Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,201 z 2,300 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #17621 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    To na pewno w skutek przeforsowania. Ja wczoraj też za dużo zrobiłam, do tego pogoda i krwawienie się nasililo.

    #17622 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    właśnie dzwoniłam najbliższy termin na 25 lipca ale gdy powiedziałam że to pilne przesuneła mnie na 15… jakoś dam radę wytrzymać te 3 tygodnie… dzwoniłam do mamy i mnie trochę uspokoiła… powiedziała tylko żebym trochę bardziej się oszczedzała…

    #17624 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja też muszę gdzieś zadzwonić, ale będę próbować w innym mieście. Bo nie pójdę do tego samego który ciąże stwierdził. Najpierw poczekam aż krwawienie ustanie.

    #17625 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja też bym raczej nie poszła do lekarza który stwierdził ciąże… bo mógłby coś się domyśleć… no mi do 15 powinno już się wszystko oczyścić

    #17627 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Hej dziewczyny jestem właśnie po kuracji I nie wiem co myśleć 🙁 po drugiej dawce silny ból brzucha prawie nie do wytrzymania musiałam wspomagać się tabletkami przeciwbólowymi, krwawienia mocniejszego brak tylko jeden mały skrzep może dwa … po 3 dawce kolejne dwa skrzepy ale nie za duże jednak dalej nie było mocniejszego krwawienia podpaska czysta tylko przy sikaniu coś tam poleci i to wszystko … dziś od rana lekki ból brzucha co jakiś czas I plamienie jasno różowe … jak myślicie udało się ? Bo sama już nie wiem 🙁

    #17629 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Każda z nas przechodzi inaczej, ja jestem 2 dni po i nadal krwawie jak podczas miesiączki. Wszystkie doskonale wiemy że najlepiej jest sprawdzić to u lekarza. W którym tyg byłaś?

    #17630 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    5 lub 6 tydzień

    #17632 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Czym szybciej tym lżej się przechodzi “podobno”. Ja byłam 3/4 i widzisz, krwawienie dość obfite…

    #17633 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    A co powiedzieć u lekarza ?

    #17634 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Jeszcze nie byłam :/ cały czas zastanawiam się co powiem. Mam nadzieję że się udało.

    #17635 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mnie przeraża brak krwawienia 🙁

    #17636 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Dziewczyny ja jestem 5 dni po i leci ze mnie takie ciągnące gluty. Od niedzieli krwawienie obfite

    #17638 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Malami, Ja mam to samo. Tyle że jestem drugi dzień po..

    #17640 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny,
    12 tabletek przyjęłam w czwartek, wypadł że mnie 1 “skrzep” lekko podbarwiony krwią i po 18 h ustało plamienia. Bojąc się, że nic z tego nie będzie poszłam do lekarza w piątek – potwierdził brak ciąży.
    Jednak to, co ze mnie wylatuje od niedzieli wieczór przechodzi moje wszelkie oczekiwania objetosciowe i cały czas nie zmniejsza się w ilości 🙁 ile oczyszczałyście się po kuracji?

    #17642 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja niestety nie jestem w stanie Ci pomóc bo jestem w drugim dniu po kuracji i krwawie jak podczas miesiączki. Też ciekawi mnie jak długo oczyszczaly się inne dziewczyny

    #17646 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Ja kuracje mialam w czwartek. W piątek i sobotę nie leciało prawie nic. Tylko takie lekkie brazowe plamki na papierze podczas podcierania. Od niedzieli większe krwawienie a od wczoraj takie ciągnące się gluty.

    #17648 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    U lekarza już byłaś?

    #17649 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Malami u mnie dokładnie tak samo to wyglądała. Wczoraj i dziś po całym dość forsownym dniu wypadły skrzepy wielkości ok 5 cm o dziwnej strukturze. Zastanawiam się kiedy koniec…

    #17651 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    W sobotę wzięłam te 12 tabletek wylatywaly strzępy, raz coś większego wypadło. Dzisiaj jest wtorek i dalej krwawie. Dziś byłam u lekarza bo tak miałam przyjść bo miałam ciążę zagrożona. Zrobil usg i powiedział że nie widzi pęcherzyka ciekawego ze doszło do poronienia. Pytałam jak długo krwawienie będzie występować to powiedział że do 10 dni aż się wszystko wyczyścić. Ale jak dla mnie poczułam ulgę ze nie jestem w ciazy .

    #17652 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Też chciałabym to usłyszeć…

    #17653 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Ja jeszcze nie byłam. Jutro wizytę będę umawiać. Narazie to leci ze mną ze nie wiem co bym powiedziała lekarzowi.

    #17654 Odpowiedź
    Avatar
    Ewka

    Zm trzymam kciuki byś usłyszała to co chcesz usłyszeć. Ja miałam serce w gardle z nerwow czy się udało.

    #17666 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Właśnie kurier przywiózł przesyłkę. Zaczynam dziś drugi raz kurację. Mam nadzieję że teraz będzie ok.

    #17668 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    A jak przebiegła pierwsza kuracja że się nie udało ?

    #17676 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Po zażyciu ostatniej dawki zaczęłam delikatnie krwawić. Jeden większy skrzyp wyleciał. Krwawiłam tylko w dniu w którym wzięłam 12 tabletek. Po 3 dniach poszłam na usg i lekarz powiedział że przypuszcza że jestem w ciąży. Kazał zrobić beta hcg. Po kuracji zrobiłam beta hcg 3 razy i za każdym razem było coraz wyższe. 19.06 beta 5200, 21.06 beta 7400 a 25.06 17000. Dzwoniłam po informację i zalecono jeszcze raz zrobić kurację. Za pierwszym razem był koniec 4 poczatek 5 tyg.

    #17678 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Współczuję Ci… Ja 3 dzień po i mocno krwawie. Aż boję się iść do lekarza

    #17688 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    hej kochane… ja od soboty mam krwawienie… tzn jak się podniose to że mnie płynie ciągnąć się krew ale nadal pojawiają się skrzepy… więc jest chyba wszystko ok… brzuch nie boli… ale przez pogodę i ogólnie oczyszczanie jest trochę osłabiona… 15 lipca mam wizytę zobaczę co i jak

    #17690 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Mam to samo…

    #17691 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Dziś zaczynam drugi dzień kuracji mam nadzieję że teraz będzie ok bo powtarzam kurację. Po pierwszej byłam u lekarza na usg i powiedział że podejrzewa ciążę.

    #17699 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jestem 2 dni po kuracji I dopiero zaczęłam krwawic … W czasie kuracji tylko trochę plus kilka niewielkich skrzepow myślicie że jest wszystko okej ?

    #17700 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Ja się dowiedziałam że bez sensu robić beta hcg bo wynik będzie zakłamany. Najlepiej po 5-6 dniach iść do lekarza

    #17702 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    jeśli krwawisz i są skrzepy to jest ok… bynajmniej tak czytałam… ciekawa jestem ile jeszcze będę krwawić…. ehhh

    #17704 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Co ile bralyscie tabletki po 4 czy 3,5 godziny

    #17705 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Co 3,5h od rozpuszczenia

    #17716 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Dziś drugi dzień. Już po 15 minutach od wzięcia pierwszej dawki nastąpiło krwawienie. Dużo skrzepów i krwi. Jeszcze ostatnia dawka o 19:30 i mam nadzieję że tym razem się udało

    #17718 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja też po 1 dawce dostałam plamienia. Po drugiej już obfite krwawienia i skrzepy. Kuracje miałam w niedziele, a do dzisiaj krwawie. Mam nadzieję że się udało

    #17719 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    A Ty jak się czujesz po ostatniej dawce?

    #17720 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Lepiej się czuje niż jak robiłam kurację pierwszy raz. Wtedy miałam dreszcze, bolał brzuch i krzyże i mało krwawienia tylko w drugim dniu kuracji po wzięciu ostatniej dawki. Teraz robię kurację drugi raz i nie mam dreszczy boli brzuch ale idzie wytrzymać. Krwi jest sporo i dużo skrzepów. Krew pojawiła się już po 20 minutach od wzięcia pierwszej dawki. W przyszłym tygodniu idę w środę do lekarza. Zastanawiam się co mu powiem. Bo jak byłam 19 czerwca podejrzewał ciążę i kazał zrobić beta hcg (byłam wtedy już po pierwszej kuracji). Jak będę krwawić to powiem że dopiero co zaczęłam.mam nadzieję że teraz będzie wszystko ok i kuracja się powiodła.

    #17723 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    3 godzin od ostatniej dawki poszłam do łazienki siku a tu nagle chlusła krew i skrzepy. Całą łazienkę musiałam sprzątać.
    Dziewczyny czy u Was też tak wygladalo?
    Kurczę teraz nie wiem co powiedzieć lekarzowi. Wiedział że jestem w ciąży. Co Wy mówicie lekarzowi? Czy idziecie do innego.

    #17724 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja nie byłam u lekarza bo zrobiłam test… ale gdybym była to raczej do tego samego bym nie poszła bo bała bym się że się domyśli… aczkolwiek po 48h po kuracji tabletki nie są wykrywalne… ja powiem że dostałam okresu parę dni wcześniej niż powinnam ale nigdy nie było skrzepów… i nie wiem co jest przyczyną i żeby mnie zbadał…

    #17725 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja idę do innego. Powiem że dostałam 2 raz w miesiącu okres, silne bóle brzucha, skrzepy. Ale póki co czekam aż przestanę krwawic. Dziś 5 dzień po kuracji i nadal ze mnie leci. Mam nadzieję że to dobry znak

    #17726 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    A też macie takie bóle jak na okres po tej kuracji ? Przeszłam to w poniedziałek A od 2 dni mnie pobolewa brzuch i w okolicach krzyża …

    #17727 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Teraz już nie ale, pierwsze 2 dni mnie bolal

    #17729 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mam wrażenie że u wszystkich przebiega wszystko tak jak powinno A mi jakos dziwnie … po kuracji krwawienia brak I bólu też wcale A po 2 dniach jest jakaś masakra

    #17731 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Poczekaj może jeszcze się wszystko rozkręci. Ja jestem 5 dzień po i dziś na podpasce zauważyłam 3cm pęcherzyk, jakby podluzna twarda piłeczka otoczona krwią… Czy też coś takiego mialyscie?
    😮

    #17738 Odpowiedź
    Avatar
    Malami

    Ja 8 dni po jestem i nadal krwawie. Dwa dni po jak byłam to dopiero się krwawienie rozkrecalo

    #17740 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    U lekarza jeszcze nie byłas?

    #17741 Odpowiedź
    Avatar
    justa38

    Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa i panicznie się boję dziś zamawiam zestaw planuję go zażyć w pt i sobotę. Mama 38 lat i 2 dzieci, i niestety 3 dziecka już nie chcę. Jestem z tym sama. Napiszcie mi bo wg okresu 24.05 jestem dziś 5 tydzień ale wiem że stosunek był 1.06 czy mogę liczyć że to tak naprawdę 4 tydzień. Czy ktoś tu jest w takiej samej sytuacji. Dajcie znać czekam 🙂

    #17746 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja od soboty do dziś krwawie… i nadal są skrzepy tylko takie zabarwione krwią… u mnie na początku leciało tyle o ile dopiero od poniedziałku się nasiliło… ból brzucha tylko w sobotę miałam… justyna38 ja gdybym poszła do gin to obliczyłby od 17 maja (ostatnia miesiączka) a wiem że ciąża była max 2 tygodnie…

    #17774 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    hej kobietki…. kuźwa od wczoraj od około 23 przestałam krwawić… nie wiem czy to dobry objaw…

    #17778 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    A ile dni miałaś krwawienie? Ja dziś 6 dzien i brązowy śluz. Przy załatwianiu trochę zabarwione krwią

    #17780 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    dziewczyny czu ta wasza jedna tabletka tez jest taka dosyc duza podluzna biala? na zdjeciu jest mala zolta… a ja mam ppdluzna duza i biala

    #17784 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Tak była biała i podluzna.

    #17785 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    dobra wzielam pierwsza ta biala… jutro rano biore 4 ppd jezyk… to bedzie nakdluzszy dziem w moim zyciu…tak bardzo boje sie ze sie nie uda

    #17786 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja też cały czas się boję i zastanawiam co z tego wyszło. Muszę umówić się do jakiegoś lekarza, mam nadzieję że się udało, :/

    #17789 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    te cztery tabletki trzymalyscie pod jezykiem az do rozpuszxzenia? nic nie popijalyscie? a poznirj jak juz sie rozpuszcza to mozna popic ten smak woda czy jednak troche odczekac?

    #17791 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Możesz małe lyczki popijać w trakcie rozpuszczania. Po rozpuszczeniu normalnie pij

    #17792 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    szukalam na necie dlaczego trzeba pod jezyk dac i trzymac i nie moge znalezc

    #17793 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    “zm” bedziesz robuc bete czy pojdziesz fo lekarza? ja sie boje ze jak sie uda to moj sie zorientuje ze cos majstrowalam… bo dobrze wiedzial ze nie chcialam twj ciazy i bylam zalamana

    #17794 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Pewnie dlatego żeby szybciej do krwi dotarły. Idę do lekarza, ale w innym mieście. Nie pójdę do tego samego.

    #17795 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    no ja mam wizyte na 10lipiec umowiona zreszta polozna mnie zna czesto ja widze niebardzo tak pojsc gdzie indziej… no nic pojde do tego mojego… zreszta zobaczymy… czy bede miala z czym isc…

    #17798 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ja musze się upewnić bo oszaleje…

    #17800 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja jutro o 8 mam pierwsza dawke tych czterech ale poprostu szalu dostaje… caly czas o tym mysle jestem poddenerwowana… przez co obrywa siw i mezowi i dzieciom… ja sie strasznie boje ze sie nie uda i co wtedy?trzeba bedzie cos dalej ciagnac bo nie zaryzykuje zostawic tej ciazy zeby dziecko sie z jakimis wadami urodzilo

    #17801 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    no ale niby 98 %skutecznosci… malo przypadkow gdzie sie nie powiodlo jest… chyba…

    #17809 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Dziewczyny proszę o odpowiedź, czy bardzo ciężko przechodzilyscie kuracje? Czy idzie w miarę funkcjonować drugiego dnia przy branii tabletek?

    #17821 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja dopiero wzielam te 4tabletki wiec nie powiem ci jak przechodzilam ale jutro juz bede wiedziala

    #17827 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    brzuch mnie boli ale jest to bardzo znosny bol… wiec jest dobrze

    #17856 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Witam dziś zamówiłam tabletki czekam na dniach na kuriera przeczytal połowę wpisów i bardzo się boje z nerwów samych czuje jakbym miała gorączkę i na wymioty zrywa.

    #17858 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja tez dzis rano przez zazyciem tabletek czulam ze mnie mdli… i momentami po ierwszej dawce czulan ze zaraz zwymiotuje… ale na szczescie obylo siw bez tego epizodu

    #17862 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    przestalam krwawic😫😫jestem wrecz pewna ze sie nie udalo😱

    #17868 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Asiu skad ta pewnosc? moze krwawienie ustapilo chwilowo

    #17869 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    od godz 16 nie krwawie… brzuch mnie przestal bolec… wrecz czuje sie juz normalnie

    #17873 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Witajcie kobietki. Jestem jedną z Was. Dzisiaj dowiedziałam się o ciąży (2,5 tydzień/3 tydzień), dokonałam dzisiaj zamówienia po 17…kiedy mogę spodziewać się kuriera? Szybko Wam dostarczył paczuszki? Były dyskretnie zapakowane? i Czy to prawda, że im wcześniej się zadziała z tabletką tym szanse na poronienie są wyższe?
    Również przeczytałam połowę wpisów i jednak dostajecie krwawienia, a taki cel właśnie mają te tabletki, mam nadzieję, że osoby, które się wyciszyły na forum dopięły swego i nie są w ciąży.

    #17874 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Ja złozyłam zamówienie kolo 14 i przed chwila dostałam potwierdzenie z informacją, że przesyłka będzie w , wiec w środę zaczynam…

    #17875 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Asiolka 1986 i jak tam?

    #17882 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    troche krawawie ale czuje sie ok… bylam na SORze bo nie moglan wytrzymac ale nie przebadali mnie bo zeby to zrobic musza mnie przyjac na oddzial… odpada bo ja w szpitalu nie moglam zostac… cos jakby sie przed chwila ze mnie wyslizgnelo jak bylam sikac ale niewiem czy to tkanka czy skrzep…

    #17887 Odpowiedź
    Avatar
    Kp

    Hejka jestem juz miesiac po zabiegu dostałam po 5 tygodniach okres wszystko sie udało. Mega polecam troche gorzej to przeżyłam ale udalo sie . Trzymam za was kciuki

    #17890 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Dostalam paczke, obliczylam godzinowo żeby wypadlo na dzień jutro rano zaczynam

    #17891 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Córka ma prawie 3 lata ale dalej pije cycka. Wiem, że nie będę mogła jej dać. To będzie prawdziwy koszmar..

    #17892 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Czy któraś z Was też miała taki problem?

    #17894 Odpowiedź
    Avatar
    Iwi

    Cześć dziewczyny. Jestem po kuracji. Piszę, jak to u mnie przebiegało. Byłam w 5 tygodniu, kiedy zaczęłam kuracje. Po pierwszej dawce dosłownie po 10 min. dostałam gorączki. I głównie tylko to. Dopiero ok. przed 40 minutami przed następną dawką pojawiło się delikatne krwawienie. Po 2 dawce wyleciał duży skrzep i dostałam biegunki, gorączka jak wyżej pisałam. Po 3 dawce poleciały w kolejne większe skrzepy i również gorączka. Ja kuracje zaczęłam w piątek, żeby w sobotę, jako że mam dzień wolny poświęcić na partię tabletek pod język. I polecam właśnie tak robić. Ja np. nie mogłabym normalnie funkcjonować, ze względu na potężny ból brzucha i wysoką gorączkę. Ale aż tak strasznie nie było. Dziękuję, że taka strona istnieje, ponieważ byłam załamana wiadomością o ciąży, po prostu to nie był ten moment oraz rodzina nie ‘była z tego zadowolona’. Była to dla mnie bardzo trudna decyzja, ale jeśli macie wsparcie partnera albo chociażby przyjaciółki, lepiej się to znosi. Każdej z was życzę powodzenia i siły.

    #17907 Odpowiedź
    Avatar
    Justa

    Jutro mam mieć tabletki możecie napisać krok po kroku jak należy postąpić? Jestem sama mam jedno dziecko a ojciec drugiego dziecka uciekł za granicę jak się dowiedział ze jestem w ciąży . Byliśmy 2 lata ze sobą i takie coś. Nie wyobrażam sobie wychowywać sama dwójki dzieci po porodzie jakby urodziła kończy się umowa mi o pracę a miała plany kredytu na mieszkanie itd . Świat mój legł w gruzach

    #17909 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Dziś mam wizytę kontrolną po kuracji ale się denerwuje

    #17910 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Justa, poszukaj na forum (jest napisane wszystko tutaj) i ponoć dostaniesz w paczce dokładne postępowanie 🙂 Do mnie jutro też ma przyjechać paczka. Jak dobrze dziewczyny, że piszecie jakie miałyście objawy i jak się czujecie – podnosi to na duchu i dodaje wiary, że to nie jest ściema i to działa 🙂

    #17913 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja również jutro powinnam dostać paczkę

    #17930 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Kasia – jesteśmy w tym razem, może będziemy się wspierać i na bieżąco zdawać relacje? 🙂

    #17931 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    No pewnie, może będzie choć trochę łatwiej

    #17935 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    dziewczyny… paczka duza koperta z dpd… w niej malutka w ktorej sa tabletki… w kopercie znajduje sie tez malutka karteczka ze strona na ktorej jest instrukcja jak postepowac… przynajmniej u mnie tak bylo

    #17937 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Asiolka otwieralas przy kurierze?

    #17938 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    tak otworzylam i sprawdzilam czy sa te tabletki i czy ilosc sie sprawdza… on stal przed drzwiami a ja schowalam sie za nimi tak zeby nie widzial co wyciagam

    #17940 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    asiolka1986 w którym tygodniu byłaś i czy wszystko się powiodło? Udało się? u mnie w 2,5/3 tyg też się uda?

    #17941 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    I przepraszam najmocniej za moją panikę i być może głupie pytania…ale dobrze wiecie o co mi chodzi i co czuję teraz, bo przez to samo przechodziłyście… 🙁

    #17942 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    U mnie 5 tydzień. Boję się, że nie uda się. Ta niepewność jest najgorsza

    #17946 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja zaczynalam dokladnie 6tydzien jak wzielam pierwsza tabletke… czyli w niedziele… wczoraj zazylam trzy dawki po 4… srednio to u mnie wygladalo… brzuch mnie bolal to fakt ale nie krwawilam… dopiero po drugiej dawce… ale tez niezbyt duzo i dlugo… znaczy do tej pory lekko plamie… dzis jest drugi dzien a mo nic nie jest… a dziewczyny pisaly ze strasznie krwawily jedna to nawet 6dni wiec odrazu myslalam ze nie poszlo… ale w nocy gdy poszlam do toalety cos jakby ze mnie wyplynelo… niewiem czy to bylo to ale jakos czulam ze udalo sie

    #17947 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    dzis nie wytrzymalam i pojechalam do jednego lekarza mowiac ze jestem w szostym tygodniu a bardzo krwawilan w nocy… stary dziad mowi do mnie ze szosty to za wczesnie na badanie i po badaniu usg stwierdzil ze jest tylko maly pecherzyk i ze ciaza dopiero sie rozwija… pojechalam do mojego do ktorego chodzilam od poczatku… akurat mial dyzur w szpitalu… tydzien tu w srode vyl sam pecherzyk bez zarodka 3mm i dzis to samo… ppwiedzial ze ciaza sie bardzo zle rozwija dal leki na podtrzymanie ciazy i mam isc za tydzien… ale raczej powiedzial ze to dazy w kierunku poronienia… wiec na 100%procent nie jestem pewna ale mysle ze sie udalo

    #17948 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    i “KASIU” nie przepraszaj za pytania bo ja to dopiero duzo zadawalam… z natury jestem panikara wiec jak tabletki nie doszly po dwoch dniach to dzwnilam do nich pisalam… a pisac pisz bo tylko tu mozna sie wygadac… swoje odczucia przezycia… gdzie n jakiejs innej stronie napisalabym ze czekam na to ze poronie… ludzie by mnie zjedli… a tu nikt nie ocenia… chyba😉

    #17953 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Asiolka1986, Ja na Twoim miejscu powtórzyła bym kuracje. I skontaktowała się z infolinia

    #17954 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Każda z nas tutaj potrzebuje wsparcia, które rzadko kiedy można dostać z otoczenia.

    #17955 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    O 5.30 wzielam pierwszą tabletkę. Jutro o 5.30 zaczynam pod język strasznie się boję jutra, jestem po 2 cesarkach. Ogólnie nie wytrzymała na ból. Skolowalam się trochę co do przyjmowania tych pod język bo wyczytalam że pierwsza dawka 4 A kolejne co 3 godz ale 2juz tylko 2 . Wiecie coś czy to może tak ustalone po cesarkach??

    #17956 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Wydaje mi się że to bez znaczenia. I bierzemy 4 tabletki co 3,5h od rozpuszczenia

Oglądasz 100 wpisów - 2,201 z 2,300 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: