Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,201 z 4,300 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #21197 Odpowiedź
    Avatar
    An

    To do którego tyg to podziała ? U mnie będzie 10 za 2 tyg kurwq…

    #21198 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    W piątek będę w 5 tc więc kuracje zrobię w 6-7. Mam nadzieję żeby się udało. Za Was dziewczyny też trzymam kciuki. Jestem ciekawa co z Fiona, nic nie pisze już i się martwię

    #21199 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    No pewnie może wcześniej dojść faktycznie zależy w jakim województwie mieszkacie

    #21200 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Nowa a ile po kuracji poszlas do lekarza?

    #21201 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ogólnie cały czas leci mi taka wątróbka ciągnąca się…to dobrze ? Przypomnę jestem po pierwszej dawce

    #21204 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    U mnie krwawienie jak przy miesiączce. Bardzo, bardzo delikatnie czuję czasem brzuch. Nie jestem już zmęczona jak wcześniej… chyba że to adrenalina…JPD sama nie wiem…ale piersi już nie napompowane… jutro z pracy wyskoczyć muszę na betę. Chyba że są jakieś testy w aptece na poziom bety? Orientujecie się może? Widzę że z gwardii która przechodziła to ze mną zostałam chyba tylko ja. No nic. Będę pisać systematycznie.

    #21206 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Daria dobrze to skrzepy do 9 tygodnia ciężko jest zauważyć zarodek . Możesz to zobaczyć ale nie koniecznie może być w tych skrzepach właśnie i możesz go nie zobaczyć .

    #21208 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    No właśnie bo w tej wątróbce są jeszcze takie jaśniejsze zbite struktury…masakra najgorsze jest to że nie wiem na co patrzeć…..A jak pomyślę że już po pierwszej dawce coś się dzieje to co będzie po 2

    #21212 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja robiłam zaczęłam kuracje w piątek pierwsza tabletka później w sobotę zaczęłam po te 4. Jutro idę po skierowanie do szpitala ale lekarz chce potwierdzić betę w środę ale on nie widzi szans na tą ciąże i na pewno iezt do usunięcia. Więc w środę powtórzę i jeżeli będzie mniejsza to odrazu zabieg środa/czwartek.

    #21213 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Ja też ide jutro na bete ale wynik dostane w czwartek dopiero ehhh no coz poczekam. Najwyzej druga zrobie za tydzień 😁😁😁

    #21214 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Jaaaa daj znać jak zaczniesz

    #21215 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Nowa a nie oczysci sie to samo? Malo czasu minelo w sumie.. a po co kazal Ci bete robic?

    #21216 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Ja chyba też zrobię betę najpierw po kuracji. A powiedzcie mi dziewczyny ile dni po tym wszystkim mogę zrobić tą betę??

    #21217 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    A czy któraś z Was miała biegunkę już po 1 dawce ?

    #21218 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dara. Ja miałam biegunkę

    #21220 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Asia ale po 1 dawce ?

    #21221 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Data, ja miałam biegunke po 1 dawce

    #21222 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dara
    ja całą noc od 1 dawki chyba z 20 razy sralam woda za przeproszeniem to normalne.

    #21223 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    To dobrze bo już się zaczęłam martwić…A mialyscie takie mdłości ?

    #21224 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Miałam ale powstrzymywałam się siłą od wymiotów… Co z tego jak po 3 dawce wszystko ustopilo… Wczoraj o 13 przyjęłam ostatnia i nnaa wieczór wszystkie objawy ustąpiły.. zostało jedynie niewielkie plamienie, żadnych skurczy, bólu brzucha.. cycki nadal ntwarde jak kamień, jestem w 6tc

    #21225 Odpowiedź
    Avatar
    Koko

    Jadę do lekarza. Cała jestem spocona już. W kolejce jajo zniose.

    #21226 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koko pisz co wyszło

    #21228 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Koko, będzie dobrze. Trzymam kciuki… bardzo mocno. Dawaj znać…

    #21230 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Mdłości, wymioty to zupełnie normalne. Będę brać te tabletki 2 raz. Wszystko mi się zwracalo, smak był okropny, ale co mogłam zrobić jak tylko to polknac?Ja u lekarza nie byłam. Niestety nie mogę z powodów osobistych i wszystko poszło dobrze. Mam nadzieję, że tym razem też tak będzie.

    #21231 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    JPD czy nie ma testów na poziom bety w aptece. Żyjemy w masakrycznym ciemnogrodzie. Mam nadzieję że mi się udało ale jak beta wyjdzie rosnąca to będę qrw płakać. U mnie dalej jak miesiączka. Trochę śluzu też.

    #21232 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Paciax
    a za 1 razem ci się udało ? Opiszesz jak to u Ciebie wyglądało i czy mocno krwawilas w trakcie i po wzięciu tych tabletek ?

    #21233 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Paciax 2 raz? Za 1 razem też zamawiałaś tutaj ?

    #21234 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Masakra….za 40 minut kolejna dawka…trochę się boję tej 2 dawki…staram się ruszać sprzątam itp ale większość czasu i tak spędzam na ubikacji. Nie krwawie mocno ale te gluty cały czas leca

    #21235 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, to bardzo dobry znak. Ja po drugiej wzięłam ibuprofen i z półtorej godziny nie schodziłam z toalety…

    #21236 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Tak zamawiałam. Jak to u mnie wyglądało? Po 1 dawce bolał mnie trochę brzuch, zaczęła się biegunka która męczyła mnie dość długo. W trakcie rozpuszczania tabletek okropne mdłości, ciągnięcie na wymioty. Krwawienie słabe przynajmniej w pierwsze dni. Po 3 dniach rozkrecilo się krwawilam obficie, wylatywaly skrzepy ogólnie czułam się dobrze. Dla mnie najgorsze jest rozpuszczanie tych tabletek.

    #21238 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Paciax, jest szansa pogadania z tobą prywatnie ? Proszę 🙁

    #21239 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Klaudia raczej zależało by mi na prywatności. A w jaki sposób chciałbyś się skontaktować? 😊

    #21240 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde mam mdłości i boję się że zwrócę ta 2 dawkę…biorę za pół godziny. Co mi pomoże jeśli nie mam lokomotiv

    #21241 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Ja też nie chce się ujawniać ale dałaś mi nadzieję że może jednak mi się uda.. wczoraj o 13 wzięłam ostatnia dawkę i wieczorem wszystko ucichło a dziś jakbym niczego nie brala…

    #21242 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Ja też miałam jakby to powiedzieć zastój, ale po 3 może 4 dniach ruszyło się. Krwawilam naprawdę obficie, parę skrzepow wyleciało i udało się. Nie martw się wszystko będzie dobrze.

    #21243 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Jedynie lekko planie..

    #21244 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Paciax, a w którym byłaś tc?

    #21245 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    5 – 6 tydzień

    #21246 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    To tak jak ja.. tylko mi cytotec wyjątkowo szybko rozpuszczał się pod językiem…

    #21247 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Teraz to już sama nie wiem. Do mojej miesiączki zostało jeszcze z 10 dni. Ale zaniepokoil mnie brązowy śluz na bieliźnie. Od razu poleciałam po 2 testy i niestety wyszły pozytywnie.

    #21248 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Klaudia ta Pani x która jestem w kontakcie mówiła że wystarczy 15 minut na rozpuszczenie

    #21249 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, dasz radę. Chodzi nie o to żeby je połknąć tylko żeby przedostały się do krwiobiegu. Więc jeśli nawet zwymiotujesz po rozpuszczeniu tonik. Tylko żeby się rozpuściły. Później najwyżej powymiotujesz trochę…

    #21250 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Bo on się bardzo szybko rozpuszcza. Nie wiem czemu piszą 20-30 minut. U mnie też tak było. Ale nie mogę zdzierzyc smaku.

    #21251 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Koko, jak tam? Pisz jak tylko będziesz mogła…JPD bo aż się stresuję…

    #21252 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Koko no i co tam?

    #21253 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde cały czas lecą te galaretki jedną taką dużą wyleciała reszta takie mniejsze no i biegunka…za 15 minut kolejna dawka…masakra niby nie panikuje i jestem spokojna ale nie lubię kiedy nie wiem co się dzieje z moim organizmem….nie wiem na co patrzeć na co czekać…masakra

    #21254 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Jeśli dobrze wnioskuję te “galaretki” to są skrzepy. I twoja macica się oczyszcza czyli dobry znak

    #21255 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    U mnie rozpuściły się w jakieś 5 min.. jedynie 1 dawkę miałam dłużej pod językiem bo zaczynałam o 5 rano i przysnęłam..

    #21258 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Spokojnie na razie nie panikuj. Też mam obawy też tym razem się nie uda. Ale nie mogę być w ciąży i jeśli będę musiala powtarzać tą kuracje to to zrobię.

    #21260 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Ja nie mam objawów ciążowych. Piersi są takie jakie były. Ostatnio nawet wychudlam. Ważę zaledwie 40 parę kilo. Jedynie boli mnie brzuch,kluje po jednej stronie. Ostanio tak nie miałam

    #21261 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    I jestem cholernie głodna…Ale zjadłam rosołek i musi wystarczyć i tak dziwnie mnie po nim mdli

    #21262 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dobra napije się jeszcze wody i biorę 2 dawke

    #21263 Odpowiedź
    Avatar
    Klaudia

    Dara, trzymam kciuki!!!

    #21267 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Koko jak tam ?

    #21268 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Koko ja też czekam na info od ciebie. 8 mnie wyszło na to że ciąży nie ma ale zostaly resztki ciąży. Betę będzie powtarzał bo ja powiedziałam że nie wiedziałam że jestem w ciąży i że niby miałam dziwny okres. Więc pewnie on dla siebie musi sprawdzić czy spada. Ale jutro będę już miała skierowanie do szpitala szkoda że samo się nie oczyscilo ale i tak dobrze ze juz jej nie ma. Wyczyszcza mnie i będę miała pewność że jest dobrze i nic mi nie zostanie.

    #21270 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Nowa a ty miałaś obfite krwawienie ?

    #21272 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Cała się telepie z zimna ale narazie nic nie leci. Brzuch boli i taki pulsujący ból głowy. Teraz się rozpuszczala aż 30 minut i czekam na reakcję organizmu

    #21273 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja miałam tylko po drugiej dawce spore krwawienie że skrzepami. Ale krew mam do dziś przy oddawaniu moczu

    #21274 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde niech coś się ruszy bo po 1 dawce było kilka tych galaretek ale to chyba za mało.

    #21275 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ja po pierwszej a później już w sumie nic i przy sikaniu teraz tylko . Ciekawe … piersi cie bolą ? Bo mnie tak

    #21276 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mnie boli brzuch…piersi bez zmian…Kurde w sumie dopiero 0,5h po rozpuszczeniu 2 dawki…po pierwszej się ruszyło po 50 minutach to muszę na luz wrzucić bo zaczynam niepotrzebnie wprowadzać sama sobie zamieszanie

    #21277 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Dawajcie znać dziewczyny co tam się dzieje z Wami. Mocno trzymam kciuki… Ja też już bym chciała zacząć a dopiero przelew zrobiłam :(((

    #21278 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde nic się nie dzieje…ból też znośny

    #21279 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Jakby ustąpiło po 2 dawce…cholera

    #21280 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An
    A Ty kiedy idziesz do lekarza ? Krwawilas jeszcze ?

    #21281 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nala
    Ja na jutro się dostałam do lekarza żeby sprawdzić co tam się dzieje że plamie na brązowo. Masakra tak strasznie się boję że powie że ciąża nadal żywa ..

    #21282 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Ide dopiero w piątek … to już za chwile będzie 8 tydz ciekawe jak się okaże ze jest żywa ciąża … teraz tylko jak robię siku troszkę minimalnie ale myśle ze za mało skrzepów wyleciało

    #21283 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Jaaaa daj koniecznie znać jutro co ci powie , tak bardzo się boje 🙁

    #21285 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Muszą zadziałać dziewczyny . Dobrze że już je mam w razie co po moim jutrzejszym wyroku moge od razu dzialac . Ja z okresu wyliczylam ze mam 5 tydzien i 6 dni ale tez nie woadomo bo z bety niektore dziewczyny maja więcej . Ja nie robiłam więc nie wiem na 100% mam nadzieję że nie jestem dalej i że mam jeszcze czas .

    #21286 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde dlaczego mam taki przestój…

    #21288 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dara
    A co się dzieje ? Wzięłaś już 3 dawkę?

    #21289 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Mi z okresu wyszło w piątek że 4 tydzień i 0 dni z beta tak samo mi wyszło też w piątek robiłam.

    #21290 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja się tak bardzo boję chce żeby to się już skończyło matko …

    #21291 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Jaaaa 2 godzinę temu…po 1 dawce bolał mnie mocno brzuch i coś się zaczęło…biegunka i takie galaretki leciały A po 2 dawce czuje się jakbym miała okres i nic prawie nie leci….Brzuch słabo boli i jak już leci to taki ciągnący się glut…Ale prawie w ogóle…..Kurde niech coś się ruszy

    #21292 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dara
    Ja miałam tak samo tyle że po 3 dawce zaczęłam mieć dreszcze gorączka 38 stopni przedtem miałam 37.5 skurcze jak przy porodzie leciały skrzepy ci takie przypominające pijawki ? Takie prawie czarne na pół palca mi takich wylecialo ż 8 może i krwi przy sikaniu miałam trochę po tej poszłam spać po 3 dawce rano już na Podpasce parę kropli i przy sikaniu czysto. Rano miałam już tylko brązowe plamienie i wróciły mi objawy ciąży . Dziś trochę brzuch jak na okres bolał .

    #21295 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Facet mnie zostawił jak się dowiedział o ciąży po prostu wszystko się u mnie posypalo

    #21297 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Jaaaa współczuję…porażka

    #21307 Odpowiedź
    Avatar
    An

    A ja zostałam z tym sama bo zdecydowałam się przerwać ciąże a on chciał dziecko … szkoda ze nie potrafi zrozumieć ze nie chce .

    #21309 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja nikomu nie mogę powiedzieć….Mam taką dupną sytuację….zresztą sama się w nią wpakowałam a teraz jeszcze mam pod gorke

    #21310 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dara spokojnie krwawienie może usnąć i za jakiś czas znowu wrócić spokojnie jeszcze nawet 1 dawki nie wzięłaś. A leciały ci też takie skrzepy jak ci napisałam wyżej ?

    #21311 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Dla mnie ciąża teraz to koniec świata .

    #21312 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Jaaaa jestem juz po 2 dawce

    #21313 Odpowiedź
    Avatar
    An

    Kurde martwię się co z koko:/ tyle czasu się nie odzywa

    #21314 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Cos tam leciało ale tylko przy 1 dawce i bardzo malutko i bardzo malutkie

    #21315 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    An dla mnie też . Nie dam rady sobie sama ledwo co daje rade ż jednym bo facet tylko wychodnę sobie robił myślał że poza pracą nie ma już żadnych obowiązków a dziecko zajmie się same sobą .

    #21317 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Jaaa współczuję. Brawo dla faceta ale widać że jaj nie ma. Będzie dobrze na pewno. Uda się! Ja też watpilam że to zadziała ale coś wyszło nie tak jak opisywali ale przerwalo. Też chcem mieć to za sobą i zapomnieć o całej sytuacji.

    #21318 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Nowa A Ty bardzo krwawiłaś?

    #21319 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    No właśnie widzę że koko nie ma. A Fiona? Co z nią?

    #21321 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Chyba pójdę za chwilę poskakac…może coś pomoże…

    #21322 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Współczuję Wam dziewczyny ze jesteście z tym same. U mnie sytuacja trochę lepiej wygląda bo mój facet wie, już jedno dziecko mamy i nie chcemy teraz kolejnego bo jego w Polsce nie ma a ja kie dałabym rady psychicznie z dwójką malych dzieci. I to on w sumie podsunal mi ten pomysł bo ja już miałam wizje jak będę sie dolowac ciągle i trafię do psychiatry. A tym facetom niektórym to tylko jaja wyrwać bo zrobią ale już konsekwencje kobieta sama musi ponosić.

    #21325 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziewczyny powiem wam że jestem posrana. Brałam równo z Asią i Fioną. W sobotę wieczorem ostatnia dawka była. Dziś normalnie byłam w pracy. Biust spadł. Nie miałam wzdęć i nie czuję się zmęczona wreszcie. Teraz pojechałam na rower- po samych kamieniach jeżdżę żeby mnie wytrzeslo. Niedziela minęła spoko- wkładki higieniczne. Dziś podpaski i jak zwykły okres. Niebawem wracam i zobaczę jak wygląda stan “podwozia”. JPD….mam nadzieję że to przerwałam. Zdam relację.

    #21328 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    No ja ma nadzieję że mi ta beta się nie zwiększy ale lekarz odrazu powiedział że to pewnie poronienie! Dziewczyny ja jestem w szoku.

    #21329 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Kuźwa aż się boję… jadę jutro na tą betę. Zmeczenie dalej czuję ale po za tym to nic. Piersi opadły jedna troszkę boli ale nie są nabrzmiałe… kurwa jak będę w ciąży to nie wiem co zrobię bo nie dam rady z kolejnym dzieckiem… szukam lekarza na cito

    #21332 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Ja myślę że za wcześnie na betę dzień po będzie… Poczekalabym dwa trzy dni chociaż zdajw sobie sprawę z tego że czekanie w tej chwili jest najgorsze

    #21350 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Powiem tak u mnie było bardzo podobnie Dara skąpe krwawienie na początku. Po 1 dawce to była tylko mała plamka na podpasce. Po 2 też nie było szału i po 3 tak samo. W dzień w który przymowialam tabletki to nie krwalam praktycznie w ogóle. Rozkrecalo się stopniowo i po 3 może 4 dniach zaczęło się. Krwawilam już obficie, wylatywaly skrzepy i się udało. Ale pech chciał muszę przejść przez to 2 raz.

    #21351 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Paciax to udało Ci się i przechodzisz jeszcze raz?

    #21352 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Tak byłam już w ciąży. Niestety środki antykoncepcyjne na mnie chyba nie działają. I muszę przejść przez to 2 raz. Nie chcę dziecka przynajmniej nie teraz.

    #21354 Odpowiedź
    Avatar
    Paciax

    Myślę, że to zależy od organizmu. Jeśli krwawila to coś zadziałało. Jedna będzie krwawic skapo i się jej uda, druga obficie i jej już nie. Wszystko będzie dobrze czokobo

    #21373 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    To jest ironia losu bo są kobiety, które coś dźwigną i poronią ciążę, a koko tak mocno krwawiła i nic..

    #21381 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Trzymaj się Dara…wytrzymasz…najgorsze pierwsze półtorej godziny po każdej dawce…

Oglądasz 100 wpisów - 4,201 z 4,300 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: