Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,601 z 3,700 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20410 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Koko u ciebie to widzę że naprawdę masakraaa się dzieje

    #20411 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    I to po 2dawkach. Tabletki są mocne i działają

    #20412 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Skoro i u mnie się ruszyło po pierwszej to trochę się boję że będzie tak jak u ciebie. Ahh chyba zaraz wezmę ibuprom sobie bo coś zaczyna mocniej boleć. Za godzine 2 dawka. Nei wiem jak ja to ogarnę ta noc dzisiaj 😞

    #20413 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny ostatnia dawka rozpuszczoną ….ciekawe jak będzie w nocy wypieki na buzi mam też po tej trzeciej narazie brzuch nie boli…

    #20414 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa dobrze … Mi tylko rośnie gorączka i nie stety mam dreszcze okropnie zimno mi . Tylko że ja już jestem godzinę po 2 dawce … O 22 biorę ostatnią . Ja nie wiem co ja zrobię chyba się pod auto rzucę jak się nie uda … Ja miałam zawsze pecha …

    #20415 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Brałyście 4 tabletki co 4 godziny?

    #20416 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Tak 4 od rozpuszczenia w ustach liczyłam 3,5 h

    #20417 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja chyba dziś będę normalnie spala Ale jutro pewnie noc będę miała z głowy… Ja skończę 3 dawkę jakoś około 23iej. Bardzo się boję. Pójdę po te podkłady poporodowe do apteki zanim zacznę brać. Aby mieć na wszelki wypadek.

    #20418 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Jak Twoje krwawienie? Ustaje?

    #20419 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Minimalnie się zmniejsza leci cały czas .brzuch też jakby mniej. Akcja trwa już 11 godzin od pierwszej dawki może do rana się wyciszy wszystko. Za każdym razem gdy wstaje lecą mi jeszcze skrzepy ale już mniejsze

    #20420 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No ja teraz byłam po 3 dawce w toalecie i biegunka…ale skrzepów nie było i mało krwi…

    #20421 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Brzuch mnie nie boli

    #20422 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja właśnie lecę z 2 dawką.. Jaaa co ile Bierzesz?

    #20423 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Zapewne się ruszy jeszcze. Tak myślę… przecież musi.
    Koko
    Dobrze że się zmniejsza. Tobie to na bank się powiodło

    #20424 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa co 3 godziny od rozpuszczenia brzuch boli bardzo niestety już mam 38.1 goraczki wzięłam ibuprom i nie schodzi a przy siusianiu leci tylko parę kropel krwi i tyle .

    #20427 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa
    Jesteś tu ? boli Cię cały czas brzuch ? Mnie tak … wzięłam ibuprom trochę ustal . Jak u Ciebie ? Ja zaraz 3 dawka .

    #20428 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Boli. Lecieć jakoś nie leci mocno. Kryzys miałam chwilę temu bo telepalo mnie ze nie wiem po tej 2 dawce. Kolejna teraz o 1,😞

    #20429 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mnie też telepalo dreszcze straszne trzeslam się jakbym w zamrazarce była . Zaraz ostatnia dawka masakra boję się czy się uda .

    #20430 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny
    Równo 12 godzin po wszystko odchodzi
    Ból brzucha
    Dreszcze
    Gorączka
    Krwawie tylko jak przy miesiaczce.
    Za Was trzymam kciuki Dobranoc kochane bez Was byłoby dużo ciężej 😚

    #20432 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Kochane wyleciały że mnie dwa skrzepy ciemno krwiste i takie maluskie jak nitki dosłownie jeden taki jak mały paznokieć od ręki a drugi taki jak robak ż 3 cm . To pewnie jeszcze nie wszystko co ? Koko a Ty miałaś więcej?

    #20433 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Jaaa ja bralam w czoraj bez tej ru odrazu sam cytotec po pierwszej dawcd nic bol brzucha balam sie druga zaczelam i zaczela leciec krew godz pozniej juz wiecej krwi kilka skrzepow dwie godz pozniej juz ostro duzo skrzepow lecialy jeden po drugim duzo krwi cala lazienka podpaska za podpaska bol duzy skrzepy duze hez przerwy cos wylatywalo 3 dawka to samo krwawilam mocno od 18 do 2 w nocy 15 podpasek w ciagu 4 godzin nie bralam zadnych srodkow przeciwbolowych dzis krew jak okres bol minal rano jeszcze byl poszlam do pracy dzis i leci krew ja 7 tydzien musi sie wyczyscic dohrze niestety

    #20434 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Madzia u to u mnie w sumie nic w porównaniu do Ciebie … Mam nadzieję że się rozkręcić bo jestem już taka wykończona że zasypiam . Podlaska sucha przy siusianiu tylko coś tam wielkości nitki wyleci . Poza tym nic akurat wzięłam 3 dawkę .

    #20435 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Dałaś radę! Jesteś bardzo dzielna. 12h po- wszystko ustaje. To może ja będę spać jutro choć pół nocy… dobranoc. Śpij słodko

    #20437 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Więc odezwę się i ja… Przy pierwszej wizycie po 2 dawce wyleciały że mnie 2 skrzepy. Teraz jak chodzę to za każdym razem taka jakby galaretka wątróbka sorry za określenie. Ale czuję się rewelacyjnie brzuch boli tylko delikatnie i tyle. O 1 kolejna dawka wtedy pewnie znowu poty i telepanie ale po godzinie było ok. Ciekawe jak długo będzie że mnie ta galaretka wypływac

    #20438 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja się przesłałam 2 godzinki już wszystkie dawki wzięłam i bez zmian … słabo leci . Masakra pewnie mi się nie udało … I jestem ta 8 -9 kobieta której się nie udaje ….

    #20440 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Może się ruszy jeszcze. Nie bądz złej myśli. Mi leci jak wstaje do łazienki ale trzymam ręką bo na ziemię by mi leciało a tak to do kibekka i nie wnikam co tam leci bo jakoś się boję

    #20443 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaaa i jak tam?

    #20444 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Jaaa i nie przekreślaj jeszcze wszystkiego, bo miso często działa z opóźnieniem.

    #20446 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Hej. Wczoraj odebrałam przesyłkę. Pierwszą tabletkę wzięłam o 13.00. Cały czas czuję się dobrze. Dziś o 13.00 zaczynam kurację tymi 4. Będziecie moim jedynym wsparciem. Wciąż czytam i przeglądam forum. Mam nadzieję że się uda. Tak się stresuje że aż nie mogę spać.

    #20447 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Onaa trzymam mocno kciuki. Zdaj relację jak będziesz miała siłę. ..

    #20448 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Bez zmian ból brzucha i gorączka ustaliły trochę lepiej się czuje. Ale krwi prawie tyle co nic …

    #20450 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Byłam siusiu to na Podpasce nic nie ma ale jak skończyłam to znowu coś tam wylecialo jakieś nie co większe małe skrzepiki . Ale nie wierzę że się udało… zbyt mało w porównaniu do tego co tu opisują dziewczyny a powinno iść intensywnie bo przecież to już był w moim przypadku od ostatniej miesiączki prawie 6 tydzień .Daj Boże żeby coś ruszyło . Póki co jak wstałam znowu lekki ból jak na okres co jakiś czas .

    #20451 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny dostałam maila i od whw i Wow i w obu przypadkach opisali skuteczność kuracji bez ru….jedni na 84% A drudzy na 94% więc Magic myślę że nie jest tak źle…wszystko myślę zależy od konkretnej kobiety.
    Ja niestety zostałam powstrzymana przed rozpoczęciem kuracji…I mogę rozpocząć dopiero w niedzielę ale jak czytam to wszystko tutaj to jestem dobrej myśli.

    #20452 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    I pisali również aby bętę zrobić w odstępie 3-4 dni i porównać czy spada.
    2 tego samego dnia czy też dzień po dniu nic nie dadzą

    #20454 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny noc miałam bardzo spokojna…bo tej ostatniej dawce.
    Na podpsce tylko nie duża plamka…teraz myślę czy się udało…. pod drugiej dawce wcześniej więcej leciało i przy sikaniu wypadły 2 duże skrzypy…Trzymajcie się dziewczyny.

    #20455 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj będę zaczynać o 15tej. Pierwsza dawka cytotecu. Strasznie się boję ale jestem dobrej myśli że się uda. Będę sama z dziewczynkami jednak. Muszę dać radę. Nie mam innej opcji. Nie wiem czy pójdę do lekarza w pon czy we wtorek. Zobaczę jeszcze.
    Koko
    Jak u Ciebie minęła noc?
    Jaaaa
    Mam nadzieję że się coś jeszcze u Ciebie ruszy
    Mar
    Napisz jak to dzisiaj u Ciebie będzie wyglądało

    #20457 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dzień dobry!
    Dziewczyny dopiero wstałam. Ja miałam noc spokojna tylko siku chodziłam pewnie przez to że tyle piłam. Krwawienie lekkie jak miesieczka. Brzuch mnie nie boli wcale. Czuje się ok. Tylko w głowie mi się kręci ale to pewnie że tej krwi tyle mi ubyło. Piję sobie kawkę powiem wam że od 3 tygodni nie czułam takiego luzu w sobie jak teraz. Mam nadzieję że się udało. I takie przeczucia mam.

    #20458 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja dziś zaczynam o 14 40. Cała noc nie spałam. Chciała bym żeby wszystko się udało i chcem mieć to już za sobą to mnie normalnie wykaczy. Jaaa ruszyło się? Jak się czujesz? Dziewczyny jak się czujecie?

    #20460 Odpowiedź
    Avatar
    Zoska

    Dziewczyny ja wciąż czekam na przesyłkę obiecują ze bedzie w przyszłym tyg.numeru nadania wciąż nie mam, w pon. Minie tydzień od zamówienia tez chciałabym juz mieć to za doba a tu jeszcze pewnie tydzień stresu…

    #20461 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja niestety tez zaczynam dopiero dzisiaj

    #20463 Odpowiedź
    Avatar
    Zoska

    An jak długo czekałaś na przesyłkę?

    #20464 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Zoska
    ja od piątku zeszłego i w czwartek za tydzień dopiero była u mnie . Czyli nie licząc sob i niedz szła 5 dni .

    #20465 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny z waszych wpisów wnioskuje że lepiej podczas kuracji się nie kłaść. To tak jak przy wywoływania porodu.akcja się wycisza jak się leży. Jak będziecie brać cytotec to się ruszajcie na siłę. Wiem że jest ciężko mi też było ale tylko 8 tabletek mi starczyło. Teraz nie boli mnie brzuch krwawienie skąpe. Czuje się dobrze i mam już więcej energii. Wszystko trwało 12 godzin. Szybko i intensywnie.

    #20466 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko
    Ja miałam takie skurcze jak mój pierwszy prod do tego byłam oszołomiona dreszcze nie byłam w stanie chodzić no ale dobrze że chociaż tobie się udało . Teraz czuje sie ok brzuch juz nie boli ale piersi takie same bola i sa nabrzmiale …ehhh niestety … ale Wiadome było że jakiejś ż nas się nie uda. Ja robię powtórkę za tydzień jak tylko paczka przyjdzie .

    #20467 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Dziewczyny jestem w Szpitalu

    #20468 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa boże dlaczego ? Co się stało?

    #20469 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Tak krwawilam że rano mdlalam. Mój zadzwonił po karetkę. ROBILI usg i nie ma nic już tylko krwawienie. Czekam na decyzję czy będą czyścić. Kroplowke na wzmocnienie dostałam

    #20470 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa
    Dobrze że się udało . U mnie nic .. niestety …

    #20471 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja zaczynam za godzinę. Boje się ale mam nadzieję że się uda 😊

    #20472 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Onaa ja też tak krwawilam i że strachu nie brałam 3 dawki. Dobrze zrobiłam ale mnie przestraszylas dobrze że jest już ok.az mi się ręce zatrzesly

    #20473 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Onaa W którym tyg byłaś no się zakręcona jestem już z tego wszystkiego

    #20474 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jaaa a u Ciebie jak leci coś
    Oczyszczasz się już?

    #20475 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Onaa mam nadzieję, że żadne czyszczenie nie będzie potrzebne… trzymaj się tam…

    #20476 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko
    Kochana u mnie się raczej nie udało oprócz tych dużych 5 skrzepow podpaska prawie czysta leci tylko ciemną krew przy siusianiu czasem mocno czasem lekko nie wiem już co myśleć . 🙁 jestem zalamana .

    #20478 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Onaaa trzymaj się!

    #20479 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Zaczynam z cytotec po 13… Boję się jak nie wiem. Plan działania : konkretne śniadanie. Później gotuję kekki rosolek na wzmocnienie w razie kryzysu. Czekolada i ibuprofen (niezły zestaw ) już w pogotowiu. Chyba jeszcze zaopatrze się w elektrolity…stres mnie zeżre chyba. …

    #20480 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny, ja z kolei robię betę w poniedziałek już 3 i idę do ginekolog po ostateczną decyzję czy szpital czy nie. Dam Wam znać

    #20483 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    6 tydzień

    #20484 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    To ja teraz jestem osrana jak Ty tak mdlałaś… Masakra jakaś. Ale dobrze że już jest wszystko ok. Matko jedyna. Ja o 15 biorę pierwszą dawkę. Boję się jak cholera. Ja nic nie jadłam jeszcze dzisiaj z tych nerwów.

    #20485 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    No mi wylecial skrzep jakas godzine temu z 3 cm i krwawienia nie ma już wogole . Mam nadzieję że chociaż wam się uda dziewczyny . Trzymam kciuki ..

    #20486 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Fiona zaczynam 20 min wcześniej niż ty. Chcem już to mieć za sobą strasznie się też boję ale już nie ma odwrotu. Kochane te juz po trzymam za was kciuki oby się udało i nie było komplikacji. Ja będę z dziećmi w domu. Mam nadzieję że nikt mnie nie zechce odwiedzić i będę mogą w spokoju to przeżyć.

    #20487 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona musisz zjeść coś konkretnego i dużo pić żebyś nie odleciała tyle krwi leci musisz się zregenerować póki masz czas jeszcze. Powodzenia dziewczyny. Ja już śmigam na pełnych obrotach jest ok.

    #20488 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Nie mam jak się zmusić do jedzenia. Naprawdę nie mam takiej siły. Zaraz wszystko zwracam… zjadłam kaszke manne z truskawkami taki jogurt. Chciałam zjeść bułkę Ale nie dałam rady. Zaraz wszystko poleciało jak tylko polknelam

    #20490 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jestem przerażona. …zaczynam za pół godziny. Będę starała się zdawać relacje na bieżąco. U mnie powinien być koniec 8 tygodnia. Próbowałam metod naturalnych : Wit. C, krwawnik a nawet wrotycz. Nic. Na tabletki czekałam 1,5 tygodnia. Wczoraj zrobiłam betę i wyszło pow.1500. ..tak jakby 6 tydzień. Może naturalne coś podziałały -nie wiem. ..Jestem posrana ale i zdeterminowana. Przejdźmy to dziś razem i miejmy ten koszmar za sobą. Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i misja zakończy się sukcesem. ..

    #20491 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, może jakiś lekki rosolek na wzmocnienie…cokolwiek.

    #20492 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Andzia jesteśmy z tobą. Zaczynasz dziś pierwsza. Ja mam łzy na wierzchu tak się boję.

    #20493 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Tez jestem przerażona. Żołądek scisniety masakrycznie. Dramat. Żeby tylko się udało. ..

    #20494 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja też się boję. Jeszcze 1godzina i 40min. Boję się że zemdleje… ze się wykrwawie.
    Andzia
    Nie mam na nic ochoty. Ja jak się stresuje to mogę nawet 2tyg nie jeść nic. Jak widać nie umarłam jeszcze z głodu.

    #20495 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    U mnie jeszcze jest trochę gorsza sytuacja bo ja mam nerwicę lękową i wkręcam sobie wiele rzeczy i w nie wierzę jak np kłuje mnie w klatce to juz mam zawal. Na końcu myślę że już umieram. Jestem okropną panikarą

    #20496 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    A ja myślałam że jestem twarda. Ale jednak k**** się boję 🙂

    #20497 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Andzia zaczęłaś?

    #20498 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Też pankikuje. Ale dziś bez zawałów, żadnego wykrwawiania i żadnych omdlen. Dozwolona jedynie sraczka z nerwów. ..ku pokrzepieniu oczywiście. Tabketki pod językiem. Serce wali mi jak szalone ze strachu. Musi się udać. Nie wyobrażam sobie inaczej.

    #20499 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ona jak z tobą wszystko już dobrze?

    #20500 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Pisz na bieżąco.
    Nowa Ja jeszcze godzina
    Onaaa
    Co u Ciebie ?

    #20501 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja.juz po pierwszej dawce. Lekko boli mnie podbrzusze i pali w polikach

    #20502 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Trzymam kciuki za was dziewczyny . U mnie krwawienie ustalo całkowicie niestety . Mam nadzieję że chociaż wam się uda 🙂

    #20503 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Tabletki rozpuszczone -myślałam że będzie gorzej. Smak kredy. Nic mnie nie piekło ani nie bolało. Na razie jest ok. Czuję brzuch ale to ze stresu.

    #20504 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia no to jedziemy na tym samym wózku praktycznie w tym samym czasie. Będę opisywać ba bieżąco czy coś się zacznie dziać. ..

    #20505 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dostałam biegunki i zaczynam.krwawic.Andzia a ty jak?

    #20506 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaa jeśli Tobie się nie udało to pocieszę Cię że mnie tez. Czeka mnie zabieg

    #20507 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny zjadłam bułkę z pomidorem i pije herbatę z cytryną. Czy któraś z Was pali papierosy ? Bo ja tak… Za pół godziny zaczynam

    #20508 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja pale. A teraz to prawie jeden za drugim

    #20509 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia ale ja się denerwuje. Mnie już wszystko boli z nerwów. Nawet głowa. I w ustach tak sucho mam

    #20510 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Palę papierosa, byłam na kibelku. Parcie czuję jak przy okresie ale na razie żadnej krwi. Trochę mi zimno i nie wiem czy mnie nie zemdli. Ale ok. Jestem posrana jak nie wiem. …

    #20511 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia Ty tak samo jak ja. Przeżywam A serce mi wali jakby miało wyskoczyć im bliżej do mojej pierwszej dawki

    #20512 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zaczęłam. Mam je pod językiem.

    #20513 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny ja wam cos powiem ja bardzo sie balam nie funkcjonowalam w cale przez ten czas w cale czekalam na tabletki i balam sie bardzo ze sie nie uda przezywalam nie bralam ru wogole odrazu cytotec wyczytalam ze sam cytotec najlepiej wziac miendzy 7 a 9 tygodniem po pierwszej dawce nic juz sie balam ze to koniec ale miendzy czasie jak wzielam druga dawke zaczelam krwawic ucieszylam sie ale przestalo po godzinie zaczelo sie nie jadlam nic ino palilam krew leciala jak z wiadra skrzepy od 18 do 2 nad ranem stracilam duzo krwi bylam slaba bolalo jak cholera nie bralam zadnych lekow nic na bol lecialo duzo do tego slaba bylam ale poszlam odrazu na drugi dzien do pracy teraz jest krew super sie czoje

    #20514 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Koko a krwawisz jeszcze??ja się dobrze czuje noc nie boli,ma teraz taki delikatny okres ale dużo nie…jak u Ciebie?

    #20515 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja ma lekarza za tydzień w pt ale chyba tyle nie wytrzymam i udam się gdzieś indziej…kiedy mogę zrobić badanie z krwi?

    #20516 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    A najlepsze jest to ze moja kolezanka polecila mi pewna babke dala mi jej adres e meil zeby napisac do niej nie daje telefonu ino e meil mowie jak to oszustka jakas czy co a to okazalo sie ze babka spoko juz mialam u niej zamawiac ona ma cytotec i ru ale zablistrowane z data i nazwa tylko ze drogo za sama np ru chce 200zl a za caly zestaw 700zl wysylala mi zdiecia tego orginal byl ale mowie a jak tu nie przyjdzie to co zrobie i podala nr konta wplacilam kase a tu przyszly te i mowie nie odzyskam teraz kasy tutaj ale wyobrazcie sobie napisalm do niej i zwrocila mi pieniazki na konto tagrze wiecie co ja pomyslalm sobie ze wrazie czego na drugi raz to sie moze przydac to nawet o samo ru a cytotec mozna kupic sam

    #20517 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja się strasznie boję. Zaraz zaczynam. Za 20min. Jestem osrana normalnie. Serce wali mi jak szalone. Głowa mnie boli. Brzuch mnie boli. A Jeszcze nawet nie wzięłam. Wszystko mnie denerwuje. Córka się pyta czy na plac zabaw pójdę jak ja nie mam siły nawet się skupić na własnych myślach

    #20518 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Jaaa musisz powtorzyc kuracje najleppiej ppoczekaj jak bendzie to 7 tydzien w tedy pojdzie napewno

    #20519 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam dziś 9 i 6 dni. Boję się że będę bardzo mocno krwawić. Że jest to już ten tydzień. 15min i zaczynam. Ja piernicze jaki to jest stres.

    #20520 Odpowiedź
    Avatar
    Zoska

    Madzia daj namiar na ta babkę jeśli możesz bo ja nie wiem jak długo jeszcze bede musiała czekać tutaj na paczkę -ale jesteś pewna ze nie umrę po tych randkach od tej babki ? Ktoś to stosował ?

    #20521 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Masakra…Jak to wszystko czytam to jestem przerażona….Ja dopiero w niedzielę wezmę ta 1 tabletke więc w poniedziałek zacznę kurację…….Kurde ale ja będę sama…. ja już mam takie nerwy że mnie cały brzuch już boli…..A co będzie podczas kuracji ?

    #20522 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    I u mnie cisza. Trochę mi chlodno i tyle. ..kolejny papieros w ruchu.

    #20523 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia ja pale właśnie i biorę za chwilę pierwsze 4. Strasznie się boję… Ja się porodów nie bałam jak tego

    #20524 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Tabletki już się rozpuszczaja prawie 30 min zaraz zresztki polkne. Dziwny smak. Ale powiem wam że jak je wzięłam to strach minol. Zaczęłam to najważniejsze oby się udało. Fiona zaraz i ty

    #20525 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona przygotuj sobie coś na wzmocnienie, czekoladę, elektrolity, arbuza. Cokolwiek. Ja już się poobstawialam tyle że u mnie cisza jak na razie. …Najbardziej boję się że dalej będę w tym stanie. No ale nic o 17.10 kolejna dawka.

    #20526 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny trzymam pod językiem. Jezu jak ich dużo… coś się nie rozpuszczają jakoś specjalnie… Nie czuje smaku jeszcze. Skleiły się w kupę wszystkie. Faktycznie czuje smak kredy… obym tylko nie zwymiotowała. Mam czekoladę i elektrolity też mam. Kupiłam chrupki kukurydziane i paluszki

Oglądasz 100 wpisów - 3,601 z 3,700 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: