Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,501 z 3,600 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20299 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    KOKO bralas coś przeciw bólowego?

    #20300 Odpowiedź
    Avatar
    Brunetka

    Ja złożyłam zamówienie. Czekam teraz .

    #20301 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny mam w buzi nie całe 5 min a one już się prawie rozpuscily

    #20303 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar brałam Ibuprom 200 mg 1x

    #20304 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar czy Ciebie też tak zalewa? U mnie jest strasznie. Wielkie strzępy dużo krwi już zjadłam pół czekolady może mi pomoże czekolada jest dobra na wszystko

    #20305 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Patka hormony ciążowe spadają ciało już ich nie produkuje ponieważ nie ma zarodka. Będą spadać nawet 20 dni

    #20306 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa wzięłaś już? Ja w trakcie

    #20307 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa ty już?? Ja za 20 min mam obiad i po obiedzie wezmę. Wzięłam po 17 wczoraj tamta więc jeszcze moment. Wolę zjeść coś najpierw

    #20308 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny nie wiem co jest. Ale puchną mi palce u dłoni i wszystko mnie swędzi. Wzięłam tą pierwszą o 15tej. Już jestem osrana że tak powiem.

    #20311 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Koko, czyli wg tego wyniku beta spada?
    A co wtedy z tym nieprawidłowym pęcherzykiem?

    #20312 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    O kurcze fiona może alergia na jakis składnik?

    #20314 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja jestem oszołomiona jakaś a dopiero 20 min minęło od wzięcia gorąco mi

    #20315 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Patka z tego co słyszałam kiedyś może albo on sam się oczyścić albo będzie trzeba łyżeczkowanie. Ja miałam 1 i powiem Ci wszystko ok obudziłam się po wszystkim i nie było źle. Tylko po narkozie zamulona byłam

    #20316 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa będzie dobrze. Teraz się nie wycofasz. Pisz na bieżąco. Ja też będę.

    #20318 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona tą tabletka działa niby 48 godzin. Nawet nie wiadomo co to jest. Może wapno wypij
    Masz jeszcze jakieś objawy ,duszności?

    #20319 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja jej mówiłam na co jestem na pewno uczulona i ona mi powiedziała że tej substancji nie ma w żadnym z tych leków… Nie wiem. Boję się jutra jeszcze bardziej

    #20320 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Może przejdzie. Trzymam kciuki żeby było ok.

    #20321 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja tez się boje 3 dawki strasznie się że mnie leje. Proponuję wam dziewczyny dziś wypocząć i się najeść porządnie i nawodnic. Fiona , Mar jak się czujecie

    #20322 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa boli mnie gardło ledwo co sline przelykam i jak wstaje kreci sie w glowie zimno mi raz gorąco lekki ból brzucha jak na okres

    #20323 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ciekawe czemu wszystkie tak gardło boli po tych lekach masakraaa

    #20324 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Szybko działają skoro już coś czujesz

    #20325 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jaaa na mnie zadziałały też natychmiast

    #20327 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko a mocno jeszcze krwawisz ? Mierzycie sobie gorączkę? Mogę się po 1 dawce już napić?

    #20328 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja piłam prawie od razu krwawie bardzo mocno i coraz mocniej brzuch mnie boli.na ten moment nie biorę 3 dawki a mam na 18.20

    #20329 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Temp.38.8

    #20330 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Sory 37.8

    #20331 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona jak się czujesz Mar jesteś?

    #20332 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jest ok. Żadnych objawów nie mam tylko wszystko mnie swędzi. Ale pokrzywka mi na razie nie wychodzi. Nie wiem jak jutro jak już wezmę pierwszą dawkę cytotecu. Strasznie się boję tym bardziej że Ty Koko masz takie nocne krwawienie… no i piszecie o tym bolu gardła. Ja też czytałam że dziewczyny bolało gardło Ale że przechodziło po kolejnych dawkach

    #20334 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Masakraaa. Ja zjadłam obiad i zaraz biorę. Aż się boję po tym co piszecie. Ale jak juz wzięłam ta pierwsza to odwrotu nie ma
    Tyle was to przeszło że i ja dam radę

    #20335 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja dostałam biegunki zaraz zmierze temperaturę ale czuje że jestem rozpalona całą ibuprom można wziąć? Czy co można brać na gorączkę?

    #20336 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Pisz też na bieżąco jak to u Ciebie jest. Ja czuję się jakaś taka śpiąca nie wiem czemu. A dopiero 2h minęły od tej pierwszej tabletki. Boję się bardzo jutra. Ale niby to wszystko się kończy w ten dzień i niedzielę będę miała już spokojną. Oby bo zwariuje chyba.

    #20337 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Dziewczyny pisały że ibuprom sprint kaps można. Powiedz mi zjadłam obiad odczekać chwilę czy mogę brać

    #20338 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Ja kupiłam Ibuprom sprint. Ten silniejszy.

    #20339 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Jak nie miałaś wymiotow po pierwszej dawce to bierz normalnie

    #20340 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Fiona ja zaczynam dopiero pierwsza dawkę właśnie będę brała

    #20341 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Paracetamol na gorączkę też można czytałam

    #20342 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    U mnie wszystko dobrze na całe szczęście. Ale stresa mam

    #20343 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mar zniknęła… Ciekawe jak się czuje?

    #20344 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaaa i jak tam??

    #20345 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Jak u Ciebie ?
    Koko
    Jak u Ciebie ?

    #20346 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Rozpuściły Ci się już?

    #20347 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa oprócz lekkiego bólu brzucha i wysokiej gorączki nic się nie dzieje ale jestem strasznie rozpalona… Boję się bardzo

    #20348 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jestem w trakcie. Fujj j jakie dziwne

    #20349 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Kurcze to słabo. Ciekawe czy wszystkie tu miały gorączkę

    #20350 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nie wszystkie Ale dużo dziewczyn miało gorączkę. Mnie już to wszystko przeraża powiem Wam szczerze…

    #20351 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Mnie też to przeraża. Wgl boję się tego krwawienia.. Ale specjalnie biorę o tej godzinie bo mam 2 synkow. I na te najgorsze chwile oni będą już spali. Ja najwyżej zawale nockę ale będę po.

    #20352 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    U mnie jest taki plus ze mam problem ogólnie z utrzymaniem ciąży każdej i tu już przed tabletkami miałam jakieś plamienia itp. Więc modlę się żeby szybko poszło

    #20353 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Dobrze ze wy jesteście i mam z kim pogadać o tym co przeżywam. Itp

    #20354 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja się teraz boję tej gorączki …

    #20355 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja się boję jutra! Dziewczyny dobrze tu jesteście! Ja dziś nie mege sie na niczym skupić chcem już jutro i mieć to za sobą.

    #20356 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Weź tabletkę moze będzie lepiej. Dużo masz?

    #20357 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja już jestem zmęczona marżę żeby pójść spać.za 2 godziny będzie mój mąż i od razu idę spać.

    #20358 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Koko ty z tego co piszesz to dużo leci?? Który tydzień?

    #20359 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Koko też gorączkę miałaś??

    #20360 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa
    Tak samo jak ja. Ja też się boję jutra i w ogóle. Chyba za szybko wzięłam dzisiaj. Mogłam zacząć o 18 a nie o 15… cholera jasna. Ale do 24 jutro chce mieć już spokój.

    #20362 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Czy jak się rozpuszcza to czy mogę się napić?

    #20363 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja mam 7 tygodni równo pełne. Leci bardzo dużo. Nie będę brała 3 dawki boje się już tyle krwi poleciało chyba 30 skrzepow boli mnie jeszcze brzuch na dole ale ogólnie po całym tym dniu już słabo się czuje. Sam ten stres obawy o to jak to będzie… zaraz idę się umyć i poleze sobie

    #20364 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jeśli podjęłaś decyzję że nie bierzesz tej ostatniej to ok. Kiedy idziesz do lekarza ?

    #20365 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar czemu się nie odzywasz napisz proszę martwię się! Mam nadzieję że y Ciebie ok…

    #20366 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Czuje jakbym miala że 40 stopni zmierzyłam a tu 37.4 uff trochę się uspokoilam .

    #20367 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa jak się czujesz kochana ? Już cos działa ?

    #20368 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Pójdę chyba we wtorek jeśli nie będę zbyt mocno krwawic. Czytałam na różnych forach że niektórym wystarczyło 8 tabletek cytotec
    Ja się boje że się za dużo tej krwi. W instrukcji było napisane że powinny starczyc 2 podpaski maxi na godzinę. A mi 10 potrzeba

    #20370 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Brzuch boli jak na okres. I poliki pięka trochę

    #20371 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny jestem spałam….teraz się przebudzialam…to tej drugiej dawce strasznie się słaba zrobiłam wzięłam leki przeciwbólowe 1tabletke i zasenelam powiem wam że przy tej drugiej dawce mi się chciało wymiotować….ale nie wymiotowałam czuje że jestem głodna zjem coś lekkie może jakiś jogurt wypije można ??jakieś wafle ryżowe zjem…

    #20372 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar oczyszczacz się czy jeszcze nie? Ja jem cały czas też że strachu bo tyle krwawie i dużo piję

    #20373 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko u mnie jest tak jak bym miała okres…były tylko 2 skrzypy i tyle narazie

    #20374 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Głowa mnie boli i jestem słaba czuje się tak jak by mnie brało przeziębienie ,zimno mi jestem cipla na buzi ale gorączki nie mam.

    #20375 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Obie całkiem inaczej przechodzicie. Mar żeby się udało

    #20376 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny macie krew już ? Ja za 1.5 h druga dawkę biorę i już się dobrze czuje ale krew jeszcze nie leci 🙁

    #20377 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    To jak to jest po pierwszej dawce ma być krwawienie?

    #20378 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nowa może ale nie musi do 72 godzin ma czas zeby się pojawić jak się nie pojawi do tego czasu to aborcja się nie powiodla . Ja juz sorzatam robie pranie chodze zwby macica sie ruszyła ale jeszcze nic nie widac .

    #20379 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa jesteś? Jak u Ciebie ?

    #20380 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Brzuch boli. Poliki pięka, gardło boli, i chwile temu zimno mi było. Siedzę i oglądam film.. Chyba herbatkę sobie zrobię można?

    #20382 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa
    Jak najbardziej tylko nie żadna rozkurczowa ja za 40 minut biorę kolejne 4 już się boję . Mnie boli brzuch 2 razy mocniej niż na okres i mam 37.4

    #20383 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja wzięłam ciepły prysznic i trochę mi lepiej idę się położyć minęła pora 3 dawki nie biorę jej. Zostawię ja jak na usg coś będzie to wtedy może wezmę ale wyleciało tyle że już chyba wszystko.

    #20385 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Koko trzymaj się. Mnie czeka męcząca noc.. Ale tak będzie lepiej bo moi chłopcy będą spali.

    #20386 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja kolejna o 21

    #20387 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    ja biorę do końca….bo leci mi bardziej jak napnę brzuch…

    #20388 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny naprawdę całkiem inaczej u Was. Ciekawe jak u mnie będzie jutro. U mnie już nic nie swędzi i nie puchnie. Jest ok. Jestem taka głodna. Idę robić jajecznicę z cebulą i pieczarkami. Tak mnie naszło

    #20389 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny teraz przy sikaniu wyleciał dużyyyy skrzep…

    #20390 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Ruszyło się
    Koko
    Trzymaj się dasz radę. A nadal tak mocno krwawisz ?

    #20391 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar po jakim czasie zaczęłaś krwawo po 1 dawce ? Ja biorę właśnie 2 i nic … Tylko ból jak na okres . Martwię się że się nie uda 🙁

    #20392 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Kasą który u Ciebie tydzień??bo już się pogubiłam…

    #20393 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Co powiesz lekarzowi? Czy tylko ja jestem w tak beznadziejnej sytuacji że mam już ciążę prowadzona i kartę ciąży?

    #20394 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja powiem że mam okres 2 razy w miesiącu i mnie brzuch boli
    Idę do konowala co to niktgo nie lubi i mało się zna. Udam że nie miałam pojęcia o ciąży o ile usg wykaże. Teraz krwawie tak samo mam mega bolesne skurcze i leżę sobie. Wzięłam 2 Ibuprom sprint ale chyba nie działają…

    #20395 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Boję się że się nie uda . Ona jak u Ciebie ? Ja już po 2 dawce i nic się nie dzieje oprócz bólu brzucha …

    #20396 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja piernicze to jak według Was ja powinnam postąpić? Powiedzieć że krwawie od rana i boli mnie brzuch i że coś ze mnie chlusnęło? Dziewczyny doradzcie mi proszę

    #20397 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    No powiedz mu że dzwignelas coś albo że wpadłaś albo że rowerzysta cię potrącił i po kilku godzinach krwawienie mocne i przyszłaś.

    #20398 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    ja zaraz biorę ostatnia dam znać co się dzieje….

    #20399 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Najlepiej coś niespodziewanego jak ciaza była na początku ok.

    #20400 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja właśnie zaczęłam krwawic…

    #20401 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Mar powodzenia i “smacznego”🙂

    #20402 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    No była ok na początku…Więc dlatego się zastanawiam jak to wszystko rozegrać

    #20403 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Dawaj znać na bieżąco jak u Ciebie.

    Mar
    Czekamy na informacje od Ciebie

    #20404 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Onaaa daj znać jak u Ciebie…

    #20405 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ok na razie nie ma tragedii. Brzuch boli, trochę mnie przeczyscilo no i to krwawienie. Trochę się zdziwiła bo ja dopiero po 1 dawce. Druga o 21

    #20406 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa
    Zazdroszczę ja już po 1 dawce i nic pewnie się nie uda masakra .. . Świat się zawalił … mogłam poczekać na ta ru… teraz już pewnie po ptakach

    #20407 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Przestań tu dziewczyna się ruszyło po 2 nawet. Nie bądź złej myśli. Ja to się boję czy to ok że po 1 już

    #20408 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa to co nockę strzelamy na internecie? 😂

    #20409 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja miałam już mocne krwawienie zaraz przed drugą dawką. Teraz nam skurcze jak porodowe co jakieś 2 min. Spać się nie da trzeba wstawać chyba.

Oglądasz 100 wpisów - 3,501 z 3,600 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: