Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,401 z 3,500 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20109 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar wzięłaś już tabletki pod język?

    #20110 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona był już kurier u Ciebie
    ?

    #20111 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, ja jestem w gronie tych co się nie udało. 2 tyg temu byłam w 4tc, kuracja się nie powiodła, ginekolog stwierdziła ze jest pęcherzyk ale nieprawidłowy, zasuszony. Dostałam skierowanie na betę 2x plus łyżeczkowanie. Pierwsza beta wyszła na 6tc a dzis powtórzyłam i czekam na wynik. Szczerze mówiąc to sama nie wiem czy zamawiać tabletki, czy szpital, czy powiedzą w szpitalu że sory panienko ale jeszcze poczekamy, ze nie wyskrobią…mam w głowie dosłownie paranoję

    #20112 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jeszcze nie było go. On jeździ tak od 11 do 14 u nas. Przeważnie jest kolo 13tej. To dobrze że możesz normalnie funkcjonować. Ciekawe jak będzie po następnej dawce. A jakieś skrzepy już masz ? Krwawienie mocniejsze?

    #20113 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Patka
    Idź na łyżeczkowanie. Ja bym poszła na Twoim miejscu. I tak z tego nic nie będzie. Ja się nie boję już tego że się nie oczyści wszystko. Boję się jedynie że zarodek będzie żył! Jak będzie potrzeba to pójdę na łyżeczkowanie ale żadne ratowanie ciąży nie chce aby wchodziło w grę

    #20115 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Patka a jak u Ciebie to przebiegało?

    #20116 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja mam plamienie i czasami krwawie od początku ciąży mimo że się rozwija prawidłowo. Miałam duże krwawienie przy wit c ale nie wydaliłam żadnych skrzepow. Teraz tylko lekkie plamienie i temperatura rośnie 37.1

    #20119 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    No dziewczyny byl kurier już wzięłam pierwszą tabletkę

    #20123 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny rozpuszczam pierwszą dawkę….już mi się rozpuszcza 30minut

    #20124 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo
    #20125 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Na razie nic nie czuję ciężko to się trzyma pod językiem smak lekko gorzkawy ale naprawdę dla się znieść.,..
    .

    #20126 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Super. Ja czekam na kuriera. Jak będzie to kurację zaczynam o 15tej.

    Koko
    Weź sobie Ibuprom przeciwgoraczkowo on też działa chyba. Nie mam jeszcze bo nie kupiłam Ale chyba tak mi się wydaje. Gorączka niby do 38 może wystąpić. Trzymam kciuki mocno za Ciebie. O której bierzesz kolejną dawkę?

    #20128 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Informuj na bieżąco jak u Ciebie

    #20129 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja kolejna dawka o 13.30 samopoczucie bez zmian dodatkowo biegunka żadne
    Mocne krwawienie ani żadnych skrzepow. Jest znośnie jak przy jelitowce da się znieść 😚 też trzymam za Was kciuki musi się udać każdej z nas

    #20130 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko ty wczoraj byłaś piersza tabletkę,nie się właśnie rozpuściła 1 dawka… następna 15.30

    #20132 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Życzę Wam wszystkim kochane , aby się powiodło, aby problem został rozwiązany pomyślę. Każda z nas jest w podobnej sytuacji , w niechcianej ciąży. Ja też zamawiam dziś, też chce być po wszystkim.. Jestem również zdesperowana. Musi się udać Wam , trzymam kciuki.

    #20133 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Mnie dziś złapał lekki skurcz , był chwilowy, akurat gdy szłam zmywac naczynia. Po czym , gdy poszłam do łazienki zauważyłam na bieliźnie lekko różowy jakby śluz na bieliźnie.. Co jakiś czas mam takie skurcze. Nie wiem czy to na tle nerwowym..

    #20134 Odpowiedź
    Avatar
    Kamila

    Jak jest że smakiem tabletek? Boję się, że od razu je zwrócę, przez co nie zadziałają….

    #20135 Odpowiedź
    Avatar
    Zoska

    Dziewczyny jak długo czekalyscie na paczkę-zamówiłam w pon w nocy 29 lipca, dostałam maila ze do piątku (dzis)bedzie i nic ….

    #20136 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Spokojne sa mało odczuwalne mi się robi troche gorąco na twarzy delikatnie czuć samo gorzkawy ale spoko…ale bardzo mało…mi się długo rozpuszczały bo 30minut zwilzalama usta woda

    #20137 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny ja nadal czekam na swoje… denerwuje się Ale wiem że dzisiaj będą u mnie.

    Zoska
    Napisz do tej Pani o nr przesyłki. Każda z nas pisała i otrzymała odpowiedź. Ja co prawda 2 dni się prosilam Ale w końcu dostałam ten numer i sobie monitoruje.

    #20138 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Odebrałam paczkę. Biorę o 15

    #20139 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja nawet biegunki nie mam zmo mi gorąco na twarzy jestem pod kocem

    #20140 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Każda przechodzi inaczej. Ja się boję jutra Ale mam nadzieję że wszystko będzie ok. Że przejdę to w miarę spokojnie.

    #20141 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Boże żeby się coś zaczęło….

    #20142 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Za pół godziny druga dawka pod język. Trochę się kręcę po domu a to pranie a sprzątanie lekki wysiłek. Brzuch boli na dole ale nic się nie oczyszcza.

    #20143 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ruszy się…
    Dziewczyny napiszcie mi co macie napisane na cytotecu.

    #20144 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ale na tabletce bo ja mam Searle 1461

    #20145 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona ma tej jednej białej masz coś napisane ?

    #20146 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Na cytotecu tych 12 tabletkach mam napisane searle 1461. Na każdej z nich.

    #20147 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Fiona też mam to napisane…właśnie był teraz w toalecie i lekka wodna biegunka i Zimno mi ale nic więcej…

    #20148 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    To dobrze bo myślałam że ja mam jakieś inne. I jaki mają one kształt u Ciebie? U mnie są kanciate

    #20149 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko jak u Ciebie??

    #20150 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja jeszcze nie otwieralam cytotecu ale na blistrze tylko pfizer cytotec 200 mcg misoprotol i data ważności

    #20151 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    U mnie tak samo ale otworzyłam aby zobaczyć jak wyglądają w środku.

    #20153 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko jesz coś ja piję wodę mi chce mi się pic

    #20154 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja chyba zaryzykuje tymi 12 . Jestem ż wami o 16 biorę pierwsza 4 tabletki

    #20155 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nie uda się to trudno

    #20156 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    No to fajnie. Mnie jutro to czeka…
    Dzisiaj tylko ta pierwsza.

    #20157 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Tak Fiona kanciaste

    #20158 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja też po 17 będę brała pierwszy rzut tych 4. Zobaczymy. Dobrze ze wieczorem dalej dzieci będą spaly to inaczej na spokojniej o ile się da

    #20160 Odpowiedź
    Avatar
    Zoska

    Fiona a kiedy zamawiałas ?

    #20161 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mi szły od zeszłego piątku i dopiero wczoraj dostałam paczkę o 13

    #20162 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Moje tabletki wyglądają jak wasze sześciokąty z napisem. U mnie sytuacja wygląda tak
    Temp 37.9 nie brałam jeszcze ibufenu nie boli mnie aż tak. Wypieki na twarzy lekki bol w dole brzucha. Wypiłam pół litra wody zjadłam suchego rogala z makiem i kilka paluszków i biegunka się zatrzymała. ZA 15 min druga dawka mam nadzięje że dziecko mi jeszcze chwilę pospi na drzemce bo teraz może być krwawiej.

    #20163 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko dawaj znać co u Ciebie a który jesteś tydzień ? Mi się 6 niedługo zacznie

    #20164 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja zamawialam 25go. Ale Pani mówiła że nie będą za 2 dni jak to bywa tylko że idą zza granicy i dlatego przesyłka się opóźni. Teraz już mają je na stanie więc pewnie jak ktoś będzie zamawiał dzisiaj to będzie miał we wtorek.

    #20165 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Dawaj znać jak po drugiej dawce. Widzę że u Ciebie to w miarę spokojnie idzie wszystko.

    #20166 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    U mnie się ruszyło nagle. Sory za doslownosc ale zalalo mnie krwią poszłam do toalety lapalam wszystko do rąk wyszły duże strzępy jak wątróbka jeden jaśniejszy i twardy .zaraz druga dawka. Brzuch boli umiarkowanie do zniesienia. Lepiej nie kichac i nie kaszlec bo jajniki kluja wtedy.

    #20167 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    WOW 😱😮 to się rozkręciło na dobre. Ja się tego właśnie boję ze się przerażę…

    #20168 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    No az mnie zemdlilo na widok boje sie drugiej dawki najbardziej. Ale wyglądało jakby wyszło jajo plodowe różniło się od skrzepow.

    #20169 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko ja też ma biegunkę wypieki na twarzy manierze właśnie temperaturę ale brzuch bardzo bardzo delikatnie pobolewa jem teraz bułkęz masłem i pije wodę…Koko który masz tydzień?

    #20170 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dziewczyn ja czekam jeszcze o 15 maja być. Koko trzymaj się będzie dobrze. Cały czas jestem na formy to naprawdę bardzo pomaga że nie jestem z tym sama.

    #20171 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar Koko
    Piszcie piszcie. Czego się można spodziewać. Ja chyba nie będę miała tyle odwagi aby spojrzeć co wylatuje… Boję się że zemdleje

    #20172 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja mam 7 tygodni. Z drugą dawka poczekam jeszcze 20 min bo pierwsza rozpuscila mu się o 10.20

    #20173 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    jestem głodna strasznie….

    #20174 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar nie lez w łóżku bo przedluzysz cały proces

    #20175 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    To o 13.50 musisz wziąć kolejną. Od rozpuszczenia 3.5h. Tak jest napisane

    #20176 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    koko Ja ja mam tylko biegunkę i strasznie mi zimno…
    Nawet na niczym nie mogę się skupić..
    Nawet mnie brzuch nie boli ja już szaleje…

    #20177 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Żadnego krwawienia nie masz ?

    #20180 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jak sprawa u Ciebie wygląda?

    #20181 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Ja o 15 biorę już pierwszą. Może też już będziesz miała i razem weźmiemy. Ja się boję jutra. Ale dam radę. Każda tutaj dała więc i ja dam

    #20182 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Tak już się rozpuszczaja. Młody zje obiad i idę z nim na spacer koło domu. Żeby czas zleciał szybciej. Teraz tylko krwawie jeszcze 1 skrzep poleciał u jest cisza narazie jak miesiączka.

    #20183 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ale drugie tabletki odrzucają bleh może dlatego że troszkę jadłam teraz ale się szybciej rozpuszczaja

    #20184 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ale jesteś dzielna!

    #20185 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Boze ja nawet nie mogę skupić się na niczym
    …narazie biegunka ustała.

    #20186 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny wszystkie damy radę.jestesmy razem i razem przejdziemy przez to

    #20187 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mnie trzyma mysl ze jutro juz po wszystkim po weekendzie pójdę gdzieś do jakiegoś słabego gin żeby nic nie podejrzewał i koniec z tą historia

    #20189 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    dziewczyny tez lekko przy sikaniu ma na podpsce troszkę krwi..
    I bardzo delikatnie boli mnie brzuch

    #20190 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Trzymaj się koko ja odliczam i będę zaczynac. Jakiś delikatny obiad przed tym i do dzieła 😞

    #19842 Odpowiedź
    Avatar
    Anonim

    Dziewczyny wzielam pierwsza. Podlozna biala nieoznakowana. Reszta w blistrze z datą i seria. Cytotec misoprostol pfizer.

    #20192 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Mar a jesteś po 1 dawce czy po 2?

    #20193 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ty to jesteś mega silna babka! Podziwiam z jaką lekkością Ci to przychodzi haha. Jeszcze spacer zaliczysz. Ja po weekendzie też idę do lekarza. Wy macie lepszą sytuację bo nie macie karty ciąży. A ja już jestem z kartą i po pierwszych badaniach w ciąży… co ja powiem? Jak się zachowam? Muszę iść do takiego lekarza, który będzie. Nie mam wyjścia. Powiem że rano coś ze mnie chlusnęło i przyszłam sprawdzić co się dzieje. Dziewczyny myślicie że będzie ok?

    #20194 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mar na pewno się ruszy. Dawaj znać.

    #20195 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Kokochy ledwo druga dawka się rozpuscila i znów mnie trzepie krwi coraz więcej ja teraz nie mam jak ale zamiast podpasek kupcie sobie podkłady poporodowe w rossmanie czy naturze

    #20196 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    dziewczyny ruszyło się mam wiecie krwi ciemnej i jeden maleńki skrzep….ale leci jak przy okresie

    #20197 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja nie mam jak jechać do Rossmanna. Mam 15km tam. Kurde to nie wiem gdzie można kupić. Może w aptece. Zapytam jak pójdę.

    #20199 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Na pewno się jeszcze ruszy porządnie.

    #20200 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona w aptece na bank są. Podpaska maxi na 5 min ale to pewnie chwilowe po 2 dawce

    #20201 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar mi się ruszyło jak się schylalam i podnosiłam ręce do góry przy wieszaniu prania

    #20202 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mam! Biore pierwsza. Ale serce mi bije!

    #20203 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Ja równo o 15

    #20204 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa jesteś? My zaczynamy razem nie ? Jeszcze trochę

    #20205 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja jeszcze 20min i biorę pierwszą…

    #20206 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny odwagi. Po pierwszej jest ok ja się nawet lepiej czułam

    #20207 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko ja nie mam objawow ciąży żadnych tylko piersi urosły dobrze się czuje gdyby nie okres który się spóźnial nawet bym nie wiedziała że jestem w ciazy . Obawiam się tylko tego żeby to zadziałało.

    #20208 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko posłuchałam cię zaczęłam myć łazienkę i się ruszyło serio bycie w ruch dzięki…leci teraz mocniejszy kolor zaraz 40 minut 2 dawka.

    #20209 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa jestem odliczam czas. Masakraaa

    #20210 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar a jak poczucie dawki ja biorę o 16 pierwsze 4 tabletki to druga o 19.30 wziąść czy jak liczyc ?

    #20213 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Od rozpuszczenia 3.5h
    Dziewczyny wzięłam pierwszą już. Jutro o 15 pierwsze 4

    #20224 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    tak Jak licz od rozpuszczenia..3,5 h jak ci sie wszystko rozpuści w buzi to od tego 3,5h.

    #20228 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona po pierwszej nic się nie dzieje ja nawet że stresu spalilam prawie całą paczkę po wzięciu tej pierwszej . Czekam jeszcze godzinę i zaczynam ..

    #20234 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Fiona jesteśmy z Tobą…ból odczuwalny znośny narazie nie biorę nic przeciw bolewgo….Koko jak u Ciebie?

    #20265 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    U mnie się leje że skrzepami. Posiedzialam 10 min na ławce a jak wstałam to krew poplynela mi do stóp. Z 3 dawki rezygnuje za bardzo to działa na mnie

    #20266 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Myślę że wszystko wyleci po 2 dawkach. Może gdybym nie była sama w domu ale taka dawka jak dla mnie jest bardzo duża. Może dlatego że sporadycznie zazywam jakieś leki a dodatkowo ciaza była już słaba bo kombinuje już od 2 tyg z różnymi innymi metodami

    #20267 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Nie poddawaj się. To zaraz minie. Zobaczysz że za niedługo już nie będzie takiego krwawienia. Nie poddawaj się bo się nie oczyści do końca

    #20270 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona wszystko we krwi łazienka podłoga opakowanie ppdpasek maxi zuzylam od 12. Brzuch boli. Zobaczę jeszcze jak się będę czuła wieczorem bo ostatnia dawka o 18.20 wszystko się bardzo szybko oczyszcza

    #20273 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jak miałam kiedyś takie tabletki w szpitalu przy pustym maju plodowym to aż tak mnie było ale wtedy miałam lyzeczkowanie. Teraz jest jakaś masakra wszystko co leci oglądam i widzę że się oczyszcza

    #20281 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Zaczęłam druga dawkę….bol jest silniejszym..chyba coś wezme przeciw bólowego…

    #20282 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar po drugiej to spokojniej już odpoczywaj ja chodzę ale tylko do toalety co 2 min

    #20297 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, odebrałam drugą bete. Pierwsza była 13982
    Dzisiejsza >10000

    Czy któraś umie to zinterpretować? Lekarka mi nic konkretnego nie powiedziała…

Oglądasz 100 wpisów - 3,401 z 3,500 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: