Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,701 z 3,800 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20527 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Już mam założyć podpaskę?

    #20528 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Już się rozpuscily więc 30 min za mną. Teraz czekam i oglądam film idę zaraz podłogę umyć

    #20529 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ktoś pisał o papierosach! Palicie?

    #20530 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja pale i Andzia też. Jak tu nie palić jak taki stres. Nadal mam je pod językiem. Nie za bardzo się rozpuszczaja. Za mało mam śliny

    #20531 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia ja się boję ze się nie uda albo że ja nie zniose tego bo się wykrwawie albo zemdleje.

    #20532 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona damy radę. Czytałam że dziewczyny brały w 12 tygodniu i było ok.

    #20533 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mi tez się tak wydawało ale rozpusci się. Ja czekałam właśnie 25 min.

    #20534 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja czuję jakby one się wcale nie rozpuszczały. Nowa resztę połknęłaś popijając wodą?

    #20535 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja właśnie wzięłam ta pierwsza

    #20536 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jestem sama w tej sytuacji więc doskonale rozumiem Twoje obawy. Dlatego trzeba przygotować coś na wzmocnienie. Mam nadzieje że obędzie się bez niespodzianek.

    #20537 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Przykleiły mi się do dolnych zębów haha. Ja oszaleje

    #20538 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zimno mi bardzo.

    #20539 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia ja jestem z niespełna 5 letnią córka w domu. Starszej nie ma co ma prawie 11 lat. Dlatego się bardzo boję

    #20540 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    U mnie to samo z kredą na zębach.

    #20541 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An jesteśmy z Tobą. Mi już się rozpuszczają 14min

    #20542 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Nowa mnie też było zimno na początku, teraz już lepiej.

    #20543 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Nie nie piłam. Polknelam teraz jem rogala z czekoladą 🙂

    #20544 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ty to chyba się niczego nie boisz. Ja jestem coraz bardziej osrana. Czuje ten proszek w całej buzi

    #20545 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam tego pełno pod językiem. Przyklejone do dolnych zębów. Masakra. Jakby się nigdy nie miało rozpuścić do końca. Już 18min

    #20546 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Właśnie męża wysyłam po wodę. No jak narazie nic się nie dzieje.

    #20547 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Czekam na rozwój wydarzeń. Jestem posrana jak nie wiem. U mnie nic się nie dzieje. Tylko mi troszkę chłodno.

    #20548 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    To mi tak samo. Właśnie sobie jeszcze podjadlam żeby mieć siły. Ale nic się nie dzieje.

    #20550 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Daria

    ja się czułam jak przy bardzo silnym przeziębieniu a po 2 dawce miałam skurcze jak przy 1 porodzie po 2 dawce poszły spore 2 skrzepy i krew że sluzem . Potem ustalo i zjadłam i było ok tylko brzuch bolał słabo leciało prawie nic. Po 3 dawce już nie było takich silnych dreszczy ból brzucha jak na okres i poszłam spać . Wstałam o 4 trochę że mnie poleciało ale tylko przy sikaniu podpaska była sucha . Poszłam dalej spać wstałam o 6 gdzieś wyleciał mi na Podpaske bardzo duży skrzep za jakiś czas znowu kolejny wylecial potem troszkę krwi przy siku i teraz zero krwawienia mocz czysty zjadłam obiad zauważyłam że piersi mniej mnie bolą ale są nabrzmiale cały czas … czuje się normalnie tyle że stresuje się bardzo bo czuje że się nie udalo przez to słabe krwawienie modlę się gdzieś w myślach że się jeszcze pojawi ale szczerze to już nie mam nadziei . Nic tylko czekać na kolejne tabletki i powtórzyć …

    #20551 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Madzia
    A tobie też za pierwszym razem się nie udało ? Powtarzałas kurację?

    #20552 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Połknęłam resztę. Teraz czekam. Kolejna dawka o 18.50.

    #20553 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dawajcie znać czy coś się dzieje

    #20554 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    To wkoncu mogę iść zapalić czy nie 🙂

    #20555 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nowa ja palilam …

    #20556 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Nowa pal spokojnie ja tez pale

    #20557 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie telepie Ale chyba z nerwów. Gęsia skóra jakby mróz był na dworze. Język tak jakby trochę mi zdrętwiał. Ale poza tym wszystko ok. Czekam na rozwój wydarzeń

    #20558 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona mnie aż trzęslo przez godzinę chyba takie silne dreszcze . To normalnie spokojnie napewnonwam się uda .

    #20559 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny czy to możliwe że kłuje mnie brzuch na dole tak przy pachwinach? Zimno mi serio. Nie wiem czy to wszystko nerwy czy tak szybko działa. I jeszcze jedno. Po jakim czasie u Was po pierwszej dawce coś się zaczęło dziać?

    #20560 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    No i mnie nic dalej. Chodzę i nic się nie dzieje minęła już godzina

    #20561 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona ja 3 godz po 1 dawce już krwawilam. Ale miałam dreszcze i bol brzucha od razu jak się rozpuscily. Temp 37.8 dochodziła. Starałam się ciągle być w ruchu ale byłam powolna

    #20562 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie kłuje na dole przy jajnikach w tych pachwinach. Jak kaszle to normalnie zdechnąć można tak kłuje. Trzepie mnie z zimna i czuje gorącą buzię. Ale na razie nie biorę niczego na ból

    #20563 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    To normalne objawy mi od razu po rozpuszczeniu zaczęło działać opisałam wyżej jak to wygląda jestem w kontakcie z organizacją women help women oni wszystko szczegółowo opisali może jeszcze dojść gorączka nawet do 38 . Ja miałam skurcze jak przy porodzie aż się zwijalam ż bólu.

    #20564 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Boję się tego wszystkiego właśnie Ale jak już zaczęłam to muszę skończyć. Muszę iść po sweter bo normalnie mnie tak telepie jakbym miała grypę. Aż cała chodzę. Język mnie pod spodem trochę boli.

    #20565 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona dasz radę jeszcze tylko 11.5 godziny

    #20566 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Trzymaj kciuki za mnie… Strasznie mnie to przeraża. Lekko zwymiotowałam moją bułkę z pomidorem… Ale tylko troszkę. Jak ten czas powoli leci…

    #20567 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Ja też chodzilam w bluzie grubej bo czułam się jak w zamrażalniku i telepalo mnie bardzo dlugo a po drugiej dawce było mi bardzo źle aż plakalam będzie dobrze laski ja jeśli nie będzie krwi idę w poniedziałek zrobić bęte w środę powtorz3 jak będzie to samo to robię powtórkę z rozrywki .

    #20568 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Oby się udało u Ciebie. Ja czekam jak na zbawienie. Co będzie dalej. Czuje jakby głowa mi się paliła. I trzepie mnie jak nie wiem.

    #20569 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Ja się czułam jak oduzona albo gorzej ale za niedługo zrobi Ci się lepiej już .

    #20570 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Takie telepanie minie zaraz to jest tak ok 40 min od rozpuszczenia potem będzie ci gorąco i lepiej się poczujesz

    #20571 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona ja też zwymiotowalam teraz leżę bo mnie mdli jak chodzę

    #20572 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jejku mam nadzieję. Niby nic strasznego się nie dzieje ale jednak już sobie wkręcam żebym się zemdlała. Bo nawet nie miałby kto zadzwonić po pogotowie. Ja piernicze. Szkoda że trzeba brać 3 razy. Lepiej jakby mogło się wziąć jeden raz i po kłopocie. Kłuje mnie na dole Ale nic innego poza tym co opisałam się nie dzieje

    #20573 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia obyśmy to łagodnie przeszły. Bo widzę że tylko my miałyśmy wymioty…oby się już nie powtórzyły. Jak będę czuć takie gorąco na twarzy to biorę Ibuprom sprint. Jest też na gorączkę. Boli mnie brzuch coraz mocniej. Już nawet jak siedzę. Takie ukłucia czuje… Ale na dole cały czas.

    #20574 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Mnie też kulo a po godz juz lekko krwawilam. Dalej lekkie krwawienie mam do tego boli mnie gardlo

    #20575 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Oby lekko było ja mam na głowie 3 dzieci niby z mężem są ale co chwile i tak mama. Dobrze że siostra jest to mnie się też nimi zajmuje żebym spokój miała.

    #20576 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Jaa nie powtarzam ale bylam w 7 i pisze zeby najlepiej sam cytotec po 7 wziac bo nie zadziala jesli ru nie jest prawdziwe

    #20577 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Właśnie zaczęłam mocniej krwawić

    #20578 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Asia ile godzin już kuracja trwa u ciebie?

    #20579 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja się boję bo ja nie mam krwawienia. Tabletki skończyłam o 15.20. Prawie minęła godzina. Telepie mnie nadal i boli brzuch na dole i gorąca buzię mam

    #20580 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    U mnie nic dalej

    #20581 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Nowa tabletki mi się rozpuściły o 13:45

    #20582 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny dacie radę początek to taki szok zaraz nie będziecie się już tak bardzo baly. Koko nie mdlej nie możesz jesteś z dziećmi zimna krew poker face

    #20583 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Jestem po pierwszej dawce dopiero

    #20584 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Znaczy Fiona nie mdlej 😚

    #20585 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Cały czas czytam wasze wpisy trzymam kciuki dacie radę wierzę w Was ja dałam i wy dacie

    #20586 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja się tylko boje ze nic z tego nie będzie. Wywiozlam dzieci żeby mieć chwilę dla siebie ale mąż po nich pojechał może jak polatam za nimi to coś się zacznie dziać.

    #20587 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja siedzę w pokoju pod kołdrą. Jest mi tak zimno że nie mogę. Nie mam siły łazic bo mnie tak telepie i słabo się czuje. Dopiero mija godzina od rozpuszczenia…

    #20588 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Ja siedzę w toalecie. Czyści mnie i nic więcej się nie dzieje. Masakra. Żeby tylko się udało.

    #20589 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    To ja jeszcze nie miałam biegunki. Ale nie wiem może się pojawi jeszcze. Ale jak byłam siku to sucho. Żadnej krwi

    #20590 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Coraz bardziej boli mnie brzuch. Zaraz wezmę tabletkę. Już nie mdli mnie ale za to zaczęło czyścić…

    #20591 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Czytałam że u niektórych się zaczyna krwawienie po drugiej dawce dopiero. Mam nadzieje ze się zacznie. ..tak to nie ma dramatu. Trochę chłodno i delikatny nacisk w dole brzucha.

    #20592 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    U mnie tylko te dreszcze tak mocno dokuczliwe. Siedzę pod kołdrą i się nadal telepie. Córka pyta co mi jest. Mówię że chyba chora będę. No i brzuch na dole też mnie boli Ale do zniesienia

    #20593 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Mnie aż pachwiny zaczęły bolec… do tego raz zimno a raz gorąco.

    #20594 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Skrzepy jakieś Ci wylatują?

    #20595 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jestem po lyzeczkowaniu

    #20596 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    I jak? Idziesz dzisiaj do domu? Jak się czujesz ?

    #20597 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Narazie skrzepow nie widzę ale krew taka ciemna

    #20598 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    A dużo masz tej krwi? Bo ja z reguły okres mam taki średni. A porody moje były tak lekkie że rodzic to ja mogłabym normalnie. Poza tym krwawienie po porodzie też lekkie i krótko. Tydzień

    #20599 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Zamulona jestem. A czy do domu to możliwie. Ale oficjalnie nie wiem

    #20600 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Ale bolało? My wszystkie się tego boimy. Nie chcieli czekać aż się samo oczyści? Co im powiedzieliście?

    #20601 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Onaa a jak robili Ci morfologie to nic nie wykazało? Nie wygrywali się co im powiedzialas

    #20602 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Onaaa
    Ja też jestem właśnie ciekawa. Bo ciąże widzieli więc teraz nie wiem. Bardzo się boję.

    #20603 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Krwawie tak jakbym miała taki mocny okres. Do tego ból brzucha już wzielam tabletke przeciwbolowa i czekam az zacznie działać

    #20604 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    U Ciebie wszystko minęło po 12h? Dzisiaj jak jest? Ale Ty nie brałaś 3 dawki to u mnie się skończy po 15h?! Masakra Ja już nic nie wiem. Dzisiaj jest u Ciebie normalnie jakbyś miała okres po prostu ?

    #20605 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia drugą dawkę o której bierzesz? Ty jakoś razem ze mną. Ja o 18.50

    #20606 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja się dziś czuje zwyczajnie nic mi nie jest. Wczoraj krwawienie zaczęło się ok 3 godz po pierwszej dawce od razu że skrzepami. Dziś się bawię z dziećmi w ogrodzie nic mi nie jest krwawienie minimalne brzuch mnie nie boli.

    #20607 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Drugą dawke biore o 17:15

    #20608 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Koko zazdroszczę Ci. Widzisz ja wzięłam 3 dawki tamtych i dopiero po 3 że mnie to wyszło.. Ale czułam się tragedia. 2 razy zemdlalam. Nie dawałam rady. Ale jestem w szpitalu po wszystkim już.

    #20609 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia, u mnie druga dawka o 17.10. JPD. …Boję się jej. Jem rosolek przed. ,.

    #20610 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Też boję się tej drugiej dawki. Już mnie boli brzuch okropnie i też co chwilę czyści a co będzie dalej….

    #20611 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja mam wrażenie że u mnie wszystko ok ale na 100%będę wiedziała po badaniu wybieram się we wtorek

    #20612 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Myślę że stres nam też nieźle daje, ..pocieszeniem dla mnie jest to ze przechodzimy podobnie więc chyba ok.

    #20613 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Onaa a na usg co było widać jajo plodowe czy skrzepy tylko mówili ci coś?

    #20614 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Koko, zazdroszczę że masz to już za sobą. ,,

    #20615 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Fiona i jak? U mnie dalej nic…

    #20616 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny dacie radę skoro się zsecydowalyscie to już znaczy że jesteście twarde także już z górki teraz. Tyle czekalyscie na kuriera już dziś będzie po wszystkim.

    #20617 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    W szpitalu już nic nie było. Tylko endometriun powiększone czekałam na decyzję ale lekarz zobaczył że mam rozwarcue szyjki więc się nie zastanawiał bo dużo leciało że mnie

    #20618 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Zaczęły ze mnie takie małe skrzepy lecieć. Za 10 min kolejna dawka

    #20619 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Powiem wam szczerze jak bym miała jeszcze raz to przechodzić to chyba bym odpuściła

    #20620 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Druga dawka cytotec się rozpuszcza. ..

    #20621 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja tez już nie chce przechodzić przez to i zakładam spirale

    #20622 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia ja właśnie też wzięłam drugą dawkę

    #20623 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Dziewczyny ja bardzo minimalne krwienie tyle co nic dziś nie wiem czy wszystko wczoraj wyszło….niby leciało więcej i skrzyp duże dwa i mniejsze ale dziś bardzo bardzo mało jak końcówka okresu tez pójdę we wtorek gdzieś do ginekologa bo nie wytrzymam….

    #20624 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona a Ty jak tam?

    #20625 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja leżę. Wzięłam Ibuprom. Jestem słaba jak nie wiem. Mam 38.4 st gorączki. Niby nie miała być taka wysoka A ja mam. Trzepie mnie z zimna. Nie mam siły wstać. Brzuch mnie bardziej boli

    #20626 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Poszła druga dawka. Chyba wspomogę się ibupromem.

    #20627 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia ja mam tą gorączkę. Dokucza mi bardzo. I brzuch mnie bardziej boli

Oglądasz 100 wpisów - 3,701 z 3,800 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: