Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,001 z 4,100 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20834 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    O aaa karetka Cię zabrała?? Było aż tak źle? Nic się nie wydało?

    #20835 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Oni usypiaja i wtedy robią. Nic nie czułam obudziłam się po na sali. Plus taki ze miałam rozwarcie jakieś i nie musieli mi specjalnie szyjki przygotowywać tylko od razu. Po wszystkim przy 1 wizycie w toalecie jeszcze polecialo a teraz tylko minimalnie już. Ale w głowie dalej się kręci momentami. Powiem wam że dla mnie to była jedna masakra.. Rano wczoraj przed przyjazdem karetki nic nie miałam siły mówić leżała tylko i nawet nie miałam siły kanapki zjeść nic.. No masakra

    #20836 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Nala tak.. Bo tyle że mnie leciało że w nocy raz upadłam w łazience a rano że mna prawie kontaktu nie było.. Także mój zadzwonił po karetkę. Powiedzieliśmy że była prawdopodobnie ciąża bo na wcześniejszym usg było niby miejsce tylko bez zarodka i że lekarz powiedział że może coś być a może nie. No i że w nocy zaczęłam krwawic itp. To pytali tylko czemu od razu nie zadzwonilismu. Powiedziałam że ogólnie miałam problem z utrzymaniem każdej ciąży i że krwawilam pod czas każdej i że myśleliśmy że to nic takiego

    #20837 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    U mnie było tak od pierwszej dawki straszna biegunka i Zimno mi było…dopiero pod koniec pierwszej dawki zaczęłam delitnie krwawic ale taka ciemna krwią i troche cienkich skrzepów…Ja wzięłam 2 dawkę tonie zaczol bardzo mocno burzcg boleć zimno i słabo mi było biegunka i siku leciało o krwa aż polecił jeden większy skrzep bo słyszałam jak chłupko i zajrzałam i był….i potem mocnejsza krwawienie jak przy mocnym okresie.Przed jeszcze 3 dawka kolo 19 poszłam siku i też wyleciał większy skrzep …a potem leciała krwa ale nie obficie.Po 3 dawce miałam było raz biegunkę zimno i gorąco na twarzy ..
    .ale juz skrzypy nie leciał y wieczorem tylko jak na okres było na podpasce unie tak to wyglądało . Po nocy jak się obudziłam to miałam na podpasce 1 nie duża plamkę krwi a teraz to jak się podcierem to raz jest czerwona a raz taka już brazowa. Kazda z nasa inny organizm jak nie pójdzie do lekarza to się nie dowiemy.Najgorzej mnie przeraziła Patkaaaa bo ona była w podobnym tygodnoiu do mnie u mnie też był 4 i coś….

    #20838 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam taki pusty brzuch i płaski. Cycki nie bolą. Ale męczyłam się w nocy nie powiem.

    #20839 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar
    Ja chyba pójdę do lekarza jutro prywatnie .. bo tak się boję że spać nie mogę po nocy …

    #20840 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Tylko nie wiem co mam mu powiedzieć .. że okres się spóźnial i nagle dostałam okres leciały skrzepy jeden dzien a teraz mi zanikl? Ehhh nie wiem już sama ..

    #20841 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny masakra mam teraz na Podpasce trochę takiego brązowego śluzu:o jestem zalamana

    #20842 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja jutro muszę iść do pracy ale we wtorek zaraz będę szukać lekarza ..
    Kasza powiedz że co się wydłyz okres że nigdy tak nie miałaś że już trwa 11 dni jak się podcierasz toasz delikatna krwa ja tak powiem..

    #20843 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie boli chyba macica. Ale nie wiem. Nie tak w środku tylko normalnie pochwa. Sorry dziewczyny za takie bezpośrednie określenie. Ale chyba bym nie zniosła teraz usg dopochwowo.

    #20845 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Dziewczyny ja jutro idę 3 raz na betę, potem z wynikami do ginekolog i zobaczę co mi powie. Ale skierowanie na łyżeczkowanie nadal mam. Nie ukrywam że tak się boje szpitala że wolałabym to zrobić prywatnie. Tylko nie mam pojęcia gdzie mi zrobią prywatnie. Do głowy już dostaję.

    #20846 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka
    A mocno krwawilas w trakcie i po aborcji że masz lyzeczkowanie ?

    #20847 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    JPD….jak czytam to znów się nakręcam. Jeszcze trochę słaba jestem. Chyba wszystkie skrzepy i dziwactwa wyleciały ze mnie wczoraj- no ale w toalecie rządziłam jakieś 6 godzin. Najbardziej bałam się jak ze mnie chlusnelo kiedy próbowałam chodzić. Wszystko w praniu. Spodnie, kapcie, podłoga do mycia. Później już siedziałam na kibelku i się kiwalam jak bolało. Obecnie rewelacja. Piersi nie bolą, brzuch też jakby bardziej płaski i miękki. Krwi malutko jak przy okresie. Czysciutka bez skrzepów. Mam nadzieję że się udało. W razie czego mam jeszcze drugi zestaw ale nie chciałabym przechodzić przez to po raz drugi. Dodam jeszcze, że spałam w szlafroku i grubych skarpetach pod kołdrą i kocem. Teraz normalnie. Po południu zmuszę się do pójścia na rower żeby mięśnie trochę popracowaly i zobaczymy.

    #20848 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaa
    Pierwszego dnia leciały wielkie skrzepy a kolejne dni już słabo ale myślałam, że się udało…a tu taka lipa

    #20849 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka
    To ja tak mam właśnie skrzepy miałaś jak pijawki ? Że mnie wylecialo trochę krwi śluzu i ż 8 takich skrzepow i dziś drugi dzień po i wczoraj było kilka kropli krwi a dziś brązowa wydzielina się zastanawiam czy czasem jeszcze zarodka nie mam w środku… zjebane gowno żałuję że nie zaczekalam na tamte tabletki …

    #20850 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaa
    Też tak miałam. Dokładnie tak i powiem Ci każdy skrzep brałam i oglądałam i nie widziałam żadnego jajka, zarodka czy co tam dziewczyny opisują.
    A okazało się że pęcherzyk wysuszony nadal tam tkwi i teraz tylko łyżeczkowanie. Boję się okropnie.

    #20851 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka
    Ja siedzę i rycze normalnie .. pewnie mam to samo a ciekawe dlaczego oni nie dądzą nic na oczyszczanie .. a byłaś u lekarza i robił ci usg dopochwowe i od razu że lyzeczkowanie tak ?

    #20852 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka a dzień po tym leciała ci krew ? Mi tylko kapki a dziś jakoś brazowy śluz na Podpasce zero krwi .

    #20853 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Jaaa a w którym tyg byłaś???

    #20854 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja mam dzisiaj tak jakbym miała normalnie okres Ale taki słaby. Nie wiem czy jutro iść do ginekologa czy we wtorek. Czeka mnie bardzo duży stres. Muszę powiedzieć że wyleciało ze mnie i nie wiem co się stało. Czy ciążę straciłam czy co. Ja mam gorsza sytuację bo mam kartę ciąży i w ogóle. Nie wiem co mi powie. Czuje się dobrze.

    #20855 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Fiona a masz mniejszy brzuch?

    #20856 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona nie marte sie powiedz ze cos sie wydarzylo naglego ze zakypy dzwignelas i potem tak zle sie czulas ze poslas spac i jak wstalas to dostalas krwawiwnie mocne i przyszlas bo masz zle przeczucie. Nie sadze zeby lekarze zakładali z góry próbę usunięcia

    #20857 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar . Z okresu wyszedł mi 6 tydzień

    #20858 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja na pierwsza wizyta poszłam prywatnie ale lekarka opisywała cos w komputer. Nie wiem czy też nie ma rejestru jakiegoś ciężarnych też się zastanawiam jak to jest czy ogóle wspominać coś o ciąży czy udawać że nic nie wiedzialam

    #20859 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    ja też ale z ugs od zaplnienia to 4 ty i koła dni tak mi powiedział jak bylam w pon lekarza to był Mirko pecherzyka w pt był zabieg może nam się uda oby…

    #20860 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar
    Ja dzwonię do mojego lekarza od 1 ciąży i jutro pójdę do niego prywatnie na usg mam nadzieję że się dostanę … Bo oszaljeje podpaska w brązowym sluzie nie wiem co się dzieje mam nadzieję że żadnego zakażenia nie dostałam..

    #20861 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Ja poczekam dwa dni i pójdę na betę. Do lekarza pod koniec tygodnia jeśli będzie potrzeba. Zamierzam palić głupa. Zrobię z siebie idiotkę i tyle. Dziewczyny wam też proponuję palić głupa. Żyjemy w zdebilalym społeczeństwie więc tak jest najłatwiej. Najwyżej powiem że dostałam miesiączkę o wiele dotkliwszą niż zawsze ale na internecie pisali że to normalne, upały itd. Z takim idiotkami nie dyskutują i nie zadają pytań no bo i po co rozmawiać z idiotką 😉. Taki mam plan. Zawsze w kryzysowej sytuacji robić z siebie idiotkę.😁

    #20863 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Właśnie wzięłam pierwsza tabletkę…Ale jestem w towarzystwie które wolałabym aby się nie zorientowali co i jak…..czy po tej 1 nic mi na pewno nie będzie?

    #20864 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara po tej pierwszej nic się nie dzieje. Wszystkie funkcjonują normalnie. Także bez stresu.

    #20865 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Jaaa daj mi znać jak wrócisz od lekarza…ja we wtorek gdzieś pojadę chyba umrę że stachu przez te 2 dni ja pierniczę…..teraz jak sikalam to było na papierze trochę krwi ale podpaska czysta jak się boję..

    #20866 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja jestem już 11 dzień po zabiegu i cały czas mam okres. Czasem wychodzą ze mnie jakieś małe skrzepy. Nie mam jak tego sprawdzić ale chyba się udało

    #20867 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Mar
    Mam nadzieję że mnie na jutro wcisnie ciekawe ile wizyta pewnie ponad 200 zł … No ja to brązowa wydzielina masakra jak coś zostało we mnie a nie daj boże zarodek to się chyba powiesze…

    #20868 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja za godzinę zaczynam poerwsze 4 . Tak się boje jak to zniosę 🙁

    #20869 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Anna. Pierwsze 4 jeszcze nie ma dramatu, u mnie nic się nie działo poza biegunką i lekkim bólem. Przygotuj sobie czekoladę na wzmocnienie, herbatkę ciepłą bo może być zimno. Postaraj się coś zjeść lekkiego na wzmocnienie.

    #20870 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ok tak zrobię . A jadlyscie podczas tego coś ? Jakies normalne jedzenie czy nie byłyście głodne ?

    #20871 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja jadłam miałam apetyt ale ja zawsze jak mnie cos boli to jem

    #20872 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. A ty dalej krwawisz?

    #20873 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Najgorsze jest to że jutro będę sama

    #20874 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nie wiem dziewczyny mi te proszki rozpuściły się w 5 min to normalne ? Czytałam ze u was z 20 min ?

    #20875 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Żołądek mnie boli jak cholera

    #20878 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Wyleciała mi czarna krew 😮

    #20880 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    An może twoją ciaza była wcześniej martwa dziwnie tak szybko i czarna to taka raczej jak zalega to ciemna jest

    #20881 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia, ja już bardzo delikatnie. Wkładka higieniczna mi wystarcza w zupełności. Teraz to się zastanawiam czy się udało…

    #20882 Odpowiedź
    Avatar
    An

    No właśnie chwile po rozpuszczeniu schyliłam się i od razu wyleciało coś czarnego zlepionego Boże boje się 😰

    #20883 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia, Koko, Fiona jak u was to wygląda?

    #20884 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny ja chyba zaraz zejdę minęło 40 min a ja zwijam się z bólu i zimna po pierwszej dawce

    #20885 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaaa,

    pierwszego dnia wielkie skrzepy i krew a potem jeszczw tydzień krwawiłam ale tak słabo… poszłam do lekarza zrobil usg i okazało się że jest pęcherzyk zasuszony który rozwija się nie prawidłowo. Kazał zrobić betę- wyszła 13900 ileś a druga parę dnj później >10000. Kazała jutro zrobić 3 betę i prawdopodobnie trzeba będzie łyżeczkować. A mnie to przeraża. Nie śpię i płaczę już 3 dzień

    #20889 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny u mnie tylko lekkie plamienie jak końcówka okresu. Jak się wycieram to normalnie brązowo jak na końcówce właśnie. Jutro idę do lekarza. Niech sprawdzi. Powiem że chlusnęło ze mnie i że teraz mam plamienia

    #20895 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Czyli dziewczyny jutro mam iść do mojej ginekolog i prosić o tabletki? Ja wcale nie chcę iśc na skrobanie, ja się tak boję tego szpitala. Jeszcze ta szpitalna atmosfera, wolę w domu…

    #20896 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja dziś funkcjonuje normalnie krew tylko przy sikaniu. Ale brzuch mnie boli czuje delikatny dyskomfort. Jutro idę do lekarza czuje ze jeszcze coś mam i nie wszystko zeszło ale może sobie wmawiam. Jutro się przekonam.

    #20898 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja jutro też idę do lekarza. I zobaczymy co mi powie. Strasznie się tego boję. Boję się że nie uwierzy mi w poronienie samoistne… Dziewczyny weźcie mi doradzcie. Nie wiem czy powiedzieć że rano mi się zaczęło i dwa razy byłam na toalecie i teraz lekko plamiei nie wiem co się dzieje. Ja też nie chce być łyżeczkowana. Niech mi daje tabletki w razie co dopochwowo

    #20899 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Fiona, ja w ogóle nie mówiłam o ciąży tylko że przedłużył mi się okres i był obfity bardzo…
    A czy mamy takie prawo rządać tych tabletek? Mogę normalnie jej jutro powiedzieć że chciałabym farmakologicznie bo nie chcę zabiegu?

    #20900 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mar
    Ja mam wklęsły brzuch. Jak nie mój. Kompletnie nic mnie nie boli. Boli mnie jedynie tak jak Wam pisałam wejście do pochwy jakby. Nie umiem opisać. Jakby miał mi robić usg dopochwowo to bym się chyba posrała z bolu. No i mam leciutkie plamienie. Na podpasce kilka kropli. I jak się podcieram to brązowe jak koniec okresu

    #20901 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Patka
    U mnie już prowadzona ciąża jest. Jest już normalnie w komputerze. Karta ciąży założona i pierwsze badania zrobiłam już. Więc ja nie mogę tak zrobić. Muszę naprawdę coś wymyślić. I to coś takiego wiarygodnego

    #20903 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka
    Tak mi napisali ż women on web
    “Droga Weroniko,

    Prosimy, pamietaj, ze krwawienie moze sie pojawiac i zanikac.

    Nie musisz sie godzic na zabieg lyzeczkowania, gwarantuja Ci to prawa pacjenta.

    Oczywiscie oczyszczanie macicy jest konieczne wowczas, gdy pojawiaja sie niepozadane objawy.

    Mozesz poprosic lekarza o Misoprostol, ktory moze pomoc sie oczyscic samoistnie (niektorzy lekarze w Polsce przepisuja pacjentkom tabletki zamiast lyzeczkowania). Masz absolutne prawo o to poprosic i jesli lekarz spotkal sie z ta metoda, powinien Ci je przepisac.

    Pozdrawiamy serdecznie,”

    #20904 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No ja też ma 2 dzień po zabiegu i zaro krwi na podpsce raz jak się podcierasz to jest blado różowa krew albo czasem taka już brazowa cycki mnie bolą….

    #20905 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Mnie cycki przestały boleć. Brzuch wklęsły i nie boli wcale od samego rana. Ja bardziej się stresuje jutrem Niz tym zabiegiem który robiłam…

    #20906 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaaa to mnie pocieszyłaś. To ja jutro po prostu się rozryczę, co robię ostatnio na zawołanie i ją zwyczajnie poproszę o to. Nie chcę tego zabiegu, nie chcę szpitala. Chcę już zamknąć ten rozdział na zawsze.

    #20907 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Patka
    Najlepiej iść do faceta jakiegoś bo babki są bardziej wredne facet bardziej wyrozumiały moim zdaniem . Jeśli nie przepisze Ci tabletki mogę Ci wysłać jedną bo ja też nie zgodze się na lyzeczkowanie ja będę brała jeśli nie ma żadnych objawow powinno pozwolić się macicy oczyścić samemu a oni od razu nas chcą skrobac…

    #20908 Odpowiedź
    Avatar
    Patka

    Jaaaa to ja bym wtedy była bardzo chętna. Martwi mnie tylko ten pęcherzyk, niby zasuszony tam jest i nieprawidłowy ale ja mam schizę że ktoś tam zobaczy dziecko i wtedy to już chyba umrę.

    #20913 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny no ze mnie leciało wczoraj. Po drugiej dawce już jakby ktoś kran odkręcił. Po trzeciej dopiero mnie wzięło bardziej konkretnie. Leciało dużo znowu. Zalewalo mnie co chwilę. Na końcu dostałam biegunkę. Wylecialo coś jak piłka takie wrażenie że okrągłe było Ale ja nie zaglądałam no i później jak wątróbka normalnie tak chlustało. I to były 2 takie sytuacje. Dziś mówię że ledwo co leci. Na papierze jak końcówka okresu brązowe. I teraz nie wiem co myśleć normalnie.

    #20916 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    No właśnie ci wylecialo coś jak piłka to znaczy że tobie się udało. Mi za to nic takiego nie wylecialo nawet mały fragment tylko duże czarne skrzepy a to nie jest zarodek czyli podejrzewam że też został w środku tak jak ma
    Patka .
    Nie wiem czy żyje czy nie żyje ale objawy ciąży mi wróciły dwa które miałam przez kuracja … ból cycków i znowu śpiąca jestem jak cholera

    #20917 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Zobaczymy co powie mi lekarz. Poweidzcie mk tylko jedno. Czy jak się poroni samoistnie to wszystko wypadnie? Czy to jest niemożliwe? Bo co jak pójdę A on mi powie że to niemożliwe żeby tak się stało że całość wyleciała? To co ja wtedy powiem? Do wiezienia nie chce iść

    #20918 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Poronienie tabletkami czyli farmakologiczne a poronienie samoistne jest takie same . Testów na te leki nie robią bo są za drogie . Nie martw się niczym nawet jeśli byś się przyznała to Ty nie pójdziesz do więzienia karane za to są osoby od których otrzymałas te tabletki . Powiedz że np byłaś u rodziców mieli remont chciałaś im pomóc i coś spadło ci na brzuch czy uderzyłas się czymś zaczęłaś krwawic i nie wiesz co się dzieje bo pierwszy raz w życiu ci się tak przytrafiło a możliwość przyjechania do lekarza miałaś dopiero dziś. Udawaj przejęta zdenerwowana że nie wiesz co się dzieje że chcesz by ci usg zrobił bo podejrzewasz że poronilas .Ja taka bajkę wcisne

    #20919 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    No to jestem posrana. Czuję się dobrze. Cały dzień normalnie funkcjonuję. Krwawienie już znikome. W odcieniu czerwonej czystej krwi. Teraz już prawie nic. Senność zniknęła. Piersi nie bolą i są bardziej wiotkie. Brzuch mam wrażenie trochę mniejszy. Wczoraj kilka skrzepów ze mnie chlusnelo typu wątróbka. Kilka takich większych których nawet nie widziałam bo siedziałam na toalecie. JPD…czy się udało 😱😱😱.? Jutro jeszcze przeżyję tą niepewność ale we wtorek idę na betę…. chyba że gdzieś prywatnie na USG. Mam jeszcze jeden zestaw w pogotowiu..

    #20920 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja już też nie.wiem co myśleć dalej krwawie choć mniej i to z jakimś śluzem takie malutkie skrzepy ze mnie wylatują wczoraj tez coś wyleciało ale mało tego było. W tyg postaram się dostać do lekarza. Mam brzuch jakis taki napięty…

    #20921 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Strasznie się boję naprawdę. Muszę jakoś to przemyśleć bo zwariuje dzisiaj chyba… Ja się tak strasznie boję 😥 jestem okropna panikara. Ale tak będę musiała powiedzieć. Ja już nawet nie mam na podpasce żadnej krwi ani tych brązowych brudów jak ja to nazywam. Tylko jak się podcieram to mam brązowe leciutko. Boję się że on mi powie że niemożliwe żeby tak przestało nagle lecieć.

    #20924 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, ściemniaj i tyle. Nikt Ci nie udowodni że wzięłaś jakieś pigułki. Spokojnie. W PL nie robi się takich testów. Powiedz, że myślałaś że Cię jelitowka dopadła. Lekka gorączka, rozwolnienie tylko ze krew do tego doszła. Pomyślałas że to z osłabienia organizmu. Wydawało Ci się że coś wypłynęło ale pewna nie jesteś, no bo leciało z dwóch stron…. Nikt Ci nic nie udowodni.

    #20925 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Czytałam o tym wow.. Podobno bardzo mało zamówień już wysyłaja do Polski bo na granicy sprawdzają zawartość opakowań i nie przepuszczaja już dalej. I też się właśnie zastanawiam co zrobić

    #20928 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Już właśnie myślałam o jelitówce. I chyba tak zrobię. Powiem że miałam stan podgoraczkowy i że dostałam biegunkę Ale że zaczęła lecieć też krew i nie wiem dokładnie co się stało ale że się boję ze poroniłam. I niech sprawdzi po prostu bo nie wiem co się dzieje. Ja jutro na pewno idę do lekarza więc zdam Wam relacje.

    #20930 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, będę ostro trzymać kciuki. Daj znać koniecznie. Z lekarzem dobrze pójdzie. Nie będzie zbędnych pytań. Mam nadzieję że się udało. I chcę w to wierzyć.

    #20931 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Widzę że jutro pielgrzymki do ginekologa. I mam nadzieję że wszystkie jutro napiszemy zgodnie że nic nie ma już i wszystkim się udało.

    #20932 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Tylko czekałam jeszcze na stronie Wow że z wizyta najlepiej poczekać 10 dni żeby organizm zdążył się sam oczyścić bo lekarze przy małych pozostalosciach wysyłają na lyzeczkowania. Ale i ja mimo to idę bo nie zniose tej niepewnosci

    #20933 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Trzymam kciuki za was !

    #20934 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Koko, jak u Ciebie teraz? Jest krwawienie? Piersi itd.?

    #20935 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ja czekać nie mogę niestety i muszę iść.

    #20936 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Krwawienie jest jak przy miesiączce tylko bardziej ze sluzem. Piersi są jeszcze duże ale to chyba dlatego że organizm odbiera to jako poród i wytwarza hormony do produkcji mleka. Tak też czytałam na Wow. A poza tym to ok. Dziś tylko mi się w głowie zakrecilo mocniej ale to chyba normalne po ubytku krwi. Apetytu raczej nie mam. Ale hak sie okaze jutro ze się nie powiodło to do objawów dojdzie wkurw i depresja chyba. Ale narazie nie zakładam takich scenariuszy.

    #20938 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jeśli będę miała jakieś pozostałości to wezmę jeszcze ostatnie 4 tabletki pod język. Tylko chyba będę musiała poczekać żeby tydzień minął od pierwszej próby

    #20939 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Dziewczyny wy piszecie,że widzialyscie zarodek. Ja czytam w internecie,że w 5 tygodniu zarodek ma 11mm czyli centymetr. Boje się, że może mi wypadł przy biegunce i nawet nie poczulam. Na podpasce miałam duże, gumowate skrzepy ale nie widziałam zarodka 🙁

    #20941 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    To ja już nie wiem gdzie te tabletki zamówić. Zaryzykuje i zamówię tutaj. Zobaczymy. Tylko powiedzcie mi… Po tej pierwszej tabletce są później 3 dawki tych czterech… Wziąć 2 dawki i tych ostatnich czterech nie brać? Jak to u Was wyglądało?

    #20947 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dziewczyny możliwe ze mam biegunkę krwi ? Jadłam dziś buraczki i nie wiem czy to to czy krew

    #20949 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Dzięki Magic. Brzuch mnie tak boli ze nie wiem czy sama nie poronie. Trochę różowej krwi miałam na wkładce.. Ale w ciąży z Antkiem też tak miałam i okazało się że to nadzerka.. Tylko wtedy tak mnie w brzuchu nie sciskalo

    #20950 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Anna, wszystkie miały biegunkę. Myślę że jeśli jest w kolorze buraczków nto ok. Bo że mnie wszystko leciało , na końcu to woda jak już organizm nie miał czym.

    #20951 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    DZIEWCZYNY !!
    BYŁA KTÓRAŚ NA USG DOPOCHWOWYM JUŻ? WIECIE ILE PRYWATNIE TO BĘDZIE KOSZTOWAĆ?

    #20952 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Jaaaa
    Aż się wystraszyłam tych drukowanych liter hahaha
    U mnie usg plus wizyta 120zl. 170zl z cytologią

    #20953 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny ja to się też obawiam żywej ciąży 😱 A co jeśli nie wypadło to co miało tylko nie wiem w sumie co ? Jprdl… Nie wiem. Zabije się chyba już wtedy

    #20954 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny czy wy też mialysvie po tej 1 tabletka taki dziwny ból w okolicach jajników i tak zabrzmiałe?

    #20955 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Fiona
    Przepraszam to przez caps lock:D
    To nie tak źle u mnie jest napisane że wizyta za 15 min u lekarza 150 zł i się zastanawiam czy to usg będzie dodatkowo płatne jak ta wizyta czy to już w cenie tych 150 zł. Ale raczej w cenie mam nadzieję bo znajoma była to 260 zł płaciła

    #20957 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, bądźmy dobrej myśli. Mam nadzieję że w tych skrzepach było to co powinno być. U mnie znów troszkę krwi, żywej czerwonej. Nadal wystarcza wkładka higieniczna. JPD, nie chcę nawet przewidywać innej opcji. Napisz zaraz po wizycie jak tam. Będę oczekiwać dobrych wieści.

    #20958 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, u mnie po pierwszej nic. Dopiero po pierwszych czterech.

    #20959 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Bralam ta 1 tabletke o 13:40 i teraz mam tak zabrzmiałe w okolicach jajników….hmm nie wiem czy tak ma być? Nie mogę kaszleć bo rwie mnie…miała któraś z Was tak ?

    #20960 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara Ale po tej jednej? Pojedynczej ? Nikomu nic nie było po niej… zero objawów. Dopiero po pierwszych czterech następnego dnia…

    #20961 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Andzia
    Mi też wkładka wystarcza. Trochę więcej na papierze było. Ale tak to nie leci za dużo. Nie wiem. Boję się jutra. Bardzo się boję ale muszę się z tym zmierzyć

    #20962 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ej ja tez się boje ze się nie udało po pierwszej dawcę wyleciało ze mnie kilka skrzepów gorączka biegunka teraz biorę 3 dawkę i krew naorswde mało co … Boże ja się chyba zabije

    #20963 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    An
    Rozkręci się po ostatniej dawce. U mnie tak było. Wtedy też miałam biegunkę. Skręty brzucha. Najgorszy czas przechodzilam od 23 do 2.30

    #20964 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Oby 😭

    #20965 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An
    I jak tam u Ciebie sytuacja ?

    #20966 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nic dreszcze i narazie tylko tyle:( ciagle się ruszam żeby coś się ruszyło i nic ..

    #20967 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    An, trzymam kciuki. U mnie chyba też najwięcej poszło po trzeciej dawce… trzymaj się. Jesteśmy z tobą.

    #20968 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mi po pierwszej 🙁 trzecia najlepiej znoszę prawie żadnych dolegliwości ..nie wiem czy iść spać czy czekać jak na zbawienie

Oglądasz 100 wpisów - 4,001 z 4,100 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: