Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,501 z 2,600 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #18290 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Jj09 podczas pierwszej kuracji krwawienie wystąpiło po ostatniej dawce leku. Krwawilam tylko jeden dzień. Kilka małych skrzepów. Byłam po kilku dniach u ginekologa i powiedział że jestem w ciąży. Kazał zrobić beta hcg. Robiłam beta hcg kilka razy i ciągle rosło. Zamówiłam drugą kurację. Krwawienie tym razem wystąpiło już po 30 minutach od wzięcia pierwszej dawki. Po ostatniej dawce jak poszłam do toalety to tak dużo krwi i skrzepow było ze byłam przerażona. Po 6 dniach poszłam do innego ginekologa i powiedziałam że dostałam bardzo dużego bólu brzucha i krwawienia. Zbadał i powiedział że jest poronienie w toku. Dał skierowanie do szpitala na czyszczenie. Tam dopochwowo dostałam cytotec wieczorem i rano i miałam zabieg łyżeczkowania.

    #18291 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Jutro mam w planie iść właśnie do ginekologa potwierdzić że dalej ciąża. Odrazu wtedy zamówię druga porcje tabletek i będę brać drugi raz kurację. Mam nadzieję że na 100% za drugim razem się już uda… Chyba nie było tutaj dziewczyny której by się za drugim razem nie powiodło ?

    #18292 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Dziewczyny jak radzicie sobie z psychiką. U mnie jakaś masakra ciągle płacze i mam okropne myśli. Jestem z tym sama nie mogłam powiedzieć mężowi nie zrozumiałby i nie pozwolił na kurację. Czuję się z tym fatalnie łykam leki na nerwy

    #18293 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A po jakim czasie lepiej isc do ginekologa jak sie skonczylo kuracje?

    #18294 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja jestem załamana, ale tylko dlatego że tak bardzo czekam na krwawienie którego nie dostałam.. jeśli to wszystko się w końcu uda, poczuje że dostanę drugie życie

    #18295 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oby ci sie udalo. Mam nadzieje ze po drugiej dawce pójdzie tobie

    #18296 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja tez muszę powtórzyć, krwawiłam tylko przez dobę. 🙁

    #18297 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Czytam Wasze wpisy i tak bardzo się boję że będę musiała powtórzyć kuracje. Dopiero zaczęłam, za chwilę druga dawka, ale nic się nie dzieje. To jest mega obciążenie psychiczne.. Wmawiam sobie, że na świecie miliony kobiet to robi, ale i tak czuję jakieś wyrzutu sumienia. Ale nie możemy sobie teraz pozwolić na drugie dziecko…
    😔

    #18298 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Kao a bylas u lekarza?

    #18299 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Jutro idę, bo zaczęłam kuracje w czwartek, w piątek lekko krwawiłam, w sobotę już po wszystkim. Nie ma szans żeby się udało 🙁

    #18300 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja właśnie wzięłam druga dawkę. Czuję jakby delikatnie brzuch pobolewal ale nie wiem czy już sobie tego nie wmawiam

    #18302 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Brzuch napewno będzie bolał to pewne !

    #18303 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Mam dreszcze i zaczynaja się bóle, ale nie ma krwawienia

    #18304 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    To normalnd dreszcze i bole tez tak mialam. Potem goraco i tak w kolko.

    #18305 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Właśnie tak mam, do tego biegunka i pierwsze krwawienie

    #18306 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Jestem 3 dobę po kuracji. Mam krwawienie jak na miesiaczke. Po 3 dawce wyslizgnelo się coś to był chyba zarodek. Obciążenie psychiczne straszne. Mam nadzieję że z czasem zapomnę..

    #18307 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Dopiero w 3 dobie zaczęłaś krwawić ?

    #18308 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    To pozno zaczelas ale wazne ze ruszyło.
    Mi tez wylecialy dwa duze skrzepy ale w sumie malo krawilam. I nie wiem czy to normalne. To wszystko zalezy kto w jakim tyg jest.

    #18309 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    U mnie plamienie zaczęło się po pierwszej bo drugiej krwawienie jak na miesiaczke A po 3 mocniejsze momentami ciurkiem po godzinie 3 dawki wyslizgnelo się

    #18310 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A powiedzcie dziewczyny czy jak sie idzie do ginekologa to lepiej powiedziec ze sie wzięło tabletki na poronienie czy nie mowic? Bo juz nie wiem co robic czy byc szczera czy nie

    #18312 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    No oczywiście że nie mów, Przecież to nielegalne

    #18313 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A nie zobaczy na usg ze bralam tabsy na poronienie?

    #18314 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Może widzieć jedynie ze było poronienie, naturalne

    #18315 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Aha . To mbir uspokoilas😊. Bo juz nie wiedzialam co robic jak pojde do ginekologa zeby sie upewnic ze nix w srodku nie zostalo. Obawiam sie ze cos tam jeszcze jest ale juz sama nie wiem moge sie wkrecac bo na psyxhike stradznie idzie

    #18316 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Wiem, wiem. Przede mną trzecia dawka. Krwawie i wyleciał jeden dość duży skrzep… Mam nadzieję że za pierwszym razem się uda

    #18317 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    U mnie tez jeden wylecial na podpaske i wygladal jak zarodek. Ale ja sie na tym nie znam czy w calodci on wyleciał. Nie wiem kiedy powtórzyć test

    #18318 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Test podobno do 3 tygodni może pozytywny wyjść. Już lepiej iść i zrobić badanie krwi, jeśli beta hcg wzrasta to nie udało się

    #18319 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Ale widze ze te tabletki sa silne eiec tu widze kazdej pomaga. Trzrba miec nadzieje. To jiz predzej isc do ginekologa wcześniej i ona na usg zobaczy

    #18320 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    No dokładnie. Ja mam tylko nadzieję że drugi raz nie będę musiała powtarzać kuracji

    #18321 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    Madzia kuracje miałam 21 czerwca… a stosunek wczoraj…

    #18323 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    O północy wzięłam trzecia dawkę i w sumie nic się nie działo, trochę dreszcze mnie męczyły i delikatnie brzuch bolał. Myślałam że będę bardziej krwawic, po drugiej dawce krew tak sobie powolutku ciurkiem leciała.. Ale skrzep tylko jeden, nie wielki na samym początku… Boje się że nici z tego

    #18324 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Mi dopiero wylecial duzy skrzep po 3 dawce na drugi dzien. Ale i tak pewnosci nie mam czy to to. Dzis sie zapisuje do ginekologa . Jak trzeba bedzie to druga dawke bede musiała przyjąć jak nic z tego

    #18325 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie powinnas jeszcze nic czuc co do ciazy. Obserwuj cialo. Moze piersi bede innego ksztaltu albo w dole w podbrzuszu bedzie cie troche bolec.a moze bys test zrobila?

    #18326 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Dziewczyny, a jest szansa żeby druga kuracja nie pomogła? 🙁

    #18327 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Kao, o to samo chciałam pytać.. skoro pierwsza się nie powiodła to druga już musi prawda?:(

    #18328 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Mam nadzieje, dzisiaj idę do ginekologa 🙁

    #18329 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja też o ile uda mi się zapisać 🙁

    #18330 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Chce to już mieć za sobą 🙁

    #18331 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Cześć dziewczyny, jestem załamana, wczoraj robiłam kuracje, o 16 brałam ostatnią dawkę i mimo bardzo silnego bólu nic się nie działo, wieczorem lekkie plamienie na podpasce i po sikaniu na papierze odrobinka krwi przez noc aż do tej pory nic, jak myślicie na pewno się nie udało czy jeszcze jest jakaś szansa że coś się ruszy? 🙁🙁🙁

    #18332 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja 8 godzin temu bralma ostatnia dawke. I od tego momentu krwawienie jak ska y okres… Po ilu dniach idziecie do lekarza?

    #18333 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Najlepiej iść gdy krwawienie się skończy.
    Może być tak że po kilku dniach zacznę krwawić, czy któraś tak miała?

    #18334 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ewela, ja to samo co Ty.. dziś jak tylko będzie można się dodzwonić umawiam się do jakiegokolwiek ginekologa prywatnie który jeszcze dzisiaj mnie przyjmie, muszę wiedzieć na czym stoję, więc jak wszystko będzie jasne dziś wieczorem zamawiam drugi raz tabletki. Czytałam chyba tutaj o dwóch albo trzech dziewczynach które powtarzały kurację i zawsze za tym drugim razem już się udawało…

    #18337 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja zaczekam do środy, jak nic się nie wydarzy w środę też zamawiam. Psychicznie już nie daje rady strasznie się czuję🙁 Ale mam jeszcze jakąś malutką nadzieję że coś się ruszy, niektórym dziewczyną zaczęło się po kilku dniach choć wiem że krwawienie powinno wystąpić od razu, załamka. Jedynie pocieszające jest to że nie jestem jedyna z takim problemem, nie mogę się doczekać aż ten koszmar się skończy.
    Jj09 trzymam kciuki żebyś dostała się do lekarza, dawaj znać co i jak.

    #18338 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja staram się nie dopuszczać do się je myśli, ze się nie uda za drugim razem, ale jest ciężko 🙁

    #18340 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    A będziecie zamawiać z tej strony czy macie jeszcze inne źródło ?

    #18341 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    Madzia nawet jak zrobię test to nie wyjdzie wiarygodny… bo jeszcze pewnie będzie pokazywać pozytywny po tej co usunęłam… dlatego się zastanawiam czy jest możliwe zajść w ciążę…. bo jeśli tak to chyba się zastrzele…

    #18342 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kurcze obys nie byla w ciazy. Nie wiem co ci doradzic jeszcze nie bylam w takiej sytuacji😔

    #18343 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Raczej z tej, próbowałam na innych stronach, ale nie było żadnego kontaktu, wiec podejrzewam ze to ściema

    #18344 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    jestem zła sama na siebie… i na partnera… gdy mu zwróciłam uwagę po… odpowiedział “a może nie chciałem wychodzić? może to już czas…” nosz kuźwa… czy w trakcie poronienia kobieta jest płodna? jedyne co wyczytałam to to że trzeba odczekać minimum 3 miesiące bo wyściółka macicy musi wrócić do swojej pierwotnej postaci gdyż nie przyjmie nowego jajeczka… dlatego już dostaje szału na myśl że musiała bym znowu zamawiać leki 🙁 a 15 do gin idę… ehhhh

    #18346 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Umówiłam się na jutro na 16:30, zwariuje z tego czekania…

    #18348 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    I co powiesz ginekolog ze nie chcesz dziecka?Jj09.

    #18349 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    U mnie już mineło 34h od zażycia od ostatniej dawki i nie mam ani kropli krwi 🙁
    Jak się nic nie wydarzy do jutra to zamawiam kolejną kurację – mam nadzieje że pomoże 🙁

    #18350 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    Olcia u niektórych dopiero po 3 dniach coś zaczęło się dziać…

    #18351 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Niech mnie przebada, może jakimś cudem nic tam nie ma, nic jej nie będę mówić, powiem że okres mi się spóźnia itd. jeśli jutro się okaże że dalej mam problem, to tak jak Olcia też zamawiam odrazu drugi zestaw. Jestem ciekawa na ile istnieje prawdopodobieństwo że za drugim razem się nie uda..

    #18352 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja krwawiłam tylko kilka h, wiec dzisiaj się dowiem o co chodzi 🙁 ale już zaczynam wariować od czytania na ten temat, szukania innej opcji.

    #18353 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Z tego co się dowiedziałam trzeba odczekać tydzień do ponownej kuracji.
    Nic narazie poczekam zobaczymy co będzie… Jestem załamana dlaczego tak się stało

    #18354 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    To minie idealnie tydzień, zamówię Jutro ,przyjdą w czwartek, w piątek pierwsza, a od soboty 3×4 🙁

    #18355 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    U mnie 4 dzień po. Obudzilam się z bulem brzucha i krzyża. Na 2 i 3 dzień nie bolało tak jak dziś . Krwawienie też mocniejsze. Na 16 jestem umówiona z ginekologiem

    #18356 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Macie jakiś plan b jak się nie uda za drugim razem?

    #18357 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Plan b to wyjazd na slowacje. Tam wszystko na legalu robia za prawie 2000

    #18358 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Na Słowacji Mediklinik, polecam…. Jakby co

    #18359 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Kasia, korzystałas?

    #18361 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Jak się nie uda za drugim to spróbuje jeszcze trzeci raz.. Jakie prawdopodobieństwo że krwawienie się jeszcze pojawi?

    #18362 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Olcia a w jakim tyg jestes ze nie masz krwawienia?

    #18367 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Zdesperowana
    Podniosłaś mnie na duchu, jeszcze mam nadzieję że u mnie coś się ruszy a jak nie to 2 raz.
    Dziewczyny nie wolno nawet tak myśleć że za drugim razem się nie uda!

    #18368 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Olcia ja mam to samo co Ty, jest jeszcze dla nas szansa bo nawet kilka dni po dopiero może zacząć się coś dziać, też jestem załamana ale jeszcze jest jakaś nadzieja.

    #18370 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Dużo nas tym razem, nie wiem o co chodzi, ale oni ja,ani Ewela, ani Olcia nie krwawilysmu.. piszcie tutaj jeśli co kolwiek się zmieni, oraz kiedy macie w planie brać drugi raz.

    #18371 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Ja na razie czekam zobaczymy co będzie ale będę musiała drugi zestaw zamówić…

    #18372 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja idę dzisiaj do gina, żeby sprawdzić o co chodzi. Pewnie zamówienie drugi zestaw potem 🙁

    #18373 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Madzia – w 6 tygodniu, w kolejnej kuracji będę już w 7 tygodniu

    #18374 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Mnie też to nie pokoi że tak nas dużo, już zaczęłam myśleć że coś z tymi tabletkami nie tak, wariuje już od tego wszystkiego i zazdroszczę dziewczyną którym się udało. Ja zamawiam w środę jak nic nie ruszy, choć troszkę nadzieji jeszcze mam.

    #18375 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Kao, napisz po badaniu jak było

    #18376 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    To olcia powinno ci isc. A mialas jakies skrzepy co kolwiek?

    #18378 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Dziewczyny, od wczoraj faktycznie was dużo jak na jeden raz, kiedy zamawialyscie tabletki? W jednym czasie może jakos i może jakaś nietrafiona partia Ru albo Cytotec? Od dawna zaglądam na forum i tylko dobre opinie skusiły mnie na zakup ale to naprawdę dziwne….Mi się udało byłam prawie w 11tc , przed kuracja brałam dużo witaminy C ktora tez w dużych dawkach nie jest wskazana w ciazy ,ćwiczyłam , brałam gorące kąpiele i na różne sposoby “pomagałam ” organizmowi…Życzę aby i Wam się udało . Jeśli macie czas to może zamówicie z tej oficjalnej strony a nie z tej? Koleżanka zamawiała z tej gdzie kosztują 570zl i dostała oryginalna Ru nie wycięta z blistra, podpisana, 8 cytotec i pomogło odrazu

    #18379 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja zamawialam w zeszły poniedziałek 🙁

    #18380 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja w zeszły wtorek hmmm.. widziałam tamtą strone i cztalam opinie i wszystko super ale podobno czeka się dłużej na przesyłkę:/

    #18381 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Co jeszcze robiłaś żeby “pomóc” organizmowi? Jaka wit c łykałas ?:)

    #18382 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Najlepiej i najpewniej byłoby trafić na wyrozumiałego gina który pomoże z tabletkami ale nistety to jak szukać igły w stogu siana jeśli się nie ma znajomości :/

    #18383 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Ja brałam taka do rozpuszczenia w wodzie , brałam od 5-10 dziennie + robiłam dwa razy dziennie brzuszki i przysiady , do tego niewiele jadłam ale nie celowo tylko od dawna mam problemy z odżywianiem, ogolnie dużo pracuje , mam jeszcze czterolatka na stanie wiec cały czas w ruchu , nie oszedzalam się . A podczas kuracji mysle ze pomogła mi długa kąpiel w wannie i brzuszki ale wiem ze tego nie zalecają

    #18385 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Zobaczymy co będzie ale jutro zamówię kolejną kurację

    #18389 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Kao tak korzystałam z tej kliniki.
    Faktycznie trochę dużo pltych przypadków bez krwawienia w podobnym czasie. Ja zamawiałam w w tamtym tygodniu w poniedziałek więc podobnie jka Wy. Po drugiej dawce było krwawienie chyba dosyć spore bo ciężko mi określić jakie powinno być. Ale od zażycia trzeciej dawki krwawienie jak przy słabej miesiaczce. Też sie martwię.

    #18390 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Nie wiem co robić czy zamawiać z tej strony jeszcze raz czy z innej… dużo dziewczyn pisało ze się udało za pierwszym razem. Mam mentlik w głowie…

    #18391 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    No właśnie dziwna sytuacja strasznie

    #18393 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Kasia, jak to wyglądało w tej klinice? Sama tak dojechałas? Czy skorzystałas z ich transportu?

    #18395 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Sama dojechalam. Zabiegi są zawsze rano, mialam być na 8, ale trochę pobladzilismy na trasie. Jesteś tam sama, nie moze być z Tobą osoba towarzysząca. W recepcji regulujesz płatność, zaprowadzaja Cie do pokoju, przebierasz sie, pielęgniarka przynosi Ci dokumenty do wypełnienia m. In zgodę na zabieg. Przychodzi lekarz który tłumaczy Ci przebieg zabiegu. Potem idziesz na usg żeby potwierdzić ciąże i tydzień, i czekasz na swoją kolej. Pielęgniarka zaprowadza Cie do sali zabiegowej, podają Ci narkoze a po zabiegu budzisz sie w swoim pokoju. Podają Ci herbatę do wypicia, i gdzieś do godziny wychodzisz, dostajesz jeszcze antybiotyk na kilka dni. Terminy są dość szybkie, ha czekałam chyba nie cały tydzień.

    #18396 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja i tak tam bym była sama

    #18397 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny, czy wy myślicie to co ja, że zostałyśmy oszukane i te tabletki nie były oryginalne?
    Mam inny sklep, tabletki kosztują 570 zł ale zamiast 12 sztuk jak tu jest 8 nazywają się i wyglądają tak samo tyle że są inaczej zapakowane i opisane, nie wiem sama już co myśleć.

    #18398 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Nie wiem co myśleć. Niby jakieś objawy były, ale ze aż tyle kuracji się nie udało jest strasznie dziwne

    #18399 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Kasia ile płaciłas w tej klinice?

    #18400 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    No właśnie to jest najdziwniejsze że nagle tylko kuracji się nie udało, choć cofnąć się kilka miesięcy do tyłu to dziewczyną się udawało wszystkim, to jest jakieś dziwne.

    #18401 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Pytanie czy dostałyśmy oryginalne tabletki. Ja się zastanawiam czy zamówić z innej strony https://zestawporonny.pl/

    #18402 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Sprawdźcie i powiedzcie co sądzicie

    #18403 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Nie widze żadnego kontaktu do nich

    #18404 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Myslicie ze zostalysmy oszukane?

    #18405 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Myśle, ze tak 🙁 właśnie czekam pod gabinetem ginekologa. Zejdę tu na zawał

    #18407 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Z tamtej strony ta Ru przychodzi na bank oryginalna i opisana a od niej najwiecej zależy , moja koleżanka po zażyciu po kilu godz zaczęła lekko plamić i 8 cytotec czyli dwie dawki wystarczyły w zupełności. Mimo ze u mnie się powiodło nadal mam wątpliwości co do wiarygodności tej RU. Zamówiłam tu bo już nie mogłam dluzej czekać , kończył mi się 10tydz ale gdybym miała jeszcze trochę czasu to pewnie bym zamówiła tam :/

    #18408 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Dziewczyny, jestem po ginie. Zrobiła mi usg dopochwowe, nie zobaczyła pęcherzyka. Stwierdziła, ze albo przy tym mizernym krwawieniu poroniłam, albo to jest super wczesna ciąża, co nie jest możliwe, bo powinien być 4 tydzień. Muszę zrobić bete, ale bądźcie dobrej myśli

    #18409 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Mam nadzieję że jutro o 17 usłyszę to samo od ginekologa

    #18410 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Jj09 trzymam kciuki mocno

    #18411 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Kao to 4tc to w sumie bardzo wcześnie wiec jest faktycznie duże prawdopodobieństwo ze wyszło tylko nie było zauważalne , nawet na stronie w zakładce ” pytania ” o tym jest mowa : W zależności od tego, jak długo trwa ciąża, będzie widoczna krew, tkanka lub pęcherzyk zarodka.

    Jeśli okres ciąży wynosi ok. 5-6 tygodni tkanka może być niezauważalna. Mały pęcherzyk ciążowy ma formę białej, włóknistej tkanki .

    Czyli trzeba być dobrej myśli mimo wszystko , trzymam kciuki dziewczyny 😉

Oglądasz 100 wpisów - 2,501 z 2,600 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: