Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 1,901 z 2,000 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #17009 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ala nie z tej strony.kuracje zaczelam w pt i tak jak pisalam do tej pory mega duze krwawienie juz bez skrzepow jak taki porządny okres.tez bede dzwonic do gina i umawiac sie na usg

    #17010 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ala a do ginekologa poszłaś jak krwawienie ustalo?

    #17011 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ja mialam kontakt na czacie od godz 9-21 z Pania od ktorej to kupowalam podejrzewam ze hakas lekarka bo miala niesamowitą wiedze na temat kuracji w każdej chwili moglam zapytać o rade i po sekundzie juz mialam odpowiedz po moich wiadomościach z nią ona zadecydowala z objawow ktore jej opisalam ze kuracja sie udala i odstawiamy ta trzecia dawke pelny profesjonalizm.

    #17012 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Do kontroli trzeba podejsc 6-8 dni po chyba ze cos was nie pokoi to mozna wczesniej qtedy gin zrobi usg przez powloki brzuszne

    #17013 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix co to za strona z której kupiłas?? Tak na wszelki wypadek jakby się nie powidło chciałbym już pewne źródło

    #17014 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Z tej strony zamawiałam. Tak jak krwawienie ustało.

    #17016 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Ale zxtej strony wszystkie dziewczyny ktore kupowały to tez kuracja sie udawała więc nie chce siać zamętu to tak tylko dla porównania no wy piszecie o koszcie 500 zl a tam 395

    #17017 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Anix ja nie kupowalam też tej placilam 440 zł tutaj kosztuje 450

    #17018 Odpowiedź
    Avatar
    Anix

    Mam jednak nadzieje ze u was tez sie udalo moze nie u kazdej występuje az tak duze krwawienie.

    #17019 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Anix zazdroszczę. Poczekam Jeszce co się będzie działo jutro, ktoś pisał że tabletka działa 72h. Jak narazie podpaska dalej czysta, żadnych objawow nie mam, jestem trochę rozczarowana jeśli nie poszło i będę musiała to powtórzyć i znowu przez to przechodzić

    #17020 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Ja kupowałam na girlinned.com dużo czytałam opini zanim kupiłam i były same pozytywne dziewczyny pisaly ze się udało tutaj też dużo dziewczyn ma z tej stony i też się udało myślę że tabletki wszystkie mamy Ok tylko każdy organizm jest inny nie wiem ja poczułam jakaś ulgę jak zobaczyłam to coś na podpasce myślę że był to ten pecherzyk piersi przestały mnie boleć ale niepkoi mnie to skape krwawienie chociaż znów sporo dziewczyn pisało że na 3 dzień się ruszyło dopiero nie będę gdybac jutro idę do gina i będzie wszystko jasne ale stres jest duży nie powiem

    #17021 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 A Ty skąd zamawialas tabletki? Jeśli się nie udało zamawiam z tej strony co Anix kurde widziałam też ta stronę ale byłam w takim szoku jak się dowiedziałam że zamówiłam od razu może za szybko moglam się bardziej wczytać w opinie czas się dłuży już chciałbym wiedzieć na czym stoję

    #17027 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dziewczyny a jeśli to 2-3 tydzień ciąży to można wziąść czy lepiej poczekać jeszcze tydzień. Bo jak taka bardzo wczesna ciąża to może nic nie ruszy

    #17029 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    dziewczyny a jak z wizyta u ginekologa ? o jakie badanie poprosic ? przeciez nie powien lekarzowi ze przeszlam aborcje ?

    #17031 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Dziewczyny ja zamawiałam z tej strony płaciłam 420 zł i płatność przy odbiorze i też się powiodło. Uważajcie bo czytając opinię innych dziewczyn które polecają inne strony mogą być oszustami. Ile można razy przechodzić kurację ??? Ja przechodziłam tydzień temu zaglądam tu bo jutro dzwonię na kontrolę druga by potwierdzić oczyszczenie a tu kolejny raz dziewczyna pisze chyba już z miesiąc czasu opisuje to samo kilka razy. Błagam was uważajcie na siebie. Zachowajcie rozsądnek chociaż w takiej sytuacji ciężko.

    #17033 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ola a ile krwawilas? Ciężko to przechodziłas? Ja będę miała swoje we wtorek i sobie liczę tydzień ciąży ale mi się wydaje że to wczesny początek bo jak robiłam test to ta druga kreska była blada i mi się wydaje że to 2-3tydzien to będę mogła wziąść czy poczekać jeszcze tydzień?

    #17034 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Bo ja się boję że jak wezmę zbyt wcześniej to nic nie zadziała

    #17036 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Ola dałaś do myślenia! A powiedz proszę to jedna tabletkę miałaś biała podłużna nie opisaną???
    M1234 jak tam ruszyło się coś??
    Ewelina im wcześniej tym lepiej

    #17037 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ok dziękuję bardzo za odpowiedź czyli jeśli tylko widać ciąże na usg ale bez zarodka sam pęcherzyk to robić kuracje tak?

    #17041 Odpowiedź
    Avatar
    Alaaa

    Tak. Pati ma rację im wcześniej tym lepiej. Czym wcześniejszą ciąża to lżej to przejdziesz.

    #17042 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Pati nic a nic, wkurzam się bo pewnie muszę zrobić 2ga kuracje, a kasy brak. Ja zamawiałam te tabletki stąd, widocznie płód jest silny? Nie wiem już co myśleć, podpaska nadal czysta, tylko jak sie podcieram to mam tak jakby końcówkę okresu, taki brązowy kolor smugi na papierze i tyle. Myślicie że coś jeszcze ruszy czy zamawiać drugi zestaw?

    #17045 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 zanim zamówisz chyba dobrze byłoby najpierw isc do gina zrobić usg bo nie wiadomo co jest masz możliwość na szybko się gdzieś dostać?
    Mnie brzuch boli dalej i mam też krew na podpasce nie jakieś ilosci krwotoczne ale jest to krew taka ciągnąca się i takie gluty wylatuja przy siku dół brzucha boli
    Po 15 będę dzwonić do gina czy mnie przyjmnie na cito dziś

    #17047 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja najbardziej się boję o swoje zdrowie że coś mi się stanie a mam dwoje dzieci.. Naczytalam się różnych rzeczy w internecie

    #17051 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Nwm jak z terminami teraz, może się gdzieś wepcham. Z pracy mam pakiet medicover może tam się uda, ale się boje tej wizyty a co jeśli się ktoś domysli?

    #17054 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 podobno dziewczyny pisaly ze nie wykryje nic mi też jest głupio iść bo jak byłam potwierdzić ciążę to widział że nie jestem szczęśliwa nawet podpytywalalm co mozna by zrobić ale nic nie chciał mówić i teraz nagle pójdę że krwawie trochę podejrzane ale co zrobię muszę wiedzieć A to jedyny konkretny lekarz u mnie który tak szybko przyjmnie
    Udało mi się bo zwolnilo się miejsce na dziś ale dopiero na 20.40 także troche czekania mam

    #17059 Odpowiedź
    Avatar
    Asii

    Ja krwawie do dzis i to dosc intensywnie chyba ze 4 podpaske bede zmieniac ja tez do lekarza ale dopiero w piatek boje sie okropnie ze sie nie udalo

    #17060 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jutro niby maja przyjść moje tabletki tak mi napisali dziś też rozmawiałam z tą panią to mówiła że nie będę miała żadnych komplikacji zdrowotnych no są oryginalne. Mam taki plan że pójdę w środę rano do lekarza dowiem się dokładnie który to tydzień i w czwartek lub w piątek wezmę ta pierwsza tabletkę. Najgorsze ze mieszkam przy moich rodzicach dzieli nas tylko klatka schodowa a oni nic nie widzą i nie chciałbym żeby się dowiedzieli bo teraz mamy trudny okres problemy rodzinne itp mój narzeczony jeszcze po wypadku i tylko my dwoje wiemy o tej ciąży nie mogliśmy wogle w to uwierzyć co pokazuje ten Test. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze modlę się codziennie chciałabym mieć już to za sobą i żeby było po. Noi oczywiście żeby tylko te. Jeden raz wystarczył. Mam nadzieję że dacie mi kochane wsparcie ja będę pisała na bieżąco co się dzieje i oczywscie za was też trzymam kciuki jesteśmy w podobnych sytuacjach

    #17063 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    Dziewczyny udało się !!!!!!! Brak ciąży lekarz się niczego nie domyslil powiedziałam ze krwailam i bolał mnie brzuch pytałam czemu nie krwailam tak mocno to powiedział że to zależy od wieku ciąży jak jest bardzo wczesna to nie zawsze jest dużo krwi ale to też zależy od organizmu także dziewczyny ja już mam ulgę trzymam kciuki za Was oby się udało ja się bardzo bałam ponieważ przeszłam to bardzo łagodnie nie miałam biegunki dreszczy normalnie funkcjonowalam nie miałam silnego krwawienia A czytając opisy dziewczyn czasem bardzo drastyczne tylko bardziej się dolowalalm że mi się nie udało
    Jak widac każdy przechodzi to inaczej jeden gorzej drugi lepiej i nie strrsesujcie się jeśli nie macie ciężkiego przebiegu bo może macie to szczęście że przechodzcie to łagodnie
    Ja wracam do swoich planów na życie nie muszę niczego zmieniać
    Trzymajcie się będzie dobrze dziękuję za każde słowo wsparcia w tych trudnych chwilach i miejmy nadzieję że nie będziemy musiały już nigdy tego przechodzic

    #17065 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Pati Ojej bardzo Ci za zazdrosze dałaś duzo wsparcia i radości ta wiadomością może nie powinnam tak się denerwować a który to był tydzień u ciebie?.
    Mam nadzieję że u mnie też tak będzie, życzę Ci dużo szczęścia i zdrowia. Trzymaj za mnie kciuki.

    #17088 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dostałam jedna biała podłużna bez żadnych oznaczeń i 12 cytotec czy wszystko się zgadza panie którym się powiodło też takie mialyscie?

    #17090 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    I czemu płaciła 440 a nei 450

    #17092 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    Ewelina tak , ja mialam identyczne i rowniez placilam 440 🙂

    #17095 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Ewelina ja również miałam te same i płaciłam 440. Dziewczyny krwawienie wróciło, co sądzicie? Był już ktoś taki? Moze jest jeszcze nadzieja? Nie jest obfite, ale małe też nie, barwa brązowa…

    #17099 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja myślę że napewno ci się udało. Bądź dobrej myśli. A wy też miałyśmy jedna biała nieoznaczona tabletkę i 12 cytotec?

    #17100 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Przepraszam was bardzo. Ale naprawdę panikuje strasznie się boję wziąść. Najgorsze są te myśli że nie wyjdzie i będzie trzeba jeszcze raz..

    #17102 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Tak, odpisałam Ci już wcześniej, miałam te same co Ty i inne dziewczyny pisały, że też tak miały. Nie stresuj się, objawy wcale nie są takie złe. Napewno Ci się nic nie stanie, na bóle i skurcze możesz wziąść ibuprom w razie czego. Będzie dobrze, głowa do góry

    #17104 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ok dziękuję bardzo za wsparcie jestem wdzięczna. Daj znać jak u ciebie czy się udało

    #17105 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jest jakaś różnica czy to zarodek czy pęcherzyk?

    #17106 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Nie mam pojęcia niestety, może ktoś się odezwie kto ma wiedzę w tym temacie, ja wolę się nie udzielać bo nie wiem

    #17107 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 ic do lekarza kochana czytałam że nie dobrze jeśli są brązowe plamienia ja się chyba oczyszczam bo od wczoraj krwawie dosc mocno dziś wyleciało coś dziwnego duża galareta myślę że to już było to najgorsze
    Ewelina nie stresuj się tak bardzo ja miałam dokładnie ten zestaw placilam 440 zł bo nie zamawialam z tej strony

    #17109 Odpowiedź
    Avatar
    M1234

    Pati zazdroszczę, a gdzie tak wyczytałas? Podasz stronę?

    #17111 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    tak tez mialam te tabletki ta 1 roznila sie od tej na zdjeciu , ale to bylo to samo … kuracje przechodzilam z piatku na sobote…po pierwszej dawce mialam tylko plamienie, po drugim juz wszystko poszlo … trzecia dawke wzielam ostatnia o 4 w nocy, ale tylko 2 tabletki , 2 zostaly 🙂
    Do dzis krwawie (jak przy zwyklej miesiaczce , chwilami troche wiecej ) nie bojcie sie dziewczyny tabletki mi na prawde pomogly bylam w 7tyg , ale majac juz 2 dzieci i wczesniejsze problemy z partnerem nie bylam na to gotowa. Wszystko przeszlam w miare ok , goraczka i bol brzucha to bylo najgorsze 🙂

    #17116 Odpowiedź
    Avatar
    Pati

    M1234 nie wiem gdzie dokładnie przeglądając gogle raz czytalam ze brązowe plamienie oznacza jakis stan zapalny i trzeba do ginekologa wpisz sobie w Google może

    #17117 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Blanka a ile jesteś już po kuracji? Że nadal krwawisz to może długo trwać to krwawienie i w trakcie jego mogę iść na kontrolę do ginekologa?

    #17119 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    I czy przy zażyciu tej tabletki Ru mogę jeszcze w ten dzień palić? Czy już nie i po zabiegu mogę wrócić na następny dzień do palenia czy mam odczekać. Bo jak się denerwuje to lubię wyjść zapalić

    #17121 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Kochane a mialyscie jakąś ulotkę do tabletek czy coś bo ja nie tylko same tabletki.
    Jutro o 10 idę do ginekologa ale na NFZ bo chce tylko się dowiedzieć który to dokładnie tydzień i odrazu po lekarzy o 11 biorę ta pierwsza tabletkę chce mieć to jak najszybciej za sobą. Będę pisać na bieżąco. Najgorsze ze chciałam się umówić na wizytę kontrolna na przyszły tydzień już po kuracji u prywatnego ginekologa a tu termin najbliższy na 1 lipca. Spróbuję poszukać gdzieś indziej tydzień lub półtora mogę poczekać ale nie dłużej bo gdyby jednak nie wyszło to bede zmuszona zamówić drugi zestaw oby tak się nei stało

    #16982 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Cześć dziewczyny, udało się. Tak myślę, wczoraj wyleciał mi pęcherzyk przypominający gąbkę czytałam na internecie że to właśnie tak wygląda.
    Po pierwszej dawce 4tabletek miałam mdłości i biegunkę jakoś godzinę od zażycia, po drugiej dawce zaczęłam krwawic i wyleciały skrzepy i pęcherzyk. Brzuch bolał jak na okres tylko trochę mocniej. Obyło się bez tabletek przeciwbólowych, trzecia dawka też ból podbrzusza i biegunka. Ale jestem dobrej mysli. Każda z nas ma inny organizm i inaczej zareaguje. Ale wiem że tabletki są skuteczne.

    #17138 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    O kolejna szczesciara. Ja dziś biorepierwsza tabletkę lekarz powiedział że nie widać jeszcze zarodka tylko jajo pewnie chodziło mu o pęcherzyk to mogę wziąść bez problemu?

    #17140 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dziewczyny byłam u lakerza widać pęcherzyk ciążowy który ma 3mm czy mogę przyjść już tabletki oprocz tego mam torbiel czy to nic nie przeszkadza?

    #17142 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    Ewelina krwawienie jest juz 5 dzien , moze utrzymac sie nawet przez 8 , ktory masz tydzien ?
    Nie wydaje mi sie zeby palenie mialo cos wspolnego z tabletkami podczas kuracji wypalilam 1,5 paczki xd
    co do torbiela nie wiem le wydaje mi sie , ze to chyba nie jest przeszkoda . napisz email kontaktowy do nich i zapytaj

    #17143 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Powiedział że 4 tydzień. Wzięłam o 11 pierwsza tabletkę bardzo się boję że się nei powiedzie. Pęcherzyk ciążowy ma 3mm bardzo malutki myślicie że zadziała? Przy tak wczesnej ciąży

    #17144 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dzwoniłam do nich ciągle odbiera tylko jakaś pani nie wiem kim ona jest powiedziałam że pęcherzyk ma 3 mm i że mam torbiel powiedziała nie martwić się i robić kuracje

    #17145 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    no to skoro tak powiedziala to mi tez wydaje sie ze nic nie stoi na przeszkodzie 🙂

    #17147 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Wzięłam pierwsza tabletkę dziś 11 zobaczymy co będzie się działo. Najgorsze ze jutro mam z synkiem wizytę u lekarza na 17 jak nie będę miała dużych objawów to mogę iść?

    #17152 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Mam nadzieję że ta tabletka pierwsza jest oryginalna bo rozmawiałem z założycielka strony kobiety w sieci maja tez stronę na fb i ona mi powiedziała że jedyną wiarygodna i sprawdzona przez nich strona to womenonweb.org że niby inne strony nie wysyłają tej tabletki w oryginale dlatego mam obawy nie chciałabym kupować drugiego zestawu i przeżywać drugi raz to samo

    #17159 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    jakby to nie byla ta tbletka to dziewcyna by nie pomoglo 🙂

    #17164 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Boże jeszcze pół godziny i biore pierwsze 4 ale się boję na 17 mam jeszcze wizytę u lekarza z synkiem nie wiem co zrobię

    #17165 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jeszcze nigdy się tak nie byłam a najbardziej tych skutków ubocznych…

    #17166 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Bałam *

    #17169 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ten misoprostol mialyscie też takie mniejsze białe

    #17170 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Wzięłam o 11 pierwsze 4 właśnie się rozpuscily. Bardzo szybko się rozpuscily nawet nie 10 minut

    #17173 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja właśnie wzięłam pierwsze cztery już zaczyna boleć brzuch na dole jak na okres i trochę zawroty głowy mam
    Chciałabym zapalić ale tak się boję że jak zapale to się nie powiedzie

    #17174 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Mam spuchniety język boli mnei czy to normaln?

    #17187 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Hej. Ewelina i co paliłas w trakcie kuracji czy zero od wczoraj Od wzięcia pierwszej tabletki? Dzisiaj mi przyszły tabletki i strasznie się boję zacząć..

    #17188 Odpowiedź
    Avatar
    blanka

    tak to normalne po tych tabletkach ze boli jezyk….zapal sobie na spokojnie papierosy w niczym mi nie przeszkodzily 🙂
    Nati nie boj sie w razie pytan pissz

    #17189 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Blanka czyli ty paliłas przy tej pierwszej i później na następny dzień przy tych 4 też? Już jesteś po kuracji czy w trakcie?

    #17191 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Już doczytałam że jesteś po 😉 rozumiem że kuracja się powiodła mimo palenia Tak? Tak się boję że coś pójdzie nie tak albo że mi się coś stanie.

    #17192 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Wzięłam pierwsza tabletkę z tego całego stresu scisnelo mi się gardło i nie mogłam jej polknac. Dopiero za 3 razem mi się udało mam nadzieję że to nie przekreśli skuteczności kuracji. Niech to już będzie za mną bo chyba oszaleje..

    #17193 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    U mnie chyba lipa jest.. Kurde przecież ja wysiade z nerwów po 18 biorę ostatnie cztery i póki co nawet kropelki krwi nie ma. Była tylko lekka biegunka zawroty głowę i ból brzucha jest do tej pory trochę silniejszy niż na okres czuje skurcze ale zero krwi nic… Boje się że to się nie uda albo za wczesna ciąża albo nie wiem…

    #17194 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Uda się napewno. Wcześniej dziewczyny pisały że krwawienie pojawia się dopiero po ostatniej dawce w niektórych przypadkach. Bądź dobrej myśli. Ja jutro będę przeżywać ten stres. Chociaż pi tym jak nie udali mi się tak na raz pokonać tej tabletki to mam wielkie obawy co do powodzenia całej tej kuracji.. A jak z papierosami?

    #17195 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Normalnie zapalilam więc spokojnie chyba nawet nie tylko ja. Nie steruj się. Idzie jakos przejść tylko narazie obawia mnie ten brak krwawienia. Oby to się ruszyło po ostatniej dawce inaczej będę zmuszona zamawiać drugi zestaw.

    #17197 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Myślę że tymi nerwami też trochę sobie szkodzimy. Spowalniamy proces albo coś. Kurde już nie wiem co myśleć. Przed porodem nie bałam się tak jak teraz.

    #17198 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Po tej pierwszej tabletce coś się działo? Czy bez żadnych objawów?

    #17199 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Po pierwszej nie było żadnych.
    Nie wiem naprawdę jak to tłumaczyć. Jak nos wystąpi krwawienie to nie wiem co zrobię.

    #17200 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Pisz na bieżąco co się dzieje. Postaram się choć trochę się wspierać przed moją jutrzejszą walką. A generalnie jak się czujesz? Do przeżycia czy jest tragedia?

    #17201 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ta do przeżycia wzięłam jedna tabletkę przeciw bolowa i ból się uspokoił tylko trochę odczuwam. O 18:20 biorę trzecia dawkę zobaczymy czy coś się ruszy 22czerwca mam wizytę u lakerza zobaczymy co powie ale nie wiem co mam mu powiedzieć czy prawdę czy sciemniac że byłam w bardzo wczesnej ciąży i dostałam silnych skurczy bez krwawienia. Najwyzej jak on mi nie pomoże to zamówię drugi zestaw

    #17202 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    I bardzo dziękuję za wsparcie

    #17205 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Ciężko doradzić co powiedzieć lekarzowi. Ja byłam wczoraj na kontroli żeby potwierdzić ciążę więc nie wiem co powiem i kiedy wogole pójść do lekarza. Już po ostatniej dawce? Trzymam kciuki żeby coś się zadziało

    #17206 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Dziękuję bardzo wzięłam ostatnia dawkę. Jak nic nie będzie to znaczy że nie wyszło… A u ciebie który tydzień?

    #17207 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Odczekaj kilka dni po ostatniej dawce.

    #17208 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    A ktoś tu pisał na forum że dopiero po 3 dawce zaczęło się krwawienie czy nie było takiego przypadku?

    #17209 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jakiś śluz był tylko ale bez krwi

    #17211 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Wydaje mi się że gdzieś coś takiego przeczytałam ale pewna na 100% nie jestem czy tutaj czy na innym forum. Tak odczekam chwilę nie pójdę od razu. No chyba że nic się jutro nie nadzieję to pójdę żeby w razie co zadziałać szybko z drugim zestawem. U mnie jest 5/6 tydzień

    #17212 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja idę 22 na wizytę jeśli u mnie nic się nie ruszy to też zamówię drugi zestaw napewno nie urodze tego dziecka a tym bardziej z wadami. Życzę Ci żeby tobie się udało. Moze po prostu robię to za wcześnie u mnie dopiero tylko pęcherzyk widać 3 mm

    #17213 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    To faktycznie bardzo wcześnie. U mnie jest niby 10mm. No ale zobaczymy co to będzie. Obawiam się trochę że przez to branie tabletki na 3 razy trochę jej straciłam i nie zadziała tak jak powinna:(

    #17214 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Zaczęła lecieć krew. Kurcze jest jakaś nadzieja. Narazie mocno nie leci ale zawsze coś. Tak jak bym dostała okres. Trzymajcie kciuki dziewczyny kochane.

    #17215 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Super cieszę się że w końcu zaczyna się coś rozkręcac 🙂 to dobry znak napewno kuracja się powiedzie 🙂

    #17217 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Mam nadzieję narazie czuje się bardzo osłabiona trochę w głowie mi się kręci. Wyleciały też małe skrzepy. Później była trochę ciemna krew. I brzuch boli trochę jak na okres. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

    #17220 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    U mnie była też bardzo wczesna ciąża był tylko pęcherzyk 3 mm. W pewnym momencie poleciało tak więcej krwi te skrzepy a teraz tak w miarę leci ale ważne że leci i poleciało bo niby to oznaka poronienia

    #17222 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Super bardzo się cieszę:) oznaka poronienia jest krew czy skrzepy? Chciałabym to mieć już za sobą

    #17223 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Niby krew i skrzepy. U mnie było to i to tylko w nie dużych ilościach wszystko zależy od zaawansowania ciąży. Spokojnie że mnie trochę stres już zszedł mam nadzieję że wszystko się powiodło i to już koniec okaże się 22 jak pójdę do lekarza. Powiem mu ze byłam we wczesnej ciąży i że dostałam dosyć silnych skurczow brzucha i poleciała krew. Jestem ciekawa czy te objawy ciąży szybko znikaja jeśli faktycznie się udało. Bo miałam dosyć już tych mdłości porannych do południa nic nie jadłam. Trzymam kciuki za siebie i za ciebie dawaj znać co i jak

    #17225 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Przed chwilą kapalam się i kapala że mnie krew wyleciało też kilka skrzepow

    #17226 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    To chyba dobrze 🙂 A jeżeli chodzi o ból? Jest do zniesienia? Jakieś wymioty biegunka? I w którym ty byłaś tygodniu?

    #17227 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Narazie nic nie boli czasami po olewa. Wcześniej miałam trochę biegunkę wymiotów zero ja byłam jakoś 4 tydzień. Czuję się tylko taka oszolomiona jakby w głowie mi się kręcili mam nadzieje ze wszystko dobrze i że jutro będzie lepiej

    #17228 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Pobolewa *

    #17229 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Napewno wszystko dobrze. Najważniejsze że jest krew i skrzepy to znaczy że coś się ruszyło. Nie męczę Cię już dzisiaj odpocznij. daj znać jutro jak się czujesz A ja będę pisać od 16 co się że mną dzieje 😉

    #17234 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Hej dziewczyny! Właśnie przymierzam się kupić tabletki. Mam nadzieję, że najpóźniej we wtorek zacznę kuracje i będzie już po wszystkim!

    #17235 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Natti dobrze czekam od ciebie na wieści. Ja wczoraj krwawilas do 23. Wyleciały że mnei jeszcze skrzepy dziś od rana tylko plamie i trochę żołądek mnie pobolewa. Ale czuję się lepiej. Oby wszystko były dobrze szkoda że lekarza mam dopiero 22 czerwca będę się stresować do tego dnia. Najważniejsze żeby tylko wszystko się udało i mam nadzieję że to co miało wylecieć już wyleciało że mnie ze się oczyscilam

    #17236 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    I jest mi trochę nie dobrze

    #17238 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Napewno wyleciało wszystko co miało wylecieć 🙂 nie wierzę że jak były skrzepy i krew to nie poszło. To może zrób sobie bete? Np jutro i za parę dni jak będzie tendencja sladkowa to znaczy że się udało

Oglądasz 100 wpisów - 1,901 z 2,000 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: