Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,701 z 2,800 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #18633 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Właśnie dlatego nie spieszyłam się z pójściem do lekarza wolę oczyścić się sama. U mnie do poronienia doszło w zeszły czwartek na dzień dzisiejszy już tylko plamie i planuje pójść do lekarza na przyszły tydzień, naściemniać o nieregularnych miesiączkach a o ciąży nie wspomnieć ani słowem.

    #18638 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    ja również nie śpieszyłam się z lekarzem…

    #18639 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Mini po jakim czasie poszłaś, i co powiedziałaś?

    #18651 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    mi krwawienie skończyło się 5 lipca a poszłam na wizytę 15 lipca… powiedziałam że spóźnił mi się okres ale mam nieregularne… zapytał czy coś jeszcze się działo np gorączka ból brzucha? powiedziałam że nie….i dodałam tylko że w zeszłym tygodniu bolał mnie jajnik… pobrał wymaz na cytologia i gdy zaczął mnie badać powiedział że to nie wygląda na ciążę ale widzi że przydatki są tkliwe… sprawdził oba i powiedział że mam zapalenie… usg nie robił więc myślę że za 2-3 tygodnie zrobię sobie test… tak dla pewności…

    #18665 Odpowiedź
    Avatar
    zuzia

    dziewczyny przesylka doszla ale czemu ru jest wyciete i nie ma nawet rzadnego oznaczenia

    #18670 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Każda z nas taką miała, spokojnie możesz brać tabletki są oryginalne i działają.

    #18671 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Mini, ja to właśnie mam nadzieję że lekarz mnie pożądanie zbada i zrobi usg żeby mieć pewność i zamknąć w końcu ten temat. Ja powiem podobnie jak Ty

    #18678 Odpowiedź
    Avatar
    Bunia

    Jestem dzień po kuracji nadal krwawie wczoraj mocniej dziś trochę mniej mam nadzieję że kuracja zadziałała

    #18684 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny,dostałam meila że przesyłka będzie jutro wiec jutro zaczynam.
    Mam do Was pytanie, kiedy iść do lekarza? Bo badała mnie, potwierdziła 4 tydzień ciąży i myślałam, żeby pójść jak już będzie po i jak się oczyszczę. Ale co mam jej naściemniać? Że pokrwawiłam i przyszłam już po? Nie podpadnie?

    #18685 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Patka, idź do innego lekarza, ja byłam u dwóch różnych i na przyszły tydzień idę do trzeciego jeszcze innego

    #18688 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, masz rację. To będzie najlepsza opcja. A jak myślisz po jakim czasie mam iść? Jak już się oczyszczę cała?
    A co powiedzieć?
    Przepraszam za te pytania, ale jestem spanikowana. Wczoraj zrobilam zamówienie i czuję że to będzie 2 noc jak nie prześpię. Tak bym chciała, żeby się udało i było już po.

    #18689 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Nie ma za co Patka, jeszcze nie dawno miałam tak samo jak Ty, wszystkie przechodzimy przez to samo i mamy te same problemy z tym związane. Myślę że najlepiej jest pójść po wszystkim bo jak pójdziesz za szybko to skieruje Cię na łyżeczkowanie a według mnie lepiej jak oczyści się samo. Ja już jestem po wszystkim wygląda na to że już się oczyściłam ale do lekarza pójdę dopiero na przyszły tydzień i planuje zrobić tak jak dziewczyny tutaj pisały że robiły czyli naściemniać o nieregularnych miesiączkach a o ciąży nie wspominać.

    #18690 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziękuję Ci Ewela za dobre słowo. Może to brzmi okropnie ale póki co ta sytuacja jest dla mnie koszmarem z najgorszych snów. Pójdę po wszystkim, tak dla pewności i zrobię tak jak pisały dziewczyny. Naściemniam coś tu i tam, mam nadzieję że tabletki zadziałają. Pocieszam się, że piszesz że już jesteś po i jest nas tu więcej u których tabletka pomogła. Staram się być dobrej myśli.

    #18691 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Patka nie martw się na zapas bo będzie tylko gorzej, wiem bardzo dobrze jak się czujesz miałam to samo KOSZMAR i każdy dzień to meczarnia, ja teraz nie mogę się doczekać wizyty u lekarza aż mnie zbada i powie że wszystko jest dobrze wtedy dopiero będę po wszystkim i nareszcie będę mogła zamknąć ten rozdział. Nie martw się tabletki na pewno zadziałają, każda z nas przez to przechodziła i każda na swój sposób więc też nie porównuj swojego przypadku do innych bo każda przechodzi to inaczej. Ciszę się że mogę wesprzeć pisząc tu, sama wcześniej tego bardzo potrzebowałam a wiem że to pomaga.

    #18695 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny które są już po, ile dni się oczyszczałyście?

    #18696 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela jesteś wspaniała. Na prawdę takie wsparcie dużo mi daje i pomaga. Czekam jutro na kuriera i dam znać co i jak. Zacznę kurację od razu od jutra jak tylko przesyłka przyjdzie i będę na bieżąco informować co i jak.

    #18724 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, przyszedł kurier. Zaczynam.

    #18725 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny kochane to znowu ja. O 13.15 wziełam te pierwszą tabletkę. Powiedzcie mi proszę, kiedy mogę sprawdzić czy sie udało? Przepraszam za masę pytań, czuję się niedouczona. Jutro wyliczyłam że przyjmę 3 dawki tych drugich tabletek, co 3.5 h jak w instrukcji. Okej, będe krwawic a kiedy sprawdzić czy się powiodło? Będe Was informowała tutaj o moim przebiegu, może którejś z Was to pomoże.

    #18726 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Sprawdzić czy się udało możesz tylko u lekarza bo test jak dobrze pamiętam pokaże błędny wynik jeszcze 3-4 tygodnie po kuracji.

    #18727 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Czyli czekać aż się oczyszczę i iść naściemniać że nieregularna i obfita miesiączka?

    #18728 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Właśnie tak, dziewczyny tutaj tak robiły i sprawdza się.
    Ja mam lekarza we wtorek i nie mogę się doczekać kiedy będę miała to za sobą i będzie po wszystkim mam nadzieję.

    #18730 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Zaglądają tu jakieś dziewczyny które są po kuracji???

    #18734 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja dzisiaj składałam zamówienie i dostałam tylko potwierdzenie złożenia zamówienia. Chciałam to dostać przed weekendem

    #18735 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ja zamawiałam 16 lipca ale jakoś grubo po 22 zanim otrząsnęłam się z szoku. 17 lipca po 8 rano dostałam meila że zamówienie przyjęte i paczka będzie jutro. No i dziś mamy 18 lipca, paczka przyszła. Wzięłam pierwszą tabletkę. Póki co nic się nie dzieje, zero objawów i czekam już bardzo niecierpliwie na jutro.

    #18756 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    no mi właśnie nie zrobił usg… ale to dobry lekarz i mam nadzieję że się nie mylił mówiąc że jest brak ciąży….

    #18757 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Mini a jak krwawiłaś i były skrzepy i ten pęcherzyk? Bo ja myślę że jak tak, to raczej nie ma szans żeby dalej była ciąża. Poza tym, wyczytałam tutaj żeby sobie betę zrobić a potem 48h później powtórzyć. Jak spada to znaczy że nie ma ciąży. Ja jeszcze 45 minut czekam do wzięcia pierwszych 4 tabletek. Czekanie najgorsze

    #18763 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kochane, właśnie biorę pierwszą dawkę. Cóż, konsystencja jak kreda, lekko drętwieje język ale wszystko zniosę tylko żeby zamknąć ten temat.

    #18783 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Patka jak tam?

    #18794 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, wzięłam o 13.15 pierwszą dawkę. Jak mnie około 2h później chwyciły bóle to jakiś dramat. Ręce mi się przykurczyły, stopy wygięły, telepało mną jak zimą a ból… jezu, 10/10! Aż wzięłam apap i pomogło. Teraz się czuję jak normalny okres. Wyleciało kilka skrzepów ale to nie było jakieś wow i nie wiem co dalej. Jestem po drugiej dawce, trzecia po 20. Czy mi się udało?

    #18795 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Spokojnie nie wszystko na raz, zaczęło się dziać a to już dużo poronienie się zaczęło teraz będzie z Ciebie schodzić stopniowo, jak są skrzepy i krwawienie to jest dobrze

    #18799 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela dziękuje Ci. Jestem kłębkiem nerwów. Czysto jest póki co i się martwię a właśnie biorę ostatnią dawkę.

    #18805 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Tak, to nie wyobrażasz sobie nawet przez co ja przechodziłam, w dzień kuracji nie działo się nic prócz silnego bólu, na drugi dzień nadal nic, na trzeci też nic i dopiero na czwarty dzień się ruszyło, 4 dni po kuracji dopiero doszło do poronienia.

    #18809 Odpowiedź
    Avatar
    Bunia

    Jestem po kuracji wciąż krwawie ale wygląda to bardziej na miesiączkę nie wiem ile jeszcze będę się oczyszczać bo chętnie poszła bym już do lekarza sprawdzić czy nie ma ciąży i też nie wiem co powiedzieć jak pójdę

    #18810 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, nawet nie chcę sobie wyobrażać jaki to stres. Podziwiam Cię na prawdę

    #18828 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Bunia. Dziewczyny mówią cokolwiek żeby tylko je zbadał najczęściej o nieregularnych miesiączkach. Ile dni już się oczyszczasz?

    #18829 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Patka, trzeba było przez to przejść innego wyjścia nie było, planowałam zamówić drugą kurację ale chciałam jeszcze poczekać bo były tu takie przypadki że po kilku dniach dopiero dziewczyną się zaczynało i na szczęście i mi z opuźnieniem ale się ruszyło. Byłym nawet u lekarza po 3 dniach od kuracji, powiedział mi że ciąża zagrożona i cofnęła się o dwa tygodnie także tabletki zadziałały tylko krwawienie zaczęło się z opuźnieniem, po prostu na każdą z nas działa to inaczej. Jak u Ciebie Patka?

    #18830 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, w nocy poleciały skrzepy. Duże czerwone ale nie zauważyłam żadnego jajeczka jak dziewczyny pisały. Nadal krwawię ale nic mnie nie boli i piersi jak bolały mocno tak teraz przestały. To chyba mogę mieć nadzieję?
    Ja Cię podziwiam, jesteś silną kobietą.

    #18834 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Tak się może wydawać ale przeszłam przez to z wielkim trudem.
    U mnie było podobnie jak u Ciebie Patka i nadzieje też mam, wszystko okaże się we wtorek po lekarzu.

    #18840 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, koniecznie daj znać co powie lekarz. U mnie dziś słabe krwawienie, bardziej jak okres i wariuję.

    #18844 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Patka ja miałam to samo, w pierwszy dzień gdy się zaczęło wyleciały mi 3 duże skrzepy plus małe razem z krwią na podpasce i takie dziwne białe małe coś dwa razy, potem było już jak zwykły okres. Dam znać na pewno

    #18836 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Zaczynam zaraz pierwsza dawkę… Boję się 🙁

    #18853 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Jak sytuacja dziewczyny?

    #18854 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    W piątek kuracja- skrzepy, wczoraj cały dzień słaba krew ale wieczorem też skrzepy wyleciały, piersi bolały wyczuwalnie mniej. A dziś… nie krwawię a piersi znowu bolą mocno. Wariuję i dostaję paranoi…

    #18856 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    No faktycznie dziwna sytuacja Patka, ja krwawiłam 4 dni potem kilka dni tylko plamiłam i przejmuje się czy to nie za krótko trwało. W którym tygodniu byłaś?

    #18859 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ewela, byłam pod koniec 4 tygodnia. Martwi mnie to wszystko już. W piątek żywa krew, wielkie skrzepy, wczoraj słabo ale wieczorem też skrzepy a dziś… pustka i znowu piersi bolą. Jak się okaże że nie będe krwawić to biegnę do lekarza. Chyba już teraz nie wykryje tabletek

    #18861 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jeszcze jakaś krew jest, ale skrzepy to już nie są duże tylko takie jakby resztki. Głowa to mi wyparuje chyba.

    #18864 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Spokojnie nie denerwuj się, wszystko jeszcze może się rozwinąć

    #18878 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja się też się martwię czy mi się udało, niby wszystko wskazuje na to że tak, ale pewności nie mam. Wizyta u lekarza coraz bliżej i stres rośnie🙁

    #18886 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ze mnie wczoraj wieczorem wyleciał skrzep jeszcze. Takze piątek kuracja- krwawienie i skrzepy, sobota- słabe krwawienie i skrzepy, niedziela- brudne resztki krwi i skrzep. No nie dziwię się że wszystkie już świrujemy.

    #18895 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    I co udało się? Ja też zaraz zaczynam ale strasznie się boję

    #18899 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    U mnie raczej tak choć na 100% będę wiedziała dopiero jutro.

    #18900 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    U mnie dziś brązowa krew… w piątek brałam tabletki.

    #18901 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Mam nadzieję że i u mnie się uda. Najbardziej właśnie boję się niepowodzenia całej akcji

    #18908 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Dziewczyny czy któraś używała po cesarce? W jakim czasie?

    #18913 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Dziewczyny czy jest tu ktoś kto zaczyna jutro kurację żebyśmy mogły razem przejść? Boję się szczególnie o torbiel która mam na jajniku ze podczas skurczy może pęknąć. Czy któraś z Was też miała bądź ma torbiel?

    #18915 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Patka a miałaś te straszne skutki uboczne typu wymioty i dreszcze?

    #18916 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej dziewczyny ja wieczorem zaczynam.. Boję się jak cholera ale jestem pozytywnie nastawiona. Mam pytanie ta pierwsza tabletkę podluzna popija się się woda bo tamte pod język

    #18918 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ja połknęłam i popiłam

    #18919 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ok. Dzięki. Oby były skuteczne i zadziałały. Ironia losu ty już jesteś po kuracji?

    #18920 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ja miałam te dreszcze… a po pierwszej dawce to aż przykurcze rąk, tak silne mrowienie miałam. Ale wszystko do przejścia aby tylko się udało

    #18921 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ja dzisiaj zaczęłam o 12. Jutro cytotec. Też najbardziej boję się że nie zadziałają.

    #18925 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ja dzisiaj 21 zaczynam żeby jutro na wieczór cytocet wzias wolę noc jak dzień

    #18926 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ja w dzień będę miała męża żeby zajął się pozostałą trójką

    #18927 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ironia losu ja wlasnie w dzień jestem sama a mój jutro wraca z pracy o 20 a mniej syn już 8 śpi to mi pasuje noc bo w dzień z dwójką dzieci nie ogarnęła bym. A wole lezec

    #18928 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Dziewczyny ja juz wzielam mife a jutro o 15.00 biorę pierwszą dawkę, będę sama więc bądżcie ze mną chociaż na forum please.Strasznie się boję tych bóli i wymiotów.

    #18929 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Aj tam niech boli i dzieje się co chce aby podziałało bo nie wiem co będzie jak się nie uda

    #18931 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ja już tabletkę lyklam tak jak mówisz ironia losu niech się dzieje co chce by działo

    #18932 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ironia losu daj znać jutro popołudniu jak lykniesz te 4 jak tam. Ok

    #18934 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Oki tylko tak się teraz zastanawiam te drugie 4 tabletki to się bierze 3,5 godz. Po rozpuszczeniu tych pierwszych a kolejne 3,5 godziny po wzięciu tych drugich. Tak jest w instrukcji tej którą dostałam. To w końcu 3,5 godziny po rozpuszczeniu wcześniejszych czy 3,5 godziny po włożeniu pod język tych wcześniejszych?

    #18935 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Raczej tak od rozpuszczenia musi minąć 3.5 godziny… Ja będę włączać sobie minutnik

    #18936 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    3,5h po rozpuszczeniu. Ja już jestem po jakbyście miały jakieś pytania to mogę pomóc.
    Patka jak u Ciebie?

    #18937 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ewela i jak to przeszłaś? Skurcze mocne? Jadłaś coś przed wzięciem pierwszej dawki?

    #18938 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ewela i co udało się? Byłaś już u lekarza?

    #18939 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    U mnie to wyglądało tak że w dzień kuracji nie działo się nic prócz silnego bólu brzucha, ruszyło się dopiero po 4 dniach, myślę że się udało chociaż pewności nie mam idę do lekarza jutro, miałam bardzo ale to bardzo bolesne skurcze jak do porodu. Jadłam przed tabletkami żeby nie brać na pusty żołądek i po między dawkami też.

    #18940 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    U mnie dziś brunatna krew… także wciąż cos się oczyszcza. Mam ogromną nadzieję, że się udało

    #18941 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja się martwiłam że u mnie za krótko a u Ciebie Patka jeszcze krócej, oby każdej z nas się udało.

    #18943 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Myslicie ze w 12 tyg to nie za pozno ?

    #18944 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja tu gdzieś czytałam że dziewczyną się udawało

    #18946 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej jak tam dziewczyny noc przespana

    #18949 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Dzisiaj wyjątkowo przespana bo już z tydzień nie spałam

    #18951 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ironia losu o której bierzesz tabletki

    #18952 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    O 12:20 dokładnie

    #18953 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    U mnie cały czas to trwa. Co prawda nie ma już takiej żywej krwi ale cały czas coś tam jest… no i czuję różne bóle takie jak na okres, raz na jakiś czas także staram się być dobrej myśli.

    #18956 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ironia losu pisz jak będziesz dała radę jak to przechodzisz. Ja zaczynam o 15.00 dzis.

    #18957 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ewela a te skurcze to długo Cię trzymały?

    #18959 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Dziewczyny po tych tabletkach jak szybko zaczynają one działać

    #18960 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Tego dnia kiedy to się stało od rana bolał mnie brzuch jak na okres z godziny na godzinę ból się nasilał pojawiła się krew jak w okres i koło południa dostałam tych skurczy starałam się być w ruchu ale nie dałam rady położyłam się w między czasie wzięłam ibuprom także ten największy ból trwał tak godzinę (miałam wrażenie że rodze) gdy tab pomogłam i ból był mniejszy wstałam do toalety i wtedy poleciała krew i duże skrzepy.

    #18961 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Działanie tabletek jakie szybkie jest

    #18963 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Po rozpuszczeniu się pierwszej dawki to jest myślę góra pół godziny jak zaczyna boleć brzuch, bynajmniej ja tak miałam.

    #18964 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Nie przestraszcie się jak będzie was bolało gardło, drętwiał bolał język i pod jezykiem bo to normalne.

    #18965 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Dzięki to noc będzie długa. Oby wszystko się udało. Moim zdaniem powinno być jak w Niemczech legalnie

    #18966 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Do póki będziecie dawać radę starajcie się być w ruchu

    #18971 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ja słyszałem że trzeba leżeć

    #18974 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ruch bardziej pomoże żeby był efekt niż leżenie i odpoczywanie. Tu były takie dziewczyny które sobie pomagały tzn robiły brzuszki i przysiady, ja też tak robiłam bo im więcej wysiłku tym większe szanse że dojdzie do poronienia. Ja siedziałam pół dnia w bezruchu gdy brałam tabletki brzuch pobolał i tyle miałam z dnia kuracji.

    #18979 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    O 12:20 wzięłam pierwsze 4. 12:40 już były rozpuszczone. W smaku tak jak pisały wcześniej dziewczyny jak kreda. Brzuch boli jak na okres ale raczej niewielki ten ból.

    #18980 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ironia losu i jak tam

    #18981 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Zaczęło się krwawienie i małe skrzepy to chyba dobrze tylko czy nie za wcześnie?

    #18982 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Ja bym się na Twoim miejscu cieszyła że coś się dzieje, każda z nas przechodzi to inaczej pamiętajcie. Dziewczyny ja już po lekarzu…

    #18983 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    I co lekarza wyszło? Ironia ewela ma rację

    #18984 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ja wzięłam o 21 wczoraj to już mogę chyba wziąść 20 wieczorem pierwsza porcje

Oglądasz 100 wpisów - 2,701 z 2,800 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: