Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 4 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 3,901 z 4,000 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20732 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Mi chlustalo w toalecie kilka małych skrzepow i cały czas krwawie ale nie siedzę na kiblu muszę chodzić. Jestem osłabiona

    #20733 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona ja też tak miałam chyba 5 god-in jakby leciutko z kranu ciurkiem mega się bałam kiedy w końcu przestanie.ale przestało nagle się skończyło bol brzucha o krwawienie po 12 godzinach kuracji. Szła mi podpaska maxi na może 5 min ale siedziałam na toalecie prawie cały czas . Skrzepy leciały mi jak wielkość jajka. Trzymajcie się dziewczyny dużo pijcie

    #20734 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ale ja miałam taka galarete tylko. A nic jakiegoś tam dużego mi nie wypadło. I ta gorączka 38.7 teraz

    #20735 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ale cycki mnie dalej bolą jakbym była w ciąży… boję się bardzo że się nie uda. I nadal będę w żywej ciąży… Za godzinę i 10min ostatnia dawka. Wstałam z toalety i chodzę.

    #20736 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona miałaś długo ciążę to będzie dużo krwi i skrzepow. Pewnie jeszcze zaraz się więcej pojawi. Obserwuj co leci bo same skrzepy to nie wszystko musi tkanka wylecieć jaśniejsza bardziej zbita. Sory że tak dosłownie ale to jajo plodowe nie jest takie ciemne jak wątróbka. Mi wyleciało zaraz na początku i jeszcze fragment pod koniec. Skrzepow miałam cała masę takich dużych

    #20737 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Trzecia dawka poszła znów mi zimno bardzo się robi. …

    #20738 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja nie zaglądam co tam leci. Nie dam rady. Za wiele to już dla mnie. Ale myślicie że może tak być ze będę w ciąży żywej nadal?

    #20739 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Chodzę i czuje jak mi leci krew. Normalnie aż takie gorące. Masakra. Nigdy więcej! Nigdy

    #20740 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia ja jeszcze godzinę. Pewnie znów mi będzie zimno. Biorę Ibuprom. Może gorączka zejdzie trochę

    #20741 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Troszkę się poruszałam i znowu kibelek skrzepy i krwawienie. Podpaska ciągle jedna bo ciągle latam na kibel. Nie chciałam ale patrzalam co leci ciemne kawałki czegoś i strasznie czuć jak lecą.

    #20742 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jaaa czytałam na forum tu że niektórym po 72 godzinach się zaczęło dopiero. Może jeszcze nie wszystko stracone. Spróbuj do lekarza się dostać w poniedziałek jak nic nie będzie się działo i pisałaś chyba że zamawialas jeszcze drugi zestaw? Jak mi po lekarzu wyjdzie ok to prześle Ci te 4 co mi zostały to dopochwowo może weźmiesz i zadziała wtedy

    #20743 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Nowa to ja nie czuje… Ja piernicze dziewczyny co myślicie? Zarodek nadal żyje?

    #20744 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Fiona jeszcze jedna dawka jak juz leci to pójdzie albo na pewno ie będzie to żywa ciąża. Kochane a jak u was?

    #20745 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja nie zamawialam drugiego zestawu. Ja miałam tylko ten. I nic więcej. Nawet nie mam już czasu przecież… zaraz 10tydzien

    #20746 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona w żywej ciąży to już na bank nie będziesz. Zeby tylko się dokładnie oczyscilo to endometrium o którym pisała onaa że jej w szpitalu lyzeczkowali. To są pozostałości te skrzepy ewentualnie fragmenty jaja płodowego.

    #20748 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ze mnie leci tylko krew już żadne skrzepy. Ciekawe czy się uda

    #20749 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    O drugim zestawie pisałam do jaaa 🙂

    #20750 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona a tobie na pewno się uda nawet nie bierz pod uwagę innej opcji bądź dobrej myśli

    #20751 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko tak mi idzie drugi zestaw czulam ze nie wyjdzie i w razie w zamowilam dwa ale pierw idę w poniedziałek zrobić usg .

    #20752 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jaa
    Może będziesz już miała skierowanie na lyzeczkowanie i kasę zaoszczędzisz na drugi zestaw i 100%Powodzenia i spokój na głowie.

    #20753 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko moze sie ruszy ale juz w to nie wierze ehhhh na papierze nadal troche krwi ale podpaska sucha tylko przy podtarciu . Nol brzucha minal piersi juz tak nie bola jak przed tem .

    #20754 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Zestaw już i tak opłacony . Nie chce lyzeczkowania boję się tego . .

    #20755 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Widocznie hormony spadają a niespodziewanie nawet po badaniu usg może się zacząć oczyszczanie. Trzymam kciuki za Was

    #20756 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    I jeszcze nie mam na dodatek ubezpieczenia ciekawe ile będzie mnie to kosztować w razie będę lyzeczkowana ..

    #20757 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    O kurczę to nieciekawie. Nie wiem ile kosztuje hospitalizacja i taki zabieg. Może się w razie co zarejestruj chociaż w PUP to będziesz od razu objęta ubezpieczeniem.

    #20758 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia i jak po 3 dawce?

    #20759 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaa
    Masz skierowanie od lekarza nie płacisz nic. Jesteś pod ochroną. Wiem na 100% nic nie będziesz płacić. U nas tak jest.

    #20760 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Właśnie wyleciało ze mnie kawałek galaretki. Ale taki malusi. Brzuch boli dalej ale do zniesienia

    #20761 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zaczynam już trzecia. Leci krew ciągle. Przespałem się jakieś 20 min. Już chcem koniec.

    #20762 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jaaa a może się ruszy u ciebie.
    Ja już siedzę i się rospuszczaja.

    #20763 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    A z jakiego województwa jesteś ? Ja kujawsko pomorskie pierwsze słyszę o czymś takim . Czyli jak pójdę prywatnie do ginekologa i skieruje mnie na lyzeczkowane to nic nie zapłacę? Nie mam żadnego ubezpieczenia niestety . A za zwykł a wizytę ostatnio ż angina jechałam do szpitala na sor to musiałam za 1 wizytę zapłacić 120 zł .

    #20764 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nowa
    wątpię przy podcieraniu była krew teraz już nic czysto mam ani kropelki . Pęcherzyka też nie widziałam tylko same duże skrzepy były na Podpasce prawie czarne nic więcej no i troszkę krwi . Moz3 skrzepy wyleciały a pęcherzyk został cholera wie co się dzieje . Niby wszystko było prawidłowo bole skurcze gorączka rozwoolnienie skrzepy jak u innych dziewczyn a krwi tyle co nic …

    #20765 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Jaaa za zabiegi wykonywane podczas ciąży nie obciązą Cię. Jesteś objeta darmowym ubezpieczeniem, łącznie z lyżeczkowaniem. Skierowanie od obojetnie jakiego ginekologa.

    #20766 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja jestem z Wielkopolski. Mi Pani tak powiedziała jak jej błąd wyszedł że nie mam ubezpieczenia. Że na całą ciążę jestem że tak powiem bezpieczna i chyba do 3 mięsiecy po porodzie. Ale ja jej mówię że ja mam ubezpieczenie na pewno.

    Dziewczyny właśnie trzymam 3 dawkę i już ostatnia. Krew leci. Zużyłam 6 podkładów poporodowych od czasu pojawienia się krwi. Ale też długo siedziałam na toalecie i 3 razy musiałam spłukiwać. Brzuch mnie nadal boli. Cycki już mnie nie bolą i są już małe. Tylko one mi się podobały w tym wszystkim. Boję się tej nocy. Ale muszę już dac radę. Gorączkę mam nadal.

    #20767 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Stoi mi jakby flegma w gardle i nie mogę jej przełknąć. Boję się żebym nie zaczęła wymiotować znów. Mnie gardło nie bolało na szczęście od samego początku. Boli mnie jedynie brzuch no i gorączka mi dokucza. Jak przelykam to mnie cofa trochę. Oby mnie nie wzięło na wymioty. No i nie miałam biegunki.

    #20768 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Wróciłam…

    #20769 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    I jak?

    #20770 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja siedzę tutaj cały czas znowu. Tylko odświeżam stronę

    #20771 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Magic Fiona
    Ok dziękuję już wiem wszystko . Czuje że będę musiała być lyzeczkowana bo z tego co opisujecie jak krwawicie to aż zazdroszczę wam …

    #20772 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaa
    Nie ma czego uwierz. Najbardziej mnie przeraziło jak zaczęło lecieć i nie zdążyłam do toalety. Jak z kranu. Po nogawkach normalnie. Ale ja nie mam takich skrzepow jak Wy opisujecie

    #20773 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Wyczuwam taki gorzki smak tych tabletek jakoś. Chyba kubki smakowe mi szwankują. Cofa mnie normalnie. Bylebym do godziny nie zwymiotowała

    #20774 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Musiałam myć podłogę. Tak ze mnie chluslo że wszystko do prania, łącznie z kapciami.3 takie skrzepy jak wątróbki. Kilka mniejszych też. Brzuch mnie znowu rozbolał po tym i siedzę w toalecie…

    #20775 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie zaraz pewnie znów zacznie telepać. Już powoli robi mi się zimno. Ale dobrze że już ostatnia dawka. To tak jak ze mnie chlusło że całe spodnie tak samo. Masakra jakaś

    #20776 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Kolejny ibuprofen wzięłam.

    #20777 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona mnie też brało na wymioty i okropnie mdlilo ale powstrzymalam się i nie zwymiotowalam a po 3 dawce już było ok . Przespalam się i jak wstałam to się super czułam

    #20778 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Już mi się rozpuściły. Niecałe 20min. Teraz znów czekam jak na zbawienie. Mam nadzieję że gorączka mi szybko ustąpi

    #20779 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Zaczyna się. Znowu mnie telepie. Na razie nie mogę wziąć Ibupromu. Siedzę na toalecie. I kąpie ze mnie. Ale dosłownie. Kap kap… trochę mnie język boli pod spodem. Ale nie jakoś mocno. No i ja nie mam jakiegoś mega wielkiego bolu brzucha. Może Ibuprom też trochę pomaga

    #20780 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Mnie teraz rwą jajniki…

    #20781 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja się boję że ze mnie za mało skrzepow wyleciało. Naprawdę. Wy piszecie o tym A ja miałam tylko galaretkę i raz tak się mocno ciągnęła

    #20782 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Mnie zaczyna bardziej właśnie boleć brzuch. Ale mam tak dziwnie duży. Nie wiem czemu. I jak gniote to mnie boli. Nie mam pojęcia czemu to tak u mnie wygląda

    #20783 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Chwilę się położyłam bo tak mi jest zimno że zamarzam. A twarz mi się normalnie pali. Czuje jak mi leci znowu jak z kranu. Cholera muszę wstać A tak mi tu ciepło. No zwariuje zaraz

    #20784 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jest tu jeszcze ktoś?

    #20785 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jestem. Jajniki bolą jak cholera i kolejne skrzepy poszły. Siedzę w toalecie i nie opuszczam lokalu jak na razie. Jestem z Tobą.

    #20786 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Mnie też było zimno jak cholera. Teraz tylko trochę. Twarz czerwona jak u alkusa spod sklepu. Kolejne skrzepy ze mnie schodzą teraz już mniejsze… Jestem już umęczona.

    #20787 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jestem. Ja też mam tak nie naturalnie obrzmialy brzuch. Mnie też trzepie jestem pod kołdrą i w swetrze. Leje się krew nie strumieniami ale sporo. Byłam w toalecie i znowu wylatuje jakieś sprawę kawałki. Dziewczyny niech już to się skaczy. Boję się zasnąć

    #20788 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny nie martwcie się to dobra oznaka poronienia . Jutro będziecie jak nowo na godzinę i po wszystkim będzie. Mnie czeka powtórka:(

    #20789 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Też się boję zasnąć, jeszcze godzinkę posiedzę…

    #20790 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jaaa ja trzymam kciuki żeby i tobie się udało. W tygodniu idę do ginekologa. Nawet jak będę krwawic niech sprawdzi

    #20791 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Czułam jak ze mnie wypada coś dużego… Nie patrzę. Mam biegunkę i leci mi z dwoch miejsc. Zalalo mnie na łóżku. Leci jak kranik znowu. Nie patrzę tam zaraz to wezmę splucze. Brzuch mnie bardziej ściska

    #20792 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja nie wstaje. Leci jak z kranu. Ale ten wyślizg był dziwnym odczuciem

    #20793 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Zimno mi jak cholera. Nie mogę wstać bo leci cały czas. Muszę posiedziec jeszcze. Uwierzcie mi że bardzo mi się chce spać już. Bardzo. Ale wiem że nie mogę teraz się położyć bo mnie zalewa.

    #20794 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Brzuch mnie ściska. Jak skurcze co jakiś czas. Ciekawe czy wypadło ze mnie już to co miało. Pierwszy raz takie coś. Takie duże mi się wydawało. I czulam jak przechodzi… I plusk do toalety

    #20795 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, miałam to samo. Też się wyślizgnęło i też nie patrzyłam. Kilka było takich większych. Teraz już mniejsze idą, brzuch przestaje boleć. Też ze mnie leciało po tych dużych. Zaczynam nawet mieć apetyt. Opuściłam toaletę i jem czekoladę.

    #20796 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Stwierdzam, że u mnie po tej operacji trzeciej dawce było najgorzej. I tak jeszcze wracam zaraz do toalety. Ale naprawdę jest o niebo lepiej. Także Fiona myślę że będzie dobrze.

    #20797 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Póki jeszcze czuję skurcze nie idę spać. A wy? Już śpicie?

    #20798 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    U mnie chyba najgorsze (mam nadzieję) minęło. Udało mi się położyć. Czuję się osłabiona i trochę mi chłodno. Krew już jak przy miesiączce. Od czasu do czasu małe skrzepy. Ale bez porównania do tego co było. Płyny uzupełnione. Mam nadzieję że poranek będzie już normalny. Mam nadzieję że się udało. Nie obserwowałam tego co ze mnie schodziło. Mam też nadzieję że obędzie się bez prania pościeli rano. Trzymam za was kciuki dziewczyny. Idę spać. piszcie rano co i jak…

    #20799 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie obudził ból brzucha bardzo silny. Siedzę w toalecie. Mam biegunkę. Ja nadal mam takie skurcze w sumie. Jak zaboli to masakra. Zalalo mnie w sumie jak wstała. Takie u mnie nie koniec. Niech to się już wszystko skończy bo mam dość. Ale jeść też mi się chce w sumie.

    #20800 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja znowu wstałam. Czułam jak mnie zalewa i biegunka nadal. Wątróbka tym razem wypadała. Ja dostaje skurcze cały czas. Za godzinę będzie już 12h od wzięcia pierwszej dawki. Chciałabym aby się już wszystko oczyściło. Już nie mam siły. Ciekawe ile teraz pośpię

    #20801 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Hej dziewczyny a ja po trzeciej dawce miałam tak silne byle brzucha że odleciałam że zmęczenia. Przy trzeciej dawce już mi mniej leciało krwi. Ale po tej drugiej dawce to że mnie schodzilo krew i skrzepy. Nie wiem czy się udało liczę że tak. Cycki jak by mniej bolą. Dalej krwawie. Dziś jeszcze zobaczę oby było dobrze bo szkoda mi dnia z dziećmi. Fiona Andzia żyjecie??

    #20802 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Dziś dopiero złapali mnie rozwolnienie. Ale nie mam mdłości! Nie wiem czy się udało oby może sobie już wkrecam.

    #20803 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Swoją drogą myślałam że zejdę wczoraj. Okropne przeżycie i nigdy więcej do powtórzenia jak się udało idę na spirale. Dziewczyny dajcie znać jak u was?

    #20804 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja dalej krwawie ale mniej. Brzuch boli.Też wczoraj padłam ze zmeczenia. Dużo skrzapow ze mnie nie wylecialo ale mam nadzieje że się udało

    #20805 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja też krwawie ale już mniej ale krew takiego żywego koloru.

    #20806 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jaaa ruszyło się u ciebie?

    #20807 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Hej dziewczyny. Ja dopiero wstałam. Dziś o niebo lepiej. Brzuch ok. Nie boli. Piersi chyba też. Dziś krwawienie skąpe jak przy miesiączce. Wczoraj było najgorsze po tej ostatniej dawce jak dla mnie. Mam nadzieję że wszystko poszło dobrze i się udało.

    #20808 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jak tam Fiona, Asia? Dziewczyny jak się czujecie?

    #20809 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Nowa trzeba być dobrej myśli poszło chyba zgodnie z opisem więc pewnie się udało.

    #20810 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Dziewczyny jak długo czekalyscie na dostawę? Ja też muszę zamówić i jak czytam co piszecie to tak się boję…. W którym tygodniu bylyscie?

    #20811 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Mnie brzuch boli i krwawie ale mniej niz wczoraj. W nocy budzil mnie bol brzucha ale.jakos dało się spać

    #20812 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Nala ja czekałam ok tygodnia na przesyłkę

    #20813 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Okej ja jutro zamówię. Jak przesyłkę dojdzie to będzie w 5-6 tygodniu więc mam nadzieję że kuracja będzie do przeżycia. Ktoś był przy Was czy wolalyscie być same? Ja mam trochę trudna sytuację bo mam 7-miesięcznego synka i chyba przyjaciółka ze mną będzie

    #20814 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Nala, obecność przyjaciółki to dobry pomysł. Ja byłam sama. Ale dziewczyny z forum- dzięki. Ogromne wsparcie. Fakt strachu się najadłam. Mam jeszcze drugą dawkę w razie czego. Ale mam nadzieję że wszystko wyszło.

    #20815 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Hej dziewczyny. Wstałam. Cała jestem mokra. Kołdra i poduszka też. Bluzkę mam tak mokrą jakbym prosto z prania założyła. Czuje się ok. Do 2.30 walczyłam z biegunką. Leciało z dwoch dziur 😂 jeszcze wątróbka wylatywała. Nie wiem czy się oczyściłam do końca. Nic mnie nie boli. Nie wiem jak będę dziś krwawić. Teraz jak wstałam to było tylko trochę. I fakt jakbym nie miała tych podkładów poporodowych to bym się zalewała calusieńka.

    #20816 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ze mną był mąż i siostra i nie powiem pomoc się przydała. Najmłodszy syn ma 1,5roku więc siostra się nim zajmowała a mąż starszakami. Ja w 7 tyg i mam nadzieję że się udało

    #20817 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona mi tylko kilka skrzepów wyleciało. Ale czuję jakaś pustkę w brzuchu. Piersi bolą mniej

    #20818 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nowa
    Niestety .. rano tylko mama brązowa plamka skrzepik taki jakby nie wiem jak to nazwać i na Podpasce troszkę krwi i to tyle .. Chyba pójdę jutro na usg prywatnie nie ma na ci czekać bo jak zostało w środku to jeszcze zakażenia dostanę

    #20819 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Jaaa idź sprawdź i zobaczyć. Nie ma co ryzykować

    #20821 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Hej dziewczyny. Ja tez nie mogę się doczekać wizyty. Wczoraj miałam wrażenie że wszystko się oczyscilo a dziś znów piersi mnie bolą nie wiem czy sobie i wkrecam ale wiem też że hormony spadają nie od razu i tak może być.brzuch mam bardziej płaski i spać mi się nie chce już tak mam nadzieję że wszystkim nam się uda

    #20822 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Hej dziewczyny u mnie też nie szału…wczoraj podpaska pusta dziś też tylko jak się posciera m to mam delikatna krew i tyle też ma obawy
    …..i to bardzo w zabieg wypadły skrzypy i była krew nie wi czy to nie mało…miałam 5 tydz.Jak pójdziecie do lekarza dajcie znać ja idę we wtorek gdzieś prywatnie bo zawaruje boję się i ciągle myślę …
    U was to była krwawa rzeźnia sorry za wydarzenia . Fiona trzymaj się dobrze że to już po daj znacz jak pójdziesz do lekarza.
    .

    #20823 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No właśnie mnie też piesi bolą i krzyż ale brzuch jak by mniejszy Boże .Koko ty idziesz też we wtorek??czarno czy po południu.???Boże ja to bym już szła masakra….

    #20824 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar my chyba podobna sytuację mamy u mnie też tylko krew na papierze i piersi dziś mam tkliwe… opiszesz mi od zazycia 1 4 tabletek jak to było u Ciebie? I jakiej wielkości miałaś skrzepy i ile ?

    #20825 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Mam nadzieję że u mnie też wszystko pójdzie dobrze. Brzuch cały czas mnie boli z tych nerwów. Pierwszy raz jestem w tak trudnej sytuacji. Nigdy jeszcze nie czułam takiego strachu w sobie.

    #20826 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Najbardziej boję się tego że będą jakieś powikłania… Ze będę musiała jechać do szpitala i się wyda że wzięłam te tabletki..

    #20827 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nala
    Nie robią testów na obecność tych tabletek . Nikt si3 nic nie dowie .

    #20828 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja może jutro nawet jak mnie przyjmie lekarz muszę podzwonic i popytać ale nie wytrzymam tej niepewności . Jak bede wiedziala cos na pewno wam fam znac.

    #20829 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Koko u Ciebie się zapewni udało ż women on web napisali że hormony spadają nawet 3 tygodnie a teraz krew powinna lecieć jak podczas normalnej miesiączki jeśli tak jest to wszystko się udało

    #20830 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Ja się cieszę że mnie ta karetka zabrała bo była masakra… Wczoraj mi zrobili zabieg dzisiaj już nie leci prawie nic i dzisiaj idę do domu. Ale nigdy więcej…

    #20831 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Onaaa A jak przebiegał ten zabieg bolało mocno bo Ty byłaś lyzeczkowana tak ? Ja się boję tego jeszcze moja rodzina pracuje w szpitalu na ginekologii pewnie się dowiedzą o tym masakra czemu mnie to spotkało:(

    #20832 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja jutro idę do lekarza mam nadzieję że już nic nie będzie

    #20833 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Onaa
    Z tą karetka to w ogóle kosmos już.ale dobrze że się tobie nic nie stało. Do czego nas ten zacofany kraj zmusza. Nie dość że nielegalne to jeszcze trzeba kombinować ukrywać się czy się nie wyda masakra.

Oglądasz 100 wpisów - 3,901 z 4,000 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: