Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,001 z 3,100 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #19375 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mówiłam tej Pani że u mnie już jest ostatni dzwonek. Że za chwilę kończy mi się 9tydzien i szybko je potrzebuje…powiedziała że do 12 można wziąć.

    #19378 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    tak Ale im wcześniej tym lepiej…dajcie znać jak byście dostały.

    #19379 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Niby można ale wiecie jak to jest, im wczesniej tym lepiej jak juz sie zdecydowalo

    #19380 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Tak. Udać myślę że się uda. Gorzej żeby nie było łyżeczkowania i oby samo się oczyściło. Ja na pewno napiszę jak otrzymam przesyłkę.

    #19381 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ja tez dam znac. Ja zamawialam 23. Chcialabym juz dostac i zaczac

    #19382 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja tak samo… Boję się cholernie tego bólu. Że spanikuje albo coś…Ja się boję ze coś mi się stanie. Że się wykrwawie albo nie wiem…Ale też chciałabym już wziąć. No i niby to ten dzień kiedy się bierze te 12 tabletek jest najgorszy bo to się wszystko wtedy dzieje A potem już jest ok.

    #19383 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Powinnyśmy w sumie mieć w ten sam dzień. Pani mówiła że idą z zagranicy. Że nie mają ich tutaj na stanie i dlatego czas oczekiwania jest tydzień. No ale może dziś już będą… Ja będę to przechodzić w nocy jak mąż będzie w domu. Bo w dzień jestem sama z dziećmi.

    #19384 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja dziś cała mokra się obudziłam nie mogę spać z tych nerwów .Fiona mi Pani też tak odp że idę za Granicy…Boże już bym chciała być po też ma straszne obawy czy będzie bardzo boleć czy dojdzie do skutku dziewczyny jeszcze może 2 dni…czekamy..Jestem z Wami.

    #19385 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Damy rade dziewczyny, tylko niech juz przychodza 🙂

    #19388 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Hej dziewczyny ja zamawiałam 24 i jeszcze nie mam ale mówiła mi Pani że będą na początku tygodnia. Czy któraś będzie teraz przez to przechodziła?

    #19389 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja od razu jak przyjdą biorę pierwszą tabletkę. Nie ma na co czekać. Ale później muszę iść do gina bo ja już mam kartę ciąży. Powiem że wstałam rano i ze mnie chlusnęło… nic innego mi nie zostaje. Muszę się z tym zmierzyć.

    #19390 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Strasznie się boje. Ale wiem że nie zrezygnuję. Chyba każda z nas się boi. Trzymam za nas kciuki. Oby dotarły i miejmy to już za sobą.

    #19391 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nie można myśleć o lękach bo jeszcze bardziej się nakręcamy. Fajnie jakby już dzisiaj były. To w tym tyg jeszcze bym poszła do gina

    #19392 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja poszłam tylko zabaczyc który tydzień do gin. Dał mi zdjęcie z usg ale kazałm mu zabrać, strasznie płakałam że to prawda. Zapytałam go czy ja mogą to przerwać wiece chciałam jakieś porady ale nie chciał odpowiedzieć bo nie mógł. Ale z tych nerwów pokazałam mu zdjęcie tych tabletek i zapytałam czy nie umrę od nich to spojrzał na mnie i kiwnol głową że nie… Powinnam być spokojniejsza ale wiecie nerwy są

    #19393 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Wygląda na to że wszystkie zaczniemy w jednym czasie. Bedzie dobrze 🙂

    #19395 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Nowa ktory tydz u Ciebie?

    #19396 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Kurde A u mnie już karta ciąży założona. Więc muszę udawać że samo poszło po prostu… Boję się jedynie tego że coś się kapnie Ale niby to niemożliwe jest. Wiem że mojej lekarki nie będzie i będę musiała iść do innego lekarza który będzie akurat przyjmował. Mam nadzieję że obejdzie się bez czyszczenia mechanicznego

    #19398 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    4 tydz było widać tylko pęcherzyk bez zarodka.

    #19399 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    To tak jak i u mnie, a kiedy mialas usg?

    #19402 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Koniec zeszłego tygodnia i mówił że 3 4 tydz.

    #19403 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dzwoniłam dziś do nich zapytać realnie kiedy będzie paczka to Pani powiedziała że do końca tygodnia moga być. To trochę się przedłuża i zaczynam się obawiać.

    #19405 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    O kurde, to nie jest dobra informacja. Masz jakas alternatywe?

    #19406 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Do końca tyg mogą być czy będą? Miały być na początku tyg teraz na końcu…

    #19407 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja dzwoniłam dziś zamawialam w zeszły wtorek i mają być do piątku. Jakieś opóźnienie jest katastrofa ja mam już 7 tydz.

    #19408 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Masakra. Naprawde strasznie dlugo, a jak znowu sie przeciagnie…

    #19410 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny nic mi nie mówcie bo u mnie już jest 9 tydzień skończony… Nie wiem czy rzreć wit C czy co. Boję się że mi się nie uda i dalej będę w ciąży cholera jasna !

    #19411 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Na mnie wit c nie dziala

    #19413 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    O co chodzi z witamina C ?

    #19414 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Tutaj dziewczyna pisała ze 2 strony wstecz że wzięła ileś tam tej wit i zaczęła krwawić po 14h jakoś i skrzepy zaczęły lecieć… kurde ja już się tak denerwuje że masakra! Niech Te tabletki już przychodzą

    #19416 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Właśnie napisałam do Pani sms czy paczka wyjdzie dziś albo jutro od nich. Napisała tak

    #19417 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Właśnie poszłam do apteki i kupiłam witaminę C. Wzięłam 5 po 500 mg. Wieczorem wezmę kolejne. Paczkę i tak odbiorę.

    #19419 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja piernicze jedni piszą że pomaga A inni że nie pomaga… daj znać czy się coś zaczyna dziać

    #19420 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Napisze. Ale na paczkę też czekam.

    #19422 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja się boję ze będę potrzebowała łyżeczkowania… Ale Pani mnie przez tel uspokajała że te tabletki można wziąć do 12tyg ciąży… oby jutro już były. Bo zwariuje… obawiam się pójścia do lekarza także. Bo muszę iść ze względu na to że mam już prowadzona ciążę.

    #19423 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    A kiedy ta pępowina już jest u dziecka? Chyba w 2 trymestrze ciąży nie? Żeby mi nic tam nie wisiało cholera jasna nakręcam się…

    #19424 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    poronienie wczesne – jednoczasowe- dochodzi do nich w pierwszym trymestrze ciąży. Na tym etapie ciąży jajo płodowe stanowi dość jednolitą, pokrytą kosmkami masę. W chwili poronienia bez problemu oddziela się od błony śluzowej macicy i najczęściej jest wydalane przez organizm w całości. Ponieważ zarodek znajduje się w nienaruszonym worku owodniowym, ten rodzaj poronienia nazywany jest poronieniem zupełnym i objawia się zewnętrznym  krwawieniem.
    Znalazlam w necie. Ja zmieszcze się w 1 trymestrze. Mam nadzieję że wszystko wyleci bez komplikacji

    #19429 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Będzie dobrze nie nakręcaj się kochana będą w tym tygodniu na pewno. Ja też się martwię ale skoro powiedziala że będą to na pewno kurier lada dzień zadzwoni. Ja też nie mogę pozwolić sobie na kolejne dziecko po pierwsze nie chce nie planowałam następnego mój mąż a raz były też nie chce wiec muszą być.

    #19430 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam już dwójkę planowanych dzieci w wieku 11 i 5 lat. A tutaj przez problemy zdrowotne wpadliśmy podczas brania moich tabletek anty… Więc nie chcemy już naprawdę

    #19439 Odpowiedź
    Avatar
    Mini

    kochane pytanie do tych które są już po kuracji… po jakim czasie u was wrócił okres?? 5 lipca u mnie skończyło się krwawienie po tabletkach a 24 lipca dostałam okresu…u was też tak szybko organizm doszedł do siebie??

    #19441 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja tez czekam tez sie boje ale chociaz razem przez to przejdziemy i mysle ze bendzie dobrze

    #19442 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dziewczyny które zamawiały tabletki dajcie znać jak dojdą. Ja też czekam o boje się choć wiem że nie chcę kolejnego dziecka…

    #19444 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja na pewno dam znać. Liczę że Pani nie kłamała i paczka dojdzie do mnie do środy.

    #19453 Odpowiedź
    Avatar
    Dajen

    Dziewczyny takie pytanie…18.07 robiłam test ciążowy i wynik był negatywny kolejne współżycie nastąpiło 19.07 i wczoraj wynik testu był pozytywny… dzisiaj zamówiłam tabletki ale czy to nie jest za wcześnie na podjęcie kuracji ?

    #19456 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dajen moim zdaniem zaczekaj jeszcze moze nie byc nic w macicy wezniesz tabletki i nie poleci kolezanka moja tak miala i sie zawiodla miala 3 tydzien chyba i troche krwi i koniec powtorzyla kuracje za 2 tyg i juz polecialo nie wiem czemu tak jest ale tak bylo

    #19458 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ja dostałam tez wczoraj wiadomosc ze do konca tyg przesylka bedzie. Ja zamawialam w zeszly wtorek…

    #19459 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja też dostałam że dokoca tygodnia będzie…a miała być na początku po wtorku….oszaleje z tym czekaniem

    #19460 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Oby tylko w ogole dotarły…

    #19461 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Jestem ciekawa dlaczego tak dlugo to trwa jakis powod jest napewno

    #19462 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    W naszej sytuacji niestety czas nie sprzyja a kazdy dzien to dodatkowy stres.. ale nic innego nie zostalo tylko czekac na ta paczke

    #19463 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczynny ja zamowilam tez na wszystko o aborcji bo mysle tak jak by nie udalo sie za pierwszym razem to juz nie mam czasu tyle czekacc tam inny zestaw niby 8+1 i ze sprawdzeniem zawartoscci wienc ja zamowilam i tu i tu i tyle samo czsekam wienc nigdzsie w czesniej sie nie dostanie i pan mowil ze ru jest podpisane fabrycznie z data miejmy nadzieje ze tak jest ale i tak te dwa odbiore bo nie mam czasu czekac zas dwa tygodnie by powtarzac kuracje nie jestem pewna czy to tez orginal ale sprawdze wiem ze moja kolezanka zamawiala w tamtym roku to miala obydwa leki podpisane i to byl orginal ale tej strony juz nie ma a widze ze juz duzo stron nie ma z tabletkami tagrze musimy byc cierpliwe ale wrazie co zastanowcie sie odrazu na dwoch zestawach potem mozna odsprzedac jak sie uda odrazu nie wiem no ja tak zrobilam i tu i tu czekam

    #19464 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Madzia a jaki tam jest czas oczekiwania?

    #19466 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Niby wydaje sie ok, cena podobna ale nawet nie ma zdjecia tabletek ani forum zadnego i opinii..

    #19467 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Mam nadzieję że dojdą muszą dojść dziewczyny inne pozostawały co prawda szybciej ale juz są po…Mi Pani powiedziała że idą z Holandii…

    #19468 Odpowiedź
    Avatar
    Dajen

    Dziewczyny jak sądzicie sobie że stresem i barwami? Na sama myśl jest mi niedobrze że coś się nie uda, albo że dojdzie do powikłań….

    #19469 Odpowiedź
    Avatar
    Dajen

    Miało być jak radzicie sobie że stresem

    #19480 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Madzia a jaki tam czas wysylki?

    #19482 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny ja dostałam telefon ze jutro dojdą do mnie tabletki. Zamawialam w zeszłym tygodniu we wtorek po 7 rano. Między czasie próbowałam wit. C lecz bez skutku tylko krwawienie ale czuje że wciąż jestem w ciąży. Jutro od Razu zaczynam kuracje . Także trzeba czekać też dostaniecie swoje zamówienie.

    #19483 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Ale od kuriera tel?

    #19484 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Nie telefon od pani że strony. Oddzwonię bo wczoraj ja też dzwoniłam i sie pytałam i wysłałam kilka maili. Kurier też ma dac znać jutro o której będzie.

    #19485 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Tzn. Sami że strony zadzwonili sory za błędy

    🙂

    #19486 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ale ten tydzień czekania to była męka. Jeszcze tylko najgorsze 3-4 dni i mam nadzieję że po wszystkim. Bardzo stresujący czas. Postanowiłam że po tym zakładam spirale żebym więcej nie była już w takiej sytuacji. Cóż człowiek mądry po szkodzie…

    #19487 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Super więc może uda się to załatwić do końca tygodnia. Daj znać jak będziesz miała już

    #19488 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Witamina C na mnie nie podziałala. A co do spirali miałam iść przed tą sytuacją ale nie zdążyłam…

    #19489 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny ja też dostałam od Pani ze strony informację że jutro będzie przesyłka sama zadzowniła ,jak tylko jutro ja dostanę też zaczynam dam znać oby do jutra….

    #19490 Odpowiedź
    Avatar
    Dajen

    Ja się tak zastanawiam…jak dostanę tabletki i coś się nie uda to chyba pójdę do lekarza powiem co i jak i może coś mi da…bo czekać na kolejną dostawę to stres straszny. Ale mam nadzieję że uda się za 1 razem. Matko jaki mam strach…masakra

    #19492 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja właśnie też dostałam info ze będzie paczka jutro a zamawiałam 24.07

    #19507 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczynki mam jeszcze prozbe moglybyscie poszukac jak macie czas na temat tamtej strony cos wszystko o aborcji czy ktos tam zamawial czy przyszly orginaly

    #19508 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    A w ktorym tyg byla ta Twoja kolezanka? Nie strasz, ja mam nadzieje ze te podzialaja

    #19509 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Moze miala jakies podroby tabletki. Ale stad miala te co sie nie udalo? Z tego co czytalam to tutaj wiekszosci raczej sie udaje

    #19512 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie z tej strony z girlineed ale tak samo wygladaly jak dziewczyny opisuja a byla 3/4 tydzien

    #19513 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    dziewczyny widziecie co pisze na stronie że przesyłki zamawiane 25.07-07.08 mogą ulec wydłużeniu a Pani mi dziś dzowniłamze będą jutro

    #19515 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Mysle ze to jest ogolna informacja bo pewnie wszyscy sie niecierpliwili. Ale jak dzwonili ze beda to raczej beda

    #19517 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja jestem w 4-5 tygodniu. Byłam dzisiaj u lekarza. Zamówiłam tabletki w poniedziałek i Pani powiedziała że będą w czwartek…mam nadzieję że tak się stanie. Już i tak mam wystarczająco dużo stresu

    #19522 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja czekam od zeszłego tygodnia. Pani wczoraj mi napisała że tabletki będą wysłane do wtorku. Czekam jutro na kuriera i mam nadzieję że będą bo już mnie nerwica zjada

    #19524 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Czesc dziewczyny . Byłam dziś u gin i jestem dalej w ciazy . Krwawię od piątku cały czas jednak ta wit C nic nie podziałala… czekam na tabletki 😫

    #19525 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mnie dziś cały dzień brzuch boli. To pewnie z nerwów. Oby jutro były. Każdy dzień to katorga nie chce mi się nawet z nikim gadać.

    #19526 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An współczuję w takim razie. Nie bierz już tej wit C. Ja też mam nadzieję że jutro już będą. Mnie już szlag trafia normalnie.

    #19532 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wszyscy piszą że wysyłają normalnie… Ja napiszę do nich sms rano jutro czy zostało wysłane.

    #19533 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja dzisiaj dzwoniłam jeszcze potwierdzić do kiedy przyjdą i Pani powiedziała że tak jak mówiła do czwartku.

    #19534 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    An a co powiedzial lekarz na to plamienie?

    #19536 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mam macice dwurożna … wiecie tzn ze tak jakby ma dwie polowki i z jednej mam te krwawienie a w drugiej połówce jest normalnie zarodek no i fakt powiedział ze mogę nie donosić tej ciazy ale każdy był w szoku jak to możliwe ze tak krwawię a płód jest

    #19537 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja tez sie boje oby sie udalo

    #19538 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Bo ja nie mam plamien tylko leci ze mnie jak nie wiem a dziś rano jeszxze wyleciał skrzep wielkości dłoni …

    #19539 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Chyba wszystkie się boimy… Nie widziałam na forum aby któraś potrzebowała hospitalizacji także jestem dobrej myśli. Mam nadzieję że się uda jakoś w miarę to przejść i się wszystko oczyści

    #19540 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An to bardzo dziwne jest moim zdaniem… Jak skrzepy lecą to przecież wiadomo że się oczyszcza A tu dalej jest ciąża… dziwne bardzo

    #19541 Odpowiedź
    Avatar
    An

    To jest najdziwniejsze 😭 chce mi się płakać nie wiem co robić … mam proszki jakies na podtrzymanie . Boje się skoro mam takie krwawienie co będzie przy kuracji

    #19544 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An. Teraz już na pewno nie będzie gorzej. Masz lepszą sytuację niż my. Tobie już lecą skrzepy więc tylko się do końca oczyści A my zaczynamy od samego początku. Nie bój się… łatwo powiedzieć Ale sama się boję jak nie wiem. Będziemy razem przez to przechodzić. Będę non stop na forum.

    #19545 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Boje się ze przez ta macice dwurożna się nie uda skoro teraz z jednej jest krwawienie a w drugiej połówce jest normalnie płód nie wiem wariuje 🙁

    #19546 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An właśnie dlatego jestem w szoku. Przewinelam kilka stron i dziewczyny piszą że Pani się odzywała A do mnie nic… Ja muszę już jutro wziąć bo mam 9tydzien I 2 dni dzisiaj! Pani uspokajała że do 12tyg można wziąć. Ale mam taki strach… ooo właśnie Pani mi napisała że paczka jest wysłana już. Czyli jutro siedzę jak na szpilkach w oczekiwaniu na kuriera

    #19547 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An musisz być dobrej myśli. Musi się udać i nie ma innej opcji

    #19548 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mi pani odpisała właśnie ze do piątku powinna być … wiec niewiadomo czy na pewno

    #19549 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No a do mnie dziś dzwoniła ta Pani i mówiła że jutro będzie kurier ….a jak zapytałam o ta informację na stronie czy moja przesyłka jutro nie dotrze ??to odp naj później do czwartku będzie….Cholera jasna dziewczyny oszaleje …. normalnie oszaleję.
    Dajcie znać czy któraś jutro dostanie
    .

    #19551 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja wzięłam wolne do pon specjalnie jeśli to nie dojdzie to nie wiem …

    #19552 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja dam Wam znać jeśli otrzymam przesyłkę… denerwuje się

    #19553 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jeśli ktoras z Was jutro dostanie to bierzecie już jutro tą pierwszą? Bo ja tak i myślałam sobie że może byśmy razem zaczęły i się wspierały na forum

    #19554 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jak tylko odbiorę paczkę biorę pierwsza tabletkę. Oby była!

    #19555 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja tak samo. Ja dlatego biorę na noc bo wtedy będzie mój mąż. A dzieci będą spaly bo one jako jedyne ucieszyły się na tą ciążę…

    #19556 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja sobie zaplanowałam że po południu wezmę pierwsza bo czawrtek mam wolne ….ale nie wiem czy dotrze dam znać.

    #19591 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Hej Wam. Żadnego sms od kuriera nie mam… oby dzisiaj był bo ja już wariuje. Ja właśnie nie wiem o której godzinie wziąć najlepiej. Może wezmę też od razu aby max do 24tej skończyć te wszystkie dawki…

    #19596 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Ja tez odrazu biore nie ma co czekac

Oglądasz 100 wpisów - 3,001 z 3,100 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: