Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,101 z 2,200 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #17454 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Ewka po jakim czasie od kuracji poszłaś do lekarza?

    #17455 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Zastanawia mnie czy naprawdę nie można wykryć stosowania kuracji. Czy w ogóle lekarze próbują docierać do przyczyny poronienia.
    Patka a Ty jak się czujesz? Chyba zaraz drugą dawka? U mnie tylko śluz zmienił kolor i nic….

    #17456 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Mi czas się dłuży to tej 19..
    Czytałam, że nawet i po 3 dawce dopiero zaczyna coś się dziać więc trzeba być cierpliwy chociaż ciężko o to..

    #17457 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Już po kolejnej dawce.
    Krwawienie praktycznie ustało, jedynie przy siku coś leci. Znowu mi zimno, lekkie dreszcze i boli gardło. Mam złe przeczucia….
    Umówiłam się zapobiegawczo na poniedziałek do lekarza. Nie wiem, czy nie zbyt szybko

    #17458 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    W piątek wzięłam drugą dawkę i zaczęłam krwawic jak przy słabym okresie trzy dni. U lekarza byłam w poniedziałek po południu. Piersi są nadal bardzo tkliwe.

    #17459 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka będzie dobrze,coś się dzieje A dziewczyny ssme piszą że raz bardziej raz mniej. U mnie nadal cisza,zaraz druga dawka więc oby coś poszło.

    #17460 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kseniu, co u Ciebie? Jest jakiś postęp?u mnie lipa 🙁 mniejsze krwawienie niż przy miesiączce, bolący brzuch i gorączka 🙁

    #17461 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Dreszcze i bolacy brzuch,stres mnie zjada… bo krwi zero.

    #17463 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jeszcze ruszy. Bardzo boli Cię brzuch?

    #17464 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Zaraz biorę 3 porcję. Mam złe przeczucia

    #17466 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Ruszyło mnie. Temp.38°,biegunka,zdecydowanie silniejszy ból brzucha, krew i skrzepy…. O 18 trzecia porcja,strach tez mi towarzyszy. Oby nam pomogło.

    #17469 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Trzymam kciuki.

    #17471 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja już się stresuję za godzinę już biorę tabletki..

    #17472 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Ja jutro zaczynam brać drugi raz zestaw i też mam nadzieję że pomoże, wtedy poczuje ogromną ulgę.

    #17473 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Dziewczyny co ile godzin to brać jutro zaczynam… Dzwobiennanifolinie i nic nie mogę się dowiedzieć bo nie odbierają

    #17474 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ewka dlaczego drugi raz? Tabletki nie są skuteczne?

    #17475 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja w kopercie miałam małą karteczkę z stroną www. Na której był cały opis.. I tam było, że ta jedna a później za 24h kolejne pod język co 3.5h

    #17476 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Dziewczyny długo Was biegunka trzymała?

    #17477 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    W moim przypadku za pierwszym razem nie pomogło, byłam u lekarza i ciaza jest, lekarz mówił że mogę poronic i chciał mnie wysłać na oddział ale odmówiła, to zapisał tabletki na podtrzymanie których nie biorę i na wtorek mam do niego przyjść na wizytę. Pewnie zależy od organizmu kobiety jak zadziałała zestaw. Ja przy pierwszej ciazy od razu miałam bliźniaki dla tego też chce usunac

    #17478 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wika po pierwszej dawce max 2,5h. Później biegunka minęła.
    Jestem po 3 dawce od prawie 3 godzin. Wygląda to na zwykły okres. Tylko 2 skrzep wypadł na początku.
    Myślicie, że jutro gdybym poszła do lekarza byłoby wiadomo czy… Zaczynam panikować

    #17479 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    A jutro to nie za wcześnie..? Ja ponad miesiąc temu się zapisałam do lekarza po tabletki antykoncepcyjne ale jak widać los mi co innego pisał i mam wizytę na 26.06 to po 6 dniach pójdę i mam nadzieję, że powie mi to co chcę usłyszeć..

    #17480 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Masz rację to nie najlepszy pomysł… Ale do poniedziałku oszaleje jak się nic nie ruszy

    #17481 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Dziewczyny pomóżcie. Od jutra zaczynam. Czy to aby na pewno bezpieczne? W jakich odstępach czasowych brać, jakie przeciwbole w razie czego? Bardzo proszę o pomoc. Dzwonię na infolinię i nikt nie odbiera. Czy wasze tabletki też przyszły bez opakowania, tylko zwykłe listki? Ta pojedyncza nie jest taka jak na zdjęciu. Jest większa i biała. Bez żadnej nazwy i daty ważności

    #17482 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja właśnie wzięłam pierwszą dawkę.. I trzese się ale ze stresu.. Ta pierwsza i u mnie duża biała i nie opisana, a tamten listek opisany nawet na tabletce jest nazwa.. Ja też bardzo się stresuję żeby było dobrze!! Ale musi i nie ma innej opcji!!! Rozposcily się u mnie pod językiem w niecałe 10 min bardzo szybko. 4 tabletki pod język co 3.5h
    Ja mam kupiony ibuprom w razie mocnego bólu..

    #17483 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja jestem po lekarzu u mnie się udało ciąży nie widać wszystko się ładnie oczyscilo. Jedyne to co mam to torbiel na lewym jajniku na 7 cm. Mam przyjść do kontroli za 2 miesiące

    #17485 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    U mnie niecałe 30 min i już pierwsza krew się pojawiła.. Nie spodziewałam się, że tak szybko..

    #17486 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka ruszyło się? U mnie po drugiej dawce sporo dużych skrzepow,po trzeciej wysoka temperatura i już tylko krwawienie. Też mnie korci żeby iść jutro…

    #17489 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Nie. Jest bardziej ubogo niż przy okresie i zero skrzepow. Obudziłam się zlana potem

    #17492 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Dziewczyny jak się czujecie?

    #17493 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Powiedzcie mi, po rozpuszczeniu resztki polykamy czy wypluwamy?

    #17494 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Noerozpuszczone resztki połykamy

    #17497 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Krwawienie całkowicie ustało w 18h od pierwszej dawki. Czy któraś z Was miała taką sytuację?

    #17498 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Patka jak się czujesz?

    #17499 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Nadwyraz dobrze. Mam dużo energii, mdłości minęły, zero bólu brzucha, piersi nie są już takie pełne i wrażliwe. Zeszło że mnie tyle wody, że mam luźne spodnie, które w środę były na granicy komfortu.

    #17500 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Myślisz że wszystko poszło dobrze? Po jakim czasie planujesz pójść do lekarza?

    #17501 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mam mieszane odczucia i się boję fiaska. Teoretycznie dziewczyny piszą, że lepiej się czują kolejnego dnia ect. Jednak u mnie praktycznie krwawienia nie było. Po 1 dawce wyskoczył jeden skrzep przypominający strukturą ubitą pianę/ mięso mielone – wybacz takie mam skojarzenia, nie wiem czy to jajo. Teoretycznie mam wizytę umówioną na poniedziałek, ale zastanawiam się, czy nie iść dzisiaj, bo ta niepewność jest straszna. W dodatku nie mam nawet objawów zwykłej miesiączki

    #17502 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wika, Ksenia co u Was? Jak się czujecie dziewczyny?

    #17503 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja hmm pół nocy miałam taki ból brzycha, że myślałam że zejdę i teraz znów strasznie mnie brzuch boli w bodbrzuszu. Krwi było nawet sporo i takich skrzepow.. Tylko ten ból brzucha jest strasznie mocny 🙁

    #17504 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wika, jak to czytam coraz bardziej dochodzę do wniosku, że mi się nie udało 🙁

    #17505 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Patka a który tydzień był u Ciebie? We wczesnej ciazy objawy kuracji są przecież łagodniejsze, tak przynajmniej piszą.. może wystarczył ten jeden skrzep który z Ciebie zszedł?

    #17506 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Zm tu masz rację… Mnie najbardziej męczyła gorączka. To był koniec 6 tygodnia

    #17508 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja gorączki to nie miałam.. Też 6 tydzień u mnie.. Ale ból brzucha jest tak straszny że nie mogę się ruszyć..

    #17509 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mnie bolał, ale nie na tyle żeby proszki brać. Dziś bólem tego nazwać nie można. Raczej czuje podbrzusza i lekki kłucie w prawym jajniku 🙁

    #17511 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    To aż Ci zazdroszczę bo ja konam z bólu i tabletki mi nie pomagają 🙁

    #17512 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Już wolałabym się męczyć i być pewną, że się udało, niż powtarzać kurację:(, jak myślicie iść dziś do lekarza, czy czekać do poniedziałku?

    #17513 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Poczekaj. Czytałam też że dziewczyny miały krwawienia podczas kuracji, później przestały i po kilku dniach znów krwawienia nastawaly. Organizm będzie się oczyszczal jeśli coś jeszcze zostało. Mi z bety wyszło że między 3 a 4 tyg. Jutro wezmę pierwsza tabletkę bo dziś z dzieckiem po lekarzach i niestety musiałam przełożyć. Też strasznie się boję co ze mną będzie..

    #17514 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    No to zaczynam drugi raz kurację oby tym razem się udalo

    #17515 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewa trzymam kciuki. Daj proszę znać jak wygląda drugie podejście. Po jakim czasie od pierwszej kuracji zaczynasz kolejną?

    #17516 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    U mnie ok. Czuje się dobrze, byłam u gin wszystko poleciało.

    #17517 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kseniu, co powiedziałaś lekarzowi?ciągle skłaniam się do tego aby jednak dziś iść

    #17519 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Patka po tygodniu zaczynam drugą kurację. Dziś jednak tabletka A jutro te 12 tabletek

    #17524 Odpowiedź
    Avatar
    Ksenia

    Patka że pojawiło się krwawienie, że bolał mnie brzuch od kilku dni itd. Mega stres.

    #17525 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ksenia a przyznałaś, że wiedziałaś o ciąży? Mam wizytę wieczorem, bo nie wytrzymam tej niepewności

    #17528 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Też się stresuje że może się nie udać. Czy komuś się po drugim razie nie udało?

    #17530 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Raczej o takim przypadku nie czytałam

    #17531 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Patka i co byłas u lekarza?

    #17532 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Właśnie siedzę w poczekalni i chyba za przeproszeniem zwymiotuje że stresu…

    #17533 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Udało się. Mimo małego krwawienia wszystko się oczysciło więc lyzeczkowania nie potrzebne. Mam tylko immunoglubuliny, no była różnica czynnika rh

    #17534 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Co powiedziałaś u lekarza? Wiedział o ciąży?

    #17535 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Powiedziałam, że w ubiegłym tygodniu zrobiłam test i dla pewności BHCG następnego dnia, ponieważ mamy różne rh i jedno poronienie już było 3 lata temu- co zresztą jest prawdą. Wczoraj zaczął boleć mnie brzuch, krwawienie, dziś przeszło w planiemie i nie czekałam na wizytę do swojego lekarza tylko umówiłam się do Pana, bo dziś przyjmuje, a bałam się co jest grane. Zbadał mnie dokładnie i potwierdził brak ciąży. Trochę zaczął dociekać na początku, ale jak usłyszał o poronieniu i zobaczył moją anatomie macicy stwierdził, że nawet wiele boleć mnie nie musiało poronienie samoistnie.

    #17536 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny dziękuję za wsparcie i powodzenia 🙂

    #17537 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja zaczynam od jutra. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie:(

    #17543 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Zm i jak zaczęłaś? Jak samopoczucie? Ja już wzięłam drugą dawkę, po pierwszej miałam już plamienie.

    #17546 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Wzięłam wszystkie trzy dawki. Po drugiej dawce wyleciały dwa większe strzępy. Od drugiej dawki czuje bol w podbrzuszy i bol krzyża.krawwienie jest. Byłam w ciazy nie całe 4 tygodnie. Mam nadzieję że się udało. Po drugim zestawie tabletek poronnych nie miałam ani gorączki ani biegunki jak za pierwszym razem.

    #17547 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja dzisiaj brałam ta pojedyncza, walkę z dwunastoma zaczynam jutro… Strasznie się boję

    #17551 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Widzę że Tu się więcej dzieje więc dodam swój wpis raz jeszcze.

    Opiszę moja sytuacje i obawy.
    Pierwsza tabletkę wzięłam 19.06 o 14. Po niej nic się nie działo. Następnego dnia o 14 wzięłam pierwsza dawkę 4 tabletek. Po nich czułam ze zaczyna mnie boleć dół pleców, ale ból był bardzo krótki. Przed kilkoma minutami drugiej dawki zaczęłam krwawic podczas sisiania. Krwawienie było bardzo skąpe. Po drugiej dawce odczuwalam ból podbrzusza jak przy miesiaczce, krwawienie było takie ciagnace “gluty” i wylatywaly malutkie skrzepy. Po 3 dawce dreszcze i okropne zimno. Krwawienie tylko podczas sikania. Następnego dnia podczas sikania rano przy podcieraniu skrzep na około 3 cm na papierze A podpaska z nocy całą w krwi. W ciągu dnia krwawienie skape. Drugi dzień po z nocy podpaska sucha a przy sikaniu krwawienia brak.
    Czy ktoś napisze mi czy wszystko poszło dobrze czy jednak mogło się nie udać. Jestem załamana. Myślę że 5-6tc

    #17552 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    hej… ja zaczęłam brać tabletki w sobotę rano… po pierwszych było mi cholernie zimno i lekko bolało mnie podbrzusze… po drugiej dawce wystąpiła gorączka i biegunka… gdy byłam w wc pojawiło się lekkie plamienie… po trzeciej dawce gorączka i zimno na zmianę… biegunka… i zaczęłam krwawić… ale tylko jak robiłam siku… zauważyłam 3 małe (około 1cm) skrzepy krwi… krwawienie troszkę obfitrze niż przy miesiączce… ból do zniesienia… ja byłam w około 2 tygodniu ciąży i może dlatego tak to przechodzę… mam nadzieję że wszystko się udało… zobaczymy jak będzie rano….

    #17553 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Mini i jak? Ja o 9 zaczynam, stres nie do opisania

    #17555 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Ja 20.06 brałam tabletki i do tej pory cały czas krwiawie tak nie za mocno ale za to mam straszny ból brzucha cały czas.. Masakra i tak co jakiś czas pulsuje i uderza ten ból z dużą siłą i przechodzi.. Do lekarza mam dopiero w środę.. Już nie wiem co mam myśleć 🙁

    #17556 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja o 9 wzięłam pierwsze 4… Strasznie mi zimno, leżę pod kołdrą i się trzęse…

    #17557 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    A krwawienie może występować do kilku dni po. Tak bynajmniej piszą. To chyba normalne bo się wszystko oczyszcza

    #17559 Odpowiedź
    Avatar
    Wika

    Krwawienie tak ale ból jest tak mocny, że łzy mi ciekną momentami i tabletki nie pomagają

    #17560 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Spróbuj może zadzwonić na infolinię i zapytać

    #17561 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    poszłam spać coś koło 2…brzuch trochę jeszcze bolał… rano wstałam o 7 i poszłam sprawdzić co i jak…podpaska taka sama jak kładłam się spać ale jak robiłam siku pojawiło się krwiawienie takie jak przy okresie ale jak leżę to nic nie leci… brzuch mnie nie boli… zastanawiam się kiedy do lekarza się wybrać… myślę jutro zadzwonić i zarejestrować się na następny poniedziałek żeby sprawdzić czy się wszystko udało….

    #17562 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    No najlepiej, troszkę wiadomo trzeba odczekać żeby wszystko się oczyscilo. Ja o 13 druga dawka. Już pojawiło się lekkie plamienie

    #17563 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja wole właśnie szybciej iść żeby mieć pewność że się udało… bo wyrazie czego będę miała jeszcze czas na powtórzenie kuracji… u mnie było plamienia było dopiero po 2 dawce

    #17565 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    A lekarz do którego chcesz iść wie o ciąży? Bo ja się właśnie zastanawiam czy iść do tego samego który ja stwierdził czy do innego

    #17566 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja jeszcze nie byłam u lekarza przed kuracja… 18 zrobiłam test bo 17 powinnam dostać okresu… brzuch mnie bolał od 3-4dni a tu nic… i lipa 2 kreski… ale między 7 a 12 też robiłam i był negatywny…

    #17567 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    lekarzowi powiem że spodziewałam się okresu a dostałam silnych boli brzucha kikla dni wcześniej… że pojawiły się małe skrzepy a nigdy tak nie miałam… nie powinien się domyśleć tak mi się wydaje

    #17568 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Ja jestem 3 dni po. Od wczoraj podczas podcierania delikatne wręcz nie widoczne brozowe plamy tzn Tak jakby woda bardziej zabrudzona. Ciekawe czy się udalo. Po 2 i 3 dawce miałam okropne dreszcze aż mną trzeslo i okropnie zimno. W nocy gorąco. A rano wstałam i było ok. Tylko wyszedł większy skrzyp podczas podcierania. Żaden śluz czy jajo jak to pisały inne dziewczyny. Skrzypy miałam w dzień w którym brałam tabletki ale były takie małe jak platki. Do gina wybieram się w tygodniu. Ciekawe czy mi się uda dostać. Piszczcie jak u Was.

    #17569 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    u mnie kuracja też się różni niż u innych dziewczyn… nie miałam dużych skrzepów… tylko 3 małe… chyba że jak sikałam to nie zauważyłam… ale krwawienie jest więc powinno się udać

    #17570 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja po pierwszej dawce silne dreszcze, biegunka później lekki ból brzucha i plamienia. Właśnie wzięłam 2 dawkę znów zaczynają się dreszcze i krew przy załatwianiu, małe skrzepy…

    #17571 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    u mnie było podobnie….jak było mi zimno to przykryłam się kocem….

    #17573 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Cały czas skrzepy przy załatwianiu i dość obfite plamienia? Myślicie że wszystko idzie w dobra stronę? Przede mną ostatnia dawka

    #17574 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    po ostatniej dawce napewno się “ruszy”….

    #17575 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    u mnie przed chwilą pojawiło się coś podobne do skrzepu ale tylko zabarwione lekko krwią i takie “ciągnące” ze 3-4cm miało…. krwawienie też takie “ciągnące”…

    #17576 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja po trzeciej dawce, cały czas skrzepy… Teraz zaczynam znów czuć dreszcze.. U Ciebie cały czas się oczyszcza i ciekawe jak długo to potrwa

    #17577 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    mam nadzieję że to dobry objaw… planuję mieć jeszcze dziecko ale nie teraz… i mam nadzieję że się udało… ja po 3 dawce miałam straszne dreszcze i było mi zimno… a po chwili gorączka… i tak na zmianę…

    #17578 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Mam to samo… Miejmy nadzieję że wszystko się uda

    #17580 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    dokładnie… jak będę po wizycie u lekarza dam znać

    #17582 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Jest tu ktoś? Dziewczyny można coś wziąć na biegunkę? Ostatnia dawkę brałam przed 17…

    #17583 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    U mnie po drugiej dawce były strzępy większe i mniejsze ale jak byłam się załatwić to wyleciało że mnie coś wielkości 3-4 cm lekko zakręcone od krwi ale na skrzyp to nie wyglądało. Mama nadzieję że się udało. Krwawienie dalej mam jak przy miesiaczce, bol i nabrzmialosc piersi dzisiaj jest mniejsza A wcześniej się dotknąć nie mogłam. We wtorek idę do lekarza mam nadzieję że powie że ciazy nie ma. Wczoraj po ostatniej dawce było mi zimno bolał brzuch oraz miałam wzdety.

    #17584 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Można wziąć coś na biegunkę? Od rana się z tym mecze

    #17586 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    kochana ja też miałam biegunkę ale nie brałam nic bo nie wiem czy to nie zaburzy kuracji…

    #17591 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    hej kochane… u mnie 3 dzień krwawienia… nie jest on cały czas ale jednak jest… jest obfitsze niż podczas miesiączki i takie hmm? “ciągnące” i pojawiają się jeszcze takie ala skrzepy… bo nie wiem jak to nazwać… brzuch nie boli wogóle…

    Zm jak tam u Ciebie? wszystko ok?

    #17592 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Czuję się dobrze, nic mnie nie boli. Też nadal krwawie ale mniej niż wczoraj. Podczas załatwiania cały czas schodzą skrzepy. Ciekawe jak długo potrwa oczyszczanie..

    #17610 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Mini jak tam u Ciebie? Kiedy do lekarza?

    #17611 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Ja od soboty południa krwawienie, dzisiaj nie zauważyłam żeby strzępy leciały ale krwawienie jest jak przy miesiące u mnie A mam dość obfite miesiączki. Jutro do lekarza mam nadzieję że powie że nie ma ciazy.

    #17612 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ewka daj znać

    #17619 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    u mnie dziś jakąś zmiana… wstałam rano i niestety gdy tylko się podniosła nie zdążyłam do łazienki i mnie w sekundzie zalało…. nie wiem czy to czasem nie skutek tego że wczoraj się przeforsowałam fizycznie… dzisiaj będę dzwonić i się zarejestruje…

Oglądasz 100 wpisów - 2,101 z 2,200 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: