Zastanawiasz się w jaki sposób usunąć ciążę samemu? Kup skuteczne tabletki wczesnoporonne całkowicie bez recepty. Zamów u nas leki poronne mifepristone i mizoprostol.

Forum Fora Kuracja krok po kroku Kiedy pierwsze skurcze

Temat zawiera 5,309 odpowiedzi, i ma 20 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Avatar Kasia 3 tygodnie, 3 dni temu.

Oglądasz 100 wpisów - 4,301 z 4,400 (wszystkich: 5,310)
  • Autor
    Wpisy
  • #21382 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Wykazują takie glutki wielkości pijawki ale na prawdę minimalnie, podpaska bardziej zabrudzona niż zakrwawiona

    #21384 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Hmmmm…u mnie było zupełnie inaczej.

    #21387 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    A Tobie się udało? Sorry ale tyle nas tu jest że ciężko się znaleźć

    #21388 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, jeszcze nie wiem… jutro na betę pojadę. I po jutrze również. Dopiero jak będę mieć taką chociaż pewność to lekarz. Jak na razie to krwawienie znikome. Ale piersi opadły, brzuch też mniej wydęty. Nie jestem już taka senna jak byłam przed. Więc mam jeszcze nadzieję. U mnie chyba najbardziej się ruszyło po tej trzeciej. Tyle że bez kranu … Chociaż chyba po drugiej to raz tak chlusnelo że wszystko do prania- spodnie, kapcie i podłoga. I tam były takie dwie “wątróbki” sorry ale to chyba najlepsze porównanie.

    #21389 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kurde to mnie po 1 tak potraktowało że takie wątróbki leciały ale bez większej ilości krwi….po 2 dawce nic i teraz po 3 boli mnie najbardziej brzuch i mam dreszcze straszne ale brak krwawienia…tyle że podpaska zabrudzona delikatnie i biegunka….masakra ja się załamie….nie dość że będę musiała czekać na przesyłkę to jeszcze będę musiała potem czekać na weekend żeby wykonać kurację bo w pracy nie dostanę urlopu

    #21395 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    No nic… dramat dramatem… czekamy na efekty i trzeba będzie w razie czego szukać wyjścia z sytuacji. Ja jeszcze wszystkiego nie przekreślam. Posrana jestem jak nie wiem. No ale tyle już wytrzymałam to i teraz wytrzymam. Najgorsza niepewność. Dara mnie to było tak zimno na koniec że pomimo gorąca spałam w skarpetkach pod kołdrą i kocem… trzymaj się dziewczyno. Trzymam kciuki.

    #21399 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ej A wy też macie tak problem z szukaniem? Taki malutki strumień? Normalnie ułamek sekundy i tyle i to wymuszone prawie

    #21400 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Z sikaniem

    #21411 Odpowiedź
    Avatar
    Magdus

    Tereska I jak tam??

    #21412 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziewczyny, u mnie trzeci dzień po kuracji się zaczął. Jeden skrzep w łazience. Krwawienie lekkie jak okres. Zaraz ruszam na betę, trzymajcie proszę kciuki. Asia, Fiona, Koko jak się trzymacie. Nowa, masz wyniki? JPD chyba ostatnia tu zostałam…. zobaczę kiedy będą wyniki… jestem posrana dziewczyny. Jeśli wejdziecie tutaj i odczytacie moją wiadomość to proszę dajcie znać.

    #21415 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Jaaaa koniecznie napisz mi jak u Ciebie to wygląda, bo Ty miałaś podobnie do mnie

    #21419 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Dziewczyny byłam dzisiaj u ginekologa. Zrobił mi test z moczu i wyszedł negatywny. Na USG nie widać oznak ciąży. Jutro będą testy z krwi ale skoro na USG nic nie wyszło to dzisiaj też nic nie będzie

    #21420 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    *no na teście z krwi tez nic nie będzie

    #21421 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia. Ja juz byłam na becie i w czwartek wyniki dopiero ale w czwartek znowu pojde. Nie jestes ostatnia bo tez forum przeglądam.

    #21422 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Czokobo
    Gratulacje to się Tobie udało a Ty mocno krwawilas nie ? I miałaś duże skrzepy ? Po tabletkach też dużo krwawilas czy plamilas? I jak twoje cycki ? Nadal obrzmiale? Czy już flaki? Ja już nie wiem co myśleć

    #21423 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Ja po tabsach leżałam bo byłam osłabiona przez wymioty, biegunkę i bol. Bałam się że to wpłynie na proces bo wy pisałyscie że trzeba się ruszać. Krwawienie miałam bardziej intensywne niż przy okresie ale nie lało mi się po nogach. Jak coś dzwignelam albo kichnęłam to musiałam iść zmienić podpaskę. Po drugiej dawce miałam mocne skurcze. Ból brzucha towarzyszył mi przez kilka kolejnych dni ale był znośny.
    Na podpasce miałam trzy wielkie gumowate skrzepy, potem takie małe kijanki ale nie znalazłam żadnego zarodka.
    Piersi zmalały mi po zabiegu, wcześniej były nabrzmiałe.

    Naklamalam u lekarza, ale najważniejsze że na USG nic nie ma. Normalnie byłabym teraz w 7 tygodniu a w środę zacząłby się 8 więc coś powinno być. Ale jest czysto

    #21424 Odpowiedź
    Avatar
    Kia

    Czokobo ile jestes po kuracji?

    #21425 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja miałam też takie krzepy a cycki rosną bardziej boże … załamie się

    #21426 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Czokobo. Ja miałam podobnie też mało skrzepow wiecej trafiło do toalety na podpasce same nitki. Dałaś mi nadzieję. Brzuch mnie dalej pobolewa i dalej krwawie więc jestem dobrej myśli 😁

    #21427 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Czokobo a ile od zabiegu poszłaś do lekarza?

    #21428 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Czokobo, moje gratulacje. Asia ja też nie będę dziś mieć wyników. Mi piersi spadły ciągle krwawię…ale nie mocno. Jeśli się nie udało to jestem w czarnej dupie i pływam w morzu kupy. JPD….😱

    #21429 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Dzięki. Ciezzylabym się bardziej gdyby wszystkim się udało ale nie ukrywam, że ulżyło mi. Dzisiaj mam 13 dzień po zabiegu. I nadal brudze lekko podpaskę ale bardziej na brązowo.
    Jak brałam tabsy byłam równo w 5tygodniu

    #21430 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    Więc w 13nasty dzień po zabiegu byłam u lekarza.

    #21431 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    A w piątek jeszcze robiłam test ciążowy i był pozytywny

    #21434 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Wracam bo ciagle myślę o awans dziewczyny. Pewnie jak ja zaczne kuracje to już Was tu nie będzie bo będziecie po wszystkim ale bądźcie ze mną chociaż myślami 😂

    #21435 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    O Was myślę miało być, już mi słownik szwankuje od tego stresu 😂

    #21436 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Ja chce dziś iść chyba za wcześnie ?bo umieram już z nie pokoju…w piątek miałam kuracje dziś w 4 dzień krwawię jak na okres nawet wyleciały nie duże skrzepy..

    #21437 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Do lekarza może nie idź ale zrób betę albo mocz

    #21438 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    W necie napisali tak:

    Po aborcji medycznej kobiety krwawią średnio przez 9-16 dni, ale może trwać to dłużej lub krócej. Zdarza się, że kobieta krwawi i wydala skrzepy nawet do 4 tygodni po aborcji. Po pierwszych dniach intensywnego krwawienia niektóre kobiety będą miały krwawienie pojawiające się i zanikające, inne natomiast będą krwawiły jak podczas miesiączki nawet przez kilka tygodni.

    Większość kobiet wie czy aborcja się powiodła już na krótko po zażyciu lekarstw, ponieważ były w stanie zauważyć wydalony pęcherzyk ciążowy, a typowe objawy ciążowe zanikają dość szybko. Nawet jeśli kobieta czuje, że nie jest już w ciąży, ważne by to potwierdziła. Test ciążowy należy wykonać po upływie 3-4 tygodni od aborcji. Badanie USG można zrobić po ok. 10-14 dniach od aborcji medycznej

    #21442 Odpowiedź
    Avatar
    Czokobo

    3-4 tygodnie to decydujący czas. Nie każda może tyle czekać 🙁

    #21443 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dokładnie
    Ja jestem 5 dzień po i idę bo oszaleje już nie chce żyć w niepewności bo czas leci a ja muszę działać dalej .

    #21444 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    No ale tak mi lekarz by powiedział czy jest pęcherzycy czy nie bo to już będzie widać .Tam w opisie jak dostaliśmy tabletki było napisane że można iść do lekarza po 2 dniach od zabiegu…

    #21445 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Wiem dziewczyny 🙁 jak to przeczytałam to też się przerazilam i tez na pewno tak długo nie będę czekać bo zejdę chyba na zawał. Ale myślę że minimum te 4-5 dni po kuracji beta

    #21446 Odpowiedź
    Avatar
    Mar

    Przecież chyba jak coś już miało wylecieć to na pacztku…w pierwszej dobie przy kuracji…krwawienie oczyszcza macicę…

    #21447 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    No tak ale jakieś hormony jeszcze mogą niby zostać które zmyla testy czy beta. To najlepiej do gina i będzie widział czy ciąża jest czy nie

    #21449 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Ja to w ogóle od dwóch dni mam taki jasno brązowy śluz a czasami różowy a jeszcze nawet tabletki mi nie przyszły.. Nie wiem co jest. A brzuch mnie tak czasem boli.. Ale to chyba z nerwów

    #21451 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja dziś odebrałam wyniki z bety 3994

    #21454 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Lekarz dalej walczy ze to może bardzo wczesna ciąża i chcę powtórzyć jutro jeszcze raz. I jak nic to do szpitala. Pytałam czy jest ciaza to mówił że cos jest ale nie wygląda to dobrze.

    #21455 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Nowa a w ktorym tyg powinnaś być?

    #21459 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Jaaaa nie tylko ty masz obawy. Ja tak.samo. najwyzej jak.nede lyzeczkowana to trudno ale oby ciazy juz nie bylo

    #21460 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    An mam…Ale nie chcą mi wysłać narazie…..byłam z nimi w kontakcie podczas kuracji i teraz powiedzieli żebym się odezwała po wizycie u lekarza….A ja nie mam na to czasu już….masakra. wybrałam przelew z karty i napisali że narazie nie zostanie pobrana aż napisze że lekarz potwierdził ciągłość ciąży

    #21461 Odpowiedź
    Avatar
    Magic

    Dara no to leć na usg.

    #21462 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Magic ale wczoraj dopiero kurację miałam

    #21644 Odpowiedź
    Avatar
    Just

    a zamawial ktos stad i po kuracji bylo wszystko okej?

    #21659 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Czekam na wyniki bety 😱😱😱. JPD zawału dostanę… może się coś wyjaśni….i oby była spadkowa…

    #21660 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia fajnie ze masz dzisiaj wyniki. Ja dopiero w czwartek.ale bede w czwartek.wlasnie robić jeszcze raz czy spada

    #21661 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja to dopiero zawalu dostaje. Ta niepewność mnie przytłacza

    #21662 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja to samo trzęse się z nerwow na ta wizyte za 3 godziny 😮 masakra jakaś …

    #21672 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Już cała podpaska była sucha krwi zero nawet przy szukaniu A teraz lecą jakieś gluty..A właściwie wisi glut..Ale to nie skrzepy tylko gluty…nie wiem co mam myśleć…

    #21680 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Dziewczyny jesli aborcja sie powiodla to krwawicie chociaz tydzien macica sie oczyszcza nie idzie sie po 2 dniach do lekarza tylko minimum 11 dni tak pisze na wow jak pojdziecie za wczesnie to albo lyzeczkowanie albo powie ze ciaza wiem po sobie poczekajcie jesli jest caly czas krwawirnie macica sie oczyszcza jest otwarta i to wszystko wyleci ale mowie musi byc systematyczne krwawienie zeby sie nie zatrzymalo

    #21681 Odpowiedź
    Avatar
    Jd

    Niedługo będę mieć 18 lat. I czasem odwiedzam to forum, bo jest to jedyne takie miejsce w którym można się podzielić doświadczeniami itd. Ja zamówiłam te tabletki 3 raz. Tak dobrze czytacie 3 raz jestem w ciąży .(myślcie sobie co chcecie zabezpieczlalam się) Nie zamawiałam z tej strony, ale z tej wszystkooaborcji. Tabletki wyglądały tak ja mówicie. Jedna nie oznakowana, reszta 12 tabletek zablistrowane z fioletowym napisem cytotec. Udało sie nie wiem jakim cudem ale 2 razy się udało. Ale czytając komentarze na tym forum zlęklam się, bo jeśli nie zadziała 3. Nie mam pieniędzy na kolejny zestaw, nie mam konta w banku. Rodzina by mnie wygnala. Ale cóż będę sobie radzić.

    #21682 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Madzia ale mi jakby ustąpiło krwawienie ból i wszystkie objawy….A dzisiaj nagle taki ból e podbrzuszu i nie mam krwawienia tylko takie małe gluty lecą albo się ciągną i to też nie za każdym razem czasem jest czysto…Ech ja już wiem że to się nie powiodło. Jutro idę na bete i w piątek to się dowiem.

    #21683 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    A ja krwawie caly czas raz mocniej a raz mniej ale ciagle chodze z podpaska… robilam bete dzisiaj a w czwartek powtorze i zobacze czy spada

    #21684 Odpowiedź
    Avatar
    Nala

    Dziewczyny spokojnie mnie też się wydaje tak jak napisała Madzia że trzeba trochę poczekać. Wiem że to jest stres i wszystkie chciałbyśmy być już po wszystkim ale myślę że będzie dobrze

    #21704 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dlatego ja tak szybko do lekarza nie pójdę, najpierw beta jutro i w piątek i zobaczę czy spada. Potem i tak będę czekała na tabletki z whw więc ewentualnie jeszcze jedna beta przed wizytą u lekarza w przyszłym tygodniu. Myślę że niektóre z Was trochę za szybko poszły na usg. Rozumiem że to stres i niepewność ale może jakoś wytrzymam

    #21709 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Nie powiedział mi w prostu że to żywa ciąża.
    Tylko że może być to resztki po poronieniu lub też bardzo wczesna ciaza i pecherzyk jeszcze się nie uksztaltowal co ja mam zrobić

    #21710 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dara ja w piątek robiłam ta jebana kurację więc jak za szybko ? Jutro juz czwartek Tutaj się liczy czas..

    #21711 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziewczyny mam wyniki i zgłupiałam kompletnie…wynik to 12011,92 mlUl/ml z bety. Co to znaczy? Bo czytam i nie jarze już wogóle…JPD. Pomóżcie.

    #21714 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Andzia to chyba 6 tydz

    #21715 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Teraz po tym usg dopochwowym mam znowu trochę krwi na Podpasce więc myślicie że powiedział że to może być wczesna ciaza dlatego że miałam łzy w oczach udawalam że się martwiłam że mogłam poronic? No krew w ciąży no to raczej nie możliwe?

    #21716 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ale mogę sie mylić

    #21717 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziękuję…wariuje już. Jutro rano też tam idę zrobię kolejny test…😱😱😱

    #21719 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Nie, nie wiadomo że jak żywa ciąża to nic się raczej nie zmieni ale kilka dziewczyn na tym drugim forum pisało i w sumie z whw dostałam wiadomość że przynajmniej 10 dni odczekać przed wizytą u lekarza A na pewno zrobić przynajmniej 2 bety przed wizytą. Bo jeśli się nie oczyści do końca z powodu zbyt szybkiej wizyty bedą resztki i będzie łyżeczkowanie. Nie wiem już szukam wyjaśnienia w każdym zdaniu które otrzymam od whw. Ale sama zamówiłam już zestaw bo tak jak piszecie czas się liczy

    #21722 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny mi z bety wyszło 1566,0 mIU/ml robiłam 30.07 I kobieta mi mówiła że to 5-6 tydzień lekarz też potwierdził to Andzia ma mniejszą bete

    #21727 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dara. Andzia ma wieksza bete zobacz o jedna cyfre

    #21729 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Faktycznie. Kurde nie zwróciłam uwagi

    #21730 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja też nie ale coś mi nie pasowało

    #21731 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    U mnie to chyba pomyłka. JPD.. Robiłam w piątek i wyszło powyżej 1500…w sobotę była kuracja i dziś wynik 12011,92. Mam nadzieję że ktoś pomylił zera….wylysieje. chce mi się ryczeć… nadal krwawię, dziś wyleciał większy skrzep… Sprawdzałam na necie ten wynik i nigdzie nie ma takiego. JPD…same nieszczęścia. Nic. Rano lecę przed pracą. I znów do wieczora niepewność…

    #21733 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny A takie mam jeszcze pytanie….poza ciągnącymi się glutami, które nie bardzo chcą wpaść do ubikacji (przepraszam ale tak to wygląda…wiszą) więc poza nimi mam takie wrażenie jakby za chwilę wszystko miało mi wypaść….też tak mialyscie ? I ból w jajnikach A właściwie taki ucisk

    #21734 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Kobiety niebędące w ciąży: < 5,0
    Kobiety w ciąży:
    Tydzień 1 – 10: 202,0 – 231000,0
    Tydzień 11 – 15: 22536,0 – 234990,0
    Tydzień 16 – 22: 8007,0 – 50064,0
    Tydzień 23 – 40: 1600,0 – 49413,0

    Takie coś miałam na wyniku

    #21735 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Ja akurat nie wiem ale ja ciagle karwawie i takie malutkie skrzepy ze mnie leca ale sa malusienkie ehhhh tez nie wiem czwkam na wyniki a w czwartek robię znowu i zobacze czy spada czy rosnie

    #21738 Odpowiedź
    Avatar
    Madzia

    Andzia nie bendziesz w ciazy napewno musialy zostac ci resztki jesli dlugo krwawisz i dlatego moim zdaniem benda cie lyzeczkowac ale ciazy nie ma

    #21741 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Skoro nie ma pęcherzyka to ciąży nie ma póki nie zrobisz usg to się nie dowiesz .

    #21742 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dziękuję dziewczyny. Jesteście moim jedynym wsparciem… Jutro idę na tą drugą betę… Mam jeszcze jeden zestaw tego cytotec… W razie czego będę myśleć czy wziąć to raz jeszcze…😱😱😱… Mam nadzieję że beta będzie spadkowa…. naprawdę mam ochotę iść na most. Nie chcę czekać tydzień albo i dłużej na kokejny zestaw… straciłam już na to 2x 440 + badania bety…😢😢😢

    #21743 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja teraz zaczęłam trochę krwawic po tym usg
    Całą wkładka w krwi założyłam Podpaske ja już nie wiem czy to jajo we mnie żyje czy nie żyje kurwaaaaa

    #21745 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jaaa,to chyba dobry znak… też ciągle krwawię…miejmy nadzieję że to oznacza jedno- rozwiązanie tematu…

    #21746 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Andzia ja mam tylko nadzieję że to we mnie już nie żyje. Bo jeśli będzie się rozwijać to się załamie .

    #21749 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Jaaa, wierz mi mam to samo. Jutro kolejna beta…jak będzie rosnąć to qrw… nie wiem co zrobię…

    #21750 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Ja już nie wiem co mam robić . Na serio . Czy powtarzać czy tylko jedna wystarczy na oczyszczenie .

    #21751 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Ja jestem po kuracji już od soboty delikatnie krwawilam po przy sikaniu a dziś na wieczór poszłam do sklepu naszego na osiedlu i byłam w krótkich spodenkach nagle poczułam straszny ból brzucha i że mnie chluslo aż się wystraszylam teraz siedzę na toloalecie i strasznie mnie boli cała psiocha jaky by coś tam się zakleszczylo i nie mogło wyjść boli mnie nawet przec nie mogę a krwe dalej leci… A jutro kolejna beta. Boże kiedy to się skaczy

    #21753 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Nowa, to dobre wieści… trzymam mocno kciuki…daj znać koniecznie jak jutro z tą betą. Ja będę miała wyniki pod wieczór pewnie i zawału dostanę z tej niepewności… Plus jest taki, że dalej mam zwis w biuście.. brzuch delikatnie czuję i krwawię.

    #21757 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Dziewczyny A wy robicie 2 razy w tym samym punkcie pobrań? Bo u mnie jedna kobieta pobiera krew i nie wiem co jej powiedzieć….że niby dlaczego chce wykonać bete jutro i w piątek? Przecież robiłam 30.07…

    #21762 Odpowiedź
    Avatar
    Jaaaa

    Dziewczyny ja z tego stresu nawet nie zapytałam lekarza który to może być tydzień ale jajo jest szerokości aż 213 mm .. Boże a czytam że w 6 tygodniu jajo ma 2mm obym ja nie była już w 9 tygodniu jak nie dalej matko kochana … teraz sie zmartwilam . Miala juz ktoras usg dopochwowe ?

    #22046 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, idę do tego samego punktu pobrań. Nie powinni pytać wogóle bo to nie ich sprawa…i płacisz za to. W razie pytań ja mówię że lekarz podejrzewa że coś jest nie tak….

    #22050 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ja już po pobraniu krwi….Ale była okropna pielęgniarka….więcej krwi mi teraz leci z tej rany niż…no wiecie skąd 😉
    Najlepiej by było gdyby wynik był spadkowy w porównaniu z 30.07 ale wątpię w to. Więc czeka mnie pewnie jeszcze raz badanie w piątek. Wtedy będę widziała czarno na białym…

    #22076 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Andzia ogólnie podpaska cały czas zabrudzona. Przy szukaniu jakieś glutki wylatują ale takie malutkie nie mają raczej nic wspólnego że skrzepami….Ja dzisiaj będę miała koło 13 wyniki pewnie ale i tak do porównania dopiero w piątek zrobię bo czytałam że najlepiej w odstępie przynajmniej 2 dni A z whw pisali że najlepiej 4 dni odstępu ale nie wytrzymam tyle.

    #22078 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Andzia i cały czas te wiszące gluty…

    #22082 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, u mnie też wiszące gluty ale mało. Jakieś tam małe skrzepy są i czuję bardzo delikatnie ciągnięcie w jajnikach jak przy okresie ale to zwykle rano. Cały czas podpaski. JPD. Też nie wytrzymuję tej nie pewności…i też mam zrobioną betę…no nic. Czekamy na wyniki…a jak twój brzuch i piersi? U mnie teoretycznie objawy zniknęły… chyba że to stres… już sama nie wiem…

    #22087 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Andzia piersi nadal duże….Ale ja w ciągu ostatnich 5 miesięcy przytylam 10 kg i brzuch i piersi też urosły więc ciężko mi tak wizualnie określić…gdyby nie brak okresu pewnie bym nie wiedziała że jestem w ciąży

    #22091 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara, trzymam kciuki… czekamy na wyniki…aaa i jeszcze jedno w laboratorium nie zadawali mi żadnych pytań dlaczego jeszcze raz robię betę. Bez problemowo.

    #22092 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Mnie też nie pytali o nic.

    #22104 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Dara i co? Masz wyniki? JPD… nie wyrabiam ze stresu…

    #22105 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Andzia cały czas czekam Kurde powinny już być….

    #22106 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Trzymam mocno kciuki…u mnie kobieta powiedziała że tak 17, 18…

    #22108 Odpowiedź
    Avatar
    Dara

    Ech tylko co mi to dzisiaj da….dopiero w piątek będę miała do porównania. Bo jeśli nawet jakimś cudem się udało, to wątpię żeby wynik się różnił od tego który wykonałam 30.07

    #22109 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    A jaki wynik miałaś 30.07 ?

    #22114 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    Cześć dziewczyny ja dziś druga beta hcg. Krwawie bardzo od wczoraj. Dziś na podpasce miałam bardzo sporego albo spora wątrobę z biało różowym glucikiem. Ja mogę podejrzewać co to i oby tak było ominęło by mnie leżenie w szpitalu i kolejne dni zwłoki.

    #22129 Odpowiedź
    Avatar
    Asia

    Dziewczyny moja beta wyszla 3240,0 kuzwa nie wiem jak to czytac a powinnam byc w 8 tyg…

    #22192 Odpowiedź
    Avatar
    Andzia

    Asia to jest dobra wiadomość. Beta wyszła ci niska. Trzymam kciuki…

    #22200 Odpowiedź
    Avatar
    Nowa

    To znaczy że jesteś 3 _4 tydz ciąży albo już w niej nie jesteś bo się źle rozwija.

Oglądasz 100 wpisów - 4,301 z 4,400 (wszystkich: 5,310)
Odpowiedz na: Kiedy pierwsze skurcze
Twoje dane: