Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 5 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,401 z 2,500 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #18143 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Mysle ze tak to byl zarodek. Czyli mozna powiedzieć oczyscilas sie. Ale umow sie do ginekologa zeby cie zbadala za jakis czas

    #18144 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A powiedz mi jak ty te tabletki bralas ?

    #18145 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Robilam wszystko tak jak w opisie. Pierwszą tabletkę o 5.30 rano na następny dzień o 5.30rano 4 pod język kolejne o 9 a 3 dawką 12.30

    #18148 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziekuje za podpowiedz.ja mam w planach zacząć od dzis jak kurier będzie

    #18149 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Aha no i godzinę przed 2 i 3 dawką wzielam ibum przeciwbólowy. Bałam się panicznie bólu i tego że dostanę jakiegos krwotoku ale nie było tak źle naprawdę nie ma czego się bac

    #18150 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Krwawienie jak przy miesiaczce i z ibum ból taki jak przy miesiaczce. Myślałam że kiedy nastąpi “ten moment” będzie strasznie bolało ale nic nie czułam tylko wyslizgnięcie. Panikowalam okropnie ..niepotrzebnie

    #18151 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Zdesperowana, jak się teraz czujesz? Już jest ok?

    #18152 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    W nocy o 2 się obudzilam bolało mnie w pachwinach tak ciagnal brzuch wzielam ibum i od tamtej pory jest ok. Krwawienie jak normalny okres slabszy niż wczoraj. Normalnie odkurzalam pomylam podlogi i wybieram się na zakupy

    #18153 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Brzuch nadal nabrzmialy ale w czasie okresu zawsze taki mialam

    #18154 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    To dobrze ze sie zdesperowana dobrze czujesz. Ja mam nadzieję ze tez przejde to w miare lagodnie. Najgorsze jest to ze sie panikuje. Ale musimy dac rade wszystkie. Najwazniejsze zeby to wszystko wyszlo znas

    #18155 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    hej kochane…. u mnie 9 dni krwawienia (licząc 2 dni kiedy krwawienie się zatrzymało na pół dnia)… od tamtej pory mam upławy zabarwione lekko krwią…

    #18156 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Planuje od jutra zacząć ale dziś obudziłam się z gorączka, cały czas wymiotuje i boli mnie brzuch,wymioty zielone …czy mimo to mogę wziąć tabletki ? To pewnie jakieś zatrucie , nie mogę dluzej czekać 🙁

    #18157 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Wiesz co moze poczekaj do jutra. Bo jak wezmiesz tabletki i zwymiotujesz to nie bedziesz wiedziala czy zadzialaly.
    Jeden dzirn to az tak roznicy nie zrobi

    #18169 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Wlasnie wzięłam ta pierwsza tabletke.

    #18170 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja już po pierwszych 4

    #18171 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    I jak sie czujesz po nich?

    #18172 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Nie jest złe, gardło mnie boli, zaczął mnie już dość mocno bolec brzuch, ale do wytrzymania. Jest mi trochę zimno i czuje się jakbym miała lekka temperaturę.

    #18173 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Hej dziewczyny, ja zaczynam jutro, strasznie się boję jak to będzie.
    Kao a jak u Ciebie, jak się czujesz?

    #18174 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Biorę teraz druga dawkę. Oprócz boli brzucha, nic się nie dzieje, lekka temperatura i plamienie

    #18177 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Spokojnie rozkręci się, trzymam kciuki. Daj znać rano jak minęła noc

    #18180 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja dziś późnym popołudniem zaczynam tak żeby jutro te 3 dawki wziąść na noc, bo jestem z dzieckiem. Panicznie boję się. Dziś mało co w nocy spałam. Jak u Was dziewczyny?

    #18181 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    U mnie narazie ok. Wczoraj wzielam ta pierwsza. A dzis zaczynam pieresza dawke z 3 trz sie boje ale musi byc dobrze . Musi sie nam udac. Bede pisac jak sie czuje

    #18182 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Zaczynam dziś tak jak wy, wczoraj o 16 wzięłam pierwsza, a dziś po pracy o 16 zaczynam 3×4. Musi się udać. W poniedziałek wracam do pracy i muszę być na nogach.

    #18184 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja tak jak wy wszystkie strasznie się boję dziś biorę tą pierwszą. Dziewczyny kiedy planujecie pójść do lekarza, os razu czy jak skończy się krwawienie?

    #18186 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Najpierw planuje pójść dwa razy na bete zobaczyć czy spada, jak tak to będę spokojna że się udało, do lekarza pójdę za jakiś tydzień lub półtora tygodnia.

    #18188 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Tu piszą żeby pójść 2 dni po kuracji, ale wnioskując po przypadkach innych dziewczyn to nie ma sensu bo wtedy lekarz daje tabletki na podtrzymanie których dziewczyny nie wykupują

    #18189 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Albo skierowanie na łyżeczkowanie, a organizm powinien oczyścić się sam w ciągu 2/3 tygodni…

    #18202 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Tak więc wynika na to że najlepiej iść gdy krwawienie się skończy.

    #18204 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    I zaczelam kuracje. Jutro pierwsze 4 tabletki.

    #18205 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A ja wlasnie pierwsze 4 wzielam . Dlugo sie rozpuszczaja ale jest do przezycia.bede czekac na plamienie

    #18206 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Madzia daj znać ! Ja wzięłam godzinę temu pierwsze cztery i póki co tylko mi zimno

    #18207 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Wzięłam RU o 5.30 , cały dzień dobrze się czuje ale czasem kłuje mnie w brzuchu.

    #18208 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A ja mam dziwne parcie pid brzuszu i nie wirm czy to moje wkrecenie czy az tak szybko cos tam działa 😐

    #18209 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Tylko nie wiem kiedy mozna sie napic. Bo mnie jiz suszy po tych tabletkach

    #18210 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja pije wodę, nie w trakcie jak się rozpuszczały,ale już po tym.

    #18213 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Jestem 2 tygodnie po kuracji byłam u ginekologa powiedział że nie jestem w ciąży i że wszystko się oczyscilo ale mam torbiel na lewym jajniku na 7 cm. Od tygodnia wpolzyje z narzeczonym oczywiście nie było żadnego wytrysku do środka ale dziwnie się czuję boli mnie prawy jajnik czasami bardzo mocno. Nie wiem co się dzieje ale po tygodniu raczej nie odczuwala już ciąży. Bardzo się boję nie chce przechodzić przez to drugi raz..

    #18214 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Skoro lekarz potwierdził brak ciąży to możesz być spokojna, torbiel to nie ciąża, więc nie musisz drugi raz brać tych tabletek

    #18215 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A po ktorej daece dziewczyzny zaczela wam leciec krew? Bo ja za godzine biore druga i nie wiem kiedy sie spodziewac

    #18216 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny jak się trzymajcie?

    #18217 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Brzuch boli coraz mocniej, ale krwi jeszcze nie ma, ja za pół godziny druga dawka

    #18218 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja zaczęłam dopiero krawic po ostatniej

    #18219 Odpowiedź
    Avatar
    Ewelina

    Ja też po ostatniej a po tygodniu od zapłodnienia można już czuć objawy ciąży?

    #18220 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    To nie możliwe, od tygodnia po zapłodnieniu

    #18221 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie mozesz czuc po tyg nic, za szybko.
    Ja jestem przed druga dawka i wlasnie juz zaczelam krwawic ale szybko. Brzuch mnie boli takie parcia mam. Ale objaw dobry wazne ze cos juz polecialo. Ciezze sie bardzo

    #18222 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Dziewczyny a to normalne, ze już przestałam krwawić? Przecież nie minęła nawet doba 🙁

    #18223 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Poczrkaj nie denereuj sie czasami jest tak ze zastój sie ma i za dwa dni znowu moze leciec. Ale po wszystkim najlepiej zglosic sie do ginekologa wtedy bedziesz miala pewność czy sir wszystko oczyscilo

    #18228 Odpowiedź
    Avatar
    hania

    5.30 pierwsza dawka cytotec. Po 10 minutach lekkie bole brzucha, po okolo 15 straszne drgawki nie do zatrzymania, ciagle mi zimno i bardzo boli nie brzuch, chce mi sie pic. Bol sie nasila – jest 6:08, jest silny i rwacy, drgawki lekko ustapily ale wciaz niespokojnie leze. Boje sie drugiej dawki.

    #18229 Odpowiedź
    Avatar
    hania

    Caly czas odczwam silny bol brzucha ale nie krwawie, jest mi slabo i zimno ,chcialabym zasnac ale nie moge bo sie telepie. To jest straszne, mam nadzieje ze kuracja sie powiedzie bez uszczerbku na zdrowiu.

    #18230 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja jestem już po wszystkich dawkach, było mi zimno, miałam lekkie drgawki, ból brzucha mocniejszy jak przy okresie. Póki co wyleciały ze mnie z trzy malutkie skrzepy, zero krwawienia… I to mnie bardzo martwi. Czuje się naprawdę dobrze..

    #18231 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja dziś o 17 pierwsza dawkę Cytotec, a jakieś pół godziny czulam delikatny ból, czy to możliwe że to po RU? Hania a który tydzień u Ciebie?

    #18232 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Jjo9 może rozkręci się jeszcze po jakims czasie, może krwawienie wystąpi po 24h od kuracji…. Ja już prawie dwie godziny po tej pierwsze dawcę,jest lepiej bo się przespałam alepragnienie mam tak silne że śniła mi się cały czas duza butla zimnej wody z cytryna ;)) musiałam się napić pol szklanki zimnej wody bo nie dałabym rady

    #18233 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Piszą że krwawienie najpóźniej powinno się pojawić po 12h od ostatniej dawki.. więc jeśli za 4 godziny dalej nic się nie pojawi to się załamie:/

    #18234 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Rozumiem Twój stres, mam nadzieje ze wszystko będzie po twojej myśli i drugi raz nie będziesz musiała powtarzać. Ja po pierwszej panikuje wiec probuje sobie jedynie wyobrazić Twoje emocje i nerwy

    #18235 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Jj09, a w którym tygodniu jesteś?

    #18236 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Cześć dziewczyny. Ja o 9 biorę pierwszą dawkę 4 tab i tak się denerwuje że nie wyrabiam

    #18237 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Spokojnie, dasz radę 🙂

    #18238 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Zaraz biore drug dawkę , mam ogromny stres bo skoro po pierwsze miałam takie jazdy to po drugiej aż się boje myśleć . No i czy się uda 🙁

    #18239 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    U mnie krwawienie się praktycznie zatrzymało, tylko plamie 🙁 wiec boje się, ze będę musiała powtarzać

    #18240 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    A jak odliczacie czas, od momentu gdy weźmiecie tab do buzi czy gdy się rozpuszcza?

    #18241 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    5tc, dalej nie krwawie 🙁

    #18242 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Gdy się rozpuszcza ale kurcze u mnie one się bardzo bardzo szybko rozpuszczają

    #18243 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Połykam już resztki drugiej dawki. Jestem w 10tc, załamie się jak się nie uda

    #18244 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja już po pierwszej dawce, wzięłam o 9 i na chwilę obecną boli mnie gardło i pod językiem zaczyna boleć brzuch i na zmianę raz mi gorąco za chwilę zimno i dreszcze aż mną telepie.

    #18245 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Jak do jutra nic nie będzie, to muszę zamówić jeszcze jeden zestaw ..

    #18246 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Ewela ja miałam to samo telepało mna tak ze nie mogłam nic w rekach utrzymać . Od drugiej dawli mija 20min, zimno mi strasznie i mam bigunke, ale jeszcze nie krwawię ani nic 🙁

    #18247 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Hej dziewczyny jestem po wszystkich dawkach juz. Wczoraj po pierwszej dawce po 1.5 godz zaczelam krwawic nawet szybko.po drugiej dawce zaczelam miec mocne skurcze macicy myslalam ze wariuje. Na przemian zimno i cieplo . A po trZeciej dawce to myslalam ze zwariuje z bólem az sama wydawalam odglosy stekania jak przy porodzie jak macica sie stawiala.rano wstalam to na podpasce zobaczylam wielki skrzep chyba 4cm mial a drugi polecial do ubikacji. Chyba wiec chyba najwazniejsze oczyszczone. Bedzie sobrze dziewczyny dacie rade

    #18251 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Dalej nie krwawię tylko cały czas biegunka, ostatnia dawka za 1,5h a tu zero krwi, śluzu , nic :(((

    #18253 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Madzia u Ciebie to fajnie, ja po pierwszej dawce i jeszcze nic prócz silnego bólu

    #18254 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Hania i jak ? Ja dalej nic..

    #18255 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Pojdzie ci ewela.widze jazda z nas inaczej przechodzi ale musisz byc dobrej mysli. A w ktorym jestes?

    #18256 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    jj09 ja za 10 minut ostatnia dawka, wzięłam ciepła kąpiel i zrobiłam brzuszki, właśnie mam straszne skurcze i zaczyna wylatywać brązowo czerwony śluz , ból się bardzo nasila

    #18257 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    To dobrze idzie ci. A kiedy dziewczyny najlepiej isc do ginekologa i zrobic test .? Zeby miec pewność

    #18258 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja mam 6 tyd i właśnie przyjęłam drugą dawkę.

    #18259 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Też brałam ciepła kąpiel, jedyne co ze mnie wyszło przez cały ten czas to trzy skrzepy, śluz, i lekkie brązowe plamienia.. nie wiem co mam o tym myśleć

    #18260 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Podobno kąpiele nie są wskazane, jaram jakieś pojedyncze skrzepy i plamienie. Tez nie wiem co mam o tym myslec

    #18261 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Jj09 ze mnie oprócz skrzepów w jednym momencie poleciał jakby strumień wody, później biały śluz z krwią i poczułam ogromna galaretkę, odrazu spłukałam bo nie chciałam patrzeć , mam nadzieje ze się udało chociaz teraz dopiero dopuściły mi się ostatnie tabletki

    #18262 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja po 2 dawce i nadal nic tylko dość spory ból😒

    #18263 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Ewela u mnie zaczęło się na kwadrans przed trzecia i wcześniej zupełnie nic, ani śladu krwi, tylko biegunka i bóle, nie stresuj się , pójdzie

    #18264 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny a kiedy najlepiej zrobic test i isc do ginekologa?

    #18266 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Pójdzie albo i nie.. u mnie zero krwawienia. Tylko te trzy skrzepy ? Myślicie że to możliwe ?:(

    #18267 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Jj09 ja bym poszła na usg, albo betę na Twoim miejscu, żeby sprawdzić 🙁

    #18268 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Pojdzie zobaczysz. Ale skrzepy to tez dobrze bo sie oczyszca. Mi tez poszly skrzepy i teraz lexi troche krwi. Bedzie dobrze kazda z nas inaczej przechodzi

    #18269 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    A usg musi być dopochwowe czy przez zwykle brzuszne też można zobaczyć ?

    #18270 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Najlepiej dopochwowe usg

    #18271 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    kobitki czy mimo że skończyłam krwawić i teraz od kilku dni mam upławy zabarwione lekko krwią jest możliwe że można zajść w ciążę?

    #18273 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A ile minelo czasu od współżycia?

    #18274 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Oj dziewczyny, coraz bardziej się boję, właśnie przyjęłam trzecią dawkę i nic poza silnym bólem się nie dzieje 🙁

    #18275 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Hania a rowno 10 tydzien mialas ?

    #18276 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Dziewczyny właśnie przyjelam pierwsza dawkę. Czytam Wasze wpisy i faktycznie każda przechodzi inaczej. Mi z nerwów serce wali jak oszalałe.

    #18277 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dasz rade. Stres nas zabija

    #18278 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Cześć dziewczyny,
    Jestem w 6 tygodniu ciąży. Zamówiłam kurację i odebrałam ją w piątek. W piątek o 18:00 podałam sobie pierwszą tabletkę. Po 24 godzinach o godzinie 18:00 przyjełam pierwszą dawkę 4 tabletek. Po chwili miałam straszny ból brzucha, temperatura,dreszcze a po dłuższej chwili biegunka. o 21:30 przyjełam drugą dawkę 4 tabletek i doszły do tego wszystkiego jeszcze mdłości. o 1:00 przyjełam ostatnią dawkę 4 tabletek. Oprócz biegunki, silnego bólu brzucha, nudności nic się nie działo. Nie krwawiłam. Jest już prawie 24h od rozpoczęcia kuracji i nadal nic. Ból brzucha zninął, została jeszcze lekka biegunka + złe samopoczucie po całej nocy. Rozumiem że nie udało się? Czy mam jeszcze czekać i liczyć że coś rozwinie się z opóźnieniem? Wszystko zrobione zgodnie z instrukcją 🙁 Po ilu dniach mogę powtórzyć kurację, bo niektóre dziewczyny pisały że za pierwszym razem się nie udało 🙁

    #18279 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Oleksa, w środę zaczynałabym 11tc, dlatego bałam się że nie wyjdzie albo będę się bardzo męczyc

    #18280 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Olcia, jesteśmy w tej samej identycznej sytuacji ! A miałaś chociaż jakiś skrzep, albo minimalne brązowe plamienie? Gdzieś czytałam że w skrajnych przypadkach krwawienie może wystawić nawet po 72h od ostatniej dawki, ale nie wiem ile w tym prawdy…

    #18281 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Jutro z samego rana chce iść na bete i zapisać się prywatnie do jakiegokolwiek ginekologa na usg, wtedy się dowiem czy zamawiać kolejny zestaw. Innego wyjścia nie widze, naprawdę nie rozumiem czemu nie ma krwawienia:( brzuch bolał, skurcze były..

    #18282 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kurcze poczekaj jeszcze moze cos ruszy. Nie bierz drugi raz bo to jest duza ingerencja w organizm one sa bardzo silne te tabsy. Jak nie ruszy po 2,3 dniach to musisz niestety powtorzyc kuracje. Ale radzila bym zebys poczekala jeszcze tyle dni ciebie nie zbawi. Moze w twoim organizmie teoche pozniej to wszystko zacznie działać. U mnie prawie nic juz nie leci a jestem dobe po . Tylko wyleciały ze mnie dwa duze skrzepy. Za tydz zrobie sobie test i sprawdze a potem ginekolog mnie czeka.

    #18284 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja już jestem załamana, minęły 3 godziny od ostatniej dawki i nic, nie wiem co myśleć 🙁

    #18285 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Minęły dwie godziny od pierwszej dawki i nic się nie dzieje…

    #18286 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ewela u Ciebie kompletnie nic?

    #18287 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Po drugiej kuracji się udało. Jednak dostałam skierowanie do szpitala ponieważ macica się sama nie oczysciła.

    #18288 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Tulipan, a jak przebiegła pierwsza kuracja, byłaś po t u ginekologa?

Oglądasz 100 wpisów - 2,401 z 2,500 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: