Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,601 z 2,700 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #18412 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Hania, czyli chyba wychodzi na to że tu Ru nie była oryginalna?
    Ja wczoraj o 16 brałam ostatnią dawkę i od tamtej pory nic kompletnie się nie działo.

    #18413 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Tez mi się tak wydaje, teraz dużo sprawdzam i czytam to albo strona zestawporonny albo poronne-info, wydają się mieć RU fabrycznie zapakowane z podpisem i mase pozytywnych opinii..hmm

    #18414 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Gdzieś czytałam że ta Ru powstrzymuje rozwój zarodka i że kuracja uda się nawet bez niej. Nie wiem co robić i co myśleć już POMOCY

    #18415 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziwne bardzo że na tej stronie ta tabletka nie była opisana do tego ta informacja że nie odczuwa się jej działania. Zastanawiam się czy nie zamówić z tamtej strony do której podałam link.

    #18416 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Dziewczyny, ja 2 lata temu brałam sam arthrotec i zadziałało, wiec ru chyba nie ma aż takiego znaczenia

    #18417 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A jutro zapisuje sie do ginekologa na piatek. Musze miec to za soba bo wariacji dostane . Czytam i wkrecam sie psychika mi siada. Jezeli ona cos znajdzie u mnie to zamawiam druga kuracje ale nie wiem na jakiej stronie.

    #18419 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Płaciłam 380-390 euro.

    Kao myślę że jak Będziesz sama to też dasz radę, ja od razu po wyjściu wracałam i prowadziłam auto. Dopiero po około dobie miałam straszne skurcze macicy, porównywalne do porodowych, zwijalam się na podłodze z bólu.

    Dziewczyny a może to jakiś fatalny zbieg okoliczności? U każdej może inaczej to wyglądać… Ja słabo krwawie, prawie wogole. Ja trzecia dawkę bralam o północy. Chyba na stronie zestawporonny.pl czytałam negatywna opinie o 9tygodni, że niby oszustwo, ale tylu dziewczynom wcześniej się udawało.

    Jutro będę dzwonić do ginekologa, mam nadzieję że uda mi się zapisać jeszcze na ten tydzień

    #18421 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja podejrzewam że tu Ru nie jest oryginalna. Bez Ru też da się usunąć ciąże jednak skuteczność wynosi jedynie 84%.

    #18422 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Zamawiajcie tutaj jeszcze jeden zestaw ?

    #18423 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ja chyba zamówię z tej strony zestawporonny.pl jeśli będę musiała, tylko najgorsze ze tam się dłużej czeka….

    #18424 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja już tutaj nie zamówię, jeżeli mam aż takiego pecha, ze pęcherzyk nagle będzie widoczny.

    #18425 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja nie wiem co robić 🙁 na stronie zestawporonny.pl jest drożej może właśnie dlatego że Ru jest oryginalna. Jak myślicie?

    #18427 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Nie wiem, ale stad bym już nie zamawiała 🙁

    #18428 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny nie wpadajcie w panike. Ta strona tez jest dobra nie mozemy tak skreslac jednak duzo jest pozytywnych. Opini moze poprostu mamy bardzo silne zarodki . To jest nie legalne wiec i tdlatego nie ma bez etykiety. A przeplacac to tez bez sensu bo nie masz pewnosci ze zadziala. Ja jak bede musiala to tu kupie drugi zestaw ten sam i musi wtedy cholera pomóc.

    #18429 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja się zastanowię do środy zaczekam.

    #18430 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja mam jutro betę i w piątek znowu gina. Ale w razie czego boje się stad zamawiać, chociaż skąd tyle pozytywnych opinii

    #18431 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A czemu chcesz zamawiac jak bylas i nic nie znalazla?

    #18432 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Nie powiedziała na 100%, póki tego nie usłyszę to jednak stres pozostaje i próbuje być przygotowana na wszystko

    #18433 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    Ok jest to nielegalne ale leki ogólnie są legalne tylko przepisywane na inne schorzenia więc faktycznie dziwne że na RU nie było ani fragmentu etykiety. Nie wiem co myśleć, ale skoro do tej pory było tyle pozytnych opini i tylu dziewczynom się powiodło

    #18434 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Inne strony tez chyba nie dają pewności… ja jeszcze poczekam może do środy

    #18436 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    No też racja, nigdy nie mamy pewności kto jest po drugiej stronie i co nam wysyła…

    #18441 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Możecie się śmiać ale dzisiaj się super czuje więc chyba się nie udało…

    #18443 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja o 14 odbieram wynik bety

    #18445 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    To jest naprawdę dziwne, ze tyle kuracji się nie udało. :/

    #18447 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny pomóżcie mi bo się zastanawiam i nie wiem, chyba już wariuje na całego. W niedzielę robiłam kuracje o 16 miałam ostatnią dawkę i po jakimś czasie poszłam się wysikać i po podtarciu na papierze było trochę przezroczystego śluzu i kilka plamek krwi i to wszystko wczoraj przez cały dzień tylko plamiłam na brązowo i to tyle, moje pytanie brzmi czy możliwe żeby się udało, choć mi się wydaje że nie bo powinno być obfite krwawienie prawda?

    #18448 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Dowiemy się tylko po badaniu u ginekologa albo becie, ja miałam tak do jak Ty Ewela, dlatego dzisiaj przed pracą pojechałam zrobić bete i o 14 powinnam mieć wynik, jeszcze dzisiaj o 17 mam ginekologa. Jeszcze dzisiaj będę wiedzie na 100% na czym stoję. Jest wtorek, jeśli będę zmuszona zamówić tabletki to zrobię to jeszcze dzisiaj wieczorem, oby tylko do piątku doszły… Ogólnie czyje się świetnie, nic mnie nie boli, mam dużo energii, ochotę na wszystko. Jedyne co mi dokucza to ból piersi.

    #18449 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja czuję że się nie udało, piersi też mnie bolą. Przecież żeby wystąpiło poronienie muszą być skurcze i obfite krwawienie ze skrzepami u mnie tylko ból brzucha kilka plamek krwi i plamienie, nie możliwe raczej żeby się udało.
    Jj daj znać co się okaże u Ciebie. Cholera zwariuje

    #18450 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Akurat ból piersi może się utrzymywać, mnie tez jeszcze bolą. Dzisiaj zrobiłam betę, w piątek znowu do gina.

    #18455 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Mn8e tez bolą piersi. Dziewczyby krwawienie jest duze wtedy kiedy jestes juz w np. W 8.9 .10 tyg. A poczsyki to sa male krwawienia. Czytalam jak sir wypowiadaja ginekolodzy . Krwawienie moze trwac przez 2 dni jezeli jestes w poczatkowym trymestrze. Ja sir zapisuje na piatek do ginekologa bo zwariuje

    #18456 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Jeszcze 2h i odbieram wynik, wszystko będzie jasne:(

    #18458 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Czy kilka dni po kuracji też macie bóle w plecach i byle brzucha?

    #18460 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Tak ale to może tak raz, dwa razy dziennie się trafi

    #18461 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    No właśnie ja też mam 2 razy dziennie ale ból niepokojący. Wczoraj byłam u ginekologa jest ordynatorem przebadal i powiedzial że jest wszystko w porządku nie widzial ciąży ani też poronienia nie wiem straszny mętlik mam w czwartek idę do innego zobacze co powie

    #18462 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    “jj09” beta odrazu nie spadnie… musisz zrobic dwa razy… i wtedy jesli beta spada to znaczy ze jest ok

    #18463 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja np jestem w na tyle dziwnej sytuacji ze zaraz po kuracji na drugi dzien poszlam do lekarza… nie krwawilam nie wiadomo jka ale czulan ze cos ze mnie wyplynelo… okazalo sie ze jest pecherzyk ale taki sam jak tydzien wczesniej i ze wogile nie urosl i lekarz powiedzial ze raczej to zmierza to poronienia… kazal mi przyjsc za tydzien w czwartek mam wizyte… ale ze jestem panikara zrobilan sobie bete… w czwartek mialan6900 a w sobote 8030…czyli rosnie… ale w parametrach maja ze ciaza 6-8tygodnia to 15000-20000 wiec ewidentnie na niska i przyrost za maly… czytalam na roznych forach i okazalo sie ze jesli jest sam pecherzyk bez zarodka to beta bedzie i tak rosnac ale juz nie tak jak powinna… i tak jets w moim przypadku… normalnie powinno byc 66% po dwoch dniach a u mnie nawet nie ma 20%…wiec mysle ze sie udalo… tylko niewiem czy te tabletki byly potrezbne czy to od poczatku nie byla ciaza bezzarodkowa… a ja spanikowalam i odrazu kupilam tabletki…

    #18464 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Wiem o tym, ale wynik wskaże na to który to tydzień, jeśli będzie mniejszy niż powinien jest nadzieja

    #18465 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Dziewczyny, nie załamujcie się, ja dopiero zaczęłam krwawić. A kuracje zrobiłam w piątek. Czyli zaczęłam się oczyszczać, wiec chyba jest ok

    #18466 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Dopiero ? :O no nieźle ! Ok oby każda z nas dopadło..

    #18467 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja skonczylam kuracje o północy w piątek, krwawiłam do południa w sobotę, potem niewielkie plamienie i dziś znowu krwawię. Skoro ginekolog stwierdziła brak zarodka, to pewnie zaczęło się oczyszczanie. U was tez ruszy!

    #18468 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Jj09 jak beta?

    #18469 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Ja w nocy w niedzielę skończyłam, tylko że oprócz trzech skrzepów w ogóle nie krwawilam. Za 15 minut będę wiedzieć.

    #18470 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny bedzie dobrze widzicie jazdej z was cos zaczyna ruszac. Tabdy sa oryginalne tylko kazda z nas inaczej przechodzi a na dodatek kazda z nas sie wkreca.ja ide w piatek do ginekologa i zobacze co jest ze mna.

    #18471 Odpowiedź
    Avatar
    Tulipan

    Dziewczyny jak macie pytania to polecam chat na stronie https://women-rights.org/zamow-tabletki-poronne/
    Tu zamówiłam 2 razy kurację jednak jak potrzebowałam informacji to infolinia nie odbierała. Mi się udało za drugim razem kuracji i krwawienie było bardzo duże, wyleciało też jajo płodowe i mnóstwo skrzepów a i tak musiałam mieć łyżeczkowanie.

    #18472 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Super dziewczyny, zazdroszczę wam, u mnie nadal nic dziś już będzie 2 dzień 🙁

    #18474 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Beta 1500…

    #18475 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Tulipan, a ile czekałaś na zamówienie?

    #18476 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Czyli spada ci beta?

    #18478 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    U mnie ponownie ból brzucha i złe samopoczucie krwi – brak

    #18479 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Kao a jak bardzo krwawisz , tak jak przy okresie ? Odczuwasz bol brzucha i lekkie rwanie ? Bo ja w nd robiłam kuracje , około 12.30 wszystko ze mnie wyleciało , do wieczora zamiast podpasek miałam pampersy…w nocy nic,wczoraj skąpe krwawienie a dziś taka żywa czerwona krew + przez biegunkę która miałam masakryczną w dniu kuracji , mam takie hemoroidy ze siedzieć nie mogę .

    #18480 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Nie wiem to moja pierwsza beta. Według kalkulatora to 5 tydzień. Więc beta chyba się zgadza, i nic z tego nie wyszło..

    #18481 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja się umówiłam na jutro do gin żeby wiedzieć na czym stoję, jak coś to jutro zamawiam drugą kurację tu.

    #18483 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Brzuch mnie zaczął bolec, ale to olałam totalnie, uznałam ze przez stres, potem poszłam do łazienki a tu krew. Generalnie od południa ból brzucha i krew jak przy okresie, może trochę mniej + takie naprawdę malutkie skrzepy

    #18484 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Ja drugi dzień krwawie, słabo bo słabo, ale jest. Jutro idę do ginekologa wiec bedę wiedzieć na 100%

    #18486 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Jestem po ginekologu. Miałam usg dopochwowe, nie znalazła nic zadnego pęcherzyka.

    #18488 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    JJ09 A przepisal coś ginekolog. Widzial poronienie ? Ile dni jesteś po kuracji?

    #18489 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Dziewczyny a zamawiał ktoś tabletki ze strony zestawporonny.pl – tam jest najdrożej

    #18490 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Mi zaczelo wircej leciec od niedzieli. Ale w piatek ide do gina i zobacze na czym stoje.

    #18492 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Mówiłam mu tylko że w sobotę miałam skurcze jak na okres i wyleciał ze mnie jeden mały skrzep. Za dwa dni mam zrobić bete dla potwierdzenia,czy spada czy rośnie. Ale to znak że skoro z obliczeń jestem w 5tc (beta1500), i nie ma nawet pęcherzyka, to się udało?

    #18493 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Jj09 czy coś przepisal ginekolog?

    #18494 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Tak, luteine. Mówi że jak beta spadnie to mam brać na wywołanie okresu. A

    #18497 Odpowiedź
    Avatar
    Zdesperowana

    Aha no ja byłam wczoraj i też zapisał mi luteine, cyclonamine i diclofonac. Nie wiem czy wykupywac te receptę bo jak coś zostalo
    a wyczytalam że cyclonamina jest przeciwkrwotoczna Więc zatrzyma krwawienie z jesli coś zostalo?

    #18499 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Dziewczyny a jak jeszcze krwawie ale bardzo słabo to chyba nie będzie problemu z usg oczywiście niepochwowe

    #18500 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie wiem wlasnie ja tez zaczelam krawic teraz wiecej a w piatek ide na usg i nie wiem czy cos zobaczy

    #18502 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    ja poszlam do ginekologa na drugi dzien po kuracji gdy jeszczd krwawilam i robil mi usg i w niczym to nie przeszkadzalo

    #18503 Odpowiedź
    Avatar
    Ela346

    Czy naprawdę sa skuteczne te bo się zastanawiam czy je brać i najlepiej o której godzinie 5 ty

    #18507 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Wszystko tak pięknie że aż wierzyć się nie chce. Zamawiał ktoś z tej strony?

    #18508 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Dziewczyny a wy skąd zamawiajcie zestaw na druga próbę ?

    #18515 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    ?

    #18516 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Kurczę dziewczyny idę dziś do ginekologa, co mu powiedzieć? Tylko o silnym krwawieniu? Cholera stresuję się

    #18518 Odpowiedź
    Avatar
    Jj09

    Powiedz że spóźnial Ci się okres, testy wyszły pozytywne, i nagle dostałaś skurczy i krwawienia i chcesz żeby sprawdził co się dzieje

    #18524 Odpowiedź
    Avatar
    Kao

    Ja tez tak powiedziałam jak jj09

    #18527 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Ok, dzięki, więc też taką wersję będę mieć.

    #18532 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny ja dzisiaj byłam u lekarza sprawdzić czy coś te tabletki na mnie wpłynęły, dzisiaj już 3 dzień po kuracji i nic zero krwawienia ale jednak coś tam podziały, lekarz powiedział że płód nie rozwija się prawidłowo normalnie powinnam być w 6 tyg a wszystko jak by się cofnęło bo wygląda na 4 tyd. i w pęcherzyku ledwo widoczne jajeczko, dostałam tabletki na podtrzymanie których oczywiście nie wezmę i takie mam pytanie co byście zrobiły na moim miejscu, czekać aż poronienie samo nastąpi bo brzuch i plecy bolą czy od razu zamawiać drugą kurację?

    #18533 Odpowiedź
    Avatar
    kasia

    Ja również jestem po wizycie. Macica czysta, ciąży nie widać. Ginekolog stwierdził, że albo była to bardzo wczesna ciąża i doszło do poronienia, albo testy wyszły fałszywe i po prostu dostałam miesiączkę. Zaproponował ewentualnie zrobić badanie krwi na bete czy faktycznie była ciąża, bo hormon po poronieniu jeszcze chwilowo utrzymuje się. Dał mi leki na zatrzymanie krwawienia gdybym zbyt długo krwawiła. Czyli kuracja powiodła się.

    #18535 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    “ewrla” ja jestem w tej samej sytuacji… sam pecherzyk… jutro mam wizyte… e lekarz mi mowil ze jak macica sie sama nie wyczysci to czeka mnie lyzeczkowanie… wiec lepiej czekaj lub moze da ci tabletki na wyczyszczenie… wg mnie nie ma sensu tracic kolejnych 440zl… ale to tylko moje zdanie

    #18537 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Asiolka u mnie coś tam w pęcherzyku jest ale mało widoczne także nie ma szans żeby mnie wyczyscili. Brzuch i plecy mnie bolą codziennie a czytałam o przypadkach gdzie nawet 4 dni po kuracji pojawił się krwotok także jeszcze jakieś szanse są a jak nic się nie wydarzy to planuje na przyszły tydzień zrobić drugą kurację i pozbyć się tego już na dobre, póki co takie rozwiązanie wydaje mi się najlepsze

    #18538 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Bo tak sobie myślę że jak pójdę na przyszły tydzień do lekarza a nic się nie zmieni to dalej będzie mowa tylko o tab na podtrzymanie i stracony czas.
    Asiolka koniecznie daj znać po lekarzu

    #18540 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Dziś zamówiłam nowy zestaw z tej strony i w sobotę działamy od nowa. Musi się udać !

    #18541 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Ewela. Powtórz kuracje.

    #18542 Odpowiedź
    Avatar
    Zm

    Chyba że chcesz urodzić dziecko z jakąś wada wrodzona… :/

    #18543 Odpowiedź
    Avatar
    Kasia

    U mnie 3 dni po kuracji zaczęło się mocniejsze krwawienie, nie wiem czy na skutek badania ginekologicznego…? Wczoraj wyleciał duży skrzep na podpaske… Więc z tabletkami wszystko ok.. Może bardziej kwestia organizmu, zarodka..

    #18548 Odpowiedź
    Avatar
    Olka

    Ja dostałam przesyłkę po 2 dniach. Chyba kuracja się powiodła, ale jeszcze muszę iść do gina, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok.

    #18550 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    dziewczyny ja najpierw zamawiałam na zestawporonny i niestety nie mogłam zrobić przelewu gdyż nie było żadnych danych… mimo pisania i dzwonienia 0 kontaktu i wtedy zamówiłam tutaj…

    #18566 Odpowiedź
    Avatar
    …..

    Dziewczyny nic się nie martwcie . Moja kuracja zaczęła się we wtorek krwawić zaczęłam we czwartek a poleciało dopiero w sobotę . Tabletki są w 100% skuteczne i pewne . Czasem to długo trwa ale napewno jeśli płód jest młody to kuracja działa . Pozdrawiam

    #18568 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Forum nie działało przez kilka dni 😒

    #18569 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Do wszystkich dziewczyn które martwią się że kuracja nie działa lub u których po kuracji nic się nie dzieje. Ja miałam duże wątpliwości co do skuteczności tych tabletek ponieważ po zażyciu nic się u mnie nie działo tylko bolał brzuch, dopiero po 4 dniach się ruszyło i to ostro, dostałam tak silnego bólu że nie mogłam wytrzymać w skali od 1 do 10, 10! Miałam skurcze jak do porodu i wtedy poszło duże krwawienie plus duże skrzepy, dziś już 5 dzień się oczyszczam. Także dziewczyny głowa do góry, wy też dacie radę.

    #18573 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja dziś idę do gin będę wiedziała co i jak… mam nadzieję że wszystko jest ok ale w razie W zrobię 2 kuracje jeśli nie będzie za późno…

    #18574 Odpowiedź
    Avatar
    zuzia

    dziewczyny ja dzis zamowilam zestaw mam nadzieje ze szybko dojdzie i bede miala to juz za soba

    #18576 Odpowiedź
    Avatar
    zuzia

    i jedyna rzecz jaka mnie zastanawia czy napewno sa to leki orginalne

    #18577 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Olcia napisalam.emaila

    #18582 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Olcia ale w tym.zestawie jest tylko 8 tabletek misoprostol a tutaj 12 ? Z czego ta roznica wynika ?

    #18585 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja mam takie pytanie, czy zagląda tu jeszcze jakaś dziewczyna która jest już dawno po kuracji i poszła do lekarza dopiero gdy skończyła krwawić?

    #18587 Odpowiedź
    Avatar
    …..

    Ewela . Ja poszłam do lekarza w trakcie miałam mały problem bo we wtorek wzięłam tabletke we czwartek Pani doktor która była ze mną przez cały czas powiedziała że na USG nadal widać płód. W piątek kazała zrobić betę zrobiłam nadal wzrastał poziom a w sobotę o 20 poleciało . Oczywiście krwawilam cały czas . Pani doktor zapisała mi tabletki abym przestała krwawić i antybiotyk . Jestem od 1 czerwca po wszystkim .

    #18591 Odpowiedź
    Avatar
    Olcia

    Ja jutro idę do ginekologa. Od soboty krwawię i wypadło bardzo dużo skrzepów więc nie ma najmniejszych szans że coś zostało. Opowiem wam jutro co Pani ginekolog mi powiedziała. Ale miałyście racje po drugiej próbie bez problemu wszystko wyleciało i było zupełnie inaczej niż podczas pierwszej próby.

    #18593 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    Ewela mi krwawienie skończyło się 5 lipca
    … a dziś byłam u gin… nie robił mi usg ale na 100% nie jestem w ciąży… mam tylko zapalenie… za 4tyg mam przyjść na kontrolę ale myślę zrobić test jeszcze za jakieś 2-3 tygodnie

    #18601 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja planuje pójść do lekarza po wszystkim jak całkowicie przestanie ze mnie lecieć i doradźcie co mam powiedzieć, naściemniać coś o nieregularnych miesiączkach i udać że nic o ciąży nie wiedziałam czy mówić w prost o ciąży i że dostałam krwawienia?

    #18603 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja powiedziałam że spóźnił mi się okres o parę dni… podałam datę ostatniej (prawdziwej miesiączki) a później datę poronienia jako ostatniej… przy tym dodając że mam nieregularne..zapytał czy była gorączka i czy coś innego mnie niepokiło… powiedziałam że gorączki nie miałam ale w ubiegłym tygodniu bolał mnie jajnik… zbadał mnie i po chwili dodał żeby się nie martwić bo to napewno nie ciąża… pod koniec powiedział że mam zapalenie przydatków pobrał wymaz na cytologie i przepisał antybiotyki… nic o ciąży nie mówiłam… gdyby coś powiedział miałam powiedzieć że robiłam test gdy mi się spóźnił okres ale był negatywny…

    #18604 Odpowiedź
    Avatar
    Bunia

    Jak tam dziewczyny u was kuracja jak przechodzicie

    #18628 Odpowiedź
    Avatar
    Hania

    Ewela ja jestem 9 dni po kuracji i wciąż się oczyszczam ijeszcze nie byłam u ginekologa. Brzuch opadł, piersi zmalały , mam więcej siły i fizycznie czuje się dobrze. Psychicznie trochę mi ciężko ale potrzebuje jeszcze czasu.

    #18630 Odpowiedź
    Avatar
    asiolka1986

    wlasnie bylam w szpitalu… mialam lyzeczkowanie… jednak nie ma co za szybko isc do lekarza…kuracje zaczelam 31czerwca poszlam zarazz do lekarzapo kuracji i byl sam pecherzyk… tydzien temu wciaz byl pecherzyk i dostalam skierowanie na lyzeczkowanie…dzis podczas badania niw bylo juz nic tylko mnie wyczyscili i po 3godzinach poszlam do domu

Oglądasz 100 wpisów - 2,601 z 2,700 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: