Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,101 z 3,200 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #19597 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Czekamy dziewczyny. Wariuje!

    #19598 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja tak samo! Dziewczyny przejdziemy razem przez to. Będę cały czas tutaj aby być z Wami w kontakcie

    #19603 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny jeśli mogę zapytać… jakiej wiary jesteście? Dpd podobno wozi te przesyłki. Więc u mnie do 14tej powinien byc

    #19605 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Fiona ja to sie boje strasznie by sie udalowszystko w ktorym tyg jestes

    #19606 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Trzymam telefon i normalnie go pilnuje żeby nie przegapić telefonu od kuriera.

    #19607 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Madzia u mnie już jest 9 tydzień i 3 dni. Pani mnie udpokajała że tabletki do 12 tyg działają. Niektóre robiły w 10 i 11 i też wszystko poszło zgodnie z planem. Ja mam już dwie córki. 11 lat i 5. I nie chce naprawdę wchodzić znów w pieluchy itd. Chce iść do pracy…do ludzi. A nie wiecznie dom i dzieci.

    #19609 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Masakra jakaś…im bliżej daty otrzymania tabletek tym większy stres.

    #19611 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Miejmy nadzieje ze wszystko sie uda a tak sie boje kiedy sie to skonczy Boze

    #19617 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Czy każda z was będzie miała kogoś obok podczas kuracji? Będę sama i tak się zastanawiam czy to dobra decyzja.

    #19620 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Fiona pytasz o wiare ? Zaczynasz miec wyrzuty sumienia ?
    Ja jestem wychowana w rodzinie wierzacej ale dodatkowo dla mnie najwieksza przeszkoda w usunieciu ciazy byla swiadomosc ze jak ja jako matka zabijam wlasne dziecko. Czyli bede morderca. U Ciebie pewnie tez juz serce bije.
    Poza tym wyleci z Ciebie i co splukasz w kiblu lub wyrzucisz do kosza.
    …. teudno zdarzylo sie i w pelni musze stawic czola sytuacji. To tez moje 3 dziecko i nigdy go nie planowalam. Ale nie potrafie tez zabic i pozniej z tym zyc.

    #19621 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jestem wierząca. Nie chodzę do kościoła Ale modle się w domu… Nie wycofam się z tej decyzji… I tłumaczę sobie że to nie jest dziecko tylko zarodek. Dziecka bym nie zabiła. Moje te które mam kocham najmocniej na świecie i własne życie bym za nie oddała. Były planowane i bardzo wyczekiwane. Mnie już brzuch boli z nerwów czy ten kurier dojedzie dzisiaj.

    #19622 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara ja w sumie będę z dziewczynkami. Mąż wraca z pracy około 18tej więc jakiś tam czas będzie przy mnie. Ale pracować musi więc stale nie będę miała go przy sobie. Muszę dać radę. Nie ma innej opcji.

    #19623 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Porozmawialam z kobietami, ktore to zrobily i po latach bardzo tego zaluja, malo to czesto maja gleboka depresje
    Poza tym bardzo madrze mowia, zeby spojrzEc na swoje dzieci i zastanowic sie, czy je tez bys tak latwo zabila ? Przeciez one sie niczym nie roznia od tego w brzuchu. Sa poprostu male.
    Nie pisze tego wszystkiego , zeby kogos oskarzac ale moze przemyslisz na chlodno jeszcze sprawe. Ja tak wlasnie zrobilam.
    I choc nawet dzis nie jest mi latwo ze jestem w ciazy to sie staram. Tez mialam plany wrocic do pracy zaczac budowac dom i miec troche spokoju …

    #19624 Odpowiedź
    Avatar
    Oleksa

    Fiona Twoje zarodki maja dzisiaj 5 i 11 lat jak wspominalas.
    Ale to tyle napisalam swoje zdanie.
    Kazdy ma prawo do decydowania o sobie.

    #19625 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Czy któras już otrzymała jakieś info?

    #19627 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa ja jeszcze nie. Czekam normalnie chodząc z okna do okna

    #19628 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Oleksa jak dobrze, że kobieta ma prawo decydować sama o sobie… Ja się nie wycofam. Niestety podjęłam decyzję wspólnie z mężem. Mamy inne priorytety teraz niż kolejny raz cofać się do tyłu. U mnie tabletki anty niestety daly ciała przez moją nerwicę i wymioty. Z żadnym dzieckiem nie wpadliśmy tylko z tym. I czy będę umiała z tym żyć? Tego nie wiem. Skoro jesteś na tym forum to rozumiem że Ciebie olśniło i zmienilas zdanie. Super. Bardzo się cieszę że podjęłaś taką decyzję i trzymam kciuki Aby w życiu Ci się powiodło i abyś była szczęśliwa 🙂

    #19629 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja nie chce nawet próbować tłumaczyć sobie tego wszystkiego. Wiem że to że mam w sobie dziecko to jest już fakt ale dziewczyny każda z nas ma prawo do własnej decyzji…też boje się konsekwencji głównie psychicznych ale dziewczyny każda z nas ma prawo do własnej decyzji….kiedyś bym nawet nie pomyślała o takim rozwiązaniu jednak życie zmusza nas do najbardziej niespodziewanych kroków. Dlatego nigdy nikogo nie należy oceniać…Bo za jakiś czas może się okazać że do osoby którą tak łatwo przyszło nam ocenić, pójdziemy po radę albo wsparcie bo będziemy w takiej sytuacji i przed takim samym wyborem.

    #19630 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara
    Mądre słowa. Ja w życiu też bym o tym nie pomyślała. Jak się dowiedziałam o ciąży to prawie wylądowałam w szpitalu psychiatrycznym. Chce mieć już to za sobą i zacząć żyć w końcu. Chce zabrac dzieci na zagraniczne wakacje razem z mężem bo wtedy będzie nas na to stać jak ja już pójdę do pracy. Mój mąż sam nas utrzymuje od 11 lat więc naprawdę są inne priorytety na ten czas A nie dziecko. Tym bardziej że ja już swoje mam.

    #19632 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Ja tez uwazam kazdy ma wybor i nie wolno nikomu mowic co ma robic bo to nasza decyzja jesli ktos chce urodzic to niech to zrobi i juz sa rozne sytuacje w zyciu niestety

    #19633 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Napisałam do Pani próbę o nr przesyłki. Może poda i uda mi się ją zlokalizować.

    #19634 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Daj znać jak otrzymasz odpowiedź. Ja czekam i czekam. Skupić się na niczym nie mogę. Wiem że DPD jeździ u mnie do 14tej.

    #19635 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja dostaje szału!

    #19636 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Ja tak samo. Już jest prawie 12sta i niekiedy już o tej godzinie jest kurier

    #19637 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zaraz ma wysłać nr przesyłki.

    #19639 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Czekam na info od Ciebie. Ja też jej napiszę sms że proszę o nr przesyłki

    #19642 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    U mnie też cisza. Nawet smsa nie ma od kuriera o której będzie a zazwyczaj takie dostaje jak zamawiam coś…

    #19643 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    DZwonilam dziś do kuriera który u mnie jeździ i nic dla mnie nie ma….więc jest fajnie…..

    #19644 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja napisałam o nr przesyłki to chciała moje imię i nazwisko. I teraz cisza. Nie odpisuje już. Ale dziewczyny pisały że Pani jest rzetelna i nie trzeba się obawiać że nie dojdzie

    #19645 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny ja czuje ze oni coś kręcą … mi tez miała wysłać nr i cisza Boże jak to nie dojdzie w tym tyg to ja się chyba zabije 😫

    #19646 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No przecież sama ta Pani dzwoniła mówiła że jutro będzie kurier..,oszaleje

    #19647 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Już się przeraziłam że u mnie też nic nie będzie… No chyba że innym kurierem to jedzie. Nie wiem… Ja się stresuje. Już nie chce dłużej czekać…

    #19648 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny musimy cierpliwie poczekać. Przecież te, które są już po kuracji otrzymały stąd tabletki. Niemożliwe żeby było coś nie tak

    #19649 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Właśnie rozmawiałam z nią ona nie ma tych numerów czeka od kogoś na nie. Powiedziała że paki są nadane dziś najpóźniej jutro będą a jak będzie miała info dotyczące nr paczek da znać.

    #19650 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mówiła też ze ma bardzo dużo takich telefonów i musimy uzbroić się w cierpliwość.

    #19651 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    To dobrze że są nadane. Ale jak nadała wczoraj to dzisiaj już musi być. Jak zamawialam to sama mówiła że do środy dojdą. Więc nadal mam nadzieję, że dzisiaj jednak będą. Ja chce w piątek iść do lekarza aby mieć weekend spokojny. A mnie to nie ominie. Kartę ciąży już mam. Muszę powiedzieć że rano ze mnie wyleciało i przyszłam bo nie wiem co się stało Czy poroniłam czy co. Nie chce czekać do pon…

    #19652 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dziewczyny u was na górze strony też się wyświetla że przesylki zamówione 25.07-7.08 może ulec wydłużeniu? Ja zastanawiałam 25

    #19653 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Tak. U każdego tak jest napisane. Ja zamawialam też 25 ale Pani mnie uspokajała że do środy będą u mnie. Są nadane więc czekam. Mam nadzieję że dzisiaj będą bo zwariuje

    #19654 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dostałam informację że jutro dopiero będą!

    #19655 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja też napisałam wiadomość z pytaniem czy została nadana bo miała być do jutra…poprosiła o imię i nazwisko i teraz czekam na odpowiedź od niej. Ale kobitki spokojnie i tak musimy czekać a dodatkowy stres nie jest nam już potrzebny. Ja staram się nie myśleć o tym i zająć czymś ręce i głowę bo inaczej pewnie bym strasznie panikowala a przecież w niczym mi to nie pomoże. Uzbrajamy się w cierpliwość.

    #19656 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Fiona jeśli już w piątek pójdziesz do gin daj znać co wyszło

    #19658 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dam Wam znać kochane na pewno

    #19660 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    O to dobrze bo ja też już się niecierpliwie. Im dłużej się czeka tym wiekszy stres

    #19661 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja już tracę nadzieję że dziś będą…

    #19663 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny dostałam nr przesyłki weszła na nią i pisze że została nadana do paczkomaty pickup jak dzowniłam na infolinię DPD to powiedział że kurier musi ja teraz zabrać paczkomaty najlepiej śledzić paczkę na stronie…więc czekam powiedziała że jest szansa że jutro trafi do kuriera i że jutro będzie

    #19664 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Fiona daj znać jak u ciebie

    #19666 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Szansa że jutro trafi do kuriera! Jaja jakieś. Jutro to już musi być u nas A nie być może trafić do kuriera. Zwariuje za chwilę. U mnie nikogo nie było i pewnie nie będzie już dzisiaj. Także nie pójdę do gina w piątek bo w piątek będę przeprowadzać zabieg. Szlag by to trafił. Cały weekend się męczyć

    #19667 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Napisałam do niej czy znalazła nr mojej przesyłki już. Za chwilę sobie pomyśli że jakaś wariatka ze mnie że tak do niej wypisuje

    #19668 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Napisała że prześle jak tylko będzie miała taką możliwość

    #19669 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mi odpisała to samo , ciekawe czy w ogóle są nadane 🙁

    #19670 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dajcie spokój dziewczyny ja w takim stresie jestem że szok to się tego nie da opisać…co ja przechodzę w pracy wzięłam wolne a tu przesyłki nie ma masakra…czekam bo noc nie mogę zrobić

    #19671 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    U mnie też cisza.

    #19673 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Boze ilez mozna czekac co sie dzieje nie wiem ten stres to czekanie nie wiem

    #19680 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jeżeli można ją też poproszę jakiś kontakt. Ja czekam tylko do jutra i szukam gdzie indziej.

    #19686 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja znalazłam gościa co też ma na sprzedaż tabletki ceny tańsze. Ale to bez znaczenia powiedział że za pobraniem będzie dłużej bo zatrzymują małe paczki i sprawdzają jak są za pobraniem za takie pieniądze. A jak idzie kasa na konto jest bezpieczniej i szybciej i mogę mieć na piątek. Czekam do jutra czas nagli trzeba szukać innych opcji.

    #19687 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nowa podasz jakies namiary na niego ?

    #19688 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny nie dajcie sie oszukac zaden lekarz nie oglosi sie na internecie uwazajcie ja tak wtopilam kase zadne przelewy nic pamientajcie

    #19689 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Właśnie dostałam wiadomość z numerem przesyłki i wygląda na to że wszystko się zgadza. Powinna być jutro najpóźniej w piątek.
    Żadnych przelewów nie róbcie takie rzeczy kupuje się tylko za pobraniem, bo nie macie żadnej gwarancji…to nie jest allegro że można odzyskać kasę

    #19690 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    A ja nie dostałam żadnego sms i zaczynam wariować. Wczoraj Pani mi napisała że zostało wysłane. Nie może być innej opcji jak tylko ta że jutro będą. No nie może…

    #19691 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja dzwonilam ale nikt nie odebrał i napisałam wiadomość że bardzo proszę o odpowiedź czy przesyłka została nadana i dostałam odpowiedź z numerem przesyłki

    #19693 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ciekawe czy jak zaczniemy w piątek to do niedzieli będzie się dało normalnie funkcjonować …

    #19694 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Dziewczyny kontakt jest z nimi utrudniony to fakt mi sie udalo dostac tylko dwie odpowiedzi na kilka smsów ale paczki dochodzą, najwidoczniej skonczyly im sie zapasy i stad te opoznienie no i informacja na czerwono na stronie. Ja jakies 2 tyg temu zamawialam z przedplata na konto bo paczka szla do mnie za granice i doszla w tydzien. Takze spokojna glowa , dostaniecie na pewno.

    #19696 Odpowiedź
    Avatar
    An

    M jesteś już po kuracji ?

    #19697 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Trzeba byc dobrej mysli dziewczyny jutro bendzie nie dajcie sie oszukac bo zaden lekarz nie oglasza sie pamientajcie jeden chcial nawet 1000zl o demnie i przelew jak opowiadal o leku a nie wiedzial jakie dzialanie ma mifepristone dajcie spokoj

    #19698 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Zaden lekarz nie oglosi sie nie dajcie sie oszukac trzeba to wiedziec i za ta kase wysle ci jakis szajs tagrze juz czekajcie jesli dziewczyna sie udalo to i nam tez tyle czekalysmy to jeden dzien juz roznicy nie zrobi jesli nie mieli na stanie to zeszlo i juz

    #19701 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nowa nie daj sie oszukac ja mialam z takimi do czynienia naprawde to jest ic na wode pamientaj

    #19702 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny wszystkie zaczynacie jutro? Bo widzę że więcej nas jest. Ja biorę o pełnej godzinie jak tylko dostanę przesyłkę. Bądźcie tutaj na forum. Ja jestem bardzo często. Sprawdzam ciągle czy któraś z Was czegoś nie napisała przypadkiem. Musi się nam udać. Nie ma innej opcji. Kobiety są bardzo silne.

    #19704 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja tez już nie wiem co mam robić. Wezmę te tabletki które dojdą jako pierwsze. U mnie kończy się 7 tydz
    Zanim rozpoczne kuracje i sprawdzę czy już i s razie niepowodzenia to będzie już 9 tyg. Nie mam za wiele czasu. Mogłabym czekać gdyby to był 6 tydz. Ten gin. Z ogłoszenia wysłał mi paczkę ekspresem za pobraniem

    #19705 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Fiona uda sie nam badzmy dobrej mysli a bendzie dobrze ja tez jutro zaczynam jak ino dojda

    #19706 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Koko a mozesz sprawdzic zawartosc

    #19707 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Nie daj sie oszukac i ile masz zaplacic

    #19708 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Niby tylko w ten jeden dzień to wszystko się dzieje i na drugi już nie ma żadnych objawów kompletnie.

    #19709 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja chyba zacznę w piątek bo jutro mam mieć gości wie potem więc raczej nie będę ryzykowała i nie zazyje nawet tej jednej tabletki, bo kto wie jak mój organizm zareaguje. Jednak w piątek działam….o ile paczka dojdzie

    #19710 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara
    Weź jutro tą jedną bo po niej nic się kompletnie nie dzieje nikomu. Więc ze spokojem A w piątek już będziesz brała te 12 i będziesz miała z głowy.

    #19712 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    No może masz rację ale wolę nie ryzykować i całą kurację bez nerwów przeprowadzić, dlatego też pewnie zacznę w piątek.
    Powiedzcie mi lepiej jak sprawdzić czy przesyłka jest oryginalna? Otworzyć przy kurierze i sprawdzić czy jest zapakowane szczelnie i czy jest data itp? A co z tabletkami? Różne są ich opisy tutaj

    #19713 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny czy któraś z Was ma telefon do gina co wysyła te tabletki i oszukuje?chciałam porównać czy to nie ten sam boje się stopić ponad 700 zl

    #19714 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Poczekaj na ten zestaw…normalnie one dochodzą w 2 dni tylko teraz jest opóźnienie bo zamawiali je.

    #19715 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny błagam bo wariuję.

    19 lipca kuracja. Zaraz po dawce- krwotok, normalnie skrzepy że hej. Potem kolejne dni słabiej już krew, skrzepy ale nie takie chluśnięcia tylko delikatnie.
    Zadowolona poszłam dziś do gina….
    A tam pęcherzyk. Zniekształcony co prawda i ponoć nie taki jak trzeba. Dostałam skierownie na łyżeczkowanie w razie czego ale mam zrobić betę.
    Beta wyszła na 6 tydzień mimo, że byłam w 4 tygodniu 19.07 jak zaczynałam kurację.
    Czy któraś miała podobnie? Czy to jeszcze się oczyści?

    #19717 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Boże 😟😟😟😟

    #19718 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Boże to ja się teraz już boję w ogóle ja pierniczę….co ja mam robic

    #19721 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Patka
    OMG! 😮😮😮😮 rzadko się to zdarza żeby się nie udało. Masakra jednym słowem…będziesz musiała kupić jeszcze jeden zestaw. Tylko kurde po RU obumiera płód… Jak więc to możliwe?

    #19724 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Patka spokojnie. Idz do tego szpitala nie bierz i nie kupuj kolejnych tabletek to nic strasznego wiem bo sama to przechodzilam. Nie wiem czy w kazdym w szpitalu ale tam gdzie ja bylam najpierw dostalam tabletki dopochwowe w trzech dawkach po ktorych niestety nie poronilam wszystkiego, dlatego potem bylam lyzeczkowana ale przynajmniej mialam gwarancje ze jestem oczyszczona i bede normalnie funkcjonowac. To nie sredniowiecze nic Ci sie nie stanie po co stresowac sie ze znowu sie nie uda!

    #19725 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    M
    W szpitalu zbadają i stwierdzą że może da się uratować. Więc no nie wiem… gdyby było już 100% zagwarantowane łyżeczkowanie to ok. Ale oni zobaczą że jest pęcherzyk i pewnie będą ratować. Nie wiem już sama…

    #19729 Odpowiedź
    Avatar
    M

    Jezeli dostala skierowanie na lyzeczkowanie to nic nie beda ratowac. Jest sam pusty pecherzyk z tego co pisze a tabletki spowodowaly nieprawidlowy rozwoj ciazy inaczej lekarz sam by ją „ratowal”. w 6 tygodniu powinien teoretycznie byc juz zarodek. Ja wlasnie w 6 dostalam skierowanie do szpitala bo mialam pusty pecherzyk. Takze ja bym poszla do szpitala nikt na sile Ciebie tam nie zatrzyma.

    #19730 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jeśli tak to pewnie. Sama bym szła do szpitala. Wiadomo że oczyszczą porządnie. Nie zastanawiała bym się ani przez moment

    #19736 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Kochane, ja mam na skierowaniu napisane ‘podejrzenie resztek po poronieniu’… co robić powiedzcie? Mam w sobotę zrobić jeszcze raz betę, jeśli będzie rosła to ginekolog powiedziała że koniecznie na łyżeczkowanie a jak będzie spadało to już moja decyzja czy czekam na okres czy łyżeczkowanie. Powiedziała że okej 6 tydzień ale pęcherzyk jest pofalowany, nieprawidłowy i sama widziałam na usg że nie jest okrągły tylko wygląda jak ‘coś’. nie chcę żeby w szpitalu mnie ratowali…
    Nie bardzo wiem co teraz robić, głowa mi pęka i umieram ze strachu…

    #19737 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ciąży z tego już na pewno nie będzie. Tylko decyzja czy do szpitala pewnie na Max 2 dni.ale przynajmniej zaoonczyaz temat i już. Lyzeczkowania jest pod krótką narkoza 15 min i po wszystkim i do domu jak się obudzisz

    #19738 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Poważnie to trwa tylko tyle? A czy ja mogę od razu iść do domu? Ja Wam powiem Kochane, że jestem przerażona ale chciałabym się tego już pozbyć… tylko żeby nie ratowali, żeby nie stwierdzili że jest szansa. Lekarka powiedziała że nie ma szansy już na to. No i czy ja po tym łyżeczkowaniu mogę iść od razu do domu? Czy muszę tam być? Przepraszam za tyle pytań ale jestem po prostu przerażona….

    #19740 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Pójdziesz do szpitala zrobią jeszcze raz usg żeby potwierdzić i kwestia czasu tylko czekasz na salę oper. W kolejce. Na pewno zniekształcone jajo nie będą ratować.ja miałam kiedyś puste jajo plodowe ciaza nieprawidłowo sie związała i wygląda to tak samo nie bój się

    #19741 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dostaniesz tylko dokumenty do wypełnienia czy chcesz aby zbadali to jajo i czy chcesz pochówek zrobić czyli zabrać materiał do domu. To pozaznaczaj że nie i masz temat zamknięty.

    #19742 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Koko, dziękuję Ci :*
    Naczytałam się w internecie tych wszystkich rzeczy, że najpierw dają tabletki potem coś tam… a czy ja mogę po zabiegu iść do domu? Nie chcę tam być w tym szpitalu.

    #19743 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jak ja byłam na lyzeczkowaniu to po obudzeniu od razu czekały dokumenty z wypisem i poszłam do domu. A co do tabletek to możesz powiedzieć że nie chcesz ale to pewnie dopochwowo na wywołanie skurczy. Ale nie wiadomo czy zadziałała to i czas w szpitalu sie wydłuża. Powiedz że nie chcesz leków że musisz szybķo do domu wracać. Na pewno uszanuja twoją decyzję. Dostaniesz antybiotyk i wizyta u lekarza za 2 tyg

    #19744 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    To ja tak zrobię. Akurat nie mogę być w szpitalu.. raz że nie chcę a dwa że niezbyt mogę. Wolę zabieg i do domu. Najlepiej chwilkę i po wszystkim. A co ja mam ze sobą zabrać? Czy ktoś może ze mną być czy jak? Na prawdę przepraszam za te pytania i panikę ale jestem przerażona i zagubiona

    #19746 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Masakra jak śledzę ta przesyłkę i wi dze że jakieś 10 minut temu była 40 km ode mnie to aż mnie mdli z nerwów…mam ją otwierać przy kurierze ? Czy raczej się powstrzymać i nie otwierać? Nie chce czuć tego wzroku na sobie…

    #19747 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Witajcie.
    Nigdy tego nie doświadczyłam. Ale moja szwagierka jak miała puste jajo to dali jej tabletki dopochwowo i zapytali czy chce czekać w szpitalu na wyczyszczenie czy chce iść do domu i tam żeby się to zadziało. Więc ona powiedziała że chce iść do domu. Nie miała natomiast łyżeczkowania. Więc nie wiem. Ale trzymam za Ciebie kciuki. Bądź dzielna

    #19749 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Do mnie idą 2 przesyłki.odbieram tą która dotrze jako pierwsza ale jedna jest 20 km ode mnie mam chyba ciśnienie 200 na 500 aż ręce sie trzęsą

    #19750 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara
    Ja otwieram. Patrzę tylko czy są tabletki i płace. On przecież nie wie co to jest. Ja do dziś nie otrzymałam nr przesyłki! Już do niej pisze.

    #19752 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Moja przesyłka miała być najpóźniej na wtorek a zamawialam 9 dni temu do teraz nie doszła. Nie mam też numeru przesyłki . Dziś jest już czwartek. Wolałabym żeby jako pierwsze przyszły stąd ale trudno. Będzie co będzie

    #19753 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ta Pani mi właśnie napisała że dzisiaj, najpóźniej jutro będzie przesyłka u mnie! No szlag mnie za chwilę trafi dziewczyny. Mówi że wyśle nr przesyłki jak tylko będzie miała taką możliwość. Jejku ja już dłużej nie zniose tego czekania naprawdę. Wczoraj miały być A tu mi pisze że nawet dopiero jutro mogą być.

    #19754 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja też nie dostałam nr przesyłki. Dostałam smsa że będą dziś. I tyle.

Oglądasz 100 wpisów - 3,101 z 3,200 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: