Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,801 z 3,900 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20628 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona ja nadaję z łazienki, brzuch też boli mnie dużo bardziej. ..

    #20629 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dziewczyny trzymajcie się będzie dobrze postarajcie się wstać choć na chwilę zevtscue zaczęły się oczyszczać to wam też ulzy i gorączka spadnie zaraz

    #20630 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Właśnie poszła krew. Lecę bo ibuorom. ..

    #20631 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    U mnie nic krwi. Za godzinę 2 dawka

    #20632 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja zaczynam druga o 18 30 i nic krwawienia. Brzuch mnie dopiero zaczna boleć

    #20633 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa To tak jak u mnie. Krwawienia nic Ale brzuch mnie boli już długo. Tak ciągnie w dół. Żeby wszystko się powiodło pomyślnie. Założyłam sobie podpaske w razie jakby miało mi poleciec. Ta gorączka mi dokucza.

    #20634 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dziewczyny a można coś innego wziąść niż ibuprom? Juz bralam tabletke ale.mam wrażenie że nic nie pomogła

    #20635 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Andzia w którym tyg jestes

    #20636 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Niby tylko ibuprofen. Tak mi powiedziała ta Pani. Możesz np ibum Ale to to samo też na ibuprofenie

    #20637 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Brzuch boli bardziej, ibuprofen zażyty. Coś tam tej krwi poleciało i na razie cisza. Jeden maleńki skrzep widziałam. ..

    #20638 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Ja czekam już na krwawienie. Jem właśnie czekoladę gorzką. Pije wodę bo mnie ta gorączka męczy. Ciekawe czy po drugiej dawce też będę miała gorączkę. I jak długo ona się utrzyma

    #20639 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Powinien być 8 tc. Ale robiłam betę wczoraj i poziom hcg był pow. 1500. Tak na 6….ale próbowałam naturalnie wcześniej.

    #20641 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    U mnie po drugiej poszło. Boli jeszcze. Ibuorom 400 mg. Może pomoże bo przesrane.

    #20642 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    No to ja według ost miesiączki mam 9 i 6 dni. Masakra. Boję się. Wiem jedno. Że nigdy więcej tego nie zrobię. Nigdy! Za duże nerwy dla mnie. Wkręcam sobie że zaraz padnę i takie tam. Boję się kolejnych dawek. Brzuch boleć nie przestaje pomimo że wzięłam jakoś po 17tej Ibuprom. I gorączkę mam nadal

    #20643 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Nowa
    Jak u Was? Ja za 40min biorę kolejną dawkę

    #20644 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja za 15 min następna dawka. Ale dalej nic.

    #20645 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Mnie brzuch okropnie boli siedze na kiblu bo co chwile jakies skrzepy leca ze mnie

    #20646 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ja piernicze. Ja wsadziłam tą podpaskę Ale też nic. Dziewczyny Wy nie macie goraczaczki nie ?

    #20647 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Ruszyło się widzę konkretnie. Dlaczego u mnie nadal nic…

    #20648 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Boli mnie bardzo. Siedzę w łazience. Ciągle. Masakra. Ale jak siedzę na toalecie to jest lepiej.

    #20649 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mierzylam znowu temperaturę. 38.4 nic nie spada… cholera godzinę temu wzięłam Ibuprom no

    #20650 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Ale leci Ci tak mocno jak kranik? Czy tak nie?

    #20651 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Po drugiej dawce się zacznie dziewczyny.

    #20652 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    W brzuchu mi tak bulgocze… OMG 😱 i kłuje na dół mocno… Tak ciągnie fest tylko że w postaci kłucia nie takiego normalnego bólu

    #20653 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Obyś miała rację że zacznie się po drugiej dawce. Ciekawe co jeszcze mi dojdzie. Jakie dolegliwości. Mi jest słabo od tej gorączki

    #20654 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jeszcze pół godziny i 2 dawka. Czemu ja się tak okropnie boję… Ja nawet z forum nie wychodzę tylko odświeżam stronę…

    #20655 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Mnie tak.strasznie zaczął brzuch boleć że wzięłam ketanol. No nawet siedzieć nie dam rady bo ból okropny

    #20656 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona kłucie to znaczy że się odkleja wszystko spróbuj pochodzić trochę to zaczniesz się oczyszczać może dziewczyny martwię się Was

    #20657 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona ja też się boje i chcę żeby było juz po wszystkim

    #20658 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zaczynam pare min wcześniej. Boli mnie tylko brzuch nic więcej

    #20659 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    O matko jedyna! Aż taki ból? 😮 to ja już się tak boję… Ja nie mogę ketonalu 😐 Ibupromu też nie powinnam brać. Ale dziś pewnie nie będę spać w nocy to się nie udusze. Bo mi pokrzywka wyłazi od wielu leków. Najbardziej od tych na pseudoefedrynie

    #20660 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Dacie radę rano już będzie wszystko dobrze

    #20661 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja się bardzo boję naprawdę. Bardzo… ka się porodów nie bałam. Były skurcze przeżyłam. Szybkie porody miałam. Drugi trwał 15min dobrze że byłam w szpitalu bo bym nie dojechała. Ale tego się boję jak cholera.

    #20662 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, nie jak kranik- raz chluslo i teraz kapie. Zimno mi I mam dreszcze. Boli jak bolało. Może zaraz będzie lepiej.

    #20663 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    To dobrze. Żeby nie leciało aż tak non stop. Żebyś nie straciła za dużo krwi. Ja czekam. 20min jeszcze i kolejna dawka. Obym nie miała odruchów wymiotnych bo coś mnie mdli. I ta pieprzona gorączka cholera

    #20664 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona źle przechodzić bo twoją ciaza już długo trwa. Zrób sobie cieplej herbaty spokojnie. Spróbuj się troszkę uspokoić bo wpadniesz w panikę. Może weź prysznic to bol ci trochę zelzy mi wczoraj prysznic pomógł

    #20665 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ale nie telepie mnie już z zimna. Jest mi tak akurat. Tylko że gorąca jestem A twarz mi płonie

    #20666 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ale myślisz że nic mi się nie stanie? Nie umrę? Nie wykrwawie się jak ona już jest dłuższa od Waszych? Herbatę mogę z cytryną i cukrem?

    #20667 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    No mnie boli bardzo. Krew leci skrzepy narazie nie ale dla pewnosci nie schodze z toalety zresztą i tak ja próbuję wstać to boli jeszcze mocniej

    #20668 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Asia
    Ciekawe ile ten ból będzie trwał u Ciebie taki ostry

    #20670 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Mam nadzieję że ketanol zacznie działać bo nie wytrzymam

    #20671 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Napij się takiej z cytryną ja wczoraj cały dzbanek wypiłam. Fiona nic się nie stanie.w ciąży masz więcej krwi niż normalnie ale rozumiem że się boisz ja wczoraj też się bardzo brałam ale się uspakajalam jak byłam z wami na forum. Wszystko będzie ok. Zjedz coś przed 2 dawka chociaż suchy chleb żeby Cię tak nie walnęło po tabletkach wolniej będą się wchlaniac

    #20672 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Pocieszyłaś mnie. Ale cukier mogę dac? Nie lubię gorzkiej herbaty

    #20673 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    No pewnie nawet wskazany

    #20674 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ok właśnie pije i zjadłam pół bułki z masłem. Za 8min 2 dawka

    #20675 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Zrobiłam siku. Przy podcieraniu krew. Żywa krew nie ciemna ani różowa. Wkładam 4 tabletki. Zaczynam drugą dawkę. Dziewczyny bądźcie ze mną. Ja panikuje

    #20676 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziewczyny ja nadal nadaję z toalety. Trochę krwi, kapie systematycznie. Jeszcze jeden skrzep wyszedł. Może to głupie ale kiwanie się na toalecie pomaga. Spróbuję zrobić ta herbatę. Napilam się trochę elektrolitów. Mam wrażenie że jest ciut lepiej z bólem. Spróbuję wyjść z łazienki i zobaczę.

    #20677 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja właśnie mam 2 dawkę. Strasznie się boję. Jestem słaba od tej gorączki. Znów mierze. Zobaczę ile teraz mam. Dopiero o 21 mogę wziąć kolejny ibuprom

    #20678 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Wyszłam z toalety. Mam herbatkę. Naprawdę jest już lepiej. Co prawda nie miałam żadnych dużych skrzepow. Ibuprofen pomógł. Krew bardzo delikatnie jak przy okresie juz. Mam nadzieję że coś pidzialalo. ..

    #20679 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona trzymam kciuki.

    #20680 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia jak się trzymasz? Spróbuj tej ciepłej herbaty. Mi pomogło. Teraz ból jak przy miesiaczce.

    #20681 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ketanol zaczął działać i jest lepiej pije herbatkę ciepła kazalam mężowi w piecu napalic i tule sie do grzejnika. Strasznie mi zimno jest

    #20682 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Ja też miałam taka wysoka goraczke i nic nie bralam spokojnie jeśli będzie dłużej niż 24 godziny to dopiero się możesz zacząć martwić . Ja przechodzilam tak samo jak ty tyle że krwi dużo nie było…

    #20683 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar
    Jesteś? Mam do Ciebie pytanie ?
    Jak to wszystko wyglądało u Ciebie ? Bo czytam trochę i u Ciebie też mało krwi było? U mnie może ż 8 skrzepow wielkości dużego paznokcia od ręki wyglądały jak pijawki a teraz kilka kropli krwi tylko na Podpasce u Ciebie też takie były ?

    #20684 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona i jak tam ? Ruszyło się coś?
    Andzia a u Ciebie?

    #20685 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja jestem po drugiej dawce już godzinę i nic zero krwawienia. Zimno mi słaba jestem.

    #20686 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny o 19.10 rozpuscila mi się 2 dawka. Mam dreszcze jak cholera. Takie same jak miałam po 1 dawce. Gorączkę nadal. Brzuch zaczyna boleć mocniej. Zaraz pójdę do toalety. Mąż już jest w domu. Córka starsza poszła na nockę do koleżanki. Młodszą córkę mąż zaraz weźmie do brata pójdą na kawę. Mój mąż już ze mną będzie. Bardzo się boję… przytulam się do niego jakbym miała go widzieć ostatni raz. 3 dawka o 22.40

    #20687 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ja miałam przed 2 dawką krew na papierze. Zaraz pójdę do toalety i zobaczę jak to wygląda. Ale trzepie mnie okropnie. Siedzę zawinieta w kołdrę

    #20688 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia jak u Ciebie ?

    #20689 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Miałam to samo i wysoka goraczke po ostatniej dawce to przejdzie mówię Ci nie martw się to normalne objawy .

    #20690 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Byłam w łazience. Galareta taka przy podcieraniu. Na podpasce ledwo co

    #20691 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    U ciebie coś idzie i mnie nic

    #20692 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ja siedzę na toalecie i wyleciało mi takie ciągnące coś. I nie chce się odkleić. Jakby taki długi śluz

    #20693 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziewczyny ból juz ok. Do zniesienia. Zjadłam trochę czekolady. Lecą ze mnie takie galaretowate skrzepy, dwa już takie spore poszły, wypiłam elektrolity i dwie herbaty z cytryną. Wcześniej zwymiotiwalam, i siedziałam na podłodze w toalecie. Jest naprawdę dużo lepiej, skrzepy wyszły jak trochę pochodzilam. Krew jest ale nie cały czas tylko partiami.

    #20694 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mam krew.

    #20695 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Nowa to dobry znak.

    #20696 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Odrobinę na podpasce. Oby się ruszyło

    #20697 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona tez super m znaczy się że ruszyło. Ból i dreszcze przechodzą. U mnie teraz jak przy zwykłej miesiącze ale bolało jak cholera. Gorączka 37,9.

    #20698 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dziewczyny normalnie tracę nadzieję. Trzymam za was kciuki bardzo mocno.

    #20699 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Ok. Przede mną ostatnia dawka. Jej chyba boję się najbardziej. …posrana jestem strasznie, Asia, a jak Ty się trzymasz? Bierzesz trzecią?

    #20700 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja też się boję. Wyleciało ze mnie jak kaszlnęłam. A tak to nie wiem. Ja się boję zaglądać

    #20701 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia tak.biore ale.najpierw ide się wykąpać. Krew caly czas ze mnie leci i raz na jakis czas skrzep jest

    #20702 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja wymiotowalam 2 razy. Gorączka się utrzymuje. Gorąco mi teraz jak nie wiem. Za 50 min kolejna już ostatnia. Dawka. Wcale ze mnie mocno nie leci. Jakieś tam malutkie galaretki. Wkładam te wkłady poporodowe

    #20703 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Ok, Asia. Cieszę się że wszystko ok. Boję się tego samego bólu po tej cholernej trzeciej dawce. A jak się czujesz?

    #20704 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Pomyliłam się nie za 50min. Tylko za prawie 2h. O 22.40

    #20705 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, będę z Tobą.

    #20706 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny mam prawie 39st gorączki! 38.9 zaczynam się bardzo bac

    #20707 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Co brałaś przeciwgoraczkowego ? Ibuprom ?

    #20708 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, herbata i czekolada. Spróbuj. U mnie trzecia dawka pod językiem. Boję się masakrycznie. ..

    #20709 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Czuje się o wiele lepiej. Tak samo boję sie wziąść te ostatnie tabletki ze względu na.ból ale wezmę

    #20710 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Ja wzięłam ibuprom max 400 mg.

    #20711 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nie można brać leków rozkurczowuch ani pić rumianku , najlepszy jest paracetamol tabletki lub ibuprom .

    #20712 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia ja już wzięłam. Krew też bardziej u mnie leci. ..

    #20713 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Asia po 3 dawce już nie jest tak źle jak po tych 2 pierwszych bo organizm się przyzwyczaja do takiej silnej dawki . Ja po 3 normalnie zasnęłam.

    #20714 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja jeszcze 11 min o biorę

    #20715 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Jaaaa. Dzieki za pocieszenie😊 oby nie było źle

    #20716 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dobra wiadomość. ..liczę że i u nas nie będzie tragedii. Dzięki Jaaaa.

    #20717 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Zalewa mnie. Jakbym kran odkrèciła

    #20718 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Całe nogawki. Ja piernicze boję się
    Siedzę na toalecie i cały czas leci

    #20719 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Kochane mi się raczej nie udało bo prawie nic że mnie nie leci od rana ale chociaż Was tu powspieram mam nadzieję że wam wszystko pójdzie tak jak ma pójść . Jak macie jakieś pytania pytajcie śmiało:)

    #20720 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ale żadne skrzepy nie lecą. Żadne. Nie chlusta mi w toalete

    #20721 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Kuźwa nie ma końca. Koko jesteś? Ty tak miałaś

    #20722 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona dobry znak teraz wyleci wszystko co powinno a później będzie już jak okres .

    #20723 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Leci mi krew. Siadam na toaletę i leci że mnie. Ale krew i coś małego jakiś skrzep ale maleńki i czułam jak wylatuje. Druga dawka o 22 30

    #20724 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Boję się że się wykrwawie. Nie lecą ze mnie skrzepy. Tylko krew

    #20726 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa Ja 3 dawka o 22.40

    #20728 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona u mnie też na początku była krew, Jak się czujesz? Dziewczyna gdzieś na początku forum pisała że u niej leciało jak z kranu. Później się uspokoiło. Nie pamiętam w którym była tygodniu.

    #20729 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Cały czas ze mnie kąpie. Ale żadne skrzepy nie lecą. Brzuch boli ale nie muszę brać tabletki. Jest tak optumalnie

    #20730 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nie mogę wstać z toalety bo mnie zaleje.

    #20731 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wylatuje ze mnie galareta

Oglądasz 100 wpisów - 3,801 z 3,900 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: