Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,201 z 3,300 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #19755 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Od kuriera czy że strony SMS?

    #19756 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    To u mnie one będą dziś czy nie będą? Bo ja już nic z tego nie rozumiem…

    #19757 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    A jak zamawiałyście? Przez formularz czy telefonicznie ?

    #19758 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    U mnie dziś już jest 9 tydzień i 4dni. Ja zwariuje. Pomimo że mnie uspokajała że do 12tyg można wziąć to wariuje że zarodek przeżyje… Dziewczyny ja już rycze z tej bezsilności 😥

    #19759 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja zamawialam przez sms bo tak mi kazała ta Pani jak do niej zadzwoniłam.

    #19760 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    U mnie się zaczął 8. Też spanokowalam i stąd to drugie zamówienie. Nawet nie mogę nic zrobić muszę zdać się na jakiś ludzi co nie wiadomo co wysyłają

    #19761 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Koko moim zdaniem tamte od lekarza to pic na wode mowie ci

    #19762 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam ochotę do niej zadzwonić bo ja już strasznie panikuje. Chce aby były dzisiaj. Jak zamawialam to sama mi powiedziała że idą zza granicy i będę u mnie w środę. Dziś mi napisała że będą dziś najpóźniej jutro. Ja chcę już dziś naprawdę.

    #19763 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja tak samo bym odebrała te z tej strony niż od tamtego lekarza. Ale to jest Twoja decyzja. Tutaj masz prawdziwe opinie dziewczyn. Ja już łażę po całej chacie i zaczynam wariować z tej niepewności. Musza być dzisiaj cholera jasna

    #19764 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko A kiedy miałaś ostatnią miesięczke? Bo nie wiem jak oni liczą że do 9tyg ciąży. Ale do 9 zakończonego czy zaczętego? Pani uspokajała że do 12go można śmiało Ale wiecie im wcześniej tym lepiej.

    #19765 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wysłała mi nr przesyłki. I co? I pizda. Dzisiaj jest nadanie przesyłki w punkcie Pickup czy jakoś. Pewnie dzisiaj nie będzie. Dopiero jutro. Masakra jakaś. I oby jutro była bo ja chyba oszaleje. Już wymiotuje z nerwów no

    #19766 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Fiona na 100 procent będzie jutro ja wczoraj miałam informację że nadene w punkcie i śledziłam paczkę .Dziś ma ja kurier dlamkie bo dzowniłam więc nie bawem będę miała…dam znać

    #19767 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny kurier dzwonił będzie za godzinę z przesyłka stąd jest nadzieja

    #19768 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Fiona nie denerwuj sie ja tez tak jak i ty ale to nic nie da ino by zadzialaly to bendzie dobrze

    #19770 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Fiona ja tez tak mialam niestety a dopiero nadana w czoraj byla a czekam juz 9 dni

    #19771 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Madzia
    Ja będę miała dopiero jutro. I jutro od razu zaczynam. Nie będę czekała ani chwili dłużej. A na pewno już cały weekend. Strasznie się denerwuje. Miałam taką nadzieję że będą wczoraj A najpóźniej dzisiaj A tu jeszcze muszę czekać do jutra. No szlag by to

    #19772 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona. Do mnie też dopiero jutro dojdą. Właśnie dostałam nr przesyłki. Też Od razu zaczynam jak tylko dostane

    #19773 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja też dostałam nr przesyłki dziś dopiero jest nadana. O 9:01.

    #19774 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny to płód umiera od razu jak się weźmie ta pierwsza tabletkę ?

    #19776 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Nowa
    To jutro przechodzimy przez to razem. Cieszę się że nie będę sama.

    An
    Tak. Umiera płód

    #19777 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Przed chwilą był kurier. Wzięłam od razu pierwsza tabletkę. Z naklejki wynika że była nadana wczoraj. Przywiózł kurier dpd. Tabletka pierwsza nieopisana.eownie dobrze to może być apap.jak coś się będzie działo to dam znac

    #19778 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koko nie strasz 🙁

    #19779 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dzwoniłam do DPD będę miała jutro dopiero. Ale spoko już wiem że jest ale szkoda że to tak wyglądało takie przeciąganie nerwy i stres. Tak Fiona jutro jesteśmy razem. Za resztę dziewczyny trzymam kciuki. Uda się napewno. Dawajcie znać

    #19780 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Jutro pierwsza i w sobotę kolejne mam nadzieje ze nie będziemy się męczyć długo ja w pon muszę już do pracy iść 🙁

    #19781 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny jeszcze tylko 1 dzień spokojnie wiem że nerwy ja też się stresuje. Teraz ma jeszcze drugi kurier przyjechać.i co mam mu powiedzieć czy lepiej udawać że mnie w domu nie ma

    #19782 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Koko zobacz moze mozna otworzyc i sprawdzic co tam jest

    #19783 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Właśnie nie można otworzyc. Muszę mu najpierw dac 700 zł.a już mi 440 brakuje a poza tym boje się że to oszustwo tak mnie też nastraszylyscie moze powiem mu że zrezygnowałam nie wiem

    #19695 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Dziewczyny ja zamawiałam wczoraj i wczoraj dostałam maila, ze paczka dotrze do mnie w piątek. Czy jest to możliwe, ze tak szybko ją dostanę?

    #19799 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Izabela
    Na pewno jutro dostaniesz. Dziewczyny trzymam kciuki za Was. My jutro zaczniemy i będziemy się wspierać

    #19800 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja zamawiałam w poniedziałek i dzisiaj ma być…chyba że kurier zawiedzie…bo paczka była 40 km ode mnie o 8:40 I do tej pory jeszcze nie dotarła.

    #19801 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara
    Na pewno dzisiaj będziesz miała. Ja mam stale że nadana w punkcie Pickup od 9.01

    #19802 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Asia
    Dziewczyny jutro zaczynamy i bądźcie na forum. Będę też. Przez całą kuracje

    #19806 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja też jutro zaczynam i napewno będę

    #19809 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona a jak jutro robisz? Bierzesz ru a po 12 godz następne tabletki?

    #19810 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny ja już jestem po pierwszej odebrałam Boże….jutro koło południa zaczynam dam znać tak się boję..

    #19811 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja robię tak jak jest napisane….Nie chce potem pluć sobie w twarz że coś się nie udało bo zrobiłam inaczej

    #19812 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dawjacie znać co i jak po bierzecie 24 h od zarzuciła pierwszej.

    #19814 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Biorę pierwszą i po 24h biorę pierwsze 4sztuki. Dziewczyny które już zaczęły. Piszcie na bieżąco

    #19815 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny u mnie cały czas przesyłka jest w Pickup. Zaczynam się denerwować czy będzie jutro. Boże kochany…

    #19816 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde u mnie też jeszcze kurier nie dojechał

    #19817 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja już normalnie co chwilę sprawdzam czy się tam coś rusza z tą przesyłką. Jestem pełna nadziei że już jutro będzie. Musi być bo cholera mnie weźmie.

    #19818 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Moja też stoi ale dzwoniłam do DPD ma być na jutro

    #19819 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa A na jaki nr dzwoniłaś? Bo ja też bym zadzwoniła. Jejku tak się boję ze nie dojdzie

    #19820 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dojdzie na pewno zobacz dziewczyny dostały. Ja na infolinię dpd dzwoniłam i śledzę paczkę ale jest dalej w miejscu. Będzie na pewno

    #19821 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mi też wczoraj nadali i widzę że jest tuż tuż. Chociaż cały czas się zastanawiam czy na pewno będzie dzisiaj….pomimo tego że i tak zaczynam jutro to wolałabym już jutro nie czekać tylko mieć spokojne nerwy od samego rana.
    Zaczęłabym najchętniej już dzisiaj ale jak coś się stanie a ja będę miała gości…..Nie jest to dobry pomysł.

    #19822 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Powiedzcie mi….czy tylko ja mam zamiar być sama podczas kuracji ?

    #19823 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara ja bym na Twoim miejscu wzięła już dzisiaj i po 24h tamte już. Będziesz miała szybciej z głowy. No ja będę sama z dziećmi. Mąż do 18tej w pracy. Muszę jakoś się przed nimi ukryć z tym wszystkim bo one się cieszą na dzidziusia 😐

    #19824 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja bede miała przy sobie siostrę i męża. Wiec nie bede sama na szczęście

    #19825 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    W sumie w sobotę kończy o 15tej jak będę brała te 12 sztuk Ale nie wiem czy nie pojedzie na fuche jak zwykle bo codziennie jeździ… Nie wiem jak to będzie. Nie chce być sama. Bardzo się boję. A dziewczynki nic mi nie pomogą. U mnie tylko siostra wie Ale mieszka 230km ode mnie no i mój mąż. Nikt inny

    #19826 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Fiona wiem, ale co jeśli będę miała jakieś dolegliwości? Niby wszyscy piszą że po pierwszej tabletkę nic się nie dzieje ale jednak każdy organizm jest inny. Nie będę ryzykować i wezmę jutro razem z wami. Będzie mi raźniej

    #19827 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Hej wzięłam 3 godziny pierwszą. Absolutnie nic się nie dzieje a może nawet i lepiej się czuje. Ja podczas kuracji będę sama z dziećmi w domu także muszę się zmobilizować. W razie co wezmę coś przeciwbolowego

    #19828 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    To zupełnie jak ja.
    Dara
    Ok w takim razie jutro będziemy się wspierać.

    #19829 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Z tymi przeciwbólowymi tabletkami też ostrożnie….No spa nie może być ani nic rozkurczowego. Pisały tutaj dziewczyny że Ibuprom jest bezpieczny. Moja koleżanka kiedyś stosowała kurację i mówiła mi że ibuprom ten żelowy brała … Ale trzeba pamiętać żeby nie brać rozkurczowych

    #19830 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona Ty tez miałaś taka wycieta tabletkę bez nazwy?

    #19831 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja czekam na paczkę. Jutro ma być. Ale dziewczyny pisały że tak właśnie ona wygląda.

    #19833 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dzisiaj już zaopatrze się w Ibuprom sprint ten podłużny. Muszę kupić jakieś duże podpaski. I zastanawiam się czy nie iść po aviomarin przeciwwymiotny. Bo niektóre wymiotują po tym Cytoteku.

    #19835 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Właśnie dostałam i ja paczkę a nawet dwie chyba przez przypadek , odebrałam jedna . Tez zaczynam jutro z wami

    #19836 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Super im nas więcej tym lepiej. Zazdroszczę że już macie paczki. Moja nadal od godziny 9.01 w punkcie Pickup

    #19837 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Będzie jutro na pewno moja wczoraj była w tym pickup a dziś już kurier przyniósł . Oby wszystko się udało 🙁

    #19839 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    A czy punkt pickup to nie jest punkt do osobistego odbioru np.w jakimś sklepie czy kiosku?

    #19840 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Można wybrać taką opcję dostawy. Natomiast paczki wysyłane najpierw trafiają właśnie do tego punktu i kurier zabiera do doręczenia

    #19841 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde A ja patrzę na tą mapę gdzie ten kurier i widzę jak krąży po mojej okolicy ale wciaz do mnie nie dojechal

    #19843 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mam. Przesyłka dotarła….Ale nie jest opisana ta 1 tabletka

    #19845 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dara moja też taka była. Wycieta mały skrawek jak apap podłużna ale wzięłam i czuje się ok brałam o 10 rano

    #19846 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    O której godzinie ruszyła Ci się przesyłka wczoraj z Pickup ? Moja nadal tam jest od godziny 9.01

    #19847 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Masakra. Ja oszaleje dzisiaj. Tak myślałam że może wezmę w nocy już jak wszyscy pojadą ale chyba lepiej rano i potem po 24 godzinach zacząć kurację w dzień…

    #19848 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Witam mam pytanie czy ta jedna była taka nie opisana itp? Własnej odebrałam ale boję się wziąć taka

    #19852 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dara weź od razu czas działa na niekorzyść. Nic ci nie będzie po niej. Onaa wszystkie jedziemy na tym samym wózku i mamy nieopisana pierwsza tabletkę

    #19853 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Kurcze boję się jakoś.. Masakraaa. Niby 2 ciąże za mną i jedno poronienie ale strach jest. Chciałam dzisiaj wziąć

    #19863 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    A ty koko wzięłaś już?jak się czujesz?

    #19864 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Fiona dopiero dziś rano zmieniła status

    #19874 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja pierwsza wzięłam o 10 rano czuje się ok nic nie czuje

    #19875 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    W takim razie rano jutro będę sprawdzała status. Bo denerwuje się jak nie wiem

    #19876 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ok. Koko będziesz pisała w razie co jutro co i jak? Ja zaraz biorę ta jedna

    #19885 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Cały czas tu jestem będę pisala

    #19887 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ok. Ja chcę zacząć zaraz ta pierwsza ale mam obawy tego jutrzejszego dnia

    #19888 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, a czy któraś chce odsprzedać tabletki? Muszę zamówić 2 zestaw bo inaczej grozi mi łyżeczkowanie

    #19889 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Patka a czemu?

    #19890 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Wczoraj byłam u gina i mam pęcherzyk który jest zdeformowany… okazuje się że tabletki mi nie pomogły

    #19891 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Patka czemu tak się boisz tego szpitala parę godzin i po sprawie. Szkoda kasy na drugi zestaw

    #19892 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Koko, tak myślisz? Ja się panicznie boję. Chciałabym w tym szpitalu chwilę tylko być. Najlepiej na zabieg i do domu.

    #19893 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Patka ja już raz miałam łyżeczkowanie. Niestety ciąża zakończyła się sama. I powiem Ci jak zasnęłam i obudziłam się po wszystkim. Bo 2 godz szłam do domu

    #19894 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja się bardziej boję wziąć te tabletki. Już od 2 godzin zbieram się żeby wziąć pierwsza

    #19895 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja też się boję jak będę brała już po te 4szt. Tego dnia się boję najbardziej. No i żeby już jutro były naprawdę…

    #19896 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Fiona a kiedy chcesz zacząć brać

    #19897 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Nie bój się. Im szybciej tym lepiej. Ja też się będę bała Ale będę brać.

    #19898 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Będziesz bardziej bezpieczna w szpitalu z lyzeczkowaniem niż w domu z tabletkami.i kolejne stresy przez tydzień czekania badania. A tak pójdziesz i zaraz będziesz w domu z zamkniętym rozdziałem.

    #19899 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny jak w szpitalu mam kartę ciazy i pójdę na łyżeczkowanie ( oby nie było to potrzebne ) to będą tam wnikać czemu itp?

    #19900 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Ja biorę jutro jak już przyjadą. Bo jutro mają u mnie być. Tak od razu o pełnej godzinie biorę aby w sobotę już wszystko skończyć

    #19901 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Ty jutro zaczynasz czy jak? Pogubilam się już… Bo tyle nas jest. Ja też mam kartę ciąży i jak w sobotę skończę to wszystko to idę w pon do gina że wylecialo ze mnie rano i nie wiem co się dzieje. Tak będę mówić. Nie mam innego wyjścia.

    #19902 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Wątpię żeby wnilali czemu. Oni biorą tylko co zostaje na badania czy to było ciałko itp jak pozna ciąża to możesz zrobić pochowanie itp

    #19903 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja jutro biorę pierwsza

    #19904 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Boje się coraZ bardziej ze mi się nie uda 😢

    #19906 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    AN ja od 14 zastanawiam się żeby wziąć ta pierwsza a cholernie się boję

    #19908 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Skoro masz wątpliwości to daj sobie czas może nie chcesz tego robić…

    #19910 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Chce na pewno chce. Boje się co będzie jak kuracja się nie powiedzie

    #19911 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja jak tylko się dowiedziałam wiedziałam co zrobię i wiem że tego chcem może brzmi to strasznie ale każda z nas ma jakiś powód.

    #19913 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Uda się. Ja w to wierzę a jak nie to i tak będzie bardzo słaba i uda się za drugim razem. Ja staram się nie myśleć że będzie inaczej… Musi się udać

    #19914 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Nowa kiedy bierzesz?

    #19918 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ta moja paczka już by się mogła w końcu ruszyć A ona stoi w miejscu. Mam wielką nadzieję że będzie jutro naprawdę. Chce być po wszystkim już w sobotę.

Oglądasz 100 wpisów - 3,201 z 3,300 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: