Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,301 z 3,400 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #19919 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Hej ja też za nie długo biorę 1 tabletke ale martwi mnie to czy jest oryginalna :/

    #19920 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Fiona ja tez czekałam i czekałam a teraz jak jest to boję się wziąć

    #19921 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa bierzemy już ?

    #19922 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    A gotowa?

    #19923 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Tak . Zaczynamy im szybciej tym lepiej . Czas nam ucieka . Uda sie nam. MUSI !

    #19924 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ok to do dzieła

    #19926 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa wzięłaś?

    #19929 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja już nie mam czasu. 9tydz i 4dni więc nie ma się nad czym zastanawiać. Biorę jak tylko przyjdą. O 14tej lub 15tej. Zależy jak kurier będzie

    #19930 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa wzięłam a Ty ?

    #19931 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Tak

    #19932 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny jak to w końcu jest druga dawkę 4 tabletek bierze się po 3,5 godzinach czy po 4 ? Wraz z paczka dostałam opis i zazycie a nie które czytałam brały po 4 godzinach .

    #19933 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jak będzie jutro paczka biorę odrazu. Dziewczyny powodzenia.

    #19934 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Fiona u mnie paczka się ruszyła. Jest u kuriera.

    #19935 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Czytałam że można właśnie po 3.5 h że nie trzeba sztywno się trzymać 4h

    #19936 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    U mnie tak samo. Godzina 17.17 przesyłka odebrana przez kuriera. Jutro biorę od razu jak tylko otrzymam. Ale nie wcześniej niż o 15tej.

    #19937 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny opisze wam moja sytuacje dzis przyszedl zestaw jedna nie opisana mysle boze a uda sie bez tej wzielam pierwsza dawke 30min trzymalam pod jezykiem rozpuscila sie ok bol brzucha znosny nie bralam nic zero krwawienia juz plakalam w trakcie drugiej dawki zaczelam krwawic ale ustalo gdzies na 40 min zaczelo sie odnowa krew duzo czolam jak skrzepki dwa wylecialy i w czesniej takie glutki wiem ze sie uda bo juz jest dobrze jeszcze 3 dawka i zamtkam ten rozdzial boli brzuch bardzo

    #19938 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Madzia
    Ja będę brała wszystkie. Każdy dostaje nie opisaną. Więc co ma być to będzie. Mam nadzieję że szybko pójdzie i zejdzie wszystko. Najbardziej już teraz boję się chyba wizyty u gina. Ja muszę naściemniać że obudziłam się rano i zaczęło ze mnie lecieć jakieś skrzepy i przyszłam sprawdzić

    #19939 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Madzia to wzięłaś bez tej Ru? Od razu na skurcze?

    #19940 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Madzia a który tydzień?

    #19942 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny które jutro zaczynają ze mną napiszcie który tydzień ciąży macie. Ale skończony nie zaczęty.

    #19943 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja 7

    #19945 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja dzisiaj wzięłam ta pierwsza a jutro idzie reszta. 5 tydzień

    #19946 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Madzia kiedy idziesz do gin?

    #19947 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja mam równo 7 tygodni

    #19948 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja tez 7 tydzień

    #19950 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Kochane czytalam ze jesli ru jest nie prawdziwe a sam cytotec to dziala od 7 tygodnia pocxytajcie ja jestem pewna ze sie udalo

    #19952 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Bardzo duzo krwawie i skrzepy duze

    #19954 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Witam wszystkich . Zdecydowalam sie na tabletki poronne. Jak najlepiej zlozyc zamówienie? Wypełnić mam formularz na stronie i zamówić czy jak ? Koszt tych tabletek to 450 zł ? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi .

    #19956 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Tak zamow na stronie ktory tydzien

    #19957 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Brunetka możesz przez stronę tylko swoje dane wpisujesz , koszt 440 i płacisz przy odbiorze możesz sprawdzić przy kurierze paczkę . Ja w czwartek zamawiałam i dziś dostałam .

    #19958 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Madzia kiedy idziesz do gin ?

    #19959 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny tak sie balam tak strasznie sie balam nie chcialo mi sie zyc bardzo czekalm ponad tydzien dzis nie wytrzymalam wzielam sam cytotec krwawienie zaczelo sie zaraz przed 2 dawka male a potem juz chlusnelo bardzo duzo skrzepow krwi wszystkiego udalo sie napewno caly czas krwawie ale juz mniej tak sie balam bol do zniesienia ale im pozniej tym wieksze krwawienie ja 7 tydzien wienc dziewczyny musi sie oczyscic wszystko

    #19962 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja się boje bo od piątku tamtego krwawię skrzepy tez ze mnie wylatywały a się okazało ze dalej jestem w ciazy . Mam nadzieje ze po tej kuracji wszystko się uda

    #19964 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Ty myślałaś że to od wit C? Bo nie chce mi się przewijać stron. Ja się boję ze się nie uda 😥 bo mam 9tc i 5 dni jutro…

    #19965 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Myślałam ze to właśnie od tej witaminy bo po tym zaczęłam mocno krwawić i wielkie skrzepy leciały do dzisiaj krwawię no ale gin powiedział ze z jednej strony mam krwawienie a z drugiej jest płód i ze nie gwarantuje ze donoszę ,dziwna sprawa .

    #19966 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An a brałaś już te tabletki że piszesz że po tej kuracji się uda ? :/ ja 5 tydzień jutro o 18 pierwsze 4 . Znając moje szczęście pewnie mi się nie uda przeczytałam całe forum i kilku dziewczynom się właśnie nie udało ehhh niech się dzieje co chce .

    #19967 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nie . Jutro pierwszy raz zaczynam

    #19968 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja też mam nadzieję że ta biała tabletka to nie wałek bo dnie i noce czytam i niby ona jest najważniejsza

    #19969 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny te które wzięły dziś pierwsza ,…było wam coś?ja trochę czyje że mam napięty brzuch…ale juz sobie coś wmawiam…dajcie znać ja jutro zaczynam 2 etap koło 12…

    #19970 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar . Po tej pierwszej właśnie żadna nie ma żadnych objawow .

    #19974 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nie wiem co myśleć teraz. Dziewczyny kupują stąd i się udaje. Mam tel kontakt z jedną dziewczyna która jest już po. I wszytko jest ok.

    #19985 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dokładnie to samo mi odpisali dziewczyny ze strony women help women dlatego tutaj większość ciąż kończy się częściowym usunięciem lyzeczkowaniem lub co gorsza nie chciana dalej konczaca sie ciaza . Oryginalna tabletka powinna być oznaczona jakkolwiek. Masakra żałuję że najpierw nie napisałam do women help women oni napisali mi że ta strona nie posiada oryginalnych tabletek mifepriston. Pieniądze poszły w błoto a ja zostałam ż problemem jeszcze nie wiadomo czy się uda … Masakra

    #19989 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, ja dostałam tabletki z tej strony 20 lipca(4/5 tydzień ciąży) i niby krwawiłam niby ok a wczoraj u ginekologa dowiedziałam się że betę mam na 6 tydzień i resztki w macicy i skierowanie na łyżeczkowanie…

    #19991 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Magic, to myślisz że powinnam zamówić jeszcze raz ale może teraz z women help women? Panicznie nie chcę tego łyżeczkowania

    #19995 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny które czekają na przesyłkę dzisiaj…dajcie znać kiedy zaczynacie.

    #20001 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Kontaktowałam się wczoraj z dziewczyna która jest juz po…wyslalam jej mój zestaw powiedziala że dostala identyczny …..jej się udawało była u lekarza i ok wszystko to też mam nadzieję.
    ….

    #20002 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mar w którym jesteś tyg

    #20003 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dziewczyny a co z tym paleniem papierosów któraś się pytała czy można podczas kuracji?

    #20004 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dara zaczynasz już kuracje wzięłaś ta piersza??

    #20005 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja 5 tyg

    #20008 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ej A ta tabletka Ru przyjmować z przepijaniem?

    #20009 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja też dostałam taka i wczoraj wzięłam. Po 16 dzisiaj zaczynam brać te drugie.zobaczymy. Dziewczyny pisały że tak takie miały brały i się udało. Więc nie zostaje nic innego jak sprobowac. Lepiej tak niż siedzieć i czekać nie wiadomo na co bynajmniej ja tak myślę. Co ma być to będzie.

    #20011 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Witajcie. Ja biorę te które dziś dostanę. Tutaj rzadko się zdarza że potrzebne jest łyżeczkowanie. Ale lepsze to niż ciąża ktora trwa nadal i nic się nie stało… trzeba to przeżyć.

    #20014 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Ja z nerwów pale jeden za drugim. Zadzwonię do tej Pani i wypytam o wszystko bo mam kilka pytań. O papierosy też zapytam. Kurier ma moją paczkę w doręczeniu. Więc czekam. Jutro najgorszy dzień będzie

    #20015 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Tak 1,normalnie przepić woda ,ja normalnie wczoraj funkcjonowałam,zobaczę jak dziś .Będę z wami tu jestem sama podczas kuracji.

    #20016 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Jem teraz śniadanie ale nie wiem jak z kawą mogę się napić?

    #20017 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Teraz kawę możesz. I dziś wszystko skończysz to jutro znów się napijesz

    #20018 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    U mnie startus od wczoraj przyjęcie przesyłki w oddziale dpd a wcześniej było przesyłka odebrana od kuriera… Kawa to też muszę wiedzieć czy można…

    #20019 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Nie od tylko przez kuriera… Fiona a jak ty masz?

    #20022 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wydane kurierowi do doręczenia. Więc dziś będę miała na 100% i czekam już jak na zbawienie. Dzisiaj biorę i jutro już kończę to wszystko.

    #20024 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Hej. Czyli wypelnie ten formularz i będzie ok ? Wam pomogły te tabletki? Boję się, że zamówię, a kuracja się nie powiedzie. 5 tydzień.

    #20026 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Magic
    Ja jestem z Wielkopolski. Mam paczkę już w doręczeniu także na pewno dojdzie dzisiaj.

    #20027 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Brunetka
    Ja dzisiaj zaczynam A mam 9tydzien I 5 dni. Ja to mam się czego obawiać… Ale nie wycofam się już z podjętej decyzji…

    #20030 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Magic
    Ale skoro mam że w doręczeniu to dzisiaj musi u mnie być. Nie ma innej opcji przecież.

    #20046 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Brunetka
    Wiele dziewczyn stąd zamawiało i normalnie się wszystko powiodło jak należy. Ja mam kontakt z dziewczyną telefoniczny, która miała stąd zestaw i się wszystko normalnie oczyściło pomimo że krwawienie u niej było minimalne.

    #20056 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja zamówiłam i kuracja się powiodła. Żadne łyżeczkowanie nie jest potrzebne.

    #20058 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Czokobo

    Mogę wiedzieć, kiedy zamawialas zestaw n tutejszej stronie? Już jestem skolowana tym wszystkim i nie wiem czy zamówić te czy nie..

    #20059 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Czokobo
    Ja dziś zaczynam.
    Czekam na kuriera. W pon albo we wtorek idę do gina

    #20060 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Do mnie idzie już będzie o 15! Najlepsze jest to że idą aż dwie…

    #20062 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Nie widziałam tu koko? Daj znać jak się czujesz?

    #20064 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ja o 15 chce już wziąć pierwszą

    #20065 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja dopiero dostanę paczkę. Ale biorę odrazu

    #20066 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Hej ja właśnie zaczynam drugi dzień kuracji.4 tabletki pod język powoli się rozpuszczaja. Osadzaja mi się w gardle i trochę piecze ale minimalnie na szczęście nie mają prawie smaku.

    #20067 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Magic, czy ty przypadkiem nie jesteś z konkurencji? 🙂 Może jestem w błędzie ale wspominanie 5 razy o WHW to jedno a wstawianie specjalnie kontaktów i linków to co innego.
    Wcześniej napisałas że to kosztuje 25€ a na stronie jest jak byk napisane że sugerują 75€ lub więcej. Nie wprowadzaj w błąd

    #20068 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja też czekam. Ale u mnie jeździ do 14 DPD więc tak mówię że o 15 wezmę

    #20069 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Koko pisz co i jak w miarę możliwości. Trzymam za ciebie kciuki.

    #20072 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Informuj nas na bieżąco jak to u Ciebie wygląda

    #20074 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Zamawiałam 17lipca i przyszło 22lipca. Zamawiałam z odbiorem w punkcie DHL. Zachodniopomorskie.

    Wydaje mi się, że mój organizm tak zareagowal na leki,że ciężko żeby zarodek przeżył. Silne krwawienie przez kilka dni, skurcze i kilka większych i mniejszych skrzepów. Tak jak mówiłam jestem 9 dzień po zabiegu i dopiero dzisiaj widzę że krwawienie powoli ustaje.
    Jak brałam tabletki bylam dokładnie w 6tygodniu.

    #20075 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny dobrze że tu jesteście. Ja przeprowadzam kuracje sama. Tylko mąż wie o ciąży i o tych tabletkach. Jesteście dla mnie jedynym oparciem na ten czas 🙂 w kupie siła hhehe

    #20076 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Czokobo a bylas już u gin ?

    #20077 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jesteśmy z Tobą. Ja jutro będę Was prosić o wsparcie.

    #20078 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Tabletki się jeszcze do końca nie rozpuscily a już brzuch mnie boli

    #20079 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko może nerwy. Bo chyba tak szybko nie działają.

    #20081 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Nie. Narazie nie mam możliwości bo przebywam za granicą

    #20082 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    To szybko. Ale znaczy że działa. Ja też nikomu nie mówiłam wie tylko mój mąż. Nie chciałam nikomu mówić. Im mniej wiedzą tym są zdrowsi 🙂

    #20084 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    U mnie wie mąż i siostra. Ale ona właśnie pojechała na wakacje do Albanii więc mam z nią kontakt utrudniony. Także będę tutaj na forum cały czas.

    #20087 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Magic
    Ja już wariuje powoli. Tak u mnie 9 i 5 dni. Pani mnie uspokajała że te tabletki działają do 12 tyg ciazy i w ogóle. Nie chce być w ciąży. Kurwa mac. Ja już mam wszystkich w domu że tak powiem.

    #20089 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny pół godziny po pierwszych tabletkach pod język
    Bol brzucha znosny
    Trzepie mnie z zimna
    Czuje się jak bym miała grypę
    Suszy mnie nie wiem kiedy mozna już pic

    #20090 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Możesz pić odrazu po rozpuszczeniu, podobno ruszanie się pomaga macicy w skurczach.

    #20091 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Rozmawiałam z koleżanką która miała przesyłkę stąd oraz z Wow i mówi że jej tabletki RU w obu przypadkach wyglądały identycznie. Także mnie uspokoiła. Rozmawiałam z tą Panią właśnie też z tej strony i mówi że kawy pić nie wolno. Papierosów palić lepiej też nie wolno bo zaburza proces i powodują wymioty. Można wziąć aviomarin i zazyc go godzinę przed pierwszą dawką tych 4 tabletek. No i Ibuprom sprint ten silniejszy na ból. To tyle. Teraz czekam na zestaw i jutro czeka mnie ciężki dzień…

    #20092 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja się boję tych objawów właśnie… Można pić normalnie dziewczyny pisały. Ale nie wiem czy tylko wodę czy co. Może ktoras z Was wie ?

    #20094 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ciężko się ruszać jak jestem cała sztywna z zimna ale robię obiad jakos jakby wolniej

    #20095 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Dasz radę. Wierzę w Ciebie. Kochana podobno po następnej dawce już jest lepiej… Nie wiem jak jest naprawdę Ale niektóre pisały że te pierwsze 4 to taki strzał dla organizmu.

    #20097 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja po tych tabletkach leżałam i umierałam xd miałam godzinę tak silnych skurczy, że wyłam z bólu. W szoku jestem, że Ty jeszcze obiad gotujesz.

    Poszłabym w sumie tu(za granicą) do lekarza ale jeśli ciągle mam okres to nawet mnie nie zbada :/

    #20099 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Czokobo
    Ja też pójdę podczas krwawienia ponieważ ja mam już kartę ciąży założona i muszę udać że zaczęłam krwawić w ten dzień co przyjdę do lekarza. Powiem że wyleciało ze mnie coś i przyszłam sprawdzić czy wszystko jest ok. Nie mam innego wyboru

    #20101 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wiem jedno że biorę dzisiaj tą pierwszą A jutro zaczynam z tamtymi. I proszę trzymajcie kciuki Aby się udało bo jak się nie uda to się chyba zabije

    #20103 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jak się czujesz ?

    #20104 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczy ja też dzowniłam i Pani zapewniała że są to orginalne i nie będzie potrzeby na 2 zestaw…Boże zaraz zaczyn badzie ze mną będę pisać co i jak….

    #20105 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Mar no nie są, bo nawet dawkowanie masz inne. Każda robi jak uważa 🙂

    #20107 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona już uderzenie minęło teraz boli mnie trochę brzuch i język trzęsą mi się ręce i jest mi zimno. Ale znośnie jestem w stanie zająć się dzieckiem i domem bez większych problemów. Jestem tylko spowolniona. A tak ogólnie to ok. Bałam się na wyrost. Albo bol dopiero przede mną jeszcze.

Oglądasz 100 wpisów - 3,301 z 3,400 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: