Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,001 z 2,100 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #17239 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Hej Wika. Jeżeli jesteś już zdecydowana to oczekiwanie jest najgorsze. Ja dziś od 16 zaczynam kurację 4 tabletek i szczerze? Boję się jak cholera

    #17240 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Ewelina jeszcze mam pytanie. Mogłaś po tych lekach normalnie funkcjonować? Ja się boję że nie będę mogła się ruszyć

    #17243 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Jestem zdecydowana tylko nie wiem gdzie je zamówić bo do domu nie mogę, żeby ktoś ich nie otworzył.. I zastanawiam się co z tym fantem zrobić.. :/

    #17246 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Natti tak w miarę normalnie funkcjonowałam chodziłam trochę zajmowałam się dziećmi pomagał mi mój narzeczonytyle ile mógł. Teraz mam takie plamienie jak końcówka okresu.

    #17247 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    No ja w sumie będę miała kurację późnym wieczorem to mam nadzieję że jutro popołudniu będzie już w miarę ok

    #17249 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Napewno nie martw się wszystko będzie dobrze ja mam nadzieję że wszystko wyleciało doprawdy nie było to jakieś mega krwawienie ale kapala że mnie krew nawet jak stałam. Dziś tylko plamienie więc mam nadzieję że wszystko jest dobrze. Wczoraj wieczorem miałam taki nacisk na pęcherz i w trakcie sikania chlupnol do kibla taki większy skrzep i taka ulgę poczułam. Przepraszam że tak szczegółowo pisze

    #17250 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Bardzo dobrze że piszesz szczegółowo. Dużo dziewczyn pisało właśnie o tym że wyleciał duży skrzepy i wtedy była ulga. Boję się strasznie.. jak zobaczę krew to będę już pełna nadzei 😉 idziesz na bete czy czekasz do tego 22?

    #17259 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Chyba poczekam. Wolę nie robić bo będę się bała. Będę się niecierpliwic do 22. Moze zrobię sobie test ciążowy za kilka dni bo niektóre dziewczyny pisały że robiły 4 dni po i wychodził już negatywny mam jeszcze trochę takie mdłości kurcze mam nadzieję że będę miała to za sobą nie chciałabym przechodzić drugi raz przez ten stres i nerwy

    #17260 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja też jak poczułam że krew mi leci to zaczelam się cieszyć jak głupia

    #17261 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    A powiedz mi między dawkami jadłaś normalnie czy raczej Nie?

    #17262 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ale czy to daje pewność nie wiem naprawdę. Pewność 100 procent będzie jak pójdę do lekarza

    #17263 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Tak jadłam zapalilam papierosa napilam się najgorsze jest to czekanie a później kolejne czekanie czy się napewno udało

    #17264 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Jak mi dziwi poleci jutro wieczorem pije drinka. Już po prostu od tego stresu jestem wykończona. O 16 zaczynam. Trzymaj kciuki

    #17266 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Za godzinę mam brać pierwsza dawkę 4 miso i właśnie pojawiło mi się plamienie chyba po tej wczorajszej tabletce. Mam nadzieję że to oznacza coś dobrego…

    #17269 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Trzymam kciuki dawaj znać co się dzieje ja się boję że przeszłam to zbyt delikatnie że dopiero po 3 dawce było krwawienie że mogło się nie udać. Inne dziewczyny dosyć mocno krwawily i dłużej a ja wczoraj krwawilas od 19 do 23 a dziś plamie

    #17270 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Jest dobrze napewno. Wyczytałam w opisie że nawet do 72h po tabletkach może się pojawić obfite krwawienie. Także spokojnie 😉 A ja wzięłam o 16 przez 15 min mi się rozpuscily. Jak narazie tylko lekki ból gardła i język trochę zdretwialy. Brzuch zaczynam pomału czuć ale tak delikatnie jak na zbliżający się okres. Idę sobie zaraz zapalić bo stres mnie zżera..

    #17271 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Pojawiła się pierwsza krew i maleńkie skrzepy. Nie ma tego za wiele no ale najważniejsze że choć trochę sie pokazało. Jeżeli chodzi o inne rzeczy to na ta chwilę bardziej doskwiera mi ból gardła niż brzucha i lekkie osłabienie

    #17272 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Spokojnie też mnie wczoraj bardzo gardło bolało i język to już wogle tak samo u mnie się zaczynało po pierwszej też miałam taki ból jak na okres po drugiej dawce zwiększył się do skurczy a dopiero po trzeciej krwawienie. Tylko dziwne że u mnie było tak krótko krwawienie ale dość obfite teraz jeszcze wylatuja mi takie małe skrzepiki i taksi jakby brudy brązowe jak na koniec okresu

    #17273 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    No widzisz u ciebie lepiej niż u mnie ja się cholernie boję że nie wyszło

    #17274 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Nie chciałabym drugi raz tego samego

    #17275 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Spokojnie. Byłaś w bardzo wczesnej ciąży. U każdego wygląda inaczej. Była krew i skrzepy. Nadal coś leci. No nie wierzę że się nie powiodło. Nie ma możliwości. Co prawda byłam tylko raz w ciąży wcześniej ale skrzepy mi nie leciały więc chyba to oznaka poronienia

    #17282 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Mi też tak się wydaje ja mam teraz takeo brązowe końcówki i takie brazowe upławy mam nadzieję że wszystko dobrze brzuch mnie nie boli ani nic

    #17283 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Napewno jest ok. Ja właśnie jestem w trakcie drugiej serii. Brzuch przez ostatnie pół godziny bolał o wiele bardziej niż na okres no i jak idę na wc to same skrzepy wylatuja. Na podpaść nie ma tragedii. Nie wiem czy to dobrze czy źle

    #17289 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Chyba się udało. Godzinę temu “coś” że mnie wyleciało. Nie wiem jak to określić.. “pileczka” nie, nie wiem ale podejrzewam że to było to. Po tym wszystko ustalo. Skurcze stopniowo Makalu, krwawienie też nie jest już takie obfite. Mimo wszystko o 23 wezmę jeszcze ostatnia dawkę żeby przeprowadzić kurację do końca.

    #17291 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Bardzo dobrze cieszę się że to się udało. Nie masz się co martwić napewno wszystko wyleciało z ciebie to co miało. U mnie już nic a nic bardzo się boję jestem mega załamana nie chce drugi raz przez to przechodzić .. Kurcze… Nigdy nic nie może być dobrze zawsze mam jakiegoś pecha.. Nie wiem co to będzie

    #17298 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    I jak dziewczyny u Was wszystko w porządku? Ja już zamówiłam we wtorek będę mieć. Mocno Was bolało???

    #17299 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Nie ja właśnie przeszłam łagodnie w miarę ale nie wiem czy się udało. Miałam skurcze, krwawienie w pewnym momencie to kapala że mnie krew, skrzepy też były. Wczoraj od rana miałam jeszcze lekkie plamienie a później aż do teraz juz nic. Teraz dosyć w okolicach pachwin mnie boli nie wiem czy to idzie od jajników czy od czego wczoraj ogólnie dużo się nachodzilam a to był dopiero jeden dzień od kuracji to moze trochę przeciazylam się. A wizytę u lakerza mam 22 czerwca w sobotę. Wtedy się wszystko okaże. Nie chciałabym przechodzić tego drugi raz. Chciałbym już o tym zapomnieć i żyć dalej. Ale póki co muszę czekac

    #17310 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny,
    Zamówiłam dziś zestaw… Jestem w 6 tygodniu z klasycznymi objawami. Śpię jak suseł, lekkie mgłości… Mam starsznie mieszane uczucia, czy wszystko będzie ok. A musi 🙁 w dodatku wczoraj musiałam zacząć leczenie kanałowe zęba – mam antybiotyk. Myślicie, że bez obaw mogę zacząć kurację? 🙁

    #17313 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Tak szczerze to ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie czy można zmieszać antybiotyk z tymi tabletkami byś musiała zadzwoń pod ten numer na stronie i sie zapytać ta pani napewno ci powie czy to będzie bezpiecznie. Ja kuracje robiłam z czwartku na piątek. W piątek miałam krwawienie, skurcze itp a w sobotę miałam tylko plamienia później kompletnie nic. Teraz tylko bolą mnie jajniki i znowu pojawiły się plamienie ale w takim kolorze brązowym lekarza mam 22 czerwca w sobotę. Okaże się czy się powiodło. Czasem mam jeszcze lekkie zawroty głowy.

    #17315 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Hej dziewczyny. U mnie sytuacja wygląda tak że po kuracji w piątek nadal krwawie nie jakoś mocno tak jak przy miesiączce. Należę do osób niecierpliwych więc najprawdopobniej jutro pójdę do lekarza i dowiem się czy kuracja się powiodła. Mam nadzieję że tak. Bo nie wyobrażam sobie drugi raz tego przechodzić..

    #17328 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja też zamówiłam tabletki i mam mieć we wtorek. I również jedyne co przeżywam to żeby się udało.. Mam nadzieję, że da się w miarę funkcjonować bo nikt o tym nie wie i będę brała tabletki normalnie w domu..

    #17331 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Po pierwszej tabletce faktycznie nic się nie dzieje. Drugi dzień już jest trochę gorszy. U mnie najgorsze było po zażyciu drugiej dawki. Brzuch strasznie bolał biegunka i krwawienie ale po tym jak wyleciało coś na wzór piłeczki wszystko się uspokoiło. Mam nadzieję że to było to.. o 14 idę do lekarza

    #17333 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Daj znać nati czy się udało ja dopiero w sobotę mam lekarza. Ale cały mam plamienie

    #17334 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    W takim razie życzę powodzenia i czekam na pozytywne wieści!

    #17336 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wika, również jutro mam mieć przesyłkę. Strasznie się boję, że pójdzie cis2nie tak:( z nerwów boli mnie brzuch i mam lekkie plamienia….
    Ewelina i Nati może to okrutne, ale trzymam kciuki 🙂

    #17337 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Jednym słowem Patka będziemy przechodzić razem przez wszystko..

    #17338 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Będzie nam raźniej 🙂

    #17339 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Dziewczyny dziś zamówiłam,to 7 tydz.wiec boję się strasznie… Podobnie jak Patka będę je brała w tajemnicy co dodaje strachu. Mam nadzieję że jakoś dam radę.
    Dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam ciężkie chwile…

    #17340 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Patka może lepiej powiem nie dziękuję żeby nie zapeszyc. Oby wszystko było dobrze chciałalabym mieć to za sobą i zapomnieć nie myśleć już o tym. Wam też dziewczyny życzę powodzenia napewno będzie dobrze te skutki uboczne są do zniesienia. Ja wam napisze 22 czy mi się udało

    #17343 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewelina, Ksenia uszy do góry. Wiem dokonle, że każda z nas się boi i to bardzo. Czuję jak wyrastają mi kolejne siwe włosy 😂 ale jak przeglądam forum pozytywne wieści, że jest ok jakoś uspokajają. Bądźmy dobrej myśli i się wspieramy. Tak między nami babami

    #17344 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Musi być dobrze! W sumie zależy to od organizmu jedna przejdzie lżej druga trochę mocniej ale najważniejszy jest efekt końcowy.. Mam nadzieję, że wszystkie go osiągniemy..!!!

    #17345 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dokładnie 🙂
    Efektywność działania… Smutne, ale prawdziwe

    #17347 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Oby każda osiągnęła zamierzony efekt. Powiem wam że dla mnie to jedna z trudniejszych decyzji,wiec już chce być ‘po’. Czekam na przesyłkę. Mam nadzieję że jutro dojdzie i w środę wezmę pierwsza tabletkę. Boję się skutków działania tabletek ale tak jak piszecie każda inaczej przechodzi.

    #17348 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Jestem.po wizycie. Doszło do poronienia. Ale macica do końca się nie oczysxila. Zapłacone jest lyzeczkowanie ale wszędzie piszą że oczyszczenie trwa do 2 tyg. Chyba poczekam bo jakoś nie za bardzo chce iść na ten zabieg bo za bezpieczny to on nie jest

    #17349 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Nati a co powiedziałaś dla lekarza??

    Ja też mam nadzieję, że pierwsza tabletkę wezmę w środę.. I ze skutki uboczne nie będą straszne..

    #17350 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Powiedziałam że było lekkie planów nie które w nocy przerodziło się w krwawienie. Nie zadowala za dużo pytań bo 5/6 tydzień poronienia się zdarzają. Martwi mnie tylko to lyzeczkowanie. Mam nadzieję że dam radę oczyścić się sama

    #17351 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Rozumiem. W takim razie trzymam kciuki!

    #17352 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Z dwojga złego ważne, że zabieg się udał. Macica ma 2 tygodnie na oczyszczenie…
    Nati ile dni po zabiegu byłaś u lekarza?nie musi umówić się na kolejną środę, czyli tydzień po pierwszej tabletce

    #17353 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Kurację robiłam w piątek A dziś byłam czyli w sumie 3 doba po zabiegu nawet nie bo zaczynałam popołudniu. 2 tygodnie macica ma na oczyszczenie się? To chyba jednak poczekam. Po co ryzykować z zabiegiem

    #17356 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Nati na Twoim miejscu spokojnie bym poczekała jeszcze kilka dni. W sumie jest więcej do oczyszczenia niż po ” normalnej” miesiączce…
    W sumie i tak chciałbym mieć tyle szczęścia, co Ty. Czekam na kuriera i w ogóle na pracy się skupić nie umiem. Cholernie się stresuję

    #17357 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Patka tak jak ja już tylko w umyśle kiedy będzie kurier.. I nie można na niczym się skupić i do tego źle strasznie się czuję.. Masakra!

    #17358 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Współczuję 🙁
    Zastanawiam się, czy odrazu brać dziś pierwszą tabletkę w pracy, czy czekać do jutra. I mieć krwawienie w wolny czwartek

    #17365 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja jeszcze nie dostałam przesyłki 🙁
    Myślę, że lepiej jak wolny dzień.. Bo w pracy jak chwycą skutki uboczne to może być nieciekawie..

    #17366 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Właśnie miałam pytać… U mnie też kuriera nie było, a zamówiłam do pracy i siedzę jak na szpilkach. Telefonu kontaktowego Pani z biura również nie odbiera aby sprawdzić status wysyłki.

    #17368 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja nigdzie nie dzwoniłam.. Mam nadzieję, że dziś będzie ta przesyłka..

    #17369 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Teoretycznie po złożeniu zamówienia dostałam informację o dostawie na wtorek. Jednak coś czuję, że to dziś nie będzie. Oby chociaż jutro

    #17371 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Też mam nadzieję, że ostatecznie jutro. Bo ta nerwówka wykończyć może!!!

    #17372 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Nerwy to jedno, ale czas….
    W razie draki ma się jeszcze czas na kolejną porcję

    #17378 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Powiem wam że ja cały czas mam brązowe plamienia i takie skrzepy też w kolorze brązowym niektóre takeo czerwone. Myślicie że jest wszystko dobrze? Lekarza mam w sobotę

    #17379 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewelina u mnie zawsze tak wygląda koniec miesiączki, więc raczej bym się nie martwiła, ale lekarz niech lepiej sprawdzi, co w trawie piszczy.
    Kiedy zaczęłaś kurację?
    Napisz też proszę ile czekalas na paczkę, bo mnie zżera stres. Miałaś jakiś nr listu przewozowego?

    #17385 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Własnej przezylozylam wizytę i mam w czwartek 20 czerwca prywatnie więc jestem spokojniejszy kuracje zaczęłam w środę wzięłan pierwsza tabletkę. Zamówiłam ja w sobotę a na wtorek była u mnie. List przewozowy dostałam od tej pani zadzwoniłam pdo numer tel na tej stronie i ta pani wyslala mi sms.

    #17386 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewelina daj proszę znać jak wizyta. Trzymam kciuki:)
    Podnios) Aś mnie troszkę na duchu. Zamówiłam paczkę w niedzielę więc oby dziś w była. Niestety na prośbę o nr listu zostałam bez odpowiedzi. Pewnie bylabym spokojniejsza 🙁

    #17391 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Również trzymam kciuki.!
    Ale te czekanie jest nerwowe na tą przesyłkę!

    #17393 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wika, dziś przesyłkę dostaniesz. Mieli opóźnienie z kurierem..
    Moja chwilę po 9 już była. Co prawda 1 tabletka była nieopisana więc mam mieszane uczucia. Jednak jak czytałam wcześniejsze wpisy to się zdarzało… Już gorzej nie będzie więc wzięłam.

    #17394 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Dziewczyny dostałam tel o 12 będzie przesylka. Odrazu zaczynam.

    #17395 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ufff cieszę się, że nie jestem z tym sama.

    #17396 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka sprawdzałaś przesyłkę przy kurierze? Czy ba zaufanie odebrałaś?

    #17397 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mimo, że na liście nie było zaznaczonej opcji sprawdzenia to i tak otworzyłam przy kurierze. I kwotę pobrania miałam 440 zł

    #17398 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    O takiej samej kwocie mnie poinformował Pan. Też swoją otworzę.

    #17399 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Jak połknełyście pierwszą tabletkę to jakies objawy czujecie..? Można normalnie dziś funkcjonować??

    #17400 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Brałam 2 godziny temu i póki co żadnych objawów nie mam. Jestem w pracy normalnie

    #17401 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Właśnie wzięłam swoją. Bardziej boję się jutra. Patka który to tydz? U mnie 7 więc strach większy…

    #17402 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Też boję się jutra, jak zareaguje. Jeszcze jak na złość mam mieć gości, małymi dziećmi. Chyba mnie coś trafi.
    6 tydzień więc dość późno.
    Tabletki dostałyście w całych blistach? Moje są jakoś dziwnie pocięte po 2 z nazwą.

    #17404 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kurcze….teraz wyobraźnia zaczyna mi pracować 🙁
    Nie wiem, czy to od ciśnienia w sumie rano źle się czułam, a teraz zaczyna boleć głowa 🙁

    #17409 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Wydaje mi się że stres robi swoje. Po pierwszej tabletce raczej objawów nie ma. Musimy być silne.

    #17411 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja idę jutro do lekarza trafiłam na prywatnego lekarza który jutro przyjmuje mam na 17:45. Bo do soboty bym nie wytrzymała z nerwow chce wiedzieć na czym stoję i nie pokoja mnei te bóle. Strasznie bolą mnie jajniki jeszcze miałam torbiel na prawym jajniku i cały czas mam te brązowe plamienia raz mocniejsze raz słabsze. Dziś bolał mnie brzuch na dole jak ma okres. Bardzo się stresuję

    #17412 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Dziewczyny ponieważ nikt nie wie o kuracji muszę zasymolowac w domu poronienie, okrutne ale prawdziwe. Więc gdyby chłopak uparł się by jechać do szpitala (oczywiście jak już wyleci największy skrzep) to co robić? Zgodzić się i tam też powiedzieć że tak nagle mnie złapało? Boję się żeby się nie wydało.

    #17413 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Ja mam cały czas krwawienie jak podczas miesiączki. Wczoraj i dziś boli trochę brzuch. Doszło do poronienia ale martwi mnie czy dam radę sama się oczyścić

    #17414 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    A będziesz szła jeszcze na kontrolę nati? Powinnaś się cieszyć że udało Ci się. A ginekolog zrobi mi usg dopochwowe jeśli mam takie plamienia?

    #17417 Odpowiedź
    Avatar
    Nati

    Ewelina tak ja krwawilam A i tak zrobila mi badanie dopochwowe. Pójdę jeszcze do lekarza ale innego i pod koniec przyszłego tygodnia.

    #17418 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Nati grunt, że się udało. Ciąża nawet w początkowej fazie to duży szok dla organizmu i każda w trochę innym tempie będzie do siebie dochodzić. Ewentualne plamienia lub inne następstwa trzeba brać pod uwagę.

    #17420 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Trzeba być dobrej myśli. Ja się odezwę jutro po lekarzu powiem wam co i jak.

    #17424 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    I ja w końcu dostałam paczkę!!! Już myślałam, że nie dostanę i się denerwowalam!!

    #17426 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Witam, mam pytanko czy któraś z Was musiała wziąść drugi zestaw tabletek poronnych?

    #17432 Odpowiedź
    Avatar
    Parka

    Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale na forum były opisywane takie przypadki

    #17434 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka już wzięłaś pierwsza dawkę? Ja nerwowo zerkam na zegarek.

    #17435 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Tak jestem już po pierwszej dawce.
    Zimno mi trochę 🙁

    #17436 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Ile czasu minęło? Odczekalas równe 24h?

    #17437 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja wczoraj po 19 wzięłam pierwszą i dziś wieczorem zaczynam kolejne.. Trochę się stresuję.. Ale dziewczyny będzie dobrze!!

    #17439 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Czekałam 24h ściskając nerwowo zegarek.
    Tabletki szybko się rozpuścily ok 15-20 minut. Zobaczymy, co będzie dalej.

    #17441 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    To koniecznie pisz co i jak. Trzymam kciuki!

    #17442 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka u mnie też ok 20min i się rozpuścily, skutki odrazu odczuwam. Pojawiają się dreszcze i lekkie kłucie w dole brzucha.

    #17443 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kseniu, mi było strasznie zimno i później dreszcze. Pod kołdrą się trzęsłam. Teraz po lekko ponad 1.5h od wzięcia pojawiła się biegunka i zaczyna się małe krwawienie z bólem brzucha.

    #17444 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Zwijam się pod kołdrą. Damy radę, musimy przecież. Dobrze wiedzieć że nie tylko ja to przeżywam

    #17445 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Powinno niedługo Ci minąć. Nie jedna przecież dała radę. Oby więcej nie trzeba było
    Ja krzątam się po domu. Już zaczynają skrzepy drobne lecieć i jeden jasny, wyglądał jak dobrze zwarta piana w wannie ok 3,5 cm miał. Boję się co jeszcze może wypaść

    #17446 Odpowiedź
    Avatar
    Ola

    Hej dziewczyn nie bo mnie tu trochę no ale mogę powiedzieć już że u mnie wszystko wróciło do normy nie krwawię. Byłam u lekarza wszystko jest ok. Choć tydzień temu byłam w szpitalu bo ginekolog stwierdził resztki po poronieniu ale w ten sam dzień wyszłam zrobili mi badania że krwi lekarz stwierdził że prawdopodobnie byłam w ciąży i poroniłam kazał przyjść za tydzień na kontrolę i tak zrobiła wczoraj byłam w szpitalu na kontroli stwierdził że wszystko jest ok czysto. Jestem szczęśliwa 🙂 że już mam to za sobą pozdrawiam dziewczyn które były ze mną w tych trudnych dniach dziękuję jesteście wspaniałe. A za dziewczyn które zaczęły trzymam kciuki wszystko się ułoży. 🙂

    #17447 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    U mnie cisza, ale cały czas leżę. Może lepiej chodzić? Tle że ciężko się zebrać.

    #17448 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Olu dodałaś nam otuchy. Dziękujemy i powodzenia 🙂
    Kseniu jak dawno brałaś tabletki? Każda reaguje inaczej. Poczekaj spokojnie. A toaleta to najlepsza motywacja by wstać

    #17450 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Przechodzą mi dreszcze. Brałam o 11. Senna jestem ale może dlatego że noc miałam ciężka. Wstaje może coś się ruszy.

    #17452 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    A czy którejś drugą kuracja nie zadziałała? Pytam bo się denerwuje jedne zestaw wzięłam i ciaza się utrzymała co prawda lekarz chciał mnie wysłać na oddział ale odmówiłam to zapisał tabletki na podtrzymanie ciazy, których oczywiście nie biorę. W piątek przyjdzie ponownie zestaw i zacznę kurację jeszcze raz, mam nadzieję że tym razem pomoże.

Oglądasz 100 wpisów - 2,001 z 2,100 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: