Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 2,901 z 3,000 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #19134 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Wszystko zależy też od tego jak długo trwała ciąża. Ja kilka lat temu poroniłam tak naturalnie ale na samym początku może jakiś4 tydzień był to i ból był niewielki i krwi mało a poronienie całkowite.

    #19135 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny znam taki przypadek dziewczyna byla w 3 lub 4 tyg poszla na usg nie bylo nic widac na usg chciala sprawdzic czy ciaza sie juz zagniezdzila a wiedziala ze jest w ciazy poszla za tydzien juz bylo widac i zamowila tabletki i odrazu zadzialaly moim zdaniem moze wczesniej nie brac jak po 5 tyg bo niewiadomo czy sie zagniezdzila lekarz mi kiedys mowil ze nie odrazu widac ciaze wienc moze dlatego nie raz sie nie udaje bo macica pusta nie wiem ale denerwuje sie naprawde bardzo

    #19142 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa – rozumiem Cie. Kobiety mają ciezko, najpierw trudne decyzje pozniej przejscie przez to wszystko, ewentualne donoszenie ciazy, a pozniej wychowanie dziecka.. najgorsza jest ta swiadomosc ze to jednak juz miniaturka czlowieka z bijacym sercem, jak juz sie pojdzie na usg i zobaczy to na wlasne oczy jest o wiele ciezej. Nikt nie wie co bedzie jesli podejmiemy taka a nie inna decyzje. Moze gdyby bylo to wczesniej.. mieszkam w kraju w ktorym aborcja jest legalna, juz nawet mialam wyznaczony termin na usuniecie farmakologiczne ale zrezygnowalam w ostatniej chwili. To byl ostatni dzien 8 tygodnia i pozniej wrocic juz nie moglam a po raz kolejny dopadly mnie watpliwosci, dlatego zamowilam tabletki.. takiej hustawki emocjonalnej jeszcze nigdy nie mialam…
    Trzeba wziac sie w garsc Kochana, jakby nie bylo..

    #19143 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Mi lekarz powiedzial ze 5 tydz. ale bylam u niego tydzien temu. Liczyl od ostatniej miesiaczki ale wiem ze do zapoldnienia doszlo 21 czerwca czyli tak jakby miesiac ciaza trwala.

    #19146 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Tak Madzia to prawda, ze kobiety łatwo nie mają. Tak a to usg to juz wogole. Mam caly czas przed oczami to dziecko- nawet wiem, ze to juz prawdopodobnie chlopczyk bo tak sie wystawil.
    Mam juz jednego synka w domu, ktory ma 2 latka i nie wyobrazam sobiez ,ze mogloby go nie byc a moze ten jest podobny do niego.
    Jesli masz tylko taka mozliwosc i czujesz sie choc troche gotowa pojawienie sie pierwszego dziecka na swiecie to wspaniala rzecz.
    Ja patrze na to niestety juz zmeczeniem matki, ktorej maz pracuje 7 dni w tygodniu i dlatego jestem tymbardziej przerazona bo wiem ile mnie to kosztuje. A ile masz lat Madzia ?

    #19150 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Oleksa
    A jak podchodzi do tego Twój mąż?
    Ja mam 25 lat, moj facet ma juz dziecko z poprzedniego związku, a ja wczesniej czesto myslalam o tym zeby miec wspolne.. Obecnie mieszkamy za granicą planowalismy wrocic w przeciagu 2 lat, mój też pracuje dzien i noc na swoj interes ktory chce otworzyc w Pl i boje sie ze dziecko opozni nasz powrot albo i usidli nas tu a tego bym nie chciala..

    #19152 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Moj maz od poczatku nie dopuszcza mysli, ze istnieje inne rozwiazanie niz porod.
    To bylo tematem wielu nieporozumien. Do tej pory zreszta jest.
    Mysle, ze facet nie rozumie tego wszystkiego jaki by nie byl wspa ialy. Niestety to glownie kobieta ma.z tego tytulu od samego poczatku najwiecej na glowie.
    Moj tez wlasnie na swpim interesie stad ta praca tyle czasu. Ale pierwsze dziecko uwoerz mi bylo dla mnie przyjemnoscia kazdy dzien.

    #19154 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    No tak dla facetow najwiekszym wkladem czy wzieciem odpowiedzialnosci za rodzine jest glownie jej utrzymanie i niestety czasem mysla ze to wystarcza. Kobieta nosi przez 9 miesiecy, rodzi i spedza z tym dzieckiem czy dziecmi kazdy jeden dzien.. moj jest dodatkowo pracoholikiem, uwielbia to co robi i troche sie obawiam ze bede z tym wszystkim sama nawet przy tym jednym dziecku. W sumie nasze sytuacje troche sie roznia ale laczy nas strach przed decyzja 😉
    Tylko pytanie czy jest sie jeszcze nad czym zastanawiac, czy to juz nie za pozno.. Moze trzeba zaczac myslec pozytywnie i myslec o tych lepszych stronach.. 🙂

    #19155 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Jedyne co moge doradzic Ci szczerze, ze napraqde skoro chcialas miec dziecko i jest Twoim pierwszym bedzie to dla Ciebie przyjemnoscia. Ja urodzilam chwile przed 26 urodzinami swoje pierwsze i bylo to dla mnie najwspanialszy czas w moim zyciu.
    Tego Ci zycze rowniez

    #19159 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie czulas, że coś się kończy że to już koniec mlodosci? Bo i takie mam mysli..
    Dziekuje Ci bardzo, ja Tobie rowniez najwazniejsze to nie robic nic wbrew sobie..
    odzywaj sie jak tylko bedziesz miala potrzebe. 🙂

    #19160 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja jestem w podobnej sytuacji. Jestem za granicą z chłopakiem, dopiero robię sobie grunt, pracę i język. To nie czas na dziecko. Co moglabym mu dać. Ale myśl że to był mały człowiek mnie trochę dobija

    #19161 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Czokobo w ktorym tygodniu jestes?

    #19162 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Dzisiaj zaczął się 6

    #19165 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej ironia i Katrinas mam pytanie po jakim czasie zaczeliscie krwawic po ostatniej dawce? Ja ostatnia dawkę zazylam 3 w nocy a po 8 oddałam z moczem dużo krwi i jeden skrzep i potem poleciała że mnie różowa krew i troszkę później w moczu i tyle. Mam nadzieję że się jeszcze coś wydarzy czuje ze lekko mnie brzuch pobolewa

    #19166 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Cześć Wam. Przymierzam się do kupna. Chciałabym dziś zamówić te tabletki. Boję się…nie chcemy już dziecka. Mamy 2 wspaniałe córki. Boję się że coś mi się stanie. Jestem w 8 i 3dni. Do 10tyg podobno można je wziąć. Ja już mam kartę ciąży. Boję się że jak pójdę po kuracji to lekarz wykryje że brałam tabletki… pomóżcie mi proszę. Bo ja nie powiem że krwawie od 3 dni załóżmy tylko że zaczęłam w ten dzień w którym pójdę.

    #19167 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    I jeszcze jedno. Mi wychodzi pokrzywka z niewiadomych przyczyn. Boję się że się udusze przez to. Bo na pewno jestem uczulona na pseudoefedryne

    #19168 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    No i mam wysokie plytki krwi. 466. Więc tym bardziej się obawiam. Kurczę mam nadzieję że któraś z Was mi odpisze

    #19169 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Madzia nie mialam wtedy takiego poczucia,ze cos mi sie konczy bo planowalam dziecko.
    Uznalam, ze to moj czas.
    Teraz mi sie gorzej z tym pogodzic, gdyz mam juz dwoje i to w malym odstepie. I jestem zmeczona. Musisz sama podjac decyzje a zdaje sobie sprawe, ze jest Ci trudno. A tabletki masz juz wogole ?

    #19170 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Czekam na jakąś odpowiedź od Was dziewczyny. Jestem załamana

    #19172 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Tak mam od tygodnia, za kazdym razem jak juz chcialam wziac cos mnie chamowalo i w sumie obawialam sie jak to bedzie w moim zwiazku po takiej decyzji czy nie bedziemy mieli do siebie jakis zali, czy to bedzie mialo dalej sens.. A Ty kupilas?
    Ostatecznie podjelas decyzje o zostawieniu ciazy?

    #19178 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Fiona jeżeli masz jakieś medyczne obawy skonsultuj się z infolinią. Ja nie wiem czy w przypadku pokrzywki możesz brać tabletki.

    #19180 Odpowiedź
    Avatar
    Ironia losu

    Ja zaczęłam krwawić dosłownie 10-15 minut po pierwszej dawce i tak cały czas do teraz. Skrzepy były tylko wczoraj ale dużo i różne małe średnie duże jeden był naprawdę duży. Madzia a tobie radziłabym zrezygnować. W ogóle myślę że jeśli ktoś ma wątpliwości to lepiej dać sobie spokój. Pierwsze dziecko jest naprawdę do ogarnięcia nawet jak się jest ciągle sama. Ja byłam sama z dwójką i to rok po roku i jakoś dałam radę a mąż wracał tylko na weekend. A jak już urodzisz to dziecko to pokochasz całym sercem.

    #19181 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Czokobo
    No wlasnie. Bardzo się boję ale na usunięcie nie stać mnie niestety. Jutro z samego rana będę dzwonić. To na ten nr komórkowy tak?

    #19182 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Tak ale ich nie wezme musze podjac decyzje 100 % bo juz kilka tyg mysle i nic nie wymyslilam.
    Poza ttm ten czas , ktory juz mamy ciazy.

    #19183 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ten co jest na dole strony? 516717825?

    #19188 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Hej madzia mam pytanie masz może tabletki. Mogła byś się do mnie na tel odezwać? 665701997

    #19197 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny chciałabym z którąś z Was porozmawiać przez tel. Z taką która już jest po… proszę podać nr tel i ją zadzwonię

    #19201 Odpowiedź
    Avatar
    Xyz

    Hej dziewczyny. Czy miała któraś tak że krwawiła tylko lekko i się powiodło? Ja miałam tak że po pierwszej dawce mialam śluz z krwią na papierze przy sikaniu, po drugiej dawce podobnie, po trzeciej lekko się ruszyło i krew leciała jak przy słabym okresie. Wypadło kilka małych skrzepów i dzisiaj tak jakby to krwawienie wróciło do tego jak bylo po pierwszej dawce.. Strasznie boje się że się nie powiodło 🙁

    #19202 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kamila, mam ale w Polsce bede dopiero w przyszlym tygodniu jesli chodzi Ci o kupno..

    #19207 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Zrezygnowalas Madzia ? Juz postanowilas ?

    #19209 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Po jakim czasie mozna zrobic test tak aby wyszedl prawidlowo?

    #19212 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kochana a jest się jeszcze nad czym zastanawiać? Ja dziś zaczynam 12tc, Ty już chyba też po co?

    #19215 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Tak Madzia ja juz przeszlo w polowie 12 tygodnia.
    Wiec jestesmy prawie na rowni.
    Trzeba podolac wyzwaniu jakos i trudno.
    Mysle, ze skoro obydwie tyle czasu mialysmy watpliwosci to cos znaczy.
    Jestem przekonana, ze chodzilo by to mna w zyciu i nie pozwolilo zyc w spokoju.
    Jesli chcialabys miec kontakt a fajnie by bylo to podaj jakies namiary na siebie moze bedziemy sie wspierac do konca ciazy – bedziemy rodzic podobnie.

    #19218 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Hej dziewczyny, ja malo krwiawie i sie martwie czy sie powiodlo ale dam sobie pare dni i dopiero pojde do gina. Fiona pisz do women on web jesli masz watpliwosci czy mozesz wziac tabletki. Ja mam duza torbiel na jajniku i sie bałam ale uspokoili mnie i potwierdzili ze nie ma problemu zeby zażyc tabletki.

    #19220 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Katrinas ja w ogle tylko raz przy moczu duży skrzep i duzo krwi i nic więcej

    #19227 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Kamila a kiedy idziesz do lekarza? Mnie piersi chyba przestaly bolec, ciezko mi stwierdzic bo chyba jestem przewrazliwiona juz tym wszystkim.

    #19230 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny macie kontakt ze sprzedającymi ? Ja cały dzień próbuje się dodzwonić pisze emaile i cisza

    #19233 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Ja pisałam maila dzien po zamowieniu ale tak z rana ok.11.00 to od razu oddzwonili.

    #19235 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Właśnie napisali ze do 5 dni będą oby nie było za pozno 🙁 Katrinas ty jesteś już po ?

    #19236 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jak rozmawiałam z tą Panią to powiedziała że przesyłka będzie w środę u mnie. Więc też czekam. I zamawialam przez smsa A nie na stronie. Dziewczyny powiedzcie mi czy nie będzie żadnej odpowiedzialności karnej za to? Bo ja się ogólnie obawiam że jak odbiorę paczkę to będę miała jakieś problemy… I jeszcze jedno. Do lekarza muszę iść bo mam kartę ciąży więc na który dzień bym musiała pójść? I powiem że krwawienie zaczęło się w ten dzień i przyszłam sprawdzić czy wszystko ok

    #19239 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Katrinas jeszcze nie wiem ja mnie biegam do toalety ale piersi już mnie wcześniej przestały boleć ale duże nic się nie zmnilo i krzyż mnie przestał boleć tak się mi wydaje że mniej boli

    #19243 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Hej dziewczyny. Ile czekałyście na przesyłkę? Mi napisali że będzie od 2 do 5 dni roboczych 😕

    #19245 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Zamowilam wczoraj i tez dostalam informacje ze od 3 do 5 dni pewnie bedzie po weekendzie

    #19247 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Hej ja zamawialam we wtorek i też czekam… napisali mi że na wtorek czyli 7 dni! Ale mam nadzieje ze kurier jutro dotrze bo czas mnie nagli juz 7 tydzien leci masakra chce mieć to już za sobą…

    #19248 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Koko ja w przyszłym tyg zacznę 7

    #19249 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    An ja już po. Przeszłam w miarę spokojnie chociaz nie powiem że ból był po pierwszej dawce jak cholera ale caly czas termofor miałam i pomagał. Kamila mi też przeszly bóle kręgosłupa ale boję się łyżeczkowania.

    #19250 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Katrinas podała byś swój nr tel? Chciałabym porozmawiać…

    #19252 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja tez boje sie lyzeczkowania bo mialam kiedys jeszcze przed dziećmi 2 razy puste jajo plodowe. W szpitalu podawali mi podobne tabletki dopochwowo i i tak skończyło się w 2 przypadkach zabiegiem. Jak bym miała trafić do szpitala to największym problemem byłby wywiad lekarski chyba jak się nie uda będę musiała na Słowację jechać… nie wiem czy bym umiała udawać w szpitalu że nic o ciąży nie wiedziałam przecież to niemożliwe jest. Na szczęście na wizytę potwierdzającą ciążę poszłam prywatnie do gabinetu do którego już nie wrócę. Mam już tak przesiaknieta głowę tym że już mam dość…

    #19253 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Jakie jest ryzyko ze się nie uda ?

    #19254 Odpowiedź
    Avatar
    An

    To po tym będzie łyżeczkowanie ?prosze o odp

    #19255 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    W moim przypadku tak było. Ale na oddziale że mną były dziewczyny z podobnymi przypadkami i lyzeczkowania nie miały. Zależy pewnie od organizmu. Pamiętam też że za pierwszym razem inaczej reagowalam n te leki a drugim też inaczej.

    #19257 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Boże robię to pierwszy raz w ogóle nie mam pojęcia czego się spodziewać 🙁 będę czuła ze nie wszystko wyszło ? Czy lekarz dopiero to stwierdzi ?

    #19258 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Teraz myślę o tym na chłodno. Trzeba będzie dac radę. Trzeba spróbować każdy ma obawy tylko głupcy sie nie boją..

    #19259 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Chyba tylko lekarz stwierdzi na 100% mi sie wydaje.

    #19260 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Wiec pójście do szpitala nie będzie konieczne tylko wizyta u ginekologa ?

    #19261 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Czy sie oczyscilo wszystko najlepiej sprawdzić usg dopochwowo (gdzieś w prywatnym gabinecie) ja w trakcie kuracji planuje też robić badanie krwi na poziom bhcg. Jeżeli wartość tego hormonu maleje to świadczy o przerwaniu ciąży. Na usg nie pójdę prędzej niż 10 dni od kuracji.

    #19263 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Hej dziewczyny ja zamwialam w poniedziałek tez mi odposali że powinny być na początku tyg.Jak wygladala przesyłka tak jak na stronie była do tego jakaś instrukcja.Też się nie cierpliwie bo czas ucieka..

    #19264 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Przesyłka bardzo dyskretna, nikt nie pozna co jest w srodku. Ale instrukcje bedziesz miala w necie, bedzie zalączony adres email.

    #19265 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Gdzieś tutaj czytałam ze dziewczyna dostała jakaś inna tabletkę , na opakowaniu jest oryginalna nazwa ?bo te inne maja bardzo mąkę działanie .

    #19266 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Słabo jak się wyda tyle kasy a przyjdzie coś innego , sprawdzacie przy kurierze czy to to ?

    #19267 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jak czytałam wpisy na forum to chyba wszystkim sie różniły od tych na stronie ale brały takie jakie przyszły. Nie wiem czy jest sens sprawdzać przy kurierze jak wiem że będą inne niż na zdjęciu…

    #19269 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Nie wiem też jaki procent dziewczyn miało powodzenie za 1 razem.. same obawy i wątpliwości. Na sie zdecydowałam na tą stronę że względu na tempo wysyłki a wyszło że i tak muszę czekać jak na innych portalach… Ale większości sie udaje także jestem dobrej myśli. Głowy do góry!

    #19270 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Katrinas ok. Zadzwonię jutro po 10. Dziękuję Ci bardzo

    #19271 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Witaj Karinas czy ja również mogłabym z Tobą porozmawiać i zadzownic kończę prace o 20.30 mogę w tych godzinach zadzownic.???Z góry dziękuję.

    #19277 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Karinas tobie udało się za pierwszym razem ?

    #19285 Odpowiedź
    Avatar
    Pola

    Tez sie boje robie to pierwszy raz pisali ze jesli sie nie uda trzeba zamowic jeszcze raz bo plod moze zostac uszkodzony

    #19286 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny wiecie czy komuś nie udało się za pierwszym razem ?

    #19288 Odpowiedź
    Avatar
    Katrinas

    Dziewczyny ja jeszcze nie wiem czy się udało, kuracje mialam we wtorek ale ide do lekarza dopiero po niedzieli. Krew leci bardzo malo i się boję. Mar dzwon jesli bedziesz miała wątpliwości.

    #19292 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Dziewczyny czy ktos kto zamawial we wtorek juz dostal?

    #19295 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja zamawialam w poniedzialek i mialy byc do konca tygodnia ale dostalam e meil ze dopiero w przyszlym tygodniu na poczatku maja byc sluchajcie nie wiem tez aie zastanawiam nad tym czy zadzialaaja szukalam innych stron a wy jakie znalezliscie np wszystko o aborcji wie ktos cos o nich czy sa sprawdzeni niby orginalne ru ale czy prawda kazdy blister powinien byc podpisany co to jest tutaj co do ru nie mam pewnosci bo dziewczyny pisza ze ani daty ani nazwy a czy cytotec sam da rade nue ma pewnosci

    #19296 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kia ja tez nie dostalam jeszcze tez sie martwie szukalas innych tabletek gdzies?ja wrazie czego szukam a ty jak by nue zadzialalay

    #19298 Odpowiedź
    Avatar
    An

    To ta pierwsza tabletka z tego zestawu to cytotec ?;/

    #19299 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Nie patrzylam bo dostalam info ze na poczatku tyg maja dotrzec ale tez sie zaczynam stresowac

    #19300 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Boje się ze będzie za pozno żeby powtórzyć kuracje …

    #19307 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja myślę że po pierwszej kuracji ciaza będzie już osłabiona i za drugim razem na pewno będzie musiało się udać

    #19308 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koło kiedy zaczynasz ?

    #19309 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny jeszxze nie dostałam tych Proszków . Przed chwila zaczęłam krwawić i wyleciały mi wielkie skrzepy krwi krew ze mnie pluskala co to oznacza ?

    #19310 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Zapewne już wszystko zeszło

    #19311 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ale bez kuracji ? Myślicie ze poroniłam samoistnie ?

    #19313 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nie wiem co robić cały czas coś ze mnie wychodzi 🙁

    #19315 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Samoistnie na pewno. A robiłaś coś do tego czasu? Jakieś domowe sposoby ? Skoro lecą skrzepy to nie ma innej opcji jak poronienie

    #19316 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Wyczytałam ze wit c … wzięłam wczoraj kilka a dziś się ze mnie leje

    #19318 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja zaczynam jak tylko kurier przywiezie mi tabletki do domu. To pewnie pn-wt

    #19321 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Też próbowałam z wit c ale u mnie nie zadziałało niestety mam nadzieje że tabletki pomogą…

    #19323 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ironia losu jestes jeszcze tutaj? Jak sie czujesz?

    #19326 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja mam dzisiaj 3 dzień po kuracji. Cały czas lekko krwawie. Czasem pobolewa mnie brzuch. Na początku wyszły dwa skrzepy, teraz nie mialam żadnego. Chyba się udało…?

    #19327 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dobrze noc ok. Teraz trochę kłuje mnie na dole i leci krew jak robię siku jak przy okresie

    #19328 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny ja też jadłam Wit C wczoraj na noc 16 tabletek po 100mg i rano 11 pi 100 mg słaba dawka ale chyba działa. Zaczęłam krwawic i mam bóle brzucha.

    #19329 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Właśnie teraz znów wzięłam 10 tabletek po 200 mg i mam skurcze

    #19330 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja wzięłam 6 po 1000mg

    #19333 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nie wiem teraz czy odbierać paczkę z tym ? Czy już po wszystkim

    #19334 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja tez nie wiem. Jak będę miała mocniejsze krwawienie ze skrzepami to chyba nie będę odbierać. Może w poniedziałek z samego rana gdzieś do kina sie dostanę żeby sprawdzic

    #19336 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Gina

    #19352 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Dziewczyny jak tam po tej wic c? Jak to się u was zaczęło? Na mnie chyba nie dziala..

    #19360 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mi po 14 godz chyba się zaczęło. Najpierw małe plamienie myślałam ze to normalne bo powinnam właśnie mieć okres a za kolejne 4 godziny zaczekam tak mocno krwawić i skrzepy . Do dzisiaj przy sianiu leci krew . Ja jakoś dalej nie mogę uwierzyc ze to podziałało mam wrażenie ze dalej jestem w ciazy … jutro tez spróbuje dostać się do gina

    #19366 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koko daj znać jutro jeśli czegoś się dowiesz

    #19371 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Jak tam u was dziewczyny? Brał ktoś tabletki w weekend? Ja cały czas czekam za przesyłką, mam nadzieje że dziś dotrze bo już sie stresuje że się to wszystko przeciąga

    #19372 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja zamówiłam w czwartek. Pani mówiła że w środę będzie Ale też mam nadzieję że będzie może już jutro… strasznie się stresuje, boję. Ale mam nadzieję że wszystko ze mną będzie ok.

    #19373 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    No czas leci a jak nie zadzialaja 🙁

    #19374 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny ja też czekem może coś dziś dojdzie albo jutro dam znać jak bym dostała….Ale się stresuje ..
    Masakra..

Oglądasz 100 wpisów - 2,901 z 3,000 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: