Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,101 z 4,200 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #20969 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Wypij na spokojnie ciepłą herbatę, jeśli nic się nie ruszy to może faktycznie spróbuj się położyć…ja poszłam spać 3,5 h od ostatniej dawki.

    #20972 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An i jak u Ciebie ? Jest już krew ?

    #20974 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Hej dziewczyny. Jak samopoczucie? U mnie dziś ok. Troszkę krwi na wkładce bez dodatków że się tak wyrażę…Asia, Fiona jak tam?

    #20975 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Hej Wam. Cycki mnie coś bolą! A wczoraj mnie nie bolały. Ja pierdole nie wiem co jest. A tak się trzęse bo ten lekarz dzisiaj i nie wiem co jest. Nic ze mnie nie leci. Jak się podtarłam to tylko takie brązowe lekko, bardzo mało.

    #20976 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona mnie też cycków bolały wczoraj i dziś dzwonię próbuje się do lekarza umówić gdzieś mam stres na maksa aż mnie brzuch z nerwów boli a Ty już umówiona jesteś?

    #20977 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja się jeszcze nie umówiłam. Nie wiem co robić. Bo jak zapyta od kiedy krwawilam I dlaczego nie wezwalam pogotowia i że teraz nic ze mnie nie leci to nie wiem normalnie co mówić

    #20978 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja pierdole nie wiem co mam robić i ja . Jestem pewna ze za mało ze mnie wyleciało

    #20979 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Po trzeciej dawce kompletnie nic poszłam spać teraz tez nic …

    #20980 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja dzwoniłam już do 4 lekarzy nikt nie ma miejsc szok 😱

    #20981 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Ja jak powiem że chyba poroniłam to miejsce będę miała od razu. Tylko ten strach mam… te pytania. Od kiedy, jak długo, czemu nie wezwałam pogotowia i takie tam

    An
    Trzeba będzie sprawdzić u lekarza

    #20982 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    An poczekaj jeszcze nie martw się mize sie cis ruszy teraz za dnia. Widze wlasnie ze jak na wieczór robią dziewczyny kurację to słabo im się oczyszcza

    #20983 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny pomóżcie bo ja jestem przerażona! Jak to rozegrać? Co powiedzieć jak zapyta od kiedy trwało i jak długo oraz dlaczego nie wezwalam tego pogotowia i w ogóle że teraz nic mi nie leci. Jak dobrze wiedziałam że jestem w ciąży i tak dalej

    #20984 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona powiedz może że w szoku byłaś sama w domu z dziećmi nie miałaś ich z kim zostawić nie wiedziałaś co masz robić . Nie bój się nie idziesz na komisariat tylko do lekarza. Nie będą aż tak wygrywać. Powiedz że jesteś w ciąży miałaś krwawienie przyszłaś od razu po weekendzie żeby sprawdzić co jest zadzwoń od razu się umów

    #20985 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Dzwoniłam do innej babki i pytam czy mnie dzisiaj przyjmie bo podejrzewam że poronilam A ona do mnie mówi że mam prosto jechać na oddział szpitalny. Ja pierdole mnie nikt nie przyjmie dzisiaj bo ja mam kartę ciąży i dlatego qrwa! Będą mnie wysyłać do szpitala. Aby sprawdzić czy doszło do poronienia

    #20987 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    DZIEWCZYNY nie panikujcie . Krwawienie może się zatrzymać a później znowu wznowic. Obserwujcie tylko czy nie macie gorączki i jeśli was nie boli bardzo mocno brzuch to znaczy że jest ok . Ja już jestem 4 dzień po kuracji i nic że mnie nie leci i niestety mi się nie udało .

    #20988 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    To może idź do innej i nie mów jej o karcie ciąży nie mów jej o ciąży w ogóle a jak powie że nie ma ciąży to pójdziesz do swojego lekarza i powiedz że doszło do poronienia które stwierdził inny lekarz i nie jesteś już w ciąży i odwolujesz następna wizytę może tak zrób

    #20989 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Koko
    Idę zobaczyć czy przyjmuje inna teraz. Nie moja. Ale to ten sam gabinet jest i ta sama moja kartoteka. Idę niech sprawdza. Powiem że chyba poronilam Ale pewna nie jestem. Mam nadzieję że będzie i mnie przyjmie i zbada. Zapytam czy mogę poczekać żeby się samo oczyściło jakiś czas w razie czego

    #20990 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Może lepiej powiedz że wczoraj miałaś lekkie plamienie, doslownie kilka kropel ale czułaś się dobrze i chcesz sprawdzić czy wszystko ok. Wtedy nie będą pytać o szpital bo czasami w trakcie ciąży zdarza się takie plamienie, prawda?

    #20992 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny wy brałyście równo 24 godziny po zażyciu tej pierwszej tabletki te 4 ?

    #20993 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja dalej krwawie ale juz tak lekko. Brzuch nie boli. Narazie dobrze sie czuję

    #20994 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, wersja z jelitowka nadal wydaje mi się najlepsza. Dlaczego od razu nie na pogotowie? Np. bo dzieci też miały biegunkę i ktoś musiał się zająć. Powiedz poprostu że nie jesteś pewna po tym wszystkim czy jest w porządku i tyle.

    #20995 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny jestem u lekarza. Od 10 ma być i wchodzę jako pierwsza z nagłym przypadkiem. Położna w mojej karcie zapisała że poinformowała mnie że powinnam się udać do szpitala ale że pacjentka czeka na badanie usg. Ona mi mówi że na pewno będę musiała być czyszczona bo tak się robi po poronieniu i na dobę będę musiała iść do szpitala. Ja nie chce. Chce być z moimi dziećmi w domu. Zapytam czy możemy poczekać ewentualnie kilka dni czy samo się oczyści. Ta lekarka co teraz do niej pójdę jest wredna, chamska i tak potrafi dojebać że masakra. Trzymajcie kciuki żeby nic kompletnie nie było w środku. Plamie na brązowo. I to tak malutko na podpasce. A jak byłam siku to jak się podtarłam to było takie czerwone i śluz. Więc nie wiem. Boję się bardzo. Puls mam 150 bo mi mierzyła

    #20996 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dara
    Ja równo. 24h i brałam te 4. Zapisywalam sobie o której się rozpuściły i 3.5h od tego następne itd.

    #20997 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dara trzymaj się będzie dobrze

    #20998 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Hahah nie dara tylko Fiona…..to już chyba stres mnie zjada

    #20999 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Nie mowiłabym na Twoim miejscu że miałaś biegunke i goraczke, bo to objawy brania tabletek. Po prostu plamienie, coraz silniejsze.

    #21000 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Fiona. Daj znać jak wyjdziesz

    #21001 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Zaczynam o 13:40 I tak myślę czy nie zorganizować sobie mojej siostry żeby jednak ktoś przy mnie był….Ale musiałabym to tak zrobić żeby się nie domyśliła…ma 21 lat i nigdy nie miała chłopaka….jak myślicie jak jej powiem że mam problemy z cystami i że krwawienie jest częścią jakiejś kuracji przed zabiegiem…uwierzy ?

    #21003 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona trzymam kciuki. Jak lekarka będzie nie miła to płacz w głos i zacznij na nią że jeszcze nigdy z takim traktowaniem się nie spotkałaś. Od razu są mili.

    #21004 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Ciąża jest żywa!!! Ja się zabije

    #21005 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Ja pierdole Fiona niemożliwe! Przecież mocno krwawilas! No masakra nie wierzę jak u mnie wyjdzie też żywa ciaza to jadę się skrobac do Czech

    #21008 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Wcale mnie to nie dziwi jak czytalam ze dziewczyny biora po 40 takich tabletek w miesiacu i nie dzialaja.

    #21009 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    JPD…😱….. jestem zesrana….JPD i jeszcze raz JPD. Jutro idę na betę. I w środę też. Jeśli nie będzie spadkowej przechodzę wszystko raz jeszcze. Albo te Czechy. JPD. Splukam się przez to. Fiona tak mi przykro…czy to możliwe? Były i skrzepy i krwawienie….masakra i JPD.

    #21010 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Dziewczyny ja wczoraj o 13 wzięłam ostatnia dawkę, biegunka, ból brzucha i lekkie krwawienie.. wieczorem się uspokoiło i cisza do teraz.. tylko brązowy śluz…

    #21012 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny dostałam skierowanie do szpitala. Kazala mi napisać że otrzymałam skierowanie tego dnia i o tej godzinie. Ciąża jest żywa. 10tydz

    #21017 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Boże Fiona tak mi przykro i tak mi Cię zal 😢 dlaczego my mamy tak przesrane…. W Polsce chyba nigdy nie doczekamy się legalnej aborcji tylko musimy brać tabletki aż w końcu się przekrecimy… Ludzie myślą że skoro poszlysmy do łóżka z partnerem to byłyśmy świadome tego co może nas spotkać… Ale nie pomyślą że czasem antykoncepcja zawodzi.. Ja właśnie tak miałam. Jestem w 4 tc a mam już 7-miesięcznego synka który był zaplanowany. I nie jestem jeszcze gotowa na kolejne… Ale kto to zrozumie… Chyba tylko Wy dziewczyny.

    #21024 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny co mam zrobić? Ja nie chce jechać do szpitala! Nie chce ratować. Mam napisane że z cechami oddzielania się od płodu. Ja pierdole. Ja się boję ze będę miała przerąbane jak nie pójdę do szpitala. Jestem sama z dziećmi. Mąż o 18 w domu będzie. Ma na mnie nerwy że się nie udało. Ma nerwy że teraz dziecko się chore urodzi. Dziewczyny ja chcę się zabić. Pani nie odbiera. Prosi o sms A ja jej pisze że muszę z nią porozmawiać pilnie

    #21027 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Fiona sama nie wiem co bym miała zrobić w Twojej sytuacji. To jest straszne.. Może poczekaj jeden dzień i sytuacja jakoś bardziej się rozwinie i może poronisz całkowicie

    #21028 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, dzwoń. Pytaj o konsekwencjie nie pojawienia się w szpitalu. Może depresją się zasłonić czy coś….JPD. Na pewno coś doradzą. Coś się dzieje na pewno skoro skierowanie. Trzymam kciuki za ciebie. Bardzo mocno.

    #21031 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Ja jeszcze nic nie brałam a plamienia mam raz jasno różowe raz brązowe od wczoraj… Nie wiem czy to nadzerka czy taki stres że ciąży nie utrzymam

    #21034 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Oni w szpitalu będą chcieli mnie podtrzymać. Ja nie chce. Nie mam już pieniędzy żeby kupić kolejny zestaw. Boję się jak nie pojadę do szpitala. W ciąży nie chce być. No normalnie jestem załamana. Ja nie widziałam tutaj przypadku żeby ciąża była żywa. Martwa i lyzeczkowanie ok. Ale żywa! Ta pani stąd napisała mi SMS że mam powtórzyć kurację. Ja pierdole. Dziewczyny nie wiem co robić.

    #21046 Odpowiedź
    Avatar
    Onaaa

    Dziewczyny masakra z tego co czytam… Pokombinuj z tym skierowaniem że mąż za granicą ty sama z dziećmi że nie możesz na to pozwolić itp, powiedz że będziesz się oszczędzać w domu żeby dali tabletki itp których nie wykuposz na podtrzymanie. Ja się mimo wszystko cieszę że u mnie już po c wszystkim mimo że zakończyło się szpitalem ale mam problem z głowy. Masakraaa.

    #21047 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An
    Moja ciąża też jest chyba żywa objawy mam nadal i wcale mocno nie krwawilam troszkę potem ustalo i jestem już 4 dzień po kuracji i gowno nic nie leci może 1 kropla albo sam brazowy sluz tak jak u fiona… boję się iść do lekarza i usłyszeć że jestem w 6 tyg ciąży i wszystko jest ok ….

    #21051 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Fiona, dawaj znać jak zadzwonisz. Sama bym poszukała i podzwonila ale jestem JPD w pracy… Pytaj o konsekwencjie żeby nie było tłumaczenia. Dzieci same, mąż za granicą i nie masz z kim zostawić to też dobra opcja. Głowa do góry- nie wszystko jeszcze stracone…

    #21054 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Po co masz sie tlumaczyc komus z tego ze nie chcesz isc do szpitala? N8e chcesz to nie idziesz. Nic Ci za to nie grozi ani silą tam nie zaciagnie. Nikt Ci tez nie poda lekow bez twojej zgody, ani nie polozy tam.

    #21063 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Fiona daj swój nr zadzwonię do Ciebie opowiem Ci co jeszcze możesz zrobić ale nie na forum nie mogę takich rzeczy pisać bo komuś mogę pod górkę zrobić

    #21065 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jestem w kolejce aż mi się wymiotować chce.

    #21066 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koko tobie się udało ?

    #21069 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ech ja mam za 1,5 h zaczynać….Ale mnie nastraszyłyscie. Dzwoniłam nawet na te numery co Magic dała żeby zapytać czy zaczynać czy się jednak wstrzymać i zamówić z whw ale i ona i dziewczyny z whw stwierdzily że zaczynać…jestem przerażona i sama w domu.

    Myślicie z3 jak moja siostrę zorganizuje i powiem jej że mam cysty i zaczynam jakąś kurację to uwierzy? Nigdy nie miała chłopaka więc nie zna się na tych sprawach

    #21074 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Dara, nie masz juz nic do stracenia, uda sie albo nie. Zestaw zawsze mozesz zamowic.

    #21076 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Jakbym miała z kim pojechać to bym to zrobiła ale chłopak jest na mnie tak wkurwiony bo był przeciwny żebym przerywała a jak teraz mogło się nie udać to boje się cokolwiek mu mówić . No i zostanę z tym sama bo on ręki do tego nie przyłoży

    #21078 Odpowiedź
    Avatar
    Fiona

    Dziewczyny pisze z tą Panią. Będę miała zestaw. Ale boję się bardzo. Powiedziała mi że nie ma żadnych konsekwencji z nie pójścia do szpitala. To jest mój wybór. Nikt mi nic za to zrobić nie może. Bo to tak jak ktoś np ma raka i nie godzi się na leczenie i siedzi w domu. Ale ja i tak się bardzo boję

    Koko
    Czekam na tel

    #21079 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An
    A U Ciebie też od razu po kuracji nie było krwi tylko plamienie samo ?

    #21080 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde poradzcie jechać po siostrę czy nie
    Boję się sama być Ale ona nie może się dowiedzieć 😐 A jeśli zemdleje i co wtedy ? Kto mi pomoże

    #21083 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Po pierwszej dawce wyleciało trochę skrzepów trochę krwi a po drugiej i trzeciej praktycznie nic

    #21087 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Dziewczyny doradzcie mi co mam robić wczoraj o 13 ostatnia dawka.. biegunka ból brzucha i krwawienie.. w nocy nic dziś tylko lekkie plamienie, ból brzucha ale chyba tylko znnerwow… Zaraz wyjdę z siebie, te tabletki były moja nadzieja

    #21093 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Klaudia w którym tc jesteś?

    #21097 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Nala w 6

    #21101 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Nowa i jak i lakarza?

    #21107 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    JPD. Wyłysieje chyba ze stresu w tej robocie. Nowa, trzymam kciuki i czekam na info. Fiona, dawaj znać co się dowiedziałaś i co zrobisz. Jestem na wami całym sercem dziewczyny. JPD. Boję się że u mnie będzie to samo.😱😱😱

    #21108 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jeszcze czekam ale nie widzę żadnej innej opcji musi byc po. Jak nie to ja nie zgadzam się z tymi tabletkami i będę zgłaszał reklamace… skuteczność 98% ja jestem w tak wczesnej ciąży że nie powinno być problemu z usunięciem. Powiem wam że mam serce w gardle i zaraz pawia puszczę. Ogólnie ściema z mojej strony ze dostałam okres bardzo dziwny inny rodzaj krwawienia i że coś jest nie tak bo wczesniej miesiączka wyglądała normalnie a nie z jakimiś skrzepami.

    #21114 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja za tydzień w środę będę dokładnie w 9 tygodniu. Mam nadzieję że jeżeli zdążę zamówić jutro to w ciągu tygodnia dojdzie.

    Jestem w Niemczech i tutaj takie tabletki są przepisywane. Może nie będę musiała nic zamawiać tylko dostanę receptę. Zobaczymy

    #21122 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny zaczynam za 10 minut

    #21125 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Dara trzymam kciuki. A Aty skąd masz zestaw? Od womenek?

    #21126 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Nie, stąd ale mam nadzieję że będę w tych 85% udanych kuracji.

    #21127 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Zaczynam…Ale mam nerwy

    #21129 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Czekam i czytam forum

    #21131 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny trzymam kciuki za was . Wy trzymajcie za mnie

    #21132 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Zaraz wchodzę a czas mi się służy niesamowicie.

    #21133 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny to lepiej się ruszać po zażyciu tych tabletek czy raczej odpoczywać

    #21134 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Auć mój przełyk….wy też tak mialyscie? Taki ból w przełyku? Wyżej klatki ?

    #21135 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Dara ruszać, żeby pobudzić macice.

    #21137 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Magic
    To chyba zależy od organizmu ja pół nocy lazilam po domu i krwawienie było mniejsze niż okres po 3 dawce dopiero poszłam spać . I u mnie nie zadzialalo

    #21140 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Asia u mnie to samo .. A mam brązowa wydzieline i boję się żeby nie doszło u mnie do zakażenia żadnego masakra … dopiero w piątek się dostanę lub poniedziałek

    #21142 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Asia mi ta kobieta której numer podała Magic powiedziała że najlepiej zrobić bete w odstępie. Ja dzisiaj np zaczynam kurację to mówiła że mogę jutro i w czwartek już zrobić bete…bo usg w tym przypadku może nie być wiarygodne bo to bardzo szybko A beta daje wynik rzetelny. Ja zrobię bete albo jutro i w czwartek albo w środę i w piątek…narazie czekam aż się ostatnia tabletka rozpuści

    #21143 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    3,5h od rozpuszczenia się pierwszej dawki mam wziąć następną? Czyli jak teraz się rozpuscila to o 17:30?

    #21145 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    A ile prywatnie beta kosztuje mniej wiecej bo czekam na kartę z ubezpieczalni z niemiec a tak.mnie nie przyjma do lekarza

    #21146 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Asia +/- 30zł.

    #21149 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Asia mnie kosztowała 18 zł więc zależy

    #21150 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mam dreszcze i zaczyna mnie boleć brzuch tak jak przy okresie. Najgorszy jest ten ból wyżej klatki w przełyku

    #21153 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jestem po wizycie. Gin stwierdził jakiś pilip albo resztki ciąży. Jestem teraz na Beata HCG L. Robie dla niego badania czy to była ciąża. No ja wiem ze tak ale mam dużo resztek w macicy wie. Pewnie będzie czyszczenie.

    #21154 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nowa której tydz miałaś ?

    #21159 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nowa który tydz ? Jak przeszłaś ta kuracje lekko ? Nie chce mi się już cofać tyle stron 🙁

    #21160 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Nowa czyli chyba się udało? W którym byłaś tc?

    #21161 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny czy po pierwszej dawce powinnam mieć jakieś konkretne objawy ? Boli mnie trochę brzuch i mam dreszcze ale zabrałam się za porządki w domu i tak trochę jakby dreszcze minęły…

    #21162 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ciąży na pewno już nie ma tylko coś co mi zalega.

    #21164 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Mi już 8 tydz idzie gin dopiero w piątek ale czuje ze nie wyszło . Nie wiem co robić

    #21166 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mam krwawienie i wyleciała jakąś taką galaretka…minęło 55 minut dopiero od 1 dawki

    #21167 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    4/5 tydzień

    #21168 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jutro najprawdopodobniej czyszczenie już rozmawiałam z lekarzem.

    #21171 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde i nikogo nie ma A ja sama jak palec

    #21172 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Ja dalej krwawie mniej.ale jednak. A ty jak.tam?

    #21174 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, wszystko w porządku. U mnie np. po drugiej się ruszyło. Po trzeciej najgorzej. Ale poszło. Pisz jak tam. Trzymam kciuki. Przygotuj sobie coś na wzmocnienie gorąca herbata i czekoladę.

    #21175 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja jestem. Czekam na info od lekarza i jutro na oddział. Tak krwawie troszkę.

    #21176 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Andzia mi po 50 minutach od zużycia 1 dawki poleciała krew i galaretka. Teraz za każdym razem jak sikam leci krewze tak mało obficie…jak przy okresie. No ale to pierwsza dawka, mam nadzieję że się ruszy po 2.

    #21177 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nowa dobrze ze ci się udało 🙁 ja miałam zagrożona ciąże od początku ale czuje ze za mało ze mnie leciało i się nie udalo

    #21178 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Nowa Tobie kiedy sie pojawilo krwawienie?

    #21179 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Bolą cie piersi jeszcze ?

    #21181 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja krwawilam napewno mniej niż większość z tych dziewczyn. Dopiero po drugiej dawce po godzinie pierwsze krwawienie.

    #21188 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja oszaleje dzwoniłam na ten nr do dziewczyn i co mam pisać na stronie tam mi nikt nie odpisuje 😫😤 czy tylko ja mam takiego pecha ze wszyscy maja mnie w dupie ?😅

Oglądasz 100 wpisów - 4,101 z 4,200 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: