Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,801 z 2,900 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #18985 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ewela i co tam u lekarza?

    #18986 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Jestem PRZESZCZĘŚLIWA😄 Wszystko dobrze nic nie ma a on nic nie poznał…

    #18988 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ironia ja zaraz zaczynam. Miałas skurcze?

    #18989 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    A powiedzcie po czym poznać że się udalo

    #18990 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Oprócz testu i lekarza.. Bo z moim lekarzem mam problem ze dopiero w sierpniu 17 wraca z urlopu

    #18991 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Kamila z tego co dziewczyny pisały na forach musi Ci większy skrzep wylecieć i wtedy powinna być ulga 🙂

    #18992 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Nie musi wylecieć większy skrzep może wylecieć dużo małych czyli wszystko wyleci w kawałkach, mają być skrzepy i krwawienie, mijają objawy ciąży i przede wszystkim ból piersi, mi odszedł od razu.

    #18993 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Dziewczyny mi się udało wam też się uda. Jeszcze przez jakiś czas tu będę żeby wam pomóc jak macie jakieś pytania to dawajcie

    #18994 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ewela byłaś sama podczas zabiegu czy ktoś był z tobą? ja jestem sama i zastanawiam się czy dam radę.

    #18996 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Dzięki dziewczyny nie mam z kim pogadać odkat z wami pisze mniej się denerwuje.

    #18997 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Właśnie zamówiłam zestaw dziś o 8 rano odpisali że będzie we wtorek czyli za tydzień…

    #18998 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Czytam wasze wpisy na forum i widzę dużo niepowodzeń i nie wiem czy odbierać paczkę i nie zamówić z innej strony. Nawet nie ma jak zareklamować tych tabletek….

    #18999 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Wzięlam wlasnie pierwsza dawke i czekam. Trzymajcie kciuki dziewczyny. W grupie siła

    #19000 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Katrinas ile czekałaś na kuriera?

    #19001 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja złożyłam zamówienie w czwartek a wczoraj kurier przywiózł ok.12.00

    #19003 Odpowiedź
    Avatar
    Ewela

    Katrinas ja nie byłam sama, zaopatrz się w tab przeciwbólowe i dasz radę.

    #19005 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Dzięki Ewela. Wlasnie rozpuscily mi sie pierwsze 4 tabletkii nawet nie mam co polykac. Nie wiem czy to dobrze. Na razie serce wali jak mlot.

    #19006 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Katrinas w którym tyg jesteś? Ja byłam dziś u lekarza i jest już 5+5… mam nadzieję że kuracja sie powiedzie…

    #19007 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Koko wlasnie dzis zaczęlam 6tydz. więc mam nadzieje ze nie bedzie duzych komplikacji.

    #19008 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Koko ja zamówiłam w piątek i wczoraj doszły po 12 o 21 wczoraj wzięłam ta pierwsza a dzisiaj będę brała wieczorem pierwsze 4

    #19009 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja bez tabletek mam lekkie plamienie gin przepisał mi luteine której nie wezmę… trzymam za Was kciuki. Oby bez lyzeczkowania sie obylo

    #19010 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Mnie juz powoli nachodzą dreszcze ale jeszcze zero skurczy.Boże jakie to denerwujące, chciałabym żeby już było po ale to chyba najdłuzsze parę godzin w moim życiu przede mną.

    #19011 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    W razie możliwości może się zajmij czymś sprzątanie? Leżenie przedłuża na pewno cały proces…

    #19012 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Te czekanie najgorsze eh.. Trzymaj się Katrinas ja też bym już wzięła ale muszę czekać do wieczora… Ciekawe jak tam ironia bo też nic nie pisze

    #19013 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Staram się chodzić i coś robić ale to tak zaprząta głowe ze nie da sie zapomniec nawet na chwile. Kamila bądź wieczorem na forum bedziemy się wspierać.

    #19015 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ok.tylko że brałam o 21 wczoraj to dzisiaj już o 20 mogę chyba wziąść?

    #19017 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Tak ja też godzine wczesniej wzielam.

    #19018 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Najchętniej już bym wziela

    #19019 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Hej dziewczyny, pisze już któryś raz ale nie widać moich wiadomości.. :/
    Jestem po 11 tygodniu mam juz tabletki w domu i od kilku dni zwlekam bo tak strasznie się boję, że się nie powiedzie i zostane z uszkodzonym płodem a wtedy kto mi pomoże??

    #19020 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kilka miesięcy temu miałam przeprowadzoną aborcję farmakologiczną w szpitalu z powodu pustego pęcherzyka, było to po 7 tygodniu i niestety tabletki nie zadziałały – byłam łyżeczkowana. Dlatego strasznie sie boje. Czy w razie czego jest opcja ze drugi zestaw zadziala? Tyle ze za nim dojdzie bedzie juz po 12 tygodniu.

    #19021 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ej dziewiczy z skąd macie pewność że ta tabletka to napewno jest ru-486 bo moja nawet żadnego oznaczenia nie miała też tak mieliscie

    #19022 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Moja tez nie miala oznaczenia ale czytalam wczesniej ze inne dziewczyny tez tak mialy.

    #19023 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Madzia probuj z tymi tabletkami bo wiem ze dziewczyny robily to jeszcze w 12 tyg.

    #19024 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Widze Madzia , ze masz takie same obawy z tym, ze ja 12 tydzien 😑

    #19025 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    U mnie ból brzucha jak na okres, krwawienie skrzepy i tyle. Zaraz drugą dawka. Po rozpuszczeniu pierwszych 4 miałam dreszcze i drętwiały mi dłonie ale tylko chwilę. Wygląda na to ze się powiedzie. Skrzepy i mniejsze i większe.

    #19026 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    W między czasie byłam z dzieckiem na spacerze

    #19028 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ironia losu ktory tydz u Ciebie?

    #19029 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa – ja zaczynam 12 za dwa dni. Wiem, że im dalej tym wieksze prawdopodobieństwo niepowodzenia. Ae tak naprawde wszystko zalezy kd organizmu i jak silna jest ta ciaza, moja poprzednia byla silna pomimo pustego jaja tak powiedzial lekarz. Jakie to ciężkie strach przed konsekwencjami i tym co bedzie. W dodatku jestem za granicą i nie wiem czy w razie czego mogę zgłosić się do szpitala czy potraktują to jako nagły przypadek i czy w ogóle w razie czego coś z tym zrobią, czy karzą np czekac na rozwoj sytuacji albo donosic. Wiecie jak jest w Polskich szpitalach w takich sytuacjach?

    #19030 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    U mnie tylko biegunka poki co i lekkie dreszcze, malo krwi. Kurde niecierpliwię się bo juz godzina minęla od rozpuszczenia.

    #19031 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Kia biorąc pod uwagę termin ostatniej miesiączki to jakiś 7 ale na USG jes zawsze jakieś 2 tyg różnicy

    #19032 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ale to liczysz od przewidywanego zaplodnienia wtedy tak?

    #19033 Odpowiedź
    Avatar
    Żaklin

    Cześć dziewczyny tabletki zamówiłam w sobote jak myślicie dojdą do końca tygodnia, bo bardzo sie martwie wyjeżdżam w niedzielę za granice

    #19036 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Żaklin dojdą na pewno. Na wysłałam zapytanie odnosnie mojego zamowienia w tym formularzu na stronie i od razu oddzwonili ze przesylka bedzie w poniedzialek a pytalam w piatek.

    #19037 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Po jakim czasie po rozpuszczaniu tabletek można się było napic

    #19038 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja pilam juz 5 min pozniej bo zasychalo w gardle

    #19040 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Po potej pierwszej gdzieś też czytałam że pojawić się krwawienie czy inne objawy powiem tak ja już warjowac zaczynam czym więcej czytam na głowę dostaje czym bliżej wzięcia tych tabletek to swiruje… Dobrze ze maluch mi zaśnie przed 8 jak to będę mogła coś porobić bo zwarjuje pewnie później czekaniem

    #19041 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja też tak miałam ze naczytałam się ze to może byc tak okropnie ze od razu po wzieciu do lazienki polecę a tu nic oprócz leciutkich dreszczy i lekkiej biegunki i malego krwawienia. Zaczynam się niepokoic.

    #19042 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Eh żeby tylko się udało tylko tyle chce bo nie stać mnie na drugą kuracje

    #19043 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ironia losu jak u Ciebie?

    #19046 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Jeszcze półtora godziny i dzialamy.. Ironia jak u ciebie żyjesz dajesz radę? KATRINAS O KTÓREJ ZACZYNASZ

    #19047 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja juz zaczelam. Za pol godz, druga dawka

    #19048 Odpowiedź
    Avatar
    Żaklin

    Dziewczyny a jak się czułyście po zażyciu mifepristone?

    #19050 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Katrinas i jak.. Ja zaczynam za godzine

    #19054 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Już jest zle bo bole mocne i nic nie krwawie prawie. Męczę się bardzo.

    #19055 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Masakra weź tabletkę przeciwbolowa drugi raz wzięłaś dopie może się ruszy kurte… Mi czas wolno leci koszmar

    #19058 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Wzielam Ibum i troche przeszlo ale nic nie wylecialo. Żaklin po Mife nic mi nie było. Kamila początek jest naprawde lagodny i te bole tak delikatnie się nasilają. Bozę zeby się udało.

    #19059 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ale najbardziej pomaga termofor na ból.

    #19060 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja tez zamowilamboje sie ze sie nie uda a wiecie cos moze o stronie wszystko o aborcji czy to sprawdzone zrodlo wrazie w moze sie przydac

    #19061 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Katrinas trzymam kciuki jeszcze wszystko się jeszcze może zdarzyc… Ja jestem jakiś spokojna

    #19063 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Po 2 dawce ból okropny ledwo wytrzymuję. Próbowałam trochę przespać ale nie bardzo się dało. Cały czas krwawię i dużo skrzepow leci. Zaraz trzecia dawka. Aż się boję

    #19064 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ja wlasnie wzięłam pierwsza porcje. Ironia weź przeciwbololowe

    #19065 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja jestem po 2 dawce i bole ustaly a skrzepow brak.

    #19066 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Madzia to Twoje pierwsze dziecko ?

    #19070 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa – tak, tak naprawde boje sie tej decyzji tez ze wzgledu na to ze mam zdiagnozowane PCOS i niedoczynnosc tarczycy i obawiam sie ze bede miala problem z zajsciem jesli juz naprawde zdecyduje sie na dziecko.. a jak u Ciebie wyglada sytuacja?

    #19071 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Minęła godzina od wzięcia pierwszej dawki i jest mi na razie zimno tak zimno że nie jestem wstanie funkcjonować sciele łóżko i pod kołdrę. Dziewczyny jak u was

    #19072 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja miałam delikatne dreszcze. A jestem po drugiej dawce i juz czuje sie dobrze az za dobrze bo krew leci tylko jak ide do toalety.Kurde najgorsza ta niepewność.

    #19073 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Mi już trochę ból przechodzi ale krwawienie dalej całkiem mocne tylko już skrzepow prawie nie ma.

    #19075 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ironia a wzielas 3 dawki? Ja zaraz musze wziac 3 ale juz tak mnie odrzuca…

    #19076 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja tez sie boje bardzoo ale myslicie nad tym jak sie tu nie uda moze jakas inna pewna strona w grupie sila

    #19077 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Szukalam duzo stron kolezanka moja w tamtym roku zamawiala zestaw byl inny jak ten i dobrze zniosla odrazu miala krew tylko tej strony juz nie ma znalazlam dwie jedna wszystko o aborcji a druga zestaw poronny ale w tym zestaw poronny nie ma zadnego kontaktu wiecie cos moze na ten temat cos moze czasem miec lepiej jakies wyjscie awaryjne co myslicie

    #19078 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Madzia ja zamowilam na Zestaw poronny i nic więc tam nie probuj. Ta strona jest najszybsza. Zamowilam tez na Women on Web i też idą ta strona jest też bardzo rzetelna. A Tabletki-poronne.pl to też oszuści bo zapłaciłam i do tej pory zero kontaktu.

    #19079 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Women-rights.org ale nie wiem czy pewne. Ja tylko stąd zamawiałam

    #19080 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Ironia jak tam… Mnie w HUJ brzuch boli i nic wiecej

    #19081 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Madzia moje 3 dziecko. W 12 tyg to juz normalnie plod z raczkami i nozkami. Widzialam dzis na usg. Pierwsze dziecko jest fajne do wychowawania. Mialas juz wogole usg ?

    #19084 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa, usg mialam w 7 tygodniu. Ale tak wiem, troche sie naczytalam ze to juz miniaturka dziecka, ktore ma juz odruch ssania palca.
    Mam obawy że sobie nie poradze, że może to nie ten czas tym bardziej że mieszkam z facetem za granicą i planujemy wrócić za jakieś 2 lata. Jednak z drugiej strony boje sie ze bedzie do mnie to wracac albo ze zaplace za to bezplodnoscia w przyszlosci z moimi problemami. A Ty nie chcesz wiecej dzieci, czy nie mozesz sobie na to pozwolic?

    #19086 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Mi już po 3 dawce trochę lepiej ból dużo mniejszy tylko krwawienie całkiem spore jeszcze ale skrzepow już prawie nie ma

    #19088 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej ja po trzeciej dawxe zimno wymioty biegunka i troszkę krwi i ból brzucha

    #19089 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Mam nadzieje ze mnie ruszy a czuje taka slaba

    #19090 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kamila oby sie udalo ja tez sie boje czekam na tabletki ale w razie w znalazlam tez inna strone gdzie w zestaw wchodzi 8 tabletk misoprostol i ta jedna ru niby sprawdzenie zawartosci przy odbiorze pisze niby ze orginalny zestaw tak wyglada a jesli nie ma ru to w tedy 12 tabletek tylko ze te ru wlasnie jest wazne nie wiem czy te tutaj jest prawdziwe o to chodzi i o to kuracja tez moze sie nie udac tak sie boje

    #19093 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Madzia a kiedy zamowilas? Dostalas info kiedy beda? Napisz w razie czego jaka to ta druga strona o ktorej pisalas

    #19094 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Madzia nigdy nie planowalam 3 dziecka. Pierwsze 6 lat temu stracilam na skutek nie wykrytych chorob wlasnie.
    Ja chyba odpuszcze po wczorajszym usg. Boje sie, ze przez cale zycie to ze mna bedzie.

    #19096 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej wstałam po 8 odrazu pognilo mnie do łazienki wyleciał duży skrzep i ciemna krew sporo trochę teraz burzch mnie bolewa ale jest ok bez większych stresów musi się udac. Katrinas i ironia jak tam zyjecie

    #19100 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Hej, ja brałam tabletki w piątek i do dziś jeszcze się oczyszczam. Myślę, że musi być dobrze

    #19101 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    U mnie już tylko krwawienie ale wczoraj tyle tego było że chyba na serio się udało 🙂

    #19102 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Ja w piątek po tabletkach to tyle skrzepów miałam… potem resztę dnj krew ale skrzepy też wylatywały i teraz mamy środę a ja nadal mam krew jak na okres więc myślę że jest dobrze 😊 czekam na oczyszczenie i pójdę do lekarza

    #19104 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    U mnie tylko rano teraz po troszeczku ale jestem dobrej myśli poruszam się też inaczej

    #19105 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    A Ty Madzia czemu tyle czekalas ? Zastanawialas sie za i przeciw ? A jak Twoj facet do tego podchodzi ? Tez nie chce dziecka ? Jak chcesz pogadac to sie odezwij podaj swoj telefon to mozemy pogadac lub email.

    #19111 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczynki nie sprawdzalam tej strony co pisalam wszystko o aborcji szukalam ale nie znalazlam moze pomorzecie poszukac zeby wrazie czego bylo wyjscie jakies boje siw jak wy i to strasznie

    #19114 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa- Moj facet od poczatku mowil zeby zostalo, tym bardziej ze swiadomie nie uwazalismy i tak naprawde przez 8 miesiecy nic z tego nie wychodzilo.. myslalam ze nie bede miala dzieci a jak juz zaszlam to ogarnal mnie strach i panika. Tez boje sie konsekwencjii tych psychicznych wiec raczej tez rezygnuje tym bardziej ze to juz tak pozno i co jesli plod tylko sie uszkodzi… najgorzej byc z tym samemu, ja wczoraj nie wytrzymalam i zadzwonilam do siostry ktora okazala sie byc wyrozumiala i dodala mi otuchy. Sama ma trojke dzieci a z pierwszym byla sama i dala rade . Powiedziala ze jak dziecko sie rodzi to wszystko sie zmienia.. 🙂

    #19116 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Z pierwszym jest inaczej ja juz bylam nastawiona na powrot do zawodu po prawie 5 latach braku aktywnosci.
    Stad moje nastawienie.
    A tak szykuje sie kolejne 2 lata w domu.
    A mam juz dwojke w wieku 2i 4 lata. To pelne wyzwanie. Poza tym mam juz 30 lat i jestem strasznie zmeczona.

    #19117 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczynki ja mam miec do konca tygodnia tabletki najgorsze czekanie tak sie boje tak sie boje ze mi sie nie uda bo ja mam zawsze pecha prosze dziewczyny o wsparcie psychiczne jestem z tym sama

    #19118 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Madzia kiedy zamawialas?

    #19119 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Oleksa jestem w niemal identycznej sytuacji czekam na tabletki zamaaialam we wtorek…

    #19120 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny zamawialam w poniedzialek po polodnii boje sie te czekanie najgorsze boje sie ze sie nie uda

    #19121 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Oleksa, moje też 3, nieplanowane i zrezygnowałam z tabletek. Czytalam, zs w 10-12tyg na women’s on web ustalają inny schemat zażywania niz we wcześniejszych tygodniach.

    #19123 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kia a ty mas. Juz jestes po kuracji

    #19124 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Zamowilam we wtorek i czekam. Pisali ze beda w pon/wt, ale licze ze moze dojda do konca tygodnia

    #19127 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Kamila i Ironia u mnie malo krwi wczoraj kilka malych skrzepow i teraz nawet na podpaske nie leci, kurcze martwie sie ze sie nie udalo. Brzuch tylko pobolewa ale mam jescze mala nadzieje ze sie ruszy w ciagu 2-3 dni.

    #19132 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Katrinas ja ostatni raz tabletki wzięłam o 3 w noc a tak się źle czułam że masakra ale zasnęłam.. Cudem wstałam po 8 i prosto na toaletę i wyleciało dużo krwi i skrzep wyleciał teraz leci jak miesiączka trochę ja się nie martwie spokojnie każda jest inna

    #19133 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja miałam straszną biegunke ze nawet nie widzialam juz co ze mnie wylatywalo bo lecialo wszystko na raz ale martwi mnie ze tak sie teraz uspokoilo. Ale dzięki za wsparcie, moze nie ma sie co martwic na zapas. A brzuch dzis mam taki bolesny jakby walec po mnie przejechal.

Oglądasz 100 wpisów - 2,801 z 2,900 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: