiejszy skrzep wiec mysle ze po tej drugiej dawce juz cos bardziej ruszy.Sorki za dosadnosc moich wypowiedzi ale chce wam przedstawić jak najbardziej obrazowo zebyscie wiedziały czego mozecie sie spodziewać.mysle ze nie macie mi za zle tych szczególikow?;)

    #16913 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix my czekamy na takie szczegoliki 😉 może to już był pecherzyk?

    #16914 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziewczyny jak u was? U mnie sue zaczęło chyba apogeum bo jezeli to nie jest to a ma byc jeszcze gorzej to ja siebie w tym nie widze.jednak diete musze trzymac bo pogonilo mnie po tych kanapkach i sana woda leciala jak z kranu wiec nie jem juz chyba ze krakersy.potem dorwal mnie mega skurcz kurcze zajebiscie bolesny siry za slownictwo jak w koncu przeszedl to zcykalam i wzielam teraz ibuprom zeby zaczal

    #16915 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Działać przed ta druga dawka bo za 15 min biore mam nadzieje ze troche zniweluje ten najgorszy bol przy szczycie skurczu

    #16916 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja godzine do ostatniej dawki dalej mam boke brzucha jak na okres biegunka sie nasililla ale to przez to ze wode pilam
    a skrzepy leca takie male jqk czasem podczas okresu

    #16918 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    A ja tylko zostaje orzy tej drugiej i to jest moja ostatniae dawka.po rozmowia z ta kobietą u której zanawualam powiedziala ze przy takich objawach jak u mnie trzeciej dawki juz nie musze wiec nie bede sue truć niepotrzebnie.ona mowila ze z reguly z tymi kobietami co miala do czynienia to juz 4-8 tabletek w zupełności wtstarczalo co innego jest przy wyzszych tyg ciazy jak np 10 tydz.po tej drugiej dawce nic nie ustapi macica dalej sie bedzie oczyszczac wiec ja jej ufam i tak robie.wzielam teraz i znow mega dreszcze i troche mdlosci no i meeeeega biegunka ten ibum chyva dziala bo wzięłam jeden i da sie na nim wytrzymać jak sie cos bardziej zacznie to znowu lykne niemysle sue męczyć i udawać twardzielke bo nie jestem:) a jak ram u was?

    #16919 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Ja jestem w trakcie ostatniej i znowu mnie przeczyscilo, pozatym nic więcej

    #16920 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja wzelam tez ostatnie niektore bole jakby mi jajnik zywcem wyrywali krwawic krwawie ale skrzepy nadal male

    #16921 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    O kurcze Anix coraz bardziej się boję… Tak się właśnie zastanwaialm czy trzeba brać wszystkie w razie tak mocnych objawów już po pierwszej wytrzymasz jutro będzie już to za Tobą i odetchniesz z ulgą ja jutro będę przez to przechodzic wykupiłam chyba wszystkie podpaski maxi że sklepu aż mi głupio było heh Ibuprom mam jestem gotowa czas mi się dłuży robię porządki prasuje muszę cały czas się czymś zajmować żeby nie myśleć
    M1234 nie krwawisz nic ?

    #16922 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Właśnie nic, przedtem jak tylko się podtarlam to papier był lekko różowy
    🙄

    #16923 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    DziewcZyny najgorsze jyz chyba za mną odkąd wam pisalam ze złapał mnie ten mega skurcz po którym zaraz lyknelam ibuprom tak do tej pory praktycznie zero bólu tylko ciągnięcie takie mulwnie brzucha jak przy okresie wiec które sa przed kuracja nic się nie bać tylk lyknac przeciwbólowe i naprawde spoko nic strasznego.zaluje ze tyle nerwow zdrowia sobie napsulam moglam odrazu zaufać ginowi jak mi mowil ze odczuje jako mocniejszy okres bo dokladnie tak to wygląda.u mnie caly czas mwfa biegunka ale to moja wina bo staram się jeść a tu chyba diete trzeba do jutra trzymać.oprocz tego duze krwawienie i skrzepy duze bez zadnego bólu.tak ze ja jestem pewna ze juz tej trzeciej nie wezme.ta kobieta byla przekonana w 100% po moich opowiesciach ze niw trzeba mowila ze te dawki sa mega zawyżone.ginekolog tez sie zdziwil jak mu mowilam ze sie lyka az 12 szt mowil ze to konska dawka i wspomniał tylko o 2 szt.tak ze patrzcie na przebieg u was i same decydujcie jak juz po pierwszej czy drugiej tak mega ruszy jak u mnie to ostatnia dawke odpuscie takie moje zdanie ale wasza decyzja.trzymam dalej za was kciuki.

    #16924 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziewczyny napewno sie rozkreci jestem pewna naprawde rzadko kiedy to nie działa tylko u was po prostu dluzej to potrwa.Pati Ty jestes w podobnym tyg jak ja wiec przejdziesz tez tak lajtowo nic sie nie boj ja jestem na zwyklych podpaskach bella tyle ze czesciej zmieniam a maksi tez nakupilam 5 paczek nie wiem na co je teraz wykorzystam?;)

    #16925 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    za10min biore pierwsza dawke, strasznie sie boje , cala sie trzese i w dodatku jestem sama , bo moj maz pojechal sobie do mamusi :(((

    #16926 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Nic sie nie boj wez pod jezyk i czekaj az sie rozpuszczą potem mozesz ale nie musisz miec dreszcze troszke mdłości nic wiele wiecej nie powinno sie dziac zaczniesz lekko plamic potem krwawc spokojnie dasz rade w razie duzego bólu lyknij ibuprom ale tylko ibuprom mozesz pamietaj.ja juz sie wykapalam czuje sie calkiem dobrze bede tu zaglądać dopóki nie usne to zawsze służe radą w koncu przeszlam to niedawno zobaczysz da sie przeżyć.

    #16927 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    dziekuje 🙁
    mam ich nie czuc pod jezykiem ? trzymam juz 10 min i czuje taka wielka jedna sklejona kule, czy przepic to woda czy jeszcze trzymac ? dziekuje za slowo otuchy

    #16928 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Bedziesz je czula nie wolno Ci w trakcie nic pic an jesc nawet ta resztke bez picia polknij a potem dopiero się napij.mi sie rozp szczaly jakos tak do 20 min jak juz mialam taka naprawde mała packe to dopiero wtedy polknelam.

    #16929 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    ok ok to tak zrobie , dziekuje

    #16930 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Nie ma sprawy jak cos to pisz i staraj sie nie stresować wiem ze latwo sie mówi ale naprawde bedzie dobrze;)

    #16931 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    mam nadzieje ze tak bedzie 🙂

    #16932 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    rozpuscily sie calkowicie, czy moge teraz sie napic i cos zjesc ?
    mam dreszcze i podwyzszona temperature , lekko boli mnie brzuch i nic wiecej naarazie sie nie dzieje

    #16934 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Mozesz teraz normalnie jesc i pic tyke ze licz się z tym ze zaraz Cie pogoni do przynajmniej ja tak mialam i mam do tej pory jestem głodna jak cholera ale dalej co zjem to mnie przeczysci.dreszcze jak najbardziej nornalny objaw u mnie pojawiały się na jakis czas po zażyciu tabletek i przechodziły a ze Cie boli to tez dobrze zbaczy ze cos sie zaczyna dziać.jakby Cie bardzo bolalo to lyknij sobie ibuprom bedzie dobrze

    #16935 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziewczyny a jak u was.? Rozkręcilo sie w koncu?

    #16938 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    U mnie chyba tak, zaczęłam krwawic, był mały skrzep, lekkie bóle są, ale to jak się ruszam, na szczęście mogę polegać na narzeczonym i mogę dużo leżeć, przed chwilą wróciliśmy z całodobowki i dostałam l4 na szczęście, bo napewno nie dałabym radę

    #16941 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Najlepiej jeść rzeczy lekko strawnego ja jadłam twaróg pomógł mi niesamowicie przetrwać 🙂

    #16943 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ola masz całkowitą racje mnie teraz nawet po czekoladzie pogonilo chcialam sobie zatwardzic to i owo to nie pomogło.M1234 dobrze ze sobie załatwiłas l4 bo jak tylko mozna to lepiej wypocząć po wszystkim w domu a Ty juz po ostatniej dawce?

    #16944 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Tak, ja o 18 miałam ostatnia dawkę i powiem Wam, że ogólnie nie było tak źle. Coś tam mnie mdlilo, piłam duzo wody cały dzień i w sumie cały czas leżała, teraz jestem bardziej aktywna więc może stąd te bóle brzucha i krwawienie

    #16945 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    To można powiedzieć ze przeszlas tak jak ja lagodnie tyle z ja odpuscilam ostatnią dawke.ide pomalu spac mam nadzieje ze w koncu przespie bez stresu te noc.

    #16946 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    u mnie tez do przezycia …dziewczyny stanie sie cos jak wezme kolejna dawke za 3h a nie 3.5 ?

    #16947 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja bralam co 3 godz a teraz będzie juz ostatnia u Ciebie?

    #16948 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    wyczytalam na necie ze co 3h mozna … pod jezykiem 2 dawka….straszne krwawienie mam , czy to normalne ?
    bol prawie jak przy miesiaczce …momentami jak skurcze porodowe, maz juz poszedl spac, troche sie poklocilismy , ale wnosie go mam i siedze sobie …zastanawiam sie cczy ostatnia dawka jest konieczna ??

    #16950 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Cześć nareszcie wzięłam pierwsza dawkę tylko mi się bardzo szybko rozpuscily nawet 10 minut to nie było czy komuś też tak szybko ja wzięłam 2 pod język i 2 na policzki moze dlatego teraz boli mnie gardło po pierwszej tabletce pobolewal mnie trochę dół brzucha czekam na efeky

    #16951 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Ja pierdziele już mnie brzuch mega boli

    #16952 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Mnie znowu przeczyscilo, w nocy krwawilam, ale nie jakoś dużo, tyle co podczas miesiączki, może nawet słabiej a co jak się nie udało

    #16953 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Jestem 1.5 h po pierwszej dawce brzuch boli jak mocny okres cały czas i teraz zaczęłam lekko plamic nie mam biegunki żadnych dreszczy chociaż czuje coraz mocniejszy ból w dole brzucha

    #16954 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Dziewczyny mam wrażenie, że krwawienie ustępuje! Nie było żadnych skrzepow, nic, boję się że kuracja nie udana

    #16955 Odpowiedź
    Avatar
    Jaona

    Dziewczyny ja już Drugi dzień po wszystkim
    Nadal krwawię
    Ale coraz mniej
    Trochę mam moralnego kaca ale posiadanie drugiego dziecka w mojej sytuacji było niemożliwe
    Czy u was tez był moralniak?

    #16956 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 wierzę że się denerwujesz trzymam kciuki żeby się udalo
    Joana tak dopada się moralniak ale staram się te myśli wyrzucać z głowy
    Zaraz biorę 2 dawkę na razie nie krwawie brzuch boli cały czas papier tylko różowy i zaczyna się biegunka mam nadzieję że po drugiej dawce ruszy
    Anix co u Ciebie? Jak się czujesz?

    #16957 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Edit poszła krew

    #16958 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Blanka ijak wzielas ta trzecia dawke jak no nocy? Pati trzymaj sie niedlugo bedzie po wszystkim mi ten ibuprom pomogl naprawde a mozesz nawet dwie kapsulki naraz lyknac jak Cie bardzo bedzie bolało.M1234 nie stresuj sie i poczekaj jeszcze nieraz dziewczyny pisaly ze nawet do 72 godz po kuracji dostawaly mega skrzepow a niektóre tez myslaly ze sie nie udalo bo bylo lekkie krwawienie a wszystko bylo ok.musisz w tym tyg usc so gina i soraqdzic na usg i nahwyzej powtorzysz kuracje tez czytalam ze niektóre tak mialy za drugim razem juz zawsze sie udawalo ale mam nadzieje ze y Ciebie jie bedzie takiej potrzeby.Jaona mysle ze kazda z nas ma wiejszego czy mniejszego moralniaka ale po prostu narazie staramy sie o tym nie myslec teraz kazda jest skupiona na tym zeby sie udalo jak juz podjęła decyzje. Napewno nie byla ona latwa dla nas wszystkich ale słuszna jezeli tak zadecydowalysmy, zycie uklada rozne scenariusze a my musimy podejmować decyzje raz dobre raz zle czas pokaże nie ma co sie zadreczac trzeba zyc dalej i byc silnym dla siebie i swoich dzieci.

    #16959 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Pati u mnie po nocy nic oprocz mocnego krwawienia ale juz bez skrzepow taki mocny okres caly czas nic a nic nie boli.dobrze ze u Ciebie krwawienie sie zaczelo u mnie przewaznie te sjrzepy wylatywaly jak wstawalam do wc albo zeby sie po prostu przejsc ruszyc bo tak to duzo lezalam.dawaj caly czas znac jak tam przebieg juz niedlugo bedzie po wszystkim jestem z Tobą.

    #16960 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    hej 🙂
    tak wzielam w nocy ostatnia dawke ale bylam tak zmeczona i zaspana ze wzielam tylko 2 tabletki a dwie zostaly … po drugiej dawce skrzepy wylecialy dosyc konkretnie , nadal krwawie ale troszke mniej, bol brzucha zostal …. najgorsza byla druga dawka plakalam w poduszke z bolu ale do wytrzymania , goraczka 38.5 przez cala noc spalam moze 2 h , chodze jak trup xd
    ale wiem ze sie udalo i problem z glowy . Czuje sie zlee ale jakos sobie radze

    #16964 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Pati i jak tam dajesz rade. Ja po wczorajszym to mam krwawienia jak podczas okesu ale takie slabe Mam nadzieje ze wszystko sie udalo

    #16965 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Asii jestem po 3 dawce już ból brzucha cały czas taki jak wczesne porodowe wzięłam ibubrom dużo leżę robiłam obiad także w miarę normalnie finkcjonuje skrzepy są tylko jak idę siku i jeszcze nie wyleciało nic konkretnego chciałabym żebym już poczuła że wylecialo tak to się martwię

    #16966 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Hejka dziewczyny
    Jestem 2 tygodnie po kuracji zrobiłam sobie wczoraj test I wynik negatywny także cieszę się iż się udało I tabletki zadziałały. A jak wam idzie?

    #16967 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja rowniez sie denerwuje czy sie udalo bo tak jak ty podczas oddawnia moczu byly skrzepy i wcale nie duze A nawet nie mialam jak zauwazyc czy cos konkrtnego poszlo bo leciało wszystko z biegunka 😔

    #16968 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Asii ja nie mam biegunki nie mam dreszczy jak dziewczyny pisaly tylko ten dosc odczuwalny ból brzucha kiedy się to skończy 😞
    Kp super trzymaj kciuki za nas

    #16975 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dziewczyny ja dziś zamówiłam tabletki jestem tu nowa. Bardzo się boję naprawdę jestem w ciężkiej sytuacji mam już dwoje dzieci. Mój narzeczony jest po wypadku wrocil że szpitala i jakoś wpadliśmy tak bardzo się boję że to nie podziała. Niektórzy piszą w necie że jak płód to przeżyję to urodzi się upośledzone. Mam takie wielkie obawy jestem straszna panikara. Boje się też o swoje zdrowie że zemdleje czy coś.. Nie chce osierocic moich dzieci

    #16977 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Pati i jak tam u ciebie sytuacja sie potoczyla

    #16980 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Dziewczyny boję się że się nie udało😥😥😥 cały czas mam ból brzucha momentami silne skurcze ale krwawie tylko jak przy normalnym okresie po nocy to prawie nic nie było na podpasce nie miałam biegunki dreszczy wczoraj zakonczylam kuracje tak bardzo się boję że nic z tego może się jeszcze coś dziać?
    Asii jak u Ciebie
    Ewelina każda z nas się boi jak się nie uda raz trzeba probowac drugi raz nie wyobrażam sobie teraz urodzić na pewno dziecko nie byłoby zdrowe tak mi się wydaje

    #16981 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Zwariuje zaraz prawie nie spałam może i mnie tak łagodnie poszło bo była wczesna ciąża niby gin mówił 4 tc ale z moich obliczeń to mogło być Max 3 tyg trochę krwi takiej mocno czerwonej wczoraj poszło i skrzepy ale takie malutkie z drugiej strony przecież macica powinna się oczyszczać i krwawic jeszcze A dziś już bardzo skąpo do tej pory bolały mnie piersi tak że dotknąć nie mogłam A dziś mam wrażenie że jakby z nich zeszło i nie bolą…A może sobie już wmawiam.. mam nadzieję że dostanę się jutro do mojego gina bo ta niepewność mnie wykończy 😣

    #16983 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Pati ja tez sie obawiam ze nie poszło jiz druga nocke nie spie z nerwow az mi.sie jesc nie chce Ja krwawienia mam dalej tak jakbym okres miala Ae tez mialam male skrzepy a tu dziewczyny pisza ze duze mialy tez sie boje a z kasa krucho zeby drugi raz kupic tabletki.Pati moze sie jeszcze rozkreci u ciebie niby pisze ze do 72 godzin dziala ten lek a na kiedy planujesz wizyte u ginekologa.

    #16984 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Asii jutro będę dzwonić czy mnie przyjmnie chce od razu iść żeby w razie czego działać też nie uśmiecha mi się wydać kolejch prawie 5 stow 😣 każdy też przechodzi to inaczej nie wiem już co mam myśleć w nocy mialam taki skurcz że musialam wstrzymać oddech tak bolało przy takim skurczu powinno cos polecieć chyba A tu NIC jestem rozdrazniona i wszystko mnie denerwuje

    #16985 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dziewczyny czy trzeba mówić ginekologowi że takie coś miało miejsce? I czy do ginekologa mam się umówić aż się skończy krwawienie?

    #16986 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Mi się wydaje że jeżeli jest już krwawienie to znaczy że się udało bo przecież inaczej by nie było tego krwawienie a to oznaka że się poronilo. Mam rację? Tylko jeszcze te oczyszczanie mnie męczy bo jak się nie oczyścić dobrze to może się coś złego stać?

    #16987 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Ewelina nie trzeba nic mówić ja powiem że zaczęłam krawic i nie wiem co się dzieje No właśnie to oczyszczanie jest ważne

    #16988 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Pati daj znac jak bedzie po ginekologu co i jak wyszlo tez najabrdzie sie martwie bo zawsze pod gorke a ja mam strasznie silny oragnizm ja juz kiedys probowalam poronic ale nie takim sposobem tylko naturalnymi ale nic wtedy nie zdzialalo dlatego teraz mam takie nerwy i stres masakryczyny

    #16989 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Ja jak byłam u ginekologa to powiedziałam dostałam bolesnej miesiączki i chciałam sprawdzić czy wszystko jest dobrze.

    #16990 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Dziewczyny u mnie też słabo z tym krwawieniem, za całą kuracje może wyleciały że mnie 3 małe skrzepy, nic więcej. Po nocy podpaska czysta. Wczoraj wieczorem ból brzucha mocny, ale do zniesienia, teraz znowu spokój. Martwię się, że się nie udało, a nie mam kasy na kolejną kuracje 🙄

    #16991 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ala i wszystko było dobrze, nie było widać ciąży czy musieli cię oczyszczać

    #16992 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 to tak jak u mnie też się martwię kiedy robiłaś kurację też wczoraj?

    #16993 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Dziewczyny najgorsza to jest ta mysl czy wszystko poszlo i trzeba dzialac dalej bo z tego co sie orientuje dziecko by sie nie urodzilo juz zdrowe tak pisze na stronie

    #16994 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Wszystko było dobrze. Nie było widać ciąży i wszystko samo się oczyściło.

    #16996 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 już nic nie krwawisz? Idziesz jutro do gina? Dokładnie trzeba w razie czego działac dalej bo już odwrotu nie ma ja nie chce dziecka już A tym bardziej chorego przez mnie 😥😥😥😥

    #16998 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Zazdrosze Ala. Chciałabym żeby u mnie też tak było. M1234 czemu sądzisz że się nie udało nie miałaś żadnych objawow?

    #16999 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ala i ile czasu już masz od zabiegu? Długo to wszystko trwało?

    #17003 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Wytłumaczcie mi jeszcze jedna rzecz jak to możliwe że ciąża może zostać skoro wystąpi krwawienie? I jeżeli idzie się do lekarza i on stwierdzi że nie jest oczyszczone do konca to wtedy on wysyła na lyzeczkowanie czy coś podobnego?

    #17004 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Dziewczyny znalazłam właśnie na podpasce coś dziwnego taki jakby nie wiem jak to opisać splaszczony glutek na pewno nie był to skrzep taka galaretka jasno brązowa ok 3/4 cm i potem wyszedł mi taki ciągnący glut z krwi sorki za opisy ale możliwe ze to mogłoby byc to czuję ból brzucha jak przy okresie

    #17005 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Ewelina ja nie pomogę bo sama sie na tym nie znam

    #17006 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Dziewczyny ja nawet dzisiaj porzadnie krwawie caly czas od kuracji jak taki mocniejszy okres ja bylam w 3-4 tyg i wzielam tylko te dwie dawki, wiec koniecznie idzcie na usg to sprawdzić i w razie czego ta kuracje powtórzcie bo jezeli juz wystąpiło jakies krwawienie to nie chce was straszyć ale płód nawet jesli przeżył jest uszkodzony przez te skurcze macicy zreszta tak pisze na kazdej stronie jak sie nie udalo za pierwszym razem trzeba koniecznie powtórzyć nie wiem czemu u was takie skąpe te krwawienie? Z tego co pisalyscie ja mialam inna ta pierwsza tabketke ta 24h która odrywa plod od macicy nie wiem moze to ma jakies znaczenie i placilam za kuracje 395 zl.

    #17007 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix to nie z tej strony zamawialas????

    #17008 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Jestem po kuracji ponad 3 tygodnie. 8 dni krwawiłam.

Oglądasz 100 wpisów - 1,801 z 1,900 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: